Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Terepszemle - Zin vs Marilyn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyVas. Nov. 20 2011, 20:30

*Nos, hát itt voltam.
Megnyertem a szüleimmel vívott csatát és a Frances egyetem diákja lettem.
Igaz, a baseball sapka és a napszemüveg még mindig azt sejtette hogy félek.
Valóban így volt. Attól féltem észrevesznek, rájönnek ki vagyok, már pedig én nem kérek többet a feltűnésből és a csillogásból.
De hogyan is képzeltem, hogy rögtön menni fog? Azt hittem a szüleim a legnagyobb akadály? Tévedtem és most fizetek a tévedésemért. Szinte osonok, pedig pont ez fogja felhívni rám a figyelmet.
Megálltam, vettem egy nagy levegőt, aztán megvillant az agyamban: „Könyvtár”. Erre van szükségem, mert ott el is bújhatok és nyugodtan tanulhatok. Csend van és nyugalom.
Ha sokat járok oda, előbb-utóbb megszokom az új életemet.
A könyvtárhoz érve belém hasított a felismerés. Az egyetem több mint nagy, így a könyvtár sem olyan mint egy középiskolai. Mindegy. Nem fogok a cél előtt meghátrálni.
Újabb mély levegő, majd a táskámba tettem a napszemüveget és bementem a könyvtárba.
Úgy viselkedtem, mint aki nagyon is tudja mit akar, miért jött.
Nem is vagyok feltűnő…Lány szőke lófarokkal, farmerban, egy fekete táskával.
Ugyan kérem! Tucat.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyVas. Nov. 20 2011, 22:26

Végre vége a hétnek, és az egész délutánom szabad! Tökéletes nap a könyvtározáshoz. Úgyis el kell olvasnom két könyvet hétfőre, és ilyenkor még csak nincs is tömeg a könyvtárban. Mert ugye, ki lenne olyan őrült, hogy buli helyett a könyveket bújja? A többség egész biztosan nem.
Az én felfogásomban ez nem őrültség, de a csoport társaim, meg tulajdonképpen mindenki más is annak tart. Azok, akik mégis letévednek a könyvtárba, el vannak maradva a munkájukkal, és lázasan dolgoznak, szóval nem kell aggódnom, senki sem fog megzavarni.
Áttekerek az egyetem udvarán, és a könyvtár melletti tárolóba teszem a bicajom, majd célba veszem a bejáratot. Útközben veszem le csak a bringás kesztyűmet, és szépen elteszem a táskámba. Előkerül még a tükröm is, mert szerintem a szél szétfújta a hajamat, pedig nagyon sokat szenvedtem vele reggel... Egy gyors pillantás, és elégedetten állapítom meg, hogy a reggeli vesződés nem volt hiábavaló. Nem tökéletes a fejem, de nem is lett olyan rossz, mint hittem.
Tükör el, ruha megigazít. Bár a farmeromon, meg az ingemen nem sok mindent kell igazítani, csak az ingujjamat kell egy kicsit felhajtanom mielőtt belépek, máskülönben lőttek az imidzsemnek. Zsebre vágom a kezeimet, és belépek a kedvenc épületembe.
Minden pont olyan mint vártam. Vagyis majdnem, kicsit többen vannak, de ez nem vészes. A könyvtáros lány már integet, ezek szerint sikerült visszaszereznie a könyvet, amit kértem. Intek neki, hogy ok, és már indulnék is, hogy leüljek a kedvenc asztalomhoz, amikor megakada a szemem valakin.
Igazából semmi extra, csak egy szőke lány. De az ahogy ott áll, egyáltalán nem illik a könyvtárhoz. Muszáj útbaigazitanom...
- Figyelj szöszi, szerintem eltévedtél... Ez itt a könyvtár, a foci csapat két sarokkal odébb van.
Szólalok meg a háta mögött, és remélem halálra rémül a nem várt szavaktól. Csak mert az vicces lenne. Nekem. Neki nem, de ez engem egyáltalán nem izgat.

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyVas. Nov. 20 2011, 22:53

*Olyan voltam akár egy hajótörött, vagy inkább egy eltévedt marslakó.
Próbálok nem gondolni arra, hátha mégis kiszúrt valaki és azt lesi mit csinálok itt. Sunyin lapul a könyve mögött, de közben minden mozdulatomat figyeli.
Beteges egy gondolat, de bárhogy próbálkozom nem tűnik el.
Végül elkezdem a polcokat pásztázni, elmerülök a könyvek tengerében.
Aztán mintha a legmélyebb álmomból ráztak volna fel.
A helyzethez képest ijedten fordulok a hang irányába.
Beletelik egy kis időbe amig összeszedem magam és valamit sikerül kinyögnöm.*
-Tessék? Én ide jöttem...a könyvtárba. Különben is, nem érdekel a foci.
~Na szép...Ekkora ostobaságot! Most már én se leszek több egy buta szőkénél.~*dühöngtem magamban. Tudtam, villámgyorsan javítanom kell ezen a ciki helyzeten, csak azt nem tudtam hogyan. Végül tettem egy próbát. Mintha nem is én beszéltem volna.*
-Itt a szőkék nem járnak könyvtárba? Csak a focicsapattal foglalkoznak? Vagy eleve ki vagyunk tiltva?
Feljebb toltam a sapkát, bár inkább el kellett volna tűnnöm alatta. Ez a rövidke szösszenet felemésztette a bátorságomat.
Óvatosan hátrébb léptem.
Ennyit az észrevétlenségről.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyVas. Nov. 20 2011, 23:24

Napi szórakozás kipipálva. Tulajdonképpen most hogy megijedt már itt is hagyhatnám. De ez a zavarodottság nem elhanyagolható. Eddig még nem láttam, erre és láthatóan ő sem tudja kivel került össze. Rossz napja lesz szegénykémnek.
- Tényleg nem?
Kérdezem meg hitetlenkedve, hiszen az majdnem mindig mindenkit érdekel, mert ott vannak a helyes fiúk. Vagyis inkább az túlizmosak, de a lányok gondolkodása elég fura.
Elmosolyodom a kérdésén. Vajon tényleg szőke, vagy csak tetetti?
- Nem láttad a táblát a bejáratnál?
Kérdezem ártatlanul, de aztán megkímélem. Amúgy sem szokásom hazudozni, valószínűleg csak gólya, és fogalma sincs, merre keresse, amire szüksége van.
- Amúgy természetesen nincs kitiltva senki sem, csak nagyon úgy néztél ki, mint aki eltévedt, és nem tudja, hogy tűnjön el úgy, hogy nem veszik észre.
Vázolom a helyzetet, és igyekszem úgy fogalmazni, hogyha esetleg lassú a felfogása, akkor is eljusson a tudatáig miről van szó. Nem is értem, mi alapján veszik fel manapság az embereket. Remélem azért fizet rendesen, ha a nekem járó ösztöndíjat hozzá hasonló alakokra pazarolják, tuti a felsőbb vezetőséghez fogok fordulni.
- Keresel valamit, vagy csak unalomból jöttél ide?
Kérdezem még végül, és vetek egy pillantást a pocokra, ahol éppen nézelődött. Én az utóbbira tippelek, ha szüksége lenne valamire, azt nem itt keresné, ez a részleg tiszta selejt. De hát ezt ő még nem tudhatja. Vagy tényleg szőke. Majd kiderül.

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyVas. Nov. 20 2011, 23:55

*Enyhén szólva kezdett idegesíteni. A srác is, a helyzet is.
Tudom, a gólyákat mindenhol megszívatják, ez már szinte törvény, de ez már sok volt.
Nem vagyok egy lángész és eddig zárt környezetben éltem, de azért én is számítok valamit. Nem az én hibám, hogy így alakult az életem.
Hirtelen világosság gyúlt bennem, mi van ha a srác tudja ki vagyok és erre megy ki a játék? Nem lehetetlen. Ráadásul pontosan vázolta, hogy is érzem magam. Mint aki eltévedt és most el akar tűnni. Hmm..Már az elején kemény ellenfélbe ütköztem.
Össze kell szednem magam, ha nem akarok csúfos kudarcot vallani és közröhejre hazakullogni.*
-Tényleg nem...Baj? Nem írták az értesítőben.
Tenyérbemászó alak, de én csak egy senki vagyok, ez pedig egy könyvtár...Nem vághatok hozzá semmit, pedig nagyon szívesen tenném.
-Nem érdekelnek a táblák..-*közöltem színtelen hangon.*
-...És egyáltalán nem vagy vicces.
*Szinte láttam ahogy adok neki egy maflást, de ez is megmaradt a képzelet szintjén.
~Miért jöttem? Miért? Azért hogy eltűnjek az ilyenek elől.~
*Ezt se mertem odavágni neki. Valamit azonban mégis mondanom kell. Ha nem is nyerem meg az első csatát, nem akarok abszolút vesztes lenni.*
-Miért kéne megmondanom, hogy miért jöttem ide? Szerintem nem is érdekel téged. Én csak egy szőke vagyok....*vállat vontam* -A szöszike aki nem szereti a focit.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyHétf. Nov. 21 2011, 00:14

- Nem? Akkor ezt fel kell vetnem a következő gyűlésen...
Morgom magamnak, és meg kell valjam őrülten jól szórakozom. Tényleg nem értem miért nem teszünk ilyen vicceket a gólyák értesítőjébe, sokkal izgisebb lenne az év. Habár azt hiszem a kampány szövegemben tök mást mondtam, szóval lehet ezt a gondolatot mégsem kéne megvalósítani. Néha nem is értem miért választottak meg elnöknek. Nyilván nem azért mert annyira szeretnek... inkább az a mániám tehet róla, hogy mindig mindent tökéletesen jól akarok csinálni. Igen ezt tartom a legvalószínűbbnek.
Nahát ennek a lánynak is van nyelve, és meg is találta. Haladás, talán mégsem olyan elveszett, mint elsőre látszott, a végén még érdekes is lehet.
- Nem is azért mondtam, hogy te szórakozz...
Jegyzem meg vigyorogva, mert hát igen, ez egyre jobb. A legjobb az egészben, hogy ez a rész még csak nincs is közszemlére tárva, sőt hallani se nagyon hall minket senki. Ha kicsit hangosabban beszélnénk szerintem az sem tűnne fel.
A megjegyzése saját magára az már nem tetszik. Egy szőke - igazán szőke - sosem jelenti ki magáról, hogy az. Mellesleg a hanghordozás is ellentétes a mondandójával. Szóval megbántottam? Azért nem fogom megsajnálni, de még egy kis beszélgetés igazán nem fog megártani.
- Csak egy szőke? Ha csak egy szőke lennél, imádnád a focit...
Az imád szót szerintem ennél jobban undorodva ki sem tudnám mondani, de legalább benne van, amit erről a sportról, meg az üzőiről gondolok. Tudom, hogy nem csupán erőfitogtatás, meg labda után rohangászás, de lássuk be, mégiscsak értelmesebb az, amivel én foglalkozom. Mellesleg a futáshoz, még labdára sincs szükségem.
- Zin.
Mondom tömören és előrenyújtom a kezem, mert jó lenne nem csak egy szőkeként gondolni rá. Meg talán neki sem árt, ha tudja, a jövőben kit kell nagyon elkerülnie...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyHétf. Nov. 21 2011, 20:54

*Ha valaha is kérnek egy tökéletes példát a tenyérbemászóra, már tudom kit keressek.
Kezdtem érezni, hogy a félelem és a düh viaskodik egymással bennem. Úgy döntöttem, most le fogom gyűrni a félelmet és nem futamodok meg. Hogy ennek mi lesz a vége, fogalmam sincs. De nem lehetek mindig én a vesztes, a gyáva nyúl.*
-Nem szórakozni jöttem ide. Egyetemre nem ezért járnak. Vagy esetleg neked az egész csak egy szórakozás? Szép, mondhatom!
*Elgondolkodtam, hogy egy alapos verés erejéig mégis meg kéne keresni a focicsapatot. Nem vagyok az agresszió híve, de jelen esetben egy verés igazán hasznos lehet.*
-Nem vagyok igazi szőke...Vörösesbarna vagyok...-*morogtam ezt a brutális hazugságot.* -Lehet, ezért utálom a focit és be is vállalom. Most elégedett vagy, remélem.
*Fújtattam egyet. Nem így képzeltem ezt a napot.
Annál jobban meglepett, hogy mindezek után kínzóm kezet nyújt és bemutatkozik.
Bólintottam és a kézfogás kíséretében bemutatkoztam, nekem is idegenül csengő, határozott hangon.*
-Marilyn Kingsley....gólya.
Nem tudom, mit is vártam. A nevem avagy a "titulusom" lesz rá nagyobb hatással? Jobb lenne, ha az utóbbi. Talán van valahol a világon egy pont, ahol nem tudják ki is vagyok én.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyHétf. Nov. 21 2011, 22:48

Egészen felbátorodott. Jó hatással vagyok rá. Ha nem jövök ide, talán az egész évet ilyen elveszetten tölti, erre tessék máris megnyílt a csipája. És még azt mondják egyesek, hogy én lelombozok másokat... Most is kifejezetten jót teszek szerencsétlennel. Az, hogy ő nem így gondolja más kérdés. nem árt ha eddződik.
Ez az egyetemi dumája nagyon komoly. Ezen már nevetni is tudok. Hogy nem szórakozni ez jó! Pont egy ilyen kislánynak higgyek! Na szép. Abba hagyom a nevetést, hogy válaszolni is tudjak.
- Éppenséggel nézőpont kérdése, a többség az igen, szórakozni jár, amennyiben ez alatt a szabadságot a bulikat és hasonlókat érted...
Egy kis előadás neki, arról kinek mi a szórakoztató. Nekem például ez is az, de hát erre már biztosan rájött. Neki pedig nagyon idegesítő, erre már én is rájöttem, pont ezért szórakoztat. Nem vagyok szemét, ember vagyok.
- Engem a tanlás is szórakoztat, ezért van az, hogy itt töltötöm a délutánokat, sőt az estéket is és nem a helyi bárban. Ha pedig te nem élvezed, hogy itt vagy, javaslom iratkozz át máshova.
No hát ennyi. Mert az amit mondott tiszta baromság volt. Az egyetem mindenkinek a szórakozásról szól, még akkor is ha ezt nem valljuk be. Neki is arról kell hogy szóljon, csak még nem tudja kezelni a hirtelen jött szabadságot, hogy nem anyuci és apuci szabja meg mit csináljon. Majd elszáll vele is a ló, és ha akkor folytatjuk le ezt a beszélgetést, ő is másképp fog hozzáállni.
- Vöröses barna... Hmm...
Ezen elgondolkozom, mert a vörössel rossz tapasztalataim vannak. Gondolok itt ugye egy bizonyosra. De inkább nem gondolok rá, mert attól rossz kedvem lesz.
- Igen, határozottan kellemes csalódás, és még tanultam is valamit a hajszínekről.
Állapítom meg vidáman, nem mintha ez a tény olyan felemelő lenne, de ezt a lányt valamiért nagyon idegesíti a mosolyom, szóval miért ne tegyünk rá egy lapáttal?
A neve ismerősen hangzik, bár nem nagyon tudom hovatenni, így inkább nem foglalkozom vele. A másik információ sokkal hasznosabb, igaz ezt már tudtam az első perc után is.
- Nos kedves Marilyn, Gólya, igazán örülök a szerencsének. Én HÖK-elnök vagyok.
A gólya szót jól megnyomom, azt hiszem így fogom hívni ezentúl. Csak mert most ez esik jól. A hök-elnökséget meg csak provokációból fűzöm hozzá, amúgy nem szoktam felvágni a pozicíómmal.
- Szóval, milyen könyvet keresel?
Térek vissza végül az egyik első kérdésemhez, mert szeretnék neki egy kicsit segíteni. De csak egy nagyon, nagyon kicsit...

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyHétf. Nov. 21 2011, 23:20

*Úgy érzem, ha feladnám, legalábbis egy időre, az nekem tenne jót.
Elbuktam a "kicsinálós beavatáson". Van ez így.
Hirtelen azt kívánom, bárcsak tudná, honnan jöttem....Hogy milyen nehéz volt kiharcolnom, hogy ide jöhessek.
De nem tudja és képtelenség lenne elmagyarázni neki. Csak nevet rajtam, hiszen nem vagyok más számára mint egy játékszer.*
-Szép. HÖK-elnök. Ebben a pozícióban nyilván könnyebben mehet a szívatás.
Komolyan mondom, nem lepne meg, ha kiderülne, hogy direkt küldtek rám.
*Az utolsó mondat véletlenül csúszott ki a számon, mert nagyon el voltam keseredve és tényleg meglehet, móresre akar tanítani a családom.
Ha mégsem, akkor fogalmam sincs hogy fogom kibírni itt...Egyáltalán, hogy meddig bírom ezt a beszélgetést...vagy mit.*
-Én is abban reménykedtem, hogy szórakoztatni fog a tanulás, az új környezet. De úgy látszik tévedtem. Az átjelentkezést még fontolgatom, ha nem zavarja az elnök urat.
*Forrt bennem a düh. Egyszer még hálás leszek ezért a beszélgetésért neki, mert felbosszantott és ez bátorságot adott. De most nem akartam hálás lenni. Szerettem volna megfojtani.*
Ha nem így alakul a mai nap, biztos elmentem volna bulizni a többiekkel és nem érdekelt volna, hogy te mit csinálsz. Hála az érzéketlenségednek, biztos hogy nem megyek senkivel sehova, inább bámulom a négy falat. Nem leszek senki lábtörlője.
*Levettem a sapkámat és beleszántottam ujjaimmal a hajamba. Úgy éreztem ez életem legpocsékabb napja...Visszatekintve egy verseny csak hétvégi kirándulás volt ehhez képest.*
-Vörösesbarna...-*bólintottam, mintegy beletörődve. Tényleg mindegy. Gólya vagyok, ahogy mondta, mégpedig a legszerencsétlenebb fajtából.*
-Tulajdonképpen nem kerestem semmit. Kíváncsiságból jöttem ide...Amúgy, lehet, nem is tudok olvasni. Úgyhogy, hagyj békén és örülj, hogy sikerült elrontanod a napomat. Feljegyezheted a szobád falára, a naplódba, vagy húzhatsz egy strigulát valahova.
Gratulálok, nyertél!
*Mindjárt az első nap első játszmáját elvesztettem... Remek. De ebből is lehet tanulni.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyCsüt. Nov. 24 2011, 23:37

Ez az egész túl egyszerű, komolyan elveszi az életkedvem is. Miért adja fel máris? Na mindegy, ha ilyen kis nyuszi, akkor úgysem fogja sokáig húzni egyedül.
- Engem nem küldd senki sehova. Soha.
Közlöm az egyszerű tényt, mert még a feltételezés is sértő. Elég nagy vagyok már, hogy önállóan cselekedjek. Ilyenkor látszik, hogy ki az, akit mindig a szülei irányítottak. Nekem bezzeg soha senki nem mondta meg mit tegyek. Ahhoz képest egész jól kikupálódtam, vagy talán pont ezért? Lényegtelen. Most ezzel a gólyával kell megláttatnom mi jelent az, hogy egyetem. Komolyan néha az az érzésem, senki sem veszi észre körülöttem, hogy ez már nem a középiskola.
- Természetesen zavar, rontaná a hírnevet, a statisztikát és hasonlók... De ha úgy döntesz nem foglak visszatartani.
Felelem könnyedén, mert amúgy tényleg nem izgat, meg kitudja, talán épp az ellenkezője lenne, csak jót tenne vele. De nem látom a jövőt, és még azt is el tudom képzelni, hogy a felszín alatt tehetség is lapul, ebben az esetben viszont határozottan kár lenne érte.
Az pedig, hogy ennyitől kiborul... Ellene talán kényeztetve? Vagy már alapból rossz napja volt? Passz. Egy módon lehet kideríteni: nem szabad elengedni.
- Egész biztos lehetsz, hogy mindenhova bejegyzem. Talán még a suli újságba is megírom...
Kezdem kissé szarkasztikusan, mert hihetetlen a csaj. Pedig még csak bántó dolgokat sem mondtam...
- Na de! Komolyra fordítva a szót... A nézelődést halaszd el egy kávé erejéig. A vendégem vagy!
Mondom tőlem telhetően kedvesen - tehát mindenféle bunkó/flegma, és egyéb rosszindulatúnak tünő hangszín nélkül - és a háta mögé megyek, hogy a vállainál fogva tolni kezdjem a büfé/kávézó, kinek mi tetszik irányába. Tiltakozásnak természetesen, nincs helye!
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyPént. Nov. 25 2011, 17:50

*Úgy éreztem, muszáj nevetnem, vagy megfulladok.
Szóval őt senki nem küldi sehova na és persze soha. A mázlistája.
Megeresztettem egy halk kuncogást, bár úgy sejtettem elkezdtem magam alatt vágni a fát. Most már mindegy. "Kivégzésem" előtt nevetek egy jót. Ez is valami.*
-Statisztika? Hínév? -*homlokrácolva körülnéztem.*- Nem hinném, hogy az én távozásom rontaná bármelyiket. Vagy netán többen is távoztak már, miután veled csevegtek? Őszintén szólva nem lepne meg.
*Úgy döntöttem, lezárom a beszélgetést, mert úgysem jutunk dűlőre.
-Én se akarlak sehova küldeni, úgyhogy megyek, keresek magamnak egy nyugodt helyet, te meg porosodj csak itt.
Közben átgondolhatod, hogy a "jövök és dózerolok" taktika helyett utánanéznél, ki is az akit szekálni akarsz. Rólam se tudsz semmit. Azt hittem jó ez így de tévedtem.
*Visszatettem a sapkát a fejemre és tényleg fontolóra vettem, hogy távozom és amennyire elegánsan.
Ebből persze, nem lett semmi. Pedig már-már örültem volna, ha bekerül valami szösszenet a suliújságba. Vicces lenne egy ilyen jelentéktelen eset.
Hogy miért nem tudtam otthagyni magában porosodni, az egy éles váltás volt.
Meghívott egy kávéra és ettől úgy meglepődtem hogy nyikkanni sem tudtam.
Hagytam hogy eltaszigáljon a kávézó akármibe.
Csak az agyamban értetlenkedett egy hang.:"Ez most meghibbant vagy mi?"*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyPént. Nov. 25 2011, 22:57

Az az érzésem perceken belül hisztérikus rohamot kap. Nagyon gyenge az idegrendszere, ezért több időt kell majd együtt töltenünk, hogy megeddződjön. Mert ugye eddig még tök jó fej voltam. Nem tudom mit csinálna ha mondjuk közölném vele, hogy mennyire zavaró a baseball sapkája, de ettől egyelőre megkímélem.
- Biztosíthatlak, hogy senki sem távozott, csak azért mert velem beszélt.
Valószínűleg mert a többség elkerül és ha teheti nem is szól hozzám. Az élet annyira szép. Így nekem is lehetőségem van arra, hogy élvezzem a szabadidőmet...
El akar menni a drága, de hát én ezt nem hagyhatom.
- Na! Ennyire könnyen nem adhatod fel. A porosodás meg nem nekem való. Egyébként meg, Marilyn Kingsley-t mondtál, ugye?
Elgondolkodom, nem ok nélkül mondta, hogy nézzek utána... és amikor először mondta is ismerős volt. Visszateszi a sapkát a fejére, én meg rögtön le is veszem, a másik kezemmel meg az álla alá nyúlok, hogy jobban megnézzem magamnak.
- Kiskorodban szebb voltál.
Vágom rá vigyorogva, és természetesen már pontosan emlékszem, hol hallottam a nevét korábban. Ha most haragszik azt már megértem. Mert most tényleg sértőt mondtam. Visszanyomom a sapit a fejébe, mert nyilván azt hiszi ezzel elbújhat. Igaz én kapucni alá szoktam bújni, tehát van valami amiben hasonlítunk...
A kávés ajánlatomra köpni-nyelni nem tud, ezt pedig ki is használom. Kifelé menet még intek a könyvtáros lánynak, hogy majd visszajövök a könyvért később, aztán tovább tolom Marilynt a kávém felé.
A kávézó a könyvtár után a másik kedvenc helyem. Egyértelműen azért, mert kávét adnak. Napi 4-5-öt simán megiszom, és ma még csak kettőt ittam, szóval itt az ideje az újabb adagnak.
- Kávét kérek, feketén.
Mondom a pultnál, aztán Marilynre nézek.
- Te mit iszol?
Ha ő is rendelt egy kis asztalhoz terelem és vele szemben ülök le. Várom, hogy mondjon valamit, hogy addig se unatkozzam, amíg megjön a friss kávém.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyPént. Nov. 25 2011, 23:39

*A kávé gondolata egyre jobban vonzott és biztosra vettem, hogy rá fogok itt szokni. Muszáj, ha Zint ép idegekkel akarom túlélni.
Még az is elkezdett derengeni neki, hogy ki is vagyok én.
Pech....Mármint nekem, mert örültem hogy lezárhattam azt a korszakot.
Önállóságra vágytam és ezért jöttem erre az egyetemre.
Erre kiderül, hogy önállóság tekintetében egy tízéves is simán lever.
Valószínű, hogy ezért jutott el csak az asztalnál ülve az agyamig, hogy mit tett mielőtt elindultunk.*
~Tényleg volt annyira szemtelen, hogy levette a sapkámat és megnézett magának?~*Az már nem is érdekelt annyira, hogy mit mondott.
Az a kislány nem én voltam, csak valami báb a smink alatt, aki egy kicsit hasonlított rám.
Most sem vagyok éppen csúnya, de immár alig vagy egyáltalán nem sminkelve.
Az viszont kétségtelen, hogy a hajam még most is nagyon szép és nincs festve.
Csepegtettem magamba némi önbizalmat, és egy darabig a kávémmal szemeztem.
Nem értettem mire megy ki ez az egész. Esetleg nekem sem ártana kicsit szimatolni Zin után, esetleg egy közvélemény-kutatás is beleférne.
Feltéve, ha nem adom fel időközben és üvöltve hívom a bátyámat, hogy fénysebességgel vigyen haza, aztán keressen egy alaszkai egyetemet nekem.*

-Fura egy alak vagy, hallod! Ez a kávé most vigaszdíj, vagy megszólalt benned valami?-*Igazság szerint egy harmadik verziót várok, mert ez mind oly egyszerű. Lassan kevergetem a kávét sok cukorral, a sapkám pedig már rég a táskámban lapult.*
-Próbálom megérteni, ami eddig zajlott köztünk, de még nem sikerült. -*belekortyolok a kávémba.* -Nekem egy hétköznapi élet is nehezen érthető.
*Nem az volt a szándékom, hogy sajnáljon - szerintem nem is tenne ilyet - csak vázolni akartam mi is a helyzet.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptySzomb. Nov. 26 2011, 00:21

Őszintén szólva nem érdekel, hogy mit csinált a múltban. A viselkedése alapján ő is inkább menekülne előle, kár, hogy nem csinálja túl jól. Úgy értem a legjobb módja a rejtőzésnek, ha nem rejtőzöl. Bár valószínű, hogy elit burokban nőtt fel és fogalma sincs, hogyan kéne önállóan élni. No nem baj, majd megtanulja, csak nehogy nagyon megijedjen a zord valóságtól. Igaz már tőlem is beparázott, hát mit csinálna mondjuk egy állásinterjún?
Mindegy. Türelmesen hagyom, hogy feldolgozza az eseményeket, miközben kortyolni kezdi a kávéját. Nem tudom pontosan mi történt pár perccel ezelőtt, de mintha lefagyott volna, egyáltalán semmit nem reagált arra, hogy levettem a sapkáját, vagy arra, hogy hozzáértem. Pedig számítottam rá, hogy kiborul de nem ez történt. Ez persze csak jó nekem, és a kávémmal a kezemben én is egészen emberi hangulatba jövök. Ha tudnák az emberek, hogy csak kávéval kell itatni ahhoz, hogy kedves legyek, sosem szenvednék kávé hiányban...
Sokára szólal meg, de akkor nagyon vicces dolgokat mond. Le is kell tennem a csészémet, nehogy kilöttyintsem, ahogy nevetni kezdek. Igaza van fura vagyok.
- Ezt még így, nem mondták, de köszi. Igen, megszólalt bennem valami.
Hatás szünet, most biztos azt hiszi, hogy vele kapcsolatos a dolog, de ki kell ábrándítanom.
- ...koffein függő vagyok. - vallom be őszintén, ez végül is nem titok. - Egyedül meg unalmas kávézni.
Ha most sértődik meg még az is elfogadható, de azért remélem, hogy rá is nyugtatólag hat a kávé. Bár lehet nem magamból kéne kiindulnom. Megint belekortyolok a kedvenc feketémbe, aztán megpróbálom megmagyarázni, a nyilvánvalót, amit nem ért.
- Hmm... Képzelem, rossz lehet, ha rángatnak mint egy bábot ide-oda, és mindig megmondják, mit hogyan csinálj... Amúgy egyszerű, ami történt: megismertél valakit, akivel valószínűleg nem szeretnél majd a jövőben összefutni.
Amúgy nem sajnálom. Nekem sem cukorból volt a gyerekkorom. Vagyis a gyerekkorom igen, csak a kamaszság maradt ki. Kortyolok megint, aztán folytatom.
- De mivel ez egy téves gondolat a részedről, elhívtalak egy kávéra, hogy te is rájöjj erre... Mellesleg én nem aggódnék a helyedben. Itt a fél suli híres, vagy híres akar lenni, és nap mint nap látni Hollywoody sztárokat. Szóval nem pont te fogod felkavarni őket.
Meg iszom a maradék kávémat is és rendelek még egyet, merthát egy kávé sosem elég. Meg szerintem Marilyn lassabban iszik mint én...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptySzomb. Nov. 26 2011, 19:04

*Úgy tűnt tetszett neki, hogy hogy azt mondtam fura alak.
Engem viszont meglepett, hogy nem mondták még neki. Talán nem pont így.
Mondjuk kicsit kevésbé szalonképes szavakkal.*
-Függőség. -*ezen nekem kellett nevetnem. Örültem, hogy tényleg nem azért hívott meg, amire gondoltam. A kávé mint vigaszdíj szánalmas.*
-Ezt talán jó lenne terjeszteni. Ha valaki beszélgetni akar veled, vagy kérni valamit vigyen kávézni. A koffeinnel könnyen meg lehet puhítani a HÖK elnököt.
Ezt kéne beírni az értesítőbe a gólyáknak. -*javasoltam*

-Tessék? -*kaptam fel a fejem, mert mintha valami együttérzés-félét hallottam volna ki a hangjából, amikor tömören összefoglalta milyen is lehetett a gyerekkorom. Beletrafált az tény. Lehet, hogy a végén mégsem akarom kinyíratni a focistákkal.*
-Hmmmm...Biztos vagy benne, hogy nem akarok találkozni veled? Tény, hogy nem foglak üldözni, de kerülni sem foglak. Azt hiszem már nem félek tőled. Esetenként kávét is kaphatsz.
Nem akartam kitüntetett helyet kapni nála, főleg ha az előzményeket is tekintetbe vesszük, de a "szöszik kedvenceit" továbbra is hanyagolnám.
Biztosra veszem, egyes körökben ez felháborodást vált ki, de nyilván marad elég liba aki majd körbeugrálja őket.*
-Remélem, összefutok más "híresekkel" is. -*vigyorogtam sunyin*
*Nem állt szándékomban felkavarni Hollywoodot, de azt se akartam, hogy mindjárt felismerjenek.
Ez sikerült, mivel Zin volt az akibe elsőnek belefutottam és ő nem azért csapott le rám, mert voltam valaha címlaplány is.*
-Napi hány kávéból áll a függőséged? -*érdeklődtem, mivel én még az első adag utoljával küzdöttem, ő pedig a másodiknak állt neki.
Kezdett tetszeni, hogy most már egészen hétköznapi dolgot csinálok egy hétköznapi emberrel. Másoknak fogalmuk sincs mekkora érték a szabadságuk.
Elégedetten hátradőltem és kicsit körülnéztem.
Mondhatni folytattam a terepszemlét, amiben egy koffein-függő zavart meg anno.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptySzomb. Nov. 26 2011, 21:23

A kezdeti nehézségek ellenére, azt hiszem nem lesz semmi gond. Még azt is sikerül elérnem, hogy nevessen, és bár ezt nem mondom, ha valamit hát ezt biztos feljegyzem, mert nevetni nem nagyon szoktak a társaságomban. Legalábbis nem olyasmin, amit én mondok vagy teszek.
A felvetése hallatán elkomorodom.
- Attól tartok, akkor két nap után szívinfarktusom lenne, annyi kávét kapnék...
Nem ez határozottan nem lenne, jó és igazán ő sem akarhat annyira bosszút állni, hogy ezt megtegye.
- Ha lehet akkor ne nagyon terjeszd. Nem titok, hogy sok kávét iszom, de nem kell tudnia mindenkinek, a mellékhatásokról...
Remélem ez hatásos, mert nem szeretném megutálni a kávét, egyébként sem hiszem, hogy tudnék létezni nélküle, az elmúlt 8 évet nem éltem volna túl, ha nincs a fekete lötty.
Az elemzését illetően biztos vagyok benne, hogy telibe találtam. Persze nem volt nehéz dolgom, hiszen csak logikus következtetés az egész. De nem baj, ha igazán akarja, menni fog neki a vegyülés, csak idő kérdése.
- Persze, persze. Most, hogy kávézunk felbátorodtál. De ha körbekérdezel majd, fogsz hallani rosszabbakat is...
Engem mondjuk hidegen hagy, hogy mit pletykálnak rólam, bár az biztos, hogy a legtöbb pletykának azért van alapja. Az esetek 97%-ban tényleg túl komoly és zárkózott vagyok, amit az emberek valamiért rosszul viselnek. Még jó, hogy rólam ez lepereg.
- Csak esetenként? Biztos vagy te benne, hogy kávé nélkül is elviselsz majd?
Na igen, a kávé. Ilyenkor látszik, hogy mennyire függő vagyok, mert már az említésétől is jobb kedvem lesz, és persze soha ki nem hagynám a lehetőséget, hogy igyak egy csészével. Az egyetlen szerencsém, hogy ritkán kerül szóba a fekete.
- Ebben biztos lesz. Ha másképp nem egy projekt vagy pályázat kapcsán... De szerintem anélkül is.
A jó ég tudja miért mondom el ezeket neki. De nyilván a második kávém, vagyis a mai negyedik? az, ami így meglágyítja a szívem.
Épp kortyolgatok, amikor rákérdez, napi hányat iszom.
- Hmm... napi 4-5-öt biztosan. De van hogy többet is. Attól függ, mennyi dolgom van.
Iszom mellé rengeteg vizet is, mert a kávé ugye kiszárít, annak meg nagyon nem jó következményei vannak, viszont ébren tart, szóval ha valamin dolgozom akkor elengedhetetlen a koncentráláshoz.
Marilyn nézelődni kezd, nekem meg csörög a telefonom, gyorsan nyúlok is a zsebembe, hogy elővegyem.
- Miss Park! - szólok bele kissé félszegen még a levegőt is bent tartom egy pillanatig, de amint választ hallok a túlsóvégről nyugodtan kiengedem.
- Nem, nem felejtettem el a vasárnapot. Hogy jut egyáltalán ilyesmi az eszedbe? .... Hogy mit kérek ebédre?.... Miért? ... Jah, vagy úgy! Igazából mindegy, tudod, hogy imádom a főztöd!
A telefonbeszélgetés közben, végig mosolygok. Egész biztos, hogy sokkoló látvány lenne a legtöbb ismerősömnek, de mit lehet tenni, ha egyszer szeretem az anyukámat?
- Persze. Ne felejtsd el, hogy jövő kedden 4-kor randik van! Ne szervezz másik programot!
Emlékeztetem, mert bár most éppen jól van, ki tudja, nem-e hív fel az éjszaka közepén, valami őrültséggel. Elköszönök, és elteszem a telefont. Felhörpintem a maradék kávémat, majd Marilynhez fordulok.
- Bocs. Kérsz még valamit?
Még mindig mosolyogok, bár ez már csak az utóhatás. Pár perc múlva ismét önmagam leszek, effelől semmi kétség.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptySzomb. Nov. 26 2011, 22:46

-Rendben...Hallgatok a dologról. Annyira azért nem vagy utálatos hogy meg akarjalak ölni. Az igazat megvallva, lemondtam arról is hogy megveretlek.
*Halk, gonosz kis kuncogást hallattam, mert még nekem is vicces volt, hova jutottunk a megveretés kósza gondolatától.*
-Mindenkiről pletykálnak aki kilóg a sorból. Én viszont már annyi pletykát hallottam eddig, mint egy átlagos ember egész életében. Rólam is mondtak, írtak eleget, úgyhogy most inkább ellenőrzöm a hitelességet mielőtt bármi ostoba hírnek bedőlnék.

Úgy fest szépen eltársalgunk. Mintha barátok lennénk akik rég találkoztak.
Elképzeltem, hogy amíg mások szunyálnak, vagy buliznak, ő elássa magát a könyvkupaca alá, kizár mindent és mindenkit a világból. Elsőre még ijesztőnek is tűnhet, de pár hónap után akár én is tehetem ugyanezt.
-De azért alszol is ugye? Meg kikapcsolódsz...Egy kicsit..*-Remélem nem veszi gúnyolódásnak vagy burkolt okoskodásnak a szavaimat. Nem akarok én senkit megváltoztatni.
A napi kávé mennyisége sem annyira vészes, elképzelhető, hogy a szüleim többet isznak. De hát ezt én nem tudhatom. Azelőtt nekem arra kellett koncentrálnom, hogy tökéletes legyek, most meg arra, hogy független.*

*A telefonra felkapom a fejem, aztán újra nézelődni kezdek, csak hogy ne zavarjam a beszélgetést. Én itt sem vagyok kérem.*
-Nem, nem kérek semmit köszi. Egyelőre a napi egy kávé az én adagom. Később majd biztos lesz kettő is de egyelőre úgy érzem, ha téged követnélek, látható is lenne a szivverésem, nem csak érzékelhető.
*Bárki is volt a vonal végén, jó hatással van Zinre. Még mosolyog is. Hálás vagyok az ismeretlennek.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyVas. Nov. 27 2011, 16:16

- Köszi. Megveretni? Kivel?
Nézek rá kérdőn, hiszen ezt most hallom először. Bár egész biztos többeknek is megfordult már a fejében a dolog. Azért nem árt tudni, mire készüljek. Nem minhta megijednék egy kis verekedéstől... bár én a többet ésszel elv híve vagyok. Meg aztán futásban verhetetlen vagyok.
Egyébként érdekes meglátásai vannak. Én a magamrészéről sosem gondoltam, hogy "kilógnék" inkább csak más vagyok mint a többség, de hiszen ettől szép az élet. Vagy nem? Mindenesetre hallgatom, és amikor befejezi beleegyezően bólintok. Engem sem hatnak meg a pletykák, szeretek a dolgoknak magam utána járni, és ezek szerint még hasonlítunk is valamiben.
- Persze, hogy szoktam! Most is azt teszem, nem?
Kérdezek vissza, hiszen ez nyilván való. És igen, ebbe a kérdésbe már megint bújkál némi "hogy kérdezhetsz, ilyen hülyeséget", de azért jóval kevesebb, mint amennyi kávé nélkül lenne. Ha megsértődik vagy valami, hát az az ő baja, nem az enyém.
A telefonbeszélgetés persze kizökkent. De sebaj. Megiszom a maradék kávémat is, s mivel Marilyn már nem kér mást - az indoklásán elmosolyodom - az órámra pillantok, majd felállok.
- Most ha nem haragszol, nekem mennem kell, elég sok dolgom van még. Ha vissza mész a könyvtárba, szerintem az aulából balra indulj el!
Kérek elnézést, majd adok tanácsot, és közben előveszek a pénztárcámból pár dollárt és az asztalra teszem. Mindig itt kávézom, így pontosan tudom, mennyibe került, amit fogyasztottunk. Még borravalót is hagyok, Marilynnek nem kell aggódnia.
- Szia!
Mondom még, miközben felkapom a táskámat. Kifelé menet intek a dolgozóknak is. Majd visszasietek a könyvtárba, hogy megszerezzem a már régóta áhitott könyvemet.


//Jelentem túl élted az első találkozást velem Very Happy De ne hidd, hogy mindig ilyen egyszerűen megúszod majd ^^ Köszi!//
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn EmptyVas. Nov. 27 2011, 18:52

-A focicsapatot küldtem volna rád. Bár ha belegondolok, akkor én is csak egy mafla szőke lennék. Már pedig az elején leszögeztem, hogy nem vonz sem a foci sem a pályán ugráló izomgyerekek.
*Mivel két bátyámat lányok ezrei istenítették mint a foci legjobbjait, persze hogy megutáltam az egészet. De ennek csak most láttam igazán hasznát.*
-Ó, értem...a kávézás is kikapcsolódás...Persze..-*sietve helyeseltem, nehogy azt gondolja, első nap bele akarok mászni a magánélete részleteibe. Eszemben sincs. Én sem szeretem, ha mások mászkálnak az enyémben.*

-Tényleg! A könyvtárba indultál, csak aztán belém botlottál. -*világosodik meg előttem, amikor Zin távozóra fogja. Na, igen...Picit kizökkentettem.*
-Köszi a kávét és hogy nem tekerted ki a nyakam. -*vigyorgok, majd nemsokára én is lelépek.
Én nem a könyvtárt választom, tovább folytatom a terepszemlét.*

//Igy kell túlélni az első napot kérem!Very Happy Én is köszi!//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terepszemle - Zin vs Marilyn   Terepszemle - Zin vs Marilyn Empty

Vissza az elejére Go down
 

Terepszemle - Zin vs Marilyn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Somebody help me! - Marilyn & Zin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-