Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 "nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan Empty
TémanyitásTárgy: "nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan   "nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 12:12

Berendezkedtem Los Angelesben, ami azt jelenti végigfurikáztattam magam egyszer a városon, magánzárkát béreltem a Francesban és vettem egy új gardróbot. Ettől valamiért baromi lányosnak érzem magam! Kozmetikuson is gondolkodtam, de az már tényleg túlzás lenne, most meg rohadt meleg van, így jutottam a strandig. Google mapon ráleltem egy elég nívós, mégsem baromidrága helyre, sok a hátmasszírozós medence, úgyhogy ez is pipa! Istenetelen régen nem voltam már strandon és nem csak úgy van az, útközben rájöttem fürdőruha kell. Az én kis melleimre nehéz olyat találni, ami azt a látszatot kelti van az ott, csak takarva. Úgyhogy a fürdőruhám ronda! Cseszek rá, ettől még lelkes vagyok, legalább 5 éve nem voltam strandon, a srácokkal soha nem mentem, minek bámultam volna azt, hogy ők a nagyobbnál nagyobb didikre nyáladznak? Meg nem is laktunk olyan helyen. Szóval szűz vagyok a terepen. Kocsival jövök, piros kis smart, alig férnek bele ketten. Hozok törölközőt, papucsot, nap tejet, szemüveget, hajgumit, tampont a biztonság kedvéért és gumimatracot, amit nem én fogok felfújni. A hely kívülről tényleg nem néz ki rossznak, vannak fák és az egész kék. Bemegyek a kis vackaimmal, elfoglalok egy öltözőkabint és átvedlek ebbe az izébe. Különben nem is olyan ronda, csak azok a nagy vacak karikák zavarnak a vállamnál. Kész is, egész normális melleim vannak benne. Kipakolom a kis törölközőm valami dombra és felfedezek egy olyan bazént, ami pont masszíroz is. Jó lesz nekem, ráülök egy nagy buborékra, olyan mintha trollok finganának alattam. Elégedett képet vágok, a dolog masszírozza a fenekem.

That's me with satisfied head
Vissza az elejére Go down
Vendég

"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan Empty
TémanyitásTárgy: Re: "nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan   "nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 18:58

Imádom a nyarat, azt hiszem ez a kedvenc évszakom. Persze mindegyiknek meg van a maga szépsége, de azért a napsütést és a hőséget nehéz túlszárnyalni. A nyárhoz pedig hozzá tartozik a strand is. Nem vagyok egy állandóan a strandon lógó alkat, de azért szívesen megyek, ha van társaságom. Ám mára sehová nem sikerült senkit beszerveznem, így eldöntöm, megnézem egyedül a fürdőhelyet, aztán ott úgyis ráakadok valakire, mert olyan még nem volt, hogy egyedül unatkoztam. Elő is túrok egy nagyobb tatyót a szekrény aljából, majd elkezdem beledobálni a szükségesnek vélt dolgokat: törölköző, váltás fürdőruha, egy üveg víz. Bele is bújok kedvenc fürdőrucimba és ráhúzok egy kék-fehér vékonyan csíkozott strandrucit, hozzá illő papuccsal és kis kalappal, majd már indulhatok is.
Útközben még veszek egy gumimatracot, majd meg is érkezik a taxim a strand bejáratához és kifizetve azt már be is állok a sorba. Nagy nehezen sikerül megvenni a karszalagom, így már nincs más hátra, mint keresni egy szabad földterületet és elhelyezkedni. Le is veszem a ruhám, és ráterítem a cuccaimra. Irány a medence. Nincsenek túl nagy melleim, mégsem voltam hajlandó agyonszivacsozott felsős fürdőrucit venni. Így fogadtam el magam, nem nagyon érdekel mások véleménye. Azért nem szívesen ülnék valami kebelcsoda mellett, így ki is szúrok egy üres helyet, egy körülbelül egyidősnek tűnő lány mellett, ahova le is huppanok, majd az ismeretlen felé fordulok.
-Sziia. Amber vagyok. Te? -kicsit talán furcsának tűnhet, ahogy lerohantam, de nem szoktam sokat tökörészni vele, maximum nem áll szóba velem.
Vissza az elejére Go down
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan Empty
TémanyitásTárgy: Re: "nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan   "nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptyVas. Júl. 28 2013, 12:51

Mindenféle buta fürdős sláger jut az eszembe, élén a "jajjj úgy élvezem én a strandot" címzetűvel, noha én egyelőre nem látok és hallok semmi vicceset. Hozhattam volna egy újságot, a Hello Kittyset szeretem 7 éveseknek való rejtvényekkel, de rég vettem olyat! Sokáig gyűjtöttem, de ráuntam egy idő után Kitty kifejezéstelen képére, remélem ez nem azt jelenti, hogy felnőttem, a pónikat még mindig nagyon szeretem! Állig belemerülök a buborékokba, valami pónis dalon jár az eszem, mert azok egyébként a legjobbak, de mielőtt égetném magam vele becsobban mellém egy másik csaj. Tök jó, lesz társaságom, amíg meg nem un, vagy sikítva el nem menekül. Első ránézésre már szimpatikus, mert neki sincsenek mellei! Esküszöm majdnem a nyakába ugrok.
- Szia, tök jó, hogy jöttél, ma valahogy kihaltság van. Nanaia vagyok, de hívj csak Nanának.
A chant nem teszem hozzá, sokan nem szeretik az animéket és jobb ha megismer a személyeskedés előtt.
- Van egy buborék pont a seggem alatt, nem akarod kipróbálni? Tök fura, hogy úgy lentre tették, mintha direkt azt akarnám masszíroztatni vele, mert másképp nem tudom hogy lehet. Talán megmasszírozza az ember fejét, ha lemerül.
Ki fogom próbálni! Rápillantok, mennyire vagyok ijesztő a nagy számmal és anticsajos viselkedésemmel, hátha ő kivétel lesz és elvisel.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
MesélőMesélő
Hozzászólások száma : 122

"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan Empty
TémanyitásTárgy: Re: "nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan   "nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan EmptyPént. Okt. 04 2013, 11:27

A játék inaktivitás miatt
FAGYASZTVA!

( Ha folytatni szeretnétek, PM-ben jelezhetitek!)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan Empty
TémanyitásTárgy: Re: "nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan   "nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan Empty

Vissza az elejére Go down
 

"nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» HH' @ Amber - Aubrey
» The clash Joel and Nana chan
» A kolesz portáján (Lulu és Nana chan)
» Candyce Chan
» Amber Collins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-