Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Crash ~ Lacy & Damien EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Crash ~ Lacy & Damien EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Crash ~ Lacy & Damien EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Crash ~ Lacy & Damien EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Crash ~ Lacy & Damien EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Crash ~ Lacy & Damien EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Crash ~ Lacy & Damien EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Crash ~ Lacy & Damien EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Crash ~ Lacy & Damien EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Crash ~ Lacy & Damien EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Crash ~ Lacy & Damien

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Damien Cruz
Damien CruzVároslakó
Életkor : 23
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 16

Crash ~ Lacy & Damien Empty
TémanyitásTárgy: Crash ~ Lacy & Damien   Crash ~ Lacy & Damien EmptyHétf. Jan. 25 2016, 16:26

+18

Boldogságos nap ez a csöves lakta, kaján városrészben. A nap lemenőben, hogy átadja a nappalt az estének és majd az éjszaknak. Mindig is volt bennem valami motívumos tartás az éjszaka rémeitől, talán mert soha senki nem volt mellettem, hogy megvédjen, senki nem nézett az ágyam alá, hogy basznak-e alatta szörnyek. S talán én magam lettem a szörny. Vicc, akasztják a hóhért azt hiszem. Előkotrok a zsebemből egy szál cigit, anyám szerint vissza maradok a növésben tőle, de leszarom. Eljutottam 176 centiig és 15 éves vagyok, még ha növök pár centit is jobb vagyok a törpe átlagnál. Ezután fenyegetett azzal, hogy kicsi lesz a pöcsöm, anyaaa, komolyan?  Mondjuk ilyen vonatkozásban már megmagyarázza, hogy miért vannak csökött tőgyei, melyet zsenge bébi koromban sem tolt az arcomba, nehogy zacskóra szívjam. Sebaj, már a tápszerrel is világszeretet tuszkoltam le a gyomromba. Meg büdöset fostam tőle. Ezt is anyámtól tudom...
Kotorászok a bőrdzsekim zsebében, van valahol egy vihar gyújtom, nem, nem vihart tudok vele fakasztani, nem vagyok én egy kurva herrypotter, de indián táncot lejthetek, hátha esni fog.... Abban előbb hiszek.
Ah, végre ráakadok a kis téglalapra, előrántom, felakad a zsebemben és elröpül valahova Pasadena irányába, talán ott is állna meg, ha nem lőnek mellbe vele valami csajt.
Basszus. Lepattan a kabátjáról, és hangosan koccanva a cipőjére hullik, majd megáll egy vízelvezető rács tetején egyensúlyozva.
- Meg ne mozdulj! - kezem magam elé tartva adom ki az ukázt a csajnak, csak nem libben arrébb.. egy kis szellő és a kedvenc tűzcsiholom lehullik a kanálisba és akkor nagyon morcinger leszek.
Két lépéssel szelem át a köztünk lévő távolságot és már hajolok is le a szerszámomért...
Vissza az elejére Go down
Lacey Howard
Lacey HowardVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : Basszus gitáros
Hozzászólások száma : 113

Crash ~ Lacy & Damien Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crash ~ Lacy & Damien   Crash ~ Lacy & Damien EmptyPént. Jan. 29 2016, 12:28

Sosem gondolta volna, hogy egy szép napon valóra válnak a kérései. De úgy néz ki, most már jó kislány, ezúttal odafent is meghallgatták! Hogy hogyan jutott erre a következtetésre? Hát, éppen ártatlanul sétálgatott, éppen semmi rosszban nem sántikált - az általános dolgokon kívül -, és azon gondolkozott, milyen jól esne elszívni egy szál cigit. A dobozt és zsebeit alaposan átkutatva azonban arra jutott, hogy nincs nála gyújtó. Színes káromkodás után úgy döntött, majd bemegy valahova és vesz egyet...
... viszont hirtelen kapott egyet az égiektől, a mellkasán landolt, majd a bakancsán. Egyenesen a csatornaelvezető fölött egyensúlyozott. Aztán meg is látta a gazdáját - igazából lelombozó, de semmi isteni nem volt benne. Ennek ellenére a lehetőségnek még örült. Amikor még helyre is rakják, hogy ne merjen mozdulni, akkor már el is neveti magát és még mielőtt ideérhetne, fellendíti a lábát, a levegőbe reppent gyújtót pedig elkapja. Még mindig kuncogva veszi elő a cigijét, szájába vesz egy szálat és meggyújtja, vészjósló tekintete közben végig a fiún.
- Mit szeretnél, kisfiam? - kérdi végül, egyik szemöldökét megemelve. Jóízűt szív a cigarettából, kifújja a füstöt, majd zsebre rakja a gyújtót, mintha az övé volna. Hát... tulajdonképpen az is. Legalábbis szerinte. Ha annyira kellene neki, jobban vigyázna rá.
- Esetleg tüzet? - villantja a szokásos farkasvigyorát, amiből látszik, hogy tökéletesen biztos magában: bármikor fel tudná falni, ha úgy tartaná kedve. Látja, milyen fiatal, de ha valaki, hát ő biztosan nem fog kiselőadást tartani arról, hogy nem kéne dohányoznia. Főleg, mert ő is kábé ennyi idősen kezdte és amúgy sem az anyja, hogy megnevelje.
Vissza az elejére Go down
Damien Cruz
Damien CruzVároslakó
Életkor : 23
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 16

Crash ~ Lacy & Damien Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crash ~ Lacy & Damien   Crash ~ Lacy & Damien EmptyPént. Jan. 29 2016, 14:30

Wattafak? Egy kibaszott zsonglőr. Lehet tud valami más trükköt is, milyen jó is lenne egy normális csaj, aki tudna hekizni velem, vagy csak kicsi pörögni. Bár azonnal veszít kicsit az értékéből, ahogy felkuncog, mintha éppen a világot váltotta volna meg vagy tán ő tojta a spanyol viaszt.
Biztos valami cirkuszi szökevény, mindjárt hány nekem egy cigánykereket, én meg cserébe makarónit.
A kisfiamra felszalad a szemöldököm. Egyrészt, mondja ezt ő, a komoly felnőtt nő. Másrészt, idősebbnek látszom a koromnál jóval, de legyen látnok és lásson bele a személyimben, vagy kisfiúzzon, az sem baj.
Egy újabb lekezelő buta picsa. Ezekkel a világot ki lehetne nyírni. Tuti csak a plázában érzi jól magát a menő palijaival, akik a mosdóban szopatják. Emiatt a feltűnő hajviselet, mert az egyéniségével nem vonzza magához a böglyöket.
- Csókolom, néni. - vigyorodom el szemtelenül. Tőlem akár lehet a világ közepe is. Azt is lefosom. Lehetne jófej, ha nem sugározna belőle olyan szintű egoizmus, amihez legalább 9 pontosnak kéne lennie 10-ből és nem jóindulattal is 7. Tuti nincsenek barátai, aki elmondják, hogy intelligensen is lehet a világ ellen lázadni.
- Tán csiholhatna nekem, de az öngyújtómnak tudnék örülni - újabb mosolyt eresztek meg. Nekem mindegy kivel erősködik. Felé lépek, kisfiúként is magasabb vagyok, vitázhatunk, száj karatézhatunk, de kicsit kezdem unni a tyúkokat. Angyalok városa, mi? Jah, ribancok és kurvák fellegvára.
Felé nyújtom a kezem, másikban a cigim figyeli az eseményeket. Mosolyom pont annyira gúnyos, mint a szavaim. Ehsetenem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Crash ~ Lacy & Damien Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crash ~ Lacy & Damien   Crash ~ Lacy & Damien Empty

Vissza az elejére Go down
 

Crash ~ Lacy & Damien

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Car crash - Will && Ed
» Action - Judith & Damien
» we'll be looking for sunlight or the headlights - Damien & Bridget

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-