Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 A végzetes éjszaka - Zin és Kilian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptySzomb. Márc. 02 2013, 16:35

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Tumblr_m9whoct0oR1rpycsho1_500


Nem gondoltam volna, hogy ha részeg leszek ennyi ajtót fogok látni egyszerre. Mégis eltalálom, asszem, azt amelyik kell. Becsámpázom, lehet, hogy már késő éjjel van, annyira boldog vagyok és annyira rossznak érzem magam. Érzem, hogy vöröslik az arcom, félek, hogy felég a hajam és legszívesebben még mindig anyaszült meztelen lennék! Rámjön a vihogás, olyan szép alsógatyám van és megint eszembe jut az absinte tiszta, fertőtlenítő íze. Most nem félek attól, hogy meg fogok halni, hogy nem vagyok elég tiszta, vagy hogy Zin nem kedvel. Egy ágyhoz érek, nem tudom az övé, vagy az enyém, kicsit felnevetek azon, hogy nem is érdekel. Ha ezt anyukám megtudja! És a pszichológusom hogy fog örülni! És lehet, hogy lesz egy barátom is! Már nem is érdekel Zin és a fájós ujja...
Belevetem magam az ágyba, egyenesen Zinre (ha ott van, ezt abból gondolom, márminthogy az ágyában van, hogy késő éjjelig maradtam ki) azt hiszem eltévesztettem az ágyat. Nem igazán tudok egyből felállni róla csak vonaglok egy kicsit, olyan nehéz és nem merem csak úgy bárhol megfogni, hogy segítenék a kezemmel magamnak a feltápászkodásban. Elkezdek nevetni, ha benne van az ágyban az olyan vicces, ha meg nincs akkor az marha röhejes, hogy azt hiszem benne van, közben meg ki tudja hol bulizik! A világ pörög velem, mint egy körhinta, megállíthatatlannak érzem magam és nem akarok kiszállni. Repülök! Pörgök, mintha körbe-körbe pörögnék állandóan, mintha nem lenne kikapcs gomb. Minden mozog, él és minden olyan meseszép lett attól a zöld váladéktól. Én vagyok a férfi aranyhaj! Ezt meg akarom mondani Zinnek, lehet, hogy örülni fog. Egy percre megtorpanok, nem is tudom, hogy jó-e ez, úgy elszédültem és a hinta velem nem akar megállni... Rosszul vagyok, hányingerem van...öklendezni kezdek, érzem, hogy hányni fogok...
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyKedd Márc. 05 2013, 19:05

Az együttélés Kiliannel nem olyan szörnyű mit gondoltam. A kezemről nem tehet, bár az biztos, hogy nem volt jó neki, hogy leöntött jéggel, na de mindegy. Volt már ennél rosszabb is, és persze miután három és fél órát beszéltem róla Papnak - és meghallgattam, hogy mit kéne gondolnom erről az egészről - úgy döntöttem valóban kedves, aggódó gesztusnak fogom fel, és nem utálom érte. Annyira. Mert azért ez mindenhogy elviselhetetlen.
Bár azt nem tudom pontosan megmondani, hogy micsoda... Azt imádtam, amikor Izzie nálam volt. De ez más. Nem lehet nagyon félrevonulni, ha nem akarom látni. Ha elmegyek, akkor már nem lehetek a saját, berendezett zugomba. Nem mintha a szobának ez a kis sarka, igazán sajátnak mondható lenne, de kezdem megszokni. Az mindenesetre elég megnyugtató, hogy legalább az ágyam, tényleg az enyém. Hogy mi lett azzal, amit innen kivittünk, nem tudom, mert én azóta nem jártam arra, de nem is igazán érdekel.
Ahogy az sem, hova ment Kilian ma este. Persze valamit mondott, én meg okéztam - komolyan nem értem miért kell nekem jelentenie, hogy megy valahova, tökre leszarom, vissza se jöjjön. Eddig kitalálta a gondolataimat. Későre jár, megírtam a beadandóm, elolvastam újra, az anyagot holnapra, és... khm... kihasználtam a lehetőséget, hogy egyedül vagyok, és hosszasan zuhanyoztam, szappanoztam... Nem részletezem. Még jó, hogy csak az egyik kezem fáj...
Szóval teljesen megnyugodva, zavartalanul fekszem le aludni, és kivételesen könnyedén alszom el, elvégre nincsen idegesítő szuszogás, meg hülye kérdés, hogy "Zin, alszol már?"
Fogalmam sincs mennyi idő telik el, de azért érzékelem, hogy nyílik az ajtó. Elhatározom, hogy még véletlenül sem foglalkozom vele. Elhatározom, és összeszorítom még jobban a szemeimet. Pedig lehet jobb lett volna, ha kinyitom, mert pár másodperccel később, valaki landol rajtam és ez csakis az állat szobatársam lehet.
- Áh...áááh...áááh - nyögöm fájdalmasan, nem ráesett ez a barom a fájós kezemre is? De azért gyorsak a reflexeim, rögtön lelököm magamról, még ha fáj is közbe a kezem - Rossz ágy, takony, mássz odébb.
Mondom, kicsit talán gonoszan közbe, de ő meg mintha öklendezne, és ez nagyon nem jó. Lassan eljut a tudatomig az is, hogy erősen pia szaga volt az előbb, és szörnyű gyanúm támad.
- Jesszus Kilian! Le ne hányd az ágyam!
Kipattanok - már amennyire ez megy ilyenkor - és húzni kezdem a wc felé. A hóna alá nyúlok, úgy tartom és rángatom, még jó, hogy ilyen kis pici, puhány izé, máskülönben nem bírnék vele. A kérdés persze csak az, kibírja, amíg elérjük a wc-t. Semmi kedvem egész éjjel hányás maradványokat takarítani. Főleg nem padlószőnyegről....
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyCsüt. Márc. 07 2013, 21:57

Azt már tudom, hogy részegnek lenni valami egészen különös, megtisztult állapot. Mert most nem félek ráugrani Zinre! Tudom, hogy a normális fiúk ezt csinálják, láttam a Tvben. Ráugrálnak egymásra, ordítva, röhögve, fogalmam sincs mi a jó ebben, de úgy csinálnak, mintha élveznék. Mintha Zin nem nagyon örülne neki... Talán mert részeg vagyok, biztosan érzi a szagomon. Ennek is utánajártam, nem mintha valaha is be akartam volna rúgni, de olvastam, igen, igen, hogy szaglanak. A szag egy marha vicces szó, nekem akkor most szagom van? Nem tudom röhögjek vagy hánynak. Különben ha már így ráugrottam Zinre nagyon szeretem! Olyan kis cuki kínai gyerek! megpróbálom megszorongatni, de csak vonaglok rajta, amíg ő ordít. Fogadjunk, hogy élvezi! Lelök magáról és ha nem lennék részeg már ordítanék, hogy ne bántson, meg fáj, de most nem érzem, sőt az az érzésem erre lehet, hogy holnap már nem is fogok emlékezni. Azt mondta takony? Milyen kedves becenév! Tudtam, hogy szeret!
- Adtál nekem becenevet? Olvastam, hogy ez mit jelent! Hogy akkor mostantól barátok vagyunk! De nem jó, legközelebb találj ki valami higiénikusabbat.
Az utolsó szóba beleakad a nyelvem, felröhögök. Olyan régen nem hánytam már, de nem hiányzik, koszos. Zin észbe kap és rángat, én kicsit elsápadok, mint aki a műsor előtt van. Mondani kéne valamit neki, de akkor kijönne, amit nem akarunk. El akarom magamból tüntetni a hányást! Nem akarok tisztátalan lenni! Zin rángat, ki a mosóba, a szám elé tartom a kezem.
- Most akkor bűnös vagyok?
Kérdezem reményvesztetten, mert berúgtam és igaz, hogy az egyik pillanatban még jó kedvem volt, de most hánynom kell, forog velem a világ és egyáltalán nem vicces, hogy bele kell kapaszkodnom a wc ülőkébe. Lehet, hogy Zin segge volt rajta! Jajjjistenem leprás leszek!
- Ugye nem pattanásos a segged?
Rémüldözöm, de a mondat vége már hányásba fullad. Hát ez borzasztó, kapaszkodnom kell a wcben, különben beleesek. Ez annyira rossz, hogy elkezdek bőgni. De nem is tudatosítom, mert arra figyelek, hogy hányok, a kezemmel Zin után kutatok, szükségem van a jelenlétére, hogy erőt adjon. Ha megtalálom megpróbálom kitapogatni a kezét, nem törődve azzal hová nyúlok és megragadom. Ugye nem megy el? Ez életem legszörnyűbb perce, ugye nem hagy magamra?

Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyHétf. Márc. 11 2013, 07:27

Csak is én lehetek annyira szerencsétlen, hogy a világ leghülyébb szobatársát kapjam meg. Szerintem Valerie direkt szívat. Azt rögtön levágtam, hogy nem volta neki szimpi - megjegyzem, ő sem nekem - de gondoltam a kis gólyával előbb lerendezem a dolgokat, mint a másik erre a feladatra kijelölt személlyel. Utólag belátom, nagy hiba volt. Mégis csak egy sráccal kellett volna üzletelni a szobámat illetően. Most már mindegy.
Talán ha nem az éjszaka közepén lennénk, és nem most landolt volna rajtam egy részeg szőke, akkor tudnám a dolog jó oldalát is nézni. Rend, és tisztaság. Valaki, akinek ez még nálam is nagyobb mániája. Igen. határozottan van jó oldala is ennek a srácnak, de most nagyon nem azt mutatja, és ha van valami, amit nagyon-de-nagyon utálok, az az, ha még azt a kevés, nyugtalan alvásomat is megzavarják, ami van.
- Ha higiénikusabbnak látszol majd, akkor kapsz másikat.
Nem hiszem el, hogy ilyenekről dumálok vele fél álomban. De muszáj felkelnem, mert nem röhög, hanem hörög, és szerintem ez azt jelenti, hogy a wc-re kell rángatnom, mert ha az ágyam hányja össze, akkor egész biztos valami olyat csinálok vele, amit büntet a törvény, ahhoz pedig semmi kedvem. Mármint a büntetéshez, Kilian testi épsége annyira nem hatna meg.
- Lehetne rosszabb is, de ne dumálj.
Őszinte vagyok. Szerintem így a normális. Egyelőre nem érzem, hogy nagyon szaglana. Valószínűleg nem ivott ő annyit, inkább csak nem bírja a piát. Na meg, rosszabb lenne, ha már hányt volna.
Persze, ami késik nem múlik, csak a hátsómra tett megjegyzése - kérdése - nem tetszik, de szerencsére hányni kezd, így nem is méltatom válaszra. Most komolyan! Hogy feltételezhet ilyesmit?!
Tapizza a lábam, és nem éppen jó felé taperol, gyorsan arrébb is lépek. Viszont feltűnik, hogy sír, és bár kegyetlennek látszom, megszánom, leguggolok mellé, és a hátát kezdem simogatni. Amikor én voltam először nagyon részeg, Pap is ezt csinálta, és bár nem sok mindenre emlékszem, az biztos, hogy ez jól esett.
- Jól van... Ne aggódj, szépen kijön minden, aztán letusolsz, beveszel egy rakat fájdalomcsillapítót, alszol egyet, és ha szerencséd van holnapra elfelejted az egészet.
Magyarázom könnyedén, nem hiszem, hogy felfogja, de legalább érzi, hogy itt vagyok. De ha bárkinek is elmondja, hogy én ilyet csináltam, kiteszem a szűrét, az egyszer biztos!
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyCsüt. Márc. 14 2013, 20:59

Juhúúúú! Bárcsak egy léggömb lenne a világ én pedig nyúl a tetején! Zinen jó ugrálni, valamiért puhának érzem, mintha ő is nyuszi lenne! Berúgva lenni jó, mert ilyeneket nem szoktam érezni. Milyen jó kis aláfestőzenét lehetne szerezni ehhez a jelenthez! Én és a szobatársam közelebbről is megismerjük egymást, ő ad nekem becenevet, én pedig hálából majdnem lehányom. Igaz, hogy a Takony nem tetszik, egyáltalán nem higienikus, de Zinóber ezt is megmagyarázza, hogy most nem vagyok annyira higienikus. Kár... Ó és baj is! Dehát igaza van, most disznó vagyok. Vidáman röfögök neki egy sort, de a tiszta absinte ezt mélyen bennem nagyon zokon veszi. Annyira, hogy el akarja hagyni tisztátalan testem és a hányásban tényleg semmi higienikus nincs. Azt hiszem hányni utálok a legjobban. Kakilni és pisilni nem annyira rossz, mint hányni... Próbálom visszatartani, de ki akar jönni az egész, bármennyire is undorító és ciki, hogy talán Zinre fog menni. Szerencsére ő jó és kapcsol és kicibál a fürdőszobába, bár nem is emlékszem hogy jutok el odáig. Azt mondja lehetne rosszabb...én nem nagyon tudom elképzelni. Talán ha ő most nem lenne itt. Furcsa, de jó, hogy itt van, pedig nem szeretem, ha nézik, hogy hányok. Nem is hagyom. Nem is tudom mikor hánytam utoljára. Anyuci... Ráadásul meg kell fogdosnom a wc ülőkét, nem tudom melyik a rosszabb, hányni vagy ez. Zin sem válaszolt a kérdésre, így kénytelen vagyok megbízni benne, hogy rendszeresen ápolja a fenekét. Nagyon undorító és közben rossz, koszos és irritáló és nem tudom...Mintha elszállt volna a részeg jókedvem és csak a szenvedés maradt volna a buli után. A könnyektől már nem is látom a wc tartalmát és ez jó, lehet, hogy örökké hánynék a látványtól. Közben nyúlkálok Zin felé, de nem érem el, valami puhát érzek, ez nem tudom, hogy mi volt, de azt hiszem nem a keze.
Aztán Zin leguggol mellém, simogatja a hátam és... aranyos velem. Megtörlöm a szám szélét, próbálok nem gondolni arra mit csinálok éppen és nagy könnyes szemekkel Zinre meredek. Bólintok neki. Éppen nem hányok.
- Akkor...nem haragszol rám? Csak ennyi lesz az egész és ez nem is olyan nagy dolog, ugye? Egyszer át kell esni a tűzkeresztségen...és én már 19 vagyok.
Hüppögöm.
- Neked is rossz volt?
Kicsik hányok még, aztán megpróbálom megtörölni az arcomat. Azt hittem ez valahogy majd kimarad a buliból...
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyHétf. Márc. 18 2013, 06:57

Komolyan nem tudom mi lenne a helyes. Az hogy lelököm az ágyból természetesen jön. Valahogy nem szeretem, ha rám ugrálnak, és azt sem, ha utána rajtam akarnak fetrengeni, főleg akkor nem, ha mindezt úgy teszik, hogy közben fáj a kezem. Pedig már komolya jobb volt. Vagy legalábbis én annak éreztem, de most megint érzékenyebb lesz két-három napig, hála ennek a magát majomnak képzelő, részeg disznónak.
Azt hiszem megérdemelné, hogy egyedül szenvedjen. Ha rajtam múlna tuti a másik oldalamra fordulnék, és aludnék tovább. Csakhogy nem rajtam múlik, és a hangok, amiket kiad, eléggé hányinger gyanúsak. Na már most, egyáltalán nem hiányzik, hogy még le is hányjon, szóval kipattanok, és fájós kéz, ide vagy oda, kirángatom a wc-ig, hogyha hány, azt legalább azon a helyen tegye, ahol a legkönnyebb feltakarítani utána. A csempe végül is, erre van. Na jó, nem. De határozottan egyszerűbb csempéről hányást takarítani, mint szőnyegről. És ezt, én is, csak egészen véletlenül tudom...
Időben érkezünk, és szerencsére a wc-t tiszteli meg a gyomra tartalmával, így még könnyebb dolgunk lesz. Bár az tuti, hogy ő takarít holnap, én nem fogok az ő hányásával teli csészébe turkálni. Brr... Szóval végre jön ki belőle, aminek ki kell jönnie, és én szívem szerint most már tényleg magára hagynám, de annyira szerencsétlen, és félő, csak kárt tenne a berendezésben.
Ezt abból gondolom, ahogy nyúlkál. Nem jó helyen nyúlkál, szóval arrébb állok. Egyébként sem szeretem, ha tapiznak, de ő nagyon profin mellé tud nyúlni még ebben is. Na nem baj, szerintem időben voltam, és hogy még egy ilyen baleset ne legyen leguggolok mellé, és próbálom megnyugtatni. Ami lássuk be, nem erősségem. Kilian viszont, túl hülye ahhoz, hogy ezt észrevegye. Azt sem értem soha, hogy hogy jut el egyik gondolatmenettől a másikig, de ezen nekem nem is kell agyalnom az éjszaka közepén.
- Aha, ha te mondod... - tűzkeresztség... és tényleg 19? na jó... gondoltam, hogy nem 12, de akkor sem látszik annyinak. - szuper ennél már csak több leszel...
Komolyan nem vagyok én jó ebben a dumáljunk, hányjunk, dumáljunk dologban. Nem lehetne, hogy szépen kihány mindent, letusol - tőlem akár meg is fulladhat a zuhany alatt - aztán alszunk. Igazából én már most is aludhatnék, de tényleg félek, hogy feldobja a talpát és engem fognak gyanúsítani.
- Mi? Én nem iszom magam hülyére! - vágom rá, magamhoz képest tök lazán. Jó, lehet megtettem, egyszer-kétszer. De ki emlékszik már arra? És ha így is volt, és ha rossz is volt, nem akarok rá gondolni. Főleg nem akarom megosztani, ezzel a kis Takonnyal.
- Hánysz még, vagy befejezted? - Kérdezem meg, mert nekem ez a legfontosabb. Amíg hány, addig itt maradok, de utána tényleg békén hagyhatna...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptySzomb. Márc. 23 2013, 13:30

Örülök, hogy Zin itt van mellettem és megnyugtat. Nagyon rossz wcbe hányni és összefogdosni közben a felületét. Két hányás között még beszélgetni is tudok, szükségem lenne most egy nagyobb lelkizésre, de nem tudom Zin kapható lenne-e rá. Igazából most érzem nagy hiányát a pszichológusomnak, az egyetlen embernek, akivel beszélgettem, akivel tudtam beszélgetni. Azt hiszem lényegében igaza volt, az írás nem ugyan az, mintha szóban mondanám el. Lehet, hogy a barátokról is igazat mondott, talán tudta, hogy nem lehet mindig velem. Sem ő, a pszichológusom, akivel beszélgetek, sem anyám, akinek elmondhatom a problémáimat. Most még fel sem hívhatom, iszonyatosan haragudna. Lehet, hogy még az iskolából is ki akarna venni. Nem bírnám hallgatni most a rikácsolását. De Zin hangja mély és erős, nem irritálja a fülemet.
Igen, a tűzkeresztség, hogy igyon, szexeljen, verekedjen az ember. Vagy csókolózzon. Én még azt sem csináltam soha. Azt hiszem a legutóbbi tűzkeresztségem az éjszakai magömlés volt. A pszichológusomnak említettem, de nem annyira részletesen, anyukám meg...nő. Vele nem tudtam megbeszélni. Óvatosan nézek Zinre, lehet, hogy el kellene olvasnom még egy könyvet a témában, vagy fórumozni. De Zin már nagyobb és tapasztaltabb fiú. Gondolom nem néz 19-nek. Annyira lemaradtam mindennel, az élettel, hogy én sem érzem magam annyinak. Inkább csak olyan tizenhétnek maximum.
- Igen, még semmit sem próbáltam. Te már mindenen átestél? Úgy...tényleg mindenen?
Mondjuk nem hiszem, hogy a drogokat próbálta volna, de azokat például én nem is akarom. Lehet, hogy nem most kéne megkérdezni a magömlést...
Hányok egy kicsit, aztán megint könnyes lesz a szemem. Ő nem itta magát hülyére? Ettől sokkal rosszabbul érzem magam. Legördülnek a könnycseppek az arcomon. Olyan bűnös vagyok!
- Sajnálom
Zin most biztosan lenéz, amiért ilyet csináltam. Belezokogok a wcbe, de nem tetszik, hogy ott bűzlik a hányásom magam alatt, inkább felemelem a fejem. Most már nem érzem, hogy rosszul lennék.
Megtörlöm az arcom és megpróbálok felállni. Nem tudom segít-e, de ha nem, nem tudom mibe kapaszkodjam, megpróbálok belé.
- Majd valahogyan lezuhanyozom...Köszönöm szépen, rendes szobatárs vagy. Mond csak milyen gyakran szoktál az önkielégítésre gondolni?
Összerezzenek, hát mégis megkérdeztem! Úgy pislogok rá, mint aki jelzi: ez egy olyan dolog, amit már én is kipróbáltam. Szeretnék még a tűzkeresztségekről beszélgetni, de biztosan álmos. Lenne még egy pár fontos dolog, amit meg kellene beszélnem valakivel, de... így is elég ciki. Most ég a fejem. Annak ellenére, hogy biztos észrevette, hogy szoktak különös kérdéseim lenni.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyHétf. Márc. 25 2013, 09:37

A helyzet az, hogy mellettem nem volt ott senki sem, amikor hánytam, amikor ott is volt, akkor azt kívántam bár ne lenne, mert már akkor is tudtam, hogy hiába az a sok kedves megnyugtató szó, utána nagyon nagy fejmosást kapok. De az biztos, hogy engem is megnyugtatott, hogy nem vagyok egyedül, és bár szívesen magára hagynám - mégis csak elég gusztustalan és büdös is, ahogy hány - látva, milyen kétségbeesetten kapálódzik, úgy döntök maradok még egy kicsit.
A baj csak az, hogy egyáltalán nem tudom mit kell ilyenkor mondani. Az egyetlen értelmes dolog, ami eszembe jut, hogy a hátát simogassam, amikor épp a wc felé tartja a fejét, és kiadja magából, ami még benne volt.
Hogy hogy van ereje beszélni közben, fel nem foghatom, és igazából azt sem értem miről magyaráz. Nem is akarom érteni, de úgy veszem észre, őt ez nyugtatja meg. Én meg nem vagyok mazochista, még aludni is szeretnék, legalább egy keveset reggelig. Minél előbb kidumálja magát, annál előbb szabadulok - nyugodt lelkiismerettel. Igen, nekem van olyanom, csak nem szoktam vele dicsekedni...
- Mi az a minden?
Tényleg nem tudom miről beszél. Lehet figyelni kellett volna rá az eleje óta, de őszintén szólva nem sok kedvem van hozzá. Most sincs. Aludni akarok, de ha belefullad nekem a wc-be akkor nem fogok tudni nyugodtan pihenni.
Újabb adag hányással eteti a wc-t, közben a részegségről beszélünk. Én meg... nem tudom miért mondom, hogy nem ittam magam még hülyére. Hánytan én már. Igaz, nem sokszor... csak azért mert akkor is elég értelmesnek tartottam magam, még nem biztos, hogy úgy volt...
- Jól van, jól van. Nincs semmi baj - nem azért mondtam, hogy sajnálja. Komolyan, ha most sírva fakad... - Ne sírjál már, milyen férfi vagy te?
Bukik ki belőlem a kérdés, ami persze egyáltalán nem helytálló. Én nem szoktam sírni, nem sírtam, egyszer sem, amíg meg nem ismertem Isabellát, de nem lehet mindenki olyan, mint én.
Próbál felállni, így én is kiegyenesedem, és tartom a karjánál fogva, az hiányzik nekem, hogy most itt összeessen és betörje a fejét a mosdóban, vagy ilyesmi.
- Szerintem jobb lenne ha... Miiiii? - Elengedem, és nagy szemekkel nézek rá. Tényleg azt kérdezte, hogy... ? Persze csak egy perc, hogy összekapjam magam. Ez a srác itt részeg, reggelre nem fog emlékezni semmire sem. Azt mondok neki, amit akarok.
Mosolyra húzom a számat. - Csinálni szoktam, nem gondolkodni rajta. Ha vízbe akarsz fulladni sikíts.
Válaszolom, meglepően elégedetten, és megmosom a kezem, hogy aztán kimehessek. Elvégre nem akarhatja, hogy a zuhanyzásban is segítsek. Az ajtóból azért még visszafordulok.
- Te takarítod ki magad után a fürdőt.
Aztán kilépek, és visszamegyek az ágyamba. Na nem aludni. Előveszem az éjjeli szekrényből a szemüvegem, és az iPadem, aztán azon kezdek el olvasni, időnként a fürdőszoba felé pillantva, felkészülve arra, hogy bármikor berohanjak, ha a szerencsétlen szőke, valami veszélyeset csinálna.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyCsüt. Márc. 28 2013, 19:04



+16


Nagyon rossz most nekem, nem tudtam, hogy hányni is fogok. Szerencsére Zin itt van velem és támogat. Sosem hittem volna (lehet reggel nem is fogok már emlékezni erre) Olyan megható, hogy van egy szobatársam, aki törődik velem és végülis megállapíthatom, hogy nagyon kedves fiú. Kicsit hányok még, közben érdeklődöm, lehet túl bizalmas a kérdés. Nem jövök zavarba, de talán csak az ital miatt. Elég kuszák most a gondolataim...
- Minden...mint a voltál már letartóztatva? Vagy szívtál már füves cigit? Mint a filmekben...
Nem hiszem, de azért Zin szerintem elég sok mindent kipróbált már. Például a szexet! De biztos sok olyan dolog van, amit még soha. Nem is tudom így hirtelen, de mondjuk nem hinném, hogy megcsókolt volna egy állatot. Hasonlítunk, ő is tiszta lélek, én is, előbb halnék szörnyet. Noellel olyan volt, mintha bármit kipróbálhatnék, mint egy álom. De a valóság az, hogy még sehol sem tartok (még nem fogtam meg egy lány kezét sem) és még hányok is. A pszichológusom szerint fontos, hogy éljek, több mindent kipróbáljak, ne csak olvassak és filmezzek. Az önkielégítésre is ő vett rá!
Nagyon nagy lelkiismeret furdalásom lesz attól, amit mond, hogy ő nem ivott annyit. Még rosszabbul érzem magam és sírni kezdek. Az más, ha Zin is volt már így, de egyedül...mégiscsak kevesebbet kellett volna és akkor talán nem élem át milyen nagyon részegnek lenni, de legalább rendes maradok. A könnyeim belehullanak a wc kagylóba és Zin megkérdezi milyen férfi vagyok? Döbbenten nézek rá, nagyon hüppögök, de gyorsan megdörzsölöm a szemem.
- Én...férfi akarok lenni! Igazad van.
Törölgetem az arcom, ez nagyon undorító, majd alaposan megmosom.
- Ez azt jelenti, hogy a férfiak SOHA nem sírnak?
Kérdezem, én sem szoktam gyakran, de általában nem is történik velem semmi. A gimiben még gyakrabban sírtam, a mikor csúfoltak, vagy ha féltem, hogy bántanak, de azóta megszoktam.
Segít felállni is, Zin olyan rendes! Egyszer majd meghálálom ezt neki. Megkapaszkodom valamiben, a zuhanyzókabin kilincsében, valahogy megtartom a súlyom. Kérdezek egy érdekes dolgot, kicsit meglepem vele. Ez nagyon zavarba ejtő téma, de aztán csak mosolyog. Én is elmosolyodom.
- Értem! Én nem szoktam sikítani, én férfi vagyok!
Bizonygatom, aztán elköszön, én meg oldogatni kezdem az övem a vetkőzéshez. Még rajtam van a bokszer, amikor azt mondja én fogok takarítani.
- Igen, én fogok, ne félj.
Ez alap, el is megy és én bemászhatok a zuhany alá. Hátam a hideg csempéknek vetem, megengedem a vizet és mindenem vizes lesz. Eszembe jut, amit Zintől kérdeztem. Azt mondja nem gondolkodni kell rajta, hanem csinálni. Odanyúlok és ahogy láttam egy videóban munkálkodni kezdek a dolgon. Lehet, hogy becézgetnem kéne, de most nem jut eszembe semmilyen kedves név, valamire gondolnom kell. Vajon Zin mire szokott gondolni? Ő hogy csinálja? Eszembe jut Zin, hogy vajon mekkora neki, de aztán eszembe jut, hogy nőkre kell gondolnom. Noel is eszembe jut. Nők egyáltalán nem jutnak eszembe, de nem baj, mert eléggé felizgulok. Kicsit nyögök, még, még egy kicsi és elmegyek...szeretem a borostát!
De csak mert...én is akarok és szőke vagyok és nekem nem lehet. Nagyon elfáradok, alig bírom kivonszolni magam a fürdőből. Bent tartom a nagy törölközőt is, úgyhogy bele tudom magam csavarni. Fülig érő szájjal megyek be a szobába, Zin még nem alszik. Ágybabújok, magamra rántom a takarót, majd Zinre bámulok.
- Csináltam.
Vigyorgom, a takaró alatt lerántom magamról a töröközőt és az ágy mellé hajítom. Takar a paplan, kicsit szemérmes vagyok, bár tudom, hogy Zinnek is olyanja van, de ennyi kontrollom még részegen is marad. Viszont ledobom a töröközőm a Földre! Na mindegy, majd kimosom, ez most nem izgat. Minden olyan izgalmas, teljesen meztelen vagyok!
- Te mire szoktál közben gondolni? A nő különböző testrészeire?
Kicsit szédülök, de már jobban vagyok, röhöghetnékem van. Nagyon izgalmas, hogy most meztelenül fogok aludni és Zin is itt van!
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyCsüt. Márc. 28 2013, 21:35

Őszintén szólva, ritkán beszélgetek részegekkel, úgy meg, hogy józan vagyok szinte soha. Olyankor általában megvetem őket, de ezt a szerencsétlen kis Takonyt csak sajnálni tudom, szóval próbálok vele kommunikálni két hányás között. Ő hány. Én fintorgok. De azért alakul, lassan szerintem kijön belőle minden, aztán akkor talán jobban lesz. Talán, mert az ember sosem tudhatja. Főleg akkor nem, ha először van ilyen helyzetben. Szerintem, ezt mindenki másképp éli meg. Én például tuti nem érdeklődtem a minden felől. Főleg, hogy azt sem értem mire gondol, de aztán elmagyarázza. Vagy legalábbis próbálja, mert még mindig nem teljesen világos, de ráhagyom.
- Jah, hogy a minden! Persze, túl vagyok mindenen...
Mondjuk füves cigit nem szívtam, és nem is voltam lesittelve, csak egy éjszakát töltöttem zárkában. Nem volt vészes, de most csak az a lényeg, hogy válaszolgassak Kiliannek, és elérjem, hogy megnyugodjon.
Ebben persze, nem vagyok olyan jó, mert a következő megjegyzésemtől rosszabb lesz a helyzet, majdhogynem sírni kezd, és az sem biztos, hogy a férfiúi mivoltát kéne kétségbe vonnom. Elsőre legalábbis, azt hiszem, rosszabb lesz tőle, de nem. Tényleg részeg lehet, mert a kezével, amivel a wc-csészét tapizta, törölgeti az arcát. Erre persze elhúzom a számat. Ez eléggé gusztustalan...
- Nem, dehogy. Szoktak sírni. Néha az embernek kell sírnia. De csak akkor ha valami tényleg bánt. Vagy örömödben!
Na velem sosem volt ilyen. Kínomban már inkább, de örömömben? Vagy csak annyira régen volt, hogy nem emlékszem. Lényegtelen. Kilian látszólag kihányta magát, és ahogy próbál felállni segítek neki. Ha elesne és szétloccsanna az agya a csempén, akkor sokáig kéne takarítanom, azt meg nem szeretnék. És egy halott szobatárs sem vetne rám jó fényt. Szóval segítek, aztán lelépek, csak a hülye kérdései tartanak vissza. Nem hagyom magam zavarba hozni - csak egy pillanatra - de aztán magabiztosan válaszolok, és még egy-két fontos utasítás után magára hagyom.
Arra, hogy ő férfi és nem sikít csak mosolyogva megcsóválom a fejem. Ilyenkor egész szórakoztató a srác.
Befekszem az ágyamba, és a szemüvegem felvéve, olvasni kezdek. Időnként felpillantok, de a vízcsobogáson kívül más nem hallatszik ki, és mivel nincs sikítás, sem más fura zaj, viszonylag nyugodtan, zavartalanul olvasgatok, amíg Kilian zuhanyzik.
Aztán kijön, és először nem vágom miről beszél, de ahogy felpillantok rá, látom az kielégült fejét, és a hülye vigyorát, megértem, hogy AZT csinálta. Szuper. A fürdőszoba örülhet egy éjszaka alatt ketten... Khm. Fáradt lehetek, hogy ilyesmi jut eszembe.
- Egészségedre.
Mondom végül egy köhintés után, mert nem tudom mi mást mondhatnék. Egyáltalán muszáj ezt közölnie? Engem baromira nem érdekel, hogy mikor csinálja, az sem hogy hogyan, és nem akarom vele megbeszélni. Erre nem rá kérdez? Ráadásul, egy törölközőt dob a földre. Nem vittem neki tiszta ruhát, mert azt hittem majd kijön és...
- Kilian fel kéne öltöznöd, még hideg van...
Nézek rá félre téve az iPadem, és remélem, hogy most nem pattan ki pucéran csak emiatt, mert nem akarom úgy látni. Sosem öltözöm én sem előtte, és eddig ő sem csinált ilyet előttem. Szerintem ez így van jól. Az embernek kell némi intimitás.
Már épp leveszem a szemüvegem, és lekapcsolnám a villanyt, amikor megint kérdez.
- Részeire? Igen persze... - várjunk csak, ez... - Te ezt most nem kérdezted komolyan, ugye?
Persze nem kérdezhette komolyan, mert még mindig a pia hatása alatt van. Hogy csinálja? Én ilyenkor már szenvedni szoktam. Jó neki, hogy ilyen jól szórakozik. Remélem halkan is tud röhögni.
- Jó éjt Kilian! - mondom, és leoltom a villanyt, majd kényelembe helyezem magam az ágyamban. Szeretnék végre aludni. Kivételesen tényleg nagyon fáradtnak érzem magam.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptySzer. Ápr. 03 2013, 17:47

Nem veszem észre, hogy gúnyolódik, talán józanon sem venném, nem értek az ilyesmihez és nincs humorérzékem, nem szoktam nevetni. De részegen minden nagyon más. Zin is! Kedves, aranyos és olyan nagyszerű! A legjobb szobatárs! Ő már csinált mindent! Ha nem buknék le hányni megölelném, hogy gratuláljak. Büszke vagyok rá!
Csak egy szép pillantás jut Zinnek, nem tudom ebből látja-e, hogy mennyire hálás vagyok neki. Aztán hányok egy kicsit és elsírom magam, ő azt mondja egy férfi nem sír. Rögtön abbahagyom, férfi akarok lenni! Hüppögve hallgatom, amikor kérdésemre válaszol, hogy szerinte sírnak, ha valami nagyon rossz történik. Szerintem ez a helyzet elég rossz, mi van ha pokolra jutok?
- De ha létezik Isten és most lát...akkor...elvitet az ördögökkel. Te hiszel Istenben? Szerintem Istennek nagyon sok minden nem tetszik velem kapcsolatban, szerintem az orkokat sem szereti, úgyhogy...jobb lenne ha nem létezne.
Gondolkodom hangosan, akadozva beszélek, kicsit kábán. Sírnom kell attól is, hogy ha létezik Isten én nagyon megszívtam, de próbálom visszafogni magam. Örömömben még nem sírtam, szerintem nem lehet. Vagy...még nem örültem soha semminek.
Zin segít felállni, megkapaszkodom és hülyeségeket kérdezek tőle. Úgy érzem nekem ezt most fel kellett tenni, szükségem volt rá. És Zin kimegy és egy kicsit sajnálom. De eszembe jut az amiről beszéltünk és már tudom, hogy nem leszek magányos. De nem jutnak eszembe lányok, biztosan mert keveset ismerek. Többet kellene. Fiúk járnak a fejemben, Noel és Zin, de biztosan csak azért mert velük voltam legtöbbet. Eszembe jut, hogy Zinnek vajon milyen nagy lehet és milyen alakú. Vajon minden férfi nemi szerv egyforma nagyjából? Én úgy tudtam az ázsiaiaknak nagyon kicsi, de Zin elég magas.
Na mindegy, hamar elmegyek, hamar vissza tudok menni hozzá. Bebújok az ágyba, a törölközőt a földre dobom és meztelen vagyok a paplan alatt. Ez olyan izgalmas! Mert egyébként nem szeretek meztelen lenni. Az ágyakaró puha felülete izgatóan simogatja a bőröm, mindenhol. Ha nagyon beledörgölőzöm... Zin rámszól! Azt mondja hideg van, ezen kuncogva elgondolkodom. Vajon mit szólna, ha azt kérném fényképezzen le meztelenül? Furcsán néz rám, lehet, hogy tényleg hideg van. Én valamiért majd meg gyulladok, biztos még az abstinte hatása.
- Nem, ez így olyan szexis!
Mosolygok magam elé kábán, becsukom a szám, hogy ne kezdjek el nyáladzni. Szerintem jó testem van. Vajon a Ziné milyen? Lehet, hogy meg kellene mutatnia. Rásandítok, a fiúk nem bánják, ha csupaszkodniuk kell. Zin olyan más...milyen furcsa, hogy mégsem volt pszichológusa. Kérdezek megint, kuncogva, ő meg válaszolgat. Eszembe jut a lányok melle, hát az olyan nem is tudom.
- A csöcsük meg a bimbajuk
Vihogom
- Dehogynem ez komoly dolog a csajok bimbói nagyon jók lehetnek. Te miért szereted őket? Mert a csecsemőszopásra emlékeztet? Tudod, amikor baba voltál és szoptál. Emlékszel arra? Engem sokáig szoptattak.
Röhögni kezdek ezen, de látom Zin leoltja a villanyt, biztos fáradt. Szegény, egész éjjel együtt hányt velem, most meg nem hagyom aludni.
- Bocsánat, többet nem rúgok be és majd szépen hagylak aludni, jó? Jó? Hallod? Egyetértesz? Akkor jó éjt!
Szerintem nem örülne neki, ha most bemásznék az ágyába, pedig ezen jár az eszem. Azért mert...félek, hogy ha nem bújok hozzá közel szétszed az absinte belülről.

- Zin...ugye nem fogok reggelre meghalni a piától? Megígéred, hogy ha rosszul leszek ide jössz hozzám?
Lehet, hogy ezt már nem is hallja, de jó lenne, ha megígérné.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyCsüt. Ápr. 04 2013, 16:45

Azt hiszem, meg fogom bocsájtani Kiliannek, hogy nem hagyott aludni, mert valahol egész szórakoztató most, hogy részeg. Főleg amilyen szemekkel néz rám mielőtt ismét hányni kezd. Hogy Istenhez hogy jut el gondolatban, azt nem vágom, bár nem is érdekel igazán, csak azért válaszolgatok neki, mert… mert nem is tudom.
- Isten mindenkit szeret, és mindenkinek megbocsájtja a bűneit ha megbánja azokat. Jézus ezért halt meg a kereszten - magyarázom, lassan és kissé unottan - de szerintem, nem létezik, és mese az egész!
Mert tényleg! Ha lenne Isten, akkor miért vannak a háborúk, az éhinség, meg az összes többi szörnyűség. Legalábbis ha tényleg olyan jó és annyira szeret mindenkit, akkor nem kéne hagynia, ezeket a dolgokat. Viszont, nem akarok most Kiliannel filozofálni, így remélem, kielégíti a válaszom.
Az orkokat meg speciel én se szeretem, de ezt nem mondom neki, mert tuti megint sírni kezd, arra meg nekem, semmi szükségem.
Szerencsére kicsit összekaparja magát, így már magára hagyhatom. Igaz még kérdez pár furcsaságot, de ezzel már nem foglalkozom, válaszolok valamit, aztán tényleg lelépek.
Visszamászom az ágyamba és olvasok, míg Kilian végez a tusolással. Elég sokáig időzig, de ezt betudom a részegségének. Betudnám, ha nem közölné kifelé jövet, hogy megfogadta a tanácsomat. Engem ez nem érdekel, és nem is akarok róla beszélni, inkább próbálom észhez téríteni, nehogy beteg legyen nekem! Azt meg, hogy reggel, mit fog gondolni, mikor rájön, meztelen, már meg sem említem.
- Te nem vagy ép! - már hogy lenne az szexi, hogy pucéran fekszik, egyedül, az ágyban? Tiszta hülye! Ha lenne még egy párnám, most hozzávágnám, de sajnos nincs ilyesmim. És ha mindez nem lenne elég, tovább beszél, és vihog. És baromságokat kérdez.
- Nem, nem emlékeztet rá, nem tudom milyen volt, és nem is akarom tudni! - kezd kiakasztani, úgy látszik elitta az összes gátlását. Inkább leoltom a villanyt, a fejemre rántom a takarót, és elfordulok, bízva benne, hogy ez elég egyértelmű lesz, még a részeg Kilian számára is.
- Rendben, jó! -válaszolom, bár biztos vagyok benne, hogy reggelre nem fog emlékezni, erre az ígéretére.
Szerencsére nem tudom, mi jár a fejébe, mert azt hiszem, sikítva rohannék ha tudnám, pedig nem szoktam sikítani. Amikor percekkel később újra megszólal, egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy nem reagálok, de végül egy nyögéssel jelzem, hogy még figyelek. Sosem lehet tudni, lehet megint rájött a hányinger. Igaz meztelenül nem fogom kivinni... Viszont csak kérdez, amire először horkantok egyet, de utána válaszolok.
- Nem, nem halsz meg. De azt fogod kívánni, bár meghalnál, mert akkor nem éreznéd mennyire fáj a fejed... - Lehet túl őszinte vagyok? - Mostmár aludj!
Részemről téma lezárva. Aludni akarok, és nem foglalkozni ezzel az egésszel. Épp elég lesz reggel elviselni majd a nyafogását... És az is biztos, hogy minél többet alszom most, annál nagyobb esélye van, hogy nem fojtom meg holnap reggel.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian EmptyCsüt. Ápr. 04 2013, 20:38

Zin megnyugtat egy kicsit, hogy Isten így is szeret...Biztosan igaza van, Zin nagyon okosnak néz ki. Figyelmesen nézem, mielőtt hánynék, hogy teljesen megnyugodjak és végül Zin is arra jut, hogy Isten nem létezik. Kicsit mosolygom, lehet, hogy neki elhiszem, de azért majd megkérdezek egy papot a biztonság kedvéért.
- Igen, blöááá
Itt hányok. Nagyon benne vagyunk a teológiai kérdésekben, úgyhogy gyorsan megtörlöm a szám.
- Biztos igazad van.
Elég sok minden történik, segít felállni és beszélünk Arról is, ő kimegy és ad egy jó tanácsot. Ezentúl mindig fogok rá hallgatni és mindig megkérdezem majd a véleményét. Beszállok a zuhany alá és többek között rá is gondolok közben. Sajnos lányok nem jutnak az eszembe, pedig próbálom felidézni milyen testrészeik vannak. Ha józan leszek veszek egy magazint mert ez most nem megy.
Kisétálok a zuhany alól és befekszem az ágyba, de a törölközőt elhajítom. Nagyon örülök neki, hogy a szobatársam még ébren van és beszélgethetünk. Bizsereg a forró bőröm, ahol a paplan hozzáér, kezemmel legszívesebben megint megfognám magamnak. Aztán Zin szerint fel kellene öltöznöm, mert megfázom. Vigyorgom azon, hogy nem vagyok ép. Igen, túlságosan forró vagyok. Beszélgetni szeretnék a csajokról és bimbójukról, mert biztos az a legszebb rajtuk, de Zin nem szeretne erről társalogni, pedig még megkérdezném őt mennyi ideig szoptatták mert ez nagyon fontos. Lehet, hogy nem elég ideig és most azért ilyen feszült. Aludnia kell, nem zavarhatom és kezdek fázni is. Jó, hogy lekapcsolta a villanyt. De azért engem még érdekelne valami, megkérdezem meg fogok el halni? Zin szerint nem, de biztos rossz lesz a fejfájás. Ez már a holnap problémája, egy kicsit várok, aztán óvatosan kikászálódom az ágyból és kinyitok egy fiókot. Magamra kapok valamit, egy nadrágot, melegítő alsó.
- Felöltöztem, tényleg hideg van
Suttogok előre a sötétbe, de lehet, hogy már alszik. Nekimegyek valaminek kétszer, beütöm a lábujjam, úgyhogy kicsit nyögve mászom vissza a helyemre. Nekem is aludnom kellene, pedig nagyon nem várom a holnapot.
- Zin...jó éjt
Pisszegem neki, mégiscsak etikátlan, hogy két fiú meztelenül aludjon egy szobában.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty
TémanyitásTárgy: Re: A végzetes éjszaka - Zin és Kilian   A végzetes éjszaka - Zin és Kilian Empty

Vissza az elejére Go down
 

A végzetes éjszaka - Zin és Kilian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Éjszaka a parton ~ Phoenix + Damian
» Caleb & Zin & So Ra & Kilian
» Kilian & Zin - What we gonna do?
» Some secrets need to be kept - Kilian & Edward
» Kikapcs - Noel és Kilian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances kollégium :: Archívum-