Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Caleb Mikaelson EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Caleb Mikaelson EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Caleb Mikaelson EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Caleb Mikaelson EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Caleb Mikaelson EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Caleb Mikaelson EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Caleb Mikaelson EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Caleb Mikaelson EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Caleb Mikaelson EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Caleb Mikaelson EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Caleb Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Caleb Mikaelson
Caleb MikaelsonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 52

Caleb Mikaelson Empty
TémanyitásTárgy: Caleb Mikaelson   Caleb Mikaelson EmptyPént. Okt. 11 2013, 17:38

Caleb Mikaelson Daniel-grayson


Caleb Mikaelson


The nice Guy

"A világ az enyém"

Neme:Férfi
Kor: 18
Csoport: Filmművészet, Filmszínész
Évfolyam:1. évfolyam
Előtörténet:
A barátaim szerint egész életemben mást sem csináltam csak lazultam. Ez hogy lehetséges talán tekintsünk vissza a múltba. 1993-ban láttam meg a napvilágot Broken Arrowban Oklahoma államban. Egy idilli kisvárosban egy idilli család. Nem panaszkodhatom, soha sem szenvedtem hiányt semmiben apám a helyi tanács tiszteletbeli tagja ezen kívül a helyi gimnázium igazgatója. Anyám pedig irodalmat tanít. Tehát egy teljesen átlagos családból származom. Mindig is érdekelt, hogy milyen lehet a nagyvilág egész életemben csak ez a kérdés foglalkoztatott bár szerintem ez nem olyan nagy szám, hiszen minden kisvárosi józan ember világot szeretne látni. Általános iskolában azt hiszem 4-ben, hogy ellógjam a matekot elmentem a színjátszó szakkör válogatójára, ami annyira sikerült, hogy egyből főszerepet kaptam, majd az összes többi főszerepet. Az igazság az, hogy nagyon is megtetszett a színészek/szet világa. A gimiben szintén színtájszós voltam, negyedikben, amikor a téma a pályaválasztás volt nagyon is elgondolkoztam mi az ami igazán lázba hoz és akkor döntöttem el hogy színész akarok lenni és miért is ne lehetnék? Van hozzá tehetségem legalábbis a tanárok és a szüleim szerint igen. A haverok meg csak húznak, hogy „csajszakmát” választottam és unszoltak, hogy válasszak valamilyen férfias szakmát, de engem nem lehet eltéríteni és így két legyet ütök egy csapásra elmehetek világot látni és hódolhatok a szenvedélyemnek. Amikor megkaptam a levelet a Frances University of Communication and Film Production iskolából nagyon boldog voltam. A szüleim mindig is mellettem álltak tehát amikor elmondtam nekik, hogy Hollywoodba megyek megértették és nem akartak vissza tartani.

A karakter jelleme:
Nos, mit is mondhatnék, magamról egy nagyszájú dumagép vagyok, aki próbálja magát kihúzni mindig minden, aló,l kivéve egyetlen dolgot, a színészetet, ha a színpadon vagyok, úgy érzem az egész világ az enyém. Ezt az érzést soha sem cserélném el semmire. Alapjában véve nagyon barátságos típus vagyok, kivéve akkor, amikor nem bár ez szerintem nem sokszor fordul elő velem. Olyan srácnak tartom magam, aki tudja, mit akar, mit érhet el életében és azt minden erőmmel el is érem.

Szerepjátékos példa:
Ma végre elmegyek, itt hagyom Broken Arrowot és Hollywooddba megyek, már alig várom, egész életemben csak erről álmodtam, de ha jobban belegondolok, félek tőle egy kicsit, hiszen még soha nem hagytam el a várost és most ez is megtörténik, félek anya és apa, hogy fogják kibírni nélkülem valószínű eleinte mindannyiunknak fura lesz, de idővel majd megszokjuk. Oda megyek, az ablakhoz kinézek rajta és látom az egész életem színterét, a kosárpalánkot a felhajtón menyit lógtunk itt a haverokkal. Gondolataimból anya hangja zökkentett ki.
-CALEB KÉSZ A REGGELI. – Kiáltott fel a konyhából.
Megfordultam közben megejtettem egy kis mosolyt. Felkaptam a felsőmet és lesiettem az emeletről anya és apa már lent voltak és egymás mellet álltak.
-Valami rosszat tettem?- Kérdeztem, ugyan is ezt az ’alakzatot’ csak akkor
veszik fel ha rossz fát tettem a tűzre.
-Nem kicsim apád és én szeretnénk valamit adni neked abból az alkalomból, hogy elmész. – mondta anyám meleg hangon mosolyogva. Oda jött hozzám és megölelt majd adott egy puszit az arcomra.
-Oké anya azért ne lágyulj, el ennyire szeretlek meg minden, de ezt ne már felnőttem. -   Közben kiszabadítottam magam az öleléséből.
-apa csak mosolygott majd oda jött hozzám és a kezembe nyomott egy kulcsot. – Gratulálok fiam – és közben kezet fogtunk mit a felnőtt férfiak. – Ez annak a kulcsa, amire gondolok?- kérdeztem tőlük próbáltam nyugodt hangon beszélni. – Igen Caleb annak a kulcsa, de meg kell ígérned, hogy, betartod a közlekedési szabályokat. – szólalt meg anya miközben könnyeivel küszködött. Odamentem hozzá megöleltem és csak annyit mondtam neki- Köszönöm.

A játékos:
Hali én még kezdő szerepjátékosnak számítok, de remélem hamar bele fogok jönni Smile
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Caleb Mikaelson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb Mikaelson   Caleb Mikaelson EmptyVas. Okt. 13 2013, 19:10

Szia Szépfiú!

Kezdő létedre nagyon szép írást hoztál össze! Nekem nagyon tetszik ez a laza karakter, és egész biztos vagyok benne, hogy sokra viszi majd még.
Igazán nem szeretnélek megakadályozni a játékban, így azt mondom ELFOGADVA!

Viszont szeretném, ha pár dologra odafigyelnél. Ilyen a központozás. Sok helyen úgy érzem, hogy hiányoznak a vesszők és egy-egy mondat nagyon hosszúra nyúlik. Például a jellemed első mondatából könnyedén lehet kettőt csinálni, ezáltal könnyebben érthető, átláthatóbb lesz.  
Egy másik dolog pedig az igeidő. A játékos példát, jelen időben kezdted, és múltban fejezted be. Erre próbálj meg odafigyelni, mert eléggé zavaró tud lenni. Egyébként nagyon édes szöveg *karakter már hányna, a sok cukiságtól*. Biztos vagyok benne hogy hamar belejössz.
Az átláthatóság kedvéért javaslom, hogy a beszédet, kezd mindig új sorba, vagy legalább valamilyen színnel, esetleg dőlt vagy vastag betűvel emeld ki.
Ha nincs ellen kifogásod, az első játékod bezsebelném! (dobj megy egy pü-vel Wink)

Menj foglalózz!

Nyilvántartás és avatarfoglaló
Karaktertabló
Kollégiumi házirend és beosztás
Felelős tisztségek
Gólyatábor
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
 

Caleb Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Meseszereplők karakterlapjai-