Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Stanley Collins
Kedd. Nov. 22 2016, 20:33 by Stanley Collins

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

Top posting users this month
Samuel T. Collins

Eric A. Blake

Leopold K. Lindhardt

Quentin Collins

Reeven Callagher

Felix Kaleolani

Suzanna Crystal

Kensington L. Lockwood

Sebastian McBridge

Kőrösi Noel

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

A kutya, Na Na és Daryl (a parkban)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daryl Brooke
Városlakó
Életkor : 29
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 508

TémanyitásTéma: A kutya, Na Na és Daryl (a parkban)   Csüt. Márc. 07 2013, 18:17

Mániám, hogy új és újabb útvonalakon menjek a munkahelyre, csak hogy rá ne unjak, vagy hogy újabb helyeket fedezzek fel. De a mai reggel nem ilyen. A kerómat otthon hagyom, és inkább egy kis sétára indulok, mert reggel esett az eső, és ez megtisztította a levegőt. Viszek magammal esernyőt, mert a meteorológiai szolgálat szerint ma még esni fog, de jelenleg nem esik, ezért azt összecsukva, a hónom alá dugva viszem.
Átmegyek egy parkon, élvezve, hogy teljesen üres, csak én vagyok, meg a madárcsicsergés. Az emberek zöme már bent van a munkahelyen, a diákok suliban.
A nap sugarai csak foltokban érintik a földet, majd árnyékba borul újra minden. Nem érzem, hogy fújna a szél... Itt, a fák alatt védve vagyok. Az égre nézve viszont látható, milyen gyorsan úsznak a felhők... Itt-ott nagyobb foltokban állt meg a víz. Óvatosan kerülgetem a pocsolyákat. Hosszú napom lesz, nem kellene úgy kezdeni, hogy elázik a cipőm.
Egy pillanatra kikapcsolok... Elmerülök a gondolataimban. Sorra veszem, mennyi mindent kell még elintéznem munka előtt, és mit tervezek munka után. Ha megint telt ház lesz, mint valamelyik nap a héten, holnap elmegyek szaunázni. Ha úgy adódik, még egy masszázsra is befizetem magam.
Arra leszek figyelmes, hogy egy kis vakarcs közelít felém nagy sebességgel. Göndör szőrű, barna, kis termetű kutya. Gazdit sehol nem látok. Rosszat sejtek. Ezt nem fogom megúszni. Szétmarcangol ez a vadállat vagy tudomisén... Elröhögöm magam. csak egy kiskutya!
Általa más veszélynek vagyok kitéve. Összeugrálja a cuccomat, sáros mancsaival pacsmagolja a farmerem, tapicskálja cipőmet. Úgy üdvözöl, mintha régi ismerősök lennénk, boldogan csóválja a farkát, vakkant, sötét gombszemeit rám szegezi. Mellső lábait előre nyújtja, majd felugrik ismét, ágaskodik, nekem dől.
-Na mi az?- simogatom meg a fejét, ő pedig kíváncsian szagolgatja a kezem. Most csak az arcszeszem illatát érezheti rajtam, amit borotválkozás után kentem magamra. - Semmi kaja nincs most nálam, kisöreg...
Barátságos kis állat. De hol lehet a gazdi? Tán elbújt valamelyik bokorban?
Vissza az elejére Go down
Na Na Jung
Életkor : 22
Hozzászólások száma : 6

TémanyitásTéma: Re: A kutya, Na Na és Daryl (a parkban)   Csüt. Márc. 07 2013, 19:56

- Rendben, nem maradok sokáig, és a suliból se fogok elkésni. - Kiáltom még vissza anyám figyelmeztetésére. Tényleg nem lenne jó, ha csak azért kapnék megint, mert elkalandoztam, miközben kutyát sétáltattam, és elkéstem. Összehúzom magamon a kabátot ahogy kilépek a házból, és felteszem Sangchu-ra a pórázt. Esett. Nem szeretem az esőt, koszos tőle minden, túlságosan átlátható minden. Világéletemben nagyvárosi voltam, szeretem a nyüzsgést, a városi levegőt, ez nekem túl tiszta. De a kutya élvezi, én meg jó gazdi vagyok, kihozom, hadd futkározzon. Úgyis utál panelkutya lenni, pedig abba nőtt bele, nem értem hogy nem szokta még meg.

Épp csak egy pillanatra kalandozom el, mert a kismadár olyan aranyosan próbálja kiszedni a magot a földből, hogy muszáj megállnom. De persze, én vagyok a buta, minek veszem le a pórázt az állatról? Mindig elrohan, és akkor aztán futhatok utána, akkor se érem utol. A nyakamba akasztom a pórázt, és nagyot sóhajtva indulok meg utána. Csak ne döntsön le megint valakit. Csupa sár!

Nincs szerencsém. Már messziről látom, ahogy egy idegenen csimpaszkodik. Miért ilyen jámbor? Lehetne vérengző fenevad, és nem kellene lehoznom. Vagy járathattam volna kutyaiskolába...bár nem élvezte volna.
- Sangchu, nem szabad! Hagyd békén a bácsit, összekoszolod!- Kiabálom oda, majd a hangom után megérkezem én is, gyorsan visszahúzva a nyakörvénél fogva. - Megbeszéltük, hogy ilyet nem csinálsz többé, nem? - Akasztom bele a nyakörvébe a pórázt, majd felegyenesedek, és végignézek a letapizott alakon.
- Ne haragudjon, sajnos sehogy nem bírja megtanulni, hogy nem ugrálunk. Tessék, jó illatú. - Halászom elő a táskámból a popsitörlőt, és nyújtom felé. Tény jó illata van, málnás.

ez a drágaság darylnek *-* készült. kevés szóból áll. na na pedig ezt viseli. túl sokat dumálok :'D

A hozzászólást Na Na Jung összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 08 2013, 17:26-kor.
Daryl Brooke
Városlakó
Életkor : 29
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 508

TémanyitásTéma: Re: A kutya, Na Na és Daryl (a parkban)   Csüt. Márc. 07 2013, 20:37

Szeretek a városban sétálni eső után, mert megtisztul a levegő, de még jobb a fák alatt. Szoktam látni kutyákat sétáltató fiatalokat és időseket, de itt az a szabály, hogy pórázon kell tartani őket, legfőképpen a gyerekek védelmében.
Ezért lep meg a felém szaladó, gazdátlan kis öleb. Helye kis jószág, nem úgy tűnik, mintha fel akarna falni. Inkább unatkozik és játszana vagy csak ismerkedne. Mindenesetre összekoszol... Elsőre talán kissé bosszankodom. De túl helyes a kis szőrmók, a sötét szemei pedig olyan játékosak, kedvesek, nem tudok rá haragudni.
Különben sem tehet róla, hogy esett az eső. Neki az ugrándozás, ágaskodás éppen úgy szükséglet, mint nekem például a légvétel.
Először nem látok senkit, jobb híján a kutyával kezdek beszélgetni, aki láthatóan barátkozik. Megvakargatom a füle tövét, de mást most nem nagyon várhat tőlem. Éppen a munkába tartok, nem onnan hazafelé, különben valami harapnivaló is akadna nálam.
Aztán megjelenik egy vékonyka, fiatal lány. Már messziről kiabál.
Bácsi? Tényleg lebácsizott? Ilyen idős lennék? Elnevetem magam. Közben ő a kutyájához beszél, mint egy engedetlen gyerekhez. Megszidja. A kutya csak a hangsúlyból érezheti, hogy valami rosszat csinált, a szavakat nem érti, mert hol csóválja a farkát, hol ugrándozik tovább, majd bűnbánóan néz rám.
- A bácsi nem haragszik...- mondom nevetve. Elveszem tőle a kendőt, és az orromhoz emelem. Gyümölcs illata van. Egy másik lány és egy másik illat jut eszembe... És elmosolyodom. Aztán letörölgetem úgy nagyjából a tappancs-foltokat.
- Ne szidd meg érte, neki az ugrálás lételem. - Mondom neki gyengéden. Nem szeretném, ha megijedne, vagy rosszul érezné magát a kutya engedetlensége miatt.
- Viszont nem szabadna póráz nélkül sétáltatnod... Ha a parkőr látott volna meg, akár meg is büntethetne...- mondom neki halkabban.
Nincs a közelben senki, de úgy érzem, helytálló lejjebb venni a hangom. Egyfajta cinkosságot kölcsönöz a szavaimnak.
- Hogy hívják? Hogyan szólítottad?- a kutyára gondolok. Leguggolok, a kezem ismét odanyújtom neki egy újabb szagminta vételre, bár már nem az igazi... Testem jellegzetes szagát befedi a lánytól kapott törlőkendő édes illata.
- A tiéd ez a kutya? - kérdezem aztán, felbátorodva azon, hogy nem köszönt még el tőlem a lány.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: A kutya, Na Na és Daryl (a parkban)   Today at 12:53

A kutya, Na Na és Daryl (a parkban)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal