Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Thalia Johnson - ready to fly EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Thalia Johnson - ready to fly EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Thalia Johnson - ready to fly EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Thalia Johnson - ready to fly EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Thalia Johnson - ready to fly EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Thalia Johnson - ready to fly EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Thalia Johnson - ready to fly EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Thalia Johnson - ready to fly EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Thalia Johnson - ready to fly EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Thalia Johnson - ready to fly EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Thalia Johnson - ready to fly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Thalia Johnson
Thalia JohnsonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : színésznő
Hozzászólások száma : 34

Thalia Johnson - ready to fly Empty
TémanyitásTárgy: Thalia Johnson - ready to fly   Thalia Johnson - ready to fly EmptySzer. Jan. 15 2014, 10:41


Thalia Johnson


nő; 20; filmművészeti szak; filmművész; másodéves

Thalia Johnson - ready to fly Tumblr_ljvenzxguu1qc0hek

angel of the stage


This is real, this is me
I'm exactly where I'm supposed to be now
Gonna let the light shine on me



This is me

Sötét, viharos éjszaka  volt. A kórházban csak egy nő keserves küzdelmének sikolyai hallatszottak... Na jó nem, igazából verőfényes napsütés volt 1993. január 24-én amikor születtem, és anyukám sem szenvedett sokat, tekintve hogy a nagy fejem miatt császáros gyermekként láttam meg a napvilágot. Viszonylag jómódú los angelesi családba pottyantott a gólya, fogalmazzunk úgy hogy nem vetett fel minket úgy a pénz, de sosem volt semmire sem panaszunk. Mindig is Los Angelesben laktunk és ha jól tudom a dédszüleim is abban a házban éltek ahol most mi. Nem túl nagy, nem is túl kicsi; pont elég ahhoz hogy négy ember kényelmesen és békében éljenek egymás mellett, együtt mint szerető család. Szüleim, Eric Johnson és Claire Meyer Johnson, fogorvos és fogtechnikus, egy rendelőben dolgoznak, ott is ismerkedtek meg és azóta közösen viszik családi vállalkozás gyanánt. Nem felkapottak nem járnak hozzájuk hírességek csak a "közemberek", de profik a szakmájukban. Van egy nővérem, Lydia, öt évvel idősebb nálam, mégis mindenki azt hiszi hogy ikrek vagyunk. Idén fog végezni az orvosin, és csatlakozik a fogorvosi rendelőbe és viszi tovább szüleink örökségét. Én vagyok a kakukktojás a családban, persze nem rossz értelemben. Már nagyon kicsi koromban tudtam, hogy én emberek szórakoztatásával szeretnék foglalkozni és az orvosi rendelő sterilsége nem nekem való. Szerencsés vagyok, amiért a családom ezt nem vette zokon, sőt mindenben mellettem állnak és segítenek megvalósítani az álmaimat. Járhattam az általános iskolám színjátszó körébe, tehetség gondozásra járattak ahol megtanultam hasznossá tenni azt a cseppnyi lámpalázat amit mindig éreztem. Cserébe én igyekeztem mindig jól viselkedni, eltekintve az apró cserfes csínytevésektől. Emellett  az egyezmény része volt a minimum négyes tanulmányi átlag amihez mindig is tartottam magam, sőt irodalomból mindig is kitűnő tanuló voltam. Amikor főiskolára kellett jelentkezni nem volt kérdés, hogy a Frances filmművészeti gárdáját szeretném erősíteni mint filmművész. Vonz a reflektorfény, bár a színpad és a színház mindig is jobb csábított, de az egyik nem zárja ki a másikat. Főleg hogy a Frances a legjobb és ráadásul fel is vettek aminek külön örülök és már második éve koptatom az előadók padjait.



Shine on me

Mint már említettem, nagyon kicsi koromtól kezdve tudom hogy én emberek szórakoztatásával szeretnék foglalkozni. Mindig is csábított a színészet, pici lánykaként folyamatosan előadásokat tartottam a szüleim és a nővérem szórakoztatására. Mindemellett azért nem lehet feltűnési viszketegséggel vádolni. Imádok játszani, nemcsak a színpadon de az életben is. Nem nőttem még fel és úgy érzem nem is fogok, örökre egy bohókás teremtmény maradok akinek éltető eleme a taps és a játék. Na ez azért nem azt jelenti hogy nem tudok komoly lenni! Sőt, ha a helyzet megköveteli tőlem nagyon reális tudok lenni. Tudom hol a határ, meddig lehet játszadozni és honnantól követeli meg az élet hogy igenis két lábbal álljak a földön. Szokásom néha a fellegekben járni, de hála a családomnak és ügyelő tekinteteik kereszttüzének mindig visszatalálok a Föld nevű bolygóra. Kicsiként nagyon megtanultam hogy merhetek nagyot álmodni és igenis kemény munkával és odaadással képes vagyok valóra váltva őket egy olyan életet kialakítani magamnak amire mindig is vágytam. Kiegyensúlyozott vagyok, bár vannak napok amikor nagyon könnyen és hamar ki lehet hozni a sodromból. Meg aztán gyakran eléggé hebrencs vagyok, de szerethető módon. Ne ijedjen meg senki, nem szoktam hisztizni, de azért néha napján nekem is kijár egy alapos kiakadás és nyivákolás! Elvégre, lány vagyok, vagy mi a szösz!
Sosem féltem kimondani amit gondolok, anyáék mindig figyelmeztetem, hogy egyszer még megjárom ha néha nem teszek féket a nyelvemre, de az őszinteség híve vagyok. Úgy szeretnék érvényesülni ebben a szakmában ahogy mindenkinek kéne, nem szeretnék kiskapukon keresztül a csúcsra jutni és megjátszani azt ami nem vagyok. Ha így nem tudnak elfogadni, és nem tudok érvényesülni a színpad világában akkor talán nem is nekem való. Nagyon elkötelezett vagyok a hivatásom mellett, ha dolgozom akkor komolyan koncentrálok egy pillanatra sem szeretek kiesni a szerepemből. Komolyan veszem a feladataimat, munkában nem ismerek linkséget. Kiskoromban eléggé lámpalázas voltam, de hála szüleimnek és a tehetséggondozó körnek megtanultam a félelmet hasznosítani és kezelni, így egy pillanatnyi kellemetlenséget sem okoz a szereplés. Barátaim jó kedélyű, hűséges és cseppnyit talán naiv lányt ismerhettek meg bennem. Remek hallgatóság vagyok, a színjátszás mellett mindig szerettem segíteni az embereknek. Örömet okoz ha megosztják velem a problémáikat és én a tanácsommal vagy egyszerűen a csendes, szelíd figyelmemmel segíthetek nekik. Szeretek bulizni és élni az életemet, bár közel sem vagyok híve az egy éjszakás kalandoknak. Nem szentelem az életemet úgy a munkának hogy cölibátust fogadjak, de csak olyannal vagyok képes megtenni akiben a végtelenségig bízok és úgy érzem kölcsönös, szeretetteljes és szenvedélyes érzéseket táplálunk egymás iránt. Igen, erről beszéltem amikor említettem a naivságot. Nyílt, kedves természetem miatt párszor már megjártam hogy olyanokba vetettem a bizalmamat akik meg sem érdemelték. Mára megtanultam, hogy a szakmában csak nagyon kevés olyan kakukktojás található mint én akik tényleg őszinték ezért megtanultam magam megvédeni. Nem tárulkozok ki akárkinek és nem érdemli ki mindenki azonnal a bizalmamat. A saját és a családom érdekében vigyáznom kell magamra, de ez nem azt jelenti hogy először mindenkivel morcos vagyok... Sőt, többnyire nagyon kedves vagyok, nem játszom meg magam csak éppenséggel tartom a három lépés távolságot amíg az illető be nem bizonyítja hogy érdemes a bizalmamra. Játszottam már pár kisebb szerepet, szerepeltem pár nagyobb darabban, de tudom hogy ez csak még a kezdett. Nem szálltam el amiatt hogy híresebb filmeknél megjelent a nevem a stáblistában vagy egy nagy poszteren díszelgett a belvárosban. Tudom hol a helyem és hol tartok és a jövőben sem tervezek megváltozni. Bízok a családomban hogy mindig visszarángatnak és megmentenek attól hogy egy kibírhatatlan hisztis dívává nőjjem ki magamat akit mindenki utál és a jövendőbeli rajongói is elpártolnak mellőle a rossz hírneve miatt. Dolgozni csak szépen, ahogy a csillag meg az égen úgy érdemes... Őszintén, alázattal és kicsattanó életkedvvel!



Show a little more

Castingról ki, castingra be... Előadásról ki, előadásra be. Meghalni nincs időm, annyi dolgom van és olyan sebességgel zajlik az élet, de én cseppet sem bánom. Kacagva veszem át a felgyorsult tempót, körberöhögöm fáradtságot és igyekszem kihozni magamból a maximumot minden téren. Boldog vagyok, mert azt csinálhatom amit szeretek és ezt még élvezetesebbé teszi hogy a családom mindenben támogat. Anyuék felmentettek a fogorvosi rendelőben betöltött recepciós állásból, hogy a saját életem kiépítésére tudjak koncentrálni. A feladataimat Lydia vette át és Ő sem bánja hogy többet kell azt csinálnia amit a hivatásának érez. Mindenki boldog, de miért is lenne, hiszen itt élünk az országban ahol az álmok valóra válnak. Tudom, ez sziruposan hangzik és biztosan vannak negatívumok is az életemben, de egyszerűen nem engedem őket a gondolataim közé furakodni. Annyi jó dolgot kaptam, hogy egy percre sem gondolok olyanokra hogy miért ne lenne jó. Pontosan tudtam mivel jár a színészet amikor belevágtam, ahogy az egyetemi kötelezettségeimet sem titkolta el senki. Ép elmém teljes tudatában vágtam bele a fejszémet a kemény fába és nem sajnálom a kezeimet hogy keményen kell velük csapkodnom.
Elégedettséggel tölt el minden egyes megkapott kis szerep és minden sikeresen letett vizsga. Nem érdekel, hogy kialvatlan vagyok és az sem hogy néha alig jut időm normálisan enni mert mindent kárpótol minden egyes sikeresen megtett lépés a cél felé. Most is egy castingra rohanok. Úgy érzem elérkeztem arra a pontra, hogy tegyek egy nagyobb lépést. Régóta érett már bennem a gondolat hogy meg kéne próbálni egy nagyobb szerepért pályázni mint egy jelentéktelennek tűnő kis szerep. Tudom, hogy képes lennék eljátszani egy nagyobb reflektorfényt kapó szerepet vagy akár egy főszerepet is. Most éppen az utóbbira pályázok. Nem veszíthetek semmit, ha most nem válogatnak be, valószínűleg nem állok még készen. Persze azért csalódott leszek, de el tudnám fogadni a tényt, hogy még rengeteg csiszolni való van a tudásomon és a tehetségemen. És ezt nem bánom. Ilyen szempontból a tudásszomjam határtalan, bárki nevezhet strébernek ha a színészetről és a hozzá kapcsolódó dolgokról van szó. Viszont ha a matekot és a többi (számomra) értelmetlen tantárgyat vesszük... nos az elég nyögvenyelős. Nem szeretem őket, nem is szerettem soha tanulni de az álmomért képes voltam megtartani anyuéknak az adott szavamat. Nem hiszem, hogy eltiltottak volna, ha nem lett volna meg a négyes átlag, de ha a céljaimról volt szó mindig maximalista voltam és kitartó. Ha fontos valami nekem vagy a családomnak, azért tűzön vízen át megyek. Egyébként egy bohókás szeleburdi nőszemély vagyok, de dolgozni azt tudok. Ha teperni kell, akkor isten látja lelkemet, beleadok apait anyait. Minden tanárom csak a száját tátotta, hogy az órákon milyen rendetlen és feledékeny voltam, de ha kihívtak felelni vagy dolgozat volt az esetek nyolcvanöt százalékában helyt álltam. Azért néha becsúszott egy-két egyes. Ezen nincs mit szépíteni, hiszen én sem vagyok tökéletes és nem is akarok az lenni...
Túlzottan.  
- Thalia Johnson! - szólt ki az asszisztens nő a teremből. Mély levegőt véve álltam fel és magabiztosságot gyűjtve mentem be a stúdió szobába.
- Jó napot kívánok! - köszöntem asztalhoz lépve letetettem az önéletrajzomat, majd megkerestem a padlón az X-jelet és odaálltam. A castingoló csapat visszaköszönt, mind engem nézett és várt.
- Üdv! Thalia Johnson vagyok és Cormina szerepére szeretnék pályázni!



Show a little less

Talán ismersz, talán nem. Talán szeretsz, talán nem. Talán létezem, talán nem. Ki tudja? Éljen a filozófia!



TEMPLATE BY BEE at CAUTION 2.0
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Thalia Johnson - ready to fly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thalia Johnson - ready to fly   Thalia Johnson - ready to fly EmptyCsüt. Jan. 16 2014, 19:19

Elfogadva

Szép kis karakterlapot dobtál össze, az idealizmusod határtalan, ami nekem kifejezetten nagyon tetszik. Részletes a családi történet, és passzol a személyiségedhez a szüleid támogató közege, ami kifejezetten pozitívum. Biztos vagyok benne, hogy a színészek egy nagyon jó karakterrel gyarapodnak most, úgyhogy irány játszani, hódítsd meg a színpadot!
Éééés ne feledd: Roszalinda ájámor, mert ezt nem tudtam kihagyni. Very Happy



Nyilvántartás és avatarfoglaló
Karaktertabló
Kollégiumi házirend és beosztás
Felelős tisztségek

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
 

Thalia Johnson - ready to fly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Thalia&Nick
» Jake Everlise - I'm ready ;)
» ♦ Kim So Ra ~ ready
» we are ready ~ Eun Mi && So Ra
» The system just doesn't work - Natasha & Thalia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Meseszereplők karakterlapjai-