Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
James McAdam
James McAdamVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Zenész, énekes, zenei producer
Hozzászólások száma : 77

can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói Empty
TémanyitásTárgy: can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói   can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói EmptySzomb. Márc. 24 2012, 08:29

Loholok, mert persze, megint késésben vagyok. Pedig olyan jól indult ez a reggel, a stúdióba még előbb is érkeztem! Felvettünk két számot, aztán jöhetek órára, bár valójában csak bemutatkozom, hogy én vagyok az illető, akinek az órát tartania kellene, aztán heló. A kislányok elől való menekülést gimiben már úgyis tökélyre fejlesztettem.
Egyébként ahogy elveszetten bolyongok az egyetem folyosóin - mikor építették ezt ennyire át?! - farmert és fekete bőrdzsekit, na meg napszemüveget (éljen a tavasz, ami kiböki az ember szemét a sugaraival) viselve, szóval.... kifejezetten elveszettnek tűnök.
Persze, annyira nem vagyok az, hogy az első erre a folyosóra kanyarodó elveszett lelket meg ne szólítsam. Odalépek a szöszihez és apró, kedves és meglepő mód - a sztárokról miért feltételezi mindenki hogy beképzelt barmok? - udvariasan szólítom meg:
- Bocsi, hogy zavarok, de nem tudod véletlenül, merre van a 107-es B előadó?
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói   can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói EmptySzomb. Márc. 31 2012, 12:27

Halkan dúdolgatva bolyongtam az egyetem folyosóin, miközben féltve őrzött jegyzetfüzetembe kottáztam és dalszövegeket firkáltam. Ugyebár a banda számai nem születnek meg csak úgy maguktól. Örültem a kis szabadidőmnek, amióta csak visszatértem a több hónapos száműzetésemből, rengeteg dolgom volt.
A kis összeroppanásomnak köszönhetően a Glee-klub majdnem megszínt létezni. Még éppen időben ébresztett fel Zin a melankóliából. Szerencsére éjszakákon át tartó kemény munkával, sikerült leadnom a pályázatot és a klub megmenekült.
Emellett a bandát is majdnem a sírból kellett visszarántani, miattam majdnem buktuk az összes rendszeres fellépésünket. Mázli, hogy a banda hősiesen kitartott és az utol pillanatban csatlakozva hozzájuk megmentettük a fellépések kilencven százalékát! Természetesen ezt megint köszönhetem Zinnek...
És végül de nem utolsó sorban hatalmas köszönet mindennek ami eljuttatott a melankóliáig, mert így rengeteg pótolni valóm akadt és nyakamon a vizsgák. Remekül tudom tetézni magamnak a gondokat.
Mindenesetre, most egy kis lélegzethez juthattam.
Az egyik folyosón annyira belemerültem a firkálgatásba, hogy megálltam az egyik falnál. Mellesleg egy egyszerű koptatott farmer és kockás blúz volt rajtam. Hajam rendezetlenül esztétikus kontyban volt, két ceruzával megtűzve. Kiszabadult hullámos tincsek keretezték az arcomat és rajtam volt a szemüvegem. Nem nagyon érdekelt mit szólnak a többiek ahhoz, hogy szemüveges voltam. Csak bizonyos esetekben kellett hordanom, mint például olvasás és írás.
Amikor a srác megszólított, ijedten rázkódtam meg. Rossz szokásom, hogy annyira belemerülök dolgokba, hogy megfeledkezem arról hogy mások is élnek rajtam kívül. Picit elpirulva néztem rá és halványan elmosolyodtam.
-Szia, nem... Nem zavarsz -mondtam, majd picit elgondolkodtam a kérdésén - a 107-es B? Öhm, várj most hol is vagyunk? -kérdeztem csak úgy költői kérdésnek szánva, majd elléptem a faltól és körbe néztem - Hm, innen a legegyszerűbben úgy jutsz oda, hogy tovább mész egyenesen, jobbra lesz majd a lépcső, egy emeletet fel majd balra és a harmadik ajtó jobbra!
Vissza az elejére Go down
James McAdam
James McAdamVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Zenész, énekes, zenei producer
Hozzászólások száma : 77

can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói   can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói EmptyKedd Jún. 26 2012, 10:28

*Biccentettem a visszakérdezésére. Igen, a 107-est keresem. Arra, hogy hol vagyunk, körbepillantok, de közben el is nevetem magam fiús félmosolyra húzódó ajkakkal.*
- Ha én azt tudnám...! *De úgy fest, ő valami alapján remekül betájol minket - szerintem koordinátákat is képes lenne mondani - majd már magyarázza is az utat.
Nem győzöm követni, az agyam egy idő után csak lazán bevágja a "Too much information" - hibaüzenetet, így előkerítek egy tollat, majd mintha mi se lenne ennél természetesebb, leveszem a dzsekim, ami alatt pólót viselek, így szabad karomat nyújthatom felé, hogy lerajzolhassa az útvonalat.*
- Egyszerűbb, ha lerajzolod. Elég szita az agyam mostanában. *újra ott a képemen - tudatlanul is - az a sármos, rosszfiús félmosoly, ahogy közelebb lépek. Míg rajzol, van időm kicsit elnézni magamnak haját, arcának bájos ívét. No persze nem feltűnően és még véletlenül sem félreérthetően. Persze, a napszemüvegben ezek közül egyik sem látszik...
Ahogy végez a rajzzal, persze megköszönöm és el is köszönök egyben tőle, hogy megkeressem azt a termet...*


//Elnézést, hogy ez csak ennyit lett. Kárpótlásul felajánlok egy játékot a "jelenben" cserébe! :$ Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói   can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói Empty

Vissza az elejére Go down
 

can you help me? - Hell & Jamie; főépület folyosói

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Pokoli keringő - Hell lakása, Frankie&Hell
» Wellcome home Hell! - Izzie&Zin&Hell
» Heavenly Hell - Hell és Nate
» EGYETEM FOLYOSÓI ~ GABRIEL& ANNIE
» Eltévedve a főépület előtt Kili&Izzie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-