Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Stanley Collins
Kedd. Nov. 22 2016, 20:33 by Stanley Collins

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

Top posting users this month
Samuel T. Collins

Eric A. Blake

Leopold K. Lindhardt

Reeven Callagher

Quentin Collins

Felix Kaleolani

Suzanna Crystal

Kensington L. Lockwood

Sebastian McBridge

Kőrösi Noel

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

Shopping is always... ? - Izzie & Zin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Isabella Williams
Admin
Életkor : 26
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1314

TémanyitásTéma: Re: Shopping is always... ? - Izzie & Zin   Vas. Jan. 29 2012, 21:47

Megint a Jóbarátok megy, szóval nézni kezdem, és mosolygok - nevetgélek a jeleneteken. A legutóbb amikor itt voltam, akkor is ez ment, csak akkor egészen más minősítésben voltam itt, és más is lett a vége az estének, mint ami ma lesz. Kétlem, hogy hazaengedne, és ha igen, akkor azt meg még jobban kétlem, hogy haza akarnék menni.
Behozza a vacsimat, meg a sajátját is. Nagyon figyelmes, hogy kaptam "nyugati" evőeszközöket, de 1-0 a javamra a pálcikák ellen, amit ma növelni szeretnék. Ránézek, amikor kérdezi, hogy mit iszok.
-Hát, nem is tudom... ezt rád bízom. Hozz nekem is azt, amit magadnak.-
Annyira jól néz ki az étel, hogy már most tudom, hogy ez a nadrág szűk lesz rám, mire végzünk. Mondjuk alapból is nagyon szűk (és nem túl kényelmes, de hát ez az ára a szépségnek). Elgondolkozom azon, amit még a konyhában mondott, és hogy hogyan is lehetne megoldani, szóval amikor visszajön, akkor már elő is rukkolok vele.
-Akkor nem mondok el olyan sok mindent Beenek... hanem majd megmagyarázom neki. Megértetem vele.-
Mintha ugyanott folytatnám a beszélgetést, ahol kint reagált rá, és töprengő arccal nézem őt kíváncsian, hogy ehhez mit szól. Remélem nem akar a földre ülni, de ha mégis, akkor úgyis kénytelen lesz a kanapéhoz jönni hozzám, ugyanis felemelem a két kezemben a pálcikákat, a markomban tartva, és felé fordítom őket.
-Csináld meg nekeeeeem!-
Kérem, mert a múltkor is olyan jól belehelyezte őket a kezembe, az ujjaim közé, hogy már nagyon profin tudtam velük működni, de kétlem, hogy én is meg tudnám csinálni magamnak.

I
make it
hot like fire

Vissza az elejére Go down
http://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Városlakó
Hozzászólások száma : 2332

TémanyitásTéma: Re: Shopping is always... ? - Izzie & Zin   Vas. Jan. 29 2012, 22:35

Ha én választok, akkor fehér bor. Mert mégis csak ünneplünk. Én legalábbis ünnepelek, mert a mai nap végül nagyon jól alakult, és szeretném, ha az este még jobb lenne, ahhoz meg nem árt, egy kis hangulat. Lehet, hogy számító dög vagyok, de ez van. Több mint egy hetet ki kellett bírnom nélküle, és ma már igazán sokat hergelt. Szóval kell majd valami desszert.
Előveszek két borospoharat, töltök is, aztán visszamegyek és odanyújtom neki a poharat. Kedvem lenne valami olyan baromságot mondani, hogy igyunk kettőnkre, de nem teszem, mert egy nem az én stílusom, kettő nem kell rögtön az elején levágnia, hogy teljesen elszédített.
Azonban az elhatározás csak addig tart, amíg elő nem rukkol az új elképzelésével, hogy nem mond el mindent Breenek. Igazán, nagyon de nagyon hálás vagyok érte. Le is teszem a poharamat, és megsimítom az arcát, hogy utána egy gyengéd csókot leheljek az ajkaira.
- Köszönöm.
Suttogom alig hallhatóan, aztán kap még egy puszit. Visszaveszem a poharat a kezembe, megkerülöm a kanapét, hogy mellé ülhessek, aztán koccintunk, és én rögtön bele is kortyolok a boromba. Már venném a kezembe a pálcikáimat, amikor nyafogni kezd. Elmosolyodom, feléfordulok, és szépen beleteszem a kezébe a pálcikákat.
- Tessék. Emlékszel még, hogy működik?
Kérdezem csak hogy szekáljam, közben meg már a kezemben a sajátom, egy adag rizzsel, amit gyorsan el is tüntetek a számban. Annyira jó, hogy itt van, és annyira rossz, hogy ez ekkora örömmel tölt el. Tisztára úgyérzem magam, mint egy kissrác, akinek azt mondták, minden nap karácsony van.

Isabella Williams
Admin

TémanyitásTéma: Re: Shopping is always... ? - Izzie & Zin   Vas. Jan. 29 2012, 22:53

Elveszem a poharat tőle, fehérbor, jó választás az ünnepléshez, amit mindketten gondolunk, de egyikünk se mond ki. És ha még tudnám azt is, hogy miért ennyire lelkes az alkohollal, hogy ezzel próbál szexre csábítani, hát én olyan, de olyan büszke lennék! Nem is értem, miért nem jelenti be rögtönazonnal...
Megcsókol a szavaimra, én pedig maximálisan kiélvezem, még ha nem is tart sokáig, aztán még csukott szemmel bólintok a köszönetre is. Nagyon sok dolog van, amiben megengedhetem azt a luxust, hogy ne hagyjam magam befolyásolni általa, na ez nem olyan.
-Megértem, hogy nem szeretnéd... én pedig nem akarlak sürgetni, sem rád erőltetni ezt. A szex az más, amit az elmúlt hónapokban csináltam, arról tudtam, hogy nem lehet rossz vége... ha elcsábítalak. Tudtam, hogy élvezni fogod mind, még ha elsőre kicsit furcsa is, például a fénymásolós izgalom, amikor be is jött a takarítónő. De ez a része a dolognak teljesen más, hogy beszélj róla, vagy beszéljünk. Ez egy totálisan természetes dolog, és nem fog rád olyan nagyon máshogy tekinteni, vagy ha mégis, akkor nagyjából három napig, aztán vége a csodának.-
Megint sokat jár a szám, de nagyon is szándékomban áll megnyugtatni efelől. Bízhat bennem, akarom, hogy bízzon, ilyen téren is, és tényleg nem szeretném ráerőltetni ezt. Mert ez totál más kategória, mint hogy szexeljünk nyilvános helyen, vagy együnk chipset vacsora előtt, vagy egymás testéről nyaljuk le a cherryt.
-Hős vagyok!-
Ujjongok a pálcikáknak, amit megszerel szépen nekem bele a kezembe, és már nyitogatom-csukogatom is, a kérdésére válaszul. Naná, hogy emlékszem! Ettől függetlenül az első falatokkal rendesen megküzdök megint, de azért már gyorsabban ráérzek a technikájára.
Aztán nézem a húst. A pálcikákat. A húst. Megint a pálcikákat. És megint a húst... agyalok, hogyan is kellene, majd oldalra sandítok, próbálok észrevétlenül, de túl jó megfigyelő ahhoz szerintem, hogy ne vegye észre, mindenesetre azután inkább megkérem, hogy segítsen.
-Hogy kell a husit? Megfogom és leharapok egy darabot? Kicsúszik!-
Kérdezek, utána meg panaszkodok róla, pedig annyira szeretném megkóstolni. A rizs isteni, pláne a sajttal, amiből arra is, meg a húsra is került.

I
make it
hot like fire

Hyun Zin Woo
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Shopping is always... ? - Izzie & Zin   Vas. Jan. 29 2012, 23:27

- Azért inkább ne beszéljünk róla...
Szerintem nem érti teljesen, de ráhagyom, csak ne említse többet a dolgot. Csinálni jó, de beszélni róla, elég fura. A fénymásolós eset meg... khm... azóta nem is használtam azt a fénymásolót. Még csak hozzá sem értem. Ha csak ránézek, már elvörösödöm, pedig nem kéne. Nem is szoktam ránézni. Mert hát, mi lehetne arcpirító egy fénymásolón. Igazán nem tudnám kimagyarázni.
Amíg ezekről a dolgokról beszél nem is nézek rá. Hiszek neki, mert hinni akarok neki, és tényleg örülök, hogy nem fogja Breet beavatni az összesrészletbe. Szerintem Bree is meg fogja érteni, hogy én nem akarom, hogy erről beszéljenek. Ha meg nem, hát majd elmondja azt is, elvégre ő is szereti megmondani a véleményét.
Még jó, hogy az étel köti le Izziet. Már egész jól megy neki a csipegetés a rizsből, de azért feltűnik, hogy a húshoz nem nyúl. Én nem különösebben zavartatom magam, felkapom a sajátomat, és beleharapok, aztán visszateszem.
- Ha ügyes vagy nem csúszik ki... Amúgy általában előre felvágják... csak lusta voltam.
Felkapom a husiját a saját pálcikáimmal és a szájához emelem, hogy haraphasson belőle egyet. Nem tudom mit fog szólni, ahhoz, hogy lusta vagyok, de talán nem haragszik meg érte. Meg mivel ez nem koreai étel... Mindegy is. Ott a kés, ha meg az nem tetszik neki, próbálkozhat, vagy megetetem én.
Amíg próbálkozik én tovább eszem, és elkezdem nézni a tv-t. Vajon hogy csinálja, hogy mindig megtalálja azt a csatornát, ahol éppen Jóbarátok megy? Nem mintha számítana. Vicces, van borom, van vacsorám, és van barátnőm.
- Milyen nap van? Úgy értem hányadika?
Csak mert az ilyen döntő pillanatokat az ember életében fel kell jegyezni. Nem is nagyon tudom miért olyan sürgős, hogy ezt meg tudjam, de fontosnak érzem.

Isabella Williams
Admin

TémanyitásTéma: Re: Shopping is always... ? - Izzie & Zin   Vas. Jan. 29 2012, 23:58

Nem beszélek róla, mert nem szeretné, pedig tudnék mit mondani, olyat, aminek örülne is szerintem. Hogy mennyire jó vele... ami meglepő, mert nincs túl sok tapasztalata, és annál inkább elismerésre méltó, mert nekem meg talán túl sok is van az ő erkölcsi mércéjével nézve.
Nem zavar, hogy lusta volt felvágni, így is nagyon jó a vacsi, és különben is, ha nagyon akarnám, akkor megcsinálnám én magamnak. És különben is, ez egy olyan dolog, amiben nem mutatja magát tökéletesnek, szóval igen nagyra értékelem a lustaságát, főleg, hogy ezt aztán nem foghatja az én rossz hatásomra.
Segít, és a számhoz emeli a húst, én meg beleharapok, és azután felnyögök, mert nagyon-nagyon finom. Mennyei, szóval ezek után is inkább rá fogom bízni a főzést, és akkor mindenki jól jár.
-Hűű, ez nagyon finom! Megint... nagyon jól főzöl!-
Dicsérem egy mosollyal, aztán meg már én is próbálkozom tovább a pálcikákkal és a husival, és egészen belejövök az evésbe, de azért sokkal jobb volt, amikor ő etetett. Azonban a szemem megint nagyobb volt, mint a szám, és nem is bírom megenni mindet, amit behozott nekem, így is már nagyon teleettem magam, szóval ahogy végzek az asztalra teszem a tálcát.
-Köszönöm!-
Miközben visszadőlök hátra a kanapén egy puszit adok Zinnek a csodás vacsiért, utána meg megfogom a borospoharat, és kortyolok a finomságból. Furcsa, mert a fehérbor sokkal hamarabb érezteti a hatását, mint a vörös nálam, és ráadásul ma nem is nagyon ettem szénhidrátot, ami különösebben felszívhatná, szóval gondolom ettől is hat könnyebben és gyorsabban, már érzem kicsit a fejemben, hogy hat, bár az is lehet, hogy az események ilyen mámorosak.
A lábaimat átnyújtom a karfán, hogy el tudjak feküdni Zin mellett úgy, hogy ne zavarjam az evésben, szóval a fejem a combja mellett a kanapén, a lábaim meg a tőle távolabbi irányban lelógatom a karfán keresztül. A kezeimet a hasamra teszem, mert sikerült kicsit többet ennem, mint ami elég lett volna - egyszerűen nem tudtam ellenállni az ételnek. Innen nézek fel rá, amikor kérdez.
-25? Vagy 27? Nem is tudom pontosan... de holnap már megjegyzem!-
Ezt a lányoknak tudni kell, de van egy olyan gyanúm, hogy közülünk ő lesz az, aki mindig pontosan fogja tudni idézni, én pedig aki hajlamosabb lesz téveszteni a dátumot. Ezután megint oldalra fordítom a fejem, hogy nézzem tovább a műsort a tv-ben.

I
make it
hot like fire

Hyun Zin Woo
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Shopping is always... ? - Izzie & Zin   Hétf. Jan. 30 2012, 00:19

Nekem teljesen átlagosnak tűnik, amit eszünk, úgyhogy nagyra nyílt szemekkel nézek rá, hogy már megint így odáig van, és még meg is dicsér. Persze jól esik, csak azért elgondolkodtató...
- Örülök, de legközelebb te főzöl.
Remélem nem az lesz az utolsó alkalom, hogy eszem, mert ki tudja, tud-e egyáltalán bármit is csinálni. Bár még emlékszem, milyen kis harcias volt, hogy a palacsinta meg a rántotta nem számít, azért kíváncsi lettem, ő hogy főz. Meg ez amúgy is olyasmi, amit a lányoknak kéne csinálniuk. Én csak muszájból főzök, mert nincs más, aki megtegye, vagyis egy ideig nem volt. Aztán megint lett, de az jelenleg a vasárnapjaimra van korlátozva. A hét többi napján meg nem szeretek éhes lenni.
Hamar belejön az evésbe, így én is nyugodtan tudok tovább enni. Megeszek mindent, eddig fel sem tűnt mennyire éhes voltam. Izzie hamarabb végez, én meg kapok egy puszit, aztán meg elfekszik.
- Ha tönkreteszed a kanapémat, mérges leszek.
Mondom két falat hús között, mert ugye ez, amit most csinál nem éppen a rendeltetésszerű használat. Igaz nagyon szép látványt nyújt, még így telepocakkal is. Elfogy a hús, így a tálcát leteszem a kis asztalra, és csak a rizses tálat veszem a kezembe, hogy megegyem a maradék rizsemet.
- Akkor biztos 26-a van...
Mert az van a között, amit mondott. De majd megnézem a telefonon, vagy a tv-n vagy a naptárban. Igazából ráér a dolog holnapig. Leteszem a már üres tálat és a pálcikákat, aztán kikapcsolom a tv-t. A Jóbarátok is nagyon izgalmas, de nekem más terveim vannak, és mielőtt még méltatlankodhatna, odahajolok hozzá és megcsókolom. Hosszan és szenvedélyesen, pedig tudom, hogy még beszélnünk kéne.

Isabella Williams
Admin

TémanyitásTéma: Re: Shopping is always... ? - Izzie & Zin   Hétf. Jan. 30 2012, 00:47

Kicsit nagyra nyílnak a szemeim, amikor mondja, hogy én főzök. Mondjuk egy-két dolgot el tudok készíteni, de nem nagy cucc... inkább a fűszerezésben vagyok jó, azzal szoktam játszani, attól lesz finom, amit csinálok, szóval végül is oké, legyen.
-Jó. Legközelebb én.-
Beleegyezek, bár szerintem nem is tudom, hogy mit vállaltam, sőt, ebben biztos vagyok. Lehet, hogy meg lesz ezáltal az első veszekedésünk párként, de nem szaladok ennyire előre, sőt, semerre se, hanem elnyúlok mellette.
-Nem teszem tönkre, hidd el, sokat bírna ez!-
Mosolygok, megint felfelé nézve rá, mert azért lenne tippem arra, hogy mit csináljunk rajta, amivel tesztelhetjük a korlátait, de inkább nem vetem fel neki ezt az ötletet még. Kikapcsolja a tv-t, miután befejezte az evést, én meg már épp ránéznék méltatlankodva, de nagyon jó módszere van az elhallgattatásomra, és a figyelemelterelésre, úgyhogy csak a kezeim közé fogom az arcát, ahogy megcsókol.
-Hmmm...-
Ennyi a véleményem a dologról, ami mindent elárul számára, ebben biztos vagyok. Nagyon belelendül, és én is szívesen tenném, de még nem most és azonnal, szóval kicsit változtatok a csókján, és aztán elengedem. Leveszem a lábaimat a karfáról, és oldalra fordulva felállok, utána odalépek hozzá, kigombolom a nadrágom és lehúzom a cipzárat, de nem azért, amit ő gondol, csak mert kényelmesebb, sőt, a felsőmet is följebb húzom, és azután oldalasan az ölébe ülök. Megint nagyon közel vagyunk, úgyhogy a kifordított tenyeremmel távolabbról magam felé megsimítom a nyakát.
-Mit szeretnél még tisztázni most?-
Kérdezem kíváncsian, és ha nem mond semmit, hanem megint megpróbál levenni a lábaimról (mintha az még nem sikerült volna neki, pedig óóó dehogynem!) akkor majd én mondok. És különben is, a cherrynk még kint van, azzal is illene ünnepelnünk, mert úgy hiszem, az lesz a mi alkoholunk.

I
make it
hot like fire

Hyun Zin Woo
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Shopping is always... ? - Izzie & Zin   Hétf. Jan. 30 2012, 01:10

Egész könnyen belemegy, úgyhogy még reménykedek, hogy ehető lesz az a valami, amit készít. Aztán ha nem, hát legközelebb majd beállhat mellém segíteni. Vagy kap egy szakácskönyvet ajándékba. Mint enyhe célzás. Bár nem kéne ennyire előreszaladonom az időben, ki tudja, meddig tudjuk elviselni egymást. Nem is kell sokat várni, már felesel, hogy mit bír a kanpém meg mit nem. Tudom, hogy sokat bír, de akkor sem rendeltetésszerűen használja. Mindegy. A látvány továbbra is kárpótol, és az is ahogy visszacsókol, meg ahogy belenyög.
Aztán feláll, és vetközni kezd, nem is tudtam, hogy ennyire akarja már. De aztán nem tolja le a nadrágját és a felsőt is csak egy kicsit húzza fel... Az ölembe ül, a nyakamat simogatja és hülyeségeket beszél.
- Te most szívatsz, ugye? Neki állsz vetkőzni, aztán meg elvárod, hogy gondolkozzak?
Kérdezem, és hitetlenkedve nézek rá, mert kizárt, hogy én most bármit is tisztázni tudjak. Az egyetlen dolog, amit tisztáznék, hogy fogja be végre, és menjünk az ágyba. De ha ezt kérdezte, akkor neki nyilván van még mit mondania, erre még én is rájövök.
- Mit kell még tisztázni?
Kérdezem meg, de közben simogatni kezdem, mindenhol, ahol nem fedi ruha. Hátha előbb elmegy a kedve a beszélgetéstől. Pedig tudom, hogy ő meg bírja állni, de a remény hal meg utoljára.

Isabella Williams
Admin

TémanyitásTéma: Re: Shopping is always... ? - Izzie & Zin   Hétf. Jan. 30 2012, 01:30

Hangosan, jóízűen, és nagyon őszintén felkacagok, mert szerintem ez az első alkalom, hogy nem azért vetkőzök, hogy azonnal beindítsam vele a fantáziáját, sőt, még rá se jövök, hogy mit csinálok, és ő meg méltatlankodni kezd, ráadásul olyan édesen teszi, hogy az valami hihetetlen. Oda is hajolok inkább, és megcsókolom érte, mert ez bizony nagyon tetszett. Amikor elengedem, még akkor is nevetek rajta, olyan őszinte volt ez a számonkérése, hogy én mégis mit képzelek.
Felkelek az öléből, és a konyhába megyek, hogy behozzam a választ a kérdésére, mert hogy én sem vagyok már olyan nagyon könnyen ellenálló, mint azt gondolná, vagy épp én gondolnám. A simító mozdulatok megtették a hatásukat, szóval az üveg cherryvel térek vissza, és úgy válaszolok a kérdésére.
-Hogy mennyit hagyunk meg ebből.-
Elmosolyodom, amikor odaérek elé, és még mindig a kezemben fogva az üveget ülök az ölébe, szemben vele most már, amitől a szűk nadrág el is kezd szépen kicsit lecsúszni rólam, de nem érdekel egyáltalán, mert kétlem, hogy olyan nagyon hosszú ideig fogja rajtam hagyni. Hátranyomom a kanapé háttámlájának, és a kezeimmel a feje mögött kibontom az üveget.
-Nyugi, nem fogom kiönteni.-
Szögezem le azonnal, és beleiszok az üvegbe, azután egy cseresznyés nyelves hosszú csókot kap, hogy ő is élvezhesse közben a finomságot. Elengedem, és kicsit hátrahajolok az ölében, hogy beleigyak az üvegbe, a tömény jólesően cseresznyés ízzel végigmarja a torkomat, azután felé tartom az üveget, és amint átveszi, inkább már mással foglalom el magam. Például feszengek kicsit az ölében, hogy kényelmesebben üljek, és azért is, mert tudom, hogy ez elég hatásos mozdulat. Mivel már fehérbort is ittunk, így ez már tényleg nagyon jó hangulatba hoz.
A nyakát kezdem el csókolgatni, kezeimmel pedig végigtapizom a mellkasát, azután amint szabaddá válik, újra szenvedélyesen birtokba veszem az ajkait. Kellenek, nagyon, így nem is eresztem sokáig.
-Tudod, mi az egyik legjobb dolog abban, hogy együtt vagyunk? Az, hogy szólíthatlak Honeynak.-
Súgom a fülébe, és olyan édesen-bűnösen ejtem ki a becenevét, hogy ebbe bizony még az angyalok is beleremegnének, és hát ki vagyok én egy angyalhoz képest, totál beindít ez a tudat, szóval belenyalok-csókolok a fülébe, és még meg is harapdálom. Testem az övéhez simul, és mivel a nyakamban megköthető a felső, így nincs rajtam melltartó, amitől csak még könnyebben érzem a testfelületét.
-Ez a nem rendeltetésszerű használat is problémát okoz számodra? Mert akkor abbahagyhatjuk.-
Egy frászt hagyhatjuk abba, hiszen még el se kezdtük igazán! Akarom, itt, a kanapén, itt még nem csináltuk, de ha már csináltuk volna is, akkor sem érdekelne, teljesen kész vagyok tőle, és érte, pont ahogy szerette volna, szóval legyen olyan jó, és döntsön meg; fejezze be, amit elkezdett!

I
make it
hot like fire

Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Shopping is always... ? - Izzie & Zin   Today at 11:34

Shopping is always... ? - Izzie & Zin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2