Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

» Rangsorolások (Noel és Tami)
Vas. Okt. 02 2016, 14:41 by Kőrösi Noel

Top posting users this month
Eric A. Blake

Leopold K. Lindhardt

Reeven Callagher

Samuel T. Collins

Quentin Collins

Felix Kaleolani

Kensington L. Lockwood

Suzanna Crystal

Kelly Evans

Sebastian McBridge

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

Egy kis picsogás xD ~ Reeve & Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Reeven Callagher
Klasszikus kommunikáció
Életkor : 22
Foglalkozás : énekes, fotós
Hozzászólások száma : 1217

TémanyitásTéma: Re: Egy kis picsogás xD ~ Reeve & Seby   Szomb. Dec. 19 2015, 22:29

Igen, talán erős, kegyetlenül hangzik, vagy nemtom, de nem tud mit csinálni vele.
-Bízd az időre, próbáld meg a jót látni. Ebben nehéz, de... Te képes vagy rá! Képes leszel. Az ember néha meginog, hogy egyenesebben tudjon járni tovább.
Alapvetően sok mindent elvisel. Most szomorú és megértem és szar, hogy nem tudok semmi biztatót mondani neki, amivel megcáfolnám, mert hazudni nem akarok, még az ő érdekében sem. Hitegetni minek, csak bízom benne, hogy megváltozott Liában és be fogja ismerni, az a helyzet, hogy fél, ezt le merném fogadni.
-Tudom...úgyhogy igazán hálás vagyok a sorsnak érted, nem csak magam miatt. Jobban csinálod, mint én. Amikor összevesztünk simán megbántottam.
Sóhajtom és bánni se tudom,mert az volt az igazság, hogy hülyeségeket mond...
Látom nem hiszi és csak sír, ijedtebben, aggódva szorítom magamhoz és csókolgatom a fejét, arcát egyre hevesebben.
-Na...nincsen semmi baj
Ringázom, mintha most nagyon kicsi és törékeny lenne.
-Nektek működik, még Felixnek is, de ha én mondom egy bogaras, macskás vénasszony tyutyulimutyuja ugrik be, nemtom miért, valahogy...
Csamcsogom, nem esik a számra.
-De amúgy édes vagy, drága, meg minden!
Bizonygatom holtkomoly arccal.
-Mindenhogy? Na kabbe!
Legyintem vállon, mintha öhm ara is gondolt volna Ott is nagyobb. Talán gondolt is, pedig nekem se kicsi. Csendesen...hát ez tényleg jellemző Liára és még csak azt sem mondhatom neki, hogy csak úgy tud, mert ott volt Lio.
-Ez idővel egyre hevesebb lesz, meglátod! Hisz olyan izgalmas vagy! Nem igaz, hogy nem látja!
Húzom magammal és hát nemtom...azt mondja érdekes, az sosem jelent jót...
-Majd meglátod, jó egy ilyen, sőt akár többszemélyes is lehet, de én csak kettőnkek csináltam
Vallom be kicsit dacosan, pirulva, még jó, hogy most háziférfi vagyok és el tudok szöszölni a sörtöltéssel, pohárvadászattal. Mikor az övé megvan, hülyeséget kérdez, látom meglepem, aztán csókolom is és megpróbálom eloszlatni a kételyeit. A piszézéskor halkan kacarászom (ez igazából kuncogás) tényleg tetszik ez a dolog, nem bánom, ha kicsit fölkerülök a pultra, legalább szorosabban magamhoz tudom vonni, lábbal is.
-Oh, engem nem fogsz, olyan vagyok, mint egy rossz betegség, kiütközöm rajtad és nem lehet eltüntetni
Igazából a hasonlataim mindig is pocsékak voltak. Puszilgat, kipirultan viszonzom, mit is mondott? Pizza?
-Ha meg bírom enni, persze
Gyakorlatilag gyorskajákon éltem, már ha jutott.
-Igen, iszunk, én jobban szeretem a bort
Mozdulnék, de nem hagy, így elnyögöm az utolsó mondat végét, mélyebben túrva a hajába, a vége az lesz, hogy tényleg felmászom a pultra és így át tudom kulcsolni a lábammal a derekát. Orrommal túrva szaglászom az arcát, keresem az utat, félig lehunyt szemmel az ajkaihoz.

Én nem félek semmitől. Minél több a szenvedés, annál nagyobb a szerelem. A veszély csak erősebbé teszi. Megélesíti. Elfeledi hibáit.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Oktató
Életkor : 30
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3207

TémanyitásTéma: Re: Egy kis picsogás xD ~ Reeve & Seby   Szomb. Dec. 19 2015, 22:56

-Igen... tudom... tudom... - Eleve hülyeség, hogy ennyire akartam a dolgot, de el fogom engedni, tényleg! Csak idő kell, ahogy Reeven is mondta.
-Én is megbántottam már, nehéz ezeket kikerülni. Ő is bántott már meg minket, ez sajnos ilyen. De ki tudunk békülni, ezen van a hangsúly, nem máson. - Bújok hozzá, majd csak megbékélünk mind...
A sírást nehéz kikerülni, sok hülye gondolat kavarog bennem, kevésnek is érzem magam, hülyének is...
Sírva nevetek a hülyeségein, csóválom a fejem.
-Keress olyat, amit kimondani is jól esik életem, hmm? - Törlöm az arcom, dehogy béna benne, csak nem talált rá a stílusára még.
-Ha hagyod, majd bekapom! - Nevetek, megcsókolom, de csak futólag, mert most ennyire telik.
-Reeven... már egy éve ismer, randizunk, fél éve együtt élünk... ha eddig nem látta nem fogja. Nem lesz hevesebb, csak csendesebb. - Nem feltétlen baj az, magam sem tudom mit akarok. Talán a mindene lenni, mindent megadni neki, de nem ebből nem kér. Így ezt kell megadnom neki, elvégre szeretem.
-Mi kettőnkre? - Mosolyodom el, jól esik, hogy így mondja. -Kipróbáltad már? - Gondolom igen, különben nem tudná hogy megy-e.
Próbálok biztosra menni hogy nem haragszik, de kedveseket mond, vitába sem tudok szállni, nem tudom ostorozni magam, csak elveszni a csókjában, ölelésében.
-Az jó, csak ne okozz viszketést, az nem jó! - Nevetek kicsit, imádom hogy ilyen.
-Remélem, kértem rá csirkehúst, meg sok sajtot, meg ilyesmi... Úgy... jobb. - Vonok vállat a pizzára, nem vagyok én sem pizzás.
-Szóval inkább a bort szereted? Ha tudom, azt hozok... De otthon szokott lenni, Lia is boros. - Mondom elmerengve, ha tudom inkább azzal kínálgattam volna múltkor is. De nem akarom engedni még, olyan jó, önző vagyok, akarom még így egy kicsit. Élvezem, hogy a nyakát csókolgathatom, kezem az oldalát is érinti. Felhuppan a pultra, húz magához a lábaival, forróbb lesz a leheletem. Újra az arcát csókolgatom, ő keresi az ajkaim, hát hagyom, hogy megtalálja, belesóhajtok a csókba kissé. Nem tudom mi van velem, de olyan jól esik. Újra letévedek a nyakára, már szívogatom is neki finoman, így hogy felült könnyebben elérem. Ízlelgetem a bőrét, mosolygok. Élvezem, hogy felült, hogy engedi nekem a hóbortjaim. Az álla alatt is csókolom a nyakát, áttérek a másik oldalra is, kényeztetni szeretném kicsit valahogy... jól esik legalább kicsit viszonozni mindent amit ad.

Klasszikus kommunikáció

TémanyitásTéma: Re: Egy kis picsogás xD ~ Reeve & Seby   Vas. Dec. 20 2015, 19:48

Bólogatok, aztán sóhajtok egy kicsit, az állam kissé megemelem.
-Ugyan, engem igazán nem...
Játszom el a sérthetetlent megint. Tudom, rossz tulajdonság, van egy pár, ez az egyik. Mindent megteszek, hogy ne sírjon, ölelgetem, csókolgatom, még ringatom is és próbálom becézni. Hát nem megy, bezzeg neki tök természetesen jön, hogy leédesemez.
-Jól Seby...Sebyke, Sebykém...nyunyu
Pislogok hökkenten, hogy most tényleg azt mondtam nyunyu? Viszont ez a mosoly ravaszkásabb lesz, amikor közli, bekapná.
- Tényleg? És gondolod nem hagynék egy ilyen jó dolgot?
Kérdem incselkedőn, vajon mennyire gondolja komolyan?
- Tudom, de ott volt a képben Lio sokáig és ő még csak egy fél éve tűnt el teljesen. Lia lassan emészti meg ezt a történetet, talán utána. Szerintem Lia lassú ebben és ha nem akarod, hogy csendes, vagy megszokott legyen, pörgesd fel! Elmentem Magyarországra, nem? Ott van hó, biztosan van! Vidd el korcsolyázni, síelni, szánkózni, ezek izgalmas, feltüzelő programok és ha már tűz...a kandalló előtti szexnek külön perzselő jelentősége van, légy vele merészebb, gondolod Lio kímélte? Mármint...nem arra gondolok ne vigyázz rá, hanem legyen íve a szexnek, lehessen fokozni, szerintem az jobb...
Próbálok annyi tanácsot összehordani, amennyi csak így hirtelen eszembe jut.
A spéci bath Rev-Seb bicajt megtolom, talán túl furcsa...azért nevezi érdekesnek, ne m azért mert szarnak találja.
- Igen, neked és nekem. Hát volt már részem hasonló élményben és nagyon jó, viszont ez az első ilyen pedálos alkotásom. Ha nem megy még mindig legurulhatunk egy domb tetejéről, szereztem bukósisakokat. Olyan lenne, mint a szánkózás
Bizonygatom élénken, jó lesz. A bevásárlókocsikban mindig van fantázia.
Ölelgetem, csókolom.
-Szólj, ha azt okozok és leállok.
Könnyen lehetek...sok.
A pizzát nem kell reklámoznia.
-Tudom, nagyon szeretem, köszi, hogy hoztál és valamennyit biztos eszem már belőle, de tudod a gyomrom szar, már jobb, de alapvetően... a lényeg, hogy soká fogok enni, keveset
Nem szeretnék hányni, az egy dolog, hogy finom.
-Szeretem a sört is, jó, hogy ezt hoztál, mert így van mindkettő. Köszönöm Seby, jól tetted.
Nehogymár elszomorodjon ettől is! Inkább megemelem a fejét gyógyítgatni, csókolni, felmászom a pultra, így szorosan neki tudok préselődni és a derekát is át tudom fogni a lábammal. Ő csókolgat, a nyakam, arra nagyon ráharaptak, felsóhajtok, forrón húzom magamhoz, ujjaim lesimítanak a hátán, megmarkolom a fenekét. Teljesen átölelem, érzem odalenn is éledni kezdek, az arcát kezdem el csókolni megint, ellenállhatatlan vonzást érezve az ajkaihoz csatolni magam. Lágyan és mélyen, mint ahogy a hullámok ringatóznak valami távoli bolygó felfoghatatlan-mély óceánjában.

Én nem félek semmitől. Minél több a szenvedés, annál nagyobb a szerelem. A veszély csak erősebbé teszi. Megélesíti. Elfeledi hibáit.
Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: Egy kis picsogás xD ~ Reeve & Seby   Vas. Dec. 20 2015, 20:27

-Hát persze, tudom... - Mosolygok rá, adja a dacost, de meghagyom ebben a hitben, egyetértek, úgy is tudjuk mindketten, hogy ez csak külcsín.
-Nyunyu? - Nevetek, ez kész, a becézés tényleg nem az ő stílusa, de lehet ettől olyan mókás, nem baj ha megpróbálja. Aztán poénkodom, megízlelném, de a pajzán hangvételre én sem tudok másképp reagálni.
-Ki tudja... de én élvezném. - Komolyan gondolom, érezheti, inkább csak kipuhatoltam, ő hagyná-e. Josh ugyanis elutasított, kétszer is, ki tudja Reeven akarná-e?
-Szeretkeztünk már az én kandallóm előtt is... merészebben is mert félreértettem, de nem híve ennek. Ő gyöngéden szereti. De a szexel nincs is gondunk, neki szerintem nincsenek, én akarok mindig újítani... - Mert nekem vannak "perverz" vágyaim.
-Ez tök jó, nagyon buli! Holnap kipróbálhatnánk! Persze olyan helyen ami kihaltabb, ne okozzunk balesetet... - Mosolygok, de tetszik, végre sejtem hogyan működik.
-Nem, a viszketés is jó ha vakaródzik az ember, csak kell a mérték! - Nevetek, de megcsókolom, nem érzem azt, hogy sok lenne, de akkor úgy is szólok, úgy is minden kiül az arcomra.
-Persze, persze, amennyi jól esik. - Mosolygok, nem is akartam beletömni a felét a pizzának!
-Akkor jó... - Ha örül neki, akkor nem csesztem el nagyon. De legközelebb bort hozok, kifigyelem most milyet fog inni, mikor hagyom. Mert most nem hagyom, ölelem és csókolom, feltolja magát a pultra is, úgy ül ott, húz magára. Körbecsókolom a nyakát, újra keresi a szám, érzem a fenekembe is belemarkol. Arra kicsit fogaim közé veszem a bőrét vagy az ajkait, éppen hol tartok, úgy csókolom tovább. Élvezem, hogy elmerülök a csókban, kezem a combjára siklik, ott is simogatom, ahogy az oldalát is, másik kezem a nyakán pihen. A legdurvább, hogy Liával sosem csináltam semmi ilyet itt, Reevennel meg rögtön... de fel sem fogom, csak játszadozom a nyelvével, mint holmi kölyökmacska a gombolyaggal, amibe örömmel gabalyodik bele.

Klasszikus kommunikáció

TémanyitásTéma: Re: Egy kis picsogás xD ~ Reeve & Seby   Vas. Dec. 20 2015, 20:57

Áh, nem hisz nekem és én sem magamnak, kicsit zavartabban pislogok, elég átlátszó vagyok.
A nyunyu nagyon kész, hehegek vöröskésen, de majd még próbálkozom.
-Izéke... várj nem jó ááhhh! Nem jut eszembe semmi! Aranyosom! Simabőrű?! Franc... várj, szépségem!
Ezt lopom, lopom, de még időben eszembe jut, hogy Sebastianra is lehet vonatkoztatni Felix jelzőjét.
Élvezné?
-Biztos vagyok benne, hogy én is
Csillan meg szememben valami izgatott, gonoszkás él, még egy lépés lenne a beavatása felé és igen hm...mennyire élvezném.
-Magad miatt is újíthatsz. A Te igényeid legalább annyira fontosak
Emlékeztetem, mert ez nagyon fontos. Elmosolyodom, mégpedig igen szelésen, ahogy belelkesedik a tákolmányom kapcsán.
-Reméltem, hogy ezt fogod gondolni! Persze, holnap akartam megmutatni! Vittem volna az Egyetem elé is, vagy bárhol találkozunk! Én is arra gondoltam, kihaltabb hely kell.
Bár én elsősorban azért, hogy Ő ne sérüljön meg.
-Attól is függ hol. Mert ha a hátad közepén, akkor kell hozzá a másik ember.
Utalok finoman és homályosan, hogy másiknak mindig itt leszek neki. Rossz lenne sok lenni...asszem nagyon csalódott lennék.
A pizzára és borra bólintok, tök hálás vagyok neki, hogy hozta, de még képes és megijed nem elég jó, atyám...
A csókja isteni, már nem érzem könnyáztattának, megint rettenetesen felizgat. A fogai játékával és a combom megsimításával érezheti, mert nagyon közel és immár keményen tolódom hozzá. Simogatom a fenekét, ő az oldalam, nekem már reszketni kezd a kezem, mert legszívesebben...
Csókolózunk, játékos, könnyed, de mélynek és bensőségesnek élem meg, egymásra hangolódtunk, már könnyen megtaláljuk a tökéletes összhangot. Ahh...meddig csinálhatom még, amíg ellen tudok állni? Amíg nem nyúlok az övéhez? Nem túrok a nadrágjába, hogy meztelen érezzem? Nem kéne...lassítanom kell, de fürge ujjaim már keresik a csupasz bőrét, mint a férgek (tudom, nem romcsi hasonlat, bocsi) bemásznak a résekbe.

Sebastian McBridge
Oktató

TémanyitásTéma: Re: Egy kis picsogás xD ~ Reeve & Seby   Vas. Dec. 20 2015, 21:17

Nevetek, miket ki nem talál, a simabőrű nagyon kész, bár a szépségem is.
-Vagyok én neked minden édesem! - Nevetek, csóválom a fejem, komolyan, ha fel akar vidítani, csak becézzen, biztos vicces lesz!
Arra, hogy élvezné, ha használnám a szám csak somolygok, igyekeznék, az is biztos. Az hogy nem csináltam még nem jelenti, hogy egyáltalán nem menne, nem de?
-Igen, igen, tudom de... vigyázni akarok rá, neki vannak rossz élményei, nekem nem... - Nem ragadhat el a hév, vigyáznom kell Ameliára.
A kreatív biciklije kapcsán beszélgetünk aztán.
-Nah akkor külön jó! Holnap kipróbáljuk! - Vigyorgok, izgalmasnak tűnik, az hogy közel lesz hozzám sosem zavart.
-Hmm, szerintem megoldom veled is, ketten. - Félreértem amit mond, mert ha ő miatta viszketek, akkor ő is elég hogy megvakarjon, ha nem érem el magam, vagy mi. Belebonyolódtam a dologba.
De nem is tudom mikor és hogyan, de egyre forróbb lesz a hangulat, magával ragad és beszippant, vágytam a csókjára, nem tagadom, de érzem, a testeink már többre is vágynának, legalábbis ott nem lenne akadály lépni egy lépcsőfokot.
(Nem, valóban nem romantikus de nem baj xD én nevettem xD)
Ahogy csókolózunk érzem, ujjai keresik testem fedetlen pontjait, perzselőn nyalintva fehér bőröm, égetve. Belesóhajtok a csókjaiba is, gondolok egyet, magamhoz ölelem, lábaival úgy is kapaszkodik belém és elindulok a háló fele vele. Nem nehéz, ha kapaszkodik nincs is nehéz dolgom. Közben a nyakát szívogatom finoman, ismerem a járást és noha a hálóban ritkán voltam, tudom melyik szoba az. Az ágyat is ismerem, ha soha nem is feküdtem benne. Rámászom, mint egy felavatva, elfektetem Reevent és hozzásimulva ráfekszem én is könnyeden. Lionak mekkora pofon lenne már, hogy a neki szánt ágyban most két férfi ölelkezik forrón! Lia is kiakadna, de ebbe nem akarok belegondolni, inkább csókolom a nyakát serényen Reevenek és kezemmel a póló alatt felsimítok a hasán a mellkasáig. Ha akar úgy is le tud állítani, de úgy érzem, egyre gondolunk...

TémanyitásTéma: Re: Egy kis picsogás xD ~ Reeve & Seby   Today at 23:14

Egy kis picsogás xD ~ Reeve & Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby