Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

» Rangsorolások (Noel és Tami)
Vas. Okt. 02 2016, 14:41 by Kőrösi Noel

Top posting users this month
Eric A. Blake

Leopold K. Lindhardt

Reeven Callagher

Samuel T. Collins

Quentin Collins

Felix Kaleolani

Kensington L. Lockwood

Suzanna Crystal

Kelly Evans

Sebastian McBridge

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

you can do it better - Ali & Mona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Mona Rodriguez
Egyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 25
Hozzászólások száma : 43

TémanyitásTéma: you can do it better - Ali & Mona    Hétf. Okt. 21 2013, 10:18

Már tegnap is terveztem, hogy elcsípem a csajt, de nem jutott rá időm, mert az ebédszünetre tette So Ra a cheerleaderek gyűlését. Komolyan nem tudja délután megoldani, ahelyett, hogy Hyun után futkos mint valami tizenéves kis gimis? Bvah!
Minden esetre ma nem menekül tőlem Ally... Amin kiszúrom a folyosón, finoman megragadom a karját és a legközelebbi női mosdóba irányítom finom határozottsággal be. Még egy mosolyt is megejtek a velünk szembejövő Jimmy felé, aki annyira hipszter, hogy a macskaallergiája ellenére is képes macskákat tartani odahaza. Kár, hogy ez eléggé uborkaszezonra való hír, márpedig a szeptembernek nem kellett volna uborkaszezonnak lennie pletykák terén!
- Heló Ally. - Csukom be ezzel a mosdóajtót utána, majd mielőtt bármit is mondana, végignézem, vannak e a fülkékben, a sminkelő elsőéveseknek pedig közlöm, hogy tipli van, szebbek már úgysem lesznek.
Aztán sóhajtva, mint egy ország gondjait a vállán viselő királynő, hajolok én magam a tükör felé, hajamat igazítva meg.
- A gólyatábor óta eléggé le vagy engedve kislány. Mi van veled? - Firtatom, nem mondva ki, hogy mire is gondolok pontosan. Ő is tudja, nem kellenek ehhez a szavak.

Műsorgyártás
Hozzászólások száma : 33

TémanyitásTéma: Re: you can do it better - Ali & Mona    Kedd. Nov. 19 2013, 12:37

Ártatlanul állok a folyosón. Oké, oké, valóban nem tudnám megmondani, mikor is voltam utoljára ártatlan, de most épp tényleg nem csináltam semmit, amikor megérkezett a hurrikán, és megragadott, magával vonszolva a női mosdóba. Elvigyorodok, mert tudom már, miről van szó, de azért nem állom meg beszólás nélkül.
-Ennyire sürgető, bébi? Ágyban kényelmesebb ám!-
Még el is nevetem magam, aztán meg végignézem a mosdó oldalának támaszkodva, ahogy ellenőrzi a terepet. Határozottan jót tett nekünk a gólyatábor.
-Nem bukkanok semmi kiemelkedőre... én sem értem, hogy lehet ez, ilyenkor! A páros már lerágott csont. A szent az szent. A szél csendes...-
Megvonom a vállam, és mérlegelem, hogy folytassam-e a dolgot, és beavassam-e abba, amit kitaláltam, de... egyelőre inkább nem teszem. Parkolópálya. Lássuk, mit reagál.

TémanyitásTéma: Re: you can do it better - Ali & Mona    Hétf. Jan. 13 2014, 00:04

- Pofa be és nyomás! - Szélesedik ki a beszólására vigyorom, miközben a mellékhelyiségbe tuszkolom, majd rendezem a terepet, tudtára adva a csitriknek, hogy kívül tágasabb.
- Hja, eléggé... igazán kitalálhatnák, hogy akkor most kell-e az a gyerek nekik vagy sem. Vagy vegyenek inkább egy kutyát, ha már mindenáron gondoskodni akarnak valamiről! - Bár mintha kutyáik lennének kedvenceinknek, na meg őket üzenetek százai lepik el nap, mint nap. Nem lenne hatásos üzenetet küldeni nekik, hogy "Uncsi a műsor, húzzatok bele!" Ciccenve dőlök az egyik mosdónak hátammal.
- Vihar előtti? - Firtatom a szélcsendet illetően, Ally-ra sandítva, gondolatban meg rágom a kefét rendesen, mert nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz ez! Le a kalappal az elődünk előtt, komolyan.
- Mi a helyzet a hadúrral és az exkirálynővel kapcsolatos teóriánkkal? Egy kissé persze eltúlozva: színjáték volt, egy teszt, tudom is én mi az egész, hogy az ágyába cipelhesse. - Firtatom, mert fogalmam sincs, mire van kiéhezve a nép mostanság.
- A legnagyobb bomba még mindig a tanár-diák kettős szerintem... de azt ügyesen kell elsütni. - Biccentek is aprót, megerősítőn magamnak.

Műsorgyártás

TémanyitásTéma: Re: you can do it better - Ali & Mona    Pént. Feb. 21 2014, 12:30

Egyik lábamról a másikra billenek, lazán megvonva a vállaimat.
-Ja, gondolom... de remélem összehoznak valamit, különben kénytelenek leszünk hamisítani.-
Sóhajtok, mert hiába főként az ő dolga ez az egész, azért azzal, hogy részt vállalok benne, az én felelősségemmé is vált. Felelősség! Tesókám, büszke lehetnél rám, hogy végre képes vagyok erre... bár nem hiszem hogy a célt értékelnéd, még ha az eszköz szent is...
-Remélem, hogy vihar előtti!-
fűzöm még hozzá, majd beharapom az alsó ajkamat, gondolkodó jelleggel, ez a szokásom. Aztán arról a s***arcról kérdez, amire megint csak vállat kell vonnom.
-A felderítés tekintetében én a suli környékén maradtam.-
Magyarázom, mert csakugyan nem annyira a városban vadásztam a prédákat, mint itt.
-Ügyesen, és gyorsan! Kaptam róla egy infót, ami akkor nem tűnt nagy cuccnak, de most, hogy mondod... látták a srácot a drága elnökünkkel tárgyalni hivatalos ügyben. Nehogy elszúrják az egészet, mielőtt megtörténik a detonáció!-
Tágra nyílnak a szemeim, ahogy eszembe jut az infó, ami akkor totál hasztalannak tűnt, de most az eszembe villant, tehát tuti, hogy van itt valami a háttérben. Sietnünk kell, azt hiszem!
-Én is dolgozom egy projekten, ami ha bejön, akkor totál kikerülök a gyanúból.-

TémanyitásTéma: Re: you can do it better - Ali & Mona    Szer. Márc. 05 2014, 12:59

Aprókat bólogatok a válaszaira. Jó ez, jó ez, csak villantanunk kellene már valamit minden téren. Arra, hogy ő a suli környékén maradt, felciccenek.
- Összerúgtátok a port azzal a gyökérrel, hogy ennyire kerülöd még szóban is? Egyébként lehet, nem a csaj, hanem a hely felől kellene megfogni. Kell nekünk egy drogos, aki odateszi a kis standját... - Gondolkozva meredek magam elé, hogy végül hitetlenül pillantsak fel Ally-ra a szavai hallatán.
- És ezt csak most mondod?! Azonnal le kell hoznunk a dolgot, amíg összehozom a drogbalhét, addig marad a lagzitéma és... valamit az elszaporodó homárok ellen is kellene tenni, mert felfordul a gyomrom, ha csak rá gondolok. Komolyan mondom, lassan biszexnek se éri meg lennem, mert sokkal menőbb lesz a heteróság. - Horkanok fel nevetősen, noha tényleg nem tudom, mi szép és jó van két pasiban, akik egymás seggé... fúj, na lépjünk is túl ezen.
- Milyen projekt? - firtatom, közben meg már a telefonom után kutatok, hogy bepötyögjem a finomságokat és elküldjem.
- Jaj tényleg... láttad, hogy a diri kedvence visszatért? Kíváncsi vagyok, vajon az apácákat látogatta e meg.

Műsorgyártás

TémanyitásTéma: Re: you can do it better - Ali & Mona    Szomb. Márc. 22 2014, 19:36

Kérdez, amire megint vállat vonok, nincs ebben semmi nagy kaland, de persze pletykára vadászik, nem lep meg, hogy ezt is felveti.
-Arról már szóltam volna, és lehoztuk volna, mert az tuti csúnya ügy lett volna. Csak egyszerűen nem vagyok már érdekelt a dolgaiban, amióta a szőkével komoly... de ez a drogdíleres téma tetszik, kit gyanúsíthatnánk meg vele?-
Gondolkozom el, majd eszembe jut, hogy a két jómadár találkozott, és ez akkor nem tűnt nagy dolognak, de most! Na de MOST!
-Mert most jutott eszembe!-
Közlöm a választ a kérdésére, majd röhögésben török ki a szavaira, aztán persze nem én lennék, ha nem fűznék még hozzá valamit...
-Mielőtt megtérsz, szólj már, elvinnélek egy körre!-
Rákacsintok, és én nem is szánom ezt annyira poénnak, mint amennyire annak tűnhet. Tényleg bevállalnám a csajt, mert laza, vagány, és irtó jó teste van.
-Megfékezném a pilótát ágyban, párnák között... ha ezt lehozzuk, tuti, hogy nem fognak rám gyanakodni. Bár ha dugunk, és arról cikkezünk képekkel vagy videóval, arról se!-
Ötletelek, és megint csak nem viccelek. Szerintem bevállalná ő is, én is (én pláne! A negatív reklám is reklám, és rengeteg műsorvezetőnek van ilyen botránya...)
-Persze... apácáknál? Én inkább feltételezném róla, amilyen kis álszentnek tűnik, hogy titokban kurva...-

TémanyitásTéma: [16+]   Kedd. Jún. 10 2014, 10:28

- Csak meg kell rángatni pár szálat azok közül, akiket ismerünk. Emlékszel például arra a Todd gyerekre, aki elsőben füves cigit tekert az első komolyabb bulin a sarokban? Szerintem biztos tudna erősebbet is szeretni, ha kell... - Kissé elmerengve ingatom meg testemet a mosdókagylónak dőlve. Haj-haj... tuti, hogy nem egyedül csinálta ezt anno az a megátalkodott lotyó, hát ketten képtelenek vagyunk ennyi felé szakadni!
Szinte már várom, mikor jön vissza és olvas a fejünkre, hogy mennyire... bénák vagyunk. Még a gondolat is fájdalmas heget üt a szívemben.
Nevetésére vállánál fogva lökök rajta egyet finoman, figyelmeztetően, ugyanakkor én magam is vigyorra álló szájjal tekintek rá.
- Azt élveznéd, mi? - Kaján vigyorom nem sok jót sejtet, meg is ragadom a kis szöszi vállait és határozott mozdulattal segítem az egyik vécé ajtajának. Elengedve vállait végigsimítok karjain, s közben csípőm az övének feszül, nem eresztve a vészterhes közelségből.
- Megmagyarázná, hogy miért nem feküdt le senkivel a suliból, akárhányan próbálkoztak... - suttogom fülébe, dús ajkaim nyakának puha bőrét cirógatják és érezni vélem nemhogy parfümének, de samponjának illatát is ebből a közelségből.
- Tudod mi kell nekünk, Alicia...? - tenyerem immáron hasfalán szánkázik felfelé, mellére simítva markolva meg érzéki finomsággal azt.
Habár egész tartásomban, sőt, még hangomban is van valamiféle fenyegető felsőbbrendűség, mégsem ejtek felé/rajta erőszakos mozdulatokat.
Nyakába csókolok, s tenyerem délnek veszi az irányt, ám amint elérném a nadrágja szegélyét mindössze egy apró csókot ejtek ajkaira és ellépek tőle.
- Egy hatalmas buli. - Mintha mi sem történt volna, fordulok el tőle és igazítom meg hajamat a tükörben. Tekintetemmel persze őt is szemmel tartom, elégedetten konstatálva kipirult arcát, tágra nyílt pupilláit, amikkel felém mered.
- Bekamerázzuk a házat, meghívunk mindenkit, aki számít és bingó! Főnyeremény cikk tálalva. - Leengedem vállaimat és most fordulok csak félig-meddig újfent felé. - Most viszont mennem kell órára. És ha jól sejtem, neked is! Én a helyedben előtte kicsit megmosakodnék... - nyakam felé mutatom, jelezve, hogy a sajátjára került egy kevés a rúzsomból.
Aztán cinkos kacsintás keretében magára hagyom a mosdóban.

// Köszöntem, még látjuk egymást! Wink //

TémanyitásTéma: Re: you can do it better - Ali & Mona    Today at 23:20

Vissza az elejére Go down

you can do it better - Ali & Mona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal