Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyPént. Júl. 11 2014, 21:49

// Najó, második nekifutásra, az első elszállt XD, ami annyira nem XD, dehát XD//

Próbálom megjegyezni a tabletet A nélkül, kicsit zavarba is hoz, hogy elvétem, talán szarvas hiba és megint hülyének leszek titulálva. Nagy levegő, nem szabad erre gondolnom, irtó jónak kell lennie ennek az estének és elűznie minden lelkiismeret furdalásomat. De boldog is vagyok mert velük mehetek el, annyira jó, hogy Zin is jön, ez így hárman fergeteges buli lesz!
- Persze, megkapod a pénzt
Biztosítom Zint, ez a legkevesebb. Csak remélem, hogy elfeledtetem vele ezt a mai rossz emléket.
- Nemtom
Vonok vállat, most Seby vezet, én még nem voltam azon a helyen. Kicsit vihogok, amikor az orkos jelenetemről beszél.
- Azért jó voltam, nem? Még Zin is megijedt!
Szemem sarkából figyelem a reakcióit, abbahagyom, ha nagyon acélossá válna a tekintete. Különben közéjük furakszom és átkarolom mindkettő vállát. Szerintem Seby fogja hagyni, Zin a kérdéses...
- Igen, ma jól berúgatlak titeket!
Kezd egyre jobb partihangulatom lenni, ezt is kacagva mondom, nekem speciel nagy szükségem van rá, irtóra feldob az is, hogy ez egy fiús este a legjobb haverjaimmal. Zin ugye alap és mostanában Seby is belopta magát a szívembe. Próbálok nem ugrándozni, de a vihorászást nehezebben tudom abbahagyni, meg eleve az is arról tesz tanúbizonyságot mennyire örülök most ennek, annak külön, hogy Zin is eljött, hogy átkarolom őket, vagy megpróbálom átkarolni.
- Nem lakom messze, a belvárosban van anyámnak háza, de nyáron a barátomnál leszek. Képzeld kibékültünk!
Mondom inkább Sebynek, mert ő kérdezett, de közben Zin reakcióit is figyelem a szemem sarkából.
- Igaz, hogy megcsalt Phoenix d' Aboval, de majd lerendezem a csávót! Nem hiszem, hogy újra megpróbálná, adok neki még egy esélyt.
Magyarázom, közben megyek amerre terelnek.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptySzer. Júl. 16 2014, 23:09

Oké, azt hiszem a tablet problémát egy időre elfelejthetem. Ha nem is lesz tökéletes, meg ugyanolyan... lesz új. Bár az igazság az, hogy még ha Kilian hibája is, kicsit bánt, hogy úgy beszéltem vele, ahogy. Ezt persze nem mutatom, és csak abban bízom, hogy ez a "buli" dolog megvigasztalja helyettem is. Annyira nem vagyok jó az ilyesmiben...
- Nem ijedtem meg - jelentem ki teljes komolysággal. Inkább meglepődtem, és ha meg is ijedtem az a tablet miatt volt és nem Kilian miatt. Na jó, talán miatta is. De elég belegondolni. Először mikor rám ugrott, kis híján telehányta az ágyamat, legutóbb meg megcsókolt. Egyik sem olyasmi, amit megismételnék, így érthető ha kicsit tartok az ilyen akcióitól, de ezt neki - és Sebastiannak - nem kell tudnia.
Elindulunk, és Kilian autó felől érdeklődik, én meg nem teljesen értem, hogy miért. Szerencsére aztán kiderül, hogy csak le akar részegíteni.
- Kösz de azt kihagyom... - voltam részeg eleget So Ra után. Nem mintha büszke lennék rá... Előtte meg a gólyatáborba... kezdem félteni a májam. De tényleg. Szóval megiszom egy-két felest, aztán én köszönöm jól leszek az este hátralevő részére. Nem is vacsoráztam... Tényleg!
Épp rákérdeznék, hogy nem ugrunk-e be enni valahova, de Sebastian megelőz és Kilian lakhelye felől érdeklődik. Én meg nagy szemekkel pislogok rá.
- Mi a francért laksz a koliban, ha van a közelben házatok? - nézek rá értetlenül egy pillanatra még a kajáról is megfeledkezem, aztán jön a másik dolog - Ki az a Phoenix Akárki? Elbeszélgessek vele?
Érdeklődöm finoman, bár előbb Kilian pasijával kéne beszélgetni, hogy tudja hol a helye, és mi vár rá, ha még egyszer összetöri Kilian szívét. Mert mégis csak. Mióta vagyok ilyen érzelmes? Ah, inkább együnk!
- Ti nem vagytok éhesek?
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptySzer. Júl. 16 2014, 23:18

Elfojtok egy mosolyt, hogy szerintem alapból maga az ijesztés nem volt rossz ötlet csak szerencsétlenül sült el sajnos. Zin is állítja nem ijedt meg, de azért a csuklása elmúlt szóval lehet picit még is, hehe.
Kilian átkarol minket, engem nem zavar, vigyorgok, jó látni hogy boldog.
-Hah, vagy inkább mi téged!  -Nevetek, nem rúgok be olyan könnyen. Persze attól függ mit iszunk mert ha végigkóstoljuk a kínálatot akkor tuti beállok, ez nem kérdés.
-Nah! Ez nagyszerű! Örülök! - És tényleg, de inkább nem képzelem el egy fiúval ahogy megejtik a békeszexet. Én nem ismerem az előzményeket, de kibékülni jó dolog.
Aztán mond valamit, kell pár másodperc míg felfogom aztán megállok, kissé megsemmisülten, de főleg döbbenten nézek Kilianra.
-Parancsolsz? - Látszik nem közömbös a név, de az is hogy olyan mintha azt mondta volna ő igazából lány azért meleg. Abszurd... - Hogy Phoe... parancsolsz? - Egyszerűen nem tudom összerakni. Phoenix meleg? És Kilian pasijával bújt ágyba? Phoenix? Mikor annyira semmi melegfrontot nem mutatott, hogy felmerüljön bennem akár a gyanú is? Na nem mintha közöm lenne hozzá meleg-e vagy sem, csak... fura. Ettől kedvelem ugyan úgy, hát Kiliant is kedvelem, csak... megdöbbentő.
Alig halottam meg amit Zin mondott, elbeszélgetni vele? Micsoda elgondolás... Az a pasi annyira makacs, kétlem meg lehetne hatni. És egészen bizonyos vagyok benne, hogy jót szórakozna Zinen, hogy ő akar elbeszélgetni vele, nem Kilian. Komolyan Kilian pasija vele feküdt le? De hát Kilian és Phoenix olyan mások... külsőre is. Megdöbbentő dolgok ezek, bár nehéz megítélni hogy a fiúk mit esznek egymáson, ugye.  
Egyelőre kissé sokkolt állapotban vagyok, azt se tudom éhes vagyok-e. Öööö... lehet. Kábán bólintok párat, azt hiszem ennem kéne.

//Úú ti voltatok a 450. hszem *.* Olyan jó Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyPént. Júl. 18 2014, 14:32

Próbálok sokatmondó pillantást váltani Sebastiannal arra fel, hogy Zin nem ijedt volna meg, ha megtalálom a tekintetét belenevetek, ha nem, akkor csak magamban kuncogok fel. Közben persze bólogatok, á, Zin sosem ijed meg semmitől. Beleakaszkodom a nyakukba, olyanok vagyunk mint három jó barát valamilyen meséből, zsírmegaszupcsibupcsi!
- Ne legyél már ünneprontó
Túrok a hajába Zinnek, egy percre megfeledkezem róla kiről is van szó, akkor már késő, kócos lesz. Vagyis...meg lehet ezt még igazítani. Mindenesetre tekintetem feszült-ijedtté válik, ahogy ránézek. Cssss, semmi baj, talán észre se vette. Úgyis le fogom itatni, nem lesz apelláta.
Aztán Zin meglepődik, ez nagyon tetszik, ritkán látni ilyennek.
- A pszchiáterem javaslata miatt, mert nem volt szociális életem, amíg béna voltam senki sem akart szóbaállni velem. Anya szerint pedig, hogy önállósodjam.
Mondom ezt most nem annyira menő hangon, mint szoktam. A régi énemről van szó és hát gáz dolog koliban lakni, ha egyszer van az embernek egy gazdag anyukája...
- Aztán megismertelek téged, akkor már nem volt kérdéses
Teszem hozzá mosolyogva. Aranyos, hogy így meglepődött. Nagyon aranyos. Ami eztán jön főleg, elbeszélgetne vele... A levegő is megakad a torkomon.
- Valami modell, de már öreg, rákerestem a neten és valami harmincvalahányvége felé éves, a képek, amik fent vannak róla biztos régiek. Kösz Zin, rendes vagy.
Tudom, hogy nem szereti az ölelést, úgyhogy csak egy nagy mosolyt kap és egy bólintást, hogy együnk.
Seby berúgatós ötletén csak bólogatok, engem könnyű.
- Te is elég vékony vagy, neked is megárthat. Szerintem Zin bírja a legjobban
Súgom elismeréstől csillogó szemmel, pedig még nem is láttam piálni. Velem valahogy soha nem akart... Viszont Seb aztán azt hiszi parancsolgatni akarok neki.
- Szívesen parancsolok, ha ez a vágyad
Vigyorgok, de aztán látom, hogy tényleg kiakad. Meglepődik és elég gyanúsan. Elkerekednek a szemeim, mutogatni kezdek,egyenesen Sebastianra mutatok, a kezem le is veszem a vállukról.
- Ismered? Azt mondtad nem vagy buzi, hazudtál?
Kiáltok fel és nézek rá nagyon elhűlve. Honnan máshonnan ismerhetné a dugógép modellecskét? Közben látok egy kínait, most már nekem is szükségem lenne egy pohár vízre, felpattanok a lépcsőjére, kinyitom az ajtaját és betessékelem rajta a többieket, ha ez nekik megfelel. Ha nem, akkor maradok döbbent kedvemben.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyPént. Júl. 18 2014, 17:47

Mit mondtam, ami ünneprontó? Még azt is hagytam, hogy a nyakamba karoljon... Erre mit csinál? A hajamba túr. Nincs öt perce, hogy kimásztam a zuhany alól, épp csak megszáradt - valószínűleg nagyon jól - erre széttúrja. Lefejtem magamról a kezét, és vetek rá egy gyilkos pillantást, aztán figyelek rá, hogy jó 20 centi távolság legyen köztünk. Ez mondjuk valamelyet lecsökken, amikor közli, hogy a közelben lakik, mert nem értem a dolgot.
- A pszichiátered hülye, én meg ezek szerint senki vagyok - állapítom meg a két legfontosabbat. Miért tenne jó bárkinek is, ha egy ilyen putri helyen kéne élnie, amikor megvannak a jó körülményei? Őrület. A másik meg... Nos, valójában tényleg elég senki vagyok, de ezzel eddig nem igen kellett szembesülnöm.
- Ahelyett, hogy áthívtál volna... - motyogom az orrom alatt, mert most kicsit ki akadtam. Szenvedünk a koliba, mert ő önállósodik és rajtam lóg. Tényleg szuper. És erre még bulizni is viszem. Ráadásul, mint kiderül a pasijával is kibékültek. Nem tudom ennek örülök-e. Mármint biztos jó, csak azért nem vagyok biztos benne, mert ha egyszer már szemét mód átverte, akkor miért ne tenné meg újra?
- És van akinek ez bejön? - érdeklődöm egyre torzabb fejjel. Ahogy Kilian elmeséli, nem tudom elképzelni, hogy vonzó lehetne a csávó. Nem mintha alapból érdekelnének, de a legtöbb modell csávó már akkor sem szép, amikor modellkedni kezd, aztán amikor kiöregszenek még rosszabbak lesznek. A legtöbb. Nem ítélkezem, csak eddig nincs jó benyomásom erről a Phoenixről.
Ami jó, és határozottan imponál, hogy azt gondolja én bírom a legjobban az alkoholt. Egyébként nem vagyok benne biztos, de ha eszem egy jót akkor talán nem lesz gond. Aztán Seb kiakad, úgy látszik lassan realizálja, hogy kiről is van szó, és valószínűleg ismeri is ezt a Phoenixet. Kilian is furán reagál, el is kapom a karját, hogy feltegyek neki egy nagyon szimpla kérdést.
- Szerinted ha van az embernek egy homoszexuális ismerőse máris meleg? - nézek rá kérdőn, mert ahogy Sebet faggatja, az nagyon nem szép. Remélem hamar észbe kap, ha valamiért ezért szerintem illik bocsánatot kérnie. Nem azért mert lebuzizta Sebet, hanem mert azt feltételezi hazug. Nem ismerem, de nem tűnt annak eddig. Na mindegy.
Kínai! Szuper. Rögtön kezembe is veszek egy étlapot, és nézelődni kezdek. Ez az az íz világ, ami a legközelebb áll ahhoz, amit szeretek. Bár az árak nem éppen alacsonyak.
- Kilian, meghívsz? - érdeklődöm, nem éppen kedvesen, de nagyon reménykedőn. Igaz, utóbbi nem hallatszik és nem is látszik rajtam annyira. Inkább tűnhet kijelentésnek, egy cseppnyi bizonytalansággal. De szerintem már megszokta. Szóval mondjon igent, és akkor rendelek is.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyVas. Júl. 20 2014, 18:52

Ránéztem Kilianra, elneveti magát, remélem Zin nem lesz morcos érte, én csak mosolygok.
Összeölelkezünk vagy mi, nem vagyok oda az ilyen dolgokért, de Kilian jókedve átragad rám és örülök hogy helyrejött a hangulat.
-Néha jobb közösségben, én szerettem kolis lenni. - Vonok vállat, nem tartom akkora butaságnak ezt a javaslatot. Nem értem Zin miért lenne senki, erre csak pislogok, lehet lemaradtam. Azon csak mosolygok hogy Zin miatt meg maradt kolis Kilian. Zin reakciója is mókás, nem ugyan az áthívni valakit, mint vele lakni ketten.
-Szerinted a fiúd megcsalt volna vele ha nem tartaná jól magát? Biztos nem azért csalt meg mert belsőleg őt jobban kedveli... - Mondom értetlen, mert szerintem Kiliant minősítené a dolog ha nem így lenne. Zinnel értek egyet, kinek kéne egy ilyen... pasi.
-De csak mert nem láttál még inni! - Kuncogok, elvégre jól bírom a piát, a külsőm megtévesztő. Persze lehet Zin nyer, masszív alkatnak tűnik ivás szempontjából valóban.
De aztán elképedek, elhűlök. Nem vicceltem, tényleg megdöbbentem, Kilian poénját nem veszem fel.
-Nem hazudtam! Velem nem... én bizonyára nem tetszem neki... én nem tudtam... De ha buzi lennék valószínű szimplán megmondtam volna hogy bocs nem vagy az esetem nem? Vagy nálatok másképp működik talán? - Fogom az arcom, hagyom magam toszigálni kajálni. Még a végén kiderül minden új ismerősöm meleg. Na jó nem, Zin és Josh szerintem nem azok. Sőt, Nick biztos nem.
-Majd én meghívlak titeket, amúgy is én rángattalak el benneteket. - Mondom még kicsit feszülten, de érezni nem kötelességből ajánlkozom, így gondolom illőnek és jónak. Csak fura hogy elüt Phoenix, még meg is kedvelem, nekem mennyit segít hogy összekaparjam magam, Kilian pasiját meg elszereti. Vagy mi. De lehet csak szimplán őt csábították el, Kilian meg húzta a rövidebbet. Miért is gondolkozom ezen? Nem kell állást foglalnom, akkor meg? Hah... Inkább belebújok az étlapba és rendelek valami jó húsosat, a kínait még meg is eszem.
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyKedd Júl. 22 2014, 15:24

Zin haja most elég rosszul áll, be kéne nyálazni a kezem és visszalapogatni, de... van az a bizonyos pillantás, ami miatt én is megütközve nézek rá. Igaz, hogy a "senki" jobban kiakaszt.
Megrázom a fejem, nem így értettem, hanem az Egyetem előtt nem álltak szóba velem, amikor reménytelenebb voltam egy marék trágyánál, de ezt ő is tudja, ismert, mikor beköltöztem. Bár mondjuk szépnek akkor is szép voltam, tehát nem értem az embereket.
- A pszichiáterem nem hülye, neki köszönhetem, hogy... lett belőlem valami.
A tartás, a némi ész, sok-sok xanax.
- Nem vagy senki! Arra gondoltam, hogy előtted nem állt szóba velem senki! De te igen, ezért maradtam a koliban.
Mondom mérgesebben, Zin tényleg beteg. Bele fogok keverni valamit a piájába, ami jobb kedvre deríti, muszáj lesz, ezzel nem fogok tudni mit kezdeni.
- Nem jöttél volna!
Csattanok fel mérgesen. Nem értem mi baja Zinnek, hogy lehet ennyire túlérzékeny? A tényekkel tisztában vagyok, nem jött volna, én lógok rajta, ő eltűr és nyilvánvalóan nem élvezi a társaságomat. Ezen kicsit sírnom kéne, hátha az meghatja az Istent, dehát... már nem tudok olyan könnyen. Hamarabb leszek mérges, mint szomorú. Phoenix kicsit kizökkent, de ez akkor is borzaszó. Sebre nézek, hátha lesz a pillantásában valami biztató. Biccentek neki, hogy jobb közösségben, aztán ő is kicsit mintha letromfolna, de kevésbé mint Zin. Ez a megcsalás téma se tetszik, mit tudom én miért csalt meg.
- Nem tudom, nem ismerem, de úgyis megbosszulom, úgyhogy a barátod készüljön fel!
Jelentem ki kicsit hevesen
Bemennénk az étterembe, de Zin elkapja a karomat, hirtelen, nem tudom miért azt hiszem meg fog ütni, ezért az arcom elé kapom a másik kezemet és összerezzenek. Az orromat nagyon szeretem!
- Nem...
Nyögöm és megpróbálom elrántani magam. Mindketten úgy néznek rám, mintha szentségtörő lennék.
- Nem...
Motyogom Sebastiannak is, aztán leülök egy sarokba és Zin utasítására is felelek
- Nem.
Aztán Seby azt mondja meghív minket, de nekem nem nagyon van étvágyam.
- Én nem kérek semmit.
Inkább valamit inni, de azt majd ott veszek a kínai piákban nem bízom. Akkor most rossz lett a hangulat? Gondolom megint buta voltam... Egyikőjük se valami vidám és most már magamra sem tudok rákényszeríteni.

Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptySzer. Júl. 30 2014, 22:26

Nagyot sóhajtok, és egyre inkább úgy érzem a régi Kilian jobb volt. Nekem mindenképp. Nem azért mert most sírva fakadna, hanem mert nem mondana ilyen baromságokat.
- Előtte is voltál már valaki, most meg más vagy... - közlöm mereven, mert így van. Más lett. És bár eddig nem döntöttem el, hogy ez jó-e vagy rossz, most erősen hajlok a rossz felé. A mai nap eddig ezt támasztja alá. Szerény vigasz, hogy miattam maradt a koliban. Én jobban örültem volna, ha nem teszi. Annak meg talán még jobban, ha együtt bérelnénk egy lakást. Nem mintha tudnék fizetni ilyesmit, de álmodozni szabad.
- Ezt mégis honnan veszed? - nézek rá megütközve, miért hiszi, hogy nem mentem volna át? Hogy a fenébe ne mentem volna? Annál a szobánál minden jobb! Kilian meg egészen az a fajta ember, akit elviselek. Eddig, elviseltem. Kezd elegem lenni belőle. Főleg mert már megint hülyeségeket beszél. És zavar, és kiakaszt. Az is, ahogy megijed. Látom a szemében, a mozdulatában, ahogy az arca elé kapja a kezeit, pedig én csak azt akartam, hogy észre vegye magát, hogy milyen butaságot mondott már megint.
Nem ez történik, és az egész hangulat valahogy elromlik. Az én hibám. S bár az előbb még enni akartam, amikor az étteremben leülve, ahogy azt mondja nem fizet, és nem eszik semmit, az én kedvem is elmegy végleg.
Sebastian persze fizetne, de nekem egy idegen - mert ő még az - ne akarjon kaját venni. Leteszem az étlapot, és felállok.
- Szórakozzatok nélkülem, nem akarom tovább rontani a levegőt.
A szavaimat leginkább Kiliannek szánom. Tisztában vagyok vele, hogy miattam ilyen. Nem szokásom ilyeneket mondani, de miatta mégis megteszem. Ez egyfajta bocsánat kérés, még ha nem is így hangzott, hiszen elég színtelen volt a hangom. Nem várok választ. Egyszerűen kisétálok az étteremből és a koli felé veszem az irányt. Nem akarom, hogy utánam jöjjenek. Remélem, hogy Kilian jobb kedvre derül, amikor már nem vagyok ott, és nem kell félnie tőlem.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptySzer. Júl. 30 2014, 22:44

-Kilian, mindig voltál valaki, Zin jól mondja. - Mondom halkan, milyen lehetett régebben? Csak pislogok ezen.
Phoenix eléggé felkavar, bár inkább az hogy Kilian ennyire szomorú lett miatta.
-Hah... jobb lesz ha megbosszulod? Amúgy Phoenix... kétlem hogy lenne kit elszeretned tőle vagy hasonló. - Mondom halkabban, Phoenixnek sem könnyű. Gondolom Kilian barátja is valami kis kaland volt neki, lehet azt sem fogja tudni ki Kilian. Na jó, tudni fogja, Phoenix odavan attól hogy jól értesült de akkor is.
Nah, a végén én is elcseszek mindent, leül, nem kér semmit, mindenre csak nemet mond mint egy dacos ötéves. És még Zin is...
-Zin ne csináld már. Maradj! - Kérlelem de valószínű az én szavam semmit sem ér neki... Ha Kilian utána megy én is kisétálok elnézést kérve a pincértől aki jönne. Aztán rágyújtok egy cigire, mert kell... Ha nem, akkor sóhajtok, közelebb ülök Kilianhez, átkarolom, tudom hogy nem érti félre. De gondolom maga alatt lesz hogy Zin elment, én nem pótlok egy barátot. Valószínű engem is elküld, de addig is érezze hogy itt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 31 2014, 20:22

Azt hiszem végképp elrontom Zin kedvét, pedig nagyon próbálkozom. Igazából csak tehetetlenül állok és nézek, mert semmi sem jó bármit teszek. Még a végén tényleg sírni fogok mint régen. Ahogy azt a mást mondja az nem konkrétan jó, lehetséges volna, hogy ő nem örül a változásnak? Beharapom az ajkam és nagy nehezen ráveszem magam egy biccentésre.
Zin nem egy társaságkedvelő típus, nem hiszem, hogy nagyon eljár és hogy hozzám eljönne. Érzem, hogy elvörösödöm és nyelnem is kell.
- Antiszociális vagy
Pusmogom. Ez egy új szó, amit mostanában tanultam és tökéletesen jellemző Zinre. Sebastianra hálásan pislogok, tudom, hogy vagyok, izé és voltam is valaki.
- Nem akarok én senkit elszeretni, másra gondoltam.
Inkább leszek titokzatos, mert mi van, ha Seby köpne neki? Meg aztán még nem találtam ki pontosan milyen kellemetlenséget csináljak...
Megölöm az egész hangulatot ezzel a sok nemmel, Zin fel is áll. Ettől megint lesápadok. Megint elszúrom, ilyen nincs, miért nem bírtam én lelki szegény maradni?
Ahogy feláll automatikusan utánalendülök és elkapom a pólóját. Belekapaszkodom, ahogy mindig is szoktam. Összeszorítom szemem, szám, Seby is tiltakozik, de ha nem cselekszik, hiába. Ismerem ezt az idiótát!
- Ne haragudj...nehéz parancsolni az agyamnak, most hogy van benne valami.
Zihálom.
- Kérlek...sírni fogok, ha elmész, ugye nem akarod?
Nézek rá rémültem és Seby is mit fog csinálni? Ha kell eltépem a pólóját is, de megvetem a lábam és nem hagyom mozdulni. Most már van bennem erő, benne biztos több, de nehéz menet leszek. Ha kell Seby felé is kinyújtom a kezem, hogy segítsen.
- És fizetem a kajátokat! Mindenki eszik!
Nyögöm összeszorított szemmel, elfúló hangon. Remélem ez megteszi hatását és nem kell igazéból is sírva fakadnom.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptySzer. Aug. 13 2014, 22:48

Nem igazán értem, hogy mi történik, de biztos, hogy nem kellett volna eljönnöm velük. Most komolyan... minek? Tök jól meglettek volna nélkülem. És még antiszociális is vagyok. Ez fáj. Főleg, mert Kilian mondja. Persze én is tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok a legszociálisabb, de heló, épp vele meg egy ismerősével próbálkozom szocializálódni erre meg beszól? Hát ne várja, hogy több kedvem lesz a dologhoz, mint eddig.
- Nyilván. Azért vagyok most is itt... Sőt! Azért töltöm a fél életem az egyetemi hallgatók problémáinak megoldásával, mert antiszociális vagyok...
Mondom sértődötten, és mielőtt tovább fajulhatna a dolog, már készen is állok, hogy itt hagyjam őket. Nem is érdekel már, mit csinál a pasijával. Sőt az sem, hogy eszik-e. Én majd összeütök magamnak valamit a koliban. Nem hat meg Sebastian marasztalása, Kilian viszont nehezebb eset. Rám akaszkodik, amitől totál lemerevedek. Miért kell mindig ezt csinálja? Tudja, hogy nem szeretem! Megpróbálom lefeszegetni magamról, miközben hallgatom a sületlenségeit.
- Agy? Szerintem, elhagytad... - horkantom, aztán lepillantok rá, mert ez a sírós szöveg megindít bennem valamit. Pedig legszívesebben rávágnám, hogy ha nem vagyok itt, nem is tudok róla, így nehezen érdekel, de nem teszem. Sóhajtok egy nagyot, és megforgatom a szemem. Ez valahogy sokkal közelebb áll ahhoz a Kilianhez, akit ismerek, és akinek a furcsaságait, már úgy ahogy, megtanultam kezelni. Nem bírom magamról lefejteni, és mivel a kaját is fizetni akarja, talán tényleg maradnom kéne. A kedvem viszont tökre elment attól, hogy itt legyek. Na meg, ahogy nézem a személyzet is hülyén néz ránk...
- Menjünk vissza a koliba - kezdek bele halkan - veszünk piát az éjjelnappaliba, összeütünk valami vacsit, és nem foglalkozunk a többi szoba lakójával...
Vetem fel, mint alternatív lehetőséget, mert sokkal szívesebben szórakoznék ott, mint nagy tömegben. Sebastianra is rápillantok, jelezve, hogy ő is jöhet, rá is vonatkozott a többes szám. Csak legyen már vége ennek a szenvedésnek.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 14 2014, 14:44

Elkerekedett szemekkel hallgatom hogy Zin antiszociális lenne. Nem is tudom, én jól elbeszélgettem vele, annak ellenére hogy nem akart beengedni. De miért akart volna? Nem is ismer.
A válasza sem lep meg, elvégre egy HÖK elnök ritkán antiszociális. Vagy akkor mazochista, Zin nem tűnik olyannak aki élvezi a szenvedést...
-Hah... szerintem hagyd, Phoenix tollát nem jó tépdesni... - Van egy olyan érzésem, hogy nem jó ötlet. Engem nem alázott, nem bántott, sőt, nekem segített Phoenix, de ez nem jelenti azt hogy nem érezném benne a potenciát a dologra ha meg van sértve.
Aztán csak pislogok a jelenetet látva, eltakarom a szám, de a szemem mosolyog, olyanok mint a gyerekek! Bár ki tudja, Henryvel lehet én is ezt csinálnám. Bár... talán a sírással nem fenyegetőznék, én nem szoktam, a múltkori az a sok rossz volt, ami felgyűlt bennem. A helyemen maradok, ha már nem jutottunk ki, várok mi lesz. Ebbe nem szólok bele, mert semmi közöm hozzá. Bár azon is gondolkodom magára kéne hagyni őket, hogy tudjanak beszélgetni, erősen fontolgatom. De ha eszünk azt megvárom, Kili ne értse félre, hogy nem kérek a meghívásából.
Zin ötlete nem rossz, látom kerülné a jelenetet és mivel beszélgetni kéne a dizsi erre pont nem megfelelő placc.
-Szerintem jó ötlet. - Bólintok rá, hogy nem rajtam fog múlni a dolog, nekem tényleg mindegy. Inkább nézem Kiliant ő mit akar, igazából eddig is ő döntött az estéről, nem?
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyKedd Aug. 19 2014, 20:59

Azt hiszem megbántottam Zint. Kicsit elégedett vagyok magammal, mert képes vagyok emberek érzéseit befolyásolni, még egy olyan jelentős emberét is mint a HÖK elnöke. Ugyanakkor szörnyen sajnálom, hogy megbántottam. Igyekszem ez utóbbit kiültetni az arcomra, mint egy cserép muskátlit.
- Ne haragudj, nem akartam az érzéseidbe tiporni.
Harapom be az ajkam.
- De biztosan az vagy, csak próbálod kompenzálni. De ez nagyon jó, küzdesz ellene

Kezdem el a karját simogatni bólogatva. Belekapaszkodom, kinyilvánítom ragaszkodásom és mindent megteszek, hogy maradjunk és egy jó estét varázsoljunk ebből a rémálomból. Még a viccét is megértem és nevetek. Jól sikerült poén, régebben megbántódtam volna, de most inkább nem teszem. Pislogok Zinre, ártatlanul, ez régi Kilis, mert ostobácska arckifejezést kölcsönöz nekem, de megérzem, hogy Zinnek most erre van szüksége. Még jobban belekapaszkodom, tulajdonképpen magamhoz ölelem.
- Nagyon jó ötlet
Mondom rögtön még Seb reakciója előtt. Remélem ő is benne lesz. Rápillantok, éppen Phoenix tollairól mesél.
- Nem látszik, de nagyon kemény vagyok! Engem nem fog felgyújtani
Kacsintok a kis franciásra, aztán hallom, hogy egyetért és ezek szerint most szabályt fogunk szegni, ha cseszünk a többiekre, ez pedig megint felpumpál életenergiával.
- Menjünk!
Elengedem végre Zint és Seb felé nyújtom a kezem, hogy felhúzzam és elinduljunk vissza... Bár szerettem volna kimozdulni, de gondolom a piálgatás is jó lesz a szobán a többiekkel. Legszívesebben megfognám a kezüket útban visszafelé, de tudom, hogy félreértenék.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptySzer. Szept. 10 2014, 09:35

Kedvem lenne kiröhögni, de ehelyett a szemem forgatom. Még, hogy az érzéseimbe gázolt. Oké, nem esett jól. Pont tőle nem, de azért nem kell túl reagálni. Aztán meg rá is tesz egy lapáttal. Már megint mit éget? Miért súlyt engem a sors egy ilyen baráttal? Nem mintha válogathatnék, de akkor is...
- Pszichológus is lettél? - nézek le rá, kezd megint felidegesíteni, pedig épp kitaláltam a jó programot. Most komolyan, hogy bulizzak ha közben elemezni akar? Semmi kedvem már, főleg, hogy ölelget. Szépen lefejtem magamról és elindulok kifelé, közben meg elnézést kérek a pincértől, akárkitől, hogy bejövünk, és már itt sem vagyunk. Soha többet nem jövök ide, az is biztos.
Az éjjel-nappali felé indulok, és nem foglalkozom azzal mit beszélnek erről a Phoenixről vagy kiről. Úgysincs hozzá közöm, Kilian is mondta, hogy egyedül is boldogul, ami azért jó, nem szívesen veretem be a képem miatta (mások miatt sem).
Elsőkent lépek be a boltba, aztán hátra pillantok a másik kettőre. Én már tudom, mit iszom, de az ő ízlésükkel nem vagyok tisztában.
- Mit szeretnétek enni-inni? - érdeklődöm, miközben felkapom a kosarat, és megindulok a polcok között.
Ez a bolt még mindig drágább, mint amilyennek lennie illene, de nincs mit tenni. Teszek a kosárba egy üveg martinit meg némi chipset, még ha én nem is eszem ilyesmit. A hűtőnél viszont elakadok, mert most tudatosul, hogy a nagy sietségben szemüveget nem vettem. Hehe. Ennyire megszoktam, hogy szar a szemem, hogy a homályos foltok is tök természetesek. A marinit meg a chipset még felismertem, amúgy is mindig ugyanott vannak, de nem mindegy milyen húst veszek.
- Kilian vegyél csirkemellet - adom ki az utasítást, aztán megvárom, hogy ők is összeszedjék, ami kell nekik, utána meg mehetünk vissza a koliba.

//remélem nem baj, hogy kicsit arrébb mozgattam magunkat XD de különben sosem érünk vissza, mondjuk azért, mert én lassú vagyok, de pszt! Razz//
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 11 2014, 19:41

Csak figyelem a párbeszédet közöttük, ebbe nem folynék bele, hogy őszinte legyek. Bár Kilian elég érdekesen kér bocsánatot Zintől, de lehet náluk ez a normális. Állítólag mi is fura páros vagyunk Henryvel, szóval nem vonok le gyors következtetéseket, ha nem muszáj.
Phoenix kapcsán azért vannak aggodalmaim.
-Persze hogy nem fog felgyújtani... - Remélem képletesen érti. - De megégetni megégethet. Gondolkozz el ezen, jó? - Zinnek is kicsit nyomatékosabban mondom, jelezve, figyeljen Kilianra, mert ez nem jó játék. Ha nagy baj van beszélhetek Phoenixszel, de szerintem nem sokat érne... Szóval jobb lenne megelőzni a bajt. Főleg hogy látom milyen komolytalanul veszi az egészet, de csak sóhajtok és inkább hanyagolom a témát. Nem akarok ezen gondolkodni.
Hagyom hogy felhúzzon bár fel tudok állni magamtól is, de most elég labilis az egész, inkább nem utasítok vissza semmit, mert sértődés lesz.
Kinn azért már rágyújtok, megkínálom őket, tudom hogy dohányoznak.
A boltban igazából nem válogatok, szeretek sörözni, de ha töményebbet innának én whiskys vagyok személy szerint. De ezen nem fog múlni a dolog, ha mást iszunk. Amúgy rágcsában sós vagyok, megfelel ha veszünk valami chipset mi is.
Ha bevásároltunk akkor eliszogatok velük egy keveset, de aztán megyek, mert szerintem a hangulat valahol már az elején megtört és kétlem hogy a pia sokat javítana rajta. Minden esetre örülök, hogy Zint megismertem és láttam Kiliant, szóval rossz érzés nem maradt bennem az este kapcsán.

//Bocsi, én inkább kiírnám magam Rolling Eyes //
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 EmptyKedd Szept. 16 2014, 21:25

Azt hiszem Zinnek semmi sem tetszik, amit csinálok, mert ezt nagyon komolyan mondtam, sosem bántanám őt. Én szeretem, szeretnék segíteni rajta, ahogy ő rajtam. Csupa okosságot mondok, meg azért ne nézzen hülyének, ha én vagyok az egyetlen barátja, akkor nagyon szarul áll.
Kicsikét felhúzom az orrom. Nem nagyon, mert nem akarom tovább rontani a hangulatot.
- Jól van na! Csak jót akarok neked Zin, tudod mennyire szeretlek téged
Mondom ezt hangosan, miközben kifelé megyünk, a döbbent emberekre rá is mosolygom. Még a végén kiderül, hogy nem okozna gondot reklámozni, hogy buzi vagyok, és Zin ráadásul azon szerencsés kevesek egyike, akiket nem nagyon akarok megdugni, de csak azért nem mert túlságosan szeretem és tudom, hogy az mennyire fáj, tudom, hogy Zin kényes és háklis fiú...nem akarok neki rosszat. Ettől függetlenül persze baromi jól néz ki, szóval, na mindegy is.
- Oké, kösz Sebastian, de hidd el, irtóra kemény vagyok
Kacsintok rá, kicsit megcsapom a seggét. Csak játékból és hogy őrizzem a hangulatot. Megyek a többiekkel valami boltba és Zin egészen jó chipseket választ. Nagy büszkén nézek rá, amikor megint parancsolgat nekem.
- Öhm...jó
Mondom esetlenül, mi mást is tehetnék. Ő szegény, nekem meg támogatnom kell mint egy jó barátnak. Veszek csirkemellet. Meg mindent, amit kell és amikor fizetek még jó képet is vágok a dolgokhoz. Én szeretném magam jól érezni, még abba is belemegyek, hogy csak filmezzünk. A lényeg, hogy együtt érezzük jól magunkat.

// köszi//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian   Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Váratlan vendég - Zin, Kilian és Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Váratlan fordulat ~ Daniel és Amy
» Daryl és Lio - Váratlan fordulat
» Váratlan fordulat (Josh, Matt és Jo)
» Kilian & Zin - What we gonna do?
» Caleb & Zin & So Ra & Kilian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances kollégium :: Archívum-