Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Bree és David - sétálunk? *.* EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Bree és David - sétálunk? *.* EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Bree és David - sétálunk? *.* EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Bree és David - sétálunk? *.* EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Bree és David - sétálunk? *.* EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Bree és David - sétálunk? *.* EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Bree és David - sétálunk? *.* EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Bree és David - sétálunk? *.* EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Bree és David - sétálunk? *.* EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Bree és David - sétálunk? *.* EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Bree és David - sétálunk? *.*

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 545

Bree és David - sétálunk? *.* Empty
TémanyitásTárgy: Bree és David - sétálunk? *.*   Bree és David - sétálunk? *.* EmptyKedd Okt. 22 2013, 17:13

Jó kiszabadulni most az óráról, mert már agyilag lefárasztott. Kell valamit innom, hogy felpörögjek, így le is megyek a büfébe és kérek egy csésze teát elvitelre. Megkapom és már is megyek a szekrényemhez. Berakom a könyveket és ránézek az órára. Lenne még egy előadásom, ami nem annyira fontos, így fontolgatom, hogy kihagyom. Ekkor pillantom meg a szemem sarkában Bree-t. Rég nem láttam már, így gonosz mosollyal az arcomon becsukom a szekrényt és odalopózok mellé, bízva, hogy nem vett még észre.
Amúgy rajtam egy fekete nadrág van, piros kockás ing és egy bőrdzseki, mert egy picit fázok. Mindkét kezemen ujj nélküli bőr biciklis kesztyűk. Nem szeretek úgy biciklizni, hogy nincs rajtam kesztyű, mert kényelmetlen a kormány és feltöri a kezemet. Utálom a hólyagokat. Mivel épp indulni készültem, ezért vannak rajtam, de most leálltam Bree-vel beszélgetni. Oldalamon szolid lánc, aminek a véén a pénztárcám, az pedig a hátsózsebemben van. A teát út közben megittam, így az most nincs nálam. Hajam pedig a szokásos mód felzselézve, így fordulnak meg utánam a csajok, bár egyáltalán nem vágyok rájuk, szimplán ehhez a cucchoz volt kedvem.
Egyik kezemmel neki támaszkodok Bree melletti szekrénynek és úgy szólalok meg.
- Helló baby. Mi újság? - Próbálok kicsit mélyebben megszólalni, de az nem igazán megy. Azért így támaszkodva várom, hogy válaszoljon.
- Nincs kedved eljönni velem valahova? Mondjuk a partra sétálni? - Vetek fel neki egy ötletet, most szeretnék valakivel beszélgetni, kötetlen dolgokról és remélem, hogy Bree velem tart.
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Bree és David - sétálunk? *.* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree és David - sétálunk? *.*   Bree és David - sétálunk? *.* EmptySzer. Okt. 23 2013, 11:50

Hiába a nyári "hízóprogram" a magánklinikán, még mindig két számmal kisebb nadrágokat hordok. Nem mintha bánnám, meg tudnám szokni ezt a versenysúlyt, noha már tudom, hogy nem koplalással kell megtartanom.
Épp óráról jövök a szekrény felé, ahova a cuccaimat zártam. Vékony pulcsi, fekete pántos top és farmernadrág a mai szettem, kezemben csomó könyv, melyekből a ZH-kra készülhetek fel a hét folyamán. Fantasztikus lesz, alig várom...
Kissé elkerekedő tekintettel sandítok magam mellé a hangra a megszólítást követően. Nem ismerem fel, csak mikor már látom, hogy ki is támasztja bőszen a szekrényeket mellettem.
- David? Heló! - Szélesedik ki a mosolyom, ahogy a meglepettségemen túllendülök. - Semmi olyan, amiről ne tudhatnál már valahonnét! És igen, ebédeltem ma már, mielőtt megkérdeznéd és nem, nem hánytattam meg magamat! - Önironikus mosolyom egy pillanatra felvillan, kezeimet is megadóan emelem fel. Mindenki ezzel jön mostanában, szóval igyekszem kerülni a tömeges helyeket. Kajálni is a tetőn szoktunk Gabe-bel kettesben, ha egyszerre van szünetünk.
Kérdésére a kezemben tartogatott könyvekre, majd a táskámra pillantok a szekrényben.
- Hátö... az attól függ, mivel vagy? Nem szívesen cipeltetném ezt a sok könyvet veled, de be is ugorhatunk a koliba, ledobom a motyót, aztán mehetünk! - Miért is ne? Ma már nincs több dolgom, arról meg nem tudok, hogy David épp lógni készül. És milyen jó így neki, tuti elküldeném, hogy menjen csak be előadásra.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 545

Bree és David - sétálunk? *.* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree és David - sétálunk? *.*   Bree és David - sétálunk? *.* EmptySzer. Okt. 23 2013, 13:05

Elég volt most már az egyetemből, még szép idő van, így szeretnénk egy kicsit sétálni a parton, és mivel a szerelmemmel ezt nem tehetem meg, ezért kell keresnem egy barátot. Muszáj velük is tartanom a kapcsolatot, mert nagyon is "eltűntem" ilyen szempontból. Mikor észreveszem Bree-t, oda is megyek hozzá és neki támaszkodva a szekrényeknek, megszólítom. Szerintem pontosan ismer annyira, hogy ne lepődjön meg ezen a megszólításon. Mégis ahogy hallom nem ismer fel, pedig szerintem ez a szerkó nagyon is jól áll nekem. Vagány, de mégis laza. Összeráncolom a homlokomat, nem nagyon értem, hogy miről beszél és furán is nézek rá.
- Öhm... Mi? - Mivel nem nagyon érdekelnek a pletykák, a blogot nem olvasom, a haverjaimmal nem tartom a kapcsolatot annyira, ezért nem is értesültem arról, hogy Bree-nek valami problémája lenne. De mielőtt válaszolhatna a kérdésemre, pár másodpercre rá, már máshol is járok.
- Na mindegy, szóval csak azt akarom tudni, hogy nincs-e több órád és szeretnéd-e élvezni a társaságom. - Mondom neki vigyorogva, amolyan ellenállhatatlan mosolyommal. Kíváncsi vagyok, hogy még mindig használ-e ez. Követem a tekintetét a cuccokra, én egyszerűen megteszem annyival, hogy itt hagyok mindent, aztán majd később visszajövök értük, vagy csak holnap veszem elő ezeket. Szerencsémre most nincs semmiféle zh, így nem kell ezekre tanulnom.
- Biciklivel. De nem gond, mert elférsz rajta. - Kacsintok rá egyet, de aztán rájövök, hogy egyikünknek sem lenne jó, így szerintem a biciklimért is később visszajövök, vagy itt hagyom. Elvégre ez egy védett terület, így nem eshet semmi baja a járgányomnak.
- Nekem az is jó. Mármint a koli ötlet. Messze van? - Érdeklődök tovább, mert azért nem szívesen lennék bent a beton tömkelegben, mert én most a partra vágyok. Remélem útba esik.
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Bree és David - sétálunk? *.* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree és David - sétálunk? *.*   Bree és David - sétálunk? *.* EmptySzer. Nov. 13 2013, 09:50

Már épp válaszolnék, mikor egyszerűen elüti egy "mindegy"-gyel. Ez tipikusan a csajok kiváltsága szokott lenni, nem? Ennek ellenére nem teszem szóvá a dolgot, inkább amit csak tudok, szelektálok, hogy  mégse kelljen már annyit cipelnem, akár csak a kollégiumig is.
- Nincs több órám és szívesen lógok veled. - Szélesedik ki a mosolyom, ahogy becsukva a szekrényt felpillantok rá. Részemről mehetünk! A bicikli nekem újdonság, meg is jegyzem magamnak, hogy rákérdezek, eddig is azzal járt e és elkerülte a figyelmemet, vagy most váltott ilyen sportos életmódra. Persze nem most, nem húzom az időt ezzel, hiszen vár a part!
- Egyáltalán nincs, a Campus végében van. Onnét még közelebb is van a part, de hát voltál már fent a koleszban, nem? - Egyszer tuti, mikor filmeztünk, de biztosan vannak szak és évfolyamtársai is, akiket meglátogatott, nem csak én lakom ott.
Szó szót követ, bicajjal tesszük meg az utat a koliig, ahol ő is leparkolhat, amíg én felviszem a könyveimet és átveszem a cipőimet sportcipőre - abba nem fog belemenni a homok.

[a part felé]

Elégedett, széles mosollyal érkezem.
- Sikerült találni helyet a bicajnak? - firtatom még oda se érve David mellé, ha pedig odaérek, már mozdul is, hogy gyalog haladjunk tovább, megkerülve a kollégium épületét, s meglelve azt a kis vékony utcácskát, mely hosszan húzódik,  de egészen a partig visz le.
- Na és veled mi van mostanában? Annyira fura, hogy szinte most kezdtük a tanévet és máris ZH-k vannak, nem? - Érdeklődöm mellette bandukolva.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 545

Bree és David - sétálunk? *.* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree és David - sétálunk? *.*   Bree és David - sétálunk? *.* EmptyKedd Dec. 03 2013, 07:09

Nem tudom, hogy miről beszél, hogy mivel támadt le, de nem akarom ezzel húzni az időt, mert a végén még az órámat tartandó tanár meglát és akkor bajban leszek. Igaz, hogy itt az egyetemen már nem úgy kezelik az egészet, mint gimnáziumban, de vannak szigorú tanárjaim, akik lemaradtak pár évet a fegyelmezésben. Egy mosoly ül ki az arcomra, ahogy megszólal és számomra kecsegtető mondatot hallok.
- Ez nagyszerű hír! - Nekem is szélesebb lesz a mosolyom, majd ha már ezt megbeszéltük akkor el is indulhatunk. A kollégiumban nem vagyok gyakori vendég, így feleslegesnek érzem, hogy tudjam merre is találhatom.
- De voltam, de akkor nem a suliból mentem. És mivel nem járok oda gyakran, ezért nem gondolom, hogy tudnom kéne, hogy hol van. - Mosolygok, mert nem bántóan mondtam az utolsó mondatomat, csak megjegyeztem ezt az apróságot. Hamar a biciklimre pattanunk, így gyorsabban jutunk el a kollégiumig. Igaz, az elején kényelmetlen, amíg nem jövök rá, hogy is kéne így tekerni, de utána már ott is vagyunk az épületnél. Amíg Bree felszalad a kollégiumba, addig én a bicikli tárolóba elhelyezem az értékem, gondosan leláncolva. A partra nem kell bicikli.

Amint megvagyok vele, már csak annyi a dolgom, hogy várjak. Ahhoz képest, hogy nőből van, elég gyorsan sikerült elkészülnie, így gyorsan végig nézek rajta, mikor megakad egy valamin a tekintetem.
- Sportcipő? A partra megyünk! - Pillantok fel a szemeibe, majd a kérdésére csak egy bólogatással jelzem az igen választ. Elindulok mellette, hogy a partra menjünk, közben pedig válaszolok a kérdésére.
- Nekem még szerencsére nincs. A tanárok mindent a szünet előttre akarnak bezsúfolni. Meg nálam inkább beadandók vannak. De ha neked ennyi zh-d van, nem kéne tanulnod? Beviszlek a rosszba! - Bököm meg finoman az oldalát, mert ha én nem hívom el, akkor tudna tanulni, bár lehet, hogy más volt a terve, épp ezért várom a választ.
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Bree és David - sétálunk? *.* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree és David - sétálunk? *.*   Bree és David - sétálunk? *.* EmptyCsüt. Jan. 23 2014, 08:09

Elég feltűnő az épület a Campus túloldalán, mondhatni, kikerülhetetlen annak, aki az egyetemi életben részt vesz jobban - és itt nem a tanulásra, inkább a sportra, bulikra, közösségi programokra gondolok. Elég szegényes lehet a társasági élete ezek szerint a srácnak, ami rendkívül sajnálatos (én nem bírnám az ő helyében, az tuti). Pedig azt hittem, ennél azért belevalóbb...
Csak tudnám, akkor mire fel a sok csaj körötte? Helyes, az oké... de ez azért kevés szokott lenni azoknak, akiknek nem szalma van az agya helyén.

A sportcipővel kapcsolatos megjegyzésére kissé felvonom a szemöldökömet és lepillantok a lábaimra. Az. Problem?
- Talán magassarkút kellett volna felvennem? - Szélesedik ki a mosolyom, amikor újfent felpillantok Davidre. Akar a franc térdig merülni a süppedős homokban, meg fájlalni a talpát a tengersáv szélére kihordott kavicsokon-köveken. Annyira nem buli a part azért, mint a filmeken, na meg csomóan járnak le futni, meglepő mód nem papucsban, így nem is igazán értem, mit akad ki rajta. Jah, lehet a női nem így szokták. Hát... én nem vagyok a nője. Mostanában a barátja se, legalábbis úgy érzem, mintha falakat emelt volna kettőnk közé a srác, csak nem vágom, mivel érdemeltem ki.
- Ugyan hagyd már! Ennyi kikapcsolódás kell. - Ballagok mellette apró biccentéssel is megerősítve szavaimat. - Az orvos szerint így is túlságosan rá vagyok feszülve az iskolára, meg arra, hogy mindenütt a legjobb formámat hozzam, hogy az már szinte beteges.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 545

Bree és David - sétálunk? *.* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree és David - sétálunk? *.*   Bree és David - sétálunk? *.* EmptyCsüt. Jan. 23 2014, 21:27

Mostanában hanyagolok minden közösségi programot, hiszen felesleges ott lennem, ha Elaine tájékoztat mindenről. Valahogy már a kedvem sem annyira sok, hogy ilyeneken részt vegyek. Persze tudom, hogy merre van az épület, de nem jártam arra sokat, így számomra lényegtelen, hogy melyik az. Mivel nem szid le azért, mert tudatlan vagyok, ezért nem is teszem szóvá, hiszen felesleges. Nem veszekedni akarok vele, szimplán csak sétálni a strandon és beszélgetni kötetlenül.
Mikor mégis megérkezünk, már belátom, hogy valóban nincs messze, eddig is mindig mással jöttem erre, és a beszélgetés mindig lekötött. Amint újból megjelenik előttem, kicsit furcsállom a sportcipőt.
- Nem. Papucsra gondoltam. Nem szereted érezni, ahogy a homok a talpadat csiklandozza? Én imádom, csak azért suliba mégsem jöhetek papucsba és nekem kicsit több idő lenne, mire hazaugranék miatta. De nem zavar, ha ez kell neked. - Magyarázom meg, bár a kérdést is alig értettem, már miért nézi ki belőlem, hogy a magassarkú kell mindenáron. Kezd fura lenni a lány, nem így ismertem meg, és most már kezd gyanús lenni, hogy mi történt vele. Azt hittem, hogy a nyakamba ugrik, hogy ölelget, mint egy kis testvért. Végül is, ezt elintézem magamban, hogy változunk és ennyi. El is indulok, hogy minél előbb leérjünk a partra.
- Kell bizony. Akár több is. - Mosolyodok el, ahogy meghallom, hogy kell neki ennyi kikapcsolódás. Örülök neki, hogy eljött velem, már úgyis régen beszélgettünk.
- Na jó, most már érdekel. Mi ez az orvos mizéria? Mi történt? - Meglepetten pislogok rá, hiszen hozzám nem jutott el a hír, mert egyrészt nem is vagyunk csoport társak, de még csak évfolyamtársak sem. Azért érdeklődök utána, mert érdekel, hogy mi van vele.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Bree és David - sétálunk? *.* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bree és David - sétálunk? *.*   Bree és David - sétálunk? *.* Empty

Vissza az elejére Go down
 

Bree és David - sétálunk? *.*

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Some Advice Needed - Bree & Zin
» Baby, are you okay? - David & Bree / kantin
» Thank you! - Bree && Zin
» Főbejárat - Zin & Bree
» Just came to say 'hello'... - Mark&Bree

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-