Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Julian Kirke
Julian KirkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 26
Hozzászólások száma : 28

Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) Empty
TémanyitásTárgy: Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian)   Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) EmptyKedd Júl. 12 2016, 22:13

Az elmúlt napok sűrű ügyintézései miatt agyilag lefáradva keveredtem le szinte öntudatlanul a tengerpart egyik kevésbé zsúfolt részére. Jó szokásom szerint velem volt a fényképezőgépem is, és bizony meg is bántam volna, ha nem lett volna kéznél, mert a lemenő nap fényében fantasztikus látványt nyújtott a lustán hullámzó víztükör. Nem mintha hiányt szenvednék az ilyenfajta képekben, de hiszem és vallom, hogy nincs két egyforma naplemente és partszakasz. Leültem a kellemesen langyos homokba és elkezdtem lőni a képeket. Később észrevettem, hogy egy nagyobb baráti társaság röplabdázik a sekély vízbe állított hálónál, és pont olyan megvilágításban voltak, hogy csak a sötét sziluettjeiket láttam. Ezzel a kínálkozó lehetőséggel is elszórakoztam, kellően messziről. Elvileg nem szabadna a beleegyezésük nélkül fotóznom őket, de sosem volt az erősségem, hogy kommunikáljak az alanyaimmal...
Vissza az elejére Go down
Cressida Reinhart
Cressida ReinhartMűsorgyártás
Életkor : 25
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 7

Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian)   Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) EmptySzomb. Júl. 16 2016, 20:55


Mit is csinálnék "életem legjobb nyarán", mikor már mögöttem a gimi, zsebemben egy sikeres felvételi lap, előttem meg az egyetemisták izgalmas élete, ha nem épp a mostohaanyám vérebét sétáltatnám a tengerparton? Legjobb kikapcsolódási tevékenység ever! Ha-ha... és léteznek csillámpónik is!
Persze, én vagyok a hülye, hogy nem mondtam nemet a dologra, de hogyan mondhatnék, mikor Hamupipőke sem ellenkezett a takarítás kapcsán. Ez a mostoha-élet már csak ilyen, rájönnél te is egyből, ha ismernéd azt a némbert, akivel volt képes apa összeállni.
Lényege az egész halandzsámnak annyi, a tengerparton hófehér gombolyagként szaladgáló szobaebbel vagyok jelen. Rajtam short, pántos felső és divatos szalmakalap, egyik kezemben teleszkópos póráz, másikban meg a szandáljaim, ahogy a tenger hűs vízébe gázolva sétálok hosszában a parton.
A dög nem bír magával, élvezi a vizet - és maradjon közöttünk, szerintem a családomtól való távollétet is - fel-alá rohangálva kergeti a hullámokat, mintha azok lélegző, hús-vér valamik volnának.
Aztán kiszúr a homokban egy valóban hús-vér személyt, hát arra veszi az irányt, lévén rettentő érdekes az a valami a kezében. Én már kevéssé vagyok lelkes, ahogy rángat maga után a pórázzal a tízkilós bolhazsák Julian felé.
Vissza az elejére Go down
Julian Kirke
Julian KirkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 26
Hozzászólások száma : 28

Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian)   Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) EmptyVas. Júl. 17 2016, 22:52

Izgatottan néztem végig az elkészült képeket, és az eredmény elégedetté tett.
Fotózás közben fel sem tűnt, hogy a külvilágban az emberek mit csinálnak körülöttem, talán a hátam mögött egy tömegverekedés lezajlása sem zavart volna meg. Most viszont fölocsúdtam, és egy fehér, öleb méretű, de annál tolakodóbb és heves kutya vágtatott felém. Nagy nehezen lefékezett előttem, és vadul szaglászni kezdett, különös érdeklődést mutatva a kamerám iránt, amit védelmezően a fejem fölé nyújtottam, hogy ne érhesse el. Ő ezt azonban valószínű játékként értelmezte, mert a következő pillanatban a kíváncsi eb már kis híján az ölemben járt, annyira igyekezett megismerkedni a fura szerkentyűvel. Ekkor észrevettem a gazdáját is, aki egy szalmakalapos fiatal lány volt, és zavartan próbálta a hosszúra nyúlt póráz másik végéről jobb belátásra bírni az állatot.
Még egy fél másodpercnyit vártam, majd cselekedtem. Határozottan megfogtam az egyik kezemmel kutya nyakörvét, és leszedtem magamról, bár meglepően nehéz volt.
-Bocsesz, remélem nem fájt... -mondtam a kis jószágnak, miközben a gazdi felé próbáltam irányítani a nyakörvnél fogva. Tényleg nem akartam durva lenni, de tapasztalatból tudom, hogy a fiatal vagy kistestű kutyákat így a legkönnyebb lerázni, ha szemtelenül közel jutnak az emberhez. Felpillantottam a lányra, és közben rájöttem, hogy még mindig a homokban ülök. A fényképezőt a nyakamba akasztottam, majd felálltam és zavartan leporoltam a nadrágomat.
-Izé... Nem tudom, mit tarthatott olyan érdekesnek rajtam, de remélem nem bánod, hogy beavatkoztam. -mondtam, mivel hirtelen nem tudtam jobbat reagálni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian)   Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian) Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tengerparti kószálás (Cressida ~ Julian)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Esik eső... - Cressida-Eric
» Tengerparti lazítás - Izzie & Derílium
» Tengerparti frissítő ~ Maxie és Lizzy
» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
» Menjünk egyet sétálni Julian~Lana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-