Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Stanley Collins
Kedd. Nov. 22 2016, 20:33 by Stanley Collins

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

Top posting users this month
Samuel T. Collins

Eric A. Blake

Leopold K. Lindhardt

Reeven Callagher

Quentin Collins

Felix Kaleolani

Suzanna Crystal

Kensington L. Lockwood

Sebastian McBridge

Kőrösi Noel

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

After School - Elaine&David

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
David White
Műsorgyártás
Életkor : 23
Hozzászólások száma : 545

TémanyitásTéma: Re: After School - Elaine&David   Csüt. Dec. 27 2012, 14:51

Agyilag fáradt vagyok már, pont az volt a lényege, hogy a tanóra után egyből elmegyek aludni. Hiába estem át a holtponton még mindig ugyanolyan agyhalottnak érzem magam, mint az órán. Azzal, hogy feltüzelt csak egy kicsit ébresztett fel, de mivel kezd összezavarni, így már fogalmam sincs, hogy mit akar és a kedvem is jócskán csökken.
- Most nem nagyon értelek. - Elhúzom a számat, mert nekem még mindig magas, hogy ilyen titkos beszédet folytatunk. Legszívesebben már az ágyban tartanék vele, tanárral még úgy sem kezdtem, de ahogy tovább folytatódik a beszélgetésünk az az érzésem, hogy nem is jutunk el odáig.
- Tudom, bár óvszer nélkül jobb. - Rántom meg a vállaimat, amolyan megjegyzésképp. Persze nem hiszem, hogy Elainenek még nem volt mindkettőben része. Kezdek nagyon elfáradni, pedig még az ágyban aktivizálni akartam magam, de látom, hogy abból már nem lesz semmi, mire csak sóhajtok egyet. Kiengedem, mert már tudom, hogy nem akar lefeküdni velem, ami kezd frusztrálni. Valahogy a lányokat könnyebb megfűzni, mint a tanárnőt.
- Messze van? - Nézek rá, mert nem szeretnék órákat gyalogolni, bár ahogy észrevettem, talán autóval megyünk, amit még mindig nem tudok hova tenni, mert ha iszik, akkor egyhamar nem jutunk haza. Az iskola előtt álló autót végig nézem. Elég jó lehet a tanári fizetés, bár gondolom, hogy inkább a saját műsora fizet ilyen jól, ami csak megerősít abban, hogy folytassam ezt a pályát.
- Rád bármikor. - Még mindig az autót nézegetem, és csak egy pillanatra emelem fel a tekintetemet, amíg válaszolok neki. Továbbra is fürkészem a járgányt, muszáj mindent megnéznem rajta, nem tagadom tetszik és a sofőrje is, nem kicsit. Beülök az anyós ülésre, majd bekötöm magam. Figyelem, hogy mit csinál, majd hátradöntöm a fejemet, bár ha nagyon sokat megyünk, félő, hogy elalszok. A tea nem igazán teszi meg a hatását.
- Igen. - Egyezek bele, majd próbálom nyitva tartani a szemeimet. A fejemet megtámasztom a kezemen, aminek a könyökével az ajtón támaszkodok.
- Még mindig nem értem, hogy hogyan fogsz inni, hogyha vezetsz. Gondolom haza nem busszal akarsz jönni. - Pillantok rá, bár az meg sem fordult a fejemben, hogy talán olyan helyre megyünk, ami közel van az otthonához és mégis csak vele aludhatok. Apró remény van bennem ez ügyben.
Vissza az elejére Go down
Elaine S. Patrick
Oktató
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 147

TémanyitásTéma: Re: After School - Elaine&David   Csüt. Dec. 27 2012, 18:03

Tudom, hogy kicsit gonosz vagyok most vele, de terveim vannak a jövőben is, és ha már most nem bírja, akkor azt jobb előbb tisztázni, mint később csalódni, igaz? Hát persze, hogy igaz. Mindig igazam van. Bár kivételesen én is érzem, hogy túl lőttem a célon. De visszacsinálni már nem tudom.
- Nem baj. Nő vagyok, te meg férfi. Nem kell mindig értenünk egymást.
Diplomatikus válasz. De férfinek neveztem. Ami, nem biztos, hogy feltűnik neki, de nem baj. Ha csak tudat alatt jut el hozzá, már az is sokat segíthet. Mert a jelenleg kicsit idegesítő viselkedését a fáradtságnak tudom be. Én is nyűgös vagyok fáradtan, miért pont egy hozzá hasonló fiatal srác ne lehetne az? De fáradtság ellen vannak jó módszereim és már tudom, hogyan engesztelem ki az eddigi gonoszságaim miatt, de egy picit még húzhatom az agyát.
- Ebben egyet értünk.
Én is gumi nélkül szeretem jobban, de első a biztonság. Főleg az olyan csapongó alakoknál, mint ő meg én. Mert az eddigi beszélgetésünk alapján ő pont olyan mint én. Nehezen kötelezi el magát, és nem szereti a kötöttségeket. Egyszóval tökéletes. Lesz. Ha valóban beváltja a hozzáfűzött reményeimet, és még titokban is tudja tartani. Általában ezzel szokott gond lenni, a fiatal srácok szeretnek dicsekedni, hogy meghódítottak egy idősebb lányt. Pedig nem is ők hódítanak meg, egyszerűen csak hagyom magam. De mindegy. David szerintem tud titkot tartani. Legalábbis addig, amíg jól érzi magát. Azt pedig úgy hiszem tudom biztosítani.
Az autómhoz érünk, és miután megcsodálja - élvezet nézni, mennyire tetszik neki a kocsim - és beszáll, akár indulhatunk is. Főleg, mert elégedettséggel tölt el, hogy rám ér. Rám. Nem másra. Ah... a végén még idealista leszek. Vagy valami ilyesmi. Én is fáradt vagyok.
Beindítom a motort, és már látom, hogy laposakat pislog, de édes, hogy még mindig beszélgetni szeretne. Hátrafordulok, hogy kitolassak a parkolóhelyemről, és miután elindulunk csak akkor válaszolok neki.
- Nekem holnap délben van az első előadásom, addig talán sikerül majd kijózanodni... Vagy te sietsz vissza?
Fordulok felé, egy pillanatra oldalra döntve a fejem, aztán mivel felemelkedik a sorompó, ami a parkolóból enged ki ismét gázt adok, és a tekintetem az útra szegezem.
Remélem nem siet, mert ha siet most már akkor is velem marad reggelig. Ha úgy tetszik, elraboltam. De előtte beleegyezett... igaz, nem tudta, mibe.

//Köszi a játékot Very Happy - folyt köv...//
Vissza az elejére Go down

After School - Elaine&David

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Anne & David - Édeskettes rajzolás
» Psyco in the school - Elee & Mark
» Giselle és David ~ mindig összefutunk
» David Gandy