Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Big minds meet - Yvi & Izzie EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Big minds meet - Yvi & Izzie EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Big minds meet - Yvi & Izzie EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Big minds meet - Yvi & Izzie EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Big minds meet - Yvi & Izzie EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Big minds meet - Yvi & Izzie EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Big minds meet - Yvi & Izzie EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Big minds meet - Yvi & Izzie EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Big minds meet - Yvi & Izzie EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Big minds meet - Yvi & Izzie EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Big minds meet - Yvi & Izzie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Big minds meet - Yvi & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Big minds meet - Yvi & Izzie   Big minds meet - Yvi & Izzie EmptySzer. Jan. 11 2012, 19:06

Egy egyszerű, virágmintás nyári ruhácskában pattanok fel az egyik asztalra, aminél várjuk a gólyákat. Már elég sokan megérkeztek, és még többen nem, közöttük az én kis mentoráltam sem, pedig már igazán kíváncsi vagyok rá. Alig várom, hogy megismerjem, és megtanítsak neki mindenfélét, az élet sava borsát, meg csínját-bínját, meg ilyenek. Természetesen hetek óta dolgozunk azon, hogy minden tökéletes legyen, és most a főépület mögötti betonpályán kihelyezett asztaloknál várjuk a gólyákat, hogy köszöntsük őket, meg elirányítsuk a gólyatábor előtt. Sok munkánk van benne, sőt, még annál is több, úgyhogy elég nagy reményeket fűzök hozzá. Elmosolyodok, ahogy körülnézek az embereken, csak Zin pattog idegesen, de én inkább lóbálni kezdem a lábam, tudomást sem véve róla, utána visszatolom a fejem tetejéről a szemüveget az arcomra, hogy ne süssön a szemeimbe a nap. Szeretem, amikor ilyen kellemes meleg van, csak azt sajnálom, hogy egy minimális szellő nem mozdul, így azért elég meleg van, de legalább felvehetem a nyári csini ruháimat a kis topánokkal.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Yvonne N. Lynx
Yvonne N. Lynx
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 25

Big minds meet - Yvi & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Big minds meet - Yvi & Izzie   Big minds meet - Yvi & Izzie EmptySzer. Jan. 11 2012, 22:38

Ó jajj, miért is vagyok ennyire izgulós fajta. Gyermeki rajongással fogadom ezt az egész új környéket, mindenre és mindenkire csak csodálkozó hatalmas kék íriszekkel pislogok, és azt sem tudom hová kapjak. De szerencsére tényleg csak a szemem árul el bármi nemű izgatottságot, én magam még mindig tökéletesen kecsesen, angyali mosollyal lépkedek az új életem felé. Táskámban csak egy telefon, egy pénztárca és a gépem lapul, semmi mást nem hoztam magammal, minden csomagom a bérelt lakásomban pihen, beleértve Lindát is. Nem mertem egy komondort ide hozni, de ha valamerre sétálunk lehet felvetem, hogy magunkhoz vehetnénk egy baromi nagy hófehér dögöt, akire mindenki ámuló pillantásokat vet majd. Amerikában nem valami ismert fajta, sőt, igazi ritkaság.
Mire sikerül eltaláljak az iskolához, természetesen kerülő úton, mert nemhiába találta ki nekem a volt barátom a becenevem, tényleg vészesen hasonlítok egy pillangóra, nem csak a jó értelmében. Azok is folyton össze vissza repkednek, nem tudnak nyugton maradni, de mégsem idegesítenek senkit. Viszont így mondhatni szárnyalva eljutottam az épületig, és már ki is szúrtam az én mentoromat, mert kaptam sok-sok utasítást, meg egy képet is, és megjegyeztem jól az arcát. Virágos ruha, napszemüveg, gyönyörű hosszú haj, neve pedig Izabella. Egyből oda is siettem, de van egy érzésem, hogy a napszemüveg alól már ő is felismert.
-Szia, Yvonne vagyok, ugye jó helyen járok?-
Kérdeztem meg a biztonság kedvéért és kezet nyújtottam neki. Nem sokkal idősebb nálam, és nagyon, nagyon, nagyon jó alakja és fotogén arca van. Modellügynökségeknek fotóztam nagyon sokat, miután én magam már eljöttem, és ez az első, amit egy nőben meglátok, mint jellemzőt. Valahogy erre állt be a szemem.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Big minds meet - Yvi & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Big minds meet - Yvi & Izzie   Big minds meet - Yvi & Izzie EmptyPént. Jan. 13 2012, 18:41

Körbe-körbe nézelődök, és a tegnapi gólyatábor-nyitóbulin hallott egyik dalt dúdolgatom magamban, amikor is feltűnik a lány, akit nekem szántak, persze nem abban a félreérthető pasiálmos formátumban.
-Szia Yvonne! Isabella, szólíts nyugodtan Izzienek.-
Mosolygok rá kedvesen, miközben lepattanok az asztalról, és megkerülve azt leülök, hogy megkeressem a papírt, amin adminisztrálni kell az érkezőket. Kipipálom a nevét, amikor megtalálom, utána előveszek egy műanyag karszalagot, és felé nyújtom a kezem, hogy a karjára csatoljam.
-Ezt a gólyatábor végéig viselned kell, így tudunk majd beazonosítani téged. Majd írd rá, hogy hol laksz, hogy ha esetleg túl jól sikerülne a buli, akkor is haza tudjunk vinni.-
Ahogy rápillantok, próbálom felmérni, hogy vajon mennyire lehet bulizós a lányka, de igazából nem sokat jelent az infó, mert hát láttunk már karón varjút - anyuci és apuci pici lányai képesek elszabadulva a családi házból a legjobban belevetni magukat az éjszakába, végre kontroll nélkül, és a másnapi elszámolás nélkül. Szóval, majd meglátjuk, miből lesz a cserebogár.
-Mekkora a méreted?-
Kérdezem, miközben felállok, és a hátam mögött lévő pólós dobozokhoz hajolok, majd amikor megkapom az információt, akkor átnyújtom neki azt is.
-Ezt is a tábor végéig kell viselned. Szintén a beazonosítás a célja.-
Több napig ugyanaz a póló, a cicababák szoktak ellene lázadni, pár pillanatig, aztán felfogják, hogy kötelező, vajon ő fog ellenkezni? Ezután megkerülöm megint az asztalt, odaszólok a többieknek, hogy elhúzok elkísérni a gólyát, majd Yvonnehoz fordulok.
-Azt az infót kaptam, hogy kolis leszel, de nem látok nálad cuccokat, akkor... mégsem leszel az?-
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Yvonne N. Lynx
Yvonne N. Lynx
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 25

Big minds meet - Yvi & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Big minds meet - Yvi & Izzie   Big minds meet - Yvi & Izzie EmptyPént. Jan. 13 2012, 22:17

És a lány nem hazuttolta meg a róla alkotott első benyomásomat. Kedves fogadtatás, előzékenység, és folyamatos mosoly. Izgatottan szorongatom a táskámat, majd amikor épp kipipálja a nevem, inkább leteszem az asztal mellé.
-Rendben, akkor Izzie. Én a fantáziádra bízom, hogy szólítasz.-
Szeretem, ha becéznek, és tényleg szinte bármire hallgatok. Tehát ami jól esik, jöhet bármi, mindenre nyitott vagyok, ha nem is biztos, hogy ez látszik rajtam.
Rövid feltérképezés után rájövök, hogy nem csak beszélgetős információs délután lesz, hanem kapunk is dolgokat. Egyébként a suli gyönyörű, az udvar még annál is szebb, és a virágok, inkább nem is elemzem. A gondolatbeli sétámból Izzie hangja zökkent kis, és már csak akkor pillantok oda, amikor a karszalaggal közelít.
-Várj...Igen. a jobb kezemre szabad kérni?-
Húzom el hirtelen a kezem, majd nyújtom oda a másikat. Bal kézzel szoktam kattintgatni a géppel, tehát azon zavarna egy picit, így a másik lesz a tökéletes. Azt hiszem legalábbis.
-Ó rendben, mindenképpen ráírom, de annyira nem kell ettől félni.-
Szeretek bulizni, de annyira nem vagyok az a piálós fajta. Nem állítom, hogy sikerült mindig megtalálni az arany középutat, mert egyszer volt egy csúnya eset, egy szakítás után, de azóta inkább csak koccintok a barátokkal, egyébként pedig narancslé jó barát!
A következő "ajándékom" pedig egy póló, amit szintén a tábor végéig kell viseljek. Nem zavar, egész jó színe van, de egyből elindította a fantáziám.
-Elméletileg S-es, de legyen inkább egy XL-es, ha nem nagy kérés. Azzal lehet trükközni.-
Jobban szeretem a bő dolgokat, ápol, eltakar, és elsősorban megvéd. És még jó, jó élvezem az itteni életem, de még mindig kicsit zárkózottan állok mindenkihez.
-Igen, mindenképpen szeretnék koleszos lenni. A cuccaim egyenlőre még egy albérletben vannak, de nincs messze, tehát elszaladok érte, ha kellenek. Csak kis ideje vagyok itt, de iskola kezdetéig muszáj volt valahol lakjak.-
Mosolyogtam vissza a lányra és vártam a további utasításokat. Kicsit igényeltem, hogy mondják meg még azt is, hogy a jobb lában a bal után tegyem, és mikor pislogjak. Annyira új ez, hogy az egyébként határozott jellememet, most kicsit levetkőztem.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Big minds meet - Yvi & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Big minds meet - Yvi & Izzie   Big minds meet - Yvi & Izzie EmptyVas. Jan. 15 2012, 19:26

-Akkor mostantól ez kihívás!-
Mondom viccelődve, és el is nevetem magam. Becenevek gyártásában jó vagyok, nagyon is, szóval kezdhet félni, talán. Bár egyelőre az Yvi lesz a legegyszerűbb, úgy hiszem, plusz azért őt nem rohanom le azonnal a bohókás és őrült énemmel, mégis csak a mentora vagyok!
-Akkor a jobbikra.-
A folyamatot megállítom, amíg kezet cserél, utána ráteszem a szalagot, majd megkapja a pólót is, abban a méretben, amit szeretne, utána felállok a székről, és már indulhatunk is.
-Szóval akkor most albérletben, vagy ismerősnél vannak a cuccaid? Mert azonnal beköltözhetsz ám, szóval ha fizetned kell érte akkor mindenképp azt ajánlom, hogy most költözz. Plusz közelebb van mindenhez.-
A Campus szinte tökéletesen a kollégiumi épületek köré lett kiépítve, így nincs olyan albérlet, ahonnan gyorsabban el lehetne jutni valamelyik épületbe.
-Szóval mesélj magadról, hogy tetszik a város? Honnan jöttél? Mit tanultál eddig?-
Kérdezgetem, hiszen ez a legjobb módja a megismerésnek is, ráadásul nagyon szimpatikus nekem a leányzó, így kétlem, hogy gond lenne bármivel is közöttünk.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Yvonne N. Lynx
Yvonne N. Lynx
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 25

Big minds meet - Yvi & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Big minds meet - Yvi & Izzie   Big minds meet - Yvi & Izzie EmptyKedd Jan. 17 2012, 19:00

-Hm, kíváncsi vagyok mit alkotsz majd.-
Nevetem el magam szintén, mert kihívásnak még senki nem tekintette a becenév gyártást, és van egy olyan érzésem, hogy most is ugyan az a címke kerül majd rám, mit annyian már eltaláltak. De azért nem árulom el, még talán kapok valami újat, és akkor kicsit szünetel majd a Lepi, Lepke, Pille megszólítás.
A "karkötő" amint a kezemre kerül, konstatálom, hogy egész kényelmes. Pedig nem rajongok a műanyag dolgokért, de ez mondhatni viselhető. Bár elve nem vagyok az a lázadó, kényeskedő típus, a póló ellen sincs ellenvetésem, sőt úgy, hogy XL-est kapok pláne nem. Bőven leér majd a térdemig és egész csinos ruhácska lesz belőle ha épp kell.
-Jelenleg albérletben, úgyhogy szerintem amint lesz időm átcuccolok, alig pár száz méter, tehát nem nagy ügy. Viszont lenne egy fontos kérdésem. Kutya a kollégiumba jöhet? Mármint van rá mód, vagy inkább hagyjam máshol?-
Lindától nem szívesen válnék meg. Otthon ő volt az egyetlen "családtag" aki normális volt, és mégsem hagyott ott. Egy hónapig ő volt az egyetlen társam itt, az Államokban, tehát nem csoda, ha az egyébként is szoros gazdi-kutya viszony nálunk hatványozottan érződik. De ha nem, akkor megkérem Sophie-t lássa el ős. Ugyan Santa Monicában élnek, de akkor majd autózom sokat.
-Hűha...hosszú lesz. Ausztriából költöztem ide, alig egy hónapja, úgyhogy minden téren gólyának számítok, így enyhe túlzás, de nagyjából ismerem már a környéket. Otthon elvégeztem a gimnáziumot, de közben egy modellügynökségnél dolgoztam, majd később kezdtem el ugyan ennek a cégnek fotózni. Így Európát duplán bejártam, ami a divat fővárosait illeti. De nem volt valami jó ott Gmundenben, így jött az ötlet, hogy ideje egy év után, amit szabadúszó fotósként töltöttem, egyetemre jönni. Ez pedig tökéletes, minden szempontból. Plusz ráadás, hogy a két példaképem Audrey Hepburn és Shaun White is ide köthető, de ez már tényleg csak hab a tortán.-
És tényleg hosszú lett, de legalább egyben elmondtam mindent. És Izzie be lett sorolva a szimpatikus kategóriába, ami együtt járt a közvetlenséggel is. Így ugyan nem mondtam el, hogy édesapám idiótasága miatt jöttem el, de nem is hazudtam.
-És veled mi a helyzet? Mióta vagy itt, merről jöttél? Nálad a staféta, mesélj!-
Kérdezek vissza egyáltalán nem illemből, sokkal inkább őszinte kíváncsiságból, és ennek velejárója az is, hogy tekintetem a lányra emelem, és várom a választ.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Big minds meet - Yvi & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Big minds meet - Yvi & Izzie   Big minds meet - Yvi & Izzie EmptyCsüt. Jan. 19 2012, 20:26

-Van egy kutyusod? De jó!-
Örvendezek, mert szeretem a kutyákat, habár mindenféle állatot nagyon szeretek igazából, nem csak az ebeket. Azonban ami a továbbiakat illeti, már nem tudok olyan jó hírekkel szolgálni neki.
-Sajnos a kollégiumban nem lehet semmilyen állatot tartani. Habár a HÖK-be, mert egyébként én vagyok a Kulturális referens, szóval lecsempésztünk halakat régebben, akváriumba voltak, meg minden, de nem igazán látták el még azt a kevéske funkciójukat se, ami van nekik a tátogáson kívül, mivel nem tehettük olyan helyre ahol mindenki látja, nehogy benyomjanak minket a koliigazgatónál. Szóval menniük kellett... de sajna egy kutyával még nehezebb dolgod lenne.-
Tényleg sajnálom ezt a dolgot, és azon agyalok épp, hogy mit lehetne csinálni, hogy megoldódjon a kutya kérdés, de azon kívül, hogy albérletbe költözik, nem sok más választás jut eszembe.
-Albérletet találnál egész jó áron, persze drágább, mint a koli. Esetleg megkérdezheted valaki albistól, befogadná-e... jobb ötletem nincs.-
Ezután pedig hallgatom amit mesél, és közben bólogatok időnként, meg néha megszakítom annyival, hogy jobbra, vagy balra mutatok, és mondom, melyik épületnél vagyunk.
-Modellügynökségnél? És modellként, vagy hogy?-
Kérdezem, de aztán meg is kapom a választ, amikor mondja, hogy fotózik, ami szerintem nagyon klassz dolog, én is szívesen csinálnám, csak túl hebrencs vagyok hozzá, és túl nagy a konkurencia.
-Nagyon kalandosnak tűnik az életed, nagyon jól hangzik! Divatfotózás, hmm... az nagyon buli lehet! Na és kikkel dolgoztál együtt?-
Kíváncsiskodom, hiszen a jó kapcsolati tőke már fél siker, és ilyen munkával, amit ő csinált, bizony rettentően egyszerű megszerezni azokat az elérhetőségeket. Legalább tudom, kit kell z ügyben keresni.
-Ír vagyok. Gondolom látszik is, vörös haj, manófülek... bár apám mindig szépít, hogy nem manó, hanem tündér, de azért az igazság mindig győzedelmeskedik. Sokáig éltem is otthon, a szüleim elváltak, apa újságíró, és itt élt Amerikában már jó ideje, aztán meguntam az otthonlétet, és úgy döntöttem, apához költözök. Szóval eljöttem ide, aztán itt még suliba jártam, utána meg jelentkeztem a Francesre, és beleszerettem, szóval nem akarok sehova se menni még. Hidd el, te is imádni fogod az egyetemista létet!-

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Yvonne N. Lynx
Yvonne N. Lynx
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 25

Big minds meet - Yvi & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Big minds meet - Yvi & Izzie   Big minds meet - Yvi & Izzie EmptySzomb. Feb. 11 2012, 22:16

-Igen, Linda.-
Örültem, hogy Izzie ennyire jókedvűen fogadta a kutya dolgot, mert aki a "kicsilányom" szereti, rossz ember nem lehet. Már az én szememben. Mosolyogva hallgatom a halcsempészet részleteit, de ez megerősíti azt, hogy vár rám egy kisebb út Santa Monicába.
-Hát, akkor esélytelen. Elég nagytestű kutyus, mondhatni óriási. Komondor, úgyhogy nem is épp halk az ugatása, tehát inkább megkérem egyik barátnőmet, hogy náluk hagyhassam. Maximum naponta autózok.-
Nem, a koleszos életről nem mondhatok le. Most egy évig semmiképp nem. Eddig nincs még semmi munkám, és nem fogok apuci pici lányaként élni. Annyit költhetek, amennyit keresek. Nincs apelláta. És egyelőre az albérlet nem fér bele.
-Először modellként, de sokkal jobban érdekelt a "túloldal". Úgyhogy végül a fotóállvány mögött kötöttem ki.-
Rá kellett jöjjek, hogy nem bírom, ha folyton körülugrálnak, sminkelnek, instrukciókat osztogatnak, sürögnek, forognak, satöbbi. Hosszú távon, egyszerűen nem megy. Három évig élveztem, de utána elkapott a fényképezőgép és azóta én nem engedem el.
-Akit Te is ismerhetsz, Rena L. Fay, úgy tudom itt futott be igazán. A többiek inkább európai modellek.-
Valahogy a divatot én mindig is Európához kötöttem, és ez az egy dolog, amiben Amerika nem veheti át a hatalmat. Milánó, Párizs, Róma, és még csak hármat említettem.
-Pedig a vörös hajad lett volna a második kérdésem, hogy ennyire szerencsés vagy, hogy eredeti, vagy festeted. Mindig is vörös hajat akartam.-
Annyira különleges, annyira gyönyörű, és olyan szépen játszanak rajta a fények minden fotón, hogy egyszerűen szeretem.
-Sajnálom a szüleidet. Én 10 évesen vesztettem el anyukámat, és apa nem igazán tudta feldolgozni ezt. Úgyhogy lényegében ezért el én. Azt remélem, hogy tetszeni fog. Egyenlőre első látásra szerelem, és remélem így is marad.-
Tekintek körbe az épületek között, amik egyre ismerősebbek, s most már a neveit is tudom néhány főbbnek.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Big minds meet - Yvi & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Big minds meet - Yvi & Izzie   Big minds meet - Yvi & Izzie EmptyCsüt. Feb. 23 2012, 15:18

-Ez tényleg jobb ötlet.-
Felelem a naponta autózásra, hiszen így biztos lehet benne, hogy jó kezekben lesz a jószág a barátnőjénél.
-Igen, Rena, ismerem.-
Válaszolok bólogatva, miközben sétálunk tovább, hiszen valóban ismerem is, ami azt illeti, tudom a nevét, és a magánéletének olyan részleteit is, amire nem lennék kíváncsi, hála a médiának. Szóval személyesen nem ismerem, de szívesen megismerném a pszichológusi elemezgetős személyiségemmel... szerintem az őrüetbe kergetném. Utána figyelek rá, mosolygok is a hajam ügyén, és még "bókol" is, bár talán nem szándékosan. Azért kihúzom magam jobban, amikor említi, hogy vörös hajat akar.
-Eredeti. Nem tudom, mennyire vagyok vele szerencsés, nekem természetes, hogy ilyen, és igazából sosem votl másmilyen még. Bár amilyen kísérletezgető vagyok, szerintem lesz még sokféle.-
Megfogok egy tincset, és az egyik ujjamra tekerem, ha már róla beszélünk. Gondolkoztam már a szőkétől kezdve a barnán át a feketén és a lilán is.
-Igazából én nem sajnálom. Mindkettőnek jobb így.-
Terelődik a szüleimre a szó, azután magáról is beszél, ami viszont már sokkal rosszabb, mint nekem, legalábbis szerintem.
-Viszont én sajnálom az anyukádat, azért nehezemre esne elképzelni, hogy ne legyen.-
Sőt, nem is akarom, szóval inkább nem képzelem el.
-Na, meg is érkeztünk a kollégium. Ebben lakom én is, még azon a szinten is, mint te, csak a másik végén a folyosónak.-
Kinyílik előttünk a fotocellás ajtó, és besétálunk a portásbácsihoz, aki mosolyogva köszön nekünk, én meg mondom, melyik kulcsokat kérjük. A lifthez megyünk, mire vicceket kezd mesélni. Kiteszem az arcomra a protokollvigyort, aztán szerencsére megérkezik a lift, úgyhogy beléphetünk.
-Mindig ilyen, csak nevess a poénjain, és akkor hamarabb szabadulsz.-
Tanácsolom Yvi-nak, ahogy kinyílik az ajtó a megfelelő szinten, és kilépünk.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

Big minds meet - Yvi & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Big minds meet - Yvi & Izzie   Big minds meet - Yvi & Izzie Empty

Vissza az elejére Go down
 

Big minds meet - Yvi & Izzie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» when beautiful minds meets (Elaine&Natasha - egyetemi büfé)
» If we ever meet again... || Callie&Seb
» Here we meet again - Elaine és David
» Eliza&Lucien New meet in the beach
» ~We don't meet people by accident. They are meant to cross our path for a reason.~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Archívum-