Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

» Rangsorolások (Noel és Tami)
Vas. Okt. 02 2016, 14:41 by Kőrösi Noel

Top posting users this month
Eric A. Blake

Leopold K. Lindhardt

Reeven Callagher

Samuel T. Collins

Quentin Collins

Felix Kaleolani

Suzanna Crystal

Kensington L. Lockwood

Kelly Evans

Sebastian McBridge

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

we need a six-pack of beer - alex, daryl & zack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zachary Danvers
Egyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 28
Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTéma: we need a six-pack of beer - alex, daryl & zack   Szomb. Jún. 29 2013, 20:31

Alex, Daryl & Zachary

* Daryllel már jó ideje beszéltük, hogy ha letudtam a vizsgáimat, össze kellene futni és esz a fene érte, hogy ez csak mostanra sikerült... de sikerült! Miss Perkins, tisztelt Mr. Blackburry: én nyertem!
Épp csak lezuhanyoztam edzés után és a farmerom mellé egy fehér trikót valamint egy laza, kockás inget magamra kaptam, majd gyors ellenőrzés: kulcsok, lé, napszemcsi, iratok, kézi kamera... mind megvannak. Nagyszerű.
A szemüveget az orrnyergemre tolva le homlokomról léptem ki az utcára. Nincs messze a törzshelyünk a lakásomtól Daryllel, de kellően messze van az ő melóhelyétől, hogy elfeledtesse vele az ottani szarságokat.
Kellemes, kiülős, kerthelyiséges kis kertvárosi kocsmáról van szó - éljen én, aki a francért sem költözne be a belvárosba, inkább korábban kel és autózik a suliba is - a maga törzsközönségével, akiknek 1-2 éve már mi is a tagjai vagyunk Daryllel.
Ahogy az utcán sétálok, ismerős alakot látok közeledni. Te, ez nem a... ú, öcsém, te meg hogy keveredtél erre? Baráti a mosolyom, ahogy közelítek Alex felé - merthogy a szobatársam az, aki olyan elveszetten ácsorog a kocsmától alig pár lépésnyire.*
- Heló Campbell! *köszönök neki.* Hát te? *Üdvözlésképp lekezelek vele és nem sietek semerre: nem áll itt Daryl kocsija, szóval hacsak nem hozatta el magát valakivel, még bőven ráérek - úgysincs odabent.*
Vissza az elejére Go down
Daryl Brooke
Városlakó
Életkor : 29
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 508

TémanyitásTéma: Re: we need a six-pack of beer - alex, daryl & zack   Pént. Júl. 12 2013, 16:33

Tudom, hogy hamarabb érkezem a megbeszéltnél, de már nem volt kedvem téblábolni az üres lakásban. Lio csavarog valahol, Domira ma Izzie vigyáz, a boltot SoRa viszi, én meg...
Már olyan régóta terveztük ezt a találkozót, tulajdonképpen nagyon lelkesnek kellene lennem, de ismerve a barátomat, az ő pörgős életét, én most biztos lelomboznám. Mostanában gyakrabban nyúlok alkoholhoz, igaz, csak mértékkel, de megalapozom egy kicsit a hangulatomat, bedobok egy sört.
Ülök a kerthelyiségben, és örülök a szerencsémnek, hogy nem autóval jöttem, bár ritkán mozgok vele, annyira rászoktam a kétkerekűre. Minek fogyasztani a benzint, ha a városban nincsenek igazi távolságok? Vagy csak nagyon hozzászoktam, hogy mozgalmas életet élek a munkám miatt.
Időnként ránézek az órámra, de nem aggódom túlságosan. Zach az a fajta, aki mindent lekameráz, ha valami érdekeset lát. Így belefér egy kis késés. Biztos valami megint elragadta a fantáziája. Benne éppen ezt szeretem. Mindenben meglátja a a lehetőséget.
Iszom a söröm, és igyekszem nem búslakodni. A sör jó. Amióta Auróra megkínált, időnként Guinness-t iszom. Sajnos, elég kevés helyen lehet kapni. De itt van, és én kihasználom a lehetőséget. Piálgatok, egyenlőre magamban.
Zachary Danvers
Egyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 28
Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTéma: Re: we need a six-pack of beer - alex, daryl & zack   Szomb. Aug. 03 2013, 01:58

* A srác valószínűleg előáll valamiféle magyarázattal, melyet én nyugtázok, majd elköszönve tőle befelé veszem az irányt.
Ott ki is szúrom a haveromat, képemre mellé mosolyt kerítek, ahogy odalépek hozzá és mielőtt még lezuttyannék vele szemközt, kezet is rázok Daryllel. *
- Szevasz! Bocs, ha sokat vártál, belefutottam egy iskolatársba odakinn. Na de mi a helyzet veled? * Érdeklődök inkább, elnézve a poharát és végül intek, hogy én is egy korsó sört kérnék, ebből a fajtából. Meg is kapom, Daisy, a pultoslány ismerős mosollyal és játékos évődéssel fogad. Idősebb nálam jóval, valami motoros barátja van, de a baráti heccelés nem marad el sem felém, sem pedig Daryl irányába tőle. *

//Eddig voltam hajlandó várni, bocsánat. //
Daryl Brooke
Városlakó
Életkor : 29
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 508

TémanyitásTéma: Re: we need a six-pack of beer - alex, daryl & zack   Szomb. Aug. 03 2013, 11:09

//Talán nem lesz belőle harag. Ha Alex befut, majd csatlakozik. Remélem.//

Kortyolgatom a sörömet, és várom a barátomat. Tudom, hogy el fog jönni, nem arról híres, hogy átverné a fejemet. Csak... ő mindig a pillanatnak él. És az első számú szerelme a gépe: vagy fényképez vagy kameráz, de valami mindig van nála, úgyhogy a késésének is valószínűleg az az oka, hogy rábukkant valamire, aminek nem tudott ellenállni.
Aztán betoppan. Nem csalódom, éppen olyan laza, mint mindig. Kezet fogunk, leül, már rendeli is a sörét, a pincérlánnyal flörtöl egy kicsit... Máris pezseg körülötte az élet.
- Szevasz! - köszöntöm őszinte örömmel. Hónapok óta nem találkoztunk, és a kérdése emiatt egy kicsit zavarba hoz.
- Bakker, ne akard, hogy lelombozzalak. Szóval hagyjuk a "Daryl megint depressziós" témát- húzom félre a szám. Nagyjából képben van azt illetően, hogy Gwennel hogyan alakul a kapcsolatom, most ebből sejtheti, jelenleg nem túl rózsás a helyzet. Inkább olyasmiről akarok vele beszélni, ami őt is lázba hozhatja. De nem rohanhatok ajtóstól a házba, egy-két kört nekem is illik futnom, mielőtt letámadom a terveimmel.
- Te? Szingliként nyomod vagy egyszerre több lánynak is csapod a szelet? - Korábban is így volt. Kitárgyaltuk a csajokat, aztán jöhetett a munka. Eszemben sincs a magánéletébe kotorászni, de a hagyomány, az hagyomány. Fussuk csak a köröket. Bár azt hiszem, most a második téma lesz az, amit jobban ki fogunk vesézni.
Alex Campbell
Életkor : 23
Foglalkozás : diák, hobbi fotós
Hozzászólások száma : 8

TémanyitásTéma: Re: we need a six-pack of beer - alex, daryl & zack   Csüt. Aug. 08 2013, 21:07

//Sziasztok, ne haragudjatok, családdal voltam nyaralni, istenhátamögöttmucsröcsögén, wifi sem volt....csatlakozom. //

Zach már jó ideje bement, és valószínűleg a kerthelyiségben ült le, mert hallom a hangját, és beszélget valakivel. A barátnőm most dobott ki, mert tudja, hogy nekem más tetszik. Talán épp itt az ideje, hogy elfelejtsem ezt a dolgot, és bemenjek a srácokhoz. Mikor belépek a pultos csúnyán néz rám, de vállat von, gondolom nem érdekli a korom, csak az, hogy van-e pénzem fizetni. Figyelmen kívűl hagyom a részeg, nyáladzó öregek beszólásait, és a kettes számú kijárat felé veszem az irányt, ahol a sarokban meg is látom őket, igaz, a másik srácot, aki szemben ül velem, nem ismerem, tehát nem is ismerhet fel. Zach háttal ül, de mikorra odaérek, megfordul, biztosan meghallotta a lépteimet. Sziasztok!-köszönök, és egy álmosolyt erőltetek az arcomra, nem vagyok túl rózsás helyzetben, mióta Bellával szakítottunk, de mindegy. Hello, a nevem Alex. Campbell.-mutatkozok be a számomra ismeretlen srácnak, és kezet nyújtok. Az arcomon eddig tudtam megtartani a művigyort, és -szerintem- eléggé szomorú arckifejezéssel megkérdem:Nem gond, ha leülök?majd a pincérnőtől kértem egy Gintonikot, és leültem a srácok közé, némán hallgatva a beszélgetésüket.

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 122

TémanyitásTéma: Re: we need a six-pack of beer - alex, daryl & zack   Pént. Okt. 04 2013, 11:27

A játék inaktivitás miatt
FAGYASZTVA!

( Ha folytatni szeretnétek, PM-ben jelezhetitek!)
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: we need a six-pack of beer - alex, daryl & zack   Today at 03:12

we need a six-pack of beer - alex, daryl & zack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal