Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zachary Danvers
Zachary DanversEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 35
Hozzászólások száma : 15

Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán Empty
TémanyitásTárgy: Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán   Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán EmptyVas. Nov. 11 2012, 11:44

Kedvezményes koriest van az egyetemistáknak, így mindenki itt tobzódik. Mi se maradhattunk ki a haverokkal. Én persze Margaery-t - lánykori nevén Margitot - is elhoztam. Ő a kézi kamerám, a formáiból és könnyed kis súlyából ítélve egyértelműen nőnemű berendezési tárgy. Bezzeg az egyetemi batár kamera! Nem véletlen neveztük el Óriás Jack-nek (gyk: 'Jack, the Giant' - utalás az Égigérő paszuly mese angol címére: Jack, te giant killer).
Szóval Margitkával a kezemben, korival a lábamon lötyögök nyugdíjas tempóban körbe-körbe. Nem hajt senki és teljesen kellemes így. Egyébként sem vagyok egy jégtáncos, örülök, hogy biztonságosan közlekedek a jégen.
Ezzel nem sokan vannak így - remek témát adva nekem ezzel a filmezéshez - de akad egy-két tudását villogtató is.
Az egyik fordulónál látom jégre zuhanni az ismerős szőke tincsek tulajdonosát, Hell-t. Vigyorogva közeledek, a kamera persze felé van fordítva és világít is a kis fény, ami azt jelzi, hogy "adásban van" a lány.
- Hé Hell! Milyen a kilátás lentről? - nevetek, hangom pedig barátságosan cukkoló, egyáltalán nem bántó.*
- Egyszerűbb úgy felállni, ha térdelsz... - adok egy tippet is, miközben szabad kezemet nyújtom felé. Amekkora darab vagyok hozzá képest, talán nem fog elrántani, szóval felsegítem.
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán   Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán EmptyVas. Nov. 11 2012, 12:33

Jaj!!! Ne... NEEEEE!!! FÉÉÉÉÉK!!!!!
BUMMMMMMMMMMMMM!
Megint a fenekemen kötöttem ki. Ó istenem hogy én télen mennyire utálok fotóriporter lenni! Megint a fenekemen kötöttem ki a jégen. Komolyan mondom, most nincs nálam hatásosabb tömegpusztító fegyver. Csak adjatok rám egy korcsolyát adjátok meg a célpontot és pillanatok alatt végzek vele.. Nem probléma...
O, istenem, ugye a kamera még egyben van?! Jaj istenkém, egy vagyonba került, egy évig gyűjtöttem rá hogy végre megvehessem... Jaj,jaj!!! Fuhhh hál istennek még egyben van! Nem tudom mihez kezdenék ha eltörne. Először biztos síró görcsöt kapnék, aztán a korival vágnám fel az ereim...
Ma nagyon teátrális vagyok és morcos. Mindig is utáltam a jeges és csúszós dolgokat. Naná hogy engem küld ki ide a suli újság.
És hogy még boldogabb legyek Zack is most bukkan fel azzal a nyavalyás kamerával. Éppen akkor amikor nem tudok feltápászkodni.
-A helyedben én sürgősen kikapcsolnám azt a kamerát nagyfiú! - mosolygok rá mézes-mázosan - Emlékszel még ugye arra a cuki kis képecskékre?! Hamar elintézhetem hogy címlapon jelenjenek meg... Biztos jól fogyna az újság....
Kacsintok, majd hálásan és habozás nélkül fogadom el a segédkezet. Amint talpon vagyok remegő térdekkel elevickélek a korlátig és olyan erősen kapaszkodom, hogy az ujjaim elfehérednek.
-Komolyan mondom, kinyírom Elizát! - motyogom fogcsikorgatva, majd némileg megenyhülve mosolyogva pillantok a srácra - Téged is látom kiküldtek terepre... Te szegény... Bár ahogy látom te elég stabilan állsz a lábaidon!
Vissza az elejére Go down
Zachary Danvers
Zachary DanversEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 35
Hozzászólások száma : 15

Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán   Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán EmptyVas. Nov. 11 2012, 18:19

- Hogy is felejthetném el... - szélesedik ki mosolyom, de a kamera marad. A tavalyi sportnapon sikerült a szöszinek elcsípnie, miközben a srácok szívatásának tárgya voltam és egy szál boxerban kellett kiosonnom az öltözőből. Hát mit ne mondjak, ciki volt a helyzet, bár többen mondták, hogy a csajok ölnének azokért a képekért. Nem igazán hiszek nekik. Azok a képek csak maradjanak titokban, felejtődjenek el... ápropó elfelejtés!
- Azt hittem, már kitörölted őket. Nézegetni is szoktad perverz módon, mi? - cukkolom a lányt, bár van valami szabály a mérges sárkányokra azt hiszem. Lehet a végén a jégen fogok kikötni én is, mert a torkomnak ugrik.
Némileg megnyugodva konstatálom, hogy nem így történik, hanem a pálya széle felé csúszik a hölgyike. Könnyed mozdulattal csusszanok én is mellé - nem akarom zavarni a körözőket azzal, hogy élő akadályként ott állok közöttük, miközben a lánnyal beszélek.
- Hogy mi? Jah, nem... magamtól jöttem. - szélesedik ki mosolyom, majd arckifejezésem kissé értetlenné válik. - De miért téged küldtek, ha nem szeretsz korizni?... És miért nem kívülről fotózol, ha nem vagy biztos a kori-tudásodban? - Néha az élet meglepően pofonegyszerű tud lenni, nem? Csak egyesek bonyolítják meg maguknak. A kamera egyébként kissé elfelé irányul, a korizókat veszi és nem a lány arcát ezúttal.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán   Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ice,ice baby... - Hell & Zacky a városi koripályán

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» It's a love story baby just say YES ~ Zin&Hell
» Pokoli keringő - Hell lakása, Frankie&Hell
» Wellcome home Hell! - Izzie&Zin&Hell
» Heavenly Hell - Hell és Nate
» Egy városi park Jessica Vyxlin Stanwood&Jason Blake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-