Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» New Possibility
Kedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Szomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Pént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Szomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Hétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Vas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Vas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Szer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Szer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Szer. Dec. 27 2017, 02:32 by Christopher Matthew Hart

Top posting users this month
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

"Alszol?" Quen/Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Quentin Collins
Életkor : 30
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

TémanyitásTárgy: Re: "Alszol?" Quen/Leo   Hétf. Jan. 09 2017, 14:44

- Sammyről van szó, mindent magára vesz, ennyire ismerhetnéd. Én csak féltem az öcsém!
Kétkedve néz rá, mert nem biztos benne, Sammy sokszor kiakadt Leo miatt.
- Jól van...
Morogja, nem akarta őt hibáztatni, mégis úgy jött ki a lépés. Bosszantó dolgokat mond...
- Nem az, de igyekszem.
Mondja hidegen, nem tetszik neki, ha kritizálják, főleg nem ezzel kapcsolatban.
- Honnan tudod? Sammy is igyekszik nem mások előtt sírni, érzékeny költő lelke van. Talán...de igyekeztem ráhagyni dolgokat és mindbe belebukott, nehéz, maradjunk annyiban és eddig azt hittem támogatsz, de most nem azt érzem, mintha biztatnál és mellettem lennél, vagy szerinted azért rontom el, mert betegesen másképp akarom, mint Stan?
Nem tetszik neki, mert ebben van igazság, kirázza a hideg, jeges lesz, mintha beleült volna egy lavór jégbe. Éppen most hozta szóba...
- Tudom...jó, hagyjuk ezt!
Ez az egész Sammy-dugás téma kezdi nagyon kiborítani, ha Leo folytatja, megint dühöngni fog. Egyedüli enyhülést az a baromság hozza, hogy Chloeval viccelődik, azt kihasználja, egy perce gonosz, perverz vigyort produkál, Leo méltatlankodásában merül el, egy percig sem gondol a húgára.
- Hát ezért a fejért megérte. Nem, Chloe olyan, mint a saját kishúgom és igen, nagyon szeretném Sammyt vele látni, tőle nem félteném és azt is támogattam, mikor Tinával kezdett barátkozni, te lettél volna az első, kis szemét, akinek elmondom, ha tetszik. De kislánynak látom, ahogy a húgom, mint te Tinát.
Mert gondolja ez vica versa, ők egy másik generáció, a "kicsik" ő se véletlenül dobálja rájuk ezt a jelzőt. De a pillanat megérte, visszavágott.
- Az a szőnyeg akkor a szádban végezné. Ha ennyire imádod a buzikat, bemutatlak egy férfinak!
Megy ő meleg esküvőre, seggbedugatja Leot, ha erre vágyik.
- Kösz szépen, igazi megtiszteltetés! Túlaggódod, de ha találkoztok, az itt legyen! A húgod megértő, türelmes, normális kislány, csak akkor mesélj neki, ha már megcsináltattad a tesztet. De miért lenne ez neki baj? Chloe megértő, ő az utolsó, aki miatt, akitől félned kéne. Bár, ha így látna megijedne és biztosan megszidna, amiért velem vagy undok.
Mutat rá, elvárna némi komolyabb bűnbánatot, azzal nem segít, hogy cuki ovis lesz, maradjon vele... Természetesen megenyhül, nehezen viseli, de az az igazság...valahol meghatja. A takarítás is enyhülést hoz, végül becsámborog Leo mellé az ágyba, érzékeli, hogy forgolódik, de arra jut, idővel talán megnyugszik. Éppen szenderedne el, mikor véletlenül úgy fordul és Leo megfogja a csuklóját. Ijedten rezzen össze.
- Mi? Rosszul vagy? Hová tettük a lavórt...
Nyögi kábán, tapogatózik, egyelőre nem fejti le Leo kezét, nem elég éber.
- Hm? Itt vagyok, nem látod? Mikor hagytalak magadra te barom?
Valamennyi neheztelés van a hangjában, hogy nem hagyja aludni, de megint olyan elesett képet vág, hogy sóhajtva meglapogatja a fejét.
- Bocs...css...nem megyek el, aludj szépen.
Addig le nem hunyja a szemét, amíg le nem nyugszik végre.

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Életkor : 29
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

TémanyitásTárgy: Re: "Alszol?" Quen/Leo   Hétf. Jan. 09 2017, 22:08

-Tudom... de ez nem jó. Az emberek kihasználják ezt, csak azt mondom.
Mert ha mindent magára vesz, az katasztrófa, el kéne magyarázni neki hogy ne tegye. És Quenre hallgat a legjobban. Aztán kínos fejet vág, mert jah, van igazság abban amit mond Stan kapcsán.
-Támogatlak Te idióta, ha nem így lenne nagy ívben szarnám le az egészet, elhiheted. Stan meg... Te más vagy mint Sam, maradjunk annyiban.
Ezzel reméli ki tud térni a válasz elől, mert néha nagyon is Stanes Quen és azt utálja, de csak akkor szól mikor már nem bírja. És mivel Quen Sammy szexuális életét nem bírja, ő meg azt hagyja. Pedig ez csak szex, nem is érti... Mondjuk van olyan szex téma ami rosszul tálalva kiakasztja, mint a Húga, de lenyugszik, hogy Quen csak szívózik.
-Najah, fiatalok. De bĐaszod megleptél... akkor is ha Veled jobban járna... már... bocs.
Nem Sammy ellen beszél, de Quennel életképesebb lenne a kapcsolata Chloénak úgy érzi. De legalább megnyugszik.
-Ismerek buzikat és nem, nem kell kössz... Te pontosan tudhatnád, hogy nem vagyok meleg...
Mutatja is hogy hagyják, hagyják, rosszul végződne a beszélgetés, mert arról nem beszélnek, az nem történt meg, de pont emiatt Quen hiába szívja a vérét, pontosan tudja, hogy csak a csajok.
Aztán szóba jön megint Kenny és Chloé, de érezni nem nyugodott meg teljesen.

-De ha esetleg megijed lecserélem? Vagy rosszul esik neki? Érzékeny ő is és ez necces téma...
Érezni nagyon fél attól, esetleg véletlen rossz érzéseket kelt mostohahúgában. Aztán csak elnyúlik az asztalon, hogy megszidná Quen miatt.
-Jah... mindig is Ő volt a normálisabb...
Ez tény, nem hiába imádja mindenki Chloét... de nem direkt undok, ezt azért elmondja, mert tényleg nem direkt az. Csak feszült és aggódik, amit nem szokott vagy csak nagyon ritkán.
Amiatt is hálás, hogy vele marad éjszaka, bár nagyon tele a feje mindenféle gondolattal, sok aggasztó végkimenetellel, így kel neki egy biztos pont, olyan mint Quentin. Meg is ijeszti, de csak rázza a fejét, hogy nem kell lavor, nincs rosszul (vagy nem úgy).

-Igaz... igaz...
Már félig alszik, elég kába, de úgy fest megnyugtatja, hogy Quentin tényleg ott van, hogy érzi, mert hozzá tudott érni, nem csak álom. Eléggé álmosan nyög még a fejlapogatásra.
-Jobb lett volna Sammynek születni...
Nagyon fel sem fogja, csak valahogy az van a fejében ez ciki, meg nem kéne, de azt sem tudja álmodik-e vagy sem. Valószínű holnap nem is fog már erre emlékezni, ahogy arra sem, felkeltette a másikat, mert úgy dől ki végre, mint akit leütöttek. Sokáig fel sem kell, de legalább jobban lesz.

//Lassan zárhatnánk szerintem (:

Az okos ember hülyéskedik, a hülye ember okoskodik...
Quentin Collins
Életkor : 30
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

TémanyitásTárgy: Re: "Alszol?" Quen/Leo   Kedd Jan. 17 2017, 11:00

- Tudom, ezért féltem
Néz rá felháborodva, hogy ez logikus, nem véletlenül félti! Kicsit morózus még, de az jól esik neki, hogy Leo azt mondja, támogatja, így csak feszengve morog, de jól kivehető benne a "köszönöm" szó. Az sem haragítja tovább és simogatja az egoját, mikor Chloe kapcsán Leo bevallja, vele jobban járna a húga. Még zavartabb lesz, de látszik, hogy vonásai kisimulnak, ő maga enyhülni látszik.
Neki is eszébe jut, ami nem történt meg, ettől kicsit elfelhősödik a tekintete, és annyit morog:
- Tudom, hogy nem vagy
Nagyon aktívan próbál nagyon-nagyon nem gondolni rá.
- Nem lesz semmi baj, Chloe okos lány, nem fogja ezt hinni, nem egy másik aranyos kislányt kaptál már ne is haragudj...
Az egyéb jelzőket Kennyre most hanyagolja. Leo valahogy harap ezért is... pedig nem is ismeri! Ő máris féltékeny! Óvja azt a nyomorultat, pedig sokkal inkább érezhetné családjának őt! De nem mondja, elnyomja mélyre, gyerekesnek érzi magát ilyenkor.
- Örülni fog, hogy találtál egy testvért, tudod milyen jóindulatú. Mond neki, hogy nem fogod hanyagolni, csak néha találkoztok a sráccal, mert elfoglalt. Azt ne említsd, hogy egy közveszélyes őrült, mert aggódni fog. Nem lesz baj...
Mondja nyugtatólag, mert azért rosszul van.
- Az tény, hogy ő a normálisabb
Mondja somolyogva, majd az ágyban Leo érdekes mozdulatot tesz. A pániknak tudja be. Felébred annyira, hogy meg tudja nyugtatni, megigazítja rajta a takarót is, talán nem elég a hajlapogatás, simogatja, mint Sammynek kiskorában. Jön is a megjegyzés, amit nehéz hová tenni.
- A kisöcsémnek? Az vagy Leo...nem jöttél még rá? Aludj szépen
Ha minden igaz, álomba simogatja, aztán reméli, ha nem is tudatosan, de barátja valahogy felfogja, hogy őt is legalább annyira félti, mint Sammyt és legalább annyira az öccse, a kezelhetetlenebbik. Ha látja, hogy megnyugodott, felé fordulva alszik el, aztán reggelit csinál, gondoskodik róla, mind mindig.

//köszi Smile//

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: "Alszol?" Quen/Leo   

"Alszol?" Quen/Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2