Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Stanley Collins
Kedd. Nov. 22 2016, 20:33 by Stanley Collins

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

Top posting users this month
Samuel T. Collins

Eric A. Blake

Felix Kaleolani

Reeven Callagher

Quentin Collins

Leopold K. Lindhardt

Suzanna Crystal

Kensington L. Lockwood

Kőrösi Noel

Dominic Tveit

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

Marylin Kingsley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

TémanyitásTéma: Marylin Kingsley   Szomb. Nov. 19 2011, 17:57

Marilyn Kingsley

Az okos szőke

"Hollywood az a hely, ahol ezer dollárt fizetnek egy csókért, és 50 centet a lelkedért."
/Marilyn Monroe/
Neme:nő
Kor: 19
Kar és Szakirány: Klasszikus kommunikáció - Fotográfia
Évfolyam: Első évfolyam

Előtörténet: Menthetetlenül törtető és gazdag családban született 3. gyerekként Floridában.
Becsvágyó és unatkozó anyja négyéves korától tizennégy éves koráig szépségversenyekre cipelte lányát.
A kis Marilyn sikert sikerre halmozott, de ahogy nőtt egyre kevésbé tűrte a felhajtást.
Szeretett volna rendes iskolába járni, de fél év után kiderült, hogy az ő rivaldafényes, vakuvillogós életébe nem fér bele egy átlagos iskola.
Az általánost teljes egészében a középiskolát az első két évfolyamig magántanulóként végezte.
Az utolsó éveket egy elit iskolában töltötte, elkényeztetett, nyafogó, szülők pénzét szórók között.
Ekkor döntötte el, hogy az egyetemet távol a szülőktől fogja elkezdeni és kollégiumban fog lakni.
Átlagos diák lesz és kollégiumban fog lakni.
Döntésének bejelentése nagy felháborodást kavart, hangos, durva veszekedések és tárgyak csörömpölése zavarta meg a ház nyugalmát.
Végül elérte elérte célját és amikor az értesítőt megkapta győztes hadvezérként indult új élete felé.

Igyekszik "eltűnni a többi diák között, mivel nem szeretné, ha a múltját valaki felemlegetné.
Öltözködésben is kerüli a "plázacsajos" stílust.
A kapucnis felsőt vagy baseball sapkát kifejezetten kedveli.
Sminket ritkán és keveset használ.
Rejtőzködik queen

A karakter jelleme:
Csendes, nyugodt természetű lány.
Számára a tanulás a legfontosabb, de ha valaki segítségért folyamodik hozzá nem csalódik.
Kevés barátja van, de nem bánja, mert az a pár ember tényleg igaz barát.
Mivel 14 éves koráig megmondták neki, mit mondjon, hogyan öltözzön, ezt most már senkitől sem tűri el és az ilyen próbálkozások alkalmával bizony felemeli kicsit a hangját
Az eszével akar kitűnni és nem a külsejével.
A családjával szemben meglehetősen hűvös és távolságtartó.
Egyedül Marvin bátyjával képes valamelyest jó viszonyban lenni.

Szerepjátékos példa:

"-Uram...-*biccentettem a féfinak, majd előkotortam a táskámból egy tollat meg jegyzettömböt, hogy Mitch információáradatát lejegyezzem magamnak.
Csak Mr. Jenkins távozása után közöltem vele, hogy segítséget kapunk az FBI-tól.
Úgy éreztem a hallottak alapján nagy szükségünk lesz rá.
-Dadus..-*bólogattam és máris indultam a nő keresésére, miközben azon agyaltam, hogyan lehet nyom nélkül ellopni egy ilyen környékről egy kisgyereket. Reméltem, hogy a dada szolgál némi használható információval. Nekik már csak a munkájukból adódóan is figyelniük kell.
-Üdvözlöm! Phaedra Wilcox nyomozó vagyok. -*szokásomhoz híven a nőnek is megmutattam az igazolványomat.
-Beszélni szeretnék önnel. Igérem nem tart sokáig.
Vártam egy fél percet, hogy a nő összeszedje magát, majd feltettem a kérdéseimet.
Felírtam azt is, mikor került a család alkalmazásába és milyen a viszonya a családdal.
-Előző nap reggel semmi szokatlant, furcsát nem vett észre? A ház körül, vagy bárhol máshol? Esetleg egy eddig ismeretlen dolgozót? Őrt, kertészt....vagy valaki mást?
Jenkinsék nem kaptak telefonokat amitől idegesek lette, esetleg kiabáltak a hívóval?
Önt esetleg nem követte valaki? Nem szólították meg idegenek mostanában? Mondjuk olyasmivel, hogy merre laknak Jenkinsék. Meglehet, akkor fel sem tűnt önnek.
Szorgalmasan körmöltem a válaszokat, aztán kicsit tétován néztem a nőre. Most egy kicsit belegyalogolok a magánszférájába, de sajnos ez is a munkánk része.
A barátai, ismerősei nem érdeklődtek a munkája, a munkaadói felől? Új barátokra nem tett szert mostanában, akik még ilyen érdeklődők voltak?
Akármilyen apróság is számít. "

/Criminal Minds FRPG/

A játékos:
Kb. 8 éve szerepjátékozom, sok helyen megfordultam már. Van ami lemorzsolódott, vannak újrakezdések és teljesen új helyek is.
Azt, hogy milyen játékos vagyok nem én fogom eldönteni flower

A hozzászólást Marilyn Kingsley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 19 2011, 21:40-kor.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Admin
Életkor : 26
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1314

TémanyitásTéma: Re: Marylin Kingsley   Szomb. Nov. 19 2011, 21:17

Hey Ms. Okos Nagyvárosi!

Érdekes csajszi vagy, remélem összefutunk majd, ám addig egyetlen dolgot még ki kellene, hogy javíts!
A jellemedről szeretnék még többet tudni, legalább 3-4 dologgal! Amint azt megírtad, szólj, és ismét megnézem, de kétlem, hogy bármi más kifogásolni valót találnék. Smile

I
make it
hot like fire

http://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Admin
Életkor : 26
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1314

TémanyitásTéma: Re: Marylin Kingsley   Szomb. Nov. 19 2011, 21:47

ELFOGADVA!

Foglalj avatart, iratkozz a rendszerbe, nézd meg, hátha tetszik valamelyik klub, és foglalj koliszobát! Smile

I
make it
hot like fire

http://frances.hungarianforum.com
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Marylin Kingsley   Today at 15:33

Marylin Kingsley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal