Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Houston, we have a problem! - Zin&Izzie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyVas. Jan. 22 2012, 23:31

Egész délután hívogattam, és állandóan foglalt volt. Sőt, ami még jobb, hogy a köztes időkben, amikor nm hívtam, akkor meg én voltam foglalt, szóval nem tudtam vele közölni, hogy amit beterveztünk ma estére, az bizony ugrott, mert hogy nekem női problémák jöttek közbe. És oké, örülök én neki, hogy jöttek, de... hát na. Kár, hogy nem figyeltem jobban a napokat, akkor tisztában lettem volna vele.
Szóval megbeszéltük, hogy este átjövök, még Beenek se kell magyarázkodnom, mert nincs a városban - erre nekem megjön. Szuper! És még telefonon se tudtam lemondani a dolgot, pedig semmi kedvem nem volt az egészhez, mármint elindulni hozzá, de ha nem jönnék, és szólnék, hogy nem lesz ma semmi, akkor biztos botrányt csinálna. Csak tudnám, mióta foglalkoztat ez engem.
Szóval itt állok az ajtaja előtt, és kopogtatok. Persze nem vagyok túl száraz, mivel mikor esik az eső? Ilyenkor, hát hogyne! Az esernyőm meg tönkrement a nagy szélben, szóval ki is dobtam a kukába a ház előtt. Csurom vizes vagyok, és nyűgös, és fáradt, és még ráadásul ide kellett jönnöm - nem túl jó a hangulatom, érthető módon, pláne, ha belegondolok, hogy nagyjából két percet leszek itt, utána megint mehetek ki az esőbe. Jelenleg úgy érzem, totál nem éri meg nekem ez a nem-kapcsolat, de azért mégis bekopogok.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyVas. Jan. 22 2012, 23:57

Egész délután anyámmal beszéltem telefonon. Rendelni akart valamit, valamilyen teleshopos programból, és arról próbálom már órák óta lebeszélni, de hajthatatlan. Azt állítja, hogy csak tanácsot akart kérni, melyiket rendelje meg, és nem kérdezte a véleményemet arról, hogy megéri-e és egyébként is mióra szólok én bele abba, hogy ő mire költi a pénzét. Néha annyira jó lenne tisztázni vele, hogy nem az ő pénze, hanem az enyém. De nem tehetem. A világ, amiben él egy pillanat alatt, mint egy kártyavár dőlne össze, és vele együtt minden más is borulna. Szóval csak hallgatom, és próbálok rá észérvekkel hatni. Órák óta sikertelenül. Észre sem veszem, hogy elmegy az idő...
Kopognak, és csak ekkor jövök rá, hogy Izzie jön. Le kell ráznom anyámat. Pedig az nem lesz egyszerű. Viszont nem akarom Izziet sem váratni, így még mindig a telfont a fülemhez tartva nyitok ajtót, és intek neki, hogy maradjon csöndben.
- In Hee-sshi! Most le kell tennem.
Behúzom Izziet, hogy ne álljon az ajtóban, papucs már van ki rakva neki, remélem becsukja maga után az ajtót. Mivel tiszta víz, hozok egy törölközőt, anyám meg persze meg még mindig magyaráz. Most éppen arról, hogy miért akarom hirtelen lerakni. A kijelzőmre nézek.
- Több mint 3,5 órája beszélünk, és még mindig azt gondolom, hogy el kéne felejtened a dolgot.
A vörös kezébe nyomom a törölközőt, aztán tovább beszélek.
- Egyébként mint mondtad, a te pénzed, azt csinálsz, amit akarsz vele... Most már tényleg fejezzük be.
Még egy percig tiltakozik, de aztán szerencsére beadja a derekát, és végre elköszünk. Közben azért figyelem Izziet. Nem fest túl jól, bár lehet csak azért mert ázott, de szeritnem kicsit sápadt is. Remélem nem fertőz meg valami vírussal. Mindenestre a derekára csúsztatom a kezem és magamhoz húzom, kinyomom a telefont és a kanapéra dobom. Megcsókolom Izziet, aztán mondom csak ki, ami már az előbb is az eszembe jutott.
- Lehet otthon kellett volna maradnod.
A szavaimat persze meghazudtolják a tetteim, mert a kezem már a felsője alatt van.
- Le kéne venned ezeket a göncöket, meg fogsz fázni...
Újra megcsókolom, de abbahagyom, mert az az érzésem, valami nagyon nem stimmel. Várakozón nézek rá. Lehet nincs kedve? Vagy tényleg beteg?
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyHétf. Jan. 23 2012, 00:19

Talán nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, hogy a nők ilyen állapotban, nos, finoman szólva is hisztisek. Na, hát nálam ami egyébként felgyűlik feszültség és energia, azt máskor könnyen levezetem, nem vagyok se paragép, se kiakadó kakukkosóra, se semmi ilyesmi, elég lazán veszem az életet - kivéve havonta ezt a pár napot. Ilyenkor nem, ilyenkor kifordulok önmagamból, de teljesen, épp ezért sem szeretem. Csak arra szoktam vágyni, hogy bebújjak az ágyba egy meleg vizes palackkal a hasfájás ellen, és sorozatokat nézzek, és csokit egyek, és nevetgéljek a vicces részeken.
Végre kinyitja az ajtót, én pedig belépek az előszobába és becsukom magam után, de el se kezdek vetkőzni, csak megfogom a törölközőt, és megtörlöm vele a hajamat kicsit. Megvárom, amíg leteszi a telefont, az anyukája lehet, a múltkor is ezt mondta a buszon, vagyis így szólította.
Kezeimet a nyakára simítom, és visszacsókolom, jóleső melegséggel áraszt el, ahogy hozzám ér, és a közelemben van. Ezt szoktam még volt szeretni ezeken a napokon, már amikor volt pasim, hogyha csak összebújtunk, átölelt, simizgetett, szóval a romantikus pillanatokat, amiknek egyéb esetekben nem vagyok az a kifejezett aktivistája.
-Maradtam volna én, csak nem tudtalak elérni telefonon, hogy mondjam, a férfihisztidhez meg semmi kedvem nem volt, hogy felültettelek, és nem jöttek, szóval eljöttem inkább. De ma nem lesz szex, sőt, a jövő hét nagy részében se nagyon, mivel piros napokat ünnepelek.-
Magyarázom neki a nyilvánvalót, és aztán el is engedem a nyakát, mert gondolom, hogy máris az jön, hogy akkor megfordulok, és elsétálok. Szóval csak megpaskolom a mellkasát, adok neki egy csókot még, aztán mielőtt megfordulnék, hogy elmenjek, hozzáfűzöm, hogy:
-Találkozunk 5 nap múlva.-
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyHétf. Jan. 23 2012, 00:49

Nem szeretem, amikor így beszél velem. Nagyon nem. Mi az, hogy én hisztizek? Sosem hisztizek.
- Sms-ről hallottál már?
Kérdezem meg csak úgy mellékesen, mert tényleg nem tetszik, hogy úgy állít be, mintha valami nyafogós kissrác lennék, aki nem bírja ki nélküle egy-két napnál tovább. Na jó, mondjuk tényleg nem, de akkor is. Aztán jön csak az arcul csapás: nincs szex. Mi van? Mit vétettem már megint. Piros napokat ünnepel? Egy pillanatra elgondolkozom, hogy melyik szünetről maradtam le, de aztán koppan. Nagyot. Hát most erre mit mondjak?
- Oké, jó ünneplést.
Válaszolom, és hát ha menni akar, menjen. Így végül is nem sok mindent tudok tenni érte. Mármint nem értek én az ilyesmihez. Viszont kintről hirtelen nagy fény árasztja el a szobát, ami azért meglepő, mert a nappaliban amúgy is ég a villany... aztán jön a hatalmas dörrenés is. Nem mintha arra vágynék, hogy így velem töltse az éjszakát, de ilyen ítéletidőben, még az a 10-15 perces séta is kegyetlenség, ráadásul már most is csurom vizes.
- Itt kéne maradnod. Ha most ki mész, tuti beteg leszel.
Lépek utána és ölelem meg hátulról, hogy ne meneküljön. Nem, nem lettem hirtelen sokkal figyelmesebb. Egyszerűen csak nem szeretném, hogy beteg legyen. Akkor ugyanis nem csak 5 nap lesz a dologból, hanem mondjuk két hét. Annyit meg egész biztosan nem bírok ki.
Meg ha beteg lenne, akkor a munka is felgyűlne a hökben. Nem beszélve a bűntudatról, amit éreznék, mert ilyen időben elküldtem. Azt hiszem nagyon önző vagyok.
Vetkőztetni kezdem, már ha hagyja, mert a vizes ruhákra most tényleg nincs szüksége.
- Hozok száraz ruhát. Kérsz még valamit? Hajat is kéne szárítanod...
Magyarázok nagyban, de nem megyek arrébb csak tovább vetkőztetem, nem tehetek róla, de még így is nagyon vonzó.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyHétf. Jan. 23 2012, 01:03

Egy sima farmer, bő nyakú barna kötött garbó van rajtam, ami hosszított aljú, fölötte szövetkabát, a lábamon pedig egy rövid csizma, belehúzva a csőszárú szűk nacim alja.
Megfordulok, hogy menjek, amikor is olyan nagy villanás, és akkora dörgés hallatszik kintről, hogy megrezzenek tőle. Mögém lép, és megölel, és ez olyan jól esik, ráadásul még mondja is, hogy maradjak, és nincs is kedvem megint sz@rrá ázni, plusz megfázni, ráadásul az utóbbi időben annyi időt töltöttem itt, hogy már egészen kényelmesen mozgok a lakásában, mármint nem csak úgy teszek, hanem tényleg, szinte már, nagyon erős túlzással rá lehetne fogni, hogy otthonosan.
-Oké, maradok.-
Mondom, utána meg elnevetem magam olyan aranyosan, mint egy óvodás, azon, ahogy azonnal vetkőztet. A berögzült szokások. Mint nálam ez a nevetés, ami mindig ilyen, és mindig őszintén cseng, szívből jön, sokan szokták mondani, mennyire szeretik hallgatni.
Segítek neki levenni a pulcsimat, ami alatt egy tapadós rövid ujjú felső van, rajta egy nyuszival. Szeretem a nyuszikat, szóval van jó pár ilyen cuccom. Leveszem a csizmát, és felveszem az odakészített papucsot, szerencsére, mivel a csizmán belül volt a nadrágom szára, így legalább az ott nem vizes - mert egyébként minden máshol igen.
-A hajamnak elég lesz ha megtörlöm, nem nagyon szeretem szárítani.-
Egyszer azt olvastam, hogy nem tesz jót a hajnak, és mivel egyébként se szerettem szárítgatni, kapva-kaptam a magyarázaton, azóta csak akkor szoktam, ha nagyon muszáj.
Kigombolom a nadrágom, és lehúzom a cipzárt, miközben azon agyalok, hogy ebből, mivel baromira szűk, elég nehéz lesz kimásznom. A pólómat is felhúzom a hasamon, mert még egy kicsit az is vizes lett, csak most tudatosul bennem, mennyire megáztam.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyHétf. Jan. 23 2012, 01:24

Összerezzen. Remélem nem fél a vihartól. Mindegy, a nevetése már sokkal jobban tetszik. A hangulat is jobb, ha nem vitatkozunk, hanem mondjuk ő nevet, én meg, én meg... mondjuk nem csinálok semmit. Semmit, amivel megbánthatnám. Inkább a vetkőztetésre koncentrálok. Egész nagy rutinom van már a dologban, hihetetlen. A nyuszis felsőn elmosolyodom, ez annyira Izzies, csak tudnám, mióta tartok ilyen dolgokat számon. Mindenesetre ez sem maradhat rajta, mert vizes. Ahogy a nadrágja felső része is, márpedig ebben az esetben annak is mennie kell. A hajszárítót leszavazza, nekem végülis mindegy, remélem nem fog megfázni.
Elindulok felfelé, hogy keressek neki valamit, bár egész biztos, hogy minden ruhám nagy lesz rá. Útközben vetek egy pillantást a fütésszabályozóra, és egy kicsit feljebb tekerem.
Pár perc múlva egy fekete tréning nadrággal és hozzátartozó kapucnis pulcsival, meg egy szintén fekete Snoopy-s polóval térek vissza.
- Sajnos nyuszis polóm nincs. Be kell érned ezzel.
Mutatom meg neki a polót, aztán veszem csak észre, hogy a cipzárját már kinyitotta és a hasa is kint van. Ha jól sejtem, azért van még mindig rajta az a vizes nadrág, mert vizesen hozzátapad, és nehezebb levenni. Megfogom a kezét és bevezetem a kanpéhoz. Lehúzom róla a nyuszis polót, és végig simítok az oldalán. Szörnyű kínzás, amit velem művel, remélem tisztában van vele, hogy valamilyen módon ezért még kárpótolnia kell majd.
- Ülj le.
Mondom, teljesen feleslegesen, mert biztos leülne magától is, aztán elkezdem róla lefelé húzni a nadrágot. Ehhez persze le kell térdelnem elé, de mindegy. Kap egy-egy puszit a combjai belső felére, mert... csak. Aztán mielőtt hülyeséget csinálnék, összeszedem a vizes gönceit, és kiviszem őket száradni. Közben meg remélem, felveszi, amit hoztam ruhát, mert lehet neki piros napjai vannak, de én ettől nem érzem magam nyugodtabbnak.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyHétf. Jan. 23 2012, 10:26

Elmegy, de hamar vissza is tér másik ruhákkal. Elmosolyodom a szavain, ezek szerint tudja, hogy mennyire szeretem a nyuszikat.
-Snoopy jó fej, mindig bírtam.-
Hagyom, hogy a kezemet fogva a kanapéhoz vezessen, és le is ülök, amikor mondja, kétkedően, és kíváncsian nézem, hogy vajon mit akar. Fekete melltartó és fekete francia bugyi van rajtam. Letérdel, és lehúzza a nadrágot, így valóban könnyebb, én meg elnevetem magam a tevékenykedésén, és még egy-egy puszit is kapok a combjaimra. Nagyot sóhajtok, elfojtottan, ami azért sikerül így, mert ezt a tevékenységet most nem folytathatjuk, pedig...
-Haa Úr Isten ilyeneket ne csinálj!-
Nézek rá zaklatottan, de vigyorgok persze, ő meg elindul kifelé a ruháimmal, én meg felveszem, amiket hozott. Vagyis, előtte még a melltartó is lekerül, mert a szivacs az teljesen átázott. Szóval utána veszem fel a pólót és a pulcsit is, mind nagy rám, szóval kb úgy nézek ki mint a nagyon vagány lányok a nagyon vagány táncolós filmekben (már amikor nem egy szál semmiben nagyonvagánykodnak). Utána megyek, a melltartót fogva a fürdőszobába, hogy azt is oda terítsem a többi mellé.
-Ilyenkor sokkal nagyobb a libidó, szerintem minden nőnél.-
Magyarázom meg neki a korábbi szavaim folytatásaként a helyzetet, ahogy belépek a helyiségbe.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyHétf. Jan. 23 2012, 10:55

Van bennünk valami közös. Én is bírtam Snoopyt. Meg most is bírom. De ezt megtartom magamnak, nem kell neki mindent tudnia. Mondjuk ha az emeleten szétnézne a könyves pocon az egyik soron csak is Schulz képregénye sorakozik - persze díszdobozos verzióban. Nem hiszem, hogy valaha is szét nézett volna arra felé, már csak azért sem, mert általában mire felérünk már nem vagyunk olyan állapotban, hogy nézelődjünk. Én legalábbis nem szoktam abba lenni.
A puszimra nagyon nagy hévvel reagál, úgyhogy gyorsan el is megyek, mielőtt még leordítja a fejemet, csak azért mert én még így is megkívántam. Nem tehetek róla, hogy ilyen hatással van rám, de ha ennyire zavarja, majd igyekszem távol tartani magam tőle.
Egy perc sem telik bele és már mögöttem áll, a kezében a melltartójával. És akkor tartsam magam távol tőle. Nyelek egyet, ami azzal jár, hogy az ádám csutkám látványosan föl-le mozdul. Aztán még mond is valamit, valami olyat, amitől egyáltalán nem lesz jobb. Bólintok. Tudomásul vettem. Nem rossz volt a puszim, pont ellenkezőleg, jó volt neki. Nem értem hol van akkor a probléma? Mindegy ráhagyom. Egyelőre.
- Kérsz valamit? Enni? Inni?
Remélem enni kér, mert a főzés tovább tart, és kellemesen megnyugtató cselekvés is. Amúgy is lassan vacsora idő van. Bár ki tudja, lehet csak én akarok folyton enni.
Mindenesetre kiterelem a fürdőszobából, vissza a nappaliba, aztán megyek intézkedni, hogy meglegyen, amit kért.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyHétf. Jan. 23 2012, 11:10

Leteszem a ruhadarabot, és közben kinevetem őt, vagyis azt, ahogyan reagál. De nem gúnyosan, csak jóízűen csilingelősen, időnként még rácsodálkozok, hogy ennyire tud kívánni.
Nem megy újdonság számba az, hogy nála egyek, és valóban nagyon-nagyon éhes vagyok, hála az "áldásos" napoknak. Szóval mindkettőre bólogatok, miközben én is a nappaliból megyek vele a konyhába.
-Nagyon éhes vagyok! És nem is főztél még nekem... a palacsinta, meg a rántotta nem számít annak.-
Fűzöm hozzá azonnal a mondandóm második felét, a mutatóujjamat felemelve, mert amilyen kötekedő, tudom, hogy azonnal ellenkezne, és mondaná, hogy óóódehogynem. Szóval főzhet nekem valami finomat.
-Én meg csinálok teát.-
Félig oldalra fordulva állok vele szembe, így könnyű a fejemet enyhén a vállaim felé fordítani, és szépen mosolyogva pislogni rá, ez az ún. "kihagyhatatlan ajánlat" nézésem, amit már elég jól ismerhet, tekintve, hogy már... ki tudja hányszor szexeltünk, és ajánlottam fel neki magam hasonlóképpen. Szóval kétlem, hogy ellen tudna állni egy ilyen ajánlatnak, ami ilyesmire emlékezteti, még ha a teának igen is.
-Remélem, hogy nem leszek beteg.-
Jegyzem meg, talán csak úgy inkább magamnak, csevegési szándékból, meg mantrázásként, hogy én ugyan egészséges maradok, egészséges maradok! Kétlem, hogy megszokta volna már, hogy mennyit csacsogok, habár mielőtt összejártunk, akkor is már sokat hallhatta.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyHétf. Jan. 23 2012, 12:03

Fantasztikus, éhes, és még ki is oktat. Jó ő persze még nem ismeri a főzőtudományomat, és én sem dicsekedtem vele soha. De ha ennyire nagyon éhes, és még válogat is, akkor ám legyen, ma kívánság műsort tartunk.
- És mit szeretnél enni?
Arra, hogy ő a teát készíti el, csak felhorkanok, valahogy nem nézem ki belőle, hogy bármi másra is képes lenne, de biztos én vagyok a rossz indulatú. Mindegy. Hagyom csináljon magának teát, az végülis kell, most hogy így megázott. Megfázás ellen kifejezetten hatásos.
A konyhába megyek, és nekiállok készülődni, őt meg hagyom teát főzni. A vízforralót csak nem tudja elrontani.
A pillantásáról nem vagyok hajlandó tudomást venni, mert olyankor is így néz, és épp most közölte velem, hogy azt most nem. Kicsit ellentmondásos, szóval nem veszek róla tudomást, csak a kajára koncentrálok. A szavaira, hogy reméli nem lesz beteg, keresni kezdek az egyik fiókban, és hamar megis találom a C-vitamint.
- Tessék. A hűtőben van narancslé is.
Nyomom a kezébe a vitamint és adok még mellé instrukciókat, a tea mellé nem árt. Aztán majd eldönti, hogy kell-e neki vagy sem.
Ha a teával kész van, kiterelem a konyhából, nem szeretem, ha mellettem téblábol valaki főzés közben, és azt sem szeretem, ha sokat fecseg. Nem csak tőle nem, senkitől sem. És ma már hallgattam elég fecsegést.
A kanapéra ültetem, a kezébe nyomom a tévétávirányítót, aztán szórakozzon. Én meg addig nyugodtan elkészíthetem a vacsoránkat.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyHétf. Jan. 23 2012, 19:51

-Lepj meg valamivel, amiben van pipicici.-
Mosolygok rá édesen a kérdésre reakcióként, bár nem biztos, hogy értékeli. Egyébként nem szeretem az ilyen édinyelvet, de ez a szó kifejezetten tetszik, meg még van egy pár, ami szintén.
Odaadja a vitamint, meg a narancslevet is mondja, merre találom, szóval veszek is magamnak, poharat is persze, és abba öntök belőle. Jól esik a torkomnak a hideg, ez már rossz jel, viszont meg se mukkanok inkább erről.
-Köszönöm.-
Mondom csak a vitaminra meg az üdítőre, aztán meghallgatom, hogyan csináljak teát. Mintha magamtól nem tudnék, bár nem úgy szoktam, ahogy elmondja, de akkor is. Szóval forralok annyi vizet, amiből neki is jut, ha szeretne, aztán megcsinálom a teát benne, és már ki is küld a konyhából, pontosabban addig addig nyomul közel, és tologat hátra, amíg a nappaliban vagyok, a kanapén, és a kezembe nyomja a távirányítót. Hát jó, akkor legyen - én most tv-t fogok nézni. Amit már olyan rég csináltam. Szerencsére az ég nekem kedvez, és az egyiken pont a Jóbarátok megy, amit imádok, szóval Zin hallhatja is a konyhába miközben nézem, ahogy hangosan felkacagok rajta, meg ahogy időnként, a magam szórakoztatására, ismétlem a szövegeket, amik elhangzanak. A csészét az ajkaimhoz emelem, és iszogatom a finom, forró nedűt is.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyHétf. Jan. 23 2012, 23:43

Pipicici? Ez fáj. Inkább csak megforgatom a szemem, és nem mondok semmit, mert az meg neki fájna. Annyit meg még én is tudok, hogy ilyenkor a nők kergék, és ki tudja mit reagálna. Amúgy sem mindig viseli el, ha rosszat mondok rá...
De legalább az illemet még tudja, és megköszöni a vitamint, meg a teát is hamar megcsinálja, és hajlandó magamra hagyni.
Csirke... Hát ezzel ki lettem segítve. De jó, akkor legyen valami egyszerű. Amíg megmosom a rizst, addig úgy döntök, hogy sültcsirke lesz hozzá, jól megfűszerezve, zöldségekkel. Felteszem a rizst a főni, aztán felvágom a csirkét apró kis darabokra. Olaj, citromlé, cayanne-bors, oregánó keverékéből marinádot készítek. A bors az úgyis jó, ha beteg az ember, én meg alapból szeretem. A husikat megforgatom a marinádban, aztán elkezdem nyársra húzni. A hűtőben találok cukkinit, paprikát, padlizsánt de még brokkolit is ezek is rákerülnek a nyársra, a csirke mellé.
Sütő bekapcs, felmelegít. Közben meg nagy nevetések jönnek a nappaliból, ami nem csoda mert a Jóbarátok vicces, én is szeretem.
A rizsem kezd jó lenni, úgyhogy lejebb veszem a tüzet alatta, és teszek rá fedőt. A húsokat beteszem a sütőbe, és töltök magamnak én is teát. Beállítom a telefonom, hogy szóljon 15 perc múlva, és leülök Izzie mellé.
- Ez egy jó rész.
Jegyzem meg csak úgy mellékesen, láttam már vagy százszor, de még nem tudtam megunni. Felkapom az iPad-et az asztalról, és megnyitom a bankszámlámhoz tartozó alkalmazást. Le kell tiltanom, anyám kártyáját pár napra, amíg elfelejti a teleshopot. Belekortyolok a teámba, aztán meglepetten nézek a számlámra.
- 3500 $? Mi a fenét vettél ennyi pénzért? - motyogok, mert megszoktam, hogy egyedül vagyok, és megtehetem - na jó... akkor egy hónap bünti...
Nem akadok ki, egészen hozzá vagyok ehhez szokva, bár az biztos, hogy beszélgetni fogok vele a költekezésről. Persze van még bőven pénzem, de tartogatni kell, mert ki tudja mit hoz a jövő.
Elintézem a kártya letiltást, aztán félreteszem a gépet. Már egy újabb rész van, mondjuk ezt is láttam, de nem baj. Izzievel egyszerre kezdünk nevetni az egyik poénon, úgyhogy ránézek, máskor úgysem nagyon tudom figyelni. Mármint általában mással vagyok elfoglalva, nem azzal, hogy a nevetését vagy bármi mást megfigyeljek.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyKedd Jan. 24 2012, 00:03

Meglepődve kapom oldalra a fejem, amikor felkiált, hogy mit vettem ennyi pénzért.
-Én...-
Kezdenék bele, de aztán rájövök, hogy nem is hozzám beszélt. Még szerencse, mondjuk gondolhattam volna rá, hogy egyrészt honnan is tudná, mennyi pénzt költök el, másrészt, mi jogon kérné számon, úgyhogy csak visszafordulok a tv felé, és várom a következő részt.
Egyszerre nevetjük el magunkat, úgyhogy én is ránézek, és látom, hogy ő is engem figyel. Ez így már a véletlennél jóval több közös pont bennünk, ami azért meglepő, meg az is, hogy korábban nem tűnt fel.
Aztán ahogy telik tovább a rész, már kezd elfacsarodni a szívem, sőt, még a könnyeim is kicsordulnak, egyszerűen ez nekem most olyan nagyon szomorú! Csöndben vagyok, egy pisszenésemet se hallani, nehogy lebukjak, sőt, még próbálom a könnyeimet is minél gyorsabban minél láthatatlanabbul eltüntetni. Sírok a Jóbarátokon, ez hihetetlen!
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyKedd Jan. 24 2012, 00:19

Úgy látszik sokkal több közös van bennünk, mint azt korábban gondoltam. Végülis korábban esküdni mertem volna rá, hogy egyáltalán nincs bennünk közös. Most pedig ijesztő, hogy van még egy dolog, amiben hasonlítunk. Még a rész vége előtt jelez a telefonom, hogy eltelt a 15 perc, így visszamegyek a konyhába, elzárom a rizs alatt a gázt és ellenőrzöm a csirkét. Még kell neki pár perc, de a hátralévő időt azzal töltöm, hogy kikészítek két tálcát, mindkettőre tányért, tálkát, és fémpálcikákat teszek. Aztán az egyikre teszek egy kanalat is, hátha Izzie inkább azzal enne. Töltök még egy-egy adag narancslét is, neki a már használt poharába, magamnak meg egy tisztába.
Közben a hús is pont megsül a zöldségekkel - mesterien tudok időzíteni - úgyhogy kiveszem a sütőből, és két-két nyársat teszek a tányérokra. Csak most tűnik fel, hogy bár jóbarátokat néztünk, valahogy nagyon csendes lett a vörös, pedig az előbb még jóízűen nevettünk.
Odamegyek, hogy megnézzem mi történt, és hát, nem igazán értem, mert olyan mintha sírna...
- Jól vagy?
Kérdzem és mellé guggolok, hogy megtudjam, mi történt az elmúlt 5 percben, hogy hirtelen sírni kezdett. Na jó, ha nem is sírni, de könnyezni, és nem hiszem, hogy a nevetéstől, mert nevetést nem hallottam. Amíg meg válaszol, még zsebkednőt is kerítek, felé tartom a dobozt, hogy vegyen el egyet, a többit meg az asztalra dobom. Odakint megint hatalmas villanás, majd egy hangos dörrenés hallatszik.
Hosszú éjszakánk lesz.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyKedd Jan. 24 2012, 00:36

Kimegy a konyhába, és elkezd tenni-venni, én meg a kezembe veszem a bögrét, és kortyolgatok inkább, hogy eltereljem a gyanút, de... nem sikerül. Úgyhogy visszateszem az asztalra, és ezáltal az utolsó könnycseppeket túl későn sikerül letörölnöm.
Azzal, hogy odaguggol hozzám, és zsepit nyújt, csak ront a helyzeten. Hüppögök párat, és veszek egy zsebkendőt, már előre tudom, hogy hülyének fog nézni, vagy ki fog akadni, ami máskor tökre nem érdekelne, de most, és ilyenkor érzékeny vagyok.
-Phoebenek oda kellett adni a kiskutyát!-
Mondom a tragédia tárgyát, és a könnyeim között elnevetem magam, mert ez annyira abszurd, de nem tehetek róla. Tipikusan az a nő vagyok, aki az állatkínzások láttán összetörik, és most még nem is kínzásról van szó, csak egy szomorú részről, ahol vissza kell adnia, és én mégis ennyire érzékenyen reagálok.
Nézek Zinre, és várom a reakciót, aztán meg dörög, és villámlik egy hatalmasat, amitől megint kicsit összerezzenek, de nem azért, mert félek, hanem mert váratlanul ér. Ahogy az is, hogy minden elsötétedik, a tv is kikapcsol, alig látok kettőig. Bizonyára áramszünet.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyKedd Jan. 24 2012, 09:43

Hallgatom mi a probléma, és nem értem. Én igazán próbálom megérteni de nem megy. Ettől függetlenül nem akadok ki, mert ez legalább olyasmi, amivel nap mint nap dolgom van. Anyám pont ilyen érthetetlenül viselkedik fimnézés közben, szóval ez a helyzet némileg ismerős...
Bár továbbra is szeretném megérteni, és igazán nem tudom megálllni, hogy ne kérdezzem meg:
- És? akkor mi van?
De igazán nem bántásból. Nyilván ez valami női dolog, amit én férfi ésszel sosem fogok megérteni, de próbálkozni talán még szabad. Hátha Izzie ezt is meg tudja úgy magyarázni, hogy megértsem, bár kétlem. Mindenesetre, az megnyugtató, hogy csak a tv-ben volt valami, amitől sírni támadt kedve, és nem valami más baja van.
A villámlás utáni áramszünet, igazán nem hiányzik. Felállok és abalkhoz megyek, hogy kinézzek, odakint mi a helyzet.
- Úgy látszik, az egész környéken elment az áram.
Állapítom meg, ahogy a sötétséget vizslatom, aztán a telefonomat használva elemlámpaként, a szekrényhez megyek, hogy elővegyem az ilyen helyzetekre bekészített gyertyákat. A kis asztalra helyezem őket, és meggyújtok kettőt. Átmenetileg elég lesz.
- Leszaladok, megnézem a biztosítékot, addig ne mozdulj.
Adom ki az utasítást, nem szeretném, ha sötétben leverne valamit. Felkapom a cipőmet, és még mindig a telefonnal világítva megyek le ellenőrizni, mi a helyzet. Egy perc múlva, már ismét az előszobában vagyok, és bújok kifele a cipőmből.
- A biztosíték oké, szóval várnunk kell.
Kiáltok be, aztán a konyhába megyek, két kis tálba rizst szedek, és a tálkákat a tálcák bal oldalára helyezem. Felemelem azt a tálcát, amit Izzienek szántam, és a nappaliba sétálok vele, majd Izzie ölébe teszem.
- Gyertyafényes vacsorát kapsz, igazán nem panaszkodhatsz!
Mondom vigyorogva, nyilván jobbat is el tudott volna képzelni, de ez van. Időközben feltámadt odakint a szél is, és most, hogy nem szól a tv és sötét van a szél süvítése is hangosabbnak hat. Behozom a saját tálcámat is, a kis asztalra teszem, keresek még pár gyertyát és azokat is meggyújtom, aztán a földre ülök, mert mióta felfedeztem, hogy ez is egy lehetőség, igyekszem kihasználni.
- Jó étvágyat.
Kapom a kezembe a pálcikáimat, a másikba meg az egyik nyársat és enni kezdek. Sajnos már nem olyan meleg, de végülis ez érthető, mert eltelt már egy kis idő, mióta kiszedtem. No nem baj, attól még finom.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyKedd Jan. 24 2012, 11:17

Ránézek nagy szemekkel, amikor visszakérdez, és nem is tudja, hogy milyen sokra értékelem, hogy a lenéző élt a hangjából eltüntette, és most nem alkalmazza. Éppen ezért csak fogom a papírzsepit a kezembe, és gyűrködöm, lehajtom a fejemet szégyenkezően, hogy ilyen miatt sírok.
-Ez olyan szomorú. El kell válniuk és nem lesz vele... nem szeretem az ilyen végleges dolgokat.-
Magyarázok neki, de szerintem ettől még nem került közelebb annak megértéséhez, hogy én bizony nagyon érzékeny vagyok az állatos témákra. Ha most megnéznék például egy olyan filmet, amiben meghal egy kutya, mondjuk, akkor tuti, hogy éjszaka zokogva ébrednék.
Aztán összerezzenek a dörgésre, és minden sötét lesz. Eszem ágában nincs mozdulni, Zin meg közli, hogy mindenhol áramszünet van. Akkor ez, úgy hiszem, el fog tartani még egy ideig. Elmegy, hogy megnézze a biztosítékot, de előtte legalább gyertyafényt csinál. Felhúzom a lábaimat törökülésbe, mert az biztos, hogy én innen egy darabig még nem mozdulok. Visszajön, bekiabál, utána behozza, amit készített, és a földre ül le, amin elmosolyodok.
-Ezek szerint nem csak elrontalak.-
Utalok egyszerűen arra, hogy a földön üléses "technikát" azt is tőlem tanulta. Ránézek a tálcára, és remekül néz ki amit készített, szóval eléggé meglepődök rajta. Nem tudtam, hogy tud főzni. Az eszközöket figyelve úgy döntök, hogy akkor challenge excepted, és én most bizony a pálcikákkal fogok enni.
-Jó étvágyat! Remekül néz ki, most sikerült megdöbbentened.-
Szóval fogom a pálcikákat, és nézem, hogy mit csinál Zin. Próbálom utánozni, de sötét van, meg messzebb ül, úgyhogy csak fogom, és beletolom a rizsbe, ami persze szépen lepotyog, mire a számhoz érek vele. Na nem baj, újra... és megint lepotyog, nagyjából 3 szem kivételével. Ez így el fog tartani egy darabig...
Mikor már az ötödik próbálkozás után is csak három szem sikerül, ránézek esdekelve.
-Segíííííts!-
Nyávogok, nyüsszögök, vagy én nem is tudom, hogy mit csinálok, és amíg meg nem kegyelmez, addig megfogom a nyársat, és megkóstolom a husit.
-Úúúúristen! Ez nagyon jó!-
Kimerednek a szemeim az ízére, mert ha az előbb megdöbbentett, akkor most igazán meghökkentett és lenyűgözött, annyira finom, ráadásul a gyertyafény, amit említett! Máris jobban érzem magam...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyKedd Jan. 24 2012, 12:01

- Érdekes meglátás...
A nőket meg továbbra sem értem, de már nem is biztos, hogy akarom érteni őket. Talán jobb is ez az áramszünet, mert nem kell tovább ezt a témát feszegetni, és lehetőséget ad, hogy mással foglalkozzak.
Szerencsére nem mozdult meg, amíg kint voltam, vagyis nem tűnik úgy. Remélem nem azért mert fél, mert a sötéttől igazán nem tudom megvédeni. Egyébként is éhes vagyok már én is, szóval a vacsorán kívül nem szeretnék mással foglalkozni.
- Szerintem ez is az elrontás kategória.
Vonom meg a vállam, de nem fűzök hozzá többet, inkább rizst eszem. Finom és tápláló, és mert amúgy is szeretem, és éhes vagyok. Nem különösebben foglalkozom azzal, hogy tetszik-e neki, amit főztem-sütöttem vagy sem. Mások véleménye sosem érdekelt, én meg tudom, hogy jó. Nekem az, ha valakinek nem tetszik, akkor meg egyen mást.
Egy darabig nézem, ahogy szerencsétlenkedik, de nem szólok semmit. Biztos nem vette észre a sötétben, hogy tettem neki egy kanalat is. Viszont meg kell hagyni igazán tehetséges, hogy így összenyomja a rizst...
- Örülök, hogy ízlik.
Azt hiszem, ha jó véleménnyel vannak valamiről, amit csinálok, az mégis csak érdekel. Hmm. Mindegy. Mivel megkér, hogy segítsek, felülök a kanapéra, megfogom a kezét és úgy kezdek magyarázni.
- Rosszul fogod.
Kiveszem a kezéből és megmutatom, hogy kell fogni, aztán azt, hogyan kell használni. Szép nagy rizsgolyót - jó nem golyó formájú, de elég sok - veszek ki, és a szájához emelem, hogy kapja be. Vicces, hogy így etetem. De többet nem csinálom. Csak szemléltetés volt.
Megfogom ismét a kezét, és szépen belehelyezem a pálcikákat.
- A lényeg, hogy a végén fogod. Az egyiket a hüvelyk és a mutatóujjad közé fekteted, és a gyűrűs ujjadon megtámasztod, a másikat meg a hüvelyk és a mutatóujjaddal fogod, és csak azt mozgatod. És nem kell úgy összenyomni, ez nem gyors rizs...
Magam elé veszem a saját tálamat, és a saját pálcikáimmal még egyszer megmutatom, hogyan kell csinálni. Ha ezek után sem megy, még mindig ott van neki a kanál. A nyársról is harapok egyet, most éppen brokkolit. Tényleg finom lett, elégedett vagyok magammal.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyKedd Jan. 24 2012, 19:52

-De élvezed, nem? Akkor meg megéri.-
Vigyorogva nézek rá, mert hát hogy is tudná nem élvezni a szexet, az azért elég meglepő lenne. Nem nagyon találkoztam még olyan emberrel, aki tudott jól szexelni, volt is már része jóban, és ne szerette volna. Ez azt hiszem, belénk van kódolva.
-Nagyon ízlik, viccelsz? Ezzel most lavinát indítottál el...-
Talán fenyegető lehet a szavaim tartalma, mivel tényleg annyira finom, hogy tuti, hogy ezek után a szex mellé kaját is fogok kérni. Hát na nehogy már csak úgy kihasználja a testem! Oké, nekem is jó, amit csinálunk, de ilyen isteni finom étellel még jobb lehet!
Odaül mellém, és hagyom, hogy kivegye a kezemből a pálcikákat. A kezétől először nem látom mit csinál, úgyhogy neki dőlve közelebb hajolok, hogy lássam, utána nagyra tátom a számat, hogy beletegye a rizst, és nem is esik le egy se belőle! Tényleg tud valamit... és utána még a kezembe is adja a pálcikákat, ahogy kell, én meg elnevetem magam, mert sehogy se akar úgy sikerülnöm fogni, hogy tényleg enni is tudjak vele.
-Rémesen béna vagyok!-
Méltatlankodom magammal szemben, de azért nem adom fel, és próbálkozok, már összekentem a számat is, ahogy próbálom közelíteni a rizsadagokat, és mihamarabb a számba tömni, amikor már elég magasan van. Én is leharapok egy brokkolit, és hümmögve rágdosom, annyira jó!
-Megtartalak.-
Ha a pasikat le lehet venni a lábukról azzal, ha valaki jól főz, akkor engem, mint a mellékelt ábra mutatja, duplán le lehet, vagyis duplán pasi vagyok ilyen szempontból.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyKedd Jan. 24 2012, 23:02

- Nincs ellenemre.
Nem, nem mondhatom azt, hogy nem élvezem, de ilyen egyszerűen kijelenteni, mégis csak túlzás lenne. De az is lehet, hogy még mindig az én gondolkodásommal van a probléma. Lényegtelen.
- Ne ijesztgess.
Nézek rá tágra nyílt szemekkel, nem tudom mit ért lavina alatt, de nem hangzik jól. Márpedig ha valami nem hangzik jó, akkor általában nem is az. Pedig azt mondja ízlik neki, szóval nagyon értem mi a baj. Remélem megmagyarázza, és kiderül, hogy félreértés az egész, és csak rossz szavakat használt.
Nézem, ahogy próbálkozik több-kevesebb sikerrel. Egyáltalán nem reménytelen eset, ő persze rögtön tökéletesen szeretné csinálni. Mondjuk nem csodálom, én is ilyen voltam. Vagyok.
- Láttál volna engem, először villával enni...
Hiába voltam csak 5 éves, mégis nagyon fura volt. Addig csak kanalat, kést és pálcikákat láttam, itt meg mindenki villára szúrkálta fel az ételt. Nem is értettem miért, de rettentően zavart, hogy ez sok buta ember, aki nem képes pálcikát használni, kinevet, amiért minden elgurul a villám elől.
- Egyébként itt egy kanál.
Mutatok rá a tálcán lévő kanálra, igazán nem szeretném, hogy azért éhen maradjon, mert nem bírt pálcikával elég rizst enni. Egy újabb harapás a nyársba, és valami olyat mond, hogy le kell tennem mindent, ami a kezemben van.
- Hogy, mit csinálsz?
Nem vagyok biztos benne, hogy jól értettem, bár azt sem hiszem, hogy rossz lenne a hallásom. Márpedig ez nagyon úgy hangzott, hogy "megtartalak", és ez megint olyasmi, ami nem tetszik. Nem tudok róla, hogy bárkinek is a tulajdonában lennék, vagy bármi ehhez hasonló, ezért kérdőn, várakozva nézek rá.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyKedd Jan. 24 2012, 23:13

Na hát akkor?- kérdezném, de helyette csak így nézek rá. Ha jól érzi így magát, akkor csinálja csak! Hihetetlen, hogy pont neki, aki olyannyira makacs, és elszánt, és önző tud lenni, neki kell megtanítanom, hogy az nem bűn, ha azt csinálod, amitől jól érzed magad, még akkor sem, ha az elvakult társadalom el akarja hitetni.
-Most már minden szex előtt és után főznöd kell nekem. Lavina...-
Magyarázom, így már biztos megérti, és közben mosolygok. Azért, mert tudom, hogy ez nem fog neki tetszeni, meg azért is, mert jól esik. Jól érzem magam itt, vele, miközben eszünk. Nem szexelünk, még csak nem is készülünk rá, és mégis jól szórakozom a társaságában, nem akarok kifutni a világból, nem vagyok ideges, csak talán egy kicsit izgatott, magam sem tudom, hogy miért. Olyan érzés kerít hatalmába, mint akkor, amikor a taxit vártuk az autópálya szélén, és néztem a naplementét, aztán megcsókoltam.
Felnevetek ezután, ahogy elképzelem a pici Zint, aki a pálcika helyett próbál villával enni. Kezem akaratlanul is megindul az arca felé, hogy megsimítsam, észre se veszem mit csinálok, csak amikor már megtörténik, és kimondtam, amit gondolok.
-Rettentő édes kiskölyök lehettél!-
Visszahúzom a kezem, és mintha mi sem történt volna, próbálok tovább enni. Már fejlődőképes vagyok, de még nem tökéletes, viszont a rizs lassan elfogy, ahogy a nyársra tűzött dolgok is.
-Viccelsz? A kanál amatőröknek való!-
Mondom lekezelően és fennhéjázón, mert hát én már pálcikával is tudok enni! Bizony, nem csalás, nem ámítás, egyre ügyesebb vagyok! Persze mosolygok is hozzá, mert megtehetem még ezt is.
-Öhm... viccelek? Tudod, szokták ezt mondani, hogy ha valaki valami jót főz például, hogy megtartjuk a szakácsot. Nincs semmi mögöttes jelentése!-
Riadtan fejezem be a mondatomat, amikor rájövök, hogy mire is gondolhatott. De nem, neeem, neeeeeeeeeem akarok én ezzel semmi mást mondani, csak annyira kell félreérteni, ahogy elmagyaráztam neki. Vicc. Mondás. Semmi több!
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptyKedd Jan. 24 2012, 23:58

Oké megijesztett. Előtte és utána is?
- Nem vagyok a szakácsod.
Ami nem jelenti azt, hogy nem lennék hajlandó a dologra alkalom adtán. De hogy mindig, és kétszer? Hát az azért túlzás. Egyébként is eddig csak azért nem főztem, mert vagy nem volt idő, vagy túl éhes voltam ahhoz, hogy egy rántottánál többet csináljak.
Ha van időm, mint most is, akkor semmi akadálya a dolgonak. Általában viszont nem szokott ő sem nagyon időt hagyni, mert elég hamar egymásnak esünk, és lássuk be, onnantól kezdve nehezen menne a dolog.
Mindezek ellenére, azt kell mondjam, hatalmasat lépett előre a kapcsolatunk. Egy légtérben vagyunk áram nélkül, nem szexelünk, mégsem vitatkozunk, és még csak nem is idegesít. Annyira. Mert azért néha egy-egy megjegyzés eléggé zavaró. Például ez a főzős is, de ez még belefér. Ritkák közöttünk az ilyen viszonylag békés pillanatok. Legutóbb akkor volt ilyen, amikor lerobbant a busz és a padon ültünk, de azt hamar megzavarták a feltörő vágyak. Nem mintha bánnám.
Elmosolyodom, ahogy megsimítja az arcom, de a szavait követően rögtön elkomorodom.
- Biztos.
S hogy ne kelljen erről többet nyilatkozni, inkább újabb adag rizst tüntetek el a számban. Megkezdem a második nyársamat is, és tovább nézem, ahogy a pálcikával szerencsétlenkedik.
- Ja, mert te már profi vagy...
Irónia, de nem rossz értelemben. Egyébként tetszik, hogy próbálkozik, hogy kitartó. Ez megint egy közös vonásunk, már nem is tudom hanyadik. Viszont tényleg egyre jobban megy neki, már amennyire a gyertyafénye mellett meg tudom ítélni.
- Rossz vicceid vannak.
Vágok közben, aztán azért még hallgatom, a további magyarázatát.
- Nem, nem tudom.
Tényleg sosem hallottam még ezt korábban, de azért megnyugtató, hogy csak valami hülye viccről volt szó. Vissza is veszem a nyársot a kezembe, a pálcikákat meg a másikba és folytatom az evést. Egyrészt mert megynyugtat, másrészt mert zavar ellen is kifejezetten jó. Bár azt nem tudom, hogy most mitől is jöttem zavarba. Azt hiszem az utolsó mondata a mögöttes jelentéssel volt rám ilyen hatással, de inkább nem gondolom ezt tovább.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptySzer. Jan. 25 2012, 00:12

-Még.-
Fűzöm hozzá a kijelentéséhez, és már nagyon, nagyon vigyorgok, mert tudom, hogy lassacskán túlfeszítem a húrt, de remélem azt ő is elismeri, hogy édesen csinálom. Szóval megsimítom a combját, hogy nehogy megharagudjon, és értse, hogy viccelek. Remélem, ebből érti.
Aztán belegondolok, hogy ez is mennyire hétköznapivá vált nálunk. Mármint az, hogy egymáshoz érünk, amikor jól esik, és amikor nincsenek a környezetünkben - habár javarészt csak akkor szoktunk, amikor utána mást is akarunk egymástól. Meg az aktus után is.
Előbb mosolyog, aztán elkomorodik, amire én is kétségbeesem, és teljesen elfacsarodik a szívem, magam sem tudom, hogy miért, szóval nyelek egy nagyot, hogy legalább a hangom ne legyen sírós, ha már egyébként kedvem lenne hozzá (hülye, hülye hormonok!) és úgy kérdezek tőle.
-Mi rosszat mondtam?-
Nem értem, miért lehetett bántó az a véleményem, hogy édes kiskölyök lehetett. Most is édes, csak nagyon ritkán mutatja, és sokkal édesebb lenn, ha fele ennyire lenne rossz természetű. Ezután inkább eszem tovább, de már nem olyan sokat sikerül, mert már nem nagyon vagyok éhes. Azután meg kitör ez a vicc botrányom, amire... furcsán reagál. És valamiért úgy érzem, hogy a végére a leginkább, arra, hogy nincs mögöttes jelentése. Talán azt szeretné, ha lenne?
Hirtelen ötlettől vezérelve odahajolok hozzá, és ahogy a nyárs egyik oldalát leharapja, én meg a másik oldaláról harapom le a husit, mosolyogva, tulajdonképpen elloptam a kajáját, de legalább bájosan és tüneményesen, és csak azért, hogy oldjam a feszültséget, és a kezét is megfogtam hozzá, hogy nehogy valamelyikünk szemét kinyomjuk, vagy megsértsük a szánkat. Szóval elnyammogom a lopott zsákmányomat, utána ránézek.
-Nagyon köszönöm, ez tényleg igazán finom volt!-
Illedelmesen mosolygok, és szeretném megcsókolni. Ez az egyetlen dolog közöttünk, ami még mindig nem annyira egyértelmű... talán ő is úgy érzi, hogy túl bensőséges a dolog, nem tudom, mindenesetre abból kiindulva, hogy egymás testének minden szegletét ismerjük és gyakran kényeztetjük is, nem kéne, hogy fenntartásokkal járjon egy csók, mégsem igazán szoktunk, csak aközben, ha mást is csinálunk.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptySzer. Jan. 25 2012, 00:44

- Ne is álmodj róla!
Válaszolok, de nem túl mérgesen, egyébként is nehéz lenne, mert a combomat simogatja. Másrészt nem is tanácsos, mert odakint még mindig szakad, tehát még egy darabig nem küldhetem el, és igazán nem lenne jó az egész éjszakát veszekedéssel tölteni.
Érdekes, hogy mennyire könnyű egymáshoz érni. Persze csak így, hogy nincs itt rajtunk kívül senki, de akkor is. Ez is olyasmi, amit teljesen elképzelhetetlennek tartottam, mielőtt megismertem volna Izziet. Szóval ez is olyasmi, amiben elrontott, de továbbra sem bánom.
A kérdésére felkapom a fejem, és egy pillanatig gondolkozom, hogy mit is kéne mondanom. Mert nem modnott semmi rosszat, tulajdonképpen én hoztam fel a dolgot a villával. Mégsem akarok azokra az időkre gondolni.
- Semmit. Csak nem akarok a gyerekkoromra gondolni.
Mondom végül őszintén, de színtelen hangon. Talán ha így beszélek róla, elfelejthetem az egészet. Az nyilván sokat segítene. Nem lenne rengeteg szép emlék, ami mellett a jelen sokszor üresnek és sivárnak tűnik. Igaz mostanában, pont Izzienek köszönhetpen, a jelen is izgalmas és a jövő is biztos tartogat még szép perceket, de tudom, hogy mindez muló szeszély, így nem tulajdonítok neki különösebb jelenséget.
Közelebb hajol, és a nyársamról eszik ő is, pedig neki is van még. Igaz, ez sokkal érdekesebb így, hogy közben összeér a szánk, és kicsit olyan, mintha csókoloznánk...
Mindig azt gondoltam, hogy az első csók, és az első alkalom, valaki olyannal lesz, akit nagyon-de-nagyon szeretek. Erre Izzie volt az első. Ráadásul akkoriban az egyetlen gondolatom vele kapcsolatban az volt, hogy az agyamra megy. Néha még most is. De az igazság az, hogy ahogy egyre több időt töltünk el együtt - leginkább szexel - valahogy mégis közelebb kerülünk egymáshoz. Nekem legalábbis ez a benyomásom. Akarva-akartlanul is egyre jobban megismerjük egymást, és nem csak a másik testét, bár kétségtelen, hogy azt ismerjük a legjobban. Fura az egész, és nem tudom, mit gondoljak erről.
Megköszöni a vacsorát, és én is eltüntetem az utolsó falatjaimat. Elveszem tőle a tányérokat, pálcikákat, és egymásra pakolok mindent. Utoljára a tálcát a sajátom alá teszem, és kiviszem mindet a konyhába. El kéne mosogatni, de a melegvízhez is áramra lenne szükség. Vizet forralni pedig most igazán nem szeretnék. Úgy döntök várhat a dolog reggelig, addigra biztos megjön az áram.
Tanácstalanul megyek vissza a nappaliba. Fogalmam sincs mit csinálhatnánk, így hogy nem szexelünk és még csak áram sincs.
- És most, mit fogunk csinálni?
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie EmptySzer. Jan. 25 2012, 01:09

Ez a dolog a gyerekkorával valami olyan összetett lehet, amihez még nem ismerem eléggé, és nem tudom még megérteni. Könnyedén levonhatnék következtetéseket, de inkább nem játszom a nőt, aki mindent tud, és elfogadom, hogy ez valami olyasmi lehet, aminek a megértéséhez még nem tudok elég sok mindent róla. Talán, majd egyszer, de azt érzem, hogy szeretném majd tudni, és ez meghökkent belül, éppen ezért sem kérdezek, vagy mondok többet. Sok embernek csak noszogatás kell, de amikor ezt régebben próbáltam Zinnel, akkor nem sült el túl jól a dolog, és azóta sokat változott a viszonyunk is, szóval nem gondolom, hogy jó megoldás lenne részemről.
Nem szól semmit arra, hogy az ajkaimmal ellopom a nyársáról a finom falatot, szóval ebből tudom, hogy nem háborítja fel a dolog, de talán nem is sikerült vele mosolyt csalnom az arcára - hiszen nem mosolyog. Inkább összeszedi a dolgokat, és kivisz mindent, én is kimegyek, hogy megtöröljem a kezem, utána visszasétálok a nappaliba vele. Rám néz, és várja, hogy mondjak valami megoldást, hogy mit csináljunk. Azaz átadja nekem az irányítást, de nem, hogy erről nem nyikkanok meg, még csak az arcomnak se engedem meg a fölényes vigyort, ami rá kívánkozik, mert azzal tuti, hogy tönkretenném az estét, legalábbis egy jó időre.
Sóhajtok egyet, és körülnézek, mintha csak megoldást keresnék. Pedig már tudom, hogy ha az érzéseim irányítanának, akkor mit csinálnék, mert ez a gyertyafény annyira különleges hatást varázsol az estének, és az is, hogy nem bántott meg egyszer sem, vagyis, hogy teljesen másmilyennek látom most, mint amilyen szokott lenni. Úgyhogy úgy döntök, hogy félreteszem az összes kételyt, és agyam által kombinált ellenkezést, és megfogom a kezét, odalépek hozzá, és megcsókolom, ahogy már az előbb is szerettem volna. Gyengéden, és lágyan érintem az ajkait, és közben a kezeim az oldalára csúsznak, majd a hátára, átölelve őt. Számomra soknak tűnik az idő, amit így eltöltünk, és amikor végül az ajkaimmal elengedem, akkor egy meghitt mosollyal ránézek, azután a vállára hajtom a fejem, még közelebbről ölelve. Úgy döntök, hogy megmutatom neki, hogy szex nélkül is lehet kényeztetni egymást, csak hát ennek megvan az a hátulütője jelenleg, hogy ha már mégis szeretnénk, akkor se fogunk tudni.
Azért elengedem, és megfogom a kezét, a kanapéra húzom úgy, hogy háttal nekem előttem üljön, a lábaimat kinyújtom az övéi mellé, így tulajdonképpen teljesen közel ül előttem, és a kezeimet a vállára teszem, előbb átsimítom pár határozott mozdulattal, utána masszírozni kezdem. Az arcom az övé mellett van, valamivel hátrébb, az ajkaim a fülénél, és eszembe jut egy jó megoldási lehetőség.
-A Maced mennyit bír ki anélkül, hogy bedugnád a konnektorba? Mert akkor esetleg nézhetnénk azon filmet.-
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Houston, we have a problem! - Zin&Izzie   Houston, we have a problem! - Zin&Izzie Empty

Vissza az elejére Go down
 

Houston, we have a problem! - Zin&Izzie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Get along with you - Izzie && Zin
» HÖK - Zin & Izzie
» Daryl, Izzie jós(nő)-je
» I got my eyes on you - Izzie és Zin
» Shopping is always... ? - Izzie & Zin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-