Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Frank Clamance EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Frank Clamance EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Frank Clamance EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Frank Clamance EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Frank Clamance EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Frank Clamance EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Frank Clamance EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Frank Clamance EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Frank Clamance EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Frank Clamance EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Frank Clamance

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Frank Clamance
Frank Clamance
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 6

Frank Clamance Empty
TémanyitásTárgy: Frank Clamance   Frank Clamance EmptyCsüt. Május 10 2012, 10:13

Frank Clamance Chordoverstreet9l2buuhm
Frank Clamance

DareDevil

"Ha már úgyis a pokolba kell mennem, akkor legalább csináljam rendesen."

Neme:Férfi
Kor: 23
Kar és Szakirány: Filmművészet - Forgatókönyv és szövegíró
Évfolyam: 1. éves mesterképzés
Foglalkozás: Pincér

Előtörténet:

* Gyönyörű, francia festő édesanya: Amelié Claude
* St. Louis-i újságíró édesapa: George Clamance
* Két évvel fiatalabb, egyetemista húg: Hayley A. Clamance
* St. Louis-ban született
* Hét éves korában Franciaországba költöztek a családjával az anyaági nagyszüleihez
* Az általános iskolát Franciaországban, a gimnáziumot Los Angelesben végezte, ahogyan testvére is
* Hatalmas fantázia és kreativitás forgatókönyvírás terén
* Los Angelesbe költözött, kirepült a családi fészekből
* Pincérként tartotta el magát
* Egyetemi tanulmányai kiválóak voltak, ezért ösztöndíjat adományoztak neki a folytatáshoz
* Rengeteg bulizás és csajozás mellett képes volt fenntartani továbbra is a tanulmányi színvonalat
* Jó kapcsolatokat épített ki a környezetében, értve a munkahelyére, az egyetemre és a filmipari fejesekre
* Elvégezte az egyetemi forgatókönyv és szövegírói szakot
* Mesterfokú képzésre jelentkezett, amit mindenki ellenvetés nélkül elfogadott
* Tovább folytatja az egyetemi tanulmányait


A karakter jelleme: Mit is mondhatnék magamról? Eléggé király fazon vagyok, az egyik legmenőbb és legokosabb a suliban. Imádom a nőket, ahogyan ez fordítva is igaz, mert már annyi nővel volt dolgom, akár egy rocksztárnak, csak én nem kaptam el semmilyen nemi betegséget. Hát igen, az egyetemi csajok a legszebbek, főleg nálunk! Szeretem követni a divatot és formában tartani magam, sok faszi azt gondolja az b*zis dolog, de ezzel érem el a nőknél azt a pulzusszámot amikor a közelükbe megyek, hogy simán bele tudnék nyúlni a bugyijukba. A felszolgáló meló az egyik legjobb húzásom volt az életemben, mert folyamatosan kapom a telefonszámokat, amikből az életem további jó "húzásai" lesznek. Pöpec egy szakma és még f*szán is megy. Hát amit még tudni kell rólam, hogy hamarosan befutok forgatókönyvíróként, sikerült olyan kapcsolatokat kiépítsek, hogy egy jó munkámmal simán bekerülök a nagyágyúk közé és utána már előttem van az út, csak végig kell járjam. Szeretek kitűnni a tömegből, ezért sok hülyeségben benne vagyok, általában én szoktam lenni aki bele viszi a bandát a rosszba, de eddig még sose buktunk le, maradjon ez továbbra is így, mert ha továbbadod valakinek, akkor megkeserítem az életed egy életre, de remélem azért nem lesz harag. Na mindegy is, ennyi voltam mára! Frank Clamance-et hallották! Tiéd a szó Modikám!

Szerepjátékos példa:

Nem tudom miért kell nekem ilyeneket csinálni, amikor egyértelműen lerí rólam, hogy király vagyok. Nincs mit tenni, fel kell írnom a rendelést, ha már ezt kérte tőlem a főnök, csak nem értem mi értelme van két főét feljegyezni, amikor közel tízét is simán fejben tartom. Lassan és stílusosan odabattyogok a hölgyekhez, majd villantok egy csábos mosolyt, hátha megnyerőbb leszek a számukra és egy telefonszám is előkerül, amit a többi kilenc mellé hozzácsaphatok.
- Jó napot kívánok! - köszönök illedelmesen a megszokott módin. - Sikerült választaniuk? - kérdezem egy dekoltázsfelmérés közepette.
Az egyiknek akkora melle van, mint a fejem, a másiké az a tenyérbemászó, még jó, hogy ez nem annyira észrevehető, mert tuti kapnék egy pofont, bár egy cicipofozást elviselnék.
- Igen! Én egy paradicsomos pennét és ő pedig... - hagyja, hogy befejezze a másik.
- ... én egy szimpla gesztenyetortát szeretnék! - vágja rá a másik.
- Valamilyen italt hozhatok esetleg? - kérdezek rá a továbbiakra, miközben úgy teszek, mintha jegyzetelnék valamit, pedig csak rajzoltam egy pálcikaembert.
- Hozzon nekünk mentes vizet! - utasít a liba lekezelően, most úgy tennék neki valami hashajtót az ételébe, hogy az hihetetlen.
Elmegyek a konyhára, leadom a rendelést, majd kiviszem az italt, amit egy bájos mosollyal meg is köszönnek, gondosan kitöltöm nekik és kiviszem számukra az ételüket is. Úgy örülnek, mint majmok a farkuknak. Nem is értem ilyenkor őket, talán a szívdöglesztő mosolyom teszi ennyire sebezhetővé őket, biztos vagyok benne, hogy az. Odanyújtom a számlát számukra, amire ők otthagyják a pénzt és két telefonszámot. Lehet benne lehetek egy édes hármasba, bár a múltkor is jól megjártam, mert az ablakon kellett távozzak, amikor megjelent az egyik csávója, aki katona volt. Azért pucér seggel végigrohanni az utcán nem éppen volt kellemes, bár elég sokan megnéztek. Legközelebb előrelátóbbnak kell lennem. Na mindegy is, inkább elhúzok haza! Otthon úgy is vár a pihe-puha ágyikóm, aminek olyan a rugózása, hogy... akkorát lehet ugrani rajta, hogy simán megfejelem a plafont. Beszállok egy taxiba és kényelmesen elterpeszkedek, majd megadva a címem útnak is indulunk. Ahogy megérkeztünk fizetek ennek a bunkónak és még kis borravalót is kap, hogy többet a közelembe ne jöjjön. A jó kis tusolás után belezuhanok az ágyba és ágyő világ!

A játékos:
Alex vagyok, 19 éves, pincér, szoknyapecér, és nem vetem meg az alkoholt sem, hiszen egy jó sportember nem dohányzik, csak vedel! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

Frank Clamance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Frank Clamance   Frank Clamance EmptyCsüt. Május 10 2012, 19:47

Hey Bro!

Megkerültél végre Puding-fej? (: Már nagyon vártalak, dinka, mégis mi tartott ennyi ideig? Megint valaki szoknyáját kergetted?! Igen? Jellemző!
Na a hugicás dorgálás után térjünk a lényegre! (:
Olvasva téged, nem téged nem találtam kivetni valót, de lehet csak az elfogultság és a régi ismeret beszél belőlem
Mindenesetre nekem megfelel a dolog, majd ha a többiek esetleg utána néznek és találnak valamit majd küldenek neked pm-et (:
Nem is húzom tovább:

ELFOGADVA

Told azt a kisportolt hátsódat avatart és szakot foglalni! (:
Vissza az elejére Go down
 

Frank Clamance

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Meseszereplők karakterlapjai-