Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Stanley Collins
Kedd. Nov. 22 2016, 20:33 by Stanley Collins

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

Top posting users this month
Samuel T. Collins

Eric A. Blake

Reeven Callagher

Felix Kaleolani

Leopold K. Lindhardt

Suzanna Crystal

Quentin Collins

Kőrösi Noel

Dominic Tveit

Louis Tagliavini

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

Hull a hó, hull a hó, mesebeli álom ~ Josh & Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Oktató
Életkor : 30
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3206

TémanyitásTéma: Re: Hull a hó, hull a hó, mesebeli álom ~ Josh & Seby   Vas. Márc. 20 2016, 22:41

Szégyellősebben mosolyodom el, szeretni való vagyok? Eh, az jó. Nagyon jó érzés. De csak mert ő mondta.
Ahogy összesimulunk rettentő hálát érzek, hogy szeret engem, hogy nem utasít el. Jó ölelni és csókolni, hozzábújni. De ahogy moccan, nekem is kell, nem akarom hogy elszökjön igaz, de nem ezért nyúlok oda, csak megkívántam. Mondjuk a csókom is elárul, de annyira izgató a másik meztelensége és csókja, simogatása, nehéz ellenállni.
A hátamra dönt, engedem. Először félek rosszat csináltam, de a csókja nem ezt sugallja. Érzéki marad, könnyű elvesznem benne. Az egyik lábam felhúzom, fura hogy ilyen messze van. De mivel mindkét kezem szabad, így az egyikkel a tarkójára simulok, a másikkal ölelem magamhoz. A kinyújtott lábam az övéhez simítom ahogy érem, érjen össze, minél több felületen szeretném érezni. De odaadóbban csókolom, nagyobb a terem úgy érzem, hát kihasználom. Ha épp nem csókol, akkor a nyakát csókolgatom, a vállát és a mellkasát, összecsókolgatom, annyira jó!
Elvagyunk így, nem is tudom meddig... nem akarok kapkodni, de egy biztos, bennem eléggé felgyülemlett a vágy, lenn is, mindenhol, forró a testem és akarja őt, jobban akarja. Több tér kell...
Így ha hagyja akkor most én fektetem a hátára. Kezem végigsimít a mellkasán és a hasán, majd vissza én mondjuk nem zavartatom magam, hogy érzi a férfiasságom az oldalánál, közel akarok lenni hozzá. Megcsókolom a száját, majd az arcát, gyönyörködöm benne egy sort. Ha hagyta, akkor itt fekszik alattam megint, csak már meztelenül. A bor már rég lejött a testéről, már ha hagyta egyáltalán hogy bekenjem vele, de most óvatosan csókolgatni kezdem a kijelölt vonalon, le a köldökéig. Ott ha nem tol el eljátszom vele, úgy emlékszem szereti a hasát ért kényeztetést. Kezemmel az oldalát simogatom, hogy összecsókolom a hasát, kezem amivel támaszkodom a hajában matat. Azért felnézek rá, zavarja-e ha csókolgatom a testét, de láthatja nekem minden csók örömet okoz. Nem kicsit.

Városlakó
Életkor : 26
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1633

TémanyitásTéma: Re: Hull a hó, hull a hó, mesebeli álom ~ Josh & Seby   Vas. Márc. 20 2016, 23:19

Lányregénybe való körülmények között, a kandalló lágy fényében fekszünk a puha ágyban, egymáshoz egészen közel. Csak a felső testem simul rá, a lábam oldalról éri az övét. Nem tudok betelni vele, a látványával, az érintésével, az ízével. Az ajkának különösen jó íze van, és belesimul a számba, ahogy gyengéden megszívom. Az ujjaim bejárják a felsőtestét, absztraktnak beillő motívumokat rajzolok rá, meggondolatlanul, minden terv nélkül. Csak érinteném, cirógatnám... Reggelig se unnám el.
Ha el is válik tőle az ajkam, csak a szájához vagyok hűtlen. Élvezkedem a nyakán és a fülcimpáján, és ő nem restellkedik viszonzásban. Szerelem hajt, fáradhatatlan vagyok, a csókom is hevesebbé válik, hiába leszek így önmagam ellensége, hiszen saját vágyaim is korbácsolom.
Most Sebastiannál szakad el hamarabb a cérna, ő bírja kevésbé a mozdulatlanságot, vált helyzetet, kezd valami újba. Hátamra fordít, és mellém préselődik, kezd úgy csókolgatni, mint én őt az előbb. Mintha minden ismétlődne, és mégis minden más.. Én ölelem át a nyakát, igyekszem elérni a hátát, dúrom ki haját az arcából, hogy ne csiklandozzon csókolózás közben. Rakoncátlan tincsek!
Aztán megindul lefelé... Térdre vagyok kényszerítve, a szívem sokkal erősebben mondja a magáét, mint ahogy a tudatom tiltakozik. Tiltakozna. Erőtlen, gyenge, esélye sincs. Talán nem is ellenkezik, ez csak valami régi visszhangja régi eseményeknek. Nem félek. Izomreflex kapcsol be, ahogy a hasam régiójába ér. Csiklandos vagyok, de nem nevetem el magam. A csókra gondolok, amit oda ad, ahol nemrég még borral kent össze. Vajon érezni az ízét a bőrömön?
Sebastian felnéz rám, és úgy hiszem, megint arra vár, mit szólok, hogyan reagálok mindarra, amit tesz. de ha olvas a testem jeleiből, egyértelmű, hogy élvezem. A kezem a fejére siklik, bele a hajába. Gyengéden cirógatom. Nem tolom, és nem húzom... Ha belecsókol a köldökömbe, felnyögök. Ellazítom magam, fejem a párnára ejtem. Ha Sebastian keze ott van még a fejem közelébenm akkor azt a számhoz húzom, és a tenyerébe csókolok.

Hull a hó, hull a hó, mesebeli álom ~ Josh & Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 11 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Similar topics

-
» Az első nap! ~ Josh && Suzy
» Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby