Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

» Rangsorolások (Noel és Tami)
Vas. Okt. 02 2016, 14:41 by Kőrösi Noel

Top posting users this month
Eric A. Blake

Leopold K. Lindhardt

Reeven Callagher

Samuel T. Collins

Quentin Collins

Felix Kaleolani

Suzanna Crystal

Kensington L. Lockwood

Kelly Evans

Sebastian McBridge

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nanaia Indrani
Műsorgyártás
Életkor : 21
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Hétf. Júl. 21 2014, 19:53

Hú basszus, ez a nyilvános kivégzésem!
- Hahhahahahhahahahahahaha
Kezdek el nevetni az ölébe pillantva pedig esküszöm nem a kutyaszopás jut eszembe róla. Nagyon feltűnően bámulom meg a centrumát és olyan vörös vagyok, hogy ne is beszéljünk róla.
Megvakarom a fejem tetejét, de még mindig a centrumát bámulom, úgy kell róla elszakítanom a pillantásom. Ú, vajon milyen lehet? Szőrös? Göndör? Leszedi? És az alakja? Méretre? Anyáááám... Nyelek, annyira lerí, hogy szűz vagyok, biztos a pofámra van égve, a centrumáról magyaráz és rosszul vagyok. Csettintek, bárban meg királynőnek érzem magam, vagy nem is tudom.
- Pincér, hé, még egy limonádét ide! Kérsz valamit?
Kérdezem meg a centrumát reklámozó Butlernevestől is. Megint nem viselkedem elég lányosan asszem. De legalább nem fütyültem, csettintettem! Talán a hét nem kellett volna, de mentségemre szóljon már nem nézem a tökét! Ez nagy előrelépés! Nagyot nézek, huszonkettő?
- Komolyan? Nahát! Úgy látom nagyon mély a kapcsolatotok, ez jó
Bólogatok dekoncentráltan, pénisz és meleg testvéri szeretet között lavírozó gondolatokkal.Utóbbiról megint eszembe jut egy anime, yaoik, hagyjuk. Najó, tényleg kikészít, a szemeim most már majd kiesnek az üregeikből.
- De szerény vagy!

Nyelek, nem a vörösséget nem lehet hova fokozni, hagyjuk. Pislogok és gondosan kerülöm a centrumot.
- Meglátjuk, jó a fantáziám
Mosolygom rá hamiskásan, háttérben, az agyamban a következő jelenet: Bishibishibishiiii!!!!
- Tényleg? Rúgtak már centrumon?
Szökik ki belőlem a kérdés.
- A kék zöld foltokat nem festem rád, vagy...szeretnéd?
Lehet harci sérülésnek gondolja, vagy ilyesmi. Húha, újabb bók, tekergetni kezdem a hajam.
- Olaj, haha...
Mondom kábán, nem, nem itt vagyok most.

I'm awkward and weird
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Oktató
Életkor : 30
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3207

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Kedd. Júl. 22 2014, 01:41

Nevetek vele, ő sem szemérmes, olyan nyíltan bámulja az ölem, mintha már most meztelen volnék. De csak nevetek, sokan néznek felénk hogy hangosak vagyunk, de nem érdekel, jól szórakozom.
Látom rettentően lekötöm a gondolatait, vagy legalábbis az ágyékom, most vagy nagyon kacér, vagy túl jó kislány aki rosszalkodni akar. Inkább utóbbi, valószínű én vagyok az első aki ennyire nyíltan csapja a szelet neki, no de nem zavar.
Elkerekedik a szemem a rendelésére, felnevetek.
-Legyen szíves, köszönjük! - Nevetek. - Nem kössz, megvagyok. - Törlöm a szemem, úristen, ki ne essen a lencse, lemaradnék a jó részekről!
-Ő a legjobb barátom is. - Mondok csak ennyit, mert hát nem éppen tökéletesen váltunk el a kórház után. De gyöngéd a hangom hogy róla beszélek, nem bírom letagadni, hogy szeretem az öcsém.
-Nem vagyok, ne viccelj, de egészséges az önbizalmam! - Kacsintok rá ahogy visszaülök, haha, teljesen kész a lány.
-Jól van, meglátjuk... - Ez már szinte kihívás, de félek túlizmosít és hasonlók, még a végén csalódás leszek. Kínos lesz. A kérdés nem fájna, csak a centrum szó olyan röhejes így, fogom a fejem röhögve. A sok röhögéstől reped meg a bordám, én már látom.
-Hát nem direkt de igen. Azt hittem beállok egy templomi kórusba... - Hú, az durva volt, a könnyem is kicsordult, pedig bírom a fájdalmat. Azt nem bírom.
-Áh ne... van egy sebhelyem is, lehet mégsem leszek neked jó modell. - Mondom bocsánatkérő mosollyal. A foltok meg francnak sem kellenek, szabadulnék tőlük.
Tovább nevetek, de elfojtom, kész vagyok.
-Nana, de komolyan, egy ilyen csinos lánynak nem hiszem el hogy nem bókolnak minden nap többször is, te átversz engem! - Nevetek, hát milyen szép lány már! Édes a mosolya, közben vagány, vicces, érdekes... ne már, hogy szokott még a bókokhoz!

Műsorgyártás

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Szer. Júl. 23 2014, 22:39

Az ágyékáról próbálok leakadni, különben is elvonja a figyelmem, hogy dörzsöli a szemét.
- Ennyire meghatottalak? Bár nem csodálom a limonádé tényleg szuper.
Nevetek, aztán biccentek, hogy ő elvan szomjan. Mosolygom továbbra is a nyálas tesó kapcsolaton, ez is olyan animés.
- Irigylése méltó, legyen így mindig!
Szinte gratulálok, bár ha a kezét szorongatnám hülyén venné ki magát, maradok a mosolynál. Egészséges, hát azt látom, elismerően biccentek.
- Az fontos egy ilyen ambiciózus francia fazonnak
Kacsintok rá, egoistán és önbizalomhiányosan is nehéz boldogulni, egyik sem jó. A centruma témáról csak nem tudunk leakadni, felnevetek a templomi kóruson. Na majd pont olyan pap alkat!
- Fociztál?
Érdeklődöm a körülmények felől. Ez a fiúk általános "balesete" szokott lenni. Megcsóválom a fejem, sebhely?
- Mint Harry Potternek? Egyébként nem baj, az menő. Mi történt? Ha szabad kérdezni?
Éreztetem, hogy valahol nagyon mélyen elásva él még bennem diszkréció. Szóval kék zöld foltok kizárva. Aztán összerezzenek. Pislogok párat, közelebb hajolok és elhúzom a számat.
- Túl vagány voltam és erősen sminkeltem, ráadásul csak fiú barátaim vannak, senki sem néz rám lányként. Legalábbis veled ez talán változik majd, de eddig...
Vállat vonok, haver voltam, félelmetes talán, nem tudom. Ez nem zavart, nekem jó volt így, csak nem is tudom kezd szükségem lenni a szexre például és az haverkodással nem fog menni. Stílust kellett váltanom.

I'm awkward and weird
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Csüt. Júl. 24 2014, 02:19

Neeee, és tovább csűri a dolgot, némán rázkódom a nevetéstől.
-Igen... sírok a gyönyörtől! - Kacagok.
-Jah... - Félrepillantok, hát... nem tudom hogy is állunk, de... remélem jól és nincs túl nagy gáz. Inkább Nanára összpontosítok, Henryn nem lenne jó most elmélkednem.
-Ugye? Hova lenne a karizmám nélküle? - Vigyorgok rá, francia fazon... jól hangzik.
-Öhm, próbáltam de nem vagyok benne jó. Mondhatni sosem találtam el a méteres kaput, ami elég gáz... de nem foci közben volt ha erre gondolsz, deszkázás közben, meg mikor csikiztem egy lányt, ő rendesen védte magát a dolog ellen, én meg nem. Mindketten sírtunk, ő a nevetéstől én a fájdalomtól! - Kacagok, uhh, az durva volt. Reflexből kicsit összébb zárom a lábaim.
-Nem, nekem az oldalamon van és nem villám alakú, tiszta uncsi tudom. - Vigyorgok. - Leestem magasról és üvegszilánkba érkeztem. Felvágta az oldalam. A bordám akkor repedt meg először, rossz kör volt, ami azt illeti. - Szegény Henry, azt se tudta mit csináljon hirtelen, minden tiszta vér volt...
Kérdezek én is ha már ilyen őszinte napot tartunk. Közelebb hajol, komolyabb leszek, mert figyelek. pislogok és elvigyorodom.
-Ez menő! - Kuncogok és felnevetek. - Igazi lázadó leány, meg is verted a fiúkat? Vagy megtépted a lányokat? - Vigyorgok, szerintem ez nem ciki, de akkor már érthető miért nem bókoltak neki, senki nem volt elég bátor! Gyáva kutyák!

Műsorgyártás

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Vas. Júl. 27 2014, 21:09

Nevetek a síró Sebastianon. Nem olyannak tűnik egyébként, mint aki sűrűn itatná az egereket. Hm, valami gyanús ezzel a testvériséggel kapcsolatban. Kissé aggódva nézek rá, bár hülyeség mert alig ismerem. Az lesz a legjobb ha terelem a figyelmét. Mosolygom azon, hogy nem jó a fociban, én se nagyon szeretem a labdarúgást, unalmas.
- Ahá, deszkázás közben előfordul, a lányt megértem, biztos rászolgáltál.
Fitymálóan nézek rá, tényleg valami casanova-féle, azért teszi itt a szépet. Lehet minden nap más lányt csikiz. De azért vele nevetek, hát most mit akadjak ki szerencsétlenen?
- Az! És milyen alakú? Felhő? Mert ha paca, akkor rá lehet fogni, hogy felhő és a felhő tök király, szerintem menő.
Magyarázom a nagy elméletem, nekem pl van felhős tetkóm szivárvánnyal, szóval nagy felhő fan vagyok.
- Meg a villám tök leáldozóban van, Harry már lelőtte azt a poént.
Vigyorgok rá. Ez csak addig tart, amíg vázolja a balesetet. Ott elhúzom a szám. Íííj, szegény.
- Hát...biztos nagyon fájt. Legalább hős vagy, mert kibírtad
Próbálok valami biztatót mondani. Meg is simogatnám csak messze van. Azért a kezem rárakom az övére, ha az asztalon van, hogy érezze az együttérzést. Ha nincs, akkor csak a tekintetemmel simogatom, az is valami.
A kérdésen felnevetek.
- Vertem meg egy pár pasit is. Lányokat is téptem.
Emlékszem vissza. Hülye tyúkok megérdemlik, fiúkkal meg könnyű, fürgébb vagyok és ügyesebb.
- De már leszoktam róla, nem vagy veszélyben. Illetve persze helyzetfüggő.
Kacsintok rá. Közben kihozzák az italomat, Sebastian nemtom kér-e valamit, de én rávetem magam.

I'm awkward and weird
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Vas. Júl. 27 2014, 21:40

-Miiihihi, nem! Én csak megcsikiztem! Abban nincs semmi! - Nevetek, számomra nincs, csak hallom a másikat nevetni.
Nevetek, csóválom a fejem, még hogy felhő.
-Szerinted gomolygón vágódik fel az ember oldala? - Kuncogok. - Nem, sajnos nem felhő, mondom hogy uncsi. De majd meglátod!- Nevetek, ha tényleg lefest látni fogja.
-Na igen, nem vagyok egy majmolós valaki! - Kuncogok. Nem akarok kis potter gyerek lenni.
Mivel érdekli elmesélem hogyan szereztem az emlegetett, nem felhő alakú sebhelyet.
-Hát... nem nagyon voltam magamnál... sok vért vesztettem, alig emlékszem valamire. Azon jobban izgultam az öcsém el ne ájuljon... - Bezzeg arra tisztán emlékszem, hogy teljesen elsápadt. Viccelődtem is hogy ne most találja ki hogy vámpír és gerjed a látványra... nem nevetett.
Asztalon van a kezem, így megérint, pislogok és ráteszem mosolyogva az övére a másik kezem, az alsót meg felfordítom hogy a tenyereim közé zárjam az övét.
-Nagyon kedves vagy, de ennek már hét éve, jól vagyok, kutya bajom! - Ha hagyja akkor kezet is csókolok neki, milyen kis aranyos hogy aggódik vagy nem is tudom miért fogdos. Lehet csak az alkalmat kereste, nincs ellenemre mondjuk, puha kezei vannak, szépek. Jól esik az érintése is. Hacsak el nem veszi a kezét én nem engedem el, finoman fogom az övét.
-Wów! Menő és ijesztő lehettél! Nem voltál rocker vagy gótos? Amúgy miért lázadtál? Ha publikus. - Vigyorgok rá.
-Nem vagyok erőszakos, bunkó, szóval ha csak nincs valami amibe véletlen beletrafálok, nem hiszem hogy félnem kéne. Amúgy is a kedvedben akarok járni nem felbosszantani! - Kuncogok. iszogatom a saját teám, azzal elvagyok, iszogasson nyugodtan.

Műsorgyártás

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Vas. Júl. 27 2014, 22:15

Gyanakodva nézek rá, de egyet kell értsek. Én is szoktam csikizni, Lulut pl rendszeresen.
- Oké, de azért gyanús vagy. Egy Sebastian nem lehet teljesen ártatlan.
Húzom vérmes mosolyra a szám. Vérmes átvitt értelemben persze. Gomolygó. Megrázom a fejem.
- A legtöbb paca elég felhős azért. De igaz, meggyőződöm róla személyesen.
Basszuskulcs és violin! Tényleg látni fogom meztelenül! Lehet előtte majd bedobok egy felest, mert ha már akkor elgondolkodnék ezen a szüzesség témán is. Igaz, hogy lehet többet az életbe nem látom a gyanúsan széptevő francia ficsúrt, de... Mégiscsak egy Isten én meg épp az egy éjszakásakra hajtok. Hisz azt hiszem...azt hiszem a szerelem nekem...
Nem gondolhatok erre! Lulu rossz hatással van rám, nem zúghatok belé és a szex segíteni fog. Inkább figyelek Sebastianra. Le is maradok a majmolásról, így csak biccentek rá. Viszont a balesete elég komoly téma.
- Normális vagy? Hogy jut eszedbe olyankor izgulni?
Kérdezem nevetve. Ez bele van zúgva az öccsébe! Egy percre elkerekedett szemekkel meredek rá, lehet hogy ez a stikli benne... és még a végén tényleg kiderül... Nyelek. Nem gondolhatok arra, hogy ez mennyire szexi.
- Tényleg ennyire szereted a tesódat? Persze gondolom őt is megviselte, hogy úgy látott
Teszem hozzá megértőbben bár a kistesó most pont nem érdekel.
Hah, elakad a lélegzetem, megfogja a kezem. Remélem nem érzi, hogy remeg. Nem is remeg annyira... Ránézek, kicsit rázkódik, de lágyan ráfogok az övére. Hogy lehet, hogy még egy kézfogástól is bizsergek?
- Ohh...hát azért rossz lehetett...
Hagyom, hogy kezet csókoljon, elég aléltan nézek rá, mint akit hirtelen arcon szúrtak kokainnal és lebénult.
- Gótos nem, de rocker/punkos igen. Vagy inkább elvont, egyedi akartam lenni, ki akartam fejezni a személyiségem minden téren. És hajlamos vagyok túlzásokba esni... De ki akartam élni, amíg tizen vagyok.
Mesélem, tényleg lehengerlő, hogy kérdez.
- Te sosem lázadtál?
Amikor megjön a limonádé eleresztem a kezét, hogy zavaromban felhajtsam, aztán majd vágtathatok a mosdóba. Nem baj, még nem foglalkozom ezzel.
- Észrevettem
Nevetek, valóban nem bunkó velem. Szóval...visszarakom a kezem az övébe, vagy csak rárakom, hogy tovább simogassam.
- Ezt vedd viszonzásnak
Kacér kis kacsintás jár Casanovának.

I'm awkward and weird
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Vas. Júl. 27 2014, 22:59

-Jaaa, hát nem mondtam hogy ártatlan vagyok csak azt hogy szerintem a csikizés maga ártatlan dolog! - Nevetek, én nem vagyok ártatlan valaki. - Mondhatjuk azt is hogy a Sebastian név kötelez! - Kuncogok, nem tudom milyen Sebastianokat ismer.
-Jól van, majd eldöntöd szerinted mire emlékeztet. - Mosolygok rá.
-Én vagyok a felelős az öcsémért mióta megszületett. És.. nekem fontos hogy ő jól legyen. - Mosolygok, hát Henry nekem a minden. Phoenix szerint ez nem egészséges de ez van.
-Persze. - Mondom könnyedén, mosolyogva. - Van testvéred? öcsi, húgi? - Akkor megértené.
Megfogom a kezét, érzem hogy remeg kissé. meg is csókolom ezeket a szép kezeket és szemezek vele.
-Rossz volt, de elmúlt. Megmaradtam. - Bár a kórház egy rémálom volt... egyedül... a dokik között... Kiráz a hideg, de mosolygok rá továbbra is.
-Hmm, csodálom hogy nem voltál tele tetkókkal és piercinggel, főleg hogy tetoválószalonban dolgozol. De miféle túlzásokba estél? - Kérdezem mosolyogva, fogva a kezét, hüvelyk ujjammal simogatva.
-Hmmm... de. A sérülésem is a lázadásom eredménye... parkourözök az öcsémmel. De... ő ügyesebb mint én. De tipikus, én alattam omlik meg a fal és esem le... - kuncogok, mosolygok rá. Kicsit sajnálom hogy elengedi a kezem, jól esett fogni, érezni.
huhh de gyorsan iszik!
-Szomjas vagy látom.. kérsz még? - Pislogok de kuncogok.
Meglep, hogy visszateszi a kezét de mosollyal viszonzom, ráfogok finoman és cirógatom tovább.
-Óh, igazán kellemes! - Adok neki még egy kézcsókot és szemezek vele.
-És hogyhogy stílust váltottál? - Kérdezem meg, ez érdekelne.

Műsorgyártás

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Csüt. Júl. 31 2014, 21:22

Gyanakodva szűkítem össze a szemeim.
- Miben vagy bűnös?
Kérdem, érdekel miben érzi magát annak, ha már a neve is kötelezi meg minden. Játékosan kérdem, de nem tudok nevetni. Biccentek, a legjobb az lesz, ha magam nézem meg azt a heget. Kicsit fintorogva nézek rá, de nem nagyon mert hamar átvált mosolyba. Csak mert ez az öcsi nem baba és...nekem úgy tűnik Sebastian annak veszi.
- A szüleiteknek valami...bajuk van, hogy nem tudtak róla gondoskodni?
Kérdezem óvatosan. Majdnem úgy tettem fel: meghaltak? De félúton módosítottam.
- Nem, nincs
Rázom a fejem mosolyogva, egészen amíg meg nem csókolja a kezemet, mert akkor a dolog megint ráfagy a pofámra. Meg kisül az arcomra megint a vörösség. Nem is akarok a balesetéről hallani, inkább viszonzom a szemezését, nagyokat pislantok rá, merően belevájom a tekintetem az övébe.
Felnevetek, majd sunyibban tekintek vissza rá.
- Van néhány tetkóm.
Nekem is annak titkos helyeim.
- Nagyon rondán beszéltem, sokáig és túl fiús voltam és túl kemény is
Magyarázom. Ami nem volt rossz, lett pl önbizalmam, kicsit öntelt is voltam. Ahogy beszélek kevésbé vagyok zavarban.
- Az nagyon menő! Mikor csinálhatod legközelebb?
Hajolok hozzá közelebb, akarom tapasztalni! Az öccse most tényleg nem érdekel, de az utaláson a bénaságára felnevetek. Persze nem olyan vicces, hogy leomlott a fal, csakhát.
- Valami esésgátló csodaszerre lenne szükséged.
Rázom meg a fejem és egyúttal az italra is.
- Dehogy, még a végén bepisilnék.
Nevetek, így is sok lesz ez a limonádé. A nevetés megint hehegésbe csap a kézcsókra, a pasi egyértelműen rámkattant.
- Mert...el akarom veszteni a szüzességemet
Nézek rá nagy szemekkel, fenébe az őszinteséggel!

I'm awkward and weird
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Csüt. Júl. 31 2014, 22:48

-Ha te is akarod meg fogod tapasztalni... - Vigyorgok rá bujábban, amúgy nem szívesen válaszoltam volna a kérdésre ha komoly lett volna. Így hogy játékosan tette fel, inkább elpajzánkodom, az megy.
-Nem csak... - Nézek félre, lesütöm a szemem. - Az öcsém hozott egy rossz döntést és a szüleim... ők meghozták a másikat. - Mosolyodom el, ahogy ránézek nem akarok erről beszélni, megölné a hangulatot. Igaz ez a mosoly mű, illedelmes brit mosoly, de mindig ilyen vagyok ha számomra kellemetlen vagy kényelmetlen a téma.
-Gondoltam! - Mosolygok, de kedvesen, akkor értene. Inkább megcsókolom a kezét hogy ilyen törődő velem, egyszerűen elragadó hogy pirul és mosolyog zavartan!
-Ó tényleg? Eldugott helyeken? - Vigyorgok, úúú, vadóc a kis csaj, szeretem a vadóc lányokat!
-Hmm... ezek valóban nem lányos dolgok. - Kuncogok.
-Szerintem olyan két hét... El akarsz jönni velem? Deszkázhatnánk. - Vigyorgok, milyen menő lenne már csajjal menni deszkázni! Tiniként még volt rá vevő, most már nem. De én nagyon élvezném!
Kinevet, de vicceskedve mondtam direkt, szeretem hallani ahogy nevet.
-Arra nagyon! - Kacagok fel, amilyen peches vagyok mostanában...
-Van mosdó, ne viccelj! - Kuncogok, mintha valami sivatag közepén lennénk sok itallal kellemes melegben. Na jó, ez hülye hasonlatra sikeredett.
Megint megcsókolom a kezét ahogy cirógattam majd pislogok rá. A mosolyom megmarad de kicsit összeszalad a szemöldököm. Jól hallottam? Szűz?!
-Oh... - Pislogok rá. - Hát... értem. - Keresem a szavakat, elhagytak. Zavarba jövök, egy szűz lányt csábítok el éppen... Nem velem kéne először lefeküdnie, mi van ha emiatt belém szeret? Nem akarom összetörni a szívét, annyira már most kedvelem. De közben meg tetszik, patthelyzet. A kezét azért nem engedem el.
-De... Nana... miért hagyod hogy udvaroljak akkor... a lányoknak fontos kivel van az első... és én nem titkoltam hogy szívesen szeretkeznék veled. - Mosolyodom el, akkor ezt beszéljük meg nyíltan kimondva a dolgokat. Ha nem akar tőlem semmit csak játszott, akkor az is hamar kiderül legalább.

Műsorgyártás

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Szomb. Aug. 02 2014, 21:49

Vonz Sebastian gusztustalansága, igazán Sebastianosan elvetemült. Én sem vagyok ártatlan lányka, egyedül a szexbe kell belejönnöm és ha nem ilyen jó pasi ülne velem szemben nem is izgulnék, dehát ez a dög itten pont a gyengém.
- Aztán elrontasz és se te se én nem üdvözülünk
Mondok kábán valami hülyeséget, az mindig megy. Bólintok. Családi probléma... Szóval az öccse balhés gyerek lehet. Diszkréten elfogadom ezt és most az egyszer nem faggatom tovább. Kicsit meglegyezem magam, mikor megkapom az oltást, mintha látszana, hogy egyke vagyok.
- Szóval rögtön leszűrted, hogy elkényeztetett vagyok és önző, mi?
Játékosan rákoppintok az orrára. Az egykékről mindig annyi a sztereotípia... Látom felcsigázom a piszkos fantáziáját, kihívóan rámeredek és vigyorogva megemelem a szemöldököm, többször. Az ajkam kicsit benedvesítem, még sóhajtok is egy aprót, ahogy kimondom megtekerve egy hajtincsem a mutatóujjam körül.
- Hát igen...
Magamban szakadok mennyire csajos voltam, nekem ez még mindig új. Különben tényleg van egy a derekamon és a köldököm alatt...
Megingatom a fejem, nem voltam lányos, néha most sem vagyok, de a fejlődés máris bekövetkezett Sebastiannal.
- Persze! Nagyon szeretnék! Te megmutatnád ezt a parkouskedést én meg a deszkát. A legjobb barátom igazából sokkal jobb nálam, de én se vagyok rossz.
Valamiért eszembe jut Lulu.. talán a deszka. Mindenesetre kicsit hülyén reagálok miután rájövök, hogy róla beszélnek kidüllednek a szemeim. Gyorsan becsukom őket.
- Hát figyelj, ha valami bajod lesz én bekötlek
Ígérem meg gyorsan. A mosdóra biccentek, igaz, igaz, nahát...
- Jó, akkor iszom még egyet. De ragaszkodom, hogy te is igyál belőle.
Ha jön a pincérnő arra, akkor rendelek még egy adaggal. Látom ez a szűz lesokkolja, egyre inkább gyanítom, hogy nőfaló, azt hiszem ezzel vége is, nem fog elvinni randizni. A kezem nem engedi el én meg visszafojtom a lélegzetem.
- Szerinted?
Hajolok közelebb, beharapom az alsó ajkam.
- Irtó jó pasi vagy Sebastian én meg szűz, 19 évesen... Kezd zavarni a dolog, ráadásul azt hiszem beleszerettem a legjobb haveromba. Ő nem így van vele. Szóval
Vonom fel a szemöldököm.
- Akarlak
Kihozzák az italokat, rögtön elkapom és belekortyolok, majd átadom neki a használt szívószálam a másik pohárból. Ha beleteszi, amikor én is iszom össze fogunk érintkezni. Mi sem lehetne ennél nyilvánvalóbb jelzés.

I'm awkward and weird
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Szomb. Aug. 02 2014, 22:17

-Van amiért megéri elkárhozni... - Vigyorgok számítóan és buján, ó van amiért nagyon. A testi örömök kiélvezéséért pedig sokáig égnék odalenn, ha hinnék a túlvilágban.
-Nem, nem minden egyke önző és elkényeztetett. Csak akinek van testvére, főleg ha kisebb, tudja milyen ez. Másoknak, mint neked is, furcsa kissé. - Kuncogok, főleg hogy orromra koppint, összecsattintom a fogaim de nevetek.
Megkacagtat a gesztusaival, nagyon mókás lány, nagyon tetszik. A sóhajait meg máshogy, más intenzitással is hallgatnám... ugye, na jó nem kalandozom el.
-Kár hogy én nem tudok festeni, akkor én is készíthetnék rólad aktot és láthatnám... - Vigyorgok, nem titkolom, megnézném. Bárhol legyen is.
-Oké, ezt megbeszéltük! - Vigyorgok, látszik nagyon tetszik az ötlet és ha nem lennék leszázalékolva most is elvinném.
Nem értem miért néz furcsán, talán fél amilyen béna vagyok ott halok meg előtte.
-Köszi, de talán már nem lesz. - Kuncogok, már nem vagyok olyan béna, de ha ő ápol, félni valóm nincs. Kivéve ha sót nyom a nyílt sebembe és hasonló kedvességek se csak nem.
-Hát jó! - Kuncogok, és rendelünk még egyet neki.
Aztán közli a rideg valóságot hogy szűz. Ettől úgy érzem magam mintha megrontottam volna, holott semmit sem csináltam, de igazából már majdnem húsz, megértem ha el akarja veszíteni. És nem minden pasi türelmes... megértem ha vacillál.
De amiket mond csak pislogok. Szóval szerelmes és nem akar beégni a fiú előtt. Na nem mintha szerintem ilyennel be lehetne de a szüzek általában így érzik.
Csak pislogok kicsit még, sok volt az infó de elmosolyodom. Elfogadom a másik szívószálat és iszok vele pár kortyot.
-Akkor csináljuk neked igazira az estét, lesz minden, vacsi, színház, szeretkezünk... a fiúd pedig simán elcsábítod ezután, garantálom! Mit szólsz? - Ajánlom neki, mindketten jól fogjuk érezni magunkat szerintem. - Ha gondolod még tippet is adok, szerintem hamar átgondolja csak a haverod akar-e lenni! - Vigyorgok, én megszabadítom a gátlásaitól, az is biztos! A kezét újra simogatom a hüvelykujjammal, így nekem sincs bűntudatom hogy szűz. És legalább tudom hogy vigyáznom kell rá, ennyi.

Műsorgyártás

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Kedd. Aug. 05 2014, 13:15

Viszonozom a buja vigyorát, pedig nem szoktam "ohhigendugjmeg" pofával a világba meredni, az ajkaim mégis szentimentálisan duzzadoznak a mosolyom alatt. Egyre mocskosabbnak gondolom ezt a srácot, vagy csak én vagyok ennyire ártatlan? Utóbbit jó volna kizárni, ártana az önérzetemnek. Igen, Sebastian egy tsuji, maga az ördög!
- Értem. Megkaptam már azt, hogy emiatt önző vagyok.
Vonok vállat. Tényleg nem tudom átérezni ezt a testvérséget. Mikor felém kap, mintha meg akarna harapni ciccenve elkapom az ujjam.
- Oltottak veszettség ellen?
Ugratom. Az akt ötletétől felkacagok.
- Milyen kár, nem tudod miről maradsz le. Én a helyedben beiratkoznék rajztanfolyamra
Nézek rá fel-felbillenő szemöldökkel, kihívóan, majd komolyabb-pajkosabb kifejezésre váltok. Kicsit még közelebb is hajolok. Mi tagadás nagyon élvezem ezt a kurválkodást, pedig mélységesen megvetem minden nőben. Nem is gondoltam volna, hogy a lányok azért ribancok mert szórakoztató...
- Egyébként van más módja is, például ha van fényképező géped... Mond csak mit akarsz olyan nagyon látni?
Kérdem lassan, incselkedve. Baromi jó! Közben megdumáljuk, hogy megmutatja a házon ugrabugrálást én pedig a gördeszkázás örömeibe vezetem be. De azt veszem le a személyiségéből, hogy mostanában szerencsétlen, még a végén aggódni fogok érte. Persze csak hülyéskedek, ha sportos nem lehet annyira gáz, biztos vagyok benne, hogy jól fogunk szórakozni. Iszunk egy pohárból, a kötéses dologra nem reagálok mert szerintem lecsengett. Inkább a tisztességtelen ajánlatát fontolgatom.
- Nem fogom rávetni magam Louisra, attól ő...többet jelent. Nem tenném kockára a barátságunkat. De ettől még ki kell próbálnom a szexet.
Átgondolja? Ugyan, ő nekem nem csak szexre kell. Sebastian viszont... Csak nehogy az legyen, hogy átszeressek egyikből a másikba. Hová tegyem az érzéseimet majd közben?
- Szóval te mindig ilyen alkalmi partnereket keresel?
Kérdem könnyeden, ha már én vallottam ideje, hogy ő is őszinte legyen.

I'm awkward and weird
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Kedd. Aug. 05 2014, 15:50

Áh, ez a lány is bujább, rettentő jól áll neki ez a huncut mosoly, ekkor még nem mondanám hogy szűz... nekem ezek a dolgok azt hiszem nem mennek... Nana szűz, Phoenix biszex, Kilian meleg... na mindegy.
-Nem tűnsz elkényeztetett királykisasszonynak! - Mosolygok rá, főleg hogy később taglalja is mennyire fiús volt.
-Nem, de a csókod lenyugtatna! - Kacsintok rá, elvégre van pofám nyíltan udvarolni, ezzel sosem volt gondom.
-Igazából csinálhatnánk azt hogy sokszor állsz modellt, előbb utóbb fejlődnék, nem? - Vigyorgok rá, főleg hogy húz, kacérkodik. Lehet tényleg fejlődnék, jó lenne visszaadni az idomait és domborulatait. Ahogy közelebb hajol egy pillanatra lesiklik a tekintetem a mellére, majd szemezek vele újra.
-Áh fényképen nem ugyan az mint élőbe. Szerinted mi érdekel a legjobban? - Kérdésre kérdés, tisztességtelen játék, de a mosolyom is tükröz némi hasonló élt, de mit csináljak? Nana gyönyörű, vicces, meglepő és hasonló az érdeklődési körünk. Nehéz vele nem flörtölnöm, szeretném jobban megismerni.
-Hmm értem. Amúgy... beszéltél már vele erről? A szóbeszéd ellenére meg lehet ezt a fiúkkal beszélni ám. Elhívhatnád randira. Attól nem változna semmi, ha nemet mond, mond azt hogy kipróbáltad volna. Vallasz is meg nem is. - Mosolygok, szóval Louis. Ha egy Louis nevű fiú bemos egyet, legalább tudom, hogy Nanáért kapom.
-Igen. Szeretek ismerkedni, meg nehéz átállni hogy... már nem vagyok odébb a városból pár hónap után. Így legalább mindig érdekes maradok a lányoknak... - Kuncogok, szerintem nehezen viselne el bárki is hosszú távon, Henry is megcsömörlött, pedig ő az öcsém. Akkor mit várjak egy lánytól? Ugyan. - De legalább nem kételkedsz abban hogy tapasztalt vagyok, hmm? - Vigyorgok, ennyi előnyöm van és ez nem kis előny! Főleg ha kipróbálni szeretné a szexet, arra teljesen jó leszek neki.

Műsorgyártás

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Szer. Aug. 06 2014, 21:34

+16
Megrázom a fejem még mindig vigyorogva, közelében sem vagyok a királylányoknak. Távolról sem. A lánynak se nagyon voltam, mostanáig.
És csak kacagok azon, amit a srác beszél, kicsit még a fejem is hátra vetem. Persze a pofám még mindig lángol, vagy újra fellángol, a számmal csinálok egy izgató fintort. Megéri ribancosodni, én mondom! Még a végén tényleg oltári csajos leszek, valamivel kompenzálni kellene. Lehet ma délután leugrom a tetkószalonba szkanderozni. Csókban legalább nem vagyok szűz.
- Azt mondják azt jól csinálom, szóval csak még veszettebb lennél.
Bámulok rá kihívóan továbbra is.
- De az úgy igazságos, hogy egyszer te egyszer én, nem?
Látom lekúszik a tekintete a mellemre, amíg azt nézi az orrára koppintok.
- Egyébként mutathatok pár trükköt, ha nagyon béna vagy.
Nézek rá nagy komolyan. A fénykép jó, de neki valahogy nem elég, zavartan félrenézek a visszakérdésére és elmozdul az ajkam. Sebastian azt hiszem tipikus férfi, de én lehetek tipikus nő vele.
- Szerintem a frissen mosott
Nyelek
- Éppen szőrtelenített
Fejembe tódul a vér és adrenalin
- Tocsogó
Kész vagyok, de kitartóan nézek a szemébe. A fejem már füstöl, de nem baj
- Nemi szervem
Fejezem be egy mosollyal. A Louise téma elég kínos, játszani kezdek a poháralátéttel.
- Nem lehet...vele lakom. Nem veszhetünk össze, nem, nem viselném jól, ha visszautasítana.
Rázom meg a fejem. Sebastianról persze kiderül, hogy tökéletes, csak épp nem partnernek, vagy nem olyan partnernek. Kis levegőt veszek. Legalább őszinte.
- Szeretnék én is ilyen lenni, nem gondolkodni, csak dugni. Nekem mondjuk azért tűntél annak mert tökéletes partnernek tűntél, mármint komolyabb barátnak. De legalább nem kételkedem és... el akarom felejteni a veszélyesebb érzéseimet.
Nézek rá elszántan, kicsit elmosolyodom. Úgy érzem menthetetlenül elindultam lefelé egy lejtőn. Nem félek, de ismeretlen. Sebaj Nana, felfedezzük!

I'm awkward and weird
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Szer. Aug. 06 2014, 22:12

16+ (asszem xD)

-Hmmm... akkor igazán megőrjíthetnél... - Szemezek vele buján, az ajkamba harapok és pillantásom lefut az ajkára. Hah, egy buja csókban benne lennék, de még mennyire!
-Óh én benne vagyok. Fairnek hangzik a dolog! - Vigyorgok, engem nem zavar ha lefest, de hogy én lefesthetem az külön öröm.
-Kösz, örülnék neki. - Mosolygok, félretéve pajzánságom, mert tényleg örülnék neki. Legalább egy fokkal kevésbé lennék béna.
Aztán hallgatom mire is vagyok kíváncsi, már a nemi szerv szó miatt nevetnem kell. Főleg hogy szét pirulta az agyát, remélem nem kapott rövid zárlatot!
-Ahh.. Nana... Tény, elnyalakodnék rajtad. Akkor aztán tényleg Niagara lennél... - Vigyorgok rá, nem is hazudok, imádom az oralitást. Végignyalom a felső ajkam, de látszik rajtam hogy lehet benne tapasztalatom és kedvelhetem az effajta időtöltést, mert nagyon merészen szemezek vele. Főleg hogy ennyire pironkodik, ki kell élvezni a zavarát.
Aztán váltunk témát, a fiújáról kezdünk diskurálni.
-Áh értem. Hmm... Akkor csak kérdezd meg szerinte milyen vagy. Az is sokat elárulhat. - Mondok egy tippet, már értem a gondját. Hát így tényleg necces.
-Szoktál előtte fehérneműben flangálni? Abból is sokat leszűrhetsz, hogy reagál. - Férfiből van az a Louis is, de ha nem reagál akkor gáz van. Akkor hugica neki Nana.
-Én nem csak egy éjszakázom, én szexpartnereket keresek. De komoly kapcsolatom kevés volt és nem is ment... és nem azért mert félreléptem, nehéz velem. Közel sem vagyok tökéletes, ha kicsit megismersz rájössz. De barátnak szeretnék jó lenni. Komolyan. - Mondom, mert ez nekem elég nagy cél. Megtartani egy barátot! Már aki nem Henry, bár ott is vannak gondjaim... Most Josh van terítéken, de Nanának is örülnék, mert ő lány. Meg édes és sok a közös bennünk.
-Milyen veszélyesebb érzések? - Nézek rá értetlen de mosolyogva. Most kicsit összezavarodtam mit is szeretne tőlem. Vagy miről beszél.

Műsorgyártás

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Csüt. Aug. 21 2014, 21:41

Ez most azt akarja csókoljam meg? De kész, de kész! A szám nem lehet büdös, mert szoktam fogat mosni és rengeteg bennem a lötty, minek jó az íze, citromos lennék és finom. Közelebb hajolok, félig behunyt szemmel, nem tudok ő megteszi-e.
Sejtelmesen mosolygom arra, hogy egyszer ő, egyszer én, szeretem betartani a játékszabályokat, de persze csak játékoknál.
Ez egy elég kegyetlen fajta. Kicseszek magammal, mert a nemi szervemről, nem, nem az övéről, hanem a sajátomról kezdek el beszélni és csaknem lefordulok a székről kínomban. Aztán az arckifejezéséből ítélve lehet ő nem is arra gondolt, hanem a mellemre.
- Hehe...
Ez így nem fog menni, torkot köszörülök.
- Franciázol, szóval biztos te is mutathatsz pár trükköt.
Igyekszem visszanézni csábítóan, bár a pofám két oldalt pokemoonos pirosan villog, mint egy tüzelő Pikachu
Lulun eltűnődöm, nem tudom elképzelni a helyzetet, amiben én szempillarebegtetve megkérdem mit gondol rólam. Azt magamtól is tudom.
- Jó fejnek tart, mint minden srác. Ezzel nincs gond, bevállalós vagyok és vagány
Vágom rá magabiztosan, aztán kissé rezignáltabb hangnemre váltok.
- Éppen ez a baj! Nektek kéjes szexistennő kell, aki felpattanna az asztalra és az arcodba nyomná a vagináját. Én inkább vagyok fiús.
Vonok vállat, nem, lehetetlen, hogy nőként nézne rám. Fehérneműben...
- Á, minden pasi farka feláll az ilyesmire, ez csak azt jelenetné, hogy működik.
Nehéz eset vagyok, Sebastian nem tud meggyőzni. Szaxpartnerek, mint valami rossz pornófilm. Hát, sejtettem, hogy nem tökéletes a pasi.
- Álmodban nőnek öltözöl?
Találgatok, kicsit szkeptikus lehetek, mert a nőfaláson kívül nem látom mi benne az akkora hiba.
- Szerintem csak még nem voltál szerelmes és annyi az egész.
Nézek rá felkönyökölve az asztalra és én is kacsintok egyet.
- Rendben, abban én is jó vagyok.
Döntetett el kb, hogy akkor barátok leszünk és szánalomból megdug.
- Nem akarok szerelmes lenni, erről van szó. Lulut felejteném el. Beléd talán nem tudnék belédzúgni, mert tudom milyen piszok gazember vagy!
Bököm meg a mellkasát játékosan, nevetve.

I'm awkward and weird
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Csüt. Aug. 21 2014, 23:04

Úristen, ez irtó édes, ahogy hajol, mint valami hercegnő valami rajzfilmből. De hát azt hiszi nem merem megcsókolni? Én ne merném? Ha csak el nem húzódik közelebb hajolok, a fülé mögé fésülöm a haját és megcsókolom, ízlelgetve az ajkát, de nyelves csókot még nem adok, kell valami későbbre is. Ellenben ha hagyta én rettentően élvezem, érezni is a csókomon, hogy teljesen elveszek az ajkai érzete nyomán. Aztán csak számítóan szemezek vele, hogy na? Hogy tetszett? Ha nem hagyta akkor az ajkamba harapok és úgy szemezek vele, éreztetve hogy nem tudja mit hagyott ki.
Még a hangja is elmegy én csak vigyorgok, prűd lenne a szentem? Nem, szerintem az a típus aki beszélni nem mer róla, csinálni viszont annál inkább. Buja is marad a mosolyom.
-Ó, én ebben egész biztos vagyok. Franciázó brit vagyok. - Vigyorgok rá, rólunk azt tartják hűvösek vagyunk és prűdek, imádom ezt megcáfolni.
Hallgatom ön vagy inkább Louis jellemzését, milyen Nana.
-Hát igen, de ennél többet is el tud mondani. - Például mi a kedvenc akármije.
Persze ahogy folytatja nevetnem kell, de megfogom két kézzel a kezét.
-Nana, nem, nem ez kell. Ha szexi vagy az jó, de pasija válogatja mennyire légy szexi mások előtt is. Én például bírom a fiús lányokat, mert határozottak, tudják mi kell nekik és őszinték. - Ecsetelem mosolyogva, mert ez tévhit.
-Ha nem áll fel azt jelenti húgának tart. Na akkor valóban nem úgy gondol rád. Ha feláll ezt kizárhatod. - Mondjuk nekem ez sosem ment, már hogy másképp nézzek egy csinos nőre mint nőre. De én nekem nincs is gyerekkori lány barátom, aki testvérem lehetne.
-Miért öltöznék nőnek? - Nem értem hogy jön ez ide. - Nem, szeretek férfi lenni. - Értetlen nézek rá. Aztán leesik. - Nem, együtt élni velem, az a nehéz. - De nem mennék bele, tök felesleges. De ha a saját öcsém nem tűr meg és megutált majdnem (vagy nem majdnem) akkor mit várjak egy olyan embertől, aki nem is ismer?
-Nem, valóban nem voltam. - Mondom ki őszintén, bár szerintem attól hogy én beleszeretek valakibe nem leszek könnyebben elviselhető. Sőt... ahogy elnézem a szerelmes pasikat, mint Gabriel, csak borzasztóbb lennék.
-Jól van. - Én nem, de lehet félreértett. Na majd lesz valami, ha mást nem semmi sem lesz csak néha összejárunk deszkázni és ennyi.
Aztán csak nézek, de nevetek én is hogy megbök.
-Ne is, brit vagyok, kezelj úgy mint James Bondot... nőzik, menő, szerény... - Nevetek, csak hülyülök, de szerintem sem zúgna belém, nem is ismer. Ha meg megismer, azért.
-És ha ő is szeret téged? Ráérsz akkor elfelejteni ha biztosan nem szeret nem? - Mosolygok rá, én reménykedő művészlélek vagyok, hátha összejönnek. Igaz, akkor elesek attól a kecsegtető lehetőségtől hogy a barátságunk extrákkal legyen tele de... legalább mindig boldog lenne ha látnám.
-Akkor mit szólnál, ha foglalnék jegyeket a legközelebbi előadásra és szabaddá tennéd majd magad arra az estére. Megadod a számod? - Kérdezem mosolyogva, várom a randit vele. A szex részét nem tudom mennyire, mert a szűz lányokkal nehezebb, de majd igyekezni fogok.

Műsorgyártás

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Kedd. Aug. 26 2014, 17:46

Sebastian szája egyszer csak az enyémre fúródik, én pedig pont olyan szögben vagyok, hogy nem tudok kitérni, nem is akarok. Ajkammal puha csókokat lehelek az övére, orrom összefickándozza az övét és már hevesebben simulnék, nyalnék a nyelvéért, de elhajol a srác és én is gyorsan hátra húzódom. Nem mondok újat azzal, hogy vörös a képem, simítgatom a hajam hátrafelé és az első pillantás után rá - elkuncogom magam. Kétségtelen, most már biztos: lány vagyok. A nevetés szól a franciázó britnek is. Vállat vonok, nem hiszem, hogy Lulu többet gondolna rólam annál, minthogy vidám vagyok. Amikor nevet felpislogok rá, lassan viszonozom. Mármint a mosolyt. Nem mintha idáig zokogtam volna a közelében.
- Értem. Ha pasi lennék nekem sem jönnének be a ribancok, inkább magam vennem feleségül.
Beszélem meg magammal határozottan bólogatva. Megjegyzem ezt a feláll, nem áll fel dolgot.
- Szóval ha feláll neki, akkor nem tart a húgának, de még mindig tarthat a haverjának, aki jó csaj, nem?
Kérdezem összeráncolt homlokkal, valamiért azt gondolom ez bonyolultabb annál minthogy feláll-e neki, vagy nem.
- Neked állt már fel kínos helyzetben? Nem lánynál, vagy nem olyan lánynál, aki bejött volna?
Kérdem vigyorogva, csak egy mellékvágány, de érdekel. Kicsit félreért aztán, én nem akarom, hogy nőnek öltözzön és nem is állna jól neki. Ezen felkacagok, megrázom a fejem, várom, amíg leesik neki és csak aztán reagálok.
- Értem, hát sebaj, majd fejlődsz
Biztatóan rákacsintok. Fogalmam sincs milyen vele együtt élni, szóval ebbe nem igazán mennék bele, elképzelhető, hogy nem csak kishitű, hanem tényleg rémálom a csávó, például sosem húzza le maga után a wct.
- Semmi baj Sebastian, majd megtapasztalod, ne aggódj. Biztos jön majd valaki, aki több lesz egy pár kósza menetnél, valaki, aki elég érdekes neked és el tud viselni.
Közlöm vigyorogva, nem bántóan, félig viccesen, közelebb hajolva hozzá. Ha elég közel vagyok nyomok egy puszit az orrára. Ezt vegye a biztatás biztos jelének. Bondon kacagok tovább.
- Van benned egy kis 007-es, messziről látszik.
Húzom össze a szemem gyanakodva. Megint ez a Lu téma, kicsit felsóhajtok, nem nagyon akarom a félelmeimmel traktálni.
- Csak... mi van, ha ezzel elveszítek egy életre szóló barátságot? Ez nekem nagyon fontos
Bámulom meg az asztal lapját. Akkor ocsúdom, amikor a számom kéri el. Biccentek és gyorsan lediktálom neki.
- Majd hívj
Bízom rá. Lehet megyünk is lassan, én még előtte elugrom mosdóba, mert arra jutok a sarokig sem bírnám ki. Sebastian meg lehet megvár is adhatok neki egy búcsú puszit. Lulun és rajta, meg úgy minden majd alaposan elgondolkodom hazafelé menet.

I'm awkward and weird
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Szer. Aug. 27 2014, 00:48

Fogom magam és megcsókolom, ha már provokált is, de nem ellenkezik. Finoman ízlelget, én is őt, mikor elválok az ajkaitól piszézek vele kicsit és vigyorgok, naná, főleg mert olyan vörös mint a rák! De nagyon bájos a zavarával, meg kell zabálni.
Aztán megint vigyorgok, vele lehet mást is? Kétlem, szerintem felbosszantani sem tudna.
-Na látod! - Nevetek.
-Igen. - Bólintok határozottat a merevedés kapcsán.
-Igen... - Mondom megint, de most dorgálóbb hangsúllyal hogy ejnye, miket nem kérdez! De vigyorgok, kérdezzen csak. Magamon is előszeretettel nevetek. - Ez határeset volt, az egyik barátom beöltözött csajnak, leborotválta a kezét, mindenét, még az arca is finomabb vonású és kikezdett velem. Nos... a testem reagált, hogy így mondjam, bár szerencsére ő ezt nem tudja, beérte a ledöbbent fejemmel mikor megszólalt a rendes hangján. Színész amúgy a srác. - Csóválom a fejem vigyorogva, hogy az kész volt, tényleg bevettem a dolgot, szörnyű!
-Igen igen, remélem. - Mondom arra hogy fejlődök együtt élés kapcsán. Talán menne, főleg ha a másik mos és mosogat... hm.
-Hátöhm... jah. De elég ha jó feleség lenne, szerintem én azzal is beérném. - Mosolygok, nem ábrándozok a szerelemről, attól úgy is csak meghülyül az ember. De az orr-puszin nevetek, de megcsókolnám megint! ...Erőt veszek magamon és nem teszem, de a vigyorom némileg árulkodó.
-Csak messziről? Közelről már nem is? - Nevetek, ejj, ne már!
-Ha életszóló a barátság nem tudod elveszíteni, mert jobban szereted. Mert a lényeg azon van, hogy szereted. És a barátod eleve, tehát valamilyen formában ő is szeret. - Mosolygok rá, megsimogatom a kezét, szerintem ettől nem veszti el, maximum meg kell tanulniuk kezelni egymás közelségét ha nemet mond a srác.
-Feltétlen! - Komolyan gondolom, szeretnék vele randizni, mert biztos jól fogom magam érezni, reményeim szerint ő is.
Megvárom míg elmegy a mellék helyiségbe, addig rendezem a tartozásunk, kinn az épület előtt odaadom neki a nadrágom vigyorogva.
-Ezt itt ne felejtsd, kabala! - nevetek, majd ha hagyja adok neki egy búcsú csókot, de már franciásat, elveszve az ajkai között, nyelvemmel játékosan incselkedve az övével, ha nem bánja.
-Vigyázz magadra Nana! - Lehelem az ajkaira, piszézek vele megint, majd mosolyogva elindulok haza, szerintem nézek is rögtön valami darabot ha bekapcsoltam a gépem...

//Köszi a játékot Very Happy Még egyeztetek veled és kezdhetnénk is Wink//

Műsorgyártás

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Szomb. Aug. 30 2014, 22:18

Zavarból esem mindig felhőtlen kacagásba, nagyon elvagyunk, szórakoztató társaság a kétbalkezes franciatanár. A srácot elég filigránnak képzelem, elheherészgetek rajta.
- Most egy kicsit sajnállak, de semmi baj Sebastian, a legjobbakkal is megesik.
Vigasztalom beharapott ajakkal simogatva a karját. Finoman megcsipkedem rajta a szőröket, de alapvetően lágynak intézem az érintéseim. A jó feleség dumán csak csóválom a fejem, valahogy olyan elavult, cseppet sem romantikus.
- Nehéz eset vagy, de én látok reményt, többed lesz mint egy jó feleség. Ne már...ez olyan szomorú, hogy zokogni fogok. Én például kimondottan rossz feleség szeretnék lenni, például elküldeni a férjemet kocsmába, vagy együtt piálgatni vele.
Álmodozok. Nem, egyelőre nagyon nem nekem való gondolatok ezek és egyelőre Sebnek sem. A csak messziről látszik ügynökneken nevetek és megcsóválom a fejem.
- De...egész jó vagy
Húzom. Egyébként helyretesz ezzel a barátság szöveggel, mert nagyon igaza van, a szeretet a lényeg. Hálásan nézek rá és nagyon őszintén megköszönöm. Viszont utána távozok a mellékhelyiségbe, de ugyan olyan élénken fricskázok ki onnan, mint ahogyan beléptem. Átveszem a nadrágot, elmosolyodom, a számom megadtam, várom, hogy hívjon. Búcsózóul csókot kapok tőle, de még milyet, igazi francia és én hirtelen nagyon megkedvelem azt a közösséget. Cserébe én is bizonyítom, hogy ebben nem vagyok tapasztalatlan, elmélyülten játszom a nyelvemmel és lágyan simítom az ajkaimmal az övét. Kicsit nehezen is ocsúdok a kábulatból. Nem akarok arra gondolni, hogy egy voltam a kb millióból, most örülök a pillanatnak. Nagy vidoran hazafutok és várom a randit.

// köszi!!! XD//

I'm awkward and weird
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian   Today at 03:14

Kell ennél jobb bemutatkozás? ~ Nana és Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Költözünk! Nana és Lulu chan
» Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby
» Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian
» Ma éjjel bízd rám magad!- Lia és Sebastian
» Daniel & Sebastian & Marcus Treadaway