Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Eric A. Blake
Eric A. Blake
Életkor : 36
Foglalkozás : Galériatulajdonos
Hozzászólások száma : 351

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyPént. Május 12 2017, 21:31

-Mehetünk?
Kérdezem, mikor már előkészítettem mindent. Tegnap ugye megbeszéltük, hogy ma meglátogatjuk Quentint. Nos... tudom hogy nem leszek rá túl nagy vagy jó benyomással, szerintem mindegy is mit teszek. De annyi emberség van bennem, hogyha már beteglátogatóba megyünk, akkor ne üres kézzel tegyük. Reggel visszanyomtam az ágyba Samet, hogy pihenjen, amíg főzök, legyen szíves az ágyban maradni, különben nem megyünk át. A láza jobb lett, de reggel van, estére lehet rosszabb lesz, ha nem vigyázunk. Így míg pihent én készítettem egy jó adag zöldséglevest. Ez Samnek is jó lesz, meg Quentinnek is, eláll és nehéz azt mondani rá: nem szeretem. Bár tudom, hogy az említett Collins fivér jól főz, bátorkodom Neki készíteni némi rakott brokkolit is, besamel mártással (ami nem is igazi, mert kesudióval és fenyőmaggal csinálom, de nincs bevásárolva... Nem akartam most elmenni). Gondosan előkészítem a szállításhoz őket, remélve nem hűlnek ki, persze Samnek vittem be reggelit is, ettem vele pár falatot, aztán mennem kellett főzni. Igyekszem rendesen felöltözni, zuhany, borotva, a hajammal is kezdek valamit, már elég hosszú, le kéne vágni... na szóval világos farmer és egyszerű világoskék ing mellett döntöttem, abból nem lehet baj. Samet segítettem amiben tudtam, de amikor tehettem és tehetem összepuszilgatom, adtam Neki gyógyszert is.
Ha Ő is úgy érzi képes útra kelni, minden megvan, akkor bepakolom az ételeket és Őt a kocsiba, kérem mondja a címet, vagy navigáljon el oda. Ha minden jól megy dél körül végzek is mindennel, ebédidőre oda is érünk, próbálok nem izgulni, csak nyugtatni Samet, hogy minden rendben lesz, Quentin nagyon fog örülni hogy az öccse meglátogatja. Arról persze gondosan hallgatok, hogy nekem nem fog örvendeni... de már megszoktam. Amikor odaérünk is hagyom hogy Sam cselekedjen, rábízom magam. Bár ha meglátom milyen környéken lakik Mr. Collins akaratlan is feszengeni kezdek. Még a végén "otthonosan" fogom érezni magam...
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyPént. Május 12 2017, 21:54

- Igen
Nyögi kényszeresen igazítva zöld kabátján. Nagyon kellemes, de szorongó délelőttje volt, már az ágyban rájött, amikor Eric kimászott mellőle, hogy összeüsse az ebédet. Hiányolta és csak szenvedő, izzasztó álmok ragadták magukkal. Kócosan kászálódott ki és egy röpke csók után ment is tusolni. Aztán evett kicsit, megvárta, amíg Eric elkészül, ő csak fésülködött, még nem serken borostája, lassan nő neki, amint megjelenik általában le is szedi.
Kis hőemelkedése van, virít az arcán is, de nem vészes, nem is megy feljebb. A szeme lüktet egy kicsit, de már járó és mozgóképes, ezért készen áll, késznek kell lennie az útra.
A kocsiban hallgatag, csak a címet mondja, úgy ül ott, mint akit odaszögeztek a keresztre.
Eric bár nyugtatja, a bejárat előtt, miután kiszállnak a kocsiból, mégis feszülten markolja meg a kezét.
- Jajjistenem
Közli remegő hangon a bejárati ajtóval, aztán reszketve megnyomja a csengőt.
- Nagyon szeretlek.
Mondja, mint haldokló, amikor belépnek és kb úgy is néz ki, amikor Quentin kinyitja nekik az ajtót. Ijedten, de elszántan néz a bátyjára és már az ajtóban megszólal, pedig nem akart. A hangja remeg és utálja magát ezért.
- Szia, elhoztam bemutatni a kedvesem, mert...hajlandó vagyok kibékülni veled. És nagyon sajnálom, ami történt...ez béke jövetel
Kissé összeakad a nyelve, el is halkul és jobban szorítja Eric kezét, már-már fájdalmasan.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyPént. Május 12 2017, 22:05

Már itthon van, hétfőn munkába is megy. Próbálja magát utolérni, főleg a filmmel kapcsolatban. Reggel hét óta dolgozik, már a harmadik kávéján van túl. Mivel mindig főz, bármi van, megebédelt //bocsi XD// de csak paradicsomleveset evett, a tejfeles csirkéhez nem volt gusztusa.
Az ebédlőasztalnál ül, elnyom egy ásítást és éppen elhatározza, hogy lefekszik aludni néhány órát, amikor csengetnek. Meggyőződése, hogy Suzy az, úgyhogy koszos edényét gyorsan berakja a mosogatóba, s addig el is mossa, amíg vendégei felérnek. Mikor ajtót nyit még csöpög kezeiről a hab. Szürke póló és bokszer van rajta, Sammyre és főleg a barátjára nem számított.
Meg is lepődik, amikor kinyitja az ajtót, elkerekednek szemei, ajka elnyílik. Lenyel egy marék levegőt, gyors oldalpillantást vet Ericre, szemöldöke azonnal ráncba szalad. Tényleg colos és tényleg öreg, sunyi rókaképe van.
- Sammy
Pislogni kezd, nagy levegőt vesz és gyorsan visszaidézi Leo szavait. Az a mentőöve.
- Kösz...én is szeretnék veled és aha, látom. Gyertek beljebb. Egy pillanat, felveszek valamit.
Vet gyanakodó pillantást Ericre, aztán eltűnik az ajtóban és amíg az előszobában szöszölnek, farmert ránt magára. Egy másik ajtó mögül kandikál ki ismét.
- Quentin Collins
Lép Erichez és olyan acélosan rázza meg a kezét, amihez képest Sammy szorongatása kedves gesztus volt.
- Sammy...sajnálom, mindent sajnálok
Bár ezt a pillanatot nem így képzelte el, hogy ez a colos genya itt fog ácsorogni, megöleli öccsét. Hosszasan és tervei szerint szorosan, még a szemét is behunyja közben. Bárcsak...visszakapná valahogy.
Vissza az elejére Go down
Eric A. Blake
Eric A. Blake
Életkor : 36
Foglalkozás : Galériatulajdonos
Hozzászólások száma : 351

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyPént. Május 12 2017, 22:14

-Szívem... nem lesz baj. Vagy szeretnéd, hogy inkább megvárjalak a kocsiban? Nem gond az sem.
Komolyan, ha nem most akar bemutatni nem probléma, csak félek Quentinnek teher lenne Őt is ápolni, magát is.
-Én is nagyon szeretlek Napsugaram.
Hátha ez kicsit feldobja, megvillantja édes mosolyát. Akkor a bátyja tuti nem tudna haragudni rá. Persze eléggé szorítja a kezem, érzem, hogy remeg és ez nem a láztól van... Olyan furcsa ilyen közelről és ilyen minőségben látni Mr. Collinst... nevezzük inkább Quentinnek, mert most inkább a fiúm testvére, mint a népszerű rendező... khm. De aztán leesik, hogy nincs rajta nadrág, csak boxer és illedelmesen félretekintek. Basszus... De legalább nem marad így.
-Üdv Quentin, Eric Blake vagyok.
Ha Sam engedi, addig elengedem a kezét, míg nyújtom Quentinnek, már ha hajlandó elfogadni persze, de mivel nyújtja csak nem veszi el. Elég acélosan ráz kezet, de Felix megtanította, hogy hasonlóan viszonozzam az ilyen gesztusokat, még a szemkontaktust is állom. Igaz fáj, de ha csak ennyit kapok, szerencsés és könnyed napnak fogom elkönyvelni. Aztán megfogom újra Sam kezét, bár nem tudom mennyire kellene ezt erőltetni ha már homofób a bátyja. Be is előz, visszahúzom a kezem, szerencsére nem volt feltűnő a mozdulat. Mégis elmosolyodom, mert megkönnyebbülök, hogy megöleli Samet, ez nagyon jó érzés, Sam talán jobban lesz. Egy darabig csöndben várok, majd halkan szólalok meg, végtére is tele a kezem...
-Hoztunk egy kis ebédet Neked, hogy ne kelljen főznöd és ha... elfogadod.
Mert egyáltalán nem biztos, lehet az egész a kukában köt ki. Láttam én már olyat.
-Megengeded, hogy én is bejöjjek vagy inkább jöjjek vissza később Samért?
Kérdezem, bár kiérződik a bizonytalanság a hangomból, vajon kellek én ide? Láthatóan testvéri békülés lesz, beszélgetés, azt se tudom az milyen, lehet csak meg kellene tényleg várnom a kocsiban Samet. Még a végén miattam nem békülnek ki, mert itt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyPént. Május 12 2017, 22:39

- Nem, semmiképp! Szeretném, ha bejönnél...
Néz rá határozottan, mégis félig kérlelőn. Hozzá is bújik, a napsugár jelző tetszik neki, látszik a doromboló mosoly az arcán és hogy sütkérezik a megnevezésben.
Az ajtó előtt aztán szegény Eric kezén vezeti le a feszültséget, és csak akkor könnyebbül némiképp, amikor Quen azt mondja, ő is ki akar békülni vele. Ott már megtelnek szemei könnyel, de nagyon küzd még, hogy ki ne folyjanak.
Eric az előszobában megint megfogja a kezét, ismét izgulósan rászorít, de nem néz rá, mert biztosan elsírná magát.
- Quen!
Borul a nyakába és egy perc alatt elpárolog minden gátja, ott zokog az ölelésében, ahogy szokott és ahogy mindig sírt Quen ölelésében, telitorokból és kisfiúsan.
- Annyira féltem, hogy meghaaalsz! Ne haragudj, hogy nem látogattalak meg...nem voltam jól...és...és nem tudtam utálnál-e, mert utálsz...azt hittem, azt hittem utálsz. De...megbocsátok
Nyögi, kell egy perc, míg kisírja magát és egyáltalán enged a szoros ölelésből. Bőszen törölgeti az arcát persze, vörös a feje és Eric előtt mindez...elég kínos.
- Jajj ne, ne menj el, be akartalak mutatni
Nyúl érte hüppögve.
- Elnézést, nem akartam így...
Makogja, mert zavarban van, hogy Eric is tanúja volt a hirtelen és gyors lefolyású kibékülő bőgésnek. De ha engedi megfogja a kezét és beljebb húzza, függetlenül attól Quen hogyan reagál. Hiszen Eric hozzá tartozik.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyPént. Május 12 2017, 23:22

Mogorván néz a colosra, nem tetszik neki, hogy ilyen határozottan fogadja az ő kíméletlen kézfogását, se az, hogy Quentinnek szólítja. Mi ez a bizalmaskodás?
De fontosabb most, a legfontosabb ami Sammyvel van és a kisfiú (mert így gondol rá) ki is köt a karjaiban, természetesen keservesen zokogva, ő pedig ölelgeti, ringatja, csitítgatja, miközben fogja a fejecskéjét, éppen mint gyerekkorában. Hiszen még kisgyerek. Simogatja is a hajacskáját.
- Csss...Sammy, semmi bajom, nem lehet olyan könnyen elpusztítani. Sosem utáltalak, csak nagyon...hülyén viselkedtem aznap. Utána rögtön megbántam, mindent megbántam. Nem is kérem, hogy azonnal megbocsáss...csak fontold meg, hogy te sem gyűlölsz. Kérlek...tudod, hogy nagyon szeretlek öcsi, tudod, ugye?
Ölelgeti behunyt szemmel, bár ő nem sír, a hangja még neki is megremeg a meghitt pillanat közben.
Aztán úgy tér magához, mint álomból, szédül is a feje. Ja, hogy ez még itt van? Rögtön összevonja a szemöldökét, kajával akarják lekenyerezni? Pont őt?
- Jó
Mondja hűvösen, szeme meg is villan, amikor látja, hogy Sammy, az ő kicsi Sammyje automatikusan megfogja a kezét. Bemutatni hozta, hát persze. Pedig milyen remek ötlet, hogy kint várjon a kocsiban!
- Hát persze
Mosolyodik el hűvösen és arrébb áll az útból.
- Üljetek le a nappaliban. Igazából most ebédeltem és nem tudok sokat enni a balesetem óta, de köszönöm Mr Blake
Kihangsúlyozza a Mr Blaket.
- Megkínálhatlak benneteket valamivel? Tea teasüteménnyel, limonádé, üdítő?
Sorolja kissé szárazabban, közben tereli be őket a makulátlan nappaliba. Nem úgy tűnik, mint egy beteg lakás, most is ragyog...
Vissza az elejére Go down
Eric A. Blake
Eric A. Blake
Életkor : 36
Foglalkozás : Galériatulajdonos
Hozzászólások száma : 351

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyPént. Május 12 2017, 23:37

-Jól van drágám.
Mosolygok rá, ha szeretné, bemegyek, ezen ne múljon. Látom a Napsugár tetszik Neki, nem lenne nehéz állandósítanom ezt a nevet rá, illik Samre.
Fenn aztán már Sam hamar elpityeredik, mert megkönnyebbül, nem is csodálom. Quentin szereti, nem vitás, örülök, hogy ilyen testvére van, komolyan. Igaz csak mosolyogni tudok Sam vallomásán, aranyos. Quetiné sem különb, jó nézni őket valahogy... nekem ilyen családi békülés sosem volt, sosem lesz... belül irigy is vagyok kicsit. Persze nem vagyok szívesen látva, látom Quentinen, meg sem lepődöm, bár azon igen, hogy Sam ennyire ragaszkodó. Lehet tényleg nem a legjobb pillanat ez. De lesz olyan ami igen? Felixnek ebben igaza van, mert ezt mondaná, tudom.

-Semmi baj Sam. Tudom mennyit jelent Quentin, ez csak természetes.
Magyarázom halkan és kedvesen, de ha már húz, maradok, de látszik mivel ez Quentin lakása, az Ő szava fog dönteni.
-Köszönöm.
Mosolyodom el kényszeredetten, mert feszengek jelenleg itt lenni. Hülye ötlet volt, de Sam a fontos, miatta csinálom, csak is miatta. Ah, kikéri magának a magázódást, gondolhattam volna, sznobos és kicsinyes dolog, de nem érdekel.
-Csak természetes, beteglátogatóba jöttünk, Mr. Collins.
Hangsúlyozok vissza alig észrevehetően, de mivel szerintem nem hülye, leesik, hogy nem tetszésem nyilvánítottam ki a megnevezést illetően. Főleg ez a lakás... biztosan beteg ez az ember? Lehet bejárónője van... igen.
-Én semmit, köszönöm.
Inkább leülök Sam mellé, de inkább kicsit távolabb, mert nem akarom feszíteni a húrt, nem a képébe jöttünk tolni, hogy melegek vagyunk, csak békülni hoztam Samet.
-Hogy érzed magad, jobban vagy? Elmenjünk valami gyógyszerért? Vagy csak én, addig sem lennék itt... Ejtem ölembe összekulcsolt kezeim és nézelődöm. Te jó ég, micsoda lakás, Felix imádná... Őt nem feszélyezik az ilyenek... de irigylem édes Istenem...
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptySzomb. Május 13 2017, 00:25

Ott zokog Quentinen, miközben bátyja simogatja, vigasztalgatja, megint érzi a szeretetét. Hüppögős nagy levegőt vesz. Félmosolyog azon, hogy nem lehet Q-t olyan könnyen elpusztítani, de nem tagadja, hogy hülyén viselkedett.
- De nem fontolom, mert nagyon szeretlek Q. Annyira...annyira aggódtam. El sem tudod képzelni! És nagyon, nagyon sajnálom ami veled történt... Tudom, igen persze, csak olyan volt, mintha tönkretettem volna az életed, mintha...hiba lenne, hogy én
Megtörten néz maga elé, hüppög és sír még, bár ez inkább utóhatása a heves zokogásnak. A szemei is tágra vannak nyílva, gyorsan megrázza a fejét. A lelkizős összetörésnek nem most van itt az ideje. Törölgeti a szemét, zsebkendőt vesz elő, kifújja az orrát.
- Igen...köszönöm Eric.
Néz egyik férfiról a másikra, nem tetszik neki ez a rideg, furcsa hangulat köztük, de mit várt? Máris sokkal jobb minden, mint ahogy elképzelte.
- Biztos nem kérsz semmit Eric? A limonádéja nagyon finom, azt érdemes megkóstolni. Én kérhetek azt? A kedvencem
Kicsit náthás és remeg még a hangja a sírástól, de határozottan abbahagyta. Olyan volt ez, mint a gyors zápor.
- Szívesen segítünk Q, én már jobban vagyok. Szeretnélek most én ápolni
Felpattan, siet is a bátyjához, egyszerűen vágyik a közelében lenni. Neki most olybá tűnik hogy Quentin, ha kicsit hidegen is, de elfogadja Ericet.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptySzomb. Május 13 2017, 20:32

Simogatja, csitítgatja a kisebbet, puszit is nyom a kobakjára.
- El tudom képzelni, én is ám. Nem, csak hülye voltam, de majd megbeszéljük később. Nyugodj meg Sammy, az a legfontosabb, hogy te is egészséges legyél, érted? Nincs semmi baj
Ringatgatja a karjában. Semmi kedve ezelőtt az Eric előtt lelkizni, vagy belemenni a számára egyik legkínosabb témába. Inkább beterelgeti őket és tukmál rájuk valami üdítő-szerűséget.
Látja, hogy nem tetszik a pasasnak a magázódása, márpedig nincsenek olyan viszonyban. Hidegen néz rá, nem reagálja le, de magában leszűri, hogy egy arrogáns pöcs, aki bizonyára manipulálja az öccsét.
- Szerencsére nem vagyok olyan beteg. A limonádét én is csak ajánlani tudom, de nem erőszak a disznótor Mr Blake. Mindjárt hozom Sammy.
Lefitymálóan néz Ericre, hogy még a jó modort sem ismeri, illik elfogadni, amivel kínálják az embert.
- Sokkal és van minden, megoldottam.
Mondja kitérően aztán lustán megindul a konyha irányába, hogy töltsön az öccsének és magának egy pohárral. Tálcát hoz, dekorációnak egy kis gyümölcsöt, epret és banán karikákat, málnát is hoz egy kis tálkában. A banánt gyorsan feldarabolta, a többi pedig maradt a limonádé alapanyagból. Leteszi a tálcát a kis asztalra, aztán visszaül kissé mereven.
- Na mesélj hogy jött ez a hirtelen, érdekes ötlet, hogy az öcsémmel kezdj ki?
Sammyre rámosolyog és igen, próbálja visszafogni magát, de érdeklődni csak kell, nem? És nem nevezheti az évszázad ötletének sem...
Vissza az elejére Go down
Eric A. Blake
Eric A. Blake
Életkor : 36
Foglalkozás : Galériatulajdonos
Hozzászólások száma : 351

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptySzomb. Május 13 2017, 20:44

Aggódva nyelem le a szavam, hogy ki ne mondja, hogy hiba hogy él... fájna hallani, de nem nekem kell megerősítenem. Kezdi összeszedni magát, nem is megyek el. Főleg mert talán a bátyja is aggódik, kimutatja mennyire szereti.
-Akkor ez esetben megkóstolnám, köszönöm.
Nem akartam semmit, mert egy merő görcs a gyomrom, de erre mondjam nem kell? Ha nem tesz bele házitejet, talán nem is öl meg vele. Aztán felpattan mellőlem Sam, ó anyám... nincs is jól, tanácstalan leszek.
-Ha engeded örömmel, végtére is egyikőtök sincs teljesen jól... pihennetek kellene.
Mert nem hiszem, hogy örülne, hogyha mászkálnék a lakásában, de komolyan mondom pihenniük kellene... Nekem szerencsére nincs bajom, bár lehet Quentin nem így vélekedik új meleg ismerőséről... De hagyom elmenni, ha hoz nekem is inni elfogadom, ha nem, nem zavar. Nem olyan fontos.
-Mitől lenne olyan érdekes és hirtelen ötlet? Attól hogy én felismertem más? Az öcséd... Nála nem ismerek kedvesebb, őszintébb és jólelkűbb férfit. És nem szimplán kikezdtem Vele, hanem randira hívtam. Bár tudom, nehéz elfogadni, hogy nem egy nő vagyok. De még csak nőies se. Bár utóbbi lehet rosszabbul érintene, nem igaz?
Fonom össze a karjaim magam előtt és félrenézek. Szerintem negyed óra és ki fog dobni. De nem fogok hazudni Neki, szeretem az öccsét, ha tetszik Neki, ha nem.
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptySzomb. Május 13 2017, 21:42

- Jó...jó
Motyogja szaggatottan Quentinnek és törölgeti a szemét csukladozva, szégyenkezve. Rámosolyog Ercire, aztán kissé énekelve válaszol Q-nak, mert gyerekkorától megszokta.
- Kőszőnöm. Igen, egy kicsit még beteg vagyok, de azt hiszem elleszek a lázcsillapítókkal. Ha rosszul érzem magam, majd kérek, jó?
Néz rá lángoló szerelemmel és amint Q kimegy limonádéért az ölébe telepszik. Csak egy pillanatra, amíg röviden, hálásan, lelkesen és boldogan megcsókolgatja a száját, megszorítja a kezét, aztán visszaül, mert érzi a bátyja és Eric is hülyét kapnának, ha ott találnák még a férfi ölében. Q hozza is a gyümölcsöket, Sammy rögtön el is lop egy málnaszemet és óvatosan kortyolgatni kezd saját poharából, amit félre is nyel, amint Qen felteszi a hülye kérdését. Bátyja helyett is vörösödik, szúrós pillantást vet rá.
- Jól mondja. Vagyis...nem azt a részt, hogy olyan jó lelkű lennék, de sokat köszönhetek Ericnek és mielőtt azt hinnéd csak hálát érzek, meg kell cáfoljanak, roppant mindenség-egység katarzis minden pillantása! Nagyon jó randi volt Quen és nem tetszene, ha nőies lenne.
Ijedt pillantást vet Ericre, hogy ő is beoltotta Q-t, de nem állítja meg a férfit. Lenyűgözve mered rá mennyire bátor és hogy kiáll magáért.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyHétf. Május 15 2017, 20:51

Most meg az nem tetszik neki, hogy bizonytalan. Hát persze, mindig lesz valami amibe bele tud majd kötni. Biccent, majd hoz neki is.
- Rendben és hogy képzeled el ezt a dolgot? Mármint, hogy ápolsz bennünket
Néz rá kérdően, szigorú tanárurasan, mintha Eric is egy egyetemista vizsgázó lenne. Bizonyos értelemben az is. Visszafelé hozza a három poharat és limonádét meg a gyümölcsöket, lerakja az asztalra, aztán Sammy homlokára tapassza kezét.
- Van egy kis láza. Mindjárt hozok neked rá valamit
Simogatja meg az arcát lágyan, aztán ismét kivonul, de most sokkal kevesebb ideig van távol.
- Azért mert hány éves vagy? 34? És eredetileg, ha jól tudom az ügyfeled volt és igenis hirtelen ötlet, hogy ha már meleg kapcsolatot kezdeményezz vele. Vagy ti melegek mindenkivel kikezdtek, aki buzi?
Feszült pillantást vet Sammyre, nagy levegőt vesz.
- Tudom Sammy...bizonyára nem. Egyénként a vérmesebb lányoktól is féltettem, mert mint olyan volt az életében olyan, a nővére. Nem, nem érintene rosszabbul. Ha tipikus meleg lennél, akkor nem félnék, hogy megcsalod, mert azt hinném romantikus, lányos lelked van és fontos neked az ilyesmi, jobban is illenél hozzá, mert Sammy lágy. Talán meg fogod védeni? Te leszel a férfi a kapcsolatban? Vállalod? Mert tudnod kell, hogy nagyon érzékeny és sebezhető, hogy vigyázni kell rá.
Hajol közelebb villogó szemmel, mely pillantásból látszik hogy fogja megszorongatni Eric golyóit, ha megbántja az öccsét.
Vissza az elejére Go down
Eric A. Blake
Eric A. Blake
Életkor : 36
Foglalkozás : Galériatulajdonos
Hozzászólások száma : 351

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyHétf. Május 15 2017, 22:12

-Samet eddig is ápoltam otthon, Neked is ágyban lenne a legjobb pihenned, bár egyáltalán nem tudom mit mondott a doktor, hogy mit szabad és mit nem csinálnod... szóval ami leterhelne, akár főzés, akár takarítás vagy bármi egyéb, azt megcsinálom Neked is nagyon szívesen. Azért főztem, mert nem tudtam fáj-e valamid, megterhelő-e Neked. Mégiscsak... többszörös baleset ért.
Autóval és emberekkel... csak utóbbit tudom milyen.
-Ah... A gyógyszer önmagában nem elég...
Motyogom Samnek, de feladom, örülök, ha jobban érzi magát. Quentinnek pedig elmondom mit vett be pár órája, hogy tudja milyen típusú gyógyszert hozzon, mert nem mindegy ugye, ezt tudja Ő is. Attól meg összerezzenek, hogy az ölembe ül és megcsókol, bár olyan szomjazva viszonzom, hogy magam is meglepődöm.
-Szívem, és ha Quentin meglátja?
Teljesen elvörösödöm, futólag elmosolyodom, mert ez jól esik. Lökött, de kicsit jobban érzem magam. Bár nem tart sokáig, Quentin gondoskodik róla, hogy újra görcsben legyek. Szerencsére nem kioktatást kapok Samtől, hanem vallomást, lopva szégyenlős mosoly költözik arcomra, mert szeretem amikor ilyen, de sóhajjal elengedem, nem a bátyja előtt kéne ezt.
-29. Ha jól tudom Te is annyi vagy, ugyanannyira vagyok ÖREG mint Te.
Hangsúlyozom ki Neki, mert nem vagyok az. Ahogy Ő sem.
-Azért az túlzás, végül is hamarabb elhívtam randira, mintsem bármiben is megállapodtunk volna végül. De nem tagadom, hogy munkaügyben ismerkedtünk meg. És nem azért hívtam el randizni mert meleg Quentin, vagy Ti heterok minden csinos lányt elhívtok randira munka közben? Mert ha igen elnézést, a történelem tele van hetero történetekkel, hogy a titkárnő vagy a diáklány kikezd a főnökkel, tanárral, de csak mert heterok azzal nincs baj? Hovatovább, Sammel nincs semmilyen szerződésem, nem az ügyfelem, Sam a párom. Mert mi buzik is tudunk komoly kapcsolatra törekedni, sőt, mi buzik főleg.
Nézek rá kiábrándult fejjel, hogy komolyan? Ezzel jön, de rendezem a vonásaim és összepréselem a szám.
-Szeretem az öcséd. Bármitől megvédem és bárkinek meg is mondom, ha nem is verek össze senkit, mert szerintem nem így kell észérveket a másikat fejébe verni. És nincs olyan, hogy tipikus meleg Quentin, mert szerintem mi vagyunk az elsők, akiket igazán megismersz. Tipikus emberek vannak, de már jó ideje tudom hogyan kerüljem el a bajt, csak mert nem a nők érdekelnek. Sam pedig erősebb és férfiasabb mint hinnéd, mindketten férfiak vagyunk a kapcsolatban, mert ez egy két férfis kapcsolat. Én nem fogom soha ellökni azért, amilyen, és abban reménykedem, hogy Te magad sem, Quentin. Te nem vagy pótolható. Ahogy a szüleitek és a többi testvéretek sem. Sam nem lett más, soha nem is volt más.
Magyarázom a végén kérlelőn Tőle, magam is közelebb hajolva ültömben, hogy lássa be, nem én ütöttem meg, tiltottam el, tagadtam ki, hanem Ő, én most is védem Őt, Quentintől... bármennyire is szereti, el kell előbb fogadnia, hogy Ő is meg tudja ezt újra tenni.
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyHétf. Május 22 2017, 20:48

Ez a titánok harca, legalábbis ő csak kapkodja a fejét. Egyáltalán hogy kérdezhet ilyesmit Q? De Eric képes válaszolni, nem hiába olyan nagyszerű.
Csak bólogat a szavaira, bár őszintén csodálkozna, ha Eric elfogadná a segítséget. Sóhajt, amikor Q kimegy, persze rá bőszen mosolyog, ahogy megsimogatja a fejét.
- Szeretnéd, hogy hazamenjünk?
Kérdezi óvatosan, ő nem hiszi hogy ilyen paprikás hangulatban tudnának gyógyulgatni. Mosolyogva simogatja Eric tarkóját, majd búcsúcsókképp hosszan megpuszilja.
- Lassan hozzá kell szoknia...
De azért pironkodva visszamászik a hogy mikor a bátyja visszajön már csak csillogó szemeit lássa. Ég helyette is, hülyéket kérdez.
- Nem vagytok öregek...
Teszi hozzá "ugyan már" hangon. A buzi szótól Eric monológjában összerezzen, sápadtabban néz Q-ra.
- Szóval...azt akarja mondani attól, hogy melegek vagyunk még akarhatunk komoly kapcsolatot...
Furulyázza zavartan. Meghatódva, lassan pislog aztán Ericre.
- Én is téged...és köszönöm
Visszamered Q-ra, összerezzen, hogy lágynak, már-már lánynak lesz hívva.
- Igyekszem erősödni és Eric látja bennem a férfiasságot. Tudod nem véletlenül vagyunk együtt... Kösz Eric, tudod...számomra te sem vagy pótolható. Egyikőtök sem, éppen ezért szeretném, ha elásnánk a csatabárdot. Nekem ez nagyon fontos lenne
Néz merően Quentinre, miközben lassan közelebb mászik szerelméhez. Szíve dobhártyájában dübörög, ilyeneket mond, igazén elfogadja...álmok válnak benne valóra.

Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyHétf. Május 22 2017, 21:32

Mereven nézi, kioktatja...Ez a kis buzi. Nem tud rá másképp gondolni. Látszik rajta előbb vágná le a kezét, minthogy Ericre hagyja az ilyesmit.
- Értékelem a nagylelkűséged, de az ételem mindig magamnak készítem el és amint látod a ház is rendben van, amíg nem haldoklom ez így is lesz. Sem a te sem más segítségére nem szorulok, kipihentem magam ott, ahol kellett, a kórházban. Igen, de túléltem. Ha magatehetetlen lennék még bent tartottak volna.
Ő szereti a kórházat, mármint ha őt ápolják és nem neki kell aggódni valakiért. Persze azt gondolja Eric megjátssza, hogy jó benyomást tegyen. Milyen szánalmas...
Szemöldöke megrándul, amikor visszatér és a koruk lesz a téma.
- 28
Veti oda gúnyosan. Augusztusi, de akkor is számít! Fél, vagy egy év is számít.
- Sammy pedig körülbelül 17. Egyáltalán nincs még egy 23 éves fiatal felnőtt szintjén, bocs öcsi, tudod, hogy így van. Nem vagyok, de a...férfid öhm sokkal tapasztaltabb az élet bizonyára minden területén
Szemei villannak kicsit, amikor ezt mondja.
- Jajj most jön a mi heterok és ti szegény melegek önsajnáltató szöveg? Tudod szánalmas, hogy mindig ezzel takaróztok. Mert a melegeket mindenki bántja!
Gúnyolódik, még a hangját is nyafogóssá változtatja.
- Nem arról van szó, hogy buzi vagy, hanem hogy egy érett férfi, miközben Samuel tulajdonképpen egy tapasztalatlan kisfiú. Érdekes előtted nem is gondolt arra, hogy meleg. Tudom, hogy te komolyat akarsz Sam, de vajon ez a férfi hogy gondolja? Mert ha már előítéletek, akkor tessék kapsz tőlem egy jó nagyot. Én úgy tudom, hogy a buzik fűt fát megdugnak, hogy ti képtelenek vagytok komoly kapcsolatban élni
Emeli meg a hangját kicsit bármennyire is próbálja visszatartani, de Eric kihúzta a gyufát ezzel a meleg-hetero összehasonlítással. Megszorítja a fejét, pimaszul vágja rá
- Egyáltalán nem. Volt egy eléggé durva incidensem egy kurvával, akit véletlenül szabadítottak a nyakamba és Josh a színészem is meleg a kollégámmal Sebastian McBridge professzorral karöltve. Több meleget ismerek mint szeretnék.
Férfias...Behunyja a szemét, hogy ne mondjon csúnyát.
- Elfogadom és én is szeretem, éppen ezért féltem Eric, megérted? Sam... Rendben, nem tudok ellene tenni semmit ezt már felfogtam, csak szeretnélek figyelmeztetni, hogy ha összetöröd, ha bántod, ha valami baja lesz miattad...megáshatod a sírodat
Mondja lassan, nyomatékkal szótagolva végig erőszakosan nézve Eric szemébe.
Vissza az elejére Go down
Eric A. Blake
Eric A. Blake
Életkor : 36
Foglalkozás : Galériatulajdonos
Hozzászólások száma : 351

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyHétf. Május 22 2017, 22:07

-Attól segítséget elfogadni nem szégyen... De ahogy jobbnak látod.
Ráhagyom, érzem megalázónak érezné elfogadni, de nem hiszek neki, hogy betegen is minden úgy megy, mint egészségesen, biztos segít Neki más.
-Nem, dehogy, Quentinnek jól esik a jelenléted, csak én bosszantom egyelőre. Nem akarom felzaklatni feleslegesen, akkor inkább visszajövök érted, ha hívsz. És kérlek ne ellenkezz ez ellen, mindkettőtöknek jót tenne ha kettesben is beszélgetnétek majd.
Simogatom a kezét, kérlelőn nézem, remélem nem azt hiszi menekülök, hanem megérti, ápolnia kell a kapcsolatukat.
-Ez még korai, túl korai. Az is hogy fogom a kezed...
Jegyzem meg óvatosan, mert Quentin szerintem mindentől hülyét kapna, nem akarom szítani a haragját.
-Váó, kerek-egy-év...
Szótagolom, most az én arcomra úl ki, hogy ez szánalmas, nem ezen volt a lényeg.
-Vagy borzasztó vagy matekból, vagy apai naivitásban élsz... 23 az öcséd, hat év van köztünk, az teljesen normális. És de, túl is haladja érzelmileg, ha tapasztaltság terén még van is mit pótolnia. De utóbbit könnyű pótolni, ha akarja az ember. Én egész más oldalát is megismerhettem Samnek, mert én nem magyarázom be neki, hogy nem érett még meg semmire... Kezdem érteni, miért becsüli le ennyire magát, már megbocsáss, de vagy túlzottan félted vagy ok nélkül kételkedsz benne ennyire.
Nem, ezt nem fogom szó nélkül hagyni, Quentin ha példaképem, ha Sam bátyja, most csak egy csőlátású homofób elnyom testvér.
-Persze hogy nem.
Mondom Samnek, nem vagyunk öregek, ez nem is annak szól, hanem hogy Quentin is lássa be, nincs köztünk sok. Szegénykém próbál megerősíteni abban is, hogy komolyan gondoljuk ezt, de Quentinnek ez édes kevés lesz gondolom.
A köszönömre csak simítok egyet a kezét, félig reflex, de gyorsan veszem is vissza, mielőtt a báty nekem jön, mit nyúlkálok, hiába a fiúm Sam, ez nem így megy családtagok jelenlétében.

-Meglehet tapasztaltabb vagyok, de nekem nincs ilyen szerencsés családi hátterem, ha az ember magára van utalva, ez vele jár. Én nem várom el Samtől, hogy hirtelen mindenhez értsen vagy legyen ezermester... szeretem, hogy gondtalan és derűs.
Mert ez így van, nekem erőt ad hogy ennyire pozitív, ennyire üde, friss és más szemmel tekint dolgokra.
-Te jöttél rögtön azzal, hogy csak azért hívtam el mert meleg. Vannak hetero barátaim, de Neked vannak meleg ismerőseid? Neked új és ijesztő ez a világ, de próbálok rávilágítani semmi sem változott.
Komolyan, hetero felfogás, arrogáns és lekezelő, ki is ül az arcomra hogy megütközöm ezen. Nem ezt vártam... nem is tudom mit vártam.
-Azt hiszed, miattam lett meleg? Hogy bemagyaráztam Neki, mennyire jó is az és közben hetero az öcséd? Te sem gondolhatod komolyan, tanult férfi létedre nem hallod magad. Lehet érettebb vagyok, de a szerelem nem korhoz kötött, és nem kisfiú már, ahogy én sem nagyapám korabeli vagyok.
Aztán jön a dugós szöveggel, felhorkanok.
-Akkor most jön az a rész, hogy Quentin Collins eskü alatt megvallja, hogy Ő csak akkor létesített szexuális kapcsolatot szigorúan vele egykorú nőkkel, mikor már huzamosabb ideje jártak, bemutatta magát és komoly szándékait a leány szüleinek és mint tisztes hetero férfi egyéjszakás légyottokba soha nem keveredvén az erkölcs hű bajnoka marad most és mindörökre. Ámen.
Ez Felix rossz hatása, de olyan kiábrándult fejet vágok, hogy komolyan, tényleg komolyan ezt így akarja megbeszélni?
-Ahogy a heterok között úgy a melegek között is megoszlanak az igények a kapcsolatok minősége terén. Vannak akik nem bírnak kikötni egyetlen személynél míg mások csak komolyban tudnak gondolkodni. Ez személyfüggő nem szexuális beállítottság függő. De tudom, hogy sok idő megemészteni, hogy semmi különbség egy hetero és egy homoszexuális férfi között, csupán annyi, melyik nemhez vonzódik, egyébiránt csak emberi természetről lehet beszélni. Hova tovább, szerinted az öcséd mivel meleg, akkor ezentúl minden nap más fiút fog hazavinni? Mert ezzel azt mondod, nincs kivétel, ha mégis megteszed, kénytelen leszel velem is, ami tudom fájna Neked, de akkor lenne igazad.
Ciccenek fel, hogy hogyan lehet hogy Sam érett, de a bátyja olyan mint egy kamasz?
-És beszélgetsz is velük? A kurvával nyilván nem tetted, bár ők is csak emberek, de a kollégáddal vagy a színészeddel? Mert akkor csak látod őket, de nem ISMERED őket, nem tudod miként gondolkodnak, éreznek... ők ugyan olyan férfiak mint Te vagy bárki más.
Nem kell ismernem őket, hogy tudjam annyi a bűnük melegek, nem több. Ha botrányosak lennének sem Quentin sem az egyetem nem alkalmazná őket.
-Apránként Sam... apránként.
Suttogom, mert túl sokat kér Quentintől. Én nem haragszom rá, de ez nem kölcsönös sajnos. Tudom, hogy most én vagyok liliomtipró homokos a képben, mindegy mit csinálok. Nem lány vagyok, több bűn nem is kell.
-Persze, hogy megértem. Ezért szeretném, hogy beszélgess többet vele arról, mit érez, hogy idővel ismerj meg engem és az alapján ítélj meg, ne a korom vagy a melegségem vagy a munkám vagy tudom is én milyen bélyeg alapján amivel megbéklyóztál.
Kérem, de ezúttal normális hangon.
-Megásom akkor én magamnak, mert szeretem. Vele akarok élni Quentin. Ezért fáj, hogy aggódik elveszít Téged. Nekem nincs testvérem, de tudom, milyen ha a családom tagadja aki vagyok, ha eltilt, ha elutasít. Kérlek... ismerd meg ezt az oldalát is, nem kell rögtön elfogadnod, engem pláne, tudom, hogy azt hiszed tönkretettem az életét, mert rájött meleg, de hidd el, nem ez történt. Egy nő nem teheti boldoggá, de én igen. És sajnos őszinte leszek Veled, akkor is boldoggá fogom tenni, ha Te nem akarod, mert szeretem. Nem bántanám, nincs okom.
Állom a szemezést, kérdés Quentin bírja-e, mert én már felvállaltam ki vagyok, elfogadtam mi vagyok, elszántabb nem is lehetnék.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptySzer. Május 24 2017, 19:47

--Sammy--

- Igen...tudom. Hát, visszajönnél értem? Q-t nem akarom ezzel zaklatni és még nincs is új kocsija, nem is tudnám. De csak akkor mehetsz el, ha biztosan visszajössz értem.
Néz rá komolyan, ő maga is bőszen szorongatja Eric kezét. Felsóhajt a koraira és arrább mászik, mire bátyja visszatér.
Aztán elég vad lesz köztük ez a beszélgetés, már a fejét fogja. Legszívesebben visszabújna Erichez, noha Quentin álláspontját is megérti és valahol jól esik neki, hogy mégsem utálja, hogy ennyire félti.
- Akkor ez azt jelenti, hogy elfogadod?
Kérdezi félénken és értetlenül. Érzi, hogy a kellemetlen élmény hatására kicsit felment a láza, ki van pirulva.



- Nincs szükségem rá
Közli kimért mosollyal állát kissé arrogánsan emelve meg. Lenézően rándul meg a szemöldöke, hiszen elmagyarázta világosan, hogy Sammy szellemi kora nem 23 év, de úgy tűnik a buzija gyengeelméjű. Egyre rondábban néz csak, mert borzasztó volt matekból. Csak reméli, hogy Sammy nem nyögi be: Igeeen, diszkalkuliás.
- Te pedig borzasztó emberismerő, hiába 26 ha a szüleink kb inkubátor alatt tartották, még nincs azon a szinten. A tapasztalat ennél a témánál elengedhetetlen nem gondolod? Nem magyarázom be, puszta tényeket mondok. Csak az a baj, hogy ha te most kipróbálod és igazam lesz vissza akarod majd váltani és mivel érzelmileg ahogy mondod túlfejlett teljesen érthető, hogy aggódom.
Magyarázza szép racionálisan, bár tekintete végig lesajnáló, ahogy Eric is lesajnáló Vele, ami pofátlanság. Pont valami ilyesmitől tartott, hogy Sammy kis kegyeltje egy ilyen imbecil pöcsjankó. Ráadásul lefitymálásnak veszi, hogy nekik jó családi hátterük van.
- A szüleink egyszerűek, egyáltalán nem nőttünk fel luxusban, ha rendesen ismernéd ezt is tudhatnád. Sammy helyzete más volt, mert sokat betegeskedett és amint látod aranyosan elesett. Gondtalan?
Egy percig elképedve néz Sammyre
- Sosem gondtalan, folyton rágörcsöl a dolgokra. Persze nagyon tud örülni, de legalább ennyire ideges, kétlem hogy előtted ne lett volna az és őszintén most nem tudom ennyire nem ismered-e vagy csak ennyire zokni vagy.
Tekintettel kell lennie az öccse kérésére de ez a mondvacsinált Blake kiakassza. Nem lát reálisan.
- Vannak meleg ismerőseim és természetesen nem hiszem, tudom hogy alapból meleg. Te is az vagy nem? Csak mert nem látszik.
Rondán néz ezen az eskü dolgon, legszívesebben azonnal elrántaná tőle Sammyt kijelentvén hogy soha többé nem találkozhatnak. Szemtelen, modortalan kis buzi.
- Nem ezt mondtam. Úgy tűnik szereted kiforgatni mások szavait, már látom milyen manipulatív személyiség vagy. Fogadjunk még azt is meghatározod neki mikor mehet ki a mosdóba. Szánalmas mindig ezzel a jaj hetero dumával takaróznod.
Néz rá undorodva. Legalább állna ki magáért rendesen ne a heterokra mutogatna ujjal.
- Nyilván egyénfüggő, de ahogy te sztereotipizáltad a heterokat, úgy én is a homokosakat. Sammy biztos nem fog, ha ismernéd ezt is tudnád. Az egyetlen akinek ebben az egészben bántódása eshet az ő.
Sajnos ez tény szerinte.
- Milyen rohadt okosnak hiszed magad és ez mennyire égő. Képzeld elég sokat beszélgettem a kurvával, ahogy a színészemmel is és véletlenül még az öcsém is ismerem és tudom mennyire nem illik ebbe a világba. Most is kioktatod.
Mert mit csitítgatja, hogy apránként? Csak egy okoskodó minden lében kanál kis buzi, aki ráadásul közben hülye is. Megáll az esze...
- Ó nekem csak előfeltevéseim voltak, amik egyelőre sajnos be is jöttek. Nem azért mert meleg vagy. Mert ha Sammy meleg is, egy elesett, tapasztalatlan költő és valami hasonló érzékeny, szerény fiú illene hozzá nem egy ilyen megmondóember. És a béklyókat annak köszönheted, hogy kikezdett vele a 30 éves managere? Vagy bocsánat 29, mert nem számít az az egy év. Egy teljesen szűz és ártatlan gyerekkel? Tapsoltam volna? Pezsgőt kellett volna bontanom? És igenis előtted nem gondolt arra, hogy ő buzi lenne.
Néz ő Eric szemébe rendesen, noha szkeptikusan. Mi bizonyítja, hogy tényleg szereti?
- Jó. Ha azt hiszed én megakadályozhatom ezt tévedsz. Sammy döntött és itt az ideje, hogy a döntéseiért felelősséget vállaljon, hogy hagyjuk elesni, így 23 évesen először. Valahol még jó is, hogy megtörténtél vele, de nem fogok neked hinni csak azért mert azt mondod szereted. Kivárom a végét, tudod? Majd ha már 5 éve együtt lesztek és az esküvőt tervezgetitek, majd ha addig "megismerlek" elhiszem. Ó hidd el meg fogom
Mondja magabiztosan, mert Sammy zuhanni fog, ebben szinte biztos. Fog még neki panaszkodni... Mennyit ad nekik, talán pár hónapot... Sammyre mosolyog, de látja, hogy elég piros, homlokára, arcára teszi a kezét.
- Igen és szeretném megismerni a meleg oldalad is, noha nem szó szerint. Pihenned kellene.
Simogatja meg a haját.
Vissza az elejére Go down
Eric A. Blake
Eric A. Blake
Életkor : 36
Foglalkozás : Galériatulajdonos
Hozzászólások száma : 351

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptySzer. Május 24 2017, 20:30

-Persze, hogy visszajövök, amikor hívsz. Ha meg itt aludnál csak írd meg hogy majd reggel jöjjek.
Mosolygok Samre, hogy ne izguljon ilyen apróságok miatt.
-Én kérek elnézést...
Motyogom aztán Quentinnek, hogy így kikéri magának nem kér belőlem.
-Akkor úgy mondom, hogy mint öcséd megszokásból kisfiús, de velem érett férfi, ha izgul és félénk is, néha bizonytalan, de mindent megold. Én nem ismerem a kisfiús oldalát, de Te nem ismered a férfit, akivé lett. Mire érted, a szerelemhez? Vagy a meleg párkapcsolathoz? Mert utóbbi ugyan olyan mint a hetero és ha kötnéd az ebet a karóhoz, hogy 17 szellemileg, akkor is bőven megérett egy komoly kapcsolatra, nekem az első 16 éves koromban volt. Én is csak puszta tényeket mondok, a különbség, hogy elfogadom, hogy még fejlődnie kell, de Te nem akarod belátni, készen áll.
Mert Quentin tagadja, ez nyilvánvaló.
-Visszaváltani? Nem holmi ruhadarabról beszélünk, hanem a páromról!
Kérem ki magamnak, hogy mi az hogy visszaadom?!
-Hidd el, én komolyan átgondoltam a kapcsolatunk, mert ahogy sejtetted és jól érezted, nekem nem az első és pontosan tudom milyen ha dobnak. Én nem mentem volna bele, ha nem érezném úgy nagyon is passzolunk, szeretnék vele élni, közös jövőt építeni. És tudom, az én tempóm gyors, de pont azért, mert teljesen biztos vagyok a dolgomban, kamaszkorom óta egy ilyen férfit keresek, mint Sam. Egyszerűen... úgy érzem megtaláltam a másik felem, hogy nem csak én értem Őt, hanem Ő is engem, ami nagy szó számomra, mert én is hajlamos vagyok a szentimentalizmusra.
Minek tagadni? Ha kicsit megismer magától is rájött volna. De erőteljesen kiérződik a hangomból hogy eszemben sincs szakítani, sőt, szorosabbra fűzném a kapcsolatot.
-Én nem az anyagi háttérről beszélek, hanem a szeretetről és az elfogadásról... anyagilag úgy sejtem jobb módban nőttem fel, lévén egyke vagyok.
Rázom a fejem, hogy nem figyel.
-Igen, látom, de mivel rendszeresen mozog majd odafigyelek az étrendjére, nem lesz nehéz, a sajátomra is oda kell. És igen, félénk, de szeretem benne.
Mosolyodom el, de lesütöm a szemem, mert nem kicsit aranyosan elesett a drágám, de megkomolyítom magam, ez egy komoly beszélgetés.
-Nem vagyok zokni, egyszerűen ha valami miatt izgul megbeszéljük, megnyugszik és már csak a mosolya marad. Szóval Quentin, lehet furcsa lesz Neked, de mellettem inkább gondtalan, mint szorongó. És ez kölcsönös, Sam jó hatással van rám, magabiztosabb vagyok mellette.
Nem ismer, nem tudhatja, de én is sok mindenen agyalok, mi lenne a legjobb, de Sam könnyedén elfújja ezeket mint egy lágy tavaszi szellő és csak a rét virágos illata marad utána.
-Ó... nem?
Ezen őszintén meglepődöm, régebben aki rám nézett megmondta meleg vagyok, de úgy fest Felix valóban kikupált, férfiasabb lettem.
-De visszatérve, igen, én gyerekként is tudtam, hogy a fiúkhoz vonzódom. Annyi a különbség Sam és köztem, hogy Ő csak most realizálta.
Magyarázom, de ezen a minden meleg csak dug dolgon ki kell akadjak, gúnyolódom is, érezze senki sem szent.
-Óh, manipulatív? Nem én erőszakolom rá a saját világképem másokra... Hogy mert ha én azt mondom az szentírás, Mr. Collins...
Pedig ezt Ő csinálja, csak nem veszi észre, csak ebből, ha a képébe tolom miket mond. Olyan gyerekes...
-Mert a heterok mindig csak a kis buzi dumával tudnak takarózni. Legalább látjátok mennyire szánalmas ezzel dobálózni, de ahogy elnézem Te meg sem hallod. És nem szabok meg semmit Samnek azon kívül, melyik lábasban főzhet húst és miben nem.
Nem szabtam meg én Neki semmit ezen kívül, mert belátom, ezt valóban kikötöttem.
-Én nem sztereotipizáltam, hanem próbáltalak rávezetni Te ezt csinálod és nem jó a gondolkodás meneted. De már látom abba a makacs fajtába tartozol, aki csak a saját szavát hallja meg és ami ettől eltér az gyárihibás, értéktelen és helytelen.
Rázom a fejem, olyan mintha az anyámmal veszekednék... fárasztó és meddő. Csak hogy Quentin nem áll közel hozzám (még) így nem érint meg a kemény fejűsége, az Ő baja.
-Tudom, de ha Te meg ismernéd a melegeket, tudnád, nem csak Sam a kivétel. És nem, nagyon tévedsz. Nem csak Ő sérülhet, én is, sőt... Te is, ha megint veszekedni fogtok, csak mert mi párkapcsolatban élünk.
Samnek a legrosszabb persze, de pont ezért nem mutatnám be otthon, mert Quentin még kedves is... visszafogja magát.
-Igen? Nem néztem volna ki belőled, mert a saját öcséddel nem voltál hajlandó, ahogy velem se vagy... Ha ismernéd, akkor pont hogy látnád, hogy végre oda tartozik ahova való... és nagyon is illik ebbe a világba.
Aztán felciccenek.
-Ez kioktatás? Nem szoktad magad hallani? Na az kioktatás, az hogy javaslom neki ne akarja az egészet egyszerre lenyomni a torkodon nem okoskodás, hanem tény, hát nyilvánvaló, hogy nem fogadod el még hogy meleg, ahogy azt sem velem jár, velem él, én vagyok a párja. Vagy talán tévedek?
Mérem végig, de már sértetten, hogy miket nem mond. Kezd elegem lenni.
-Számomra nem kisfiú mint neked, de nem várom el hogy férfiként lásd, mert az öcséd. Számomra felnőtt férfi, az meg hogy nem volt előtte barátja kizáró ok kéne legyen? És inkább leszek megmondó ember, mintsem eltűrjem, hogy lekicsinyled Őt és kioktatsz mit is érez irántam vagy én Őiránta! Mert Téged nem is érdekel, miért szeretjük egymást, elképzelhetetlennek tartod, csak mert nem azt kaptad, akit elvártál. De tudod nem Neked választ párt, hanem magának. Ha Ő azt mondja nekem, öreg vagyok hozzá és egy 17 éves fiút akar maga mellé, akkor elfogadom, de Tőled nem.
Magyarán nem érdekel Ő mit gondol, én szeretem Samet és ha kell mindenkivel szembe megyek érte. Felixet is kioktattam, ne szóljon bele, Quentin már nem oszt vagy szoroz. De már határozottan hevesebben válaszolok, úgy veszek egy mélyebb levegőt, hogy lenyeljem a haragom.
-NEKED nem is kell, ezt Samnek kell érezni. Miféle kapcsolat lenne, ha a bátyjának akarnám bizonygatni? Kivárod? Oh, mint amikor először elmondta? Vagy most, ahogy velem beszélsz? Esélyt sem adtál, meg sem próbáltál megismerni, rögtön nekem estél... És együtt leszünk, ha minden így marad, ahogy most van, mert jól megvagyunk.
De az esküvő kicsit meglep, melegek esetén nem szoktak esküvőről beszélni. Én látom hogy hazug a mosolya, nem fogja elarni tőlem Samet, az is biztos!
-Kivételesen egyet értek a bátyáddal... Hazamenjünk vagy maradnál és jöjjek vissza?
Kérdem Samet, véletlenül sem Quentint, sok munkája lesz abban hogy én újra kedves akarjak lenni vele. Mert senki nem mondhatja nem úgy indítottam... még főztem is.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyHétf. Május 29 2017, 22:01

Sammy

Szorongva biccent. Talán tényleg jót tenne Q-val négyszemközt is beszélni.

Q
Néz felháborodva Ericre.
- Mi bajod van? Felajánlottál valamit, de kösz nincs rá szükségem, nem házassági ajánlatot utasítottam vissza ember!
Ez az ember Leo rossz hatása, de ha mérges előhozódik belőle az "állat" a rossz nyelv és egyre dühösebb erre a kis ficsúr köcsögre.
- Az izgul, félénk és bizonytalan mióta férfias? Egyelőre semmihez sem ért. Talán, igazad van abban, hogy készen áll, de nem feltétlenül a 30 éves férfi managerére!
Az ő fejében kitörölhetetlenül az él, hogy Sammy első kapcsolata egy szerény kislány lesz, mint Chloe.
- Tudom, de vajon te is tudod, hogy nem érzékeny kisállat, vagy egy drága holmi?
Szegezi neki a kérdést és a tekintetét. Nagy levegőt vesz aztán, nem lepi meg, hogy dobták. Sammy persze nem lenne rá képes ez itt a probléma. Biztos benne, hogy Eric bántani fogja az öccsét.
- Jó, majd hiszem ha látom, hogy jól megvagytok együtt. Túl gyors. Arra nem gondolsz, hogy őt is összezavarod? Hogy idő kellene neki, amíg egyáltalán megemészti, hogy meleg? Minden meleg szentimentális...honnan tudod, hogy ő az igazi? Majd ha megismertétek egymást elhiszem, de tudod a tempód nekem is gyors Eric, még nekem is meg kell emésztenem.
Sammy közben közelebb húzódik Erichez, csillogó szemmel néz rá, szerelmesen felsóhajt. Qentin megforgatja a szemét, ahogy rápillant.
- Tényleg szerették
Cöccög, ezzel nem tud vitatkozni.
Sammy kicsit úgy érzi zavar, ezért feláll, elmotyog egy "mosdó" szerű mondatot és kimegy a szobából. Úgy beszélnek róla, mintha ott sem volna. Majd összeszedi magát a mosdóban és téblábol a konyhában addig. Az étrendre megforgatja a fejét
- Meg szokott fázni. Arra figyelj, hogy ne nyisd rá az ablakot éjjel, ha hideg van és le van izzadva, vagy ha fürdik öltözzön át. Hajlamos megfázni.
Sorolja. Hogy szereti a félénkségét, igyekszik eltüntetni a fintort az arcáról. Fitymálóan néz, ha Sammytől lesz magabiztosabb meg van a véleménye az önbizalmáról.
- Helyes, ha megnyugszik és vidám hosszú távon látni fogom nem igaz? Sammy képtelen eltitkolni az érzelmeit biztos észrevetted már.
Látni fogja mint mennek a dolgok. Legszívesebben visszaszívná már a bókot, hogy nem látszik rajta a buziság, de csak kimérten biccent. Összepréseli ajkait.
- Természetesen nem hiszem magam tévedhetetlennek, de még szoknom kell ezt az új...helyzetet. Sammy talán buzisabb - mindegy, úgysincs bent - de sosem gondoltam rá melegként. Nekem időre van szükségem
Hangsúlyozza, lehet hogy az ő barátai már a homokozóban is tudták róla, de ő meg azt regisztrálja, Sammel nem ez a helyzet.
- Nem tudom ki jön mindig a mi heterók szöveggel.... szánalmasak vagytok
Sziszegi, mert ezt tartja a legkevesebbre a melegekben. Folyton azzal takaróznak, hogy melegek. A lábasra csak néz milyen furcsa mánia lehet.
- Ajjajj kategorizálsz. De azért van képed engem vádolni a sztereotipizálással.
Mert bagoly mondja. Lehet azt csinálja, de Eric is messzemenő következtetéseket von le róla ahhoz képest, hogy nem ismeri.
- Majd meglátjuk, ígyis úgyis meg fogom ismerni a melegeket
Sóhajt fejcsóválva, aztán csúnyán néz (az nem érdekli, hogy Eric megsérülhet, nagy fiúnak látja)
- Nem fogunk verekedni
Sziszegi nyomatékosan. Ez a rohadt kis köcsög az egyik félrelépésére emlékezteti, láthatólag ez mélyen érinti, felidegesíti. Ahogy az is, hogy ez a fickó váltig állítja Sam mennyire beleillik a meleg világba. Ő eddig semmi jót nem hallott róla...
- Meglátjuk
Mert tagadni nem tudja, ostoba és gyerekes lenne. Meglátjuk az a világ mennyire tudja befogadni Samet.
Az látszik rajta, hogy marhára nem hatja meg, hogy Eric egyre sértettebb, s hogy elfogadja-e. Jobban elfogadná, ha nem ez a beképzelt faszkalap lenne a nagy kiválasztott.
- Még szoknom kell a képed, mert egyelőre nem tetszik
Hajol közelebb a nyomaték kedvéért. Igaz, Sammy most nincs bent a szobában, így nem is hallhatja, így hatásosabb. Rendezőként odafigyel az ilyenekre.
- Nem kicsinylem le. Tényleg nem, nem téged vártalak, de mondtam már, meglátjuk hogyan alakul én a tapasztalatban hiszek, mondhatsz nekem most bármit ezek csak szavak. Meglátjuk hogy egy hónap, vagy egy fél év után ugyan olyan férfinek fogod-e tartani, igazat majd akkor adok neked.  
Most még nem fog, de belenyugszik, mert látja, tudja, hogy nincs beleszólása.
- Húúú, röhögnék ha ezt mondaná
Néz rá rosszindulatúan, mert arra a műsorra befizetne. De ebben nem reménykedik, ismeri Samet.
- Te tényleg lassú vagy, talán ezért vagy csak másodkapitány.
Milyen ember az, aki örök második? De ha azt mondta kivárja, kivárja, nem érti miért nem lehet ezt felfogni....
- Azzal is megismerlek, ha felbosszantalak, sőt ezzel ismerlek meg igazán. Meglátjuk. Még jól megvagytok, még elvakít a buzi, rózsaszín ködötök.
Sammy aztán visszaandalog a szobába.

- Q nem pontosan hallottam miket beszéltetek, de elég undok vagy most... Azt hiszem jobb, ha később jövök vissza, amikor már jobban lehiggadtál. Tudod én szeretem és ha őt sértegeted az olyan, mintha velem csinálnád. Mehetünk...nem vagyok jól

Fogja meg Eric kezét, nem érdekli, hogy mit szól a bátyja. Q pedig tényleg csak pislog, feszülten ráncolja a szemöldökét, aztán foghegyről odaveti Ericknek.
- Nem akartam összetörni a szentimentális lelki világod. Kérlek adj nekem időt Sam, nem kiabáltam, nem borultam ki, sőt elfogadom...megvan még mindkét lába, nem?
De nem tartja vissza őket, ha menni akarnak...
Vissza az elejére Go down
Eric A. Blake
Eric A. Blake
Életkor : 36
Foglalkozás : Galériatulajdonos
Hozzászólások száma : 351

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyHétf. Május 29 2017, 23:00

-Attól még emberségesen és nem lekezelően is vissza lehet utasítani "Ember"...
Nézek rá megrökönyödve, mert valahogy nem gondolnám udvariasnak. Felix akkor is tud fene nyájas lenne, ha gondolatban halálra kúrja a másikat, mert az illem így kívánja. Mindig is irigyeltem ezt a képességét, nekem is jól jönne, de én képtelen vagyok rá.
-Mert nem ebből áll a napja, hogy ezt csinálja. Magasztos gondolatai vannak, igazi támasz, kiáll az igazáért és azokért akik fontosak Neki, mindemellett pedig végtelenül törődő és figyelmes, nekem ETTŐL férfi a férfi, nem attól, hogy mindig magabiztos. A legnagyobb elmék is meginognak, mi sem természetesebb. És már hogy ne értene?! Elsőrangú pályakezdő költő és művész, igazi barát és társ, nagy szociális érzékenységgel és emberséggel. És pontosan mivel a bajod? A 30-cal, a managerrel vagy a férfival?
Vonok kérdőre bosszúsan, mert egyik sem definiálna pontosan engem.
-Ha lenne benned emberség Te sem beszélnél így róla, akkor sem, ha nem hallaná vagy épp rólam feltételezel ilyen embertelen dolgot. Vagy magadból indulsz ki és így kezeled az embereket? Én soha nem kezelnék így senkit még gondolat szinten sem...
Szörnyedek el ezen, mert Felix is tud tárgyilagos lenne, a végletekig, de ezt a habitust nála sem tolerálom.
-Fontos a véleménye, megkérdeztem és megbeszéltük. Nem gyerek, felfogja, hiába vágod rá mindjárt hogy nem. Igenis képes dönteni arról, mi jó neki és a környezetének. Mondtam neki is hogy tisztában vagyok vele, de nem zavarja, mert úgy érez mint én. Legalább is eddig nem cáfolta.
Vetek Samre egy pillantást, hogy Quentin a maga vagy Sam nevében beszélt-e, mert nekem ha mondta is kicsit gyors, nem bánta. Örült a költözésnek...
-Hogy máshogy eméssze, ha nem úgy, hogy melegekkel van? Legalább velem? Kivel beszéljen erről? A hetero barátaival? A hetero testvéreivel? Idegen melegeket keressen? Komolyan kérdezem Quentin, Te, aki szintén most ismerkedsz a ténnyel milyen tanácsot tudnál adni Neki?
Ezt másképp nem lehet, látni kell milyen ez és elfogadni. Úgy a legkönnyebb ha az ember melegekkel beszél de ez igaz bármi másra is.
-Pfff, nagyon nem. Látszik kevés meleget ismersz. És onnan tudom, hogy pont olyan értékeket, eszméket, tapasztalatokat és vágyakat képvisel, érez és mond, ami nekem kedves és amivel nem csak azonosulni, de együtt élni is tudok. Nem Sam az első szerelmem, de ennyire közel még sosem éreztem magamhoz senkit. Voltál már szerelmes Quentin? Igazán?
Ez személyes kérdés, de Ő is olyat tett fel.
-És szeretik... érzem rajta. Ennek nyoma van a személyiségen.
Mondom a szülőkre, hogy szeretik Samet, megsimogatom az említett kézfejét, de Ő kimegy a mosdóba, aggódó sóhajt nyomok el. Biztos rossz látnia, hogy marjuk egymást, de nem bírom elnyomni. Megszokásból védekezem, mert engem mindig támadnak. Reflex.
-Értem. Nem alszom nyitott ablak mellett és odafigyelek majd ezekre. Észrevettem hogy néha... elgondolkodik.
Finomítok azon, hogy nem figyel magára, de érezni megjegyeztem, nem csak egyszeri alkalom volt akkor, hanem sűrűn csinálja.
-Remélem. Az lenne az igazi eredmény, ha mindenki látná, amit én.
Ha mindenki értené, Sam mennyire csodálatos!
-Igen, ez a másik oka amiért odavagyok érte. Szeretem, hogy őszinte.
Számomra egyáltalán nem negatív, hogy nem bírja eltitkolni mit érez, számomra ez könnyebbség és buzdítom is mindig, hogy mondja el mit érez vagy gondol, mert szeretem, hogy megosztja. De aki Felix mellett húzott le éveket, könnyen belefárad a színjátékokba.
-Ahm, nem, nem mondanám "buzisabbnak" egyszerűen még fél felvállalni hogy a férfiakat szereti. Én is ilyen voltam, mindenre összerezzentem, mert úgy hittem senki sem fogad el. Nem is csoda, ha én sem bírtam magam elfogadni melegként. Ezért ennyire fontos, hogy lássa, a családja szemében Ő ugyan az a Sam maradt. Hogy nem kell megváltoznia, lehet önmaga, mert Ő pont úgy jó. Az idő nem számít, ha egyszer elfogadod. Hidd el, ha ez tíz év, akkor annyi kell, a végeredmény a lényeg. Amíg él várni és remélni fogja, hogy egyszer elfogadd Őt így is.
Én már csak tudom, mióta az eszemet tudom arra várok a szüleim elfogadjanak. De hogy Felixet idézzem: Van amire lehet várni, csak nem érdemes... Quentin más, én őszintén remélem más, érzem szereti az öccsét.
-Te kezdted, én magamtól nem hozom fel, mert nincs bajom a heterokkal, általában. Csak az olyan agresszív fajtával, mint Te is mutatkozol most perpillanat.
Nem félek Neki elmondani, hát van nekem mindenféle barátom. Azaz ismerősöm, barátom, igazi barátom kevés van.
-Mert mutatom mit csinálsz, igen. Én vagyok a hülye öreg buzi aki megrontja az öcséd a szemedben, de én nem akarlak elkönyvelni egy karót nyelt csőlátású gyerekes férfinak... nem, nem menne.
Rázom a fejem, Mr. Collins, az idióta... nem menne, eddig a példaképem volt, most meg... olyan mintha két Mr. Collins lenne a fejemben.
-Ennyire ne borzadj...
Húzom el a szám, mert komolyan, ilyen szörnyűnek lát minket? Milyen élményei vannak? Vagy csak a közhiedelem?
-Ugye tudod, hogy még mindig nagyon nyomasztja, hogy megütötted és ugye tudod, hogy Sam sosem lenne képes megütni Téged? Ha vitatkoztok is, kérlek, ésszel...
Nézek rá aggódóbban, mert nekem nem volt eszembe hogy verekednének, de most hogy mondja...
-Hát meg kell mondjam, Nekem is csalódás így megismerni Téged... bár én nem számítottam másra, végtére is eltiltottad tőlem Samet reflexből...
Nézek félre, de én hátrébb hajolok, nem tetszik a közelsége.
-Jó. Lehet több idő is, hosszú távra tervezünk.
Én biztosan, de szerintem Sam is. Annyi biztos, hogy elszántabb vagyok mint eddig, ha ez kell, hát megkapja. Legalább egy darabig nem kell látnom...
-Mondhatja... én vagyok az első kapcsolata.
Mondom komolyan, én nem tudok nevetni. Ha Sam úgy dönt öreg vagyok neki, majd megkaphatom Felixtől is, hogy igaza volt. Remek...
-Felmondtam. És sosem akartam kapitány lenni.
Csak úgy, mellesleg.
-Hah, hogy hogy tudtok ennyire érzéketlenek és idegesítőek lenni! Miért nem lehet szimplán kérdezni, ahelyett, hogy először vérig sértitek és megalázzátok a másikat pusztán a hecc kedvéért... Neked is emberséget kéne tanulnod, mert ez borzasztóan szánalmas takarózás azzal, hogy élvezitek ha vitatkozhattok és irányíthatjátok látszólag a beszélgetést... Jesszus...
Pont mint Felix... Ő is direkt bassza fel az emberek agyát.
-Hah... tényleg gyerekes vagy.
Nem, erre már komolyan nem tudok mit mondani, olyan gyerekes. Látszik nem tudja milyen szerelmesnek lenni, hogy melyik szerelem üres és mi mögött van tartalom is. De legalább Sam visszajön, látszik megkönnyebbülök.
-Sam... szívem...
Jól esik amit mond Sam, többet jelent mint gondolja, de most miattam nem marad?
-Igaza van, Quentin... nos... azt kell mondjam jól fogadott és kedves is. Sokkal több indulat van benne, de elnyeli. És én sem voltam kedves, mert... úgy éreztem Téged is bánt. De abban egyetértek Quentinnel, hogy adj Neki időt. Át kell magában formálnia Veled kapcsolatban sok emléket, sok gondolatot, sok érzést, hogy jobban megérthessen. Gyere kicsit...
Intek, ha engedi a kezénél húzom kicsit és közel hajolva suttogok, simogatom az arcát.
-Drágám... ne válj el így Tőle, rágódni fogsz rajta és Ő is. Nagyon hiányzol Neki, velem bármikor lehetsz hiszen velem fogsz élni, amint beköltözöl, velem minden nap beszélgethetsz már szerencsére. De Ő más, most még ingerült is lehet pluszban amiatt ami történt vele. Lehet jobban is félt, mint előtte, mert... ki tudja. Lehet Ő is fél. Én félnék, ha megvertek volna ennyire, ahogy féltem is anno, mikor megesett. Maradj Vele, beszélgessetek. Ha ennyire nem juttok dűlőre velem, akkor engem egyelőre hagyjatok ki. Van elég téma még. Annyira szeretlek, azt szeretném, ha kibékülnétek, ez nekem is fontos! Nem mondom, hogy mi hamar barátok leszünk, ez tényleg sok idő lesz, de... az a fontos hogy megpróbáljuk nem? Maradsz? Szerintem a gyógyszer is hamarosan hatni fog, feküdjetek be az ágyba.
Quentinnek is pihennie kell, fürkészőn nézek a szemébe, mit szeretne. Ha nem akar maradni hazaviszem, de talán rájön, nem rossz itt, maximum nekem.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyVas. Jún. 11 2017, 20:47

- Nem is voltam bunkó Veled ellentétben
Ő annak látja, fennhéjázós buzi majomnak. A magasztos gondolatokra megforgatja a szemét.
- A magasztos gondolatok csak úgy duzzadnak a tesztoszterontól... Elsőrangú pályakezdő? Egy hónapig sem dolgozott a Mekiben aztán belebetegedett...köhm az igaz, hogy nagyon törődő és figyelmes és végülis neked kell tudni mi a számodra férfias, de ha már megkérdeztem mi bajom a harmincas férfi managerrel csak egy népszerű cappucino márkát említek. Ez a három az egyben!
Gúnyolódik kíméletlenül, mert ez a férfi hülye, a legkevésbé se illik Samuelhez.
- Én sem kezelek így senkit, de honnan tudnám, hogy te nem ezt csinálod? Csak mert felháborodsz? Nekem ez csekély bizonyíték
Bár az tetszik neki, hogy láthatóan kezd beletiporni.
- Rendben, végülis ezt Samuelnek kell eldöntenie. Remélem nem helyeztél rá nyomást...azt feltételezem belátod, hogy nem lenne egészséges.
Sammy pesze bólogat, hogy igenis ő belement a költözésbe, de Quentin szkeptikusan pislog. Biztosan érzelmi zsarolással vette rá....
- Folyton arra célzol, mintha a heterok kevesebbek lennének a melegeknél. Ez elég szánalmas... Ki mondta, hogy ne barátkozzon melegekkel? Nekem is voltak kapcsolataim akár hiszed akár nem. Vagy nem arról szól a nagy peace-ség hogy a melegek és a heterok egyformák? Akkor? Miért ne tudnék válaszolni akármelyik kérdésére? Például vegyük a szexet. Az első, amit mondanék az lenne, hogy védekezzen!
Néz rá vesébe hatolóan gúnyosan, bár ennél a résznél Sam már nincs a szobában, így Eric most egyedül harcol.
- Értékek, vágyak? Ezek változhatnak, avagy ahogy egyre jobban megismered észreveheted, hogy talán nem pont olyanok, mint a tieid. Meglátjuk így lesz-e később. Egyébként voltam
Közli kitérően, magáról nem fog beszélni, az is biztos. Mondta ő, eldönti az idő, de ő máris látja,hogy a dolog halálra van ítélve. A közös eszmék kevesek. A szülőkre bólint, azon hogy Sam elgondolkodik horkant.
- Vigyázni kell rá... Anyáék sokáig nem merték egyedül hagyni mert volt, hogy majdnem magára gyújtotta a lakást. Pedig ő csak ragut akart csinálni... Figyelj oda, hogy ne fázzon meg, ha úszni megy, mert ez fél évente előfordul, főleg télen, ha elálmodozik törölközés közben, vagy nem visz sapkát. Felfázni is gyakran szokott, mert nem figyel oda. Szó sincs róla, hogy béna, csak nem figyel oda... Ki mert nálad menni a mosdóba? Mert idegen helyen fél, régebben mindig ágyba vizelt, ha felfázott, vagy ha vihar volt, amitől fél.
Közli gonoszan előrehajolva, lejjebb véve a hangerőt, hogy Sammy véletlenül se hallja meg. Érzékeltetni akarja, hogy az öccse még kisfiú és még nem vetkőzte le a gyermekes szokásait, még mindig nem figyel oda magára. Ericnek voltaképp egy gyerekről kell gondoskodnia. Eric ajnározó szavaira a szemöldökét vonogatja. Igen, vannak Samben értékelhető tulajdonságok és nagyon lehet szeretni, ezt...elismeri. Felvonja a szemöldökét, hogy ő is ilyen volt.
- Akkor a fiatalkori éned látod benne?
Az is csak illúzió-szerelem lenne.
- Elfogadom, el fogom...fogadni, mert tudom, hogy el kell és Sammy fontos nekem.
Közli némileg kevesebb iróniával a hangjában az agresszívért viszont kiröhögi.
- Nem vagyok agresszív, csak fontos nekem az öcsém. Ó igen, te másképp gondolnád? Én ismerem Sammyt 23 éve...hogy milyen naiv és befolyásolható. Egyik napról a másikra előáll egy ilyennel, őszintén neked mi lenne az első reakciód? Vagy egy átlagos embernek? Karótnyelt, gyerekes? Nem menne? Annak gondolsz, nem? Mi ez a furcsa önmeghasonulás?
Nem érti. Arra, hogy megütötte elsápad, félre is néz.
- Hibáztam...Nem fog előfordulni
Dörmögi, de látszik rajta, hogy mélyen érinti, sápadtabb lesz, az arca betegesebb, beesettebb, hirtelen nem az a legyőzhetetlen takarítógép, akit eljátszott most nekik.
- Tudod Sam jövőjét egészben szemlélem és nem szeretném, ha csalódna, vagy kikészülne, nincs túl erős idegrendszere
Mondja fáradtan, mert már ezredszerre mondja. Az időre biccent, kiderül majd.
- Gratulálok, akkor munkanélküli vagy. Így biztosan el tudod majd tartani Samet. Mert ugye tudod, hogy el kell majd tartanod?
Kérdezi csak úgy finoman és mellesleg. Aztán a kirohanáson meghökken, mintha Eric megkapta volna már ugyanezeket mástól is. Furcsán is néz, nem nagyon tud mit mondani erre... Pattog a kis buzi.
- Nem érdekel a véleményed
Ennyivel letudja.

-- Sammy--

Erichez hajol, mint kis madár bújik hozzá, néz rá nagy, kérlelő szemekkel, hogy menjenek. Az az érzése Ericnek rossz itt.
- Nem...nem bánt... Adok
A bátyjához fordul és neki is azt mondja "adok" és hogy "Azért letehettél volna kedvesebb, akkor talán tovább maradunk"
Q persze cicceg, amikor Sammyt Eric közelebb vonja, hogy sugdolózzanak, megint azt bizonyítja milyen bunkó a másik. Sammy bizonytalanul néz Ericre, bár látszik tépelődik.
- Biztos vagy benne? Nem leszel nagyon szomorú, ha maradok? Mert...tényleg azt hiszem szüksége lenne valakire és nem akarok gyenge lenni, akire...sosem számíthat
Mondja, majd Q-hoz fordul.
- Jó. Maradok...

Q
Eric felé biccent.
- Ha ez az udvariatlan sugdolózásodnak köszönhető, akkor köszönöm
De azért kicsit felvonja az orrát. Mert a büszkeségből nem adunk

Vissza az elejére Go down
Eric A. Blake
Eric A. Blake
Életkor : 36
Foglalkozás : Galériatulajdonos
Hozzászólások száma : 351

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyVas. Jún. 11 2017, 21:43

-Bunkó? Maximum azért, mert lekezelsz!
Fakad ki belőlem, mert komolyan azt hiszi én kezdtem?!
-Mert nem az való Neki. Neked is biztos találnánk olyan munkát, amit egy hétig sem bírnál, ezért el kéne ítélni és elkönyvelni akaratgyengének?
Nézek rá megütközve.
-A koromon nem tudok változtatni, a nememen sem, de a munkámon tudok, de kétlem, hogy számítana.
Forgatok szemet, olyan csőlátású. És igenis Sam így férfias nekem.
-A csekély bizonyíték Rád is igaz... nehéz elhinnem miért imád ennyire az öcséd, mikor lenézed...
Mert ez a legjobb szó rá sajnos.
-Persze, de meg is beszéltük, hogy fokozatosan csinálunk mindent.
A költözésre is ezt mondta Sam, nem lenne minden nap velem, aludna még otthon is. Elfogadtam.
-De, és ez jó hír, hogy vannak meleg ismerőseid, hogy barátkozol velük!
Aztán csak sóhajtok.
-Ez egy zárt kapcsolat Quentin. Gyerekünk nem lesz belőle és nem fekszünk le mással. Ahogy ez egy férfi-nő kapcsolatban is van, ott is van, hogy nincs óvszer csak spirál vagy gyógyszer. Ha volt komoly kapcsolatod, szerintem Te sem csak gumival csináltad. Én tökéletesen megbízom Samben, azért is engedtem Neki. Mikor szeretkeztünk már egy ideje együtt voltunk.
Mondom nyugodtan, mert komolyan, a szexről beszélgetünk? Mi, két 30-as?
-Lehet, de ahogy Ő formálódik én is fogok, összecsiszolódunk. És vannak alap tulajdonságok, amik nem változnak, mint a nagy szíve vagy az optimizmusa, ami erőt ad mindenhez.
Nem ellenkezem vele, de teljesen igazat sem adok.
-Ha voltál, akkor érted Quentin. Pontosan érted.
Ha volt szerelmes, akkor értenie kéne miért vagyunk ennyire ragaszkodóak.
-Utóbbit kinőtte, és igen, használta a mosdót, fürdött is, evett is, aludt is. És vigyázni fogok rá, szerintem már jobban vigyáz magára, most is... hát... ahogy én észrevettem másért volt beteg és maga alatt, nem mert megfázott.
Mondom óvatosan, mert ez nem támadás, hanem gyanú, de nem tudom tényleg hajlamos-e Sam belebetegedni ha megviseli valami. Az meg hogy kiskorába bevizelt nem fog kiábrándítani, én sokszor hánytam, az mennyivel jobb? Mire rájöttem hogy érzékeny vagyok a laktózra... Szerintem csak rám akar ijeszteni, de nekem Sam nem kisfiú, nem is kezelem úgy. Akkor sem ha próbálja beégetni.
-Nem egészen, engem nem támogatott senki, nincsenek testvéreim, teljesen másképp éltem meg. Én csak azt mondom, megértem Őt, talán jobban mint mások.
Mert átéltem amit Ő, ez azért sokat segít megértenem.
-Nem kötelező elfogadni Quentin. De Sam nagyon boldog lenne, ha sikerülne. Én is örülnék neki... nagyon fontos vagy Neki. Jobban mint bárki más.
Mondom halkan, mert én így érzem, szerintem így is van, de lehet tévedek persze.
-De agresszív vagy!
Mondom elképedve, nem érzi? Neki az nem az? Milyen amikor az akar lenni? Érezni ez kissé megijeszt, nincs mit tenni.
-Szerelmes lett és előállt volna hamarabb is, csak félt. Okkal félt nem gondolod? Lehet ismered 23 éve, de... nem sikerült elérned, hogy mindent azonnal elmondjon. Ez tudom hogy qva nagy dolog és sokan nem is képesek rá, de... gondolj bele a helyzetébe. Rögtön eltiltottad, közölted nem az, nem jól érzi, nem jól gondolja, elítélted... most is ezt teszed, el akarsz ijeszteni, beégeted és kigúnyolod nekem, ez gyerekes. Azt hiszed kamasz vagyok, hogy ilyenek hassanak rám? Én teljesen máshogy gondolkodtam rólad, azt gondoltam... ühm... előbb átgondolod és aztán mondasz véleményt.
Finoman szólva, de nem megyek bele miért hasonulok meg, miért nem tudom elkönyvelni ilyennek. Olyan mélyen elgondolkodtató filmeket csinál, azt hittem Ő is ilyen, megfontolt, előrelátó, nem temperamentumos.
-Rendben... kiheveri, egy kis idő és túllép rajta. Egy pofon nem a világ.
Nézek félre, de csak azért mondtam ezt neki, mert látom bánja. Az én anyám tudom nem bánta meg, amikor megütött. De én ennek ellenére túlléptem rajta, Samnek is menni fog.
-Quentin... a szerelem hazárdjáték. Nincs olyan, hogy tökéletes szerelem. De kikészíteni nem akarom, rossz értelemben legalább is, de amit lehet meg szeretnék Neki adni.
Utazás, programok, nevetés, amit akar. Szeretem, nem tud meggyőzni arról hogy nem kéne.
-Tudom, nem zavar. Van félretett pénzem, de be kell lásd, a hajózás nem kompatibilis egy komoly kapcsolattal, az elején legalább is semmiképpen nem. Munkát találok, azzal nem lesz gond.
Ha kell elmegyek megint felszolgálni, mit számít? Bár ennél persze komolyabban gondolkodom. De aztán ha le is higgadtam újra kiakaszt mert most pont, de pont olyan mint Felix! És ez most nem bók volt...
-Engem sem a tiedé... valaki Téged is helyre tehetne...
De komolyan, ráférne!

-Persze drágám, dehogy leszek szomorú, Ő a családod, nem most vagy vele utoljára, máskor is leszel itt. Én csak azt szeretném, ha pihennétek is, jó? Quentin is, ez fontos.
Akármennyire is idegesít, be kell látnom, csak az adrenalin hajtja a kis aranyhörcsögöt.
-Ne mondj ilyen butaságot, nem vagy gyenge és tudja, hogy számíthat Rád. De azért maradj Vele, értékelné.
Ezt nem nehéz kitalálni, láttam az előbb is, hogy rosszul érintette, hogy Sam már menne. Elvégre csak most jött és végig velem veszekedett.
-Igen, de mivel bunkó vagyok, megtehetem, nem?
Vetem oda, szemet forgatva, majd megsimogatom Sam karját és jelzem akkor megyek is. Kitalálok, csak annyit súgok neki, hogy hívjon majd, ráér vele.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyVas. Jún. 25 2017, 18:05

Az igaz, hogy lekezeli, úgyhogy erre nem szól csak ciccenve elhessegeti a kényelmetlen tényt.
Valahol szórakoztatja, Eric mennyire védi.
- Egyáltalán nem ítélem el és tudom, hogy Sammynek ez olyan volt, azóta viszont fóbiája van a munkától
Jegyzi meg csak úgy mellesleg "én szóltam" arckifejezéssel.
- Nem kértem, hogy változtass, főleg mert legalább egyikőtök dolgozzon már.
Ő ha még Samet eltartaná is, Ericet már biztosan nem.
Felháborodottan fészkelődik a fotelében.
- Én egyáltalán nem nézem le! Tudom, hogy van számos nagyon...inspiráló tulajdonsága
Mondja sértetten és dölyfösen.
- Ajánlom is, az öcsémnek kell a fokozatosság, nem lehet hirtelen minden rázúdítani.
Mint ezt a melegség dolgot. Most kényelmetlenül érzi magát, mert olyan, mintha lenézné az öccsét, oldalra tekint ki, Sammy irányába és mogorvább, hidegebb, mint eddig. Nem reagál a meleg ismerősökre, mert nem szívesen barátkozik velük.
- Nektek melyik volt a spirál, vagy a gyógyszer? Egészen más Mr Blake, a férfiaknál sokkal nagyobb a fertőzésveszély, sokkal kevésbé higiénikus, ezt gondolom tudod
Fárassza a magázás, de nem fogja őt Ericknek hívni, esetleg, ha szándékosan eltévesztené a nevét, mintha meg sem akarná jegyezni. Hívhatná például Ednek.
- Elég alap dolog és egy harmincas férfitől el is várnám, hogy tudja ezeket az alapvető védekezési szabályokat.
Nem Sammytől fél, ő még nem volt Eric előtt férfival, ebben biztos, de az a kurafi ott vele szemben ki tudja hányat szedett már össze? A betegségekről nem is beszélve...
Sóhajt, mert Sammy tényleg jó szívű és optimista. Végül biccent, hogy tudja, mert volt már szerelmes. És olyankor se hall se lát az ember.
Csak rándul egyet a szemöldöke, hogy Sam mi mindent csinált ott Ericnél. Nagy levegőt vesz, elvörösödik és vet rá egy gyűlölködő pillantást.
- Világos számomra, hogy az én hibám
Sziszegi. Nem kell, hogy Eric külön emlékeztesse. Kétli, hogy Eric megértené Samet, de nincs elég jó érve a cáfolathoz. Mereven bólint, hogy Sammynek fontos ő.
- Igyekezni fogok...
Más választása - és ez már számára is világos - nincs.
- Hogy lennék már? Még mindig megvan az összes fogad.
Néz rá ádázul, méghogy agresszív! Igaz, a forgatásokon is szokott kiabálni, de az munka. Most teljesen nyugodt, igaz, csak megjátssza, de ahhoz képest, tényleg nem agresszív.
- Igen, lehet, hogy ebben igazad van, okkal félt és ha láttam is jeleket, próbáltam neki elmagyarázni, hogy attól még nem meleg. Hogy őt óvjam, hogy a társadalom ne vesse ki még jobban. Te vajon meg tudod érteni ezt? Hogy féltettem? Féltem...
Jelenleg tőle.
- Csak a tényeket mondtam, hogy lásd, gyerek még. Mert az és nagyon-nagyon nehezen nőtt fel, te nem tudod mennyire nehezen.
Fáj neki, amit Eric mond, de igyekszik nem mutatni, haraggal és dölyffel nyomni el. Gyerekes és Sammy nem mond el neki mindent. Igen...túl szigorú volt. Lazítania kell, most jött rá, ennek a hülyének köszönhetően.
- Néha...valóban elragadnak az indulataim, de majd...változom Sammyvel kapcsolatban.
Böki ki, igaz nehézkesen, de kiböki.
- Ki
Nyög erre a pofon dologra csak ennyit, megdörgöli a homlokát.
- Semmilyen értelemben!
Vágja rá azonnal, de arra biccent, hogy meg akar neki adni mindent. Majd meglátja sikerül-e és lesz kedve még hozzá.
- Úgy legyen. Nem is hagytam volna, hogy együtt maradjatok, ha továbbra is hajózol. Sammy nagyon rosszul viselte, hogy nem vagy itt. Persze akkor még nem tudtam mi baja, de rövidúton kikészítetted volna, ha maradsz kapitány.
Tájékoztatja. Igen, ez a döntése pl dicséretes.
Felvonja a szemöldökét, hogy úúú most aztán nagyot mondott neki Eric. Ki is neveti. Méghogy őt helyretenni...


-- Sammy--

Próbálok úgy csinálni, mintha semmit nem tudnék, arról, ami itt most köztük zajlott. Eric annyira kedves és nagyvonalú. Nem akarom bosszantani Q-t, de a nyelvemen van, hogy azt mondjam, tanulhatna tőle.
- Jóó...hát persze
Quentin felé fordulok, aki beleegyezése jeléül biccent. Sóhajtok aztán Eric felé.
- Tudom...akkor maradok és majd hívlak. Köszönöm Mágusom
Nem érdekel, hogy a távolban Q gúnyosan felhorkant a becenévre.

Q

Barátságtalanul odaveti
- Nem hazudtoltad meg önmagad.

Sammy

- Kikísérlek
Ezt mindenképpen akarom, óvatosan megfogom Eric kezét és kivezetem a folyosóra. Quentin nem jön utánunk, úgyhogy...elbabrálok a zárral, aztán kissé lábujjhegyre állok - olyan magas és forrón, féltőn megcsókolom. Nem annyira nagyon hosszú, de rövidnek sem mondanám. A szívem máris hevesen dübörög és még megölelem, mielőtt kilépne az ajtón.
- Szeretlek
Súgom még utána, mert fontos így elbúcsúznom tőle.

Vissza az elejére Go down
Eric A. Blake
Eric A. Blake
Életkor : 36
Foglalkozás : Galériatulajdonos
Hozzászólások száma : 351

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric EmptyVas. Jún. 25 2017, 18:36

-Minden fóbia elmulasztható pozitív élményekkel. Ha megfelelő munkát talál, ami testhezálló, élvezni fogja.
Én már csak tudom, eleinte én is csak szenvedtem velük. A hajón viszont elmenekülhettem.
-Akkor meg ne várj lehetetlen.
Fogadja el és kész, férfi vagyok, 30-as, ez a munkám.
-Aha... Fel is tudnál nekem sorolni belőle?
Mondom, érezni a hangomon kétlem hogy ötöt fel bírna sorolni, én meg kapásból többet is akár! Samnek rengeteg jó tulajdonsága van.
-Igen, pont ezért nem kellene hirtelen kikötnöd Neki a dolgaid...
z rá is vonatkozik, szedje össze magát!
-Tudom, de ez csak tisztálkodás kérdése. Ami hidd el mindkettőnknek megy, fürödtünk együtt és megoldom a heterok számára kényelmetlenül hangzó dolgokat is a kellemes esték érdekében.
Ezt nem biztos hogy érti, de beöntést csinálni nem nagy kunszt, ha tudom, lesz valami este és úgy érzem kell. De ezt persze nem fogom elmondani, semmi köze hozzá.
//XDDDD Ed mi? XDDD//

-Lehet azért erőlteted, mert Te magad vagy ebben hiányt szenvedő? Elmagyarázzam hogyan kell feltenni egy óvszert és kényelmes méretet választani Mr. Collins?
Kérdezem negédes mosollyal, mert az agyamra megy.
-Ah... nem csak a Tied. De főleg a Tied.
Azért enyhítek a saját ítéletén, de nem sokat. Sam betegsége főleg Quentin miatt van, szerintem.
-Nem csak fizikailag lehet valaki agresszív... verekedni én is tudok! Ah...
Nem erre a fajta agresszióra értettem, ez pszichés. De nekem nem jött át hogy csak tetteti, számomra hihetően erőszakos és akaratnok most.
-Igen... ezt a részét igen. De mivel már kiderült tényleg az, kérlek ne akard elfojtani benne... nagyon sok év, mire újra önmaga mer lenni az ember, addig meg pokol. Samnek ezt nem szabad átélnie, kérlek, csak... máshogy féltsd, de ne akard heterová változtatni, mert nem az. Más mint Te.
Nem a lányokat szereti és nem is kellene erőltetni, mert én tudom mivel jár... Azt a rengeteg megaláztatást...
-Te meg lásd, már nem gyerek. Nekem is nehéz gyerekkorom volt, Neked is, ahogy hallom, mindenkinek van rossz emléke. De nem hiába mondom hogy emlék, már nem ezek az állapotok vannak. Kicsit nézz körül a jelenben.
De tényleg, attól hogy régen bepisilt és hasonlók... nekem merevedési zavaraim voltak, persze nem hangoztatom, de ki csodálkozna rajta, ha erőltetik hogy nem meleg? Sambe meg belenevelik hogy sosem nő fel...
-Jó. Addig ha megesik kérj bocsánatot amilyen hamar bírsz és nem lesz nagy gond.
Remélem... de jó lenne ha kevésbé lenne indulatos, én is örülnék... szerintem Ő nem lepkefing pofont adna mint Seth...
Arra futólag elmosolyodom, hogy semmilyen értelemben ne készítsem ki az öccsét, pedig az ágyban olyan jó, vagy ha bókolok.

-Engem is megviselt, nem volt kérdés. És valahogy nem is fura, hogy nem kell menni, jó hogy többet lehetek Sammel. Van időm kárpótolni a kiesett időért.
Magyarázom, hogy tudom, hogy rossz volt míg hajóztam, de helyrehozom. Kár hogy Quentint nem lehet... most úgy de úgy ráuszítanám Felixet! De... ennyire nem utálom, szerencséje van.

-Szeretlek.
Mosolygok rá, hogy mágusoz Sam, nekem is vicces ez a név, de tőle mégis jól esik, fel sem veszem Quen horkantását.

-Ha meghazudtoltam volna se hitted volna el. Majd ha egyszer leveszed a szemellenzőt, beszélgethetünk...
Bár akkor sem lesz kedvem... Inkább nem akarok Quentinnel...

Sam kikísér, aminek örülök, bár meglep, hogy meg mer csókolni, szorosabban ölelem magamhoz mint szoktam, úgy viszonzom a csókot, kicsit el is nyújtom, annyira jól esik.

-Én is Téged!Hiányozni fogsz! Pihenj szívem.
Puszilgatom még össze az arcát, majd nehézkesen de elengedem a kezét és hazamegyek, legalább kiheverem Quentint...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric   Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric Empty

Vissza az elejére Go down
 

Üdv Sógor... Sam-Quen-Eric

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» "Alszol?" Quen/Leo
» Tényleg?! ~ Quen&Suzy
» "Quen tudja?" Sammy/Leo
» Szalmaszál - Reeve-Eric
» "Újra együtt(?)" Quen/Stan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-