Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Izzginő meg Réénfiú EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Izzginő meg Réénfiú EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Izzginő meg Réénfiú EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Izzginő meg Réénfiú EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Izzginő meg Réénfiú EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Izzginő meg Réénfiú EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Izzginő meg Réénfiú EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Izzginő meg Réénfiú EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Izzginő meg Réénfiú EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Izzginő meg Réénfiú EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Izzginő meg Réénfiú

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Izzginő meg Réénfiú Empty
TémanyitásTárgy: Izzginő meg Réénfiú   Izzginő meg Réénfiú EmptySzomb. Júl. 13 2013, 16:00

Józan vagyok! Eme felkiáltást nem kitörő lelkesedéssel, hanem hisztis siránkozással kellene hangosbemondóba ordítanom. De egyrészt senkit nem érdekel, másrészt még én is leszarom. Érzem azért, hogy akkor most rosszabb nekem, mint egyébként, erős késztetést érzek például arra, hogy felgyújtsak valamit. Főleg mert erre járok a park felé. Nemtom ez melyik park, lehet itt még nem voltam és teljesen feltérképezetlen terület. Milyen izgalmas... Figyelem a bokrok tövét, melyik alatt kellene halálra unnom magam. Asszem majd alszom egyet, azt néha úgyis elfelejtek. Nyár van, úgyhogy // úgy nézek ki mint Taylor Swift Trouble c klippében// kalapban vagyok a meleg ellenére, tetoválásaim közszemlére téve,keresek valami isten háta mögötti dzsuvást, ami alatt igazság szerint szívni volna jó, de már csak egy szálam van és nem is tudom hogy van most ez a díleremmel Ciánnal. A tűnyomok már jócskán halványultak azóta a karomon, a fejemen is csak heg van már, de azt észre se venni, a hajam takarja. A hajam megint nőtt egy centit, Cián szerint ez már az a buzis kategória ami bejön a 18 alatti fiúknak és lányoknak, nekem tetszik. Kinézek egy bokrot, egyből fekszem, nem is ülök, minek koptatnám feleslegesen a seggem. Most jut eszembe dalt is kéne írni, de nincs ami ihlessen. A tóról nem írok...Átlátok rajtad, ha beléd nézek, minden ember testéről a mocskot le te nyalod nananá, víz szerelmem, náná. Ha nem úszik erre egy kacsa, maradok ennél.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Izzginő meg Réénfiú Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzginő meg Réénfiú   Izzginő meg Réénfiú EmptyKedd Júl. 16 2013, 22:20

Nap, mint nap rádöbbenek arra, hogy nem vagyok kacsa, de nokedlit nyelni, na azt tudok. És örülök neki, hogy a két kis csirkefogóval is sikerült megszerettetnem, így legálisan főzhetek magamnak... na jó, nekik. A nokedli finom!
Manapság, mint hogy szegény ember vízzel főz, csak ilyen gondolatokra futja, meg a letargiára, amit veszettül unok. A bogyók meg elnyomnak, de nem hagyhatom abba a szedésüket, mert annak olyan következményei lennének, amit még egyszer már nem élnék túl. Így kótyagos fejjel, delíriumos mosollyal sétálok egyet a parkban, úgy döntök, mert ez jót tesz, biztos. Jobb, mint a négy fal között ülni, bár azért ne becsüljük le kérem szépen a falak társaságát! Igen erős, szilárd jellemek, csak kár, hogy túl kíváncsiak, de legalább jól hallgatnak. És szilárdak, nekem pedig erre van szükségem.
Alig hogy beérek a zöldebb részre, körülnézek emberek után kutatva, mert most talán egy kicsit hatna, ha csúnyán néznének rám. Áthatolna a nemtörődöségemen, és nem akarok kockáztatni. Nem látok senkit, úgyhogy leveszem a papucsomat, kezembe kapom, és a rózsaszín, lenge nyári ruhámban mezítláb kezdek lopakodni az egyik fa-bokor környékére, hogy azután oda le is vessem magam. A hajamat befontam, nyár van, és dögmeleg alatta! Csak ritka napokon van leengedve, így meg könnyű vele, és jól is néz ki.
Könnyedén huppanok a fűbe a bizonyos bokor és fa tövébe, észre se veszem, hogy mögöttem, a másik oldalon már van valaki.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Izzginő meg Réénfiú Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzginő meg Réénfiú   Izzginő meg Réénfiú EmptyCsüt. Júl. 18 2013, 14:50

Most a seggemen gondolkodom, hogy az a csaj a raktárban azt mondta nem nagy, de ez vajon mit jelentett? Hogy vérszegény? Egen, híznom kéne, vagy kipárnázni, most jut eszembe a szilikonsebész sógor. Vajon varrna anyagot ingyen az ülepembe? És akkor most MÉG józan vagyok, a nap melegen süt, szívja ki a még élő, bizsergő és valamilyen csoda folytán el nem mállott agysejtjeimet. Mivel zseni vagyok és ha számba veszem, hány agysejtem bomolhatott el az elmúlt években azt hiszem én kihasználtam az agyamnak legalább 48 százalékát. Elbomlott úgy negyven és most maradt a 8, ami még mindig több mint egy átlagembernek. Megint megbököm a műgumi Yodám farkát a zsebemben, annyira reflex lett már. Csoda, hogy nem vesztettem még el ezt a kabalát. Visszatérve a seggemhez, természetesen nem lehet máshogy segíteni rajta, enni kell. Ehetnék több chipset, azt szeretem.
Lássuk csak, az előbb ott tartottam, hogy dalt kéne írnom a tóhoz, most megint oda nézek, ekkor úszik be a látómezőmbe valami fonott. Ez egy haj! A tótündér kilépett a tóból és alám települt. Ha nem lennék józan, azt hinném vízióim vannak. Halál lusta vagyok, fel nem állnék csak pénzért, úgyhogy legurulok hozzá. Ennek következtében, kicsit nagy sebességgel gurulok neki, rá. Az előbb fürödtem a szám energiaital szagú, gond nem lehet, én meg megnézhetem ultra közelről.
- Ihless meg és megírom neked a világ legszebb szerelmes dalát
Vörös nőhöz mindig kihívás dalt írni, igazából szerelmes pedig mint tudjuk sosem leszek. Neki most derült égből Reeven van. Hogy mennyire gurultam rá rajta is múlik.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Izzginő meg Réénfiú Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzginő meg Réénfiú   Izzginő meg Réénfiú EmptyHétf. Júl. 22 2013, 22:25

A vizet nézem, mert szép, bár nem tiszta, szóval lehetne szebb. Akkor biztos lennének kacsák, de nem adnék nekik nokedlit. Az mind az enyém!
Tényleg kell valamit csinálni ezzel a gyógyszerrel, mert az átlagosnál is lököttebb vagyok ennyire pihenten. Pihentagyú. Igen, az vagyok!
És ha már pihent, és agy, akkor rám is gurul valami. Valaki, inkább, nem egészen értem a helyzetet, eltalálja oldalról a combjaimat, aztán ahogy oldalra dőlök még mindig nem áll meg és félig rám hengeredik. Nagy, kerek szemekkel nézem az élient, aki megtámadott, és hallgatom, amit mond.

-Ne add a kacsáknak a nokedlimet!-
Jut eszembe az első mondat a felszólításra, és el is pirulok ennek hatására. Ezt tényleg kimondtam... ó te jó ég! Persze, szoktam én ökörségeket mondani, de általában szándékosan, ez meg most nem az volt. Megvonom a vállaimat bocsánat kérően, ennyire futja, élien. Azután jelzés értékűen nézek magamra, meg rá, hogy talán nem kéne agyon nyomnia, iszonyúan kényelmetlen ez a félig oldalra döntött pozíció, kezdenie kéne vele valamit, mert én nem fogom emelgetni, az biztos!
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Izzginő meg Réénfiú Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzginő meg Réénfiú   Izzginő meg Réénfiú EmptyHétf. Aug. 12 2013, 16:50

Nekiesem egy nokedlis nőnek a szerelmes dallal. A kacsákról szólna, nem lenne nagy sláger, teljesen be vagyok tépve és így nem megy. Neki se, nyomom, pedig ez a nő lefogadom nagyon szexi tud lenni, csak nem ebben a helyzetben. Felállok róla, ha hagyja, felhúzom.
- Soha!
Ígérem, de meg is éhezem a tésztaféle állandó felemlegetésétől. Mielőtt még sorba rendeződnének a nokedlik az agyamban és elkezdenének átugrálni egymáson, megemelem a kalapom a hölgynek. A dalt remélem elfelejti, ír majd neki olyan, aki tényleg szerelmes, nekem eszembe jut, hogy nem nagyon maradt már a lelkemből semmi dalba szedhető.
- Most megyek, éhes a kacsám, veszek neki krumplit. Ha rosszul vagy javaslom az árnyékot, a hűvösben gyorsabban tisztul a fej.
Kacsintok rá, aztán agyőt mondok neki. Ez egyszer valami helyes megérzésem van - hogy többé nem fogom látni.

//  köszi //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Izzginő meg Réénfiú Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzginő meg Réénfiú   Izzginő meg Réénfiú Empty

Vissza az elejére Go down
 

Izzginő meg Réénfiú

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-