Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» New Possibility
Kedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Szomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Pént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Szomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Hétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Vas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Vas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Szer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Szer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Szer. Dec. 27 2017, 02:32 by Christopher Matthew Hart

Top posting users this month
Judith Moody

Vincent Sparks

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

Változások ~ Reeve&Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Reeven Callagher
Életkor : 24
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Szomb. Jan. 07 2017, 11:55

Jah, ez a kiröhög kuncogás. Megvonom kicsit a vállam, valami mosolyszerű is bejátszik, kinek mi. Elszontyolodom, hiába ölel. Szeressen jobban. Elveszek az ölelésében, miközben aprót sóhajtok.
- Ne, nem kell, jó így...
Erős témaváltás kéne.
- De lehet lelkes közben, ez azért...bosszant és bármikor ismerkedhet, ő nyitott, megteszi, ha valakit érdekesnek talál. Aztán imádkozzak végig azért hogy unalmas és ronda kuncsaftjai legyenek? Mikor lesz az egyik érdekesebb nálam? Na mindegy...
Bújok inkább hozzá, kiráz a hideg a katonáktól.
- Az más, ők felnőtt ellenségeket öltek, mármint...jobb esetben. Ó, persze, igaz, a jót...
Pont ellenkezőleg, izgalmasnak találja bennem a rosszat, de ki vagyok én, hogy leromboljam Sebastian légvárait? Inkább mosolyt gyalulok a képemre és megszorongatom. Lehet túlzásba viszem, nem kellene ennyit ölelgetnem. Hát igen, ez kibiccent, legalábbis az én testem reagál, felforrósodik, szemeim becsillognak, nézek rá egy percre úgy, mint valami gyönyörű szoborra. Aztán becsukom a szemem és a szám, beszélnem kellene vele erről, de nem akarom elveszíteni a pillanatokat és gonoszabb, önzőbb vagyok ennél, pedig...megcsókol, ezáltal csalja velem a férjét, ennyire utálom Josht?
- Naiv? Kiegyezhetünk egy naiv és elfogultban?
Bújunk össze, annyira nem tartom naivnak, mint Felix, de azért bőven benne van a kategóriában.
- Bocs, igaz, hülye kérdés volt... Á, nem, kikészítenélek, állandóan aggódnál és belebetegednél. Túl jó vagy, túl jó lennél hozzám, Felixnek igaza volt... Azt mondta ideális életet éltek ti ketten Joshsal, az enyém pedig veszélyhajhászát és pörgés.
Őrültség volt...meg is rázom a fejem, milyen ostoba kérdést feszegettem. Ráadásul folyton tömne, nem, az nem lenne jó. Oké, mégis mit vártam? Hogy olyan, mint egy álom? Tüzes koktél.... Nos nem tudom mennyivel van alább a koktél az álomnál, de tény, hogy zavarba hoz, kicsit kivörösödöm.
- Aha...igen, nekem is olyan a tiéd, bár inkább selymes és addiktív.
Hajolok el, nem tudom mit csinálok, ha megint megcsinálja.
- Felixet a barátodnak tartod?
Kérdezem meglepetten.
- Jó, talán alacsonyabb vízben, talán.
De úgyis magával ragadna a fotózás, szerintem hagynám őket játszani. Beleborzongok a simogatásába, bár lankaszt a kaja, ami már sok a gyomromnak, tiltakozik. Pocak? Ijedten meg is nézem, de ugyanolyan lapos.
- Héé a frászt hozod rám
Mosolygok. Asszem észreveszi, hogy nehéz megemészteni és fáj a gyomrom kicsit, úgyhogy megyek, dőlök rá.
- Oké, majd meglátjuk, túl sokat ettem, de majd jobb lesz.
Előbb utóbb megoldódik a dolog. Átölelem, figyelem alszik-e, mert nagyon szuszog.

Életkor : 31
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3368

TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Szomb. Jan. 07 2017, 14:57

-Erre bármilyen munka jó... én is az egyetemen mennyi diákkal és tanárral, vagy bármilyen más emberrel találkozom. Lelkes is vagyok, nyitott... de eszembe nem jutna mást keresni mint Joshom és Joshom sem aggódik ilyenek miatt, mert tudja hogy felesleges. Érezni fogod, ha hanyagol, ha pedig hanyagol, akkor édes mindegy mit dolgozik, lehetne teremőr is egy múzeumban, akkor is bőven lenne alkalma mát keresni. De minek keresne Szívem, hát jól kijöttök, teljes mértékben úgy működtök mint egy pár. És hidd el, elég érdekes vagy. - Somolygok míg borzolom a haját, hát Reeven mellett unatkozni tehetség.
-A parancs az parancs Reeven. És ha az a felnőtt férfi senkinek sem ártott? Vagy egy asszony? Csak azért mert felnőtt megbocsáthatóbb? Ráadásul ők teljesen tudatuknál vannak. Az... rosszabb. - Sóhajtom, majd elmosolyodom, mert úgy gondolom mondtam valamit ami megfogja. -Na látod! Felix nem hiába választott téged, ő is látja mekkora szíved van. - Eszembe nem jutna hogy Reeven sötét oldala vonzaná...
Az ölelés nem zavar, sőt, élvezem, hogy szuttyongatva vagyok és viszonozhatom. Ahogy néz, hát én azt sem értem félre, szerintem annak szól, hogy bátorítom, semmi több. A bókja is ezt tükrözi nekem, hogy mennyire jónak lát, pedig annyi hülyeséget csináltam már... fel sem fogom, hogy a csók neki felkavaró, mert viszonozza.
-Nyeh... nem vagyok naiv! - Ó dehogynem, de ezt nem fogom elismerni, én csak jóhiszemű vagyok maximum, de nevetek, nem veszem magamra, erősen kétlem, hogy bántásnak szánta volna.
-Meglehet, így is sokat aggódom, Josh is mindig rám szól, hogy vigyázol magadra, nem lesz semmi bajod de... ahm, nem is tudom, én féltelek azért... Ezt mondta? Milyen aranyos tőle! Úgy fest szereti a pörgést, de tény, nekem is jobban esik a nyugi, az egyetem kissé lefáraszt. Vagy csak öregszem... - Nevetek halkan, mert tény, régebben pörgősebb voltam, most kevésbé. De élvezem Josh-sal a nyugis együttléteket, olyan összebújós ellazulósak.
A csókja stílusa miatt elvörösödik, ez mókás, tetszik.
-Addiktív? Hát... ha belelendülök nehéz leállítani, gondolom ezt ezért mondod. De olyan jó... - Vigyorgok bocsánatkérően, mert tudja rólam, hogy egy egész éjszakát képes lennék átcsókolózni, annyira szeretek. Aztán meglep azzal, hogy meglepődik.
-Hát persze, nagyon kedvelem, rendes férfi és kedves, udvarias, segítőkész. És szeret téged, hozzád tartozik, egyértelmű, hogy a barátomnak tekintem. Miért lepett ez meg téged? Nem.... nem vagyok vele elég kedves? Úgy érzi nem kedvelem? Lehet őt is meg kéne néha ölelnem, de féltem korai lenne, de lehet úgy érezte nem érdekel vagy nem kedvelem... oh... - Ijedek meg kicsit, mert biztos okkal lepődött meg Reeven.
-Szuper! Megbeszéltük! - Puszilom meg az arcát, számomra ez már fix, fotózás, fürdés!
A pocak szó megijeszti, de könyörgöm, neki? Nevetnem is kell.
-Megvan a mumusod! - Nevetek tovább, mert nagyon édes. De mivel látom kitett magáért evésügyileg, hát elfekszünk a kanapén.
Szuszogok, mert szoktam, de nem vagyok álmos, inkább ölelem, puszilgatom és simogatom. Aztán ha már azt mondja jól van, akkor még ott tartom egy darabig beszélgetve, hogy biztosra menjek nem jön ki belőle és aztán csinálunk valami programot még közösen. Az biztos hogy sokat ölelgetem továbbra is, hiányzott.

Életkor : 24
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Szer. Jan. 11 2017, 20:06

Tök feleslegesen hasonlítgatja itt össze magát Felixszel.
- Neked nem jutna! Nem feltétlenül hanyagolna, bár észrevenném, ha lenne új harmadik, vagy negyedik inkább. Ha nagyon hülye lennék, mondhatnám, hogy hanyagol, ha Sethttel van, mostanában rákapott, vagy Erickel. De én jól megvagyok egyedül, nem kell, hogy minden percben ott legyen, vagy ilyesmi.
Magyarázom, hogy nem ezzel van gond, hanem...ha vagyok én és ők, lehet negyedik, bármikor és azt csinálja velük "szereti" őket, csókolja a kuncsaftjait, megkapják, jó pénzért bárki... Az elég érdekesre szerényen vállat vonok. Talán...
- A felnőtt meg felnőtt. A katonák főleg egymást ölik, az más. Nyilván, ha le kell lőniük egy családot, mert parancs, az gázabb, ugyanakkor van választásuk! Ők megtagadhatják a parancsot.
Mutatok rá, én nem tudtam, hogy a kocsiban vannak...
- A háború egy teljesen más szituáció, ezt nem lehet összehasonlítani. Vannak az emberiségnek szomorú aspektusai és nézd...a katonák sem tudják feldolgozni.
Mekkora szívem! Te jó ég! Nem...most inkább nem mondok semmit. Simogatom, végtelenül naiv, az előbb hozta fel a jó szívem... Mosolygok, amolyan "de, az vagy" arccal, aztán hozzábújok egy percre.
- Nem baj Sebastian, nagyon ártatlan vagy tőle és jól áll, Neked nagyon.
Másnak nem biztos, hogy elnézném. Meg is beszéljük, hogy hamvába holt ötlet lenne, ha ő meg én. Csak fikció, mégis...baromság volt, ő naiv és meggondolatlan. Miért érzem úgy, mintha elutasítanának?
- Megértem...szar lehet velem. Butaság volt azt gondolni, hogy ezért Felix valaha is feladná a többieket. Öregszel, ez egyértelmű! Azok ott ősz hajszálak?
Nem akarok depressziósnak tűnni, úgyhogy elpoénkodom a végét, hüvelyk és mutatóujjam közé csíptetem néhány hajszálát. El is diskurál magában, miért gondolom őt addiktívnak a csókjával. Ahm...nehéz most ránézni, főleg úgy, mint bátyóra és nem elvörösödni. Basszus...értem Henryt. Az a srác irtó sokat szenvedett.
- Hozzá kell tenni, hogy jó, hogy iszonyat jól csinálod.
De messzire hajolok, mert tényleg olyan érzés, mintha velem csalná JOsht és meg ezért is arra a hülyére haragszok!
- Kedveled? Csak mert...még nem igazán ismered... Mert azt hittem egy ilyen kijelentéshez több időre van szükséged. De, te mindenkivel nagyon kedves vagy és egyáltalán nem érzi úgy. Kimutatod. Megölelni?
Az első gondolatom, hogy isten ments! De aztán...
- Igen, ha megölelnéd biztosan tudná. Öleld meg jó buzisan! Akarom mondani szorosan
Szám elé rakom a kezem, mert úgy érzem nagyon gonosz a vigyorom. A puszi nem gáz....az jól esik, nekidőlök, bár magamban bánom és nem várom, nem szeretem az úszásos programokat és Canon is velünk lesz, féltem. Lapogatom a hasam.
- Nem, nekem hájveszély érzetem sincs, de lehet felpuffadtam.
Kicsit pihenünk, aztán én javaslom a filmnézést, mint programot. Ha tetszik neki, ölelgetve, pihengetve, dumálgatva elvagyunk még egy darabig. Én ösztönzöm, egyen még a főztjéből, azzal hitegetve, majd csipegetek, noha egy falat sem megy már le a torkomon.

//lassan zárós, írj még, ha gondolod//

Életkor : 31
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3368

TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Szer. Jan. 11 2017, 20:41

-Persze, nem kell sülve-főve együtt lenni, én csak azt mondom, ha akkor sem foglalkozik már veled, amikor amúgy minden adott lenne rá, akkor van a baj. De kétlem, hogy melletted akarna keresni bárki mást. - Reeven jó gyerek, szerintem Felix is látja.
-Már amikor. Van hogy nem tehetik mert megölik őket mondjuk. És nem más szituáció, kaotikus állapot szívem és szerintem ha tisztában lettél volna azzal mit csinálsz nem csinálod. Van amit nehéz feldolgozni, de fel kell szívem, ezt engedd el. - Simogatom, mert nem bűnhődhet örökké emiatt. Remélem egyszer elfogadja ezt.
A naivitáson duzzogok egy kicsit, de mivel kedvesen mondja hamar megengesztelődöm.
-Nem az, ha az lenne nem lennék veled most sem, nem? Na meg Felix nem tűnik mazochista alkatnak... és neki szerintem csak idő kell, hogy észrevegye, mi a fontos. Mih? Hol? Komoly? - Ijedek meg aztán, hogy leesik, azt mondja őszülök, még nem akarok! De persze csak viccel, dorgálóan nézek rá, majd nevetek. A csók miatt mosolygok, milyen édes! Bókol.
-Édes vagy szívem... én is szeretek veled csókolózni. - Mosolygok rá szélesen, azt hiszem csak azért hajol el mert zavarban van, pedig csókolózni jó, mindig is érezhette rajtam, hogy szeretek vele csókolózni. De én gondolok mögé többet, nekem a csók még nem intim feltétlenül. Aztán meg Felix miatt kezdek aggódni.
-Te sokat meséltél róla és mivel boldoggá tesz téged, nincs okom nem kedvelni, a család része, a barátom. Ő nem egy vadidegen Reeven, már... már legalább egy éve vele vagy. - Nem értem miért ne gondolhatnák rá úgy mint barátomra.
-Biztos vagy benne? Lehet csak nem mondja... Igen, nem szereti az ölelést? Az intimebb, mint egy simogatás. - Nekem legalább is intimebb, ha már a barátomnak tekintem, akkor megölelem.
-Reeven... szemtelen vagy! De oké, majd megölelgetem őt is legközelebb, biztos örülni fog neki! - Lelkesedem fel, mert úgy gondolom, akkor Felix is jobban érezné magát, hogy nem lóg ki. (XD)
Eszünk, majd lepihenünk, ránk fér.
[color=royalblue]-Lehet van itthon rá valami vény nélküli gyógyszer, tudod, ami segíti az emésztést. De előbb pihenj kicsit, szerintem magától is elmúlik. Később filmezünk, de enni nem kérek, mert jól laktam, de azért hozok ide egy kis édességet még, hátha eszik egy kanállal. De azt nem kér, kap helyette puszit, az nem fájdítja meg a gyomrát (jó esetben).
Este meg hazamegyek, nem akarok zavarni, de úgy is hamarosan találkozunk, nem félek attól hogy nem. És telelni is el akarom vinni de sss.

//Köszi Very Happy //

TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   

Vissza az elejére Go down

Változások ~ Reeve&Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby
» Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby
» Elee & Seby - Reconnecting
» Estimese - Seby és Elee