Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Stanley Collins
Kedd. Nov. 22 2016, 20:33 by Stanley Collins

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

Top posting users this month
Samuel T. Collins

Eric A. Blake

Reeven Callagher

Felix Kaleolani

Leopold K. Lindhardt

Suzanna Crystal

Quentin Collins

Kőrösi Noel

Dominic Tveit

Louis Tagliavini

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

April Holy Dawn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
April Dawn
Jegelt karakter
Életkor : 26
Hozzászólások száma : 29

TémanyitásTéma: April Holy Dawn   Kedd. Okt. 30 2012, 17:26

April Holy Dawn
~ little miss sunshine ~

"I don't really care about
If you love me,
If you hate me."
Neme:
Kor: 20 év
Kar és Szakirány: Klasszikus kommunikáció - újságírás
Évfolyam: 2. évfolyam

Előtörténet:
A kanadai Québec városában látta meg a napvilágot, kispolgári szülők harmadik gyermekeként. Két bátyja mellett gyorsan megacélosodott a törékenynek tetsző kislány, és mivel egész napos munkát végző szüleik nem nagyon értek rá, így jobbára ők "nevelték" Aprilt, aki ennek köszönhetően kissé fiúsra sikeredett. Talán az utóbbi egy-másfél évben kezdett megindulni benne valamiféle nőiesedési folyamat, már ami a lelkieket illeti, meg a gondolkodásmódot. Testileg rendben van már régóta, köszöni szépen.
A tesóival állandóan bandázott az iskolában, az iskola mellett, helyett, és ezzel együtt szívta magába a külvárosi kultúrát.
Édesapja (Robert Dawn) gyári alkalmazott, édesanyja (Alicia Webster) varrónő, rendkívül büszkék lányukra.
Bátyjai (Eric és Matt) mindketten fizikai munkát végeznek, építkezéseken dolgoznak segédmunkásként - az egyetem szerintük amúgy is csupán meghosszabbítása a tinédzserkornak szerintük.

April Hollywoodba költözött, a Frances Egyetem kollégiumába, s a suli mellett hasonló körökben keresett állást. Persze, talált is, egy kisebb szerkesztőségnél. Egy év alatt felküzdötte magát odáig, hogy immáron terepre is mehet, mint tudósító, szóval így él ő: a helyi deszkás arcokkal lógva szabad idejében, egyébként meg újságíróként tevékenykedve.

A karakter külleme:
Alig 160 centi magas fiatal lány, szikrázó szemekkel, és eredetileg barna, hosszú hajjal, mely a teljesség igénye nélkül mára már szinte mindenféle színben pompázott. Mostanság újra barnán látni.
Öltözete többnyire helyzettől is függ, de nagyon rühelli a magassarkút és a kényelmetlen, szűk kis ruhákat. A lezser, 'csajos-deszkás' darabok híve, ám a lelke mélyén ő is csak egy hercegnő, így megeshet, hogy kicsípve bukkan fel a város bizonyos pontjain.

A karakter jelleme:
A kreativitás, az energia, a lelkesedés megtestesítője.
Még él benne a serdülőkor lázadása, igyekszik lélekben megmaradni gyereknek, így többnyire a saját feje után megy. Ebből fakadóan nehéz befolyásolni.
Ellenben azt is szereti, ha elismerik tevékenységét. A jelennek él, keresi a kihívásokat, nem véletlenül választott egy bizonytalan, mindennapos megküzdést kívánó foglalkozást.
Szabadszelleműség jellemzi, aktív és mozgékony, éppen ezért jobb szeret terepen dolgozni, mint egy kivénhedt szobában.

Szerepjátékos példa:
Idézet :
- Elrabolni? Ez már mindjárt biztatóbban hangzik, de azért lenne hozzá nekem is egy-két szavam. Meg egyébként is klisés lenne... a filmekben is mindig a felső vezetők családtagjai szívják meg. - mosolyodom el, majd szinte egyszerre kortyolok a sörből a férfival. Az enyémben már alig volt az alján, így némi előnyöm van és ezt ki is használom. Ez idő alatt ugyanis lopva oldalt sandítok, felmérve a másikat újra és újra. Talán magán érzi pillantásom, mégsem tűnhet tolakodónak. Úgy is mondhatnám, hogy egy kellemes nyári flört keretein belül mozog.
- Még egyszer se szívattak meg velük? - nevetek fel, nehezen tudom elképzelni. Azért a vigyor mosollyá szelídül, ahogy egyetértőn kell, hogy megjegyezzem:
- De egyébként tény, hogy sokat tud dobni a dolgon az ilyesmi. - csalfa vigyor fut át képemen, ahogy felé tekintek újra, sőt, kérdésére teljesen felé fordulok. Ha már neki beszélek, ne a vak sötétre nézzek, nem igaz?
- Késtél. És bolondnak fogsz tartani, de magammal fogadtam. Már annyira elegem volt a várakozásból, hogy megfogadtam, ha két percen belül ideérsz, meghívlak egy sörre, csak gyere már! - bujkáló a mosolyom, ha esetleg elneveti magát, akkor ki is teljesedik, megszépítve vonásaimat. Vannak nők, akik akkor (is) szépek, ha haragosak, dühösek. Mások, ha bánatosak... én abba a kategóriába tartozom, aki szinte kivirágzik, ha mosolyog. Azt mondják, olyankor sokkalta szerethetőbbnek tűnök, mint általában és hogy van benne valami igéző.
- Mitch szimplán idióta. - fejcsóválok nevetve, majd a férfira emelem tekintetem a kilátót mellőzve. Szóval Salemnek nevezi magát. Láttam én már furcsa névadást, de kétlem, hogy a rendes neve lenne ez. Vajon honnan jöhet a becézés? Lehet, valami irtó gáz régies neve van és így akar menőzni...
- Nos, Salem... kösz a pizzákat, én viszont most ha nem bánod, meglátogatom a holdhátsójú havert odafenn és meggyőzöm róla, hogy a csillagok már épp eléggé irigykednek rá, szóval jöjjön le onnét. - Nem akarom elküldeni, felőlem meg is várhatna itt. - Bár meglepődnék, ha így tenne. - Egyszerűen csak elkerülném, hogy őt kicsapják a munkahelyéről, minket meg a rendőrőrsről szedjenek össze a szüleink, csak mert ez a vadbarom már megint alkot valamit ott fenn.
- Viszlát a következő pizzarendelésig! - vigyorodom el, majd az üres sörösüveget hátra hagyva lejtek tova.
//from NorthStar//

A játékos:
A. - 22 éves - 5 éve játszik
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Admin
Életkor : 26
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1314

TémanyitásTéma: Re: April Holy Dawn   Szer. Okt. 31 2012, 20:34

Halihó, Lázadólány!

Neked aztán nem volt egyszerű gyerekkorod, annyi szent. Két sráccal felnőni... maxi respect!
Eszerint az idegrendszered eléggé megerősödhetett, de vajon bírni fogod-e a nagyok játékát, a családod által nem eléggé megbecsült egyetemen? Meglátjuk, annál is inkább, mivel a döntésem az, hogy...

ELFOGADVA!

Foglalj avatart, iratkozz a rendszerbe, jelentkezz koliba, és nézd meg, milyen lehetőségeid vannak az iskolai életbe csöppenve! Wink

I
make it
hot like fire

Vissza az elejére Go down
http://frances.hungarianforum.com

April Holy Dawn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal