Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 "Ne szemetelj!" Quentin és Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyKedd Ápr. 26 2016, 19:09

-Mmm, ritka hülyén néznél ki, javasolnám inkább kopasz legyél, mert az kevésbé gázabb...
Mosolyog kedvesen a másikra, a mi lenne ha göndör is lenne kérdés kapcsán.
-Tudod, szerintem qvára be lehettem baszva...
Hajol vissza, mert nem, semmi kéjes örömet nem váltott ki a kis fülvakarászás benne.
mikor a másik aztán melegedni óhajt elhajol, de el nem ugrik, egy ponton meg is áll, hogyha ennyire akar jönni a másik nosza, de aztán legyen bátor, vagy elkönyveli nyuszinak.

-Vagy nem, mert megcsókolhatod a seggem.
Csóválja a fejét nevetve, ha már buzulna a másik, hajrá, a melegeknek úgy is a segg a lényeg, azt csókolgassa!
-Nem vágyom. Igazából azt nem értem, Te hogyan bírod kis pajtás!
Löki vállal vállba a másikat, hogy a túl finom lelkek nem fogják soha szeretni. Imádja ezzel szívni Quen vérét, hogy Ő is finom lélek.
-Lesz, lesz, valami tollseprű is meg gumikesztyű.
Húzza össze vágott szemeit mindent tudóan bólogatva, olyan qvát rittyent, hogy csak na! Q-nak mindent. Legalább is mikor születés napja van.
-Uhh, tudod nem tudtam, hogy tini kislányokkal csinálod, akiknek még növésben vannak, de tudom én, hogy máshogy nem lenne meg a kívánt hatás.
Kötsögösködik, mivel a másik jön gigantikus, bekaphatatlan méreteivel. De ez alap rohadékság, még sör sem kellett hozzá, bár segített az tény.
-Ó, a fontos ember, de persze, persze, tudom én, de attól még tervezni lehet. Sőt, merem állítani, megoldani, hogy ne jöjjön közbe semmi, mert tudod oda semmit se tervezz, hmm?
Nem enged, kicsit sem, makacskodik, mert maga mellett akarja tudni a másikat a találkozón.
Aztán kerül szóba a szent ing...

-Nem hiszem... tudod ha homokos lenne, csaja lenne, akkor meg nehezen szült volna kölyköt, még akkor is ha eldobta. Bár Te, lehet meg van a megoldás! Leszbi anyám van és ezért nem kellettem, neki lány kellett, biztos utálja a férfiakat! Wúw, hogy erre eddig nem gondoltam!
Nevet, nem kell komolyan venni, imád elméleteket gyártani.
-Most mondtam... mit hőbörögsz?
Annyit kért a másik szóljanak, de ő most szól. Szólva van. A maga részéről eleget is tett a másik kérésének, fátylat is boríthatnának rá.
-Meg, de csak dolgozni járok az irodába, előbb mondtam, hogy nem keféltem meg a kiscsajt, nem értelek néha. Mert ha még istenesen megbĐsztam volna, az asztalodon, a könyveiden és egyebeiden, akkor azt mondom jogosan cseszel le, de így, hm?
Húzza el a száját, sóhajtva issza ki a sörét és keresi a szemével a pincért, hogy kérjen másikat maguknak.
-Baszod, ez témaváltás akart lenni? Gyakorold, qva gázul csinálod... amúgy jól vannak, képzeld vettem egy pár törpe szivárványhalat, meg színes fényeket is, rohadt jó, ahogy csillognak, meg ahogy csillámlanak a kis pikkelyeik. Meg képzeld... azon gondolkodtam, hogy veszek egy axolotl-ot... az nem hal, de... tök sok mást is eszik mint hal és baromi kis érdekes állatka... Vennék neki külön akváriumot meg minden...
Lehet nála is beütött a sör, amit hirtelen fogyasztott el a másik rosszallása miatt, különben nem kezdene a halairól diskurálni, ami mindenki mást végtelenül untat rajta kívül. De Quen tudja, ha Leo nem is mondja, a halait nagyon imádja, nem hiába nem eszik elvből halat (bár azt mondja nem szereti az ízét de ez nem teljesen igaz).
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyKedd Május 03 2016, 21:12

Megforgatja a szemét hányadik elképzelés már ez, félvigyorral végigszánt a haján.
- Remélem nem kezd el korán hullani, te meg úgy néznél ki kicsit hosszabbal, mint egy egy kutya.
Próbál visszavágni, de Leonak jobban szokott ez a gúnyolódásos rész ülni, ő csak padavan a mesterhez képest.
- Ezét kéne új egységet bevezetni az életedbe, úgy hívják, mérték.
Okítja, Leonak szüksége van rá, folyton elhalmozza. Mikor elhajol nem megy utána, neki épp elég volt, visszahúzódik, inkább könyveljék el nyuszinak, mint buzinak, egy pontig vicces, ott megáll és csak pislog rá, mint hal a vízben.
- Pff, sokat képzelsz magadról, ráadásul a segged?! Ha hányni kell, téged mocskollak össze.
Néz rá gonoszan, aztán némileg kizökken, amikor finom lelkes jelzővel vállba verik vállal.
- Hol vagyok én finom lélek? A humorodért tartalak, nem a segges viccekért, de általában elég jól nyomod.
Piszkálja vigyorogva, nem olyan vész a másik, ha jobban megismerik. Amíg együtt röhög az illetővel és nem az illetőn, Leo nagyon poén. Sajnos náluk a kapcsolat már inkább Quen szívatásába hajlik, de állja a sarat és néha istenesen visszanyal. A kurvát egyelőre elképzeli magának, egészen kedvet kap hozzá, lelkesen bólogat, hogy legyen neki, totál beizgulna valami ilyesmire. A kislányokon kiakad, azokon mindig, ezen most is nem is nevet Leoval.
- De viccesnek érzi magát valaki! Miért Leo, nem nézed ki belőlem, hogy nagy a farkam? Akarom mondani...nemi szervem
Néha elszólja magát, de nem kedveli, ha nyersebb szavakat kell használnia, miközben a nyelv kreatív és a rendelkezésére áll.
- Neked muszáj mindig perverzekned? Arra nem gondolsz, hogy ázsiai nők is lehettek?
Ha már viccet csinálunk a dolgokból, kerekítsük így.
- Megoldom. Nem hagylak magadra, hogy emberekkel beszélgess egyedül, nélkülem
Nevet fel kicsit. Az ingnél az nem tetszik neki, hogy hülyére vették. Leo leszbi anyján csak a fejét csóválja.
- Szóval...a sok Leoság alatt legbelül kíváncsi vagy miért adtak örökbe?
Nehéz kérdés, de ittak már, hátha ez megoldja a nyelvét.
- Az időzítést eltoltad.
Hőbörög. Igenis hőbörög, aztán elszörnyedve néz rá.
- Még jó! Nem jöhettél volna az órámra többet! Én csak annyit kértem, máskor szólsz, fájna egy jó, bocs, máskor nem hagyom, hogy keresd az inged, hanem szólok, oda van fájna neked?! Tudod, hogy számon tartom a dolgaim, megkíméltél volna egy felesleges órától, amit azzal töltöttem, hogy kipakoltam a szekrényem, bár...találtam egy új, hatékony rendezési elvet, színkódok szerint.
Megtorpan, egy pillanatra elgondolkodik, de aztán visszaölti makrancos kifejezését. Ami megenyhül mikor a másik a halairól kezd el beszélni. Igaz, hogy előtte leoltja, de ott a pont, tudja, hogy ez béna volt.
- Akárhogy is, olyan vagy, mint egy macska. Gombolyagot dobok neked, ez esetben a halak témát és te rácuppansz, egészen megszelídülsz és elkezdesz cicázni a témával. Az mi? Valami papucsállatka? Szólj, ha megvan, majd megnézem.
Hangulatos nála, ő is elnézi a halakat.
- Kellene csinálni halas kisfilmet, aminek rejtett mondanivalója van.
Morfondírozik, iszogatja a következő kört, de Leo megelőzi, már benyakalta, igyekszik utolérni.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyKedd Május 03 2016, 23:16

-Tudod kutyaként is formásabb és szexibb vagyok, mint Te göndören vagy kopaszon, szóval... törődj bele, megbeszéltük, jó kutya lennék a lábadat melegítve, de Te bongyorka szöszke hajjal... hmm... mint valami elcseszett gyerekbaba... pfúj.
Röhögi ki gonoszan a másikat, mert ő már csak ilyen. De Quen tudja, nem kell félni.
-Tök mértékletes vagyok baszod, mit nyafogsz! Hogy jött ez ide?
Hat a sör, mert kezd lemaradni, de buzulás kapcsán kicsit elhajolnak egymástól a végén.
-Jah, be is kaphatod baszod, jössz a hülyeségeiddel! Ezzel csak azt érnéd el komolyan elgondolkozom gerjedsz-e homárkám! Szóval engem hánynál sugárba, mi? Igazi barát vagy. Cserébe kimosom a szád a retyóban, amikor belenyomom a fejed.
Röhög, dehogy nyomná bele, bár a gondolattal eljátszani Quen tisztaságmániája miatt külön kuriózum.
Aztán kinevezi újfent a másikat galamb lelkűnek, mint oly sokszor már az évek alatt.
//A visszanyal a segg témakört érintve nagyon poén volt xDDD//

-A segges vicceim is jók, tudom! Na várj... ööö. 'Honnan ismerik meg a buzi hóembert? - A seggében van a répa!'
Mondja az első segges viccet, ami eszébe jut, bár halkan, mert nem akar rasszistának tűnni, csak hát a vicc az vicc. Úgy sejti ez elég amortizáló volt, de sörözve minden viccesebb. De Quen a saját farkán még ilyenkor sem képes röhögni, tiszta szégyen.
-Óóó, milyen alpári szó, farok, ú! Láttalak már meztelen, ha nem is álló dákóval haver, hagyjál már lógva!
Löki a kezeit az ég felé, hogy mi ez már!
-Ó, igaz, azok a kicsi mérethez vannak szokva... Akkor azt mondod otthonos terep volt nekik?
Röhög fel, szemétkedik.
-Ne is, ne is, mert kitekerem a nyakad és telegrafitizem a kocsid.
Bólogat, igen, méltó bosszú lenne. Az örökbefogadásra vállat ránt, ha sokat iszik, akkor párszor már említette Quennek, hogy minek hordták ki egyáltalán, ha nem kellett... vagy fél valaki bűnöző vagy erőszakos apja van, azért rakták ki, nem akar ő is olyan lenni. De ezeket Józanul sosem osztaná meg senkivel, Quennel sem. Tudja, hogy sosem tudja meg, akkor meg jobb nem gondolni vele.
-Nem árt tudni ha van öröklött betegség, mint az ideggyengeség vagy hasonló finomságok, nem?
Nem, még nem ivott eleget, ahhoz kéne tömény is, így csak elviccelni a kérdést.
-Pont jókor mondtam el. Mit számít, komolyan? Ah.
Forgat szemet, ő zárja a témát, nem hajlandó baromság miatt vitatkozni.
-Mindjárt sajnálni foglak, hogy egy órát pakoltál, mikor alapjáraton minden nap pakolászol annyit. Színkód...
Nehéz eldönteni kiábrándult vagy unott, hogy jön a másik a szokásos furcsaságaival. //Kb mint a kis képen, úgy néz fel a másikra xD//
A tématerelés elég béna, még Quentintől is, de Leo vette a lapot, ő is váltana már, a halai meg számára kellemes téma. De Quen válaszára csak grumpy cat-be megy át, ha már macska.

-Nem cicázom a témával, én magam sem dorombolok, baszod, én csak válaszoltam.
Duzzog egy sort, de az axolotl miatt újra megenyhül, dehogy papucsállat, úristen.
-Azt nem is látnám Te idióta. Biológia egyes, üljön le! Nem, nem, az kétéltű, na várj...
Előkapja a telefont és mutat egy képet róla. //Ha rákeresel egy csomó van, ő valami világosabbat mutat.//
-Na, látod, ilyen! Ilyet akarok. Kényes jószág, de a halakra is azt mondják, holott nem is...
Legalább is neki nem azok.
-Nemo nyomában?
Röhög megint, ez jutott először eszébe.
-Jó, de... hogy akarod kivitelezni? A halak elég öntörvényű színészek, tudod...
Vigyorog, nem bírja elképzelni, bár azt tuti megnézni. Persze leplezné a nyilvánvalót, de akkor is.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyVas. Május 15 2016, 20:49

- A kutyák túl vannak értékelve és nem, ha négy lábad lenne, nem tartanálak meg. Gyerekbaba férfitesten? Mit valami elcsépelt horrorban
Nevet, nem hagyja magát kizökkenteni, bármennyire is érzi, hogy az ő poénjai nem érnek fel Leoéhoz.
- Nem nyafogok és nem, nem mindig vagy, de én is átestem már a ló túloldalára veled, nem oltalak komolyan, nem kell a szívedre venned
Szúrja oda gúnyolódva, majd felvonj a szemöldökét.
- Tudom, hogy erre vágysz Leo, de meg se fognám, nem hogy bekapni. Mert lehánynálak? Hm, elég érdekes elképzeléseid vannak a vonzódásról, homár a nénikéd. Addig élnél.
És tartana a barátságunk.Leo gyakran táncolt már ennek a határán, csak nem tud róla. Néhány..feszegessük a tisztaságmániám határait elég ocsmány volt tőle
Megcsóválja a fejét, milyen hülye a másik, nem tud rá haragudni, akármiket vágjon a fejéhez, pedig ez a homár erős túlzás szerinte. Röhög a buzi hóemberes viccen, egész sokat ittak már, harsányak lesznek. Ettől azért némileg hülyén érzi magát, hogy látta már meztelen, zavartan félrenéz, elhúzott szájjal.
- És olyan kicsi volt, vagy mire akarsz kilyukadni?
Vet rá egy lesújtó pillantást és igyekszik felvenni saját kicsúfolása szomorú fonalát.
- Ugyan kérlek, a te farkad megszokott lett volna nekik, de az enyémtől el voltak ájulva. Valami komplexusod van, hogy az enyémet fikázod, vagy ilyen jól megnézted? Utoljára kb 13 évesen mértük meg, azóta nőtt, képzeld.
Iszik, aztán ismét megrovóan néz a nyakkitekerésnél.
- Az még tőled is túlzás lenne. Igen, a kocsi is.
Ezt az örökbefogadós kérdést a másik megint elhülyéskedi, úgy dönt nem erőlteti, ha nem akar róla beszélni, nem kényszerít senkit.
- Ahhoz nem kellenek laboratóriumi körülmények, az ideggyengeség tökéletes diagnózis homokos barátom.
Próbál visszaszúrni, mert ez cseszi az agyát, szerinte már kinőttek a "buzi-e vagy" korszakból, hogy ide jussanak. Nem veszi komolyan az ing témát, de érezni, hogy ez nem tetszik Quentinnek, makacsan néz, amikor hülyének lesz nézve. De témát vált, ezen nem fog összeveszni vele, csak rosszul esik neki, hogy nem szólt a másik.
- De olyan vagy, lelkes lettél, valld be, ráadásul a macskák is szeretik a halakat, szemtelenek, nyávognak, le se tagadhatnád.
Leo macskás, ennek a gondolatnak a végére pontot is tett, bármennyire is fognak rá fújni miatta.
- Olyan neve van, mint egy baktériumnak, ja hogy nálad szempont, hogy lásd?
Néz rá tettetett csodálkozással, ironizálva és érzi ő, nem ússza meg, meg lesz neki mutatva.
- Úristen! Ezt, ezt akarod megvenni? Ilyen lény van? Na ez pont olyan, mintha a seggedből húztad volna ki. Biztos hogy ez nem halakat eszik?
//mert...halakat eszik, van olyan kép XD//
Nagyon bizarr, eddig szerette nézegetni Leo akváriumát, de ettől kirázza a hideg.
- Nem animációt, de a bohóchalak dekoratívak, ha már itt tartunk, ezek a rózsaszín emberfejű kreációk röhejesen ijesztőek. Vannak dokumentum filmek érdekes kommentálások kísértében. Érzelmeket nem fognak kifejezni az biztos, bár amikor kifogják őket és levegőért kapkodnak, az elég kifejező.
Gondolkodik el, kezd tompulni a sörtől. Elnyom egy böfgést és rendel másikat, nézegeti a poharat.
- Vajon mennyire komolyan mosnak el egy ilyet?
Költői kérdés, nem is Leonak szól.
- Szerinted van itt biliárd?
Elmehetnének játszani, vagy valami.

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyHétf. Május 16 2016, 17:54

-Mint az a Chakie vagy mi! Az de pocsék volt, te jó ég!
Röhög fel, valami dereng, attól sem tudott félni, csak röhögni, mert egy vörös hajú baba gyilkolászik? Ne már!
-De nem is értem miért kaptam! Lehet sokat ittam...
Gondolkozik el, de hamar vág egy "áh dehogy" fejet és iszik tovább nevetve. Tudja, hogy nem bántják, vagy ha mégis, akkor okkal mert kiérdemelte, nem veszi magára. Quentől nem.
A homárságon és a hányáson nevet.

-Perverz vagyok, nem tudtad?
Röhög, nem, nem arra gerjed, ha hánynak mellette, de nem bírta kihagyni.
A vicc szerencsére oldja őket, akármennyire fapados is, de fogja a fejét. Komolyan bizonygatnia kell, hogy egészséges farokmérete van?

-Most vagy szívatsz, hogy joggal buzizz le, vagy mi van?
Nem, nem fogja kimondani, hogy egy baszott nagy OK a másik, mert mégiscsak a farkáról beszélnek.
-Háh csak akkor ha teljesen kínai lennék, de bennem tuti van más is! Bár néger nem, ahhoz túl sápadt vagyok, de valami klassz! Ó, nőtt? Nem tűnt fel!
Röhög, úristen, tényleg megmérték, sosem hitte, hogy ez valaha még feljön, olyan cikinek érzi most, de már csak röhög.
-A graffiti? Csak mert nem tudok firkálni se nem kéne beoltani! Elvont lenne!
Löki vállon a másikat, ne legyen már savanyú uborka. A család témát azonban szokás szerint kerüli. De a homokost kikéri magának.
-Igen? Igen? Azt akarod idegösszeomlásom legyen, mert nem vagy hajlandó smacizni? Igen? Ez neked barátság? A gyenge idegeim sem érdekelnek? Ha? Na?
Játssza meg, hogy ideggyenge, bár nem tudja pontosan az mi, nincs ebben otthon, de lehunyja a szemét és túlzóan csücsörít, mint egy kacsa, jelezve, amúgy le ne smárolják, mert lehet tényleg meglepődne.
Az ing miatt nem hajlandó bocsánatot kérni, mert nincs miért szerinte. Az csak egy ing.... nem valami méregdrága óra vagy a kocsija. A macskás hasonlat nem tetszik neki, így csak fúj egyet "Chhh" hangon, mint a macskák, ha már annak lett titulálva.

-Nem is olyan, azok sokkal gyökerebbek! És váh, persze hogy szempont, nem mikroszkópot dugok a vízbe, ha látni akarok valamit!
Háborog, mint a tenger, de nevet, hogy ne már.
-Most mi van már? Teljesen rendben van a kis feje, meg a lábai, persze hogy van ilyen! A seggedből ilyen jó dolgok nem jönnek ki, ne szarozd le burkoltan a leendő állatkám! És nem, ehet halat is, de minden mást is esik, nálam minden mást fog.
Ez olyan leszögeződik, hogy gondolkodási idő sincs. De inkább duzzofja elrakja a telefont.
-Mi van, beszartál a képtől is? Pedig ki lehet venni kézbe is! Vúú!
Rakja az egyik kezét a tenyerébe, mozgatja, mintha mászna rajta és úgy tolja a kezeit Quen képébe nevetve.
-Ne... ezt nem forgathatod le, állatkínzás!
Na jó, ezen még Leopold is kiakad, még hogy a fuldokló halakat lekamerázni.
-Szerintem alig. Az alkohol fertőtlenít.
mondja negédes mosollyal, mint egy revansot véve a halakért.
-Ööhm, van.
Nyújtja a nyakát, míg körbeles, de ki is szúr egy asztalt, épp üres. Nem egy vadi új darab, de játszani jó lesz.
-Menjünk?
Kérdezi, tényleg van-e kedve a másiknak, vagy csak úgy felvetette.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptySzomb. Jún. 04 2016, 22:51

Bólogat a Chukyra, szerinte is szar volt, és a szar filmek témáját mindig klassz előhozni a legjobb baráttal.
Megcsóválja a fejét, hunyorog, át tudnak esni a ló túloldalára. Ő sem szent, neki is állt már ketté a szeme, látta is hányni Leo, nagyon rosszul viselte, nem szereti az ilyen koszos dolgokat, a betegségeket is nagyon rosszul.
- Ennyire nem, sok mindent kinézek belőled egyébként. Kapnál egy bevállalósabb bigét és végigpróbálnátok az összes egzotikumot, tuti
Bele se akar gondolni... A farkas dolgon végül felnevet, főleg, hogy Leo mennyire kikészül tőle.
- Benézted volna öregem, látnád a fejed!
Ez oldja a dolgokat, a sör sem első kör már, kacarászik.
- Mindig erről álmodozol, derítsd ki! Én fogom, komolyan, karácsonyra ezt kapod. És kiderül, majd meglátod, hogy teljesen normális, amerikai vagy. Esetleg francia
Teszi hozzá vigyorogva, szívatásból. A gúnyos megjegyzésen, hogy nőtt-e, megcsóválja a fejét.
- Ha figyelemmel kísérnéd, nem lennél a legjobb barátom.
Visszaböki a vállánál a másikat.
- Igen, az rongálás, azt nem szeretem, mint tudod. Vehetnél nekem új kocsit, kicsit drágább,mint az ing.
Néz rá halál komolyan, ha kifestené kifizettetné vele és ezt Leo is tudja. Hülyéskednek csak, tudja, hogy nem elmebeteg a másik, még épp a határon lebeg, ami az őrültet és a zsenit elválassza egymástól. Amikor Leo eljátssza a hisztiset, ő azért hökkenten körülnéz ki mindenki nézi végig őket.
- Jól van, jól van, hagyd abba, mindenki azt fogja hinni mások vagyunk
Pisszegi, kicsit mosolyog, de inkább kínosan, mert észreveszi, hogy össze-összesúgnak. Nők, férfiak. Ráadásul csücsörít is, bár pont ettől hihetik azt is, hogy ez poén. A macskás dolgon túllendülve ő kiakad Leo legújabb üdvöskékétől, ezt nem lesz akkora relaxáló bámulni.
- Hát igen, az én ürülékemnek nincs feje, az tény és nem néz vissza rád, nem fogja felzabálni a halaid, waah ugye tudod, hogy ezzel a micsodával elrondítod az akváriumod? Pedig olyan szép volt, de öcsééém, ez, mint egy embrió, ez rondasági világversenyt nyerne
Nevet, nem hiszi, hogy el, hogy ezt Leo tényleg komolyan gondolja.
- Hogy mondod meg neki, hogy ne egyen halat? Majd azt veszed észre, hogy a szép kis kedvenceid napról napra kevesebben vannak.
Ő ebben nem hisz, ez egy állat, ráadásul egy ostoba halféle, nem fogja tudni neki megmagyarázni, hogy az a bohóchal megfeküdheti a gyomrát...
- Fuj, menj már, vennél inkább egy papagájt, mint a normális emberek
Tolja kifelé Leot a képéből. Az állatkínzáson gonoszan elvigyorodik, ez már sérti Leot.
- Egy hal élete, nem is olyan rossz cím, mint a buszsofőr fia
Vigyorog rá, aztán úgy dönt, nem akad ki és lerakja a poharat eleresztve a megjegyzést a füle mellett. Bedobja ezt a biliárdos ötletet, Leonak tetszik, úgyhogy rábólint.
- Mehetnénk, ha van kedved, gyere. Leszek a csíkos.
Int neki, azzal, ha minden igaz lefoglalják azt az asztalt.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyVas. Jún. 05 2016, 00:02

-Hm, mi számít egzotikumnak?
Vigyorog, de van abban valami, amit a másik felhoz. Leopold nem feltétlen egy prűd valaki. Ha mást nem is, de azt Quentin is tudja, hogy barátja a lakáson kívül is előszeretettel hancúrozik, amíg csak páran vehetik észre, mert ezt a fajta izgalmat például szereti. Ennél fogva az egzotikum fogalma tisztázatlan marad.
-Inkább nem, hiába díjnyertes macsó fejem van, de még a végén nárcisztikusnak tűnnék.
Ha-ha, gúnyosan mosolyog, de hamar visszavált őszintébe, mert csak éreztetni akarta, a csatát elvesztette, de a háborút nem!
-Francia? Csigazabáló, raccsoló, divatbuzi? Mi a p&csömért francia?
Röhög, te jó ég, csak franciát ne! Nyálgép szerinte mind. Legalább is manapság, mert vannak franciák akiket kedvel, de hogy ő maga is az legyen, na azt már nem.
-Nem, akkor a csajod lennék. Ha transzi lennék járnál velem?
Kezd megártani neki a sör, de ilyen komolytalan kérdésekkel imádja húzni a másik agyát. Mert az teljesen biztos, hogy nincsenek ilyen elfojtott vágyai, szeret férfi lenni.
-Olyan savanyú vagy, pedig feldobná a kocsid! Nem vennék, max újrafestetném, az olcsóbb, szerinted van nekem pénzem egy olyan kocsira mint Neked van?
Neki is csak egy régi modellje van, Quentin jobb módú, de nem sajnálja érte, nem is irigyli. Tudja jól, hogy megdolgozott érte, mindig is felnézett rá ezért, ha mondani nem is mondja ki.
-Mert mások vagyunk. Sosem voltunk normálisak. Minket összeköt az abnormalitás tesó!
Magyaráz bele a másik képébe, de a végén csak elröhögi magát, nem szokták érdekelni mások. Aztán ha jönnek a buzi dumával, közli bebizonyítja, hogy nem az, csak adjon egy órát a csajával... na itt akarják mindig megverni, azt le kell lépni. Néha sajnálja Quentint, hogy olykor-olykor bajba keveri, de mivel mindig nagyon ügyel, Quennek ne essen baja, nincs bűntudata.
-Nem is tudja felzabálni, a kicsi Alex külön akváriumot kap.
Mintha mi sem lenne természetesebb, hogy vesz neki mindent. M-i-n-d-e-n-t.
-Utálatos vagy Quentin Collins, az axolotl igenis aranyos állat és nem ronda.
Közli szinte duzzogva, de makrancosan, hogy igenis szép az az állat, csak a másik képtelen belátni.
-Nem kell megmondani hígagyú... egyszerűen nem azt adok neki enni...
Kap egy lesújtó pillantást, ennyire Leopold se kettyós, hogy azt higgye, a halak és egyéb vízi állatok megértik őt.
-A papagáj rikácsol, teleszarik mindent és a hiedelemmel ellentétben ostoba mint a seggem.
Nem, nem madár párti.
-Az Egy hal élete is kibĐszottul elcsépelt, unalmas és semmitmondó. Akárcsak a Buszsofőr fia.
Közli a szokásos, nem, nem gondolhatod komolyan hangsúlyával.
-A csíkos mi? Félsz egyből a feketét tennéd be! Oké-zsoké, akkor én leszek a teli. Legyen tétje vagy mivel úgy is vesztesz így inkább kihagynád?
Gonoszan vigyorog, de kikéri a golyókat és hoz dákókat is. Nem egy őstehetség, de néha betalál, a lyukérzékét máshol vaxolta ki.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 09 2016, 20:48

Megforgatja a szemét, főleg ez a titokzatoskodás... Közelebb hajol.
- Mesélj, mi számít annak neked? Személy, hely, póz?
Néz rá kérdő tekintettel, érdekli. Ő úgy tudja, mindent megosztanak egymással. Persze tud egy pár dolgot //amit user nem XD// de ki tudja, lehet változott valami azóta.
- Isten ments, hogy narcisztikusnak tűnj!
Röhög fel, gonoszan néz
- Pont ezért!
Nem hagyhatta ki, kellett neki ez a kiakadt fej, ahogy összefüggésbe hozta a franciákkal. Majdnem félrenyel, amikor ezt a még Leotol is meredek feltételezést hallja. Neee, úgy röhög nem tud megszólalni, el is vörösödik. Leopold mellett fog fulladásos halállal halni, azóta tudja ezt, mióta a kis humorgyáros melléült másodikban.
- Elég lányos fejed van, úúúgyhogy ha csináltatsz szilikont és levágatod a farkad, járok veled, sőt elveszlek feleségül. A mi lakásunkban tisztaság lesz és rengeteg hal, folyton halat fogunk zabálni. Na, hozzám jössz?
Igen, ő is be van csípve már, de hirtelen csak Leo van, magával ragadja a hülyeség, nem érdekli, mennyire nézik idiótáknak őket.
A kocsija átfestésén megcsóválja a fejét.
- Ha imponálni akarsz nekem, ne így csináld, hanem mondjuk mosd le. Nem lennél annyira alapos, mint én, de próbálkozhatnál.
megnézné ahogy szenved a kocsija lemosásával.
- karácsonyra?
Egyezkedik szemtelen kisvigyorral. Hogy neki drágább van, elereszti a füle mellett.
- Ha összejön a buszsofőr fia, nem ezzel a címmel, veszek neked egyet.
Akkor lenne rá pénze, különben bajosan, de Leotól nem sajnál semmit, ezt mindig éreztette.
Rámosolyog Leora, őszintén.
- Igen, ez igaz, ez abszolút összeköt minket és rohadtul örülök ennek
Mondja kissé a mennyezetnek emelve a szemét, hisz erről végülis elég kínos beszélnie, mégis kimondja, folytonosan vigyorogva az orra alatt.
- Alex? Neve is lesz annak a szörnyetegnek?
Nyög fel fájdalmas arccal, hát perszehogy külön akváriumot kap!
- Jaj ne, ne sírj Leoci, ha ennyire tetszik, oké, de te fogsz nálam aludni, én befosnék ettől este, még mielőtt elérném a wcd
Megtorpan, kissé lefagy. A fos csúnya szó.
- Szóval beplottyantanék...
Mert ittas, ez azért van!
- Nem vagyok hígagyú, mit tudtam én, hogy külön akváriumba teszed
Mormolja kissé megbántottan, ne már, hogy egy hal miatt...
- De visszamondja, amit megtanítasz neki, az azért elég poén.
Von vállat, ő nem tartana, mert koszosak....
- Kösz, úgylátszik elcsépelt és semmitmondó vagyok
Ha iszik érzékenyebb, ezzel is számolnia kell. Címekből rossz, nincs olyan ízlésesen kreatív humora, mint Leonak.
- Meglátjuk francia-japán halmániás barátom, fogadjunk, legyen tétje.
Bár Leo jól tudja mennyire hülyén áll Q a versenyhelyzetekhez és nem bír veszíteni, de...olyan nincs, hogy ne fogadna el egy kihívást.
- Mi legyen a tét? Aki veszít lenyom egy táncot a bárpulton?
Elővesz egy zsebkendőt és módszeresen tisztogatni kezdi a dákója végét.

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyVas. Jún. 26 2016, 12:51

Némán rázza a nevetés, komolyan megkérdezte a másik? Vállat ránt.
-A személy annyira talán nem is, talán a póz se, mert éppen mihez van kedv és indíttatás, de sok hely van, ami megadná a pikantériáját. Mondjuk egy áruházban, felavatni valami franciaágyat vagy repülőn a kabinban vagy valami félreesőbb helyen, könyvtárban egy kihalt soron, ahova bármikor betévedhet valami fura könyvmoly és életében először látna igazi szexet, még szívességet is tennék vele!
Nevet nem túl hangosan, mert visszafogja magát. Az eldugott, de mégis nyitott helyeket kedveli, mert kevés az esély, hogy megzavarják, de azért van rá esély. Utóbbi izgalmassá teszi.
-Ugye? Nem állja jól.
Röhög a nárcistikusságon. Aztán csak furán méregeti Quent.
-A franciák a zsánereid? Kifacsart vagy.
De rögtön visszavág, végtére is a franciák divatbuzik és mostanában divat a nemváltás így vagy úgy. Még pillog is a másikra. Egészen addig elégedett fejet vág míg Quen kimond valamit amitől elhűl.
-Egy életre elintézted, hogy sohase akarjak a fiúcsajod lenni! Te állatkínzó halmészáros! A farkam marad, bekaphatod!
Leonak ilyet mondani, mint halevés, balgaság volt. Vagy épp zseniális húzás, attól függ.
-Ki mondta, hogy imponálni akarok? És minek mossam le, közölnéd nem elég módszeresen lett lemosva, nem elég tiszta és lemosnád megint.
Néz rá kissé unott fejjel.
-Figyelj, szülinapra kapsz egy takarító ribit, ne ess túlzásokba, jó? Következő szülinapodra esetleg.
Bár kocsit venni meredek, de üsse kő. Abban az évben nem fog mást kapni Quen és megoldva.
-Hah! Ajánlom is, hogy ne ezzel a címmel öregem.
Csóválja a fejét. Nem egy anyagias valaki, nincs baja a mostani kocsijával sem, szóval ő meg ezt engedi el a füle mellett.
-Jah, én is.
Bólogat, még egy ilyen hülyét nem talál, aki még el is viseli, humorostul, kritizálóstul.
-Ad egy: nem szörnyeteg. Ad kettő: naná, hogy lesz neve!
Quentin kezdi kihúzni a gyufát.
-Mert gyenge vagy.
Mondja lesújtó pillantásokkal karöltve arra, hogy Quen még a vécére sem érne ki a félelemtől.
-Ahh... azt megnézem hogy felmászol és leszarod az akváriumomat. De tudod a kicsi Alex hamarabb kiugrik a vízből és leharapja a farkad, mintsem kellemesen ellazíthatnád a farpofáid.
Zsigerből hazudik, mert ezek a jószágok félénkek, nem piranhák.
-Ismerhetnél, esetleg, talán, mondjuk.
Duzzog tovább kíméletet nem ismerve.
-Egy holló is visszamondja, tovább él és sokkal okosabb. A papagájok idióták.
Továbbra sem madárpárti.
-Hát ha címet kell adni tényleg elcsépelt vagy... akkor adj címet, ha már készen van és próbáld azt az egy vagy két szót kimondani, ami a veleje a filmnek. Az lesz a jó, most még minek cím neki ha átírod hatvanszor és csak a főszereplők fixek, naná, hogy a buszsofőr meg a fia a lesz a címben, mert az a fix. Hagyjuk is, tudsz Te ennél jobban, ezért bosszant amikor jössz szarral.
Leopold nem egy kíméletes valaki, vagy csak ritkán, de burkoltan dicsér, ha már nyíltan nem szokása.
-Na a japán honnan jött? Te suzuki-karate-sushi-toshiba-karaoke-manga, hm?
Elmondta a japántudását összegezve.
-Legyen, bár akkor ide sem jöhetünk sokáig. Egye fene! De ne félj öreg barátom, ha felizgulnak Rád majd a kanok, nem hagyom, hogy elvigyenek egy körre!
Vigyorog, csóválja a fejét a zsebkendőn, ő inkább a krétához nyúl és azzal festi be kékre a dákója végét, az ujjait is összekrétázza, hogy jobban csússzon a dákó.

//Ha gondolod döntsük el úgy, hogy mondjuk dobjunk 3 D6-tal és akinek a végösszeg nagyobb, az nyert. Mit szólsz? //
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyVas. Jún. 26 2016, 19:34

Örül, hogy ő is ki tud váltani Leoból döbbenetet, nevetést és ja, érdekli, ő azt gondolja mindent megbeszélnek, ezt miért ne tennék?
- Személy is lehet durva, a 21 év alattiak, vagy túl öregek, húúú nem akarlak elképzelni egy 80 évessel, ezek tényleg elég meredekek, áruházban franciaágyban takaró alatt...esetleg, tudod én ezeket simán kinézem belőled.
Nevet fel.
- Az pont elég, amennyi önbizalmad most van, ha több lenne visszatetsző és...röhejes lennél
Vigyorog legjobb barátjára "csak őszintén" fejjel.
- Merthogy a zsáneremnek hiszed magad?
Kifacsarja a dolgokat, próbálja zavarba hozni, kicsit kizökkenteni, pár perc is meg is van, röhög azon Leo mennyire kifakad a halevésen. Mintha nem szeretné a halat...
- Nem akarsz a fiúcsajom lenni? Ez életem legszörnyűbb visszautasítása! Fuj, kapják be a halak
Újabb szentségtörés!
- Egyébként szeretsz halat enni, nem értem mi a baj kedvesem
Magára talált, most már nyíltan gúnyolódik, kicsit előrébb hajol, becézőssé vált hangszínnel.
- Én voltam ilyen naiv...amúgy igen, valószínűleg nem tudnál elég alapos lenni.
Látja a másik unott fejet vág, ez nem esik jól neki, de nem mutatja. Fél, hogy Leo mellett kilométerekkel unalmasabb.
- Hm, rendben, de olyat válassz, akinek nem büdös a munka, nagyon beindítana a domesztosszal.
Az a baj, hogy nem egészen viccel...
Felsóhajt, hogy ennyire kiakasztotta a címmel.
- Ha siker lesz és ilyen címmel, fogadásból hozzád vágok egyet. Valamelyiket eladhatod.
Leo ígyis, úgyis jól jár. Ez a borzalmas lény kiakassza //főnököm is vett egyet// Megint bepöccen, csak csóválja a fejét, hisz egyértelmű, hogy szívatja.
- Ha téged ez tesz boldoggá... Hogy leharapja? És ezzel akarsz jó reklámot csinálni nála nekem? Csak megsúgom, nem fogok szeretni semmit, ami bánthatja a jó öreg pisilőkém
Van már olyan részeg, hogy elérzékenyülten meglapogassa magának. Csúnya Alex, milyen antipatikus...
Felsóhajt, hogy Leo így begurult egy...hal miatt, amivel ráadásul csak húzta.
- Ne hisztizz már, ha szereted te is, én is kedvelni fogom, nem minden a külső
Teszi hozzá gonoszul.
- Nekem mindegy, sosem lenne madaram
Ő nem szereti az állatokat, nem higiénikusak, s még a halakat viseli el legkönnyebben.
Megkapja a címoltást, most a poharának szentel figyelmet, behatóan tanulmányozza forgatja az ujjai között.
- Nem fogom már átírni, most ez jó így...jó lesz... akkor majd adok neki címet utólag...
Dünnyögi kissé megbántottan, nem szereti nem jónak érezni magát egy ilyen fontos dologban.
- Mindig összekeverem őket a kíniakkal. De a japán sushi finom, kifinomultabbak, módosítom francia-kínaira
Mosolyog ezen a manga izén, ő ennyit sem tud. Feltápászkodik, vállat von
- Annyi kocsma van még a városban, nem mindegy? Köszi, nagyon rendes vagy, miért, ha te nyersz mit kell csinálnom? Sztriptízt az asztalon?
Költői kérdés, de máris felbuzog benne a versenyszellem, nem veszíthet, rá is készül, de a koszos, mindenki által használt krétához nem nyúlna. Nagyon koncentrál, hozzá se lehet szólni játék közben, ha Leo beszólna, bosszantóan elhessegeti, nyernie kell! Mindig nyernie KELL

// egyszerű 6 oldalas kockára gondolsz? Dobj hát Leonszíto, vagy magyarázd el chaten//

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyHétf. Jún. 27 2016, 22:22

-Még nem vagyok olyan öreg, hogy attól érezzem magam fiatalnak, hogy tinikkel dugok, az öregek nem vonzanak. Minek takaró?
Néz aztán értetlen, ha kevesen látják, nem feltétlen kell takaró, bár adhat feelinget, ha selymes anyagól van.
-Nem, csak ellenállhatatlanul szexi, unnám levakarni a csajokat.
Vigyorog, ha intelligensen adná elő az önistenítést, talán még a határon mozogna.
-Persze! Sötét haj, élénkebb barna szem, ha nem is kék, teltebb ajkak, formás is vagyok, jó a humorom és értékellek. Kell más is? Jah igen, képes vagyok rendet tartani, annyi már elég.
Somolyog a másikra, de aztán nevet csak, mindez szép és jó, de mivel nem nő (szerencsére) így zsáner sem lehet, csak szívja a másik vérét.
-Nem, nem, finom női ajkak érinthetik, esetleg női kezek, Te is megbuktál, gondolatban kaphatod be csak. És igenis törj össze, ez a minimum.
Még mindig hüledezik a halevésen. Horror.
-Nem szeretem a halat és nem is eszem halat Édesem...
Nyomja meg gúnyosabban a szót, ez durva volt, még Quentintől is. Ő sosem eszik halat!
-Tudtam...
Mormogja, Quentinnek nem lehet ilyen jellegű szívességet tenni. Akkor mossa le Ő a kocsiját!
-Figyelj, ha megfizetem a padlót is felsúrolja fogkefével. Alaposan pucsítva.
Közli 'tudom a tutit' fejjel.
-Hah... ha ilyen címmel lesz siker, komolyan mondom, nem találkozom Veled egy évig... addigra talán elfelejtenéd és nem hajtogatnád, hogy mit neked a cím!
Attól kiakadna, ilyen címmel sikert elérni... kitérne a hitéből. //Kolléganőm lánya is akar xD Népszerű kis dögök//
-Csak akkor harapja le, ha belevizelsz a vizébe. Amúgy békés, de az emberi béltartalmak és vizelet bepöccenti a drágákat.
Negédes mosoly a jutalom, de ez a jószág békés, nem csinálna semmit. Maximum szépen csendben megdöglene.
-Te tényleg megpaskoltad magad?
Röhög fel, mert egy bár közepén, na, Quen fejlődik!
-Jah, különben már mondtam volna kezdj magaddal valamit...
Húzza össze a szemét, mert ha ez bocsánatkérés akart lenni, még dolgozzon rajta a másik.
-Haha, na igen, megnézném, hogy vakarod a szarát a kalitkából.
Nevet, mert valami undorodó Quentin-fejjel társítja a jelenetet.
-Mindig ezt mondod... amíg nincs meg az utolsó sor is, úgy is átírod. De a címet hagyd a végére, addig legyen a 'a mű', klisés, ahogy szereted, de legalább általános és mindig az aktuálisra értenénk. Bár... van hogy többet írsz egyszerre, nem mégsem jó... ah, mindegy.
Legyint, de a Buszsofőr fia neki a halála, nem bírja elviselni.
-Háááát pedig tök más bĐszod. Utálják is egymást. Héj, a kínaiak is kifinomultak, a drágalátos papírod is ők találták fel, a teahagyományuk pedig évezredes. És ez csak két dolog volt!
Mutatja a középső három ujját, mert gondolatban előrébb volt, csak nem mondta, így belekavarodott. A kínai írás is alapja a többinek, meg a számolás vagy hogy is van, de ezeket csak gondolja.
-De a francia még mindig gáz. Csak azért nem tiltakozom nagyon, mert Stendhal is francia volt.
Na igen, őt szereti.
-De. Határozottan mindegy. De csak itt lesz róla kép is! Nem, elég ha táncolsz, nem akarok rémálmokat este... ha veszem néznem is kell...
Hova gondol ez az őrült, sztriptízt nem akarna végignézni vele. Max ha lányok vetkőznek egy más jellegű helyen, de most erről sajnos szó sincs.
Elkezdenek játszani is, de csak minden harmadik lövése megy be nagyjából, talán többet ivott mint amit a célzóképessége még elvisel, de annyi baj legyen!


//Jah, az a D6. Bocs, megszoktam h így hívom XD
Link: http://www.lanawin.hu/kocka.php
Eredmények majd itt: http://www.lanawin.hu/kocka.php?do=eredmenyek
Nekem összesen 10 lett az eredmény (1, 3, 6), jó esélyekkel indulsz xD//
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyVas. Júl. 10 2016, 14:01

- Tudom Leo, ha pedofil lennél elvből nem is barátkoznék veled, tudod milyen begyöpösödött vagyok
Ez nem teljesen igaz, de ő annak érzi magát a másikhoz képest.
- Jaaj
Nyög fel erre az ellenállhatatlanul szexire, nem cáfolja, de semmi ilyen jellegű érdeklődése nincs, ezért max. annyit tud mondani.
- Jól nézel ki, ja
Az össz nagy dicséret, amit Q-tól kaphat arra vonatkozóan mennyire szexi.
- És szerény is vagy Leo, azt tegyük hozzá! Tökéletes, semmi más!
Röhög, ahogy baromkodnak, de nem vágja, hogy lehet egy férfi formás. Nem azok.
- Csak gondolatban? Erős leszek, túlélem és közben nem hányom el magam, koszolna. Maradj a nőknél, ők majd lecsekkolják a segged és a...
Keresi a helyes kifejezési módot
- Péniszed
Megtalálja, de éppoly hülyén hangzik, mint a fasz.
// én úgy emlékeztem eszel halat...azt írtad XD//
- Akkor minek halászol? Olyan ellentmondásos vagy, mint egy nő, szólj, ha a farkadhoz már nem ragaszkodsz és újratárgyaljuk az együttélést édesem
Teszi hozzá belelendülve, a pia, még cuppant is neki
Az ajándéka felvillanyozza, ittasan pláne, egyre jobban várja a szülinapot.
- Örök hálám Leo, eskü kamatostul visszakapod, hableányt veszek neked, vagy valami
Iszik még, így sokkal felszabadultabbnak érzi magát, Leo mellett nem annyira koordinálja, bár a közelébe sem ér, ami a mértéktelenséget illeti - legalábbis ő így látja (hogy másképp?)
- Egy évig? Nem bírnád ki
Mondja csúfolódva, mi lenne, ha ennek ellenére maradna a cím? Csak hogy bosszantsa
Kissé felhúzza az orrát
- Kinézed belőlem, hogy levizelem azt a vackot? Hogy előveszem előtte? Normális vagy? Bocs, de a halad nem láthatja az enyémet
Bök a nadrágja közepére nevetgélve, meg is paskolja
- Most mi van? Nem nyúltam a nadrágomba, csak simítgattam szépen, ennyitől nem áll fel.
kezd igen kapatos lenni.
- Nem pucolok ilyesmit, elég a sajátom eltüntetni a wc csészéből, ahonnan mellesleg enni lehetne.
Húzza ki magát peckesen, aztán rendkívül csúnyán néz a másikra.
- HOgyhogy klisés, ahogy szeretem? Komolyan te akkora farok tudsz lenni! Ha nem tetszik, akkor nem mutatok meg már semmit
Duzzog, ez rosszul esik neki, amikor az ő forgatókönyvei különlegesek, amikor épp hogy óvakodik a kliséktől, csak a címadásban rossz. Kinövi... De most megsértődik.
A kínaiakra megvonja a vállát.
- Akkor légy rá büszke, ha az vagy, felőlem akár néger is lehetnél
Nem rasszista, mindegy neki, micsoda a másik.
- Ugye? A kedvenc könyved is francia, te Julian Sorel, hogy ez milyen jó név, azóta is mindig bánom, hogy nem én találtam ki.
Nagyon tetszik neki, mint szereplőnév.
- Akkor maradjunk abban, hogy táncolok az asztalon.
Játszanak, de mindketten elég bénák, ő mindent belead és nem is veszít, legalábbis...döntetlen. Értetlen áll az eredmény mellett.
- Ez mit jelent? Javaslom, egyikünk se csináljon semmit.
Próbálja diplomatikusan viselni a félvereséget.

// nekem is: 10
http://www.lanawin.hu/kocka.php//

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyVas. Júl. 10 2016, 19:45

-Jah, de nem baj, majd egyszer elengeded magad!
Vigyorog, megnézné, hogy a barátja valóban önfeledten mulatozik. Jah, mégsem...
-Ugye? Végre, hogy elismered Te szőke herceg, a feketék ideje elkezdődött!
Röhög fel, mert kezd a fejébe szállni a pia.
-Igen... egyetlen hibám, hogy nincs hibám!
Röhög, ú, szakad a plafon, de nem zavarja. Szakadjon csak!
-Szóval a farkam? Majd akkor a lányok megfejik a félszemű kígyót, rendben, egye fene, gondolatban se hányj, érezd magad megtisztelve, amiért gondolatban legalább megengedtem Neked! Másnak még ennyit sem!
Röhög, túl sokat ivott, már nem teljesen bírja önmagát sem követni.
//Nem, nem eszik, hát sporthorgász is, visszaengedi. Nem eszi meg XD//
-Menj a f.szomba, nem vagyok nő, azért fogom ki hogy kifogjam, aztán vissza is engedem! Ez a sporthorgászat Te elborult, dehogy eszem meg! Na azt lesheted! De ha Te meggondolnád magad és Te vágatod le a fütyköst, akkor is visszatérünk rá!
Így fer.
-Áh, Ariel kéne, hercegnői sellő punci!
Röhög, szinte röfög belé, de elképzelte. Minden esetre a szülinapi ajándék fix. Már fix.
-A picsába is... nem... de minden kritika megírná, hogy baszott béna a cím!
Hessegeti el a gondolatot, hogy egy évig ne lássa ezt a hülyét.
-Kicsi szégyellős Quentinke! Nem mutatja meg a farkát egy állatnak, tisztességtelen!
Cukkolja, de szakadva, főleg, hogy paskolja is magát a másik.
-Ó, ennyitől nem? Ha nadrág alatt simogatnád magad, az már elég lenne?
Nem bírja ki, az asztalra borul és nevet.
-BĐszod, onnan lehet tényleg lehetne... undorító!
Vág egy undorodó fejet, elképzel egy idilli Quentin pikniket a klotyót körbeülve.
-Ugyan már királylány, a címeid klisések! Farok vagyok és a barátod, ki más mondja meg ha nem a barátod, hogy miben fejlődj? Anyád ért hozzá? Nem. Vagy a drága bátyád véleményét akarod? Bđszod, remélem nem!
Ő sem kedveli Quen bátyját, ezt Quentin tudja nagyon jól.
-Az mekkora lenne. Hipós néger.
Nem, nem, afro nem lehet.
-Bánhatod is! De találhatsz ki még hasonlóan jót! Vagy ebből kreálj újat, legyen anagramma! Utaljon Julianra!
Beteg tippek, de berúgott, nincs min meglepődni.
-Jó!
A tánc belefér, annyit ő is bevállal, ha veszít.
-Az meg hogy lehet... nem lehet döntetlen... mikor ment be a fekete? Melyikünk lőtte be? A fene... hát... jó... majd visszavágunk egyszer... de most ha nem akarod, hogy hányjak... húzzunk haza.
Próbál nem tehénkedni az asztalon, de sokat ivott és csak aludni akar, reméli Quen még józan és valahogy hazaviszi, ahogy szokta. Vagy átmennek Quenhez, mindegy.

//Lassan akkor zárhatnánk, ha gondolod Smile //
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyVas. Júl. 17 2016, 16:45

Kérdő pillantással néz rá, mit jelent ugye az elengedés... voltak már együtt nagyon berúgva.
- Majd a kurvával, amit veszel nekem, felvegyem videóra?
Hülyéskedik, nem csinálna ilyet, max. ha kevernének valamit az italába, de ahhoz már elég kapatos, hogy hülyeségeket beszéljen. Szereti ilyenkor merészebben visszaoltogatni Leot. Fejcsóválva röhög, hogy barátja szerint az ő ideje leáldozott.
- Hajrá! Egyszer majd megint játszhatnánk olyat, hogy két óránk van felszedni minél több csajt, csak a telefonszámok érnének.
Máskor majd, ahhoz józanabbnak kéne lenni, így csak két, idegesítő részeg fazon lesznek.
- Hihetetlen miket tudsz mondani, egy egészen új szintre helyezed a beképzeltség fogalmát.
Csóválja a fejét vigyorogva, ehhez pofa kell és Lopoldnak mindig volt hozzá! Ha jól érti ez az eszeveszett eszmecsere Leo farkának gondolatban történő bekapásáról szól, de a fonalat kezdi ő is elveszteni. Viszont tényleg behány, ha ezt túl sokáig firtatják, még mindig vizuális típus.
- Ez tök jó Leo, büszke vagyok, de basszus nem akarok a farkadra gondolni! Rosszat fogok álmodni
Panaszkodik félig nyafogva, félig röhögve. Elég súlyosan részegen. Még saját férfiasságuktól is megfosszák magukat néhány gondolat erejéig...
Az asztalra borul kicsit kínlódva, de nevetve. Sporthorgászat... Még a végén markolni fogja a lába közét.
- Ó Leo, micsoda beteljesületlen szerelem, elválasztanak minket a nemi szerveink!
Kész van, nagyon kész van, ráadásául elég feltűnően nyomják.
- Baszki te beteg vagy, miért nem vízágyad van? Csináltad már vízben? Ha a csak a mellét nézed, majdnem olyan, mintha hal lenne.
Összeráncolja a szemöldökét, mert valami nem stimmel. Rájön, ő nem szokott csúnyán beszélni. Próbálja visszapörgetni az időt, de nem megy neki. Kezd frusztrált lenni, hogy ennyire fantáziátlannak van kikiáltva a címe.
- Majd kitalálok valami mást. Mondjuk aaa 46-os járat.
Leo nagyon jól szórakozik rajta, kihúzza magát és képes professzorias, sértődött stílusban előadni.
- Az olyan vicces, hogy nem mutogatnám a farkam egy halnak, aminek arca van? Máskülönben, nem, ennyitől még nem áll fel.
Közli diplomatikusan.
- Ezt bóknak veszem
Hogy az ő wc-jéről enni lehetne. Nem enne, de lehetne! Itt a hangsúly, ott a pont. A családja hozzáértése necces téma, rögtön hárít és zaklatottan, de élesen rászól.
- Felfogtam, igazad van, kösz, hogy őszinte vagy. A címen még gondolkodok!
Csóválja a fejét csak a hipós négeren és Julienen, de ennyire nem rajongó úgyhogy...
- Majd ha rólad mintázok egy szereplőt
Könnyen lehet, hogy a következő forgatókönyvében Leo is benne lesz.
Néz értetlenül ő is előre
- Fogadalmam sincs, de ma nem lesz tánc, maximum a tiszta wc csészém előtt. Hívok egy taxit, gyere.
Ha kell, kitámogatja, de ő se elég józan már a vezetéshez, ide egy harmadik személy kell. Intézkedik és Quentinhez mennek.
//ok, még írj rá zárót és lassan rátok török a kórházban Smile//

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 28 2016, 23:11

-Ne, inkább ne, Te is rajta lennél, nem csak a bige!
Ölt nyelvet, de röhög. Nem kell videó, elhiszi, hogy megrakja a csajt azért a pénzért.
-Ez az bĐszod! De rég csináltuk! Na, legközelebb bejátsszuk!
Csap az asztalra, bár nem lesz hangos, mert nincs benne erő, csak lendület.
-Én mindent egészen új szintre tudok hozni. Ha olyan kedvem van.
Adja elő úrias hangon, bárgyú vigyorral. Az alkohol nem szépíti meg az embereket, legalább is a józanoknak nem.
-Pedig szép farkam van. Formás! Én szeretek a farkamra gondolni, én jobban alszom olyankor!
Röhög, de már a fejét fogja, hogy miket nem beszél.
-Jah... de gáz... ez a mai világ, minden csak a szexről szól...
Mondja egészen fájón, majd nagyon röhög, nem, nem akar transzi lenni még Quen kedvéért sem, barátság ide vagy oda.
-Mert azon kényelmetlen a szex. Persze hogy dugtam már vízben! Tengerben, medencében, kádban... talán valami tóban is, nem emlékszem...
Ütögeti finoman az arcát, de ezzel sem segít magának emlékezni.
-Nem, nem olyan... ahhoz kéne a pikkelyes érzet bĐaszod, de az nincs.
Vigyorgok, nem, nem hallucinálja szex közben hogy egy Ariel utánzattal dug, de ez úgy is csak poén.
-Ne, inkább ne, lesz ez jó is, ha végre elejétől a végéig meglesz...
Meg se hallotta ezt az újabb hülye címet.
-Az nem hal! És igen, az! Nem? Meglássuk' még aztat'!
Röhög, viagrát kéne adnia a másiknak és úgy időzíteni a dolgot, hogy mire megérkeznek hozzá és meglátja az axolotl-t pont merevedése legyen, mekkora lenne már!
-Rólam? Senki se szeretné... tuti túltolnád! Bár kellenek gonoszok is, legyen! Valami menő gonosz, ne valami sutyerák, hanem stílusos!
Beadta a kívánságlistát, így szívesen lenne benne a könyvben, tetszene neki.
Persze a billiárd már túl nagy falat nekik, azt sem értik mikor cseszték el a játékot, de mindegy is, jól szórakoztak, ha fogadást nem is nyert egyikük sem.

-Jó ötlet... de ha teleokádom a wc-d piával, az szesz, végül is nem lesz koszosabb...
Vigyorog bágyadtan a másikra, de kitámogatja magát és a másikat egy taxihoz, hogy szokás szerint aszpirin és víz kombóval birtokba vehesse a másik kanapéját majd.

//Kösz! Rendben, robbanj be Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Ne szemetelj!" Quentin és Leo   "Ne szemetelj!" Quentin és Leo - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

"Ne szemetelj!" Quentin és Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Quentin & William
» Leo kórházban! - Quentin és Leo
» "Dolgozatjavítás" Quentin és Suzy
» "Megbeszélés" Mark és Quentin
» The date Suzy-Quentin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-