Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyKedd Jún. 28 2016, 22:17

Nem telt el nagyon sok idő hogy Josh-sal összejöttem és Reevennel túl voltunk azon a viharos beszélgetésen. Szóval miután lement a vizsgaidőszak és a szorgalmi időszak eleje a sok kavarással, letámadtam Reevent, hogy szombatra ne merészeljen programot tervezni mert velem jön egy csúcs szuper helyre. Én Joshnak már szóltam, ő tud mindent, de azt is hogy titok, hova viszem Reevent. Megemlítettem, hogy sportosan öltözzön, kiránduláshoz, semmiképpen sem valami túl lazába vagy elegánsba. Minden másról gondoskodom én. Szombaton aztán el is megyek érte a kocsimmal, rajtam melegítő nadrág és atléta póló van, a hátsó ülésen két kisebb hátizsák, bennük mint majd kiderül kulacs vízzel, némi elemózsia (müzliszeletek, csokoládé, egy-egy szendvics).
-Naaaa vajon van tipped hova viszlek Reeve? Hármat tippelhetsz. Ha kitalálod, akkor kívánhatsz valamit amit ma teljesítenem kell. Mit szólsz? - Kapom le miután beszállt és vigyorogva indulok neki az útnak, mert kell vezetni hozzá egy órát sajna, de addig elmeséli mik történtek vele mostanság, hogy megy a suli, a fényképészet, mi van Felixszel.
-Jaj tényleg, tetszettek a fordítások? Jó kis versek voltak, élveztem fordítani őket. - Nevetek kicsit, szeretem az erotikus verseket, főleg franciául. //Arra nem emlékszem, hogy angolról franciára vagy fordítva kérted hogy fordítsam, bocsi >.< //
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptySzer. Jún. 29 2016, 20:13

Igyekszem nem úgy gondolni Sebastianra, bebeszélni magamnak, hogy ez sokkal kevesebb extrát érő barátság, mint gondoltam, egyes emberek boldogok lehetnek, míg mások szívnak...és hogy ez utóbbi kategóriát dobta az élet - teljesen jogosan. Én a szorgalmit jól zártam, mert ha érdekel, amit tanulnom "kell" különösebb erőfeszítés nélkül megjegyzem és így vagyok a vizsgaidőszakkal is, sokkal inkább koncentráltam a rocker karrieremre, már meg van beszélve egy találkozó egy managerrel. Aztán Sebastan keresett és valami csúcs szuper helyet emlegetett, meglepetten igent mondtam.
Felettébb idegesített a tudat, hogy ennyire hiányzik, miközben ő se nem hall se nem lát Joshua iránt érzett szerelmétől. Sokkal többet írok mostanában, mint eddig bármikor. Se túl laza, se túl elegáns? Lövésem sincs mit vegyek fel, mindenesetre egy sötétebb rövidnadrágot (térd alá ér) vettem fel, amiben nem tűnök annyira véznának, és egy egyszerű pólót, amibe nem izzadok bele olyan könnyen.
Seby jön, én pedig zsebretett kézzel várom, csak az irataim, a kulcsom és a telefonom van nálam, a nyakamban Canonka, de ő elmaradhatatlan. //:3//
- Őőő, kalandparkba?
A hátizsákokat látva:
- hegyet mászni, ergo túrázni? Vadvizi evezés?
Tippelgetek, csábító a gondolat,hogy kérhetek tőle valamit, le is kap, kissé remegve viszonozom, ez megint nem az a reakció, amit elvárok magamtól, legalábbis nem kellene csillagokat látnom, ha elenged.
Beülök mellé és nagyjából elmesélem, hogy minden oké, hogy egyengetem a szólókarrierem is, megkérdem ő hogy van, merthogy hallottam összeköltöztek Joshsal... és gyereket akarnak. Igyekszem ezt faarccal előadni.
- Ja, persze, nagyon klasszak voltak, köszönöm//franciáról angolra te, a franciát magát nem nagyon szereti//
És ő is szembe jutott róluk, hát ez nagyon nem jó.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyCsüt. Jún. 30 2016, 22:44

-Hahaha! Egyik se pontos, vesztettél! - Öltök rá nyelvet, a fényképező miatt vigyorgok.
-Ez nem lehet végig nálad majd édes, szóval a kocsiban alaposan elpakoljuk majd, ne legyen szem előtt. - Mosolygok rá, de lesz mit fotózni előtte meg utána, ha közben nem is.
Kap egy jó újra látni téged csókot, mosolyogva hajolok el a végén, valahogy aranyos a megszeppentsége. Annak tudom be, hogy nem tudja mit szerveztem neki.
Mesél míg vezetek, kifejtem mennyire izgalmasnak találom hogy újra énekelni fog. Joshnál bólogatok, hevesen.
-Igen, már minden cuccom átvittem, teljesen ott lakom Joshnál. Át is rendeztük a lakást meg átalakítottuk a kertet, hogy közösre formázzuk, no meg hogy legyen hol sütögetni ha átjöttök. Tudom, tudom, az zsíros neked, meg ilyenek, de a pille cukrot csak megennéd, nem? De igen, gyerekről is beszélgettünk... bár nem eleget, az bonyolultabb mint gondoltam. - Vonok vállat, de örömmel pillantok a kezemen lévő gyűrűre. Már január óta megvan, sosem veszem le, de eddig szerintem rajtam és Joshon kívül senki sem gondolt többet bele. Pedig nekem ez amolyan... jegygyűrű. (belinkelem, hogy tudd milyen http://auratusekszer.unas.hu/shop_ordered/9301/shop_pic/rss_251.jpg?time=1418759319)
-És tetszettek Felixnek? Miatta akartad, nem? - Kérdezem még, mert ha jól emlékszem miatta akarta. //Igen, de ha Felix szereti a franciát, akkor miatta lehetett volna fordítva is xD//
-Reeven... tudod gondolkodtam. Az unokanővéreddel beszélgetve azaz inkább levelezve arra a következtetésre jutottam, hogy most a nővérének szüksége van a segítségére, így nem fog hazajönni még egy darabig. Én kiköltöztem a lakásból... hogy úgy mondjam, üresen áll. Te egy galériának kialakított lakásban laksz, a pároddal ráadásul, aki szintén alkot, mert fest, ha jól emlékszem, az szintén helyigényes dolog... kicsi az a lakás nektek nem? Nem... nem lenne jobb, ha valahol a galéria közelében laknátok egy rendes lakásban? Egy saját lakásban... szép tágasban, kettecskén... elférnének a holmijaitok kényelmesen, lenne sok teretek... szóval... nem lenne kedved odaköltözni a volt lakásomba? A rezsit kéne fizetnetek, meg karban tartani, idegeneknek nem adnám ki vagy oda szóval... hm? - Óvatosan próbáltam felvezetni meg kérdezni, közben félre is álltam a kocsival, hogy tudjam nézni őt és látni a reakcióit, mennyire idegenkedik ettől. Mert szerintem jó ötlet, de... Lia sem akarta azt a lakást és végül is... ki tudja, lehet Reevent sem kötik oda emiatt jó emlékek, vagy mit tudom én... de én örülnék ha elfogadná az ajánlatomat, boldoggá tenne vele, ez érződik.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyPént. Júl. 01 2016, 21:13

Felvonom a szemöldököm, nem pontos? Ezek szerint közel járok a megoldáshoz?
- Nemtom mennyire akartad pontosan, parkourozni sziklamászás közben?
Találgatok, de már úgyis ellőttem a hármat. Ez is olyan összezavaró, ahogy becéz, édesnek...mintha több lennék, mint barát. De hiányozna, ha nem hívna így...az az illúzióm támad tőle, hogy fontos vagyok neki.
- Ja, oké, de egyébként elég mobilis vagyok ezzel is.
Nemtom mit akar, majd kiderül, elrakom akkor majd, hogy ne legyen szem előtt. Jó, hogy elhajol és nem érzékeli, hogy jeges borzongás fut végig a gerincemen. Igyekszem semleges arcot vágni, mintha megfagynék...
- Hogy lehet egy kertet közössé formálni? Josh alakú bokrokkal?
Kötök bele, ezt nem vágom, de az ilyen kerti dolgoz sosem konyítottam.
- Igen, a pillecukrot imádom!
Egyik pillanatban lelkes vagyok, a másikban, hogy teljes legyen a bipolaritás, mintha elvágtak volna. Gyerek...
- Nem fura ennyire hamar ilyen komolyan gondolni?
De, de igen, rohadtul fura! Elkapom a pillantását, mi ez? Gyűrű? Mi ez a gyűrű? Eddig miért nem tűnt fel? Halálsápadtan nézek rá. Basszus...megint úgy érzem magam, mintha leöntöttek volna sósavval
- Eljegyeztétek egymást?
Kérdezem síri hangon, először meg sem hallom, amit Felixől kérdez, bámulok rá, mintha hulla lennék és halottat látnék magam is. Én...tényleg szerelmes vagyok belé valamennyire? Miért érzem magam ennyire szarul? Mintha belegyömöszöltek volna egy rohadthűtő szagú, erjedő palackba. Nem is reagálok a kérdésre, meg sem hallom és fel sem tudom idézni mi volt az, csak Lia marad meg, ahogy ingerülten odavetem.
- Nekem nincs unokanővérem!
Ami nem igaz, mert Lia nővére elvileg az.
- Hm? De Sebastian, már így is el vagyok adósodva Lia miatt... Terveztem venni egy házat, mert a galériában tényleg elég szar lakni, de...
Megrázom a fejem, még nem tart ott a karrierem.
- Neked is tartoznék
Mondom megsemmisülten a fejebemben igazából még mindig az jár, eljegyezték egymást... Sosem voltam olyan közel Sebastianhoz, mint hittem. Se Joshhoz, még Liához sem... Hogy lehetek ekkora hülye? Hogy engedhettem meg magamnak az érzelmeket?
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyPént. Júl. 01 2016, 22:20

-Neeeem, szívem nem, de jó lesz azért! - Vigyorgok.
-De hidd el, baja esne a kis masinádnak, nem visszük. - Mert Reeven úgy sem a könnyebbik utat választja majd, akkor meg nem lehet nála.
-Nem, te butus, hanem vettünk közösen kerti bútort, együtt terveztük meg mi hol legyen, mit vegyünk még... - Mosolygok rá, Josh alakú bokor, ahm, impozáns, de nem.
-Nah, akkor azt mindenképpen sütünk majd együtt! - Bár én húst fogok... mmmm, az finom, már ha nem égetem oda, mert ez a nyílt tűzön sütögetés nekem új. De valahogy a gyerek dolog miatt nem lelkes, gondolom mert egy gyerek sok idő és megint fél, elhanyagolom majd. Pedig nem most lesz gyerek.
-Nem. Ha tudom, hogy vele akarok élni életem végéig miért lenne korai? Na meg... mikor megismerkedtünk is beszéltünk róla hogyan képzeljük el, hiába nem közösben gondolkodtunk. Mindketten már akkor terveztük, most... reálisabbnak tűnik róla beszélni. De ha örökbe fogadnánk esetleg, ahogy olvastam, ha most beadnám is a kérvényt négy év múlva lenne belőle valami... durva mi? - Csóválom a fejem, majd erőteljesen meglepődöm, miért ilyen halálmadár módjára kérdezi meg az eljegyzést.
-Hát... igazából ez nem eljegyzési gyűrű, de Joshom úgy vezette fel, hogy én komolyan vettem. Szóval... én úgy hordom, mint egy jegygyűrűt. Nem hiszek a házasságban, de tudom, hogy Josh igen, emiatt ez a kis fém nekem is többet jelent. De... ahogy elnézem te nagyon ellenzed. - Húzom a szám, mint aki citromba harapott.
-Ah, már megint... - Forgatok szemet, hogy Liát már ki is tagadta, de valahogy nem reagál rám, ami bánt, jobb is hogy félreálltam.
-Nem tartoznál, kevés a rezsi. Majd ha jobban megy úgy is fel kell újítani, akkor majd megcsinálod, de még ráér. De komolyan, mi bajod van? Miért gondolod, hogy Josh rossz társ nekem? Mert... Josh-sal a gondod tudom, de... miért? - Kérdezem felé fordulva szomorúan, mert nem értem, miért nem tud nekem örülni... senki.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyPént. Júl. 01 2016, 22:50

Egyre kíváncsibb leszek, szóval ezzel felkeltette az érdeklődésem!
- Pedig Canonkát óvni kell, akkor jól elrejtjük itt
Imádom azt a gépet //legalább annyira, mint user XD// Közös kerti bútort tervezgetnek...komolyan hányni fogok. Nem tök mindegy mi hol van a kertben? Ott úgyis a fű a lényeg.
- Vettetek olyan öreges kis hintát, ahol enyeleghettek?
Próbálom nem gúnyos éllel kérdezni, de meg-megcsillan a hangomban. Vele akarja leélni az életét... Dejó! Igen, határozottan érzem, hogy az összes emberi szín távozott az arcomból. Pedig most igazán nem akarok kiakadni, hát persze, hogy ő a nagy Ő! Négy év?! Enyhe meglepetés fut át az arcomon, talán nem is ez a lényeg, hanem, hogy vele képzeli el. Ennyire...
- Durva
Jah, ez az össz, amit nyögni tudok erre. Vagyis az! Jegyben járnak. Pár hete még azt hittem... Sebastian a kettes számú szeretőm, akivel majd egyre mélyebb szintekre kerülünk lelkileg/testileg, erre bazdmeg halálszerelmes és eljegyzik. Csak így hirtelen na BUMM és én vágjak mindehhez jó képet, hiszen végig az ostoba fogadott kisöcsi kategóriába soroltak, akkor is, ha százszor megkérdeztem, de ugye ez több? Ez extra, ez valamivel mégis másabb, ugye te is érzed? Persze...azért volt szükségem bizonygatásra, mert valahol éreztem, hogy nem, nála ez nem más, csak én vagyok ekkora megveszekedett idióta barom! Nagyon ellenzem! Hát most megint elküldeném a picsába! És igen, a vérnyomásom sikerült az egekbe nyomni- ismét, pedig jóformán el sem indultunk. Basszus, idegbeteg vagyok? Nézem a kocsipadlót és Liára nem reagálok, nem ér reakciót.
- Több bajom is van Joshssal, csak egy részének van köze hozzád
Hátravetem a fejem és becsukom a szemem, talán akkor nem csinálok semmi furcsát. Igen...ez otthonos én és a sötétség.
- Sajnálom Sebastian... nem vagyok olyan, mint te.
Mindenki, mindig ezt hitte, sorra buktak el. Johs, Lia. És sorra ábrándultak ki belőlem miatta. De ezt...bármi is legyen, vállalnom kell. Mély levegőt veszek.
- Egy dolgot mindig elcseszek és próbálom Ádámtól és Évától magyarázni, a saját keletkezéstörténetemtől miért vagyok ennyire szar, ami az érzelmeket illeti.
Most nem mondom el, úgyis tudja, pszichopaták neveltek stb. de abba nem gondol bele se ő, se senki, hogy igen, én tényleg marhára elcseszett vagyok és tényleg nagyon sok mindent nem tudok hova tenni! Megint egy levegő. Miért érzem azt, hogy el fogom baszni a kirándulást? Pedig eskü nem úgy indultam neki... Én jól akarom érezni magam, ahogy régen... Semmi mást... Összeszorítom a szemem.
- Liával, Joshsal, veled és félek Felixszel is, mindig ugyan azt... talán mert annyira akartam szeretni végre... Ami Josht illeti kicsit elhittem, hogy a barátom, nem annyira mély, de valamennyire, viszont szerinte ez még kurvára csak alakulóban van, fogd arra, hogy lyukas az agya, tudom is én, nekem nem mentség, ha valaki agyilag zokni, a lényeg az, hogy... nem vett annyira komolyan, mint én őt. Ahogy Lia sem... hiszen nem is fogadott el engem ilyennek. És...
Levegő, szaporábban kezdem el venni, belekapaszkodom az ülés szélébe.
- Nem...nem tudom pontosan mit érzek irántad...de én... de én mindig éreztem az extrát, nekem...nekem tényleg több voltál, mint fogadott báty és ez nekem több volt, minthogy így fejezem ki, ha kedvelek valakit... Azt hiszem ugyan az, mint amikor Liával voltál együtt... nem viszonozza senki, nem úgy...érted? Igyekszem, esküszöm...igyekszem nem érezni semmit...
Nem akarok. De miért nem tudom úgy irányítani, mint ahogy mindent tökéletesen irányítani akarok az életemben? És lesz ennek következménye? Ott fog hagyni? Még rosszabb lesz? Elhidegülünk egymástól? Soha többé nem csókol meg?
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyPént. Júl. 01 2016, 23:19

-El bizony! De ne félj, Romeo biztonságos. - Romeo a kocsi... igen, tudom, mintha a macskát macskának hívnám, mert ha-ha-ha. De ez már rajta maradt, ennyi.
-Képzeld igen, sőt még olyan napágyat is, ahol lehet enyelegni, biztonságban szexelni egy jót. - Kezdem már én is kelletlenebbül odamondani, mert mi az hogy enyelgek Josh-sal, hát az élettársam?! Azzal már csak enyeleghetek, nem?
Morranok egyet, hogy jah, durva ez az örökbefogadás, bosszant is, mert komolyan négy év? Lehet kevesebb lenne ha nem lennénk meleg pár, de azok vagyunk...
-Ah, megnyugtató, de mi a fene bajod van vele? - Na jó, már idegesít, hogy vetít, hogy nem mondja meg. Sejtettem, hogy ellenzi és nem kedveli valamiért, de az istennek nem mondta volna meg normálisan eddig.
-Nincs is még egy ilyen hülye mint én, de ezt most mire érted? Felix lehet nekem sem lenne álmaim netovábbja, de az az lényeg, hogy te szereted. Fordítva miért nem látod így? - Sosem bántottam Felixet, mindegy ismerem e vagy sem. De ő bántja Josht, mindig.
-Én csak annyit kérdeztem miért antipatikus neked... - Jelzem, nem kell elmondania, miért beszél erről nehezebben, de most nem érdekel, én is nehezen beszélek ezekről, de most elvárom, mert nem értem őt.
De ahogy beszél leszek egyre meglepettebb, főleg a végén.
-Óh... - Na jó, ezt gyorsan végiggondolom. Így már jobban értem. Kicsit sóhajtok is, nem lesz egyszerű, leállítom a motort is. bőven van időnk, tudtam, hogy fényképezni akar, szóval délután még messze van szerencsére.
-Menjünk sorba szívem, bár Liát kihagyom, mert csak ideges leszel. - Veszem előre ezt az apróságot, majd folytatom. -Josh... nos, attól, hogy nem pont ugyan úgy fogjátok fel a barátságot, még lehet igazi a barátság. Phoenixet én barátomnak hívtam, relatív gyorsan és többnek is éreztem őt egyszerű ismerősnél, míg én neki nem voltam több ennél. Aztán látod, telt az idő és annyi dolga lett, el is sodort minket egymástól az élet. De attól még nem gondolom, nem lett volna barátság ami köztünk volt. Ha most felhívna, hogy találkozzunk, vagy kell neki valami, segítenék, elmennék. Phoenix is nekem, tudom Josh ugyan így van veled, lehet ő még úgy érzi, ez még csak az eleje, hiába előlegezted meg neki a bizalmad, attól ez még több mint ismeretség. Kivéve ha elfordulsz az egésztől. Erre mondtam, türelem. Mire összeértek, egymásra hangolódtok, ilyesmi. Ő lassabb, mint te, de ez nem jelenti, hogy nem akarja. - Simogatom meg az arcát, eszemben sincs itt hagyni.
-Ami meg engem illet... hát... Henry hasonlóan volt... félek a te fejed is összezavartam... mert tudom, hogy Felixet szereted, ez egyértelmű, elég azt meghallgatni hogyan mondod ki a nevét. Nem tudom... több vagyok-e neked. Lehet, hogy igen, neked nem vagyok édes bátyád, nem együtt nőttünk fel. Azt sejtem, hogy mint férfi küllemre tetszem, mert ez kölcsönös vonzódás volt mindig is, nem titok, hogy szerintem helyes vagy, ha kissé vékonyka is. De... amiről te beszélsz jóval több. Szívem.... kideríthetjük, hogy pontosan mit érzel, de ha... ha neked lesz igazad az... fájni fog neked, mert én Joshuát szeretem. Ha rájössz Felix iránt érzed igazából ezeket és irántam nem ezt vagy máshogy, akkor könnyebb lesz. Ez a zavaros állapot megterhelő, én már csak tudom. De bátor vagy hogy elmondtad, én nem mertem volna... mint tudod, mennyit szenvedtem. Mit szeretnél? Félek mindent nem tudok megadni de amit meg tudok megadom, ha szeretnéd derítsük ki együtt. De csak ha akarod. Nem akarok neked fájdalmat okozni sehogy se tudod jól... de szeretném, ha nem lennél feszült. - Simogatom a lábát, kioldom az övem és jobban odahajolok, ha hagyja puszilgatom az arcát, a száját most nem merem, mert nem tudom mit akar. Henrynél működött, hogy hagytam, teszteljük a dolgot, Reevennél nem tudom beválik-e vagy csak rontok. De ez az állapot annyira idegőrlő, így már megértem, ha ideges.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptySzomb. Júl. 02 2016, 10:32

Nevetve felnyögök a kocsi nevén és ez éppen addig tart, amíg az enyelgés és szex merül fel, amit mellesleg Josh miatt már nem akar majd csinálni velem. Megbámulom a térdem, nézek a ráejtett kezeimre és érzem, ahogy minden erő kifut belőle. Igyekszem mindezt faarccal konstatálni, hisz ha nem is mondta nyíltan ki, de ja, logikus a szexet már nem fogja akarni velem.
Hogy mi bajom vele, majd kifejtem. Közlöm, hogy nem vagyok olyan, mint ő. Milyen ironikus, hogy azt hitték, mindenkire hasonlítok, de valójában senkire....
- Már mondtam, utálhatod Felixet, szíved joga
Nem mintha Sebastian bárkit is képes lenne megvetni...
Szuper, most már nem megyünk sehová. Sorba megyünk, hogy minden ponton szar legyen nekem, de nem baj, az ember sok mindent túlél, bár tény, hogy én nem erőltetem meg magam ennek érdekében.
- De nekem igenis számít
Van önérzetem bazdmeg, ha ő nem úgy fogja fel, agyő, hülye voltam, de még időben rájöttem, mielőtt túlságosan belelovaltam volna magam a barátság gondolatába. Persze azért így is rossz.
- Szerintem nem, ez olyan, mintha nem kellenél valakinek, de egyébként már nem számít, már nem akarom erőltetni a témát, csak hogy miért nem kedvelem Josh, hogy értsd. Nem hiszem, hogy mi egymásra fogunk hangolódni és nem kellenek ilyen lagymatag ismerősök, akik azt sem képesek eldönteni a barátaim-e, avagy sem. Úgyhogy ne gondoljunk bele radikális dolgokat, se Liáért se Joshért nem vagyok hajlandó küzdeni többet, teljesen semlegessé kiáltom ki magam
Közlöm, rajtuk a sor! Én már eleget tepertem és egy kurva szalmaszálat nem vagyok hajlandó értük mozdítani. Ha akarnak valamit, mostantól MINDENT nekik kell csinálni. Én nem fogok elmondani mindent, sőt semmit mindenféle előzetes bizonyítás nélkül, hogy aztán ne azok legyenek, aminek hittem őket. Elragadtattam magam, nem akarok többé az érzelmek kiszolgáltatott bábja lenni, disznók elé nem vetek gyöngyöt.
- Nem érdekel, ha akar valamit, lép, tököt növeszt és megtanul küzdeni. Josh jó példa, de rájöttem, hogy a gerinces embereket szeretem, nem a tépelődőket, hogy háááát ez még nem is barátság, engem rohadtul frusztrál, hogy úgy gondolkodik, mint egy nő, nem vágom a gondolkodását, össze-vissza kombinál és bonyolít mindent. Talán nem illünk össze, mindenesetre, ha akar valamit, összeszedi magát, igenis jogomban áll megválogatni a barátaim, márpedig a töketlenek, a gyávák és a gyengék kíméljenek. Egy kapcsolathoz akaraterő kell és nem lehet egyoldalú, ha bizonyít, lehet róla szó, addig pedig...nos nem vagyok hajlandó mindent én vinni a hátamon és két ember helyett küzdeni. Ha összeszedi magát, majd akkor
Jelentem ki keményen.
Henry...Felix... Én nem látom úgy, hogy nekünk bármi közük lenne ehhez. Nézem a térdem, nagyon elszántan. Sejti, hogy tetszik...beszarok! Kissé vékonyka... Megráng az arcom. Dejó, most teljesen újdonságot mond.
- Ha nem éreznék semmit, akkor örülnék neked... és valahol örülök is, mert te boldog vagy, de az az igazság, hogy amikor ez kiderült
És azóta is. Most mondjam ki ezt hangosan, szánalmasan?
- Fáj...Különben nem fájna, ha csak tetszenél nem fájna. Nem tudom lehet-e ezt két embernél érezni, Felixnél ez nyilván más és erősebb
Megrázom a fejem, annyira hülye vagyok én ehhez!
- Mindig csak szívok ezzel a kurva nagy bátorságommal
suttogom magam elé.
- Örülök, hogy most már nem szenvedsz... Én...szeretném, ha nem változna semmi. Ha ugyan úgy...csókolnál, ha...
Lehunyom a szemem, tudom, hogy ez így jobban fog fájni, de nem bírnám elviselni, ha le kellene mondanom róla. Kérdés persze, hogyan fogom tudni így távol tartani magam az érzelmekről.
- Lehetséges ez annak ellenére, amit most mondtam? Hogy akarod kideríteni?
Nem értem mit és hogyan lehetne ezen kideríteni. Jobban felém hajol, kicsit ráhanyatlok, a nyaka alá, pár perc és összeszedem magam, beszívom az illatát és érzem, hogy nem akarok erről lemondani. A közelségéről, az öleléséről... nagyon-nagyon nehezen viselném, ha nem lenne többet.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptySzomb. Júl. 02 2016, 17:39

-De nem fogom ok nélkül... azt nem tudod, neked mi az okod utálni Joshom. - De komolyan, ez az egész lényege, tudni szeretném, mert az hogy számomra csak úgy szidja nagyon rossz. Ha tudnám mi a baj, talán megoldhatnánk.
-Ha számítana, akkor adnál ennek a barátságnak több időt. - Én emiatt gondolom, nem számít, van más vagy akármi, mert rögtön dobja is el magától még a lehetőséget is.
-A makacsságoddal a gond... Lia egy dolog. De Josh... közel s távol nem voltatok annyit annyit, mint Liával vagy velem... találkozz vele többet és azután döntsd el. Nem azt mondom erőltesd a barátságot, csak hogy adj esélyt a dolognak, ha esetleg magától kialakulhat, legyen lehetősége. Mert te ezt is meggátolod. - Josh így próbálkozhat, esélye sem lesz...
-Úgy gondolkodik mint egy nő? Hát... ezt nem mondanám, Josh logikusabb. De ő szeretne veled barátságban lenni de úgy tűnt annyira elutasítod, hogy ellehetetleníted a dolgot... de nem értem akkor engem miért kedvelsz, mert nem vagyok én sem egy határozott valaki. - Viccen kívül, én rengeteget tépelődöm, többet mint Josh.
-Lehet... én is éreztem. Egyszerre szerettem Liát és Josht. De Josh-sal igazán boldog vagyok, Lia... túl sok gátat emelt a boldogságunknak. - Mondom halkan, de érzem szenved. Kissé tanácstalan leszek, nem akarom megbántani. Nem akarom hogy szenvedjen. De én nem tudok olyan választ adni neki, mint nekem anno Joshua... mert én Joshuát szeretem. Reevent is, de nem szerelemmel, így... ez neki mindig kevés lesz.
-Lehetséges. Bár kicsit bonyolít a dolgon, hogy már van valakim édesem. Derítsük ki úgy, hogy ma sokat beszélgetünk, komoly dolgokról is és sokat kérdezek. Viselkedj velem úgy... ahogy szoktál, én is így fogok. De tudod, Felix az élettársad, nem én. Nem elég dolog fog így kiderülni de... meglátjuk. Az is segítség lesz, ha tudjuk esetleg tényleg szerelmes vagy, mert akkor... majd kitalálunk valamit hogyan lesz jobb neked, mit tehetek vagy mondhatok, hogy ne fájjon neked szívem. Jó? Vagy mást szeretnél? - Puhán megcsókolom a ajkait, amint magam felé fordítottam az arcát, majd piszézek vele. Jobb lenne ezt tisztázni. Így azért bonyolultabb a helyzet mint gondoltam, de nekem furcsa, hogy szeretne, hogy úgy szeretne, úgy engem csak Josh szeretett... Lia sem tudott, pedig... na mindegy. Na meg Callie mikor suhanc voltam, de ahogy felnőttem már mindegy volt. Ahh... nem akarom elveszteni Reevent, de félek azt fogja mondani, látni sem akar, mert úgy könnyebb lesz neki.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptySzomb. Júl. 02 2016, 20:03

JAJ MÁR, annyiszor elmondtam...
- Nézd, én túl sokat szívtam már az emberi kapcsolatokkal, nem adok könnyen lehetőségeket
Lia sokat elvett...eléggé lehúzott és Josh se egészen úgy állt a dolgokhoz, engem nem érdekel, hogy lassú! Nem mondott el dolgokat, mint egy barátnak, nem is tartott annak, hagyjuk már...
- Akkor sarkítsd le így, hogy nem adok, hogy minden az én hibám, mert ő tökéletes bazdmeg!
Folyton védi őket, Liát, őt, de az én érdekeim nem látja és ez marhára bánt és felhúz. Mert nem vagy neki olyan fontos, te idióta... //azt nyilván nem tudja, hogy velük szemben is véded//
- Nem erőltetem, de őszintén...én már nem vágyom rá úgy, mint amikor még nem tudtam mi van köztetek, de ezt megértheted...
Nézek rá ilyen fejjel, konkrétan ilyennel: -.-
- Nem, mindent túlkomplikál és bonyolít, szerintem a barátságunkat is ezzel cseszte el, neki idő kell, neki az kell ez kell, ahelyett, hogy csak simán nyitott volna felém. Vagy csináljam, vagy nem, mit kell mindent túlgondolkodni? Egy mondaton belül cáfolja önmagát, ja persze, mindent én lehetetlenítek el. Te más vagy! Te is megbíztál bennem, elmondtál dolgokat, persze nem mindent...
Josht épp nem.
- És nem vagy határozatlan, vagy gerinctelen. Különben is, kedvelne Josh egy gyilkost? Ebből a szempontból megértem Felixet, hogy nem tárulkozik fel csak nagyon keveseknek, nem mindenki...
Najó, ezt most végigmondtam, nem csak álmodtam, végigmondtam.
- Senki nem fogad el olyannak, amilyen valójában vagyok, csak ő és te, ezért is...vagytok számomra fontosak.
Josh nem fogadna el...
Lehajtom a fejem bámulni a térdem.
- Akkor érted. Te pedig nem szeretsz, csak az a különbség Felix se, az az igazság, ha viszonoznák, nem vágynék rád...de ez...érted? Az van, hogy nem lesz teljes Felixszel, mert ő nem hisz benne...ő elutasítja és nem tudok emiatt száz százalékig arra koncentrálni, hogy csak ő legyen, neki se csak én vagyok. Sajnálom, hogy te vagy az, aki...akivel én
Levegőt, levegőt
- Tulajdonképpen ki akarom tölteni az űrt, hogy ő nem szeret. Mármint a szerelem részével, mert a szeretet megvan köztünk és ezt már leszögeztük egy párszor. Talán ez nálam sem alakul át, ha ő... nem mondja azt, hogy nem hisz...ha...érted? De mindig szoktunk komoly dolgokról beszélni, vagy te úgy érzed, hogy nem?
Semmin sem lepődnék meg.
- Esküszöm leszállok rólad, jó? Elzárom, el tudom zárni.
Mondom makacsan.
- Nem fog és ne törődj ezzel, erős vagyok...azt hiszem csak vérszemet kaptam, hogy szeretsz...annyira nem értek hozzá Sebastian, annyira nem is tudok mit kezdeni még a saját érzéseimmel se...
Tudom, hogy elbaszott vagyok, kétségbeesetten nézek rá, nem fog érteni...Megcsókol puhán, miközben piszézik lehunyom a szemem. Majd elmúlik...csak ne hagyjon itt, nem hagyjon el ő is.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyVas. Júl. 03 2016, 00:20

-Én is de ha nem adok még annyi sem lesz mint volt... - Elzárkózni rossz taktika szerintem.
-Én azt mondtam ő próbálkozik és nem hagyod. Ettől nem lesz tökéletes. - Bár nekem sok mindenben az, ez az irónia nem passzol most ide Reeventől.
//Nem baj, egyszer talán rájön XD//
-Ami csak rám tartozik elmondtam. Ami nem csak rám, azt nem. De ezzel te is így vagy gondolom, ha Felix megkérne valamit ne mondj el másnak, akkor is elmondanád nekem? Szembemennél a kérésével? Komolyan? - Ne röhögtessen már, tudom hogy nem tenne ilyet! -Josh nem a gyilkost látná benned, ahogy én sem. - Aztán sóhajtok. -Nincs azzal baj, hogy Felix prostituált. Azzal sem ami történt a múltban, mert már megtörtént. Josh és én nem voltunk ilyen helyzetben, mint Ti, szóval nem tudunk úgy reagálni talán, ahogy tökéletes volna, de ez nem jelenti, hogy ne tudnánk elfogadni. Josh nagyon megértő személyiség, elfogadó, téged is elfogadna. Fontos vagy nekem, mindketten, én boldog lennék, ha nem utálnád őt, mert ő kedvel téged. - Legalább is eddig nem mondta, hogy azóta összevesztek volna.
-De szoktunk édesem, de ha komolyan járni akarnám velem, téma lesz az esküvő, a gyerek, a közös lakás, a mindennapok... sok minden. De ha igaz, amit mondasz és csak... Felix miatt akarsz többet, akkor bizony nem is működne. Félek Lia is csak a Lionel után hagyott űrt pótolta velem. Bántana a dolog. Ha engem kérdezel, te igazából Felixszel szeretnél többet, de ő nem ilyen... nyílt, mint én, és az bánt, hogy míg Josh aki elvileg nem meleg, feladta a hetero létet és felvállal, hogy szeret, míg Felix nem vállalná fel hogy szeret, ki tudja miért. Azt szeretnéd, ha Felix is feladna érted valamit, hogy kimutatná, több vagy neki mint lakótárs és szexpartner. Ha szeret, akkor csak ezt hiányolhatod tőle szerintem, valami többet. Mert te vállaltad a meleg létet érte... a nyitott kapcsolatot annak ellenére, hogy zártat akarnál vele. Nem? - Nem tudom pontosan kérdezem.
-Az nem lenne jó. Belebetegednél. Én sem tudtam Josht elzárni. Ha tényleg érzed, ha elfojtod... beteg leszel. - A magunk fajának ez méreg, hiába hajtogatja nem hasonlítunk, ebben szerintem igenis hasonlítunk.
-Nem is vagy erős... én sem vagyok, de hajtogatni olyan jó. - Mosolygok rá szelíden, piszézek vele. -Akkor derítsük ki, mi ez amit érzel. Mert szeretni foglak továbbra is. Én tudom mit érzek, te nem. Nem baj az. Nekem is sok idő volt, nagyon sok. De van időnk, nem? - Mosolygok, puszilgatom, megölelem. Dehogy hagyom, azért mert szeret? Nincs is annál szebb dolog.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptySzer. Júl. 06 2016, 21:10

- Ha próbálkozna, hagynám, ez hülyeség
Kivéve, hogy már nem is nagyon akarom...Szarok rá! Lia már túl sok volt nekem, hogy nekem barátságos reményeim legyenek. Az emberek megragadnak a haver szintjén és nem mennek feljebb, aztán kész.
- Nem, nem mennék szembe, szerencsére Felix nem egy szégyellős kislány
Vetem oda, leszarom, ha megint hisztizni kezd, rossz vagyok és bántom Joshucit.
- Honnan tudod? Ez egyáltalán nem biztos, nem olyan naiv, mint te. Nem hiszem, hogy Joshnak tetszene az igazi énem, de ha...de ha nagyon felcsesztek, egyszer majd a képébe vágom és akkor kiderül
Mondom morcosan. Tényleg ez kell hozzá? Megint jön ez a hülye fordított pszichológia, hogy mert neki jól esne...
Feltolom az orrom az égbe.
- Majd meglátom mit tehetek.
Járni akarnék...megforgatom a szemem, nem akarnék, én csak... Tördelem a kezeim, nem tudom, összezavarodtam, csak hülyéket érzek.
- Hát igaz..az nem lenne nekem való, azt hiszem nem működne, mert az esküvő és gyerek témától nos..hülyét kapok. Maradjunk a tesóságnál, csak hülye vagyok. Hát...ebben van valami, azt a JOshos részt leszámítva, hogy hősnek tartanám, amiért felvállal téged. Bocs, de az a minimum, inkább...azt irigylem, hogy megkapott...de hisz mondtam
Mondtam már, hogy nem pont, nem totál úgy nézek rá, mint egy tesóra. De ne akarja, hogy még egyszer kifejtsem. Szóval az elmélet vége már túl van bonyolítva.
- Igen...örülök, ha Felix felvállalná, hogy kedvel, vagy kedvelne...mármint szeretne, de ez abszolút ki van zárva és ez bassza a csőröm. A lakótárságnak nagyon örülök, de Erickel is együtt lakott ez nála nem bizonyíték semmire. Inkább...vállaltam az érzelmeket, azt, hogy vele vagyok, miközben ez nem viszonzott, hogy a részemről ez feltétlen, miközben neki ott a másik kettő is.
Helyesbítek kicsit.
- Ugyan, már így is beteg vagyok, tök mindegy
Legyintek, mert egy plusz deficit ide vagy oda, ne nevettessen. Még ha igaza is van, hogy rossz lenne.
- De, de én az vagyok
Közlöm morcosan, annak ellenére is, hogy piszézik. Ölelgetem én is.
- Én is tudom, hogy szeretlek, csak úgy érzem ez nálam több, mert nálam nem az, hogy így mutatom ki a szeretetem
Sóhajtom a nyakába, aztán elhajolok végre.
- De... úgyhogy elindlhatunk arra az álomhelyre és közben beszélhetünk komoly dolgokról.
Ezt mondta, nem?
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptySzomb. Júl. 09 2016, 22:38

-De nem hagyod... vagy akkor neked mi számít annak? - Ugyan ugyan. Josh barátkozna vele, tudom, hogy kedveli, Reeven utasítja el, csak azt nem tudom, miért.
-A férfiaknak is vannak titkaik Reeven. Szóval azt állítod, bármit elmesélhetnél Felixről, őt nem zavarná? 'Bármit? - Hangsúlyozom, mert szerintem nincs ilyen ember. Max valami szerzetes... de az is csak azért mert nincs élete.
-Ó, szóval én naiv vagyok és ezért kedvellek? Szóval Joshua nem naiv és átlátna rajtad, én meg túl ostoba vagyok látni valami nyilvánvalót? az eszedbe sem jut hogy látom és nem zavar? - Képedek el. Komolyan azt mondta, hogy Josh nem naivabb mint én? Nem is vagyok ennyire naiv!
-Szerintem inkább én kaptam meg őt... de ez mellékes. Nem vagy hülye, nehéz értelmezni pontosan mit érez az ember... én idősebb voltam, amikor ugyan így össze voltam zavarodva, mint te. - Ne hibáztassa magát.
-Tudod, minden ember máshogy fejezi ki magát. Ki kéne derítened, Felix hogyan fejezi ki az érzéseit. Mivel tudjuk mi a szakmája, lehet neki a testiség része már nem tud intim lenni. Lehet szavakkal kedveskedik vagy más dologgal. De azt is vedd figyelembe, ha Ericet akarná, akkor még mindig vele lakna, nem? De már veled lakik. - Nem ismerem a sztorit, de ha lakott azzal a férfival, de már nem lakik, annak oka van. Annak is, én miért nem lakok már Liával.
-Hidd el nem. Nem akarom, hogy azt érezd amit én akkor... - Kiérződik a hangomból, hogy tényleg, senkinek sem kívánom, nem hogy még neki.
-Aham... én erős váram! - Csókolom meg, megmosolygom, hogy ennyire makacs az erősségét illetően.
-Annyi fajta szeretet van... de akkor hogyan mutatod ki a szereteted? Hm? - Én így, akkor ő hogy?
Közben bólintok, még megcsókolom, az megnyugtat, remélem őt is, aztán, elindulok megint.
-Első komoly dolog, te hogyan fejezed ki akkor a szereteted. Ez elég komoly, halljuk. Ugyan úgy mutatod ki nekem mint Felixnek? - Ez jó kezdet lehet. Közben vezetek, de tudok figyelni.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyHétf. Júl. 11 2016, 21:18

- Igyekszem...Én baszom el, tudom. Túl sokat képzelek a dolgokba.
Ennyi.
- Nem, nem állítom, oké, nem mesélném el
Vallom be kelletlen, neki adva a győztes kört. Megfogott.
- Hát...igen, de nem vagy ostoba! Csak túl jóhiszemű! Nem hiszem, hogy átlát, csak zsigerileg irtózik a fajtámtól. Ő a jófiúk csapatában játszik, én meg nem. De...eszembe jutott, csak nem értem hogyhogy nem zavar. Az lenne a legjobb, ha látnád, de nem zavarna.
Nézek félre mogorván, elvörösödve. Így lenne?
- A kor nem számít
Hessegetem el ezt. Nem gondolom mentségnek, hogy fiatalabb vagyok. De ő érti, ő is össze volt.
-Tettekkel, azt hiszem. Apró, mégis nagy tettekkel. Tudom, hogy kedvel, de nem mondja ki, nem ezt mondja, én pedig nem akarok naiv lenni és butaságokat beképzelni, hisz megmondta, hogy ő ezt az egészet hormonzavarnak tartja és egy szinten állok a többi szeretőjével. Még a státuszom is ennyi: a szerető. Azért nem lakik Erickel, mert ő sokat utazik, Felix viszont nem szeret egyedül élni. De ha Eric ott laknak, egyáltalán nem biztos, hogy hozzám költözött volna. Ő is megmondta, hogy azért jött hozzám, mert Eric folyton távol van, így tulajdonképpen csak valamiféle pótlék vagyok.
Vallom meg, aztán lenézek, a térdemre.
- Rendben
Mondom, mintha olyan könnyű lenne szabályozni az érzéseket, vagy megszabadulni tőlük. Jól esik, hogy nem akarta, de sejtettem...sosem volt önző.
Viszonozom a csókot, gyengének tart, ez elszomorít. Micsoda kérdések... Meredek magam elé, megpróbálok elvonatkoztatni tőle.
- Hát...törődök vele, jót csinálok neki.
A csók után újra felteszi ezt a kérdést, miközben tovább hajtunk. Nézek kifelé az ablakon. Végülis cselekedetben.
- Mindkettőtöket le akarlak nyűgözni, azzal, hogy különféle érdekes dolgokat találok ki, például, amikor kitaláltam magunknak a kedvenc napokat, vagy neked összeraktam a bevásárlókocsis szart, fontosak vagytok, a testiség is ide tartozik, viszont iránta erősebb lánggal élek. Bocs... ő megőrjít míg te megmozgatsz. Tőle mozgásképtelen leszek, tőled kissé zavarba jövök...nem tudom, talán csak tetszel
Nézek,nézek kifelé az ablakon.
(by: Petőfi. Petőfi forever!)
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptySzomb. Júl. 16 2016, 16:23

-Egyszerűen csak túlbonyolítod. - Már szerintem, nem hiszem hogy látná amit kell és érezné amit kell mert másra figyel, arra ami nincs ott vagy ilyesmi.
Bólintok egy "Na ugye"-t és annyiban hagyom, remélve nem dörgöli többet az orrom alá, hogy de nem mondtam el...
-Igazán? Joshom a nyitott kapcsolatokat sem szereti, sosem menne neki, arra nem bírtam rávenni, hogy feküdjön le csak úgy egy lánnyal, akit összeszed! Én meg simán... meg is tettem, el is mondtam neki... de nem irtózott tőlem, rám hagyta. Egyedül annyit kért, ne várjam el, hogy ő is megtegye. Attól, hogy ő más, nem jelenti, hogy elvárja hogy olyan legyél, egyszerűen elfogad, lehet hogy valamit sosem csinálna utánunk, de ez nem jelenti, hogy irtózik. Ha így lenne, nem hogy szerelmesek nem lennénk egymásba, de barátok is nehezen lennénk. Én sem vagyok jófiú Reeven... És nem zavar, hogy milyen vagy mert szeretem, hogy ilyen vagy. Ettől vagy az aki és ez tetszik. Tudom, hogy furcsa. Nekem is idő volt, mire rájöttem, engem is el lehet fogadni olyannak, amilyen vagyok. Mai napig furcsa érzés. De majd megtanulod te is. - Simogatom meg.
-De a korral jár a tapasztalat, szóval de, számít. - Szerintem számít a kor, ne vádolja már magát.
-Reeven... én azt hittem, nem vagyok képes a szerelemre, mert ez mindenkinél annyira gyors, lecsap mint valami kígyó és nem vár hónapokat mire kibújik a tojásból... de mint kiderült nálam kvára sok idő... legalább egy év, mire érzelmileg annyira biztos tudok, hogy képes legyek rá. Képes vagyok a szerelemre, nem is kicsit, de ez nekem idő. Mindenki képes rá, ha akarja, ha nem. A kérdés nem ezen van, hanem hogy megengedi-e magának. Lia azt mondta, szeretett engem, de mivel akkor én még nem tudtam viszonozni, elnyomta. Annyira, hogy nem merte megengedni magának újra... hiába mondtam szeretem. Idővel lehet ment volna neki újra, de... addigra Joshomba is beleszerettem, meséltem. A kérdés Felix kapcsán is ennyi, hogy vajon nem-e azért mondja hogy hormonzavar, mert fél tőle. Lehet megrémíti, hogy egyetlen emberre gondoljon, egyetlen embert akarjon, főleg ha véletlenül az az egy, azt mondja, mégsem. Ha elég kitartóan szereted, rájön nem fogsz hátat fordítani neki, nem keresel mást, mert neked ő a legjobb. Kétlem, hogy csak pótlék lennél neki, ha ahogy állítod sok mindent megtesz neked. A sok apró dolgot megtenni fárasztóbb és időigényesebb, mintha néha tenne egy-egy nagyot és letudna fél évre. Felix kedvel téged, amiket mesélsz, az alapján biztos vagyok benne. Csak szerintem fél. - Neki lehet már nem merném elmondani, a büszke emberek nehezen nyelik le az effajta dolgokat és kijelentéseket.
Aztán áttérek vezetés közben némi lelkizésre még.
-Egyáltalán nem haragszom, örülök, hogy érte megőrülsz. Fordított esetben lenne a gond életem. - Mosolygok, elvégre nekem Joshua a szerelmem.
-Lehet, hogy tetszem. Édes vagy ezért. De a szerelem erősebb, mint a tetszés. Volt idő, mikor megőrültem Liáért. Ez az érzés azonban megfakult és átalakult szeretetté, hogy nem kapott viszonzást. Minden vadállat elcsitul, ha ketrecbe dugod és nem engeded szárnyalni. A szerelem is ilyen lehet szerintem. Engem szabadon szerethetnél, de nem őrülsz meg értem. Úgy sejtem tetszem neked, talán jobban mint más férfiak, de ebbe közrejátszik, hogy jobban ismersz és én is jobban ismerlek. De érzed te is, hogy Felix ösztönösen felszabadít benned dolgokat, mindenről ő jut eszedbe. Elviselhetetlen lenne, ha nem lenne, ha nem érhetnél hozzá, ha nem beszélhetnél vele, ha nemet mondana. Emlékszem mennyire fájt mikor Lia elutasított. Aztán Josh... mert bizony Joshom is visszautasított. Igaz, akkor még nem szerelemből tettem amit, hanem nem is tudom... jót akartam neki tenni, több lenni neki, ha nem is tudtam miért, de a tény, hogy ő nem akarta... azt hiszem sejtem, mit érzel, mikor Felix azt mondja, hülyeség amit érzel, illetve mikor azt mondja, ő nem. De... lehet csak Felixnek is meg kell vívnia a maga harcait mint Joshomnak. Arra... gondoltál, hogy kicsit megtagadod tőle magad? Kurva nehéz és lehet nem is sül el jól de... ahogy mondani szokták, a távolság a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja... - Nézek rá érdeklődve, ő mit gondol az én szófosós eszmefuttatásomról.
Mire a téma végére érünk meg is érkezünk, így leparkolok, kihalászok hátulról valami üdítőt, megkínálom, majd iszom, utána, megcsókolom és bújok egy kicsit.
-Ezt imádni fogod. Gyere! - Kacsintok és kiinvitálom a kocsiból. Túrás helyszínre hoztam, de nem akárhova, ki van írva: canyoneering. Sokat sejtető vigyorom elárulja, megtaláltam Reeven egyik új kedvenc sportját a parkour után, azt hiszem.

// http://www.kaland.sport.hu/hu/kalandjaink/szakagak/canyoning Hogy tudd mi ez, hátha Reeven hallott róla, ha nem, akkor Seby elmeséli ezeket neki Wink //
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyKedd Júl. 19 2016, 20:54

- Ja, valószínűleg, könnyebben kéne vennem.
Leszarni, csak sodródni az árral, én bajom, hogy minden emberi kapcsolatot túl komolyan veszek egy idő után és barátságot akarok belőle kreálni.
- Pff, de töketlen
Forgatom meg a szemem, ezzel a szent szűzi szar viselkedéssel akarja a "joshuáját" reklámozni?
- Mert normális vagy? Persze, hogy rád hagyta, de ez nem bűn Seby, maximum kicsit mohóbb vagy, ami a szexet illeti, de nyilván minden embernek vannak olyan "negatív tulajdonságai" amiket nehezebben viselnek el mások. Ezeket az apróságokat át lehet hidalni, de egy gyilkosság már neccesebb, lásd be.
Megborzongok, nem akarom ezt jobban kifejteni.
- Tudom, igaz, fontos az elfogadás, de ti jól ismeritek egymást, míg ő nem tud a sötét dolgaimról. Miért ne lennél Sebastian? Mert kicsit nimfomán vagy? Ugyan... te vagy a legtisztábban jószívű lény, akit valaha ismertem, Liát már fényévekre lekörözted, pedig meg voltam róla győződve, hogy Szűz Mária reinkarnációja! De te bizonyítottál, te igazán mindig mellettem voltál és szerettél bármit tettem, bármit mondtam, bármilyennek is tűntem.
Nézek rá, nincs még egy ilyen barát, mint ő... kicsit behunyom a szemem beleélve magam a simogatásba.
- Igen...nehéz, sajnálom...
Dehát én ahhoz voltam szokva, hogy nem szeretnek...nekem annyira nehéz felfogni, hogy elfogadnak, hogy talán el sem tudja képzelni.
Megrázom a fejem, mert nem tud meggyőzni, nekem a kor nem lényeges. Aztán hallgatom a monológját, képesnek lenni a szerelemre.
- Nem tudom... mert ott van az a másik kettő, akkor velük szemben is csak arról lenne szó, hogy nem engedte meg magának? Lehet az ember...egyszerre három emberbe szerelmes?
Kérdezem halkan, végülis én kettőbe vagyok, ha úgy vesszük, mi van ha Felix tényleg...fél tőle, csak erre még ő sem jött rá?
- Talán van benne valami és csak idő kell...talán túl sötéten láttam. Kösz Seby
Végülis ez most sokat segített, biccentek magam elé, aztán nézek előre elgondolkodva, vajon tényleg fél-e.
Fordított esetben...na igen. Ismét kapok egy monológot és megint előremeredve hallgatom.
- Hm...akkor lehet, hogy az enyém is át fog, mivel nem kap viszonzást. Nézd én azt hittem szeretők vagyunk, azért célozgattam arra, hogy ugye ez több-e, mint barátság. Mindig így voltál számomra nyilvántartva...de amikor azt mondtad te csak a szereteted mutatod ki így...és semmi köze a vonzódáshoz...
Megrázom a fejem, tévhitben éltem.
- Akkor ketrecbe zárom...
Sóhajtok, nézem magam előtt a semmit és biccentek.
- Nem bírnám, ha nem lenne...Felix tényleg létszükség nekem, egyszerűen... mint az oxigén! Talán túlságosan fontos lett és ez nem jó
De vállat rántok, aztán lesütöm a szemem.
- Nekem is rossz volt, amikor visszautasítottál
Mert tulajdonképpen Sebastian is visszautasított engem. Hát gratulálok, ha egyszer JOsh visszautasította mit akar még a szoknyája alatt? Seby más, Josh is, nem igazán lehet őket összehasonlítani velem és Felixszel. De át érezheti már miért tűnik nekem olyan hihetetlennek, ha valaki elfogad. Túl sok nemet kaptam, ahhoz képest, hogy eleve egy nagy nemmel kezdtem mindent, ami kötődés. Ne érezném úgy, hogy egyfolytában porára esek, amikor egy kóma és 20 év kellett hozzá, hogy nyissak? Ez nekem nem egyszerű...
- HOgy érted, hogy távolság?
Kérdezem riadtan, nem, nem tehetem kockára, mi lenne, ha elveszíteném? Semmim sem lenne és már semmit nem is akarnék. Közben megérkezünk, iszik egy kicsit, nekem is ad, aztán megcsókol, édes, ahogy az üdítőízeink keverednek. Átkarolom, mikor bújik, simogatom a mellkasát gondolkodva, cirógatva. Csókot nyomok a fejére, hajára is.
Érdeklődve szállok ki aztán utána, ki van írva valami, de csak pislogok a feliratra. A "sportjaim" én tettem extrémmé, de nem volt lehetőségem kipróbálni extrém extrém sportokat.
- Biztosan, de mi ez?
Kérdezem kissé hökkenten. Legszívesebben megfognám a kezét, de nem tudom lehet-e. A sportra kéne figyelnem...
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyKedd Júl. 26 2016, 12:03

-Csak más az értékrendje... Ettõl nem lesz töketlen. Egyszerûen neki fontos, hogy ne csak... hús legyen, hanem több. Ennyi. - Mondom "ne legyél szigorú" hangsúllyal.
-A drogozás miatt esetleg rád lehet szólni, de a családi háttered elnézve amiatt is nehezen. Ami történt baleset volt. Azt is halucinálhattad volna, hogy szárnyaid vannak és kiugrasz a tizedikrõl... A drog ilyen... Tudom, hogy nem bûn a nyitott kapcsolat, õ sem tartotta bûnösnek, csupán õ más természet, neki nem fekszik a dolog. - Mohóbb lennék? Inkább csak egészséges igényeim vannak... de ebbe nem megyek bele, meddõ vita lenne most.
-Azért nem tud, mert nem mondod. Két lehetõséged van. Vagy elmondod neki és hagyod, hogy õ döntsön, ne te döntsd el helyette, hogyan reagálja le. Vagy nem mondod neki, de akkor ne korhold és kárhoztasd, hogy nem tudja. - Ennyire egyszerû szerintem, bár maga a tények nehezek és súlyosak.
-Nem vagyok nimfomán, az betegség. Az azt jelenti nem bírok a szexuális étvágyammal... nem vagyok betegesen szexéhes... - Dorgálom meg kicsit a másikat, mert rám ne mondjon ilyet, sok beteges dolgom van, de ez nem tartozik közéjük. -De a lényeg, hogy szívem... aki ismer és tudja a körülményeket nem fog elítélni. Hidd el. Joshom se ítélne, ahogy Lia sem tette. Nem lehet nem szeretni téged, csak nem mered elhinni. De édes vagy, hogy ennyire jónak látsz, pedig sok a hibám ám. - Puszilgatom össze, örülök, ha nem tart flepnisnek. Vagy legalább is jószívû flepnisnek tart.
-Semmi baj, adj magadnak idõt. Én is adtam magamnak. - Borzolok bele a hajának, jó úton van már.
aztána szerelemrõl kezdünk beszélgetni.
-Háááát, szerintem lehetséges de nem valószínû. Inkább azt mondanám három embert nagyon szeret, de a szerelem annyira... intenzív, sokáig több ember iránt érezni szeirntem nem lehet. De attól hogy õk a barátai és le is fekszik velük, gondolod már szerelem is? Akkor én Eleebe meg Calliebe is szerelmes kellett volna hogy legyek. Szerintem ez nem ennek a függvénye. - Aztán ki tudja. De kétlem hogy Felix titokban sok emberbe szerelmes lenne, én nem erre akartam kilyukadni.
-Valószínû. Adj neki is idõt, nem mindenki jön rá rögtön, nézz rám, mondom, nekem mindig legalább fél év kellett... Joshomnál két év... nem azt mondom, várj két évet, csak azt, hogy óvatosan noszogasd, kérdezgesd mit érez, mit jelentesz neki. Lesd a rezdüléseit, ha vele vagy és kedveskedsz neki, féltékeny-e, bánatos, ha te is. Ilyesmiket. - Mosolygok rá, simogatom az arcát, nagyon remélem Felix is rájön, hogy jól járna Reevennel.
-Több vagy mint barát. Mintha az édestestvérem lennél, nem csak a barátom. Nekem több vagy, de nem úgy több, mint te gondoltad, ne haragudj. - azt hittem egyértelmû, mivel anno Lia volt, aztán most meg Joshom.-De amúgy a vonzódáshoz is van köze, mert... küllemre tetszel, nem mondtam sosem hogy nem, de... nekem Josh a szerelmem. - mondom inkább így, mert hazugság lenne azt mondani, nem tartom szépnek vagy vonzónak Reevent, szeretem a szépet, mindig is szerettem, de a flörtölõs ismerkedõs érzés átalakult iránta másfajta szeretetté.
-Gondolod? Akkor ne, ne ijeszd el. - akkor ez rossz ötlet volt.
-Valahol nem jó, valahol nincs ennél jobb. Ha Joshom nem lenne... én is úgy érzem nem érezném bárminek is lenne értelme, pedig még lenne de... ah, belegondolni is fáj. Megértelek, de ezért mondtam hódítsd meg. Puhatold ki mi veszi el az eszét. - Szerintem hódítani jó dolog, én mindig is szerettem. Joshomat is minden nap meg akarom hódítani valamivel, jó érzés.
-Sejtem, ne haragudj, de álmomban sem gondoltam, hogy úgy... tetszenék neked. - Valahogy Felix kapcsán annyira áradozott mindig, hogy fel sem merült bennem, hogy velem kapcsolatban is tudna így.
-Hát... nem is tudom... incselkedsz vele, nem mindig mondasz mindenre igent, elutazol egy idõre... - Tippelgetek.
Aztán megjövünk végre, nagyon vártam már, hogy elhozhassam, de kellett idõpontot kérni. Kicsit még babusgatom, aztán invitálom menjünk! Én sem voltam még, nekem is új.
-Ó, ez egy király sport, mondhatni új. Hegyet mászunk, tavakba ugrunk, lejtõkön csúszunk le... élvezni fogod! - Karolom át a derekát, hogy menjünk, menjünk.
-Elõtte ha akarsz fotózhatsz párat, ha nem, akkor menjünk be kibérelni a ruhákat meg ami kell. - Javaslom, aztán alkalmazkodom mit szeretne. Persze elõbb utóbb ott lyukadunk ki és felvesszünk a búvárruhához hasonlatos gúnyákat. Egy nagyjából 10 fõs csoporttal megyünk, magyaráz pár alapdolgot a csoportvezetõ, de lényegében az lesz amit felvázoltam. Felmegyünk egy magasabb helyre, onnan fogunk leereszkedni pár óra alatt. Szóval nem rövid program, bár nem is annyira hosszú, pont olyan ami kellemesen lefáraszt. Persze ha valaki nem mer leugrani a tóba, vagy lecsúszni mehet oldalt mászva, leerszkedve, de szerintem mi Reevennel minden merészebb dologba belemegyünk. Még néha heccelem is hogy na, mered? Persze tudom, hogy igen, de szórakoztat a dolog. Remélem élvezi a dolgot, bár mivel folyamatosan mászunk, keveset lehet beszélgetni, de a csoportvezetõ azért mesélget sztorikat, van hogy vicceseket, van hogy durvábbakat, de a hangulat nem lesz rossz. Ha épp a vízbe csobbantam, akkor van hogy mikor Reeven követ mikor feljön lefröcskölöm, vagy valami csúszós üregbe vele együtt csúszom, poénból. Természetes vidámpark, szeressük az ilyet.
//Ha gondolod nézz videókat, annyira nem mennék bele a leírásba, bocsi xD//
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyPént. Júl. 29 2016, 22:33

Tudjuk, Sebastiannak elég virágos a felfogása
- Nem arról van szó, hogy hús, hanem, ha az ember jól akarja magát érezni, miért kell gátat szabnia holmiféle elvek miatt? A lányok ilyenek, Josh olyan mint egy nő
Erre én már rájöttem, fürkészem Sebastiant, észlelte-e már, de amilyen elfogult ajnározni fogja a szent és sérthetetlent!
Igyekszem nem sűrűn pislogni, vagy egyéb jelét adni, hogy nehezemre esne a téma. Legalább...velem kapcsolatban is elfogult.
- Más, oké.
Felciccentek, aztán vállat rántok hanyagul.
- Nem érdekelnek már az emberi kapcsolataim, van kettő, ti tudjátok és elfogadtátok. Josht félreértettem, túl sokat képzeltem bele, mint mindig mindenbe, de ennek vége, már nem veszem komolyan, csak tény, hogy nem ismer.
Nem is fog, biztos nem fogom miatta átélni a stresszt és kibökni, még egyszer nem élem át, amit Liával. Mennyire tiltakozik a nimfomán ellen! Kinevetem.
- Jól van, csak vicceltem, az Felix
Jegyzem meg bujkáló mosollyal, Seby csak szeretetéhes, de erről...én is panaszkodhatnék.
- Nem, Lia a képembe hazudott, hogy megérti, aztán kisivel később leeset neki, hogy bocs, nem tudja feldolgozni, sokkal jobb, hát persze. hagyjuk ezt a témát!
Szólok rá élesen, védje azt a ribancot,de én nem leszek társa ebben! Visszapuszilgatom, ölelem, bújok hozzá, élvezem, hogy simogat, cirógatom a kézfejét én is, a másik kezemmel fogom az övét. Felixen csak keserűen mosolygok.
- Tutira nem kérdeznék rá, szerintem két év után sem...mindegy, nem azért szeretem, mert ő szeret. Sosem lenne féltékeny. //ez még a vacsi előtt van XD//Ha nekem rossz, haragos, hogy szedjem össze magam, de aggódni szokott az igaz, olyankor nagyon kiborul
Rándul mosolyra a szám szeglete.
- Igen...de én nem azt gondoltam, hogy testvéri értelemben.
Mondom szomorúan, mert ez azért elég lehangoló, nálam ő teljes mértékben szeretőként volt nyilvántartva, igaz, hogy a perverz bátyó-érzés is megvan. Megrázom a fejem, hogy nem baj, bér erre a "joshom" és "szerelmemre" még mindig megbicsaklom odabent.
- Nekem meg Felix, le vagy ejtve
Próbálom elpoénkodni a dolgot. Megrándul a szemöldököm erre a Joshomra. Csak én akarok behányni tőle?
- Azon vagyok, kösz a tanácsot.
Most már csak Felixre koncentrálhatok, miközben ő lazán összejár a másik kettővel is. Élet, egyszer haljak meg (megint) és úgy pofán baszlak!
- Oké, hagyjuk is, felejtsük el, különben se éreztem mindig, legtöbbször én is csak a tesós dolgot.
Rántok vállat megint, ugyan mit számít az időnkénti gyomorremegés? Szar az emésztésem és kész.
- Kitalálok valamit, Felixel még csak most kezdődik a kalandunk, ahogy  neked is...vele
Kissé lesütöm a szemem, aztán felszegem a fejem és várakozással vegyes lelkesedéssel vetem bele magam az új kalandjába, amit kitalált nekünk. Megcsókolom finoman, aztán rávesz, induljunk el, csillogó szemmel hallgatom, bár nehéz elképzelni, hogy ezt mind egyszerre fogjuk csinálni.
- Wooow
Nekem valónak tűnik. Ellövök néhány képet, aztán csatlakozunk egy nagyobb csoporthoz, egyre jobban várom, biztos érdekes lesz ez a dolog. A mászás felfelé jól megy, egész gyorsan és hanyagul veszem az akadályokat, de be vagyunk biztosítva, még ha akarnám, se lehetne gond. Seby valószínűleg tartja az iramot és együtt tudjuk élvezni, hisz parkourködik, ez eléggé hasonló. Fent aztán ereszkedés, hát ez is marha izgalmas, persze kihívóan nézek rá, vigyorogva kérdezek vissza, játszom a gyávát egy pillanatra, aztán beleugrok, persze, miért ne, Seby is erre buzdít, ez is a feladat, mintha ezt várná el tőlem mindenki. Az persze teljesen kimegy a fejemből, hogy nem vagyok egy nagy úszó. Remélem annyira össze tudom magam szedni, hogy ne fulladjak meg, a többi igazából nem számít. Bár én fröcskölés helyett olyan részt keresek, ahol leér a lábam, ha nagyon messze a part, meg óriásit szívok, legalábbis a vízből levegő helyett.

//néztem, jó kis sport XD De reev tényleg rossz úszó, mint én, tudod XD A Liás játékban is szenvedett//
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyPént. Júl. 29 2016, 23:41

-Nem olyan. Egyszerűen sokkal inkább érzelmi beállítottságú, mint mi, ha szexről van szó. Ez olyan mint a zene... lehet zenélni úgy is, hogy nem érzed át a zenét, csak lejátszod a hangokat, hogy gyakorolva legyen, hogy zenélj, de az nem ad pluszt. Ellenben ha érzéssel, átélve muzsikálsz, sokkal több. Ő nem szeret átélés nélkül szeretkezni. A teste kielégül, de sokkal több lesz benne az űr, érzelmileg. Szerintem úgy élte meg, mintha már évek óta diétázna és egyszer enne ebéd után egy csokitortát. Akkor nagyon jó, de a tudat, hogy ki tudja mikor eszik megint és meddig nem evett olyan... nem jó. Értesz? - Én értem Joshom, volt hogy én is éreztem hasonlót, de nekem kellett hogy legyen a tudat, eszem azt tortát... vagy ilyesmi.
-Így nem is fog. Eldöntötted és tartod magad hozzá. De ez jó? Hogy két embert közel engedtél és ennyi? - Butaság, célzok is rá neki erősen.
-Tényleg? - Kérdezem meglepetten Felix és a nimfomán kapcsán.
-Azért Joshua nem Lia, 'Nekem elhiheted. - Én már csak meg tudom ítélni...
De megbékéltetem, tudom, hogy egy kis bújás és puszilkodás segít ebben.
-Mert félt, ez a szeretet egy formája. Az emberek nem egyformák. Nem akarja, hogy rossz legyen neked, csak másképp éri el, mint mondjuk én tenném. - Szerintem Felix szereti, remélem. -Amúgy én sem vagyok féltékeny, sosem voltam. Az nem jelenti azt hogy nem szeret. Lia ezt nem értette meg bennem. Ezt sem. - Teszem hozzá inkább.
-Sajnálom édesem, Felix miatt én... nekem eszembe sem jutott. - Ez tény, Felix volt az isten... Az is.
-Áh, gyorsan túlléptél rajtam szívem! - Nevetek esetlen, hogy le vagyok ejtve Felix miatt.
-Nem akarom elfelejteni, azt szeretném, ha... nem lenne benned tüske emiatt. - Emiatt azért aggódom.
Az álla alá nyúlok és piszézek vele kicsit ahogy felemelem a fejét mikor leüti a kalandokra.
-Felix nagyon izgalmas srácnak tűnik, én nem féltelek. - csókolom meg, mosolyogva rá. Remélem jobban lesz, nem fog a parton vergődni, hogy látja az óceánt, de nem érheti el... az nem jó.
De a speciális túrával remélem feldobom!
Nem kell sok idő és már mászunk, lelkesen és ügyesen, bár Reeven fürgébb, de nem zavar, érezhetően élvezem én is az egészet.
A víznél ér meglepetés, hogy nem igazán magabiztos a vízben, de nincs gond, én az vagyok, segítek neki, az sem zavar, ha látják, hogy lopva adok neki egy puszit arcára és borzolom a nedves haját, kissé megdorgálva, hogy a vízről nem szólt! De nem haragszom, annyira tud úszni, hogy ne legyen baja, ez látszik.
-Kapaszkodj a nyakamba életem, kiviszlek, hm? - Mondom, ha nagyobb tó lenne, nem fáradtság a vízben kivinni, kiúszni így vele. Én nagyon szeretek úszni.
-Ugye mondtam, hogy a kamera ide nem való! - Nevetgélek és kicsavarom a hajamból a vizet a parton, hogy ne csöpögjek össze mindent.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyPént. Aug. 05 2016, 21:02

Jaj ne mondja már nekem, hogy Josh nézete azért ér többet, mert nem dug élvezetből! Mint a nők komolyan...
- Ez faszság, a gondolkodásmódja feminim álom-romantikuslányregény-rózsaszínrágógumi-nyál
Ecsetelem faarccal, nem győzött meg.
- Mert bolond, megtagadta magától a jó érzéseket. Értem, mire próbálsz rávilágítani és nem az érzelmek ellen beszélek,mégsem értek egyet ezzel a buzis hozzáállással. Mint a 14 éves szűz lányok
Rejtély hogy tudja ennyire szeretni.
- Tökéletes, aki többet akar, harcoljon meg érte, meguntam, hogy mindig én gürizek //most az egyszer useresen is így vanXD//
- Ki a franc fog olyan szekér után futni, amelyik gyáva felvenni, meg egyáltalán...futni? Rá van bízva, ha kezd vele valamit, kezd, ha nem, nem, nem fogom összeszarni magam, ha nem Josh lesz a legjobb barátom. Tudod ez két emberen múlik, nem akarhatom csak én //user elismerte, h nem írt, mert ad1: csak liára koncentrált, ad2 nem ír, mert nyomasztom, ezek után nehogymár Reevre legyen fogva, hogy nem akar!!!! többször kifejtette mennyire kevésnek érzi, ami köztük van, ne csináljunk belőlem hülyét! //
- Élvezi a szexet, igényli, telhetetlen
Jegyzem meg bujkáló vigyorral. Kifújok egy kis levegőt, hogy elhessegessük Josht.
- Igen, igazad van...nem azon múlik mennyire féltékenykedik
Mosolygom rá, lágy csókot lopok játékos ajkaira. megrázom a fejem aztán, átalakítom, hiszem, hogy akaraterővel minden megoldható. A fejrázással jelzem, semmi baj és igyekszem elpoénkodni a dolgot, ha már megint képes voltam vallomást tenni
- Ugyan, asszed ez az első tüske? Kész bogáncs már az életem
Röhögök fel, a szarhoz is hozzá lehet szokni. Becsukom a szemem, mikor piszézik velem.
- De még mennyire
Nyögöm, talán ezért is szeretem fékezhetetlenül. Ha Felix utasítana el, biztosan padlót fognék.
A kaland maga tök jó, hülyéskedünk, jól érezzük magunkat, a víz nem az én elemem, ott érzem, ügyetlen vagyok és koncentrálok a mély részeknél, hogy el ne merüljek. Viszonozni se tudom most a puszikat, nagyon figyelnem kell. A dorgálásra felnyögök, nem kérdezte....
- Nem kell, megyek én
Valami béna kutyaúszás-félét produkálok, mikor kievickélek a partra, négykézláb zihálok, engem az úszás nagyon megterhel.
- Hogy...hah...ahhh....
Kiterülök arccal előre, hogy kiziháljam magam, lehet mégis hagynom kellett volna, hogy kihúzzon. Ha levegőt kaptam, majd figyelek rá. Rémesen elfáradtam... a tagjaim mintha vízből lennének.
- Basszus...te aztán kicsináltál..
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptySzomb. Aug. 06 2016, 23:08

-Kinek mi szívem, én imádom a francia nyelvet, te utálod, pedig az egyik legkifejezőbb nyelv, de hát mondhatom is neked. Nah, Josh meg a szexuális hozzáállása olyan mint neked a franciához. Ecsetelhetem nektek, hogy jó, de csóváljátok a fejetek. - Ettől nem lesz rózsaszín a világa, csak... egyszerűbb, mondhatni.
-Ez nem bolondság édesem. Én is magyaráztam neki, hogy de nincs ebben semmi, a testnek vannak szükségletei, de ő nem akarta, hogy a szex olyan legyen mint az evés, hogy le kell tudni, mert enni kell. Mert enni kell, ugye szívem? És nem 14 éves szűz lány hozzáállás, ő tudja milyen szeretkezni, tudta, de neki fix kapcsolattal kielégítő. Ne félj, bepótoltatom vele a kimaradt éveket, ne aggódj miatta. - Kacsintok és nevetek, mert tudom, hogy nem aggódik, de muszáj volt benyögnöm.
-Ez érthető. Én csak azt mondom, ha gürizik, akkor viszont lásd meg, ne hunyd be a szemed és mond azt utána, hogy nem tett semmit, mert igazságtalan lenne. - Mondom egyszerűen, én csak ennyit kértem eddig is.
//Seby és én két külön személy vagyunk..... Seby sosem fogja úgy látni ezt a helyzetet mint én, mert mindenki felé elfogult... komolyan meg kell ezt offban magyarázni?! Meg most arról van szó elmondja e Reeven hogy megölt véletlen embereket, arról meglehet a véleménye Sebynek is, ha elfogult ha nem.//
-De ő akarná. Ráadásul amíg nem mondod el neki amit akarsz, hogy tudjon, vagy illene tudnia szerinted hogy teljes képet kaphasson, addig ne ítéld el. Én csak azt mondtam, hogyha többet találkoztok és mérlegre akarod helyezni elfogad-e úgy is, akkor mond el mi történt pár éve. Ha nem akarod elmondani neki, az sem baj, csak akkor ne beszéld be magadnak, azért nem mondod, mert ő úgy sem fogadna el. Ez nem érv. - Ismerve Josht, nem érdekelné mi volt a múltban, mert most már Reeven tiszta és segítőkész valaki, aki nem ártana másoknak és nekem is csak ez számít.
-Áh, akkor értem rám is miért mondtad. De ez csak bujaság, nem lesz ettől beteges. De jó jel hogy még nem undorodik a témától tekintve a... munkáját. - Viccen kívül, ki tudja kikkel kellett összefeküdnie és milyen sűrűn kell neki még most is.
-Persze hogy nem. - Simogatom a haját, a féltékenység nem válasz semmire.
-Pont ezért életem, nem akarom szaporítani, én kezelgetni szeretném a sebeid nem szaporítani. - Simogatom az arcát, érezni nekem ez rossz, nem akarom én őt bántani!
Aztán megyünk a túrára, szerencsére feldobja, örömmel figyelem a mosolyait és szapora lélegzetvételeit mászás és ugrálás után. Az úszás aztán látom nem erőssége, kikuncogom, hogy kikászálódik.
-Ha nem lenne ilyen makacs valaki, aki erőlködés nélkül is kikerülhetett volna a partra, kecsesebben is, de hát.... - Csücsörítek gonosz mód, de beleborzolok a hajába. -Ügyes voltál, majd elmehetnénk úszni is, megmutatom milyen a mellúszás, az kényelmes és elfáradni sem fogsz benne. - Ajánlgatom, mert én nagyon szeretek úszni.
-Én? Mivel? Még van tovább lejjebb, ne most add fel! Ejj, de elpuhult valaki, még csak a felénél járunk életem! Találd meg a dugi tartalékokat a zsigereidben! De a tavaknál majd segítek hmmm? - Vigyorgok, ha kizihálta magát, akkor adom a kezem és felhúzom, hogy másszunk még lefele, haladjunk mert a csoport várni fog ránk. Persze ha fáradna figyelek rá és segítek, így megcsúszni vagy elesni sem tud igazán, nem akarom, hogy baja legyen csak hogy kellemesen elfáradjon.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyKedd Aug. 16 2016, 19:10

Megcsóválom a fejem és ráhagyom, akkor járunk mindketten a legjobban. Azt hiszem Joshuácskája hozzáállásáról nem éri meg vele vitatkozni.
Csak sóhajtok és próbálom nem elképzelni őket... sőt azon kapom magam, már az evés is kellemesebb téma
- Enni kénytelenek vagyunk
Közlöm egy vállrándítás kíséretében, sóhajtok is hozzá
- Ettől nem félek
Kissé gunyorosan vigyorgom rá vissza.
- Ha gürizik, értékelni fogom
Én tudom, hogy nem fog, hiszen nem akar tőlem többet egyszerű haverságnál, egy lesz a tucat közül, az arca beleveszik a sokaságba, jah, egy csávo, Josh, aki a barátommal jár, kellemesen eldiskurálunk az időjárásról és a zenéről.
//tudom, de nem értem, Seby tudja, hogy véletlen megölt embereket o.o //
- Sebastian...
//most már kijátszottuk és ez utána van//
- Josh azt mondta, a haverom akar lenni... A haveromnak nem mondok el ilyesmit, ő mondta, nem akar többet, de ne aggódj, nem csodálkozom rajta.
Válaszolom kissé ridegen és részemről ennyiben hagyom. Felixről igen, megenyhülök, elnézek valahová szélirányba.
- Mázli, de imádja, imádjuk közösen
Jó nekünk, ez működik az életünkben (nagyon is)
Hagyom, hogy simogasson, jól esik, vissza simogatom, csak én az álla mentén.
- Bízd csak ide, erős vagyok és semmi sem lehetetlen
Kénytelen leszek, mert nem ad más lehetőséget.
Az ugrálás és mászás-kalandozás szuper, bár a vízből nehézkesen mászok elő és hörögve kérdezem:
- Nem vagyok neked elég kecses?
Hörrenem, ahogy kivergődöm a partra, ú milyenekkel fenyeget
- Én nem annyira szeretek úszni, nem lehetne ezt inkább megúszni?
Vágok vicces fejet és oldom meg hülye hasonlattal.
- Még van tovább? Oké, oké csak
Rázogatom a kezemről a vizet, engem a kis úszás is nagyon lefáraszt.
- Tavak?
Kérdezem magas hangom, caplatok utána zihálva. Asszem most már nem én vagyok a legnagyobb ász a csapatban. Bár attól függ, mennyire sikerül visszanyernem az energiám, de ha egy nagyobb tóba csöppenünk (mászás, miegymás után) azt tutira bebukom és akkor bemutatok egy látványos fuldoklás ala Reevent.
//figyelj rám akkor, a víz nem az én terepem XD//


Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyKedd Aug. 16 2016, 21:52

Na igen, Joshua nekem teljesen ártatlan, semmi rosszat nem csinált, elfogadtam akkor is és most is, nem is kérdés. Nem tudom Reevent jobb belátásra bírni sajnos, bár kuncognom kell, hogy nem félti Joshom attól, hogy ne lenne pótolva a kimaradt pár év szex terén.
Arra bólogatok, hogy értékelni fogja Joshom igyekezetét, nekem több sem kell.
//Igen, tudja, de arról beszélgetnek, Reeve elmondaná e vagy jó ötlet e elmondani Joshnak vagy bárki másnak ezt igazából. Mit nem értesz? Vagy olvasd vissza hol akadtunk el xD //
-Hát... valahol el kell kezdeni, nem? Haverkodjatok akkor eleinte, aztán meg ha működik, úgy is barátokká váltok. És akkor majd újrabeszéljük. Szerintem ő úgy értette, nem akar kíváncsiskodni, de meghallgat. Ő ilyen. - Nem hallottam köztük a beszélgetést, de ha nem lesznek a legjobb barátok akkor sem esem kétségbe, legalább rosszban nem lennének....
Mosolygok azon, hogy Felix szereti a szexet még mindig
-Ennyire jó az ágyban vele? - Olyan ábrándosan mondja, muszáj rákérdeznem. Nekem is az Joshommal.
Simogatom, ő is engem, legalább a hangulat javul túra előtt.
-Áh, hát hogyne, majd' elfelejtettem! - Nevetek, összeborzolom a haját, aztán csak mosolygok, hogy tudja, tényleg elmondhat bármit, ha rossz akkor is, nem akarom én bántani, tényleg, isten ments! Hát szeretem őt, ha nem is úgy...
A mászás könnyebb neki, mint az úszás, nevetek is.
-Őszintén vagy barátian? - Vigyorgok, úgy vetődött partra mint egy bálna.
-Lásssssuk csaaaak, hmmm, Nem! - Röhögök, el akarom vinni úszni, mert úszni jó, majd vigyázok rá akkor is.
-Persze! Ez csak a fele! Még van bőven szerencsére! - Vigyorgok, én rémesen élvezem, végre átmozgatom minden tagom, bár én a vizeket is imádom, Reevennel ellentétben.
-Igen! - Nevetek, vannak még, ez a poén benne, bár legközelebb mikor csobbanunk ki kell húznom.
-Na jó, ezentúl mászunk lefele is mint a csajok! - Bökök oldalra a fejemmel, mert csak a csajok nem ugrálnak a vízbe, másznak inkább lefele is, kikerülve a zuhanást a vízbe. De nem bánom, szolidalitok vele, ne legyen ciki neki. Jah és ebből nem engedek, nem akarok vizimentőst játszani végig. Persze az vezető kérdezgeti Reeven bírni fogja-e de mondom hogy persze, a vizeket majd kerüljük innentől. De még így is lesz egy óra még mire leérünk, ha nem másfél, szóval alaposan megdolgoztatjuk magunk. Én mondjuk karban tartom magam folyamatosan, engem csak kellemesen lefárasztott, Reevent meglátjuk mennyire. Minden esetre ha vége és a kocsinál vagyunk beleszuszakolom a szendvicset és az italt míg átbeszéljük a rázósabb részeket, vagy a legjobb kilátásokat, mert még friss az élmény. Aztán persze megkérdezem hova menjünk, az én vagy az ő lakására, ez függ Felixtől is, úgy sejtem Joshhoz nem jönne csak úgy át. Szóval ahova mondja, egy zuhany biztos ránk fér és mondjuk egy sör. Ha nincs az adott lakásban tuti beszaladok előtte a boltba venni, mert megkívántam. Remélem velem tart és még ráér.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyKedd Aug. 23 2016, 18:55

Sóhajtok, miért ilyen nehéz ez?
- Jó és majd meglátjuk...
Erőltetek mosolyt az arcomra, birom, hogy minden el van intézve azzal, hogy ő ilyen. Én meg olyan vagyok bazdmeg!
Inkább beszéljünk Felixről, kellemesebb téma, bár a pír arcomon most is befigyel.
- Ez a foglalkozása, szerinted? Olyat tud, mint senki más
Mondom sóhajtva, sokat sejtető hunyorgással. Nekem a legjobb nem vitás!
A hajösszeborzolásért jár egy mosoly neki, de kisöpröm a szememből, olyasmire készülünk, ahol nem árt látni.
A mászással nincs gondom, majomnak születtem, de az hamar kiderül, hogy halnak nem.
- Most barátian, kérlek
Nyögöm, engem ez nagyon kimerít, érzem nem elég erős az immunrendszerem. Mint általában szarok rá, az is bejátszik, nem akarok Sebynek csalódást okozni.
- Nee már, az úszás nem az én sportom, béna vagyok
Nyafogok, ezt minek ragozzam?
- Haha, a fele? Nagyszerű
Nevetek, közben lepereg előttem az életem. Baszki.
- Mint a csajok, na persze...
Füstölgöm, nem vagyok én lány, végül belemegyek, mászom, nem vagyok hajlandó beleugrani...
- Bírom még, vágjunk neki
Ütöm fel a fejem sértődötten és el is indulok. Valahogy összekaparok annyi energiát.Nagyon elvörösödöm, mikor a vezető kérdezget, büszkén odavetem, hát persze, hogyne bírnám, aztán ez sokkal keményebb, mint amire számítok (és még annál is) még jó, hogy amúgy jól bírom a terhelést mert...nem pipálhatnak le a jobb kondícióban lévő lányok!
A hülye vezető meg csessze meg, mit bámul? Lehajtom a fejem, nagy levegőt veszek, szusszanva és folytatom, annak ellenére, hogy a fülem zúgni kezd és a képbe foltos csillagok úsznak.
Már majdnem vége... Talán többet kellene ennem és edzenem, nem bírja ez a szar, hülye test! Már mindjárt vége, igaz?
Lehajtom a fejem, hogy Seby ne lássa, viszont az utolsó szakaszon, amikor fent vagyunk még és le kellene ereszkedni, már csak zúgva hallom a terveit, hogy kaja, sör... Értetlenül nézek rá, a feje is eldeformálódik és a fülemben egyre jobban dübörög a vér. A vezető odajön, gondolom Seby is látja hogy nem nagyon reagálok rá. Levegőt veszek, hogy igen, legyűröm, válaszolok, de a kérdést is elfelejtem, a s a jótékony semmi ismét magához szólít. A vezetőnek még meg akarom mondani a magamét, hogy semmi bajom, de lerángat az ájulat, azt már nem érzem, ahogy a testem a földnek csapódik.

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby EmptyKedd Aug. 23 2016, 20:09

-Ezt mondom, adj időt a dolognak szívecském! - Én ebben teljesen ki tudok egyezni, szerintem jó hogy ők ilyenek, Reevennél sem érzem, hogy baj lenne, hogy ilyen, csak olyan mintha magától vonna meg dolgokat azzal, hogy makacs és mindent adjuramderögtön akar néha.
-Áh igaz, szakmai ártalom, hogy jó, mi? Mondjuk kicsit nehéz lehet neki újat mutatni... ezt nem bánja? Vagy nem is igényli? - Én szeretem azt a varázst, hogy van ami újszerűen hat.
-Hmmm, akkor úgy mondom, kis gyakorlással olyan kecses leszel, mint egy szinkronúszó! - Vigyorgok, főleg mikor kifejti, hogy ő nem szeret úszni, pedig az jóóóó, elviszem majd, megtanítom, élvezni fogja!
-Hát megtanítalak és nem leszel! Kis gyakorlás és rájössz, semmi extra az egész. - Szerintem tényleg semmi extra, jó lesz az!
Aztán mondom a jó hír: még a fele hátravan, direkt hosszabbat választottam neki.
Azért mondtam, hogy a csajok, mert a lányok, akik velünk jöttek, na ők nem ugrálnak, hanem másznak, félnek, szóval dededede a csajokkal tartunk csajosan, de annyira nem bánják, hogy van velük pár férfi.
-Hajrá hajráááá! - Ölelem át hátulról lelkesen, én be vagyok sózva, nekem nagyon tetszik. Azzal nem számolok, hogy Reeven csak egy ideig bírja, a vezető kiszúrja, hogy ez tettetett erőnlét és pihenőre inti Reevent egyre többször. Persze ez sem elég, elájul, hááááát, azt hiszem utoljára vittem ilyenre... én persze rettenetesen aggódom, de a vezető ahogy megnézte közölte csak elfáradt, semmi baja, ezen a pár méteren vigyük le, lenn az ügyeletes megvizsgálja. Ez nem kórház, szerencsére nem leszek rosszul, raknak egy kis szőlőcukrot Reeven nyelve alá, hogy legyen némi instant energiája, mivel leeshetett a vércukor szintje, nem vagyok hajlandó mozdulni mellőle. Hiába nyugtatgatnak, hogy nincs baj, amíg nem kel fel, addig van. Persze fogom a fejem, hogy milyen hülye voltam, jót akartam, de ez lett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Boldog harmincadik Sebyt - (Seby, Josh, Reeven)
» Próbateremszerűség- Leila, Reeven & Xav
» Survivors - Reeven and Matt
» Utált nap... - Reeven-Felix
» San Gabriel - Aubrey & Reeven

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-