Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Az első nap! ~ Josh && Suzy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyKedd Júl. 14 2015, 21:35

-Fééélsz mi?
Nevetgél, ő erre érti, nem arra hogy akkor nem lenne miről beszélgetni, mert lenne szerinte.
Aztán majdnem benyögi ha nem szex közben alszik be, akkor miért lenne baj, de ebbe félig belepirul, mást mond inkább.

-Hát ha fáradt vagy aludni kell, nincs ebben semmi ciki, különben is az emberek többsége aranyosan alszik, szerintem te sem vagy kivétel! De ha folyik a nyálad az ront ezen az aranyosságon!
Kacarászik, de tényleg nem zavarná. Amíg felébred a másik nem baj ha alszik.
-He? Mivan?
Kacag fel megint, mert semmit sem ért ebből.
-Nem, akkor mikor a kaszinóban kártyázol. Sötétben nem tudlak lerajzolni! Ha meg tv nézés közben gondolod, mert ott van csak ágy, moziba nincs, akkor meg fekszel nyugodtan és nézed a tévét, nem kártyázol!
Nevetgél, nem is érti honnan jött a másiknak ez így együtt, de lehet csak kihívást akart teremteni neki? Ki tudja! A pucérságon tovább nevet.
-Bezzeg egy akt kedvéért mi?
Húzza a másik agyát, kicsit megböki, tudja hogy nemet mondott az előbb, de nem tudta kihagyni, mintha csak kéretné magát a másik. Aztán Josh pirulásán is mulat, ilyen is rég volt, ő hozzon valakit zavarba.
-Úúúú tök jó! Alig várom!
Mint lassan már mindent... De ha egyszer ez a vízi kaland is jó, meg a msik szülővárosa a csónakázással meg minden!
-Áh dehogy... csak forró a csúszda meg nem... síkos!
Kacag fel a megfogalmazásra ahogy leér a meredek csúszdáról, ahol Josh várja. A combja pirosodott ki kissé, a vádliját felhúzta.
-Áh, nem tudnak annyira, ez felnőtt felszabadult állapot, utánozhatatlan!
Nevetgél, a lába tényleg inkább bosszantó állapot mint fájdalmas, nem is foglalkozik vele, megy visszafele amerről jöttek, hogy a Subwaybe lyukadjanak majd ki. Közben megsimogatják az arcát, picit zavarba jön, de kezdi megszokni hogy Josh ennyire közvetlen srác. Még fura neki kissé, mert Mike nem ilyen volt, de nem zavarja, mosolyog is a másikra.
-Tényleg? Miket? Mit nem mutattál most?
Kíváncsi alkat, rögtön tudni akarja, nincs mese, látszik a fején. Mivel nyújtja a másik a kezét, így belekarol (vagy ha a tenyered adtad, megfogja a kezed, de nem kulcsolja bele az ujjait).
-Na gyere Joshua, megmutatom! Csak nem elveszejtettelek? Ú, játszottál régen olyan, hogy bekötötték a többiek a szemed, megforgattak és el kellett fognod őket? Azaz megérinteni, de érted! Jaj én mindig majdnem orra buktam, de olyan izgalmas volt, vicces is, sokat nevettünk!
Fecserészik míg vezeti a másikat merre is van az emlegetett gyorsétterem.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptySzer. Júl. 15 2015, 20:49

- Ki ne félne?- dobom vissza a kérdést. Nem szeretném, ha nyitott könyv lennék a másik előtt, főleg, hogy ő sem az előttem.
Nem látom a gondolatait, alvás kapcsán eszembe nem jutna a szex, még a nyálcsorgás is... fura. Bár ha jobban meggondolom, néha folyik a nyálam. Ha nagyon mélyen alszok egy-egy kimerítő nap után. Vajon ez kizáró tényező... miben is?
- Nem tudom megígérni, hogy nem fog folyni- mondom sajnálkozva. - A tied nem szokott? - kacsintok rá. Talán így kevésbé rossz színben tűnök fel.
Felnevet, amikor összerakom neki, mit értek abból, hogyan kíván lefesteni. Mint kiderül, összemandíroztam mindent, amit elképzelt, egyetlen alkalomra, pedig nem így képzelte. Amikor részletezni kezdi, nevetgélve bólogatok, hogy értem.
- Gondolod, aktot állni/feküdni... perverzió? -kérdezek vissza, még akkor is, ha a hangja tele van humorral. A pirulásom meg az én gyengeségem, nem tudom kontrollálni. Pedig hát mindenki tudja, nem zavar önmagában a meztelenség gondolata.
A mászóka után a csúszdázás jön, az is bejön Suzynak, gyermeki örömmel ajánlja, hogy közös csúszkálásokat csinálhátnánk máskor is, máshol is. Annyira elragadó, szívesen mondok neki igent (lassan nem létezik tabu, ha Suzyról van szó, úgy érzem), de ebben szerepet játszik az is, hogy mennyire ártatlan naivitással kezeli a dolgokat.
A meredek csúszdán egyedül jön le, és bárhogy igazgatta a szoknyáját, kicsit megcsípi a bőrét. Remélem, hogy a nevetése őszinte, és nem csak engem akar megnyugtatni, hogy nincs komoly baja. A feldörzsölt bőr éppen úgy tud fájni, mintha megégette volna.
Néhány srác jelenik meg a téren, birtokba veszik a játékokat, de halkan sugdolóznak és felénk mutogatnak. Kitárgyalva érzem magam, de ettől nem jövök zavarba. Érzem inkább úgy, mi zavarjuk őket. Suzy szavaira lelkesen bólogatok.
- Ez igaz. Valahol boldoggá tesz, hogy nem felejtettem el gyereknek lenni!- fedem fel magam, pedig állandóan ezt hallottam a kortársaimtól: "nőjj már fel!" De ezek a dolgok utánozhatatlanok, bármilyen apróságnak tűnnek is.
- Maradjon az én titkom, legalább kíváncsi maradsz!- nevetek Suzy kérdésére, hogy máris tudná, miket nem mutattam meg még.
Nyújtom neki a kezem, és megfogja (ez jobban tetszik most), és elindulunk ebédelni. Ideje lesz, megkordul a gyomrom is. Hiába, korábban szoktam ebédelni. Egyfajta játékot említ, és kora gyerekkorom jut eszembe, még amikor nem derült ki, hogy a nagyszüleim nevelnek. Akkor még szívesen játszottam a srácokkal. Miután gúny tárgya lettem, már nem.
- Játszottam, de már nagyon régen. Szeretnéd, hogy bekötött szemmel kövesselek?- még erre is rá tudna venni.
Rójuk az utcákat, gyerekkori élményeket idézünk fel. Én is igyekszem a szebbeket felidézni, és nem csak arról siránkozni, milyen rossz volt.
- Mikor kezdtél rajzolni?- kérdezem, amikor úgy érzem, kezd vékonyodni a jég alattam.






Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptySzer. Júl. 15 2015, 23:14

-Az aki úgy érzi nincsenek is titkai mert a titkai sem titkok! Van ilyen vajon?
Mereng el ezen egy kicsit, mert az tényleg nagyon nyitott ember lenne.
-Nem baj, majd törölgetem neked néha, ha már sok lenne!
Nevetgél, volt már ilyenbe része, érdekes mód nem viselte meg. Igaz, Mikeról volt szó, de Joshuát is kedveli, szóval ennyit már megtehetne a másik zavartalan durmolásáért nem?
-De, ha hason fekszem, akkor... olyan vagyok olyankor kábé mint a Jégvarázsból Anna... láttad?
Kuncog, a haj meg a kóma, minden stimmel.
-Ha az lenne növelnénk az amúgy is nagy létszámú perverzek létszámát! Bár ki tudja, lehet te már az vagy, nem lehet tudni!
Nevet fel, mert valahogy nem bírná perverznek gondolni valakit, aki azt aktba belepirul. De aztán ki tudja, lehet a perverz szóról is mindenki másképp nyilatkozni, pontosan mit is takar.
Csúszdáznak, Suzy remekül elvan, az sem zavarja ha mutogatnak rá. Sőt, egyszer meg is fordul és picit nyelvet ölt meg lehúzza az egyik szeme alatt a bőrt, majd nevetgél, Joshra meg beszeppenten néz, ártatlan, ha furán nézne, szinte kislányosan, hogy nem is ő volt.

-Szerintem nem is jó, félek befásulnék, ha nem mernék nyitott lenni!
Örül hogy nincs egyedül azzal, hogy gyereknek lenni ilyenkor is jó.
-Ahmm...
Biggyeszti le az ajkát csalódottan, de nem tart sokáig, mert már újra nevet, húzza a másikat enni. Közben mesél minden csacskaságot ami az eszébe ötlik, Joshra meglepődve néz.
-Nem, bár az durva bizalomjáték, nem gondolod? Oda vinnének ahova akarlak! Te meg csak mennél és mennél...
Elneveti, mert ugyan hova vihetné a másikat? A női mosdót is megjárta már, más meg mi olyan lehet ami tilos vagy tabu?
-Uhm... hát mint minden gyerek amint meg bírtam ragadni a cerkákat, de úgy komolyabban mikor hat voltam. Vagy akörül. Anya elvitt egy szakkörbe, vagy mi ez, művészsuliba beíratott hogy délutánonként ott legyek. Úgy vette észre tetszik nekem, már akkor is merészen összemaszatoltam mindent, kiéltem a kreatív hajlamaim. De élveztem, igaz a többi gyerek idősebb volt nálam, már 8-10 évesek, voltak nagyok is, volt hogy csak mögéjük ültem és néztem hogyan festenek, rajzolnak. Nagyon jó volt. Meg a tanárnő annyira édes volt, csupa szeretet, csomó mindent megmutatott, ez is közrejátszhatott, hogy nem akartam lecserélni a hobbim. Más táncolt, meg sportolt, meg barátnőzött, én festettem.
Von vállat mosolyogva, jelezve nem bánta, kiérezni nagyon is imádta, csupa szeretettel beszél minden monumentumáról.
-Neked volt valami komoly hobbid? Már ami nem a kártya, mert az tudom hogy az, de olyan ami a gyerekkorodból van?
Nem hiszi hogy hat évesen Josh már zsugázott. Ha mégis akkor le sem tagadhatná hogy mára profi lett!
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 16 2015, 23:56

- Van? Mondd meg te!- ha azt mondja nincs, vagy nem tudja, bizony, neki is vannak titkai, így félnivalója is.
- Hát jó...- lássa, ki lehet velem egyezni. Nevetek vele. Feltehetően magamon, de nem baj.
- Nem..., sajnos nem. Az egy rajzfilm, ugye? - a betétdala rémlik, de a filmet nem láttam. Még. De fogom. Milyen lehet Anna/Suzy hason fekve?
- Hát... ö... ez az egyik titkom... pszt....- hülyülöm el. Mit mondhatnék?
Kellemesen eltrécselünk, majdhogynem húzzuk egymást, mindenesetre szórakoztató eszmecserét hajtunk végre, aminek se eleje, se vége (se füle, se farka, mondanám, de akkor még szadizmussal is vádolnának!)
Gyorsan telik az idő, és mi mindent kipróbálnánk. A csúszda akaszt meg bennünket, és nem csak, mert Suzy kicsit megsérül, mert annak nem tulajdonít jelentőséget, hanem mert megjelenik néhány kissrác, akikről lerí, hogy fennakadnak az aktív jelenlétünkön.
- El sem hiszem...- csóválom a fejem, amikor észreveszem, hogy grimaszol a gyerekekre. Nevetek magamban. Jesszus, éppolyan flúgos, mint Christian, hogyhogy nem vették még észre egymást?
Felvetődik, hogy menjünk, és maradnak titkok arra nézve, miket próbáltatok ki vele, ha majd nadrágban jön játszóterezni. Minimum, hogy lógni fog, de nehogy azt higgye, itt merül ki a tudomány! Titkolózok, tetszik, hogy marad benne kíváncsiság.
- Bocsi, azt hittem, valami ilyesmi játékra vágysz!- amúgy megtehetné. Bízom benne, Isten tudja, miért. Túl ártatlan, nem feltételezem, hogy szándékosan aknába vezetne (vagy egy másik ajtónak).
Nem tudom, az ő fejében mi zajlik. Tetszik, ahogy nevetgél, az emberre átragad a jókedve. A kedvteléséről (munkájáról) kérdezem, mert úgy hiszem, most még szívesebben beszél róla, mint egyébként, s talán olyan részletekbe is beavat, amit hivatalosan nem mondana el.
- Anyukád akkor jól ráérzett...- bólogatok, és elképzelem kicsinek, ahogy az állványok között bámészkodik. Biztos szöszi volt a feje. Édes kislány lehetett! Olyan lelkesedéssel és szeretettel beszél, az egész, mint egy film jelenik meg a képzeletemben, fénnyel szórt nagy teremről, magas, világos falakról, egy fiatal nőről, akinek le kell hajolnia a kis Suzyhoz, hogy magyarázatot adjon valamely kérdésére... A fényről, ami megcsillan a kislány szemében, és a tűzről, ami azóta sem aludt ki....
- Nem mondhatnám- vonok vállat némi tépelődés után. Olvasni hobbi? Számomra oly természetes, hogy olvasok, mint ahogy levegőt veszek. Meg sem említem. - Már akkor utánozni próbáltam másokat..., de ez csak haszontalanság...- legyintek, sóhajtva, soha semmit nem tudtam felmutatni, hogy ez az én kezem munkája, nézzétek csak!
- A kártya később jött, szórakozás, időtöltés céljából. Ma sem több!- hogy pénzt is lehet vele keresni, mellékes és jó dolog, de nem a pénz miatt játszom. Vagy nem csak azért. Hiszen nem tudom kiszámítani a lapjárást.
Sétálgatunk, beszélgetünk, s közben eljutunk egy szélesebb és forgalmasabb útra is.
- Ez az?- állok meg egy üvegajtó előtt, ahonnan épp kivágódik néhány fiatal, viszonylagosan nagy szendvicsekkel a kezükben.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyPént. Júl. 17 2015, 00:25

-Nem tudom... biztos! Minden lehetséges!
Nevetgél, ő eddig sem tagadta hogy nem makulátlan, vagy mi a szösz.
-Igeeeeen, animációs, olyan szép, de komolyan moziban nagyon gyönyörű volt! De amúgy is szép és kedves mese! Én nagyon szeretem!
Lelkendezik de csak finoman, nem akarja untatni a másikat, elvégre nem látta.
-Ááááh, hmmmm, megjegyeztem ááám!
Nevetgél, tudja hogy Josh nem olyan. Vagy olyan? Nem tűnik akkor se olyannak. Áh mindegy is!
-Eheheh...
Nevet kínosan aztán fej-vakarva, hogy meglátták amint grimaszol, de ártatlanul néz, hogy neeeem, ő nem volt, a gyerekek voltak! //Melyik Chris? XD A kolléga? XD//
-Hát... nem feltétlenül... kicsit veszélyes is, mi van ha eltaknyolsz? Nekivezetlk valami oszlopnak mert épp fellelkesedem valamin... féltem az orrod!
Nevetgél, csak nem csinálna ilyeneket de sosem lehet tudni.
-Igen, szerencsére! Nagyon szeretem!
Arra nem szokott gondolni, hogyha apukája élne, nem festene ugyan, de lenne apukája. Akkor vajon mi történik másképp? Mi lenne belőle mára? Rajzolna egyáltalán?
-Már miért lenne haszontalanság... az haszontalanság amire rámondják. Haszontalan sakkozni mondjuk? Vagy virágot szedni egy réten? Ez olyan relatív, szerintem jó móka lehet. Kit utánoztál legszívesebben?
Faggatózik kicsit, érdekli a dolog.
-Ahaaaa, igeeeen, úúú, éhes vagyok. Na gyere! Mutatom hogy működik!
Azzal behúzza az ajtón határozottan (vigyázva a másik légzőszervére xD) aztán a pulthoz állítja, hogy nézze meg.
-Először kiválasztod a kenyérkét, meg hogy pirítva kéred-e! Aztán a husikát. Aztán a sajtocskát. Aztááán ha eddig megvagy jönnek a zöldségek! Kérhetsz duplát is, rendesek. Én például szeretem ha olivabogyós meg paris... ohoh, meg a szószok, nézdnézd! A mézes mustáros tök fini, a cézár is... meg van nagyobb meg kisebb szendvics, kérj nagyobbat szerintem, simán bepuszilod!
Kuncog, kiindulva a pizzából... aztán ha kinézelődte magát a másik és nagyjáól döntött már húzza is be a sorba. Ő már tudja hogy magos kenyeret kér pirítva, csirkével, sajttal, paradicsommal, olivával, paprikával, meg mézes mustáros szósszal. Ez a kedvenc kombója.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyPént. Júl. 17 2015, 19:16

Már semmin sem csodálkozom.
- Sajnos, a mesét még nem láttam. De a zenéjét volt alkalmam hallani...- bár akkor is rácsodálkoztam, hogy ez egy mesefilm zenéje. Ha tudná, mennyire örülök annak, hogy ilyen lelkesen tud beszélni dolgokról! Élmény vele lenni, állandó interakcióban. Hogyan is unatkozhatnék?
Sok tekintetben tűnik inkább kislánynak, mint tanárnőnek, de eszemben sincs követ vetni rá. Meglehet, nem nyújtok én is nyelve olykor-olykor?
//Bocsi, elírás. Természetesen Sebastianra gondoltam//
- Na, az orromat féltsed is, még egy traumát lehet, hogy nem úszna meg!- nevetek, és meg is tapogatom emlegetett testrészemet. Nem tudom, mennyire vegyem ezt komolyan: ha be lenne kötve a szemem, képes lenne akkor is elkalandozni?
Arról fogalmam sincs, hogy kapcsolat van a rajzolás és az apukája elvesztése között, de talán jobb is így. Az egész, mint egy örömteli esemény van jelen az életében, legalábbis erre enged következtetni. És addig jó, amíg szomorú események nem árnyékolják be a jókedvét.
- Nincsenek konkrét favoritjaim. Szívesen leutánzok egy mókás, vicces helyzetet, vagy figurázok ki valamit, ami egyébként rém unalmas- vállat vonok, hiszen még mindig nem hiszem, hogy ez kiemelkedő képesség volna- Ez csak szórakoztatás, móka, semmi haszna nincs, múlandó nevetés, semmi más...
Kézen fogva megyünk az utcákon át, könnyed beszélgetésbe feledkezve, így lehet, hogy majdnem elmegyünk az üzlet mellett. (De csak majdnem). Suzy behúz az üzletbe, egy hosszú pulthoz vezet. Időm sincs nagyon szétnézni, máris hallom, mit kell tennem, hogy finom szendvicsem legyen. Nem beszél hangosan, de úgy érzem, mindenki minket figyel, mert úgy beszél az ennivalóról..., ahogy senkit előtte nem hallottam még. Azon veszem észre magam, őt bámulom, nem is a kaját.
- Én... nem is tudom... Mindenevő vagyok- habogom, és tényleg nehezemre esik választani, főleg, mert semmi olyan nincs a tálcákon, amit ne ennék meg szívesen.
- Olyat kérek, mint te, az a biztos!- döntöm el, mert különben ácsoroghatunk még egy fél óráig. Valamikor nehéz választani. Mit egye? Igazi dilemma, mi?
Beállunk a sorba, és amikor Suzy elsorolja, milyen szendvicset kér, hozzá is teszem:
- Rögtön kettőt...- én elsorolni se tudnám.
- Ülj csak le valahol...- nézek szét- majd kiviszem neked a szendvicset!
Lehet, hogy a mosdóba is el akarna menni, hogy kezet tudjon mosni. Az nekem se ártana...
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyPént. Júl. 17 2015, 20:04

//Jah hogy itt írtad el a nevet xD Seby mikor grimaszolt gyerekekre? XD Na nem mintha nem csinálná meg xD//

-Ó, az tényleg jó, főleg Olaf dala, az annyira cukiiii! Én is olvadozom tőle!
Nevetgél, neki az a kedvence.
-Okés... bármi történik, az orrod védem majd ezerrel először!
Kacag, mert amúgy ez így elég vicces. Mondjuk valami lenne a lábával, de ő akkor is az orrát védelmezné hősiesen. Persze csak vicc, reméli Joshnak nem lesz baja.
-Annyira lehúzod, pedig másokat megnevettetni nem olyan egyszerű! Meg egy kép is... mit csinál ha nem pillanatnyi örömöt vagy egyéb érzelmet... pont ugyan az.
Legyint, mosolyog. Nem is érti miért szólja le ezt a másik, holott ő maga nem igen tud utánozni semmit és senkit. De beérnek a Subwaybe, Suzy nem bír sokáig várni és már magyaráz, mit kérjen, hogy kérje, hogy ez mennyire csodás! Észre sem veszi hogy nem csak Josh nézi, igazából az sem tűnik fel neki hogy Josh maga nézi. De szerinte a kaja a fontos most, ő arra tapasztja a tekintetét.
-Gondolod egyezik az ízlésünk? Nekem jó, de csak el tudod dönteni mit szeretsz jobban neeeem?
Húzza a másikat kuncogva, látja a teljes tanácstalanságot. Ki is kéri magának folyamatosan, a szendvicskészítő lány meg csak mosolyog, bólint Joshnak és duplázza Suzy precíz mutogatással egybekötött rendelését. Meg kér egy zero colát is csak hogy egy kis mérgecskét is magához vegyen, megkívánta.
-Jó, mindjárt csak elszaladok mosdóba. De sietek!
Hadarja, elindul, majd kapkodva visszafordul, kivesz pár dollárt ami fedezi az ebédet, Josh kezébe nyomja, hogy fel se fogja és már ott sincs, megy könnyíteni magán, kezet mosni meg kicsit rendezni a kusza haját. Reggel sokkal összeszedettebb volt emlékei szerint... uhh... nem baj, gyorsan igazít a megjelenésén is úgy megy ki és keresi meg Josht hova ült ha leült már. Persze ha elszalad Josh is a mosdóba megvárja, addig nyomkodja kicsit a telóját, elvan.
-Úúúú te kóstolod először mert érdekel milyen arcot vágsz!
Közli és iszik egy kis kólát, de nagyon figyeli a másikat, vajon ízlik-e neki. De úgy sejti minden finom benne, szóval mellé csak nem lőttek.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyPént. Júl. 17 2015, 21:51

//Alzheimer tehet róla. Amúgy Seby gyakran grimaszol. Nyelvet biztos ölt. Láttam! Smile //

- Az melyik?- kérdem, a fejem vakargatva. Valószínűleg félreérthető voltam, én csak a "Legyen hó!"-t ismerem. A Piano Guys előadásában hallottam, még valamikor az őskorban.
- Azt gondolod, az az a szervem, ami leginkább ki van téve a veszélynek? - nevetek jóízűen. Bár, ami a tapasztalatot illeti...
Összekülönböznek a véleményeink arról, hogy az én kedvtelésem mennyire hasznos.
- Bohóckodni... egy perc, kettő..., de ha rajzoltál, bármikor ránézel, és fel tudod idézni az emlékeid... Nem?- nézek rá kíváncsian. Én legalábbis így képzelem.

A Subwayben rácsodálkozom Suzyra, annyira ösztönös és olyan... ennivaló, ahogy a kajáról beszél. Gyorsan elvesztem a fonalat, amúgy is minden jónak látszik, amit látok (és amit észre sem veszek Suzy miatt), így rá bízom magam, és azt kérem, amit ő.
- Bejött a pizzánál is, nem?- leplezem zavarom. Tényleg úgy tűnők, mint akinek nincs önálló gondolata, véleménye?
Figyelem, ahogy intézi a rendelést, egy pillanatra elkapom a felszolgáló lány mosolyát. Észreveszem, nekem is mosolyra görbül a lepénylesőm.
- Nekem normál kólát adjon, legyen szíves- mondom neki, miután Suzy elrobog a mosdók felé. Úgy gyűrögetem a bankót, amit a kezembe nyomott, mintha kényelmetlen lenne hozzá érni. Ezt miért csinálta?
Elkészülnek a szendvicsek, megkapom az üdítőket is, majd lomhán nézek szét, hova is üljek, hogy Suzynak ne kelljen sokat keresgélnie. Úgy ülök le, hogy rálássak a mosdóhoz vezető folyosóra. Amikor megjelenik, kissé rendezettebbnek tűnik (főként a haja), bár így csak komolyabb lett a megjelenése. Hóbortosan is tetszett.
- Adj egy percet nekem is- állok fel, mielőtt leülne- én is megmosom a kezem....
Kimegyek tehát én is, bár folyó ügyek nem sürgetnek, a kezem és az arcom megmosom. Ebben a melegben jó felfrissülni kicsit. Vajon a borosta mennyi hőt tárol?
Nem maradok el soká. Suzy épp a telefonját nézi, amikor megjelenek mellette. Leülök vele szemben. Meglepődök a kérésén, hogy én egyek először... Mégis, mire számít? Milyen arcot kéne vágnom? Huncutságot sejtek a háttérben. Valamit belecsempészett a szendvicsembe? Nem feltételezném róla...
Hát, harapok. Lassan rágcsálom a szendvicset, de az ízek sokasága máris elárasztja a szám. Mézes mustáros öntetet még sosem ettem, és ez a különös ízkavalkád váratlanul ér.
- Hm...., ez nagyon finom!- bólogatok, őszintén, így jelezve, hogy elégedett vagyok a választással.
- Gyakran eszel itt? - kérdem, mikor lenyelem a falatot.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyPént. Júl. 17 2015, 22:19

//Én meg már azt hittem Chris varázsa xD Igen? XD Jó tudni Very Happy De jah, a nyelvét mutogatja, használja... xDDD ott nincs hiba xDDDD//

-Amikor arról énekel várja a nyarat!
Nevet fel, elvégre egy hóemberről beszélgetnek, már ha Joshua tudja ki az az Olaf.
-Hááát, úgy fest!
Nevet a szerv szón, mert olyan szakszószerű most itt, meg amúgy is.
-Miért a bohóckodásod nem juthat eszembe?
Vág már kissé türelmetlen fejet játékosan, de nevetgél.

-Hát nem tudhatom, elfogyni elfogyott mondjuk!
Nevetgél, egyáltalán nem zavarja hogy Josh olyat kér amilyet ő, ha szimpinek találja miért ne? Aztán mikor a modóba eszébe jut hogy fizetni is kéne, szóval gyorsan Josh kezébe nyomja a pénzt és robog pisilni. Rájött kell neki, utoljára reggel volt. Az régen volt, szóval gyorsan túlesik rajta, kezet mos, rendbeszedi magát. Kinn hamar mgtalálja Josht, aki szintén elszalad, így addig elvan, megvárja a másikat. Mikor visszatér, rögtön betámadja, hogy ő kóstoljon először, érdekli tényleg ízlik-e neki.
-Úúú mondtam én! Látod! Látod! Jó kis hely ez!
Kezd bele a sajátjába, most már látja hogy nem lőtt mellé. Amúgy semmit sem rakott a másik szendvicsébe, eszébe sem jutott.
-Hmm... nem. Csak néha, de akkor kifejezetten jól esik! Ez olyan gyorskaja de mégsem az, na érted. Meg nem mindig van időm főzni, meg nem is főzök igazából, csak összeütök valamit, nem vagyok valami konyhatündér, mindig odaég a kaja vagy csomós lesz nem is értem... na mindegy, bár a melegszendvicset és a hot-dogot nem szoktam elrontani, az jól megy!
Fecserészik, szórakozottan mint mindig.
-Na és te? Te szeretsz, vagy szoktál? Vagy félkész kaja párti vagy?
Halmozza el kérdésekkel a másikat, közben falatozgat.

//Tess, grimaszos Seby Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyPént. Júl. 17 2015, 23:54

- Izé... Fogalmam sincs, miről beszélsz!- vallom be kínosan. - De ígérem, pótlom a hiányosságaimat!- Nesze, még valami a Vízkereszt mellé!
Nevetgélünk, de közben komolyabb dolgokról is beszélgetünk.
- Fogalmam sincs! Azt hiszem, könnyen felejthető vagyok!- mondom vigyorogva. Látszik, nem visel meg a téma. Jó idő eltelt azóta, mikor azon aggódtam, hogy tud valaki levegőnek nézni. Biztos edződtem azóta.

- Na, látod! Ne aggódj már!- Nem is beszélve arról, hogy semmi olyasmi nincs itt, amit ne ennék meg szívesen. Azonnal. Éhes vagyok, ilyenkor még kevésbé vagyok válogatós!
Felváltva megyünk a mosdóba, aztán együtt eszünk, bár engem részesít előnyben. Ha még sose evett volna itt, azt hihetném, arra kíváncsi, túlélem-e. Amikor a véleményem kérdezi, őszintén válaszolva adok neki igazat, hogy ez a kaja finom. Nagyon cuki, őszinte örömöt látok az arcán, aztán ő is enni kezd.
Nevetek, ahogy megint hadarni kezd. Az egyszerű kérdésemre megint olyan választékosan válaszol, ami melengeti a szívemet. Nem egy szófukar lány, az biztos. És ahogy előadja magát... Egészséges önkritikája lehet, egy cseppet sem próbálja szépíteni a dolgokat. Úgy gondolom, itt az ideje, hogy tréfálkozzak vele egy kicsit.
- Nos, a melegszendvics meg a hot-dog nyerő nálam. Én... mákos tésztát és pirítóst tudok készíteni. Bár amikor legutóbb főztem, a mama megkérdezte: "Édes fiam, ez melyik?"
Ha komolyabbra fordítjuk a szót, elmondom neki, hogy nem tudok jól főzni. Kb. úgy vagyok, mint ő. Megfőzök magamra, és azt meg is eszem, de nem olyan minőségű a konyhaművészetem, hogy büszke lehetnék rá. A tojás- és krumpliételek, tésztaféleségek nem számítanak tudománynak.


Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptySzomb. Júl. 18 2015, 00:51

-Jaaaaaj hát mindenképpen, olyan aranyos mese! Szerintem tetszene neked is!
Lelkendezik egy sort a Jégvarázs mellett, ő nagyon megszerette és nem csak a zenék miatt.
-Gondolod? Nekem nem tűnsz annak...
Néz csodálkozva a másikra, mert szerinte vicces meg kedves, meg lehet vele beszélgetni, mi kell még? Legalábbis ahhoz hogy emlékezetes maradjon.

Előkészülnek a kajához miután rendeltek és összeállították a szendvicseket, de úgy fest mindkettejüknek ízlik amit "főztek". Aztán ecseteli hogy ő nem egy konyhatündérke, van pár túlélő kaja ami megy neki, amúgy.... mily meglepő vagy az anyja vagy Mike főzött, vagy elmentek valahova enni, rendeltek... Suzy sosem bajlódott a kajával, kiváltképp hogy nem is evett soha nagyon sokat (csak amikor épp volt idő meg alkalom, akkor viszont pukkadásig). Szerencsére Josh is válaszolgat, figyelemmel hallgatja, majd először csak pislog a mama idézett szavain majd felkacag, úgy takarja el a száját, ne legyen már olyan hangos.
-Csak viccelsz ugye? Vagy imádtam volna a mamád, szeretem a szókimondó néniket! Az enyém is néha megmondja, a legjobb mikor zsörtölődik! Komolyan, úgy tud puffogni hogy akaratlan nevetsz, ő meg azon is felháborodik, de a végére mindig nevetünk!
Igaz, ettől kicsit megkomolyodik, mert eszébe jut hogy mintha a család nem lenne Josh kedvence. (Őszinte leszek nem emlékszem tudja-e hogy már nem élnek a nagyszüleid, mondtad-e)
Inkább visszatérnek a kaja témára, Suzy hozzáteszi, hogy a saláták sem tudomány, de azok még mennek neki. Úgy összekotyvaszt minden csuszpájzzal minden zöldséget, hogy teljesen egyedi lesz tőle de azért ehető is.

-És a cicádnak mit adsz? Cicatápot? Vagy hagyod egerészni? Bár elég durva elgondolás hogy veszel a kisállatboltban egy egeret és elengeded a cicádnak...
Kuncog, csak bohóckodik, de végtére is Josh Norára főz! Vagy olyasmi.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptySzomb. Júl. 18 2015, 14:32

- Biztosan...- amúgy semmi bajom a mesékkel, szertem őket.
- Biztos benned mély nyomott hagyott a ... vérző orrom!- hülyülöm el a végét, mert eltorzítom a hangom, mint valami szörny. Hülyülök, nevetek. Jó kedvem van, nem hagyott bennem negatív nyomot az élmény.

Ebéd közben a kajálásról beszélünk, azaz jobban mondva a főzésről. Szavai nyomán kedvem támad megnevettetni (szándékosan, nem csak véletlenszerűen), és elsütök egy régi poént, mintha velem történt volna. Figyelem, ahogy értelmezi a hallottakat és vele nevetek, amikor elneveti magát.
- Igen, ez vicc volt, de örülök, ha tetszett!
Aztán hallgatom, ahogy a mamájáról beszél, és magam elé képzelem a zsörtölődő hölgyet (meg Suzyt), hogyan mutathatnak együtt.
- Azt mondják, a legjobb feszültségoldó a nevetés, ez nálunk is bejött, nem?- értek egyet vele.
Ugyan Suzy elkomorodik egy kicsit, és közben rám néz (talán szomorúan?), de nekem nem jut eszembe, hogy miattam lenne borúsabb a hangulata. //Úgy emlékszem, beszéltünk róla, igen. // Témát terel, ismét a kajáról beszélünk (hisz onnan indultunk).
- Ahogy te a salátákkal, én is úgy vagyok tésztákkal, levesekkel. Mindent bele, elrontani nem lehet. Néha túlfőzőm a tésztát, de akkor meg betolom a sütőbe... Mindjárt ehető!- látszik, hogy nem csinálok ügyet a kérdésből. Egyrészt nem vagyok (túl) válogatós, másrészt könnyebb enni valahol, mint magamnak főzőcskézni nap mint nap.
- Nora el van kényeztetve- nevetgélek az ötletén, hogy egeret vennék neki- Tőlem minőségi Whiskas-t kap, főként, de néha kikunyerál házi kosztot is. Erősen gyanítom, hogy a szomszédban lakó ikerlányok szoktatták hozzá, mert egyre pofátlanabb! Nem is értem, hogy fér belé annyi kaja...
Szeretettel beszélek a macskámról, látni, hogy a hibái ellenére sem tudnék megválni tőle.
Elfalatozzuk az első szendvicset, de hiába nagy, én több kajához vagyok szokva. Suzy is a szendvicse végét majszolgatja, ezért megkérdezem:
- Még egy kör?
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptySzomb. Júl. 18 2015, 14:50

-Óóóó igen, azóta csak azt festem le mindenhova, fő színem a vörös...
Nevet mert hát valóban felejthetetlen ajtókitárás volt, de azóta már nem erről jut eszébe a másik.

-Akkor jó, persze hogy tetszett!
Nevetgél, miért ne tetszene neki? Nem számított ilyenre most, vicces is volt. Legalábbis ő vevő az ilyen viccekre is, mint ahogy szinte bármilyenre.
-Persze, a nagyi amúgy nagyon jókedvű ember, poénos is. Szeretek vele lenni.
Bólogat, szereti a nagyiját.
-A sütőbe? A tésztát? Hú... egzotikusan hangzik...
Néz nagyobb szemekkel de mosolyog, eszébe nem jutna megsütni a megfőtt(szétfőtt) tésztát.
-Hát cica, hogyne férne! A kutyák is pukkadásig esznek ha van mit! Amúgy a husikánál nincs jobb neki, meg a tejecskénél nem? Vagy a e cicád nem ezeket favorizálja?
Aztán nevetve rázza a kezét tagadólag.
-Nem köszi én jól laktam, azért mondtam te nagyot kérj! Kérj még egyet, de kísérletezz! Megvárom nyugi!
Vigyorog, kortyolgatja a kóláját, ő már jól érzi magát, nem éhes már. De persze Josht megvárja, nem siet.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyHétf. Júl. 20 2015, 00:23

- Észre kellett volna vennem, mi lett tegnap óta vörös? Muti a körmöd!?- remélem, semmi mást nem mázolt pirosra... Ennyire nem lehettem rémes...

Az ebédnél elengedek egy viccet, inkább aranyos, mint ütős, de a témához, amiről beszélünk, illik. Örülök, hogy Suzy fejében megfordul, hogy viccelek, és valóban nem vagyok ennyire béna a konyhában... és örülök, hogy nevet. Tetszik, ahogy ilyenkor megcsillan a szemében a fény.
- Nekem is az a tapasztalatom, hogy az idősebbek hajlamosabbak poénosabbra venni a figurát. Mintha a középkorúakkal történne valami, valahol 30 és 50 év között... Nem tudom, ennek köze lehet-e ahhoz, hogy többnyire ekkor válnak szülőkké, és azt hiszik, ha már gyereket nevelnek, nem lehet hülyéskedni, vagy nem való... Én nem értem ezt... Te nem így tapasztalod?
A kajakérdéssel azonban sikerül meglepnem, mert olyan dolgot említek neki, amiről még "nem is hallott".
- Szerintem ettél is már olyat, csak nem tudtad, hogy meg van főzve a tészta... Rakottas tésztákat szoktál enni? - kérdezem általánosságban. Merthogy ennek nagy divatja van, és nem csak lasagne fronton.
- Upssz, ez ilyen egyértelmű, hogy egy kismacska sokat eszik? Olvastam könyvet a témával kapcsolatban, és beszéltem az állatorvossal is, de ő azt javasolja, ne etessem túl...- húzom fel kicsit a vállam. Lényegében sokkal többről van szó. Egészen más egy cica emésztőrendszere, mint az emberé; és ami nekünk jó, az neki ártalmas lehet. Nem hiába van külön cicakaja. A tejre viszont bólogatok.
- Hát, sajnos, csak bolti tejet kap, de az is jobb, mint a semmi...- rossz véleménnyel vagyok a bolti tejről, de én is kénytelen vagyok azzal beérni. Annyira urbanizálódtam, hogy a házi tejtől rosszul vagyok.
Elfogy az első szendvicsünk (és én nem laktam jól), de Suzy már nem kér újabb szendvicset.
- Hát..., azt hiszem, én eszek még valamit, különben éhes maradok!- kacsintok Suzyra, de mielőtt felállnék, megkérdezem- Inni kérsz még? - meleg van, ha most nem tudja meginni, talán később igen.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyHétf. Júl. 20 2015, 00:37

Hirtelen nem érti miért kéne a körmét mutatnia, de adja rögtön, szinte tolja, lakk nincs rajta, rövidre van vágva, sok kárt nem tehet az emberben vele. Látszik is lemaradt, de nevetgél.

-Hááát nem is tudom. Lehet csak aggódósabbak... apukám állítólag mindenből viccet csinált, szóval rá elvileg nem áll. De lehet csak akkor lesz fáradtabb az ember, sok meló, gyereknevelés, ilyenek...
Nem tudja eldönteni, igazából sosem figyelte.
-Hááát nem tudom... gondolom... a kaják nevével általában gondban vagyok...
Von picit vállat, valóban nem egy konyhatündér. Ha látná vagy kóstolná valószínű el tudná dönteni, így kétséges.
-Persze hogy ne! Akkor kis hordócska lesz ér gurulva közelít meg! Már ha nem fekszik el a selyempárnáján és várja hogy kiszolgáld!
Kuncog kicsit, a dagadt macskák is aranyosak, de nem jó szegénykéknek, ez egyértelmű.
-Na igen, nem vehetsz egy tehenet a cicádnak... bár lehet díjazná!
Ha elfér a kertben... fűnyíró funkciója is van!
-Neeem, köszi, elég lesz! Különben óra közben rohangálhatok ki, uhh, az nem jó. Gondolj bele, kérdeznek valamit és én csak annyit közlök: "A reklám után megtudod!" Aztán húzok is ki a mosdóba, nem lenne valami izgi óra!
Kuncog, aztán megvárja Josht mit rendel, mit eszik még. Addig nézelődik az étteremben, megszemléli a díszletet, a művirágokat... utóbbiból kéne otthonra is neki, az legalább nem száradna el a fényhiánytól...
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyHétf. Júl. 20 2015, 01:34

Igazából fogalmam sincs, festett-e tegnap óta, s ha igen, valóban vörössel-e. Viccnek szánom a lakkozást a körmén, de ez a poén nem esik le. Sebaj. A keze gyönyörű és puha, szívesen megnézem bármikor!

- Lehet, hogy nem igaz mindenkire... De a tantestület tagjai milyenek, általában? Nem a fiatalabb korosztály, hanem akinek már gyereke is van... Nem érzed úgy, mintha be lennének savanyodva?- kíváncsi lennék, ő megfigyelte-ezt a jelnséget. Lehet, hogy nem, elvégre más dolga is van, mint elemezni az embereket.
- Ez igen egyszerű..., de tudod mit? Elviszlek a tésztaházba, s majd meglátod te magad is!- inkább nem magyarázom. Lássa, válasszon, egyen... Ez is bele fog férni a tervbe.
- Tudod, hogy egy egész könyv foglalkozik azzal, mikor, mennyit, hányszor és mit adjunk enni a kedvenceinknek? Esküszöm, Nora után már egy kisbaba etetése sem fog gondot okozni, mikor sor kerül az elválasztásra!- horkanok fel, de jóízűen, mert a téma valóban kimeríthetetlen.
- Szép is lenne, egy tehén a kertben! Ha elszegődsz hozzám fejőnőnek, akár lehet róla szó...- nevetek, mert hát a tehénről is gondoskodni kell... Az ötlete amúgy aranyos.
Sem enni, sem inni nem kér, bár a magyarázatán találhatnék fogást: megeszi, megissza később, szünetben, elteszi uzsira, vacsorára..., de nem erőltetem. Nerm akarom, hogy rosszul érezze magát vagy akárcsak kényszerítve. Ez a program a közös evésről szólt, és azt- lényegében- már megejtettük.
Veszek még egy szendvicset, és becsomagoltatom; magamnak. Ha egy kicsivel később eszem meg, kibírom estig, és nem kell még egyszer ennem napközben. Tökéletes terv.
- Akkor jöhet a fagyi? Gyere!- megint a kezem nyújtom neki, és elindulok visszafelé, a park felé. Ha minden igaz, a fagyizás még belefér három óráig... Akkora kell visszaérni az egyetemre...
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyHétf. Júl. 20 2015, 23:29

-A tanítás fárasztó dolog, bele lehet fáradni... nehéz megítélni. Ráadásul aki tanít az nem csak tanár, van más hivatása is általában errefele. De lehet igazad van.
Mosolyodik el, mert nem zárja ki egyáltalán a lehetőségét, hogy Joshnak legyen igaza.
-Van olyan?
Mármint tésztaház. Mert olyan étteremről hallott, ahol csak tésztaételeket kapni, de így hogy tésztaház, még nem hallotta. Érdekesnek véli.
-Azért az egy kicsit túlzás nem? Elvégre... állat, ösztönösen tudja mi jó neki és mi nem... maximum mértéket nem feltétlenül tud tartani, de ennyi.
Nevetgél, erősnek érzi hogy könyveket írnak tele csupán arról, mit ehet egy macska, főleg hogy ahogy az emberek, úgy a macskák is mind egyedi ízléssel bírnak.
-Amúgy könnyen megeshet, tejforralásban szerintem mindenképp verhetetlen leszel!
Kuncog a gyerekek kapcsán is.
-Hát ha veszel, eskü megtanulom!
Kacag fel, mert elég durvának hangzik a dolog. Tehén a hátsókertben, Los Angelesben... valószínű nem is engednék a hatóságok. Elszalad a másik még egy szendvicsért, közben elvan. Hamar vissza is érnek, de csomagolja el az ételt.
-Nem eszed meg?
Csodálkozik el, azon a pár percen semmi sem fog múlni. Aztán felvetik a fagyi ötletét, amire ő vágyott tulajdonképpen, csak mostanra elfelejtette. Josh bezzeg nem, teljesen fel is lelkesül tőle.
-Úúúú igeeen! Főzött fagyi! Akkor tudod merre?
Nem tűnik úgy hogy sietne, egy fagyi ezer és egy százalék hogy belefér neki.
-Tudod már mit fogsz kérni? Én csak akkor tudok dönteni ha látom... mindig mást kérek!
Szedi össze a cuccait ha mennek, automatikusan közel lépve a másikhoz, elvégre eddig is így jöttek.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyKedd Júl. 21 2015, 00:02

- Igen, ez a több lábon állás ismerős, Sebastian barátom is foglalkozik mással, amikor nem tanít- csóválom a fejem. -Nem értem, miért ne lehetne tisztességes fizetése egy tanárnak? Miért kel még mellé egyéb munkákat vállalni, ez abszolút család ellens, nem igaz?
Amúgy én se csak az újságkihordásból élek, bár az egyetlen rendszeres fizetésem onnan jön.
- Hogyne lenne! Nem messze a lakásomtól van egy kisebb étterem, annak ez a neve. 90 %-ban tésztaételeket árulnak. A másik tíz százalék a pia... Igaz, csak nemrég nyílt, eddig egyszer ettem ott.
- A könyv azt írja, éppúgy kialakíthatjuk az állat étkezési szokásait, akár az emberekét. Nevelhetjük jól vagy rosszul, aztán utóbbi esetben leshetünk, miért betegedett meg a kedvencünk.
- Ó, ugye viccelsz, hogy csak ennyit nézel ki belőlem? - kérdezem, csalódottságot mívelve. Hát, azért ez a dolog ennél többről szól!
- Na, már csak ezért utánanézek!- Kacsintok rá, és kezet nyújtok neki- Ha lesz tehenem, leszerződsz, rendben? - csak a formalitás kedvéért- Kezet rá!
Fogalmam sincs, milyen jogszabályok vonatkoznak a haszonállat tartására, de attól tartok, nem lesz Suzy nálam tehenészlány. Legalábbis, amíg a városban élek...
Elmegyek egy másik szenvicsért, de menet közben gondolok egyet és inkább elcsomagoltatom, későbbre. Suzy is meglepődik, neki volna türelme várni.
- Elteszem későbbre. Így jobban fog esni a fagyi...- Ó, csak nem elfelejtette máris? Pedig az ő ötlete volt!
Suzy szeme azonban ismét felragyog, és már ezért a csillogásért öröm emlékezni...
- Ha visszamegyünk az egyetemhez, onnan csak egy ... hajításnyira van.
Suzy máris csacsog, kezembe adja a kezét, így lépdelünk visszafelé.
- Vannak kedvenceim, de mindig a választék alapján döntök: hol édeskésebb, hol savanykásabb ízeket részesítek előnyben...- előre nem tudom, mit kérjek...

//Jut eszembe, képzeld, Harkányban lehet kapni levendula ízű fagyit! Azt hittem, behalok, amikor
megláttam!//
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyKedd Júl. 21 2015, 00:24

Pislog párat, de nem Sebastian miatt, azt sejtette.
-Öhm... nem, csak egyszerűen a tanárok java itt nem tanár elsősorban. Felkért szakember. Mint Sebastian barátod. Drayton ha jól tudom tolmács, kinn élt Franciaországban. Én grafikusművész vagyok, de sok a színész, riporter, műsorvezető, cégvezető... kevesen hivatalos tanárok, én csak arra értettem. Az oktatás inkább plusz dolog.
Mosolyog, úgy sejti félreértették.
-Elmehetünk, érdekel milyen tésztaételek vannak, biztos lesz olyan, amit még nem ettem!
Szeret új ételeket kóstolni, mondhatni egyik hobbija.
-Hm. Akkor te olvastál ilyen könyvet? Váó...
Tényleg nagyon odafigyelt a másik arra a cicára szó se róla.
-Nem, többet is.
Mosolyog, de inkább titkolózóan, elvégre szerinte a másik remek apuka lesz. Felelősségteljes, játékos... de ezt csak nem mondja így el!
-Húhaaa... hát jó... kell vennem köténykét meg fejkendőt ha így lesz!
Adja a kezét, majd nevetgél, reméli nem lesz tehene a másiknak, csúnyán felsülne a fejéssel.
-Jó, ahogy gondolod.
Nem érti miért esne jobban a fagyi, de elfogadja. Lehet ezt a szendvicset telekérte hagymával hmmm.
-Akkor jó, akkor nincs messze nagyon!
Hirtelen megint rájött a fagyiehetnék, de rögvest szindróma.
-És inkább a sima gyümölcsösök, vagy inkább az ilyen süti, meg joghurt, meg vattacukor, meg ilyen ízek a nyerőek?
Elvan ő, most nehéz nem a fagyira gondolnia...

//Jah én tudtam hogy van, csak azt nem hol! xD Lizzy véleményén vagyok xD Nem kéne xDDD//
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyKedd Júl. 21 2015, 01:14

Rögtön kiderül, hogy az egyetemi oktatással nem vagyok tisztában, mert Suzy értetlenül néz rám.
- Ah..., értem...- mondom zavartan, elvégre ezt buktam- Sosem gondoltam végig ezt rendesen...- vallombe, kissé pirulva. Az ember mindig tanul valami újat.
Felkapom rá a fejem, hogy annak ellenére, hogy Sebastian mennyire nem volt szimpatikus neki, mennyire sokat tud róla. Bólintok, hogy az értesülései helyesek.
A hangulat nem változik meg közöttünk. A tésztaház lázba hozza megint.
- Fel sem tudom sorolni, legalább 100 féle tészta van, de komolyan!- bizonygatom, mintha szükség lenne rá.
Kitérünk Nora etetésére is, mert háziállatot tartani is felelősség, ahogy az etetése is.
- Hát persze! Elvégre hozzám szegődött..., én is felelősséggel tartozom érte!- Nora is vigyáz rám, teszem hozzá gondolatban. Olyan édes, amikor elém szalad, amikor felkéredzkedik, amikor dorombolva bújik a kezem alá!
- Ajánlom, remélem is!- billegetem a mutatujjam fenyegetésül, a-a, ezt ne csinálja, mert meggyűlik velem a baja! De a szemem elárulhatja, csak ugratom.
Szeretek belenézni a szemeibe. Nyíltak, tiszták, érdeklődők. És olyan nagyra tudja őket nyitni, az az érzésem, be tudna szippantani rajta keresztül, ha akarna.
- Hm, csini leszel!- mosolyodom el. Máris látom, hogy fonatban van a haja, a végében pántlika lóg, és két kézzel fogja maga előtt a teli vödröt, mert eggyel nem bírja el... Akarok egy tehenet!
Suzy úgy nyújt kezet, nem is sejti, milyen gondolataim voltak az imént. Hát... Elkésett, hogy átgondolja, ha tehenem lesz, ő a kis cselédem, a nap 24 órájában fogom foglalkoztatni, és neki csak Norára lesz gondja meg a tehénkére (esetleg rám is, de ez még ködös...)
Veszek még egy szendvicset, de elrakatom (nem a hagyma miatt), holott meg tudnám enni azonnal. A fagyi azonban nem esik jól, ha már teli a gyomrom. Ez tapasztalat, bár az okát én sem értem. Ráadásul így megvan a "vacsim" is. Legalábbis azt gondolom, mást már -ezen a szendvicsen kívül- nem fogok enni.
- Semmi sincs messze, ha jó a társaság...- az Egyetem épülete innen kb 20 percnyi séta, a fagyizó az épületek mögötti utcában van. Mondjuk, az is egy nagy háztömb, de szerencsére, van még rá idő.
- A gyümölcsöseket szinte mind szeretem. A töményebbek közül a gesztenyét, kókuszt, vaniliát... sokfélét. Te is biztosan sokfélét szeretsz, ha mindig mást választasz, nem? - Vannak ízek, amiket nincs bátorságom kipróbálni, annyira bizarrnak tűnnek. És bizony, ilyen a vattacukor is.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 23 2015, 22:45

- Áh, nem egyértelmű annyira. Azért vannak itt is akik csak ebből meg a publikálásból élnek.
Mosolyog a másikra, mert látja hogy zavarba sikerült hoznia, hiába nem akarta. Ő csak elmagyarázta, hogy általában így van ennél az egyetemnél, meg még párnál.
-Száááz, húha… sosem fogok döntésre jutni, mit egyek…
Biggyeszti le az ajkát, de aztán már nevet is. Valószínű aznap máshova nem mennek és ott is kell kezdeni. Csak fél óra azzal megy majd el, hogy végignézi a kínálatot.
-Igen, de sokan nem ennyire körültekintőek. Maximum megkérdeznek valakit akinek van cicája és ennyi…
Mosolyog kedvesen, mert szerinte ez nagyon figyelmes és kedves dolog. Felelősségteljes lett teljesen a szemében a másik most már teljesen.
-Ah, gondolom, igazi tehenészlány!
Bár fogalma sincs az milyen, de ha már a másik azt mondja csini lesz benne.. odatenné magát hogy úgy is nézze ki mint egy vidéki leány.
-Ez igaz, tök gyorsan megy az idő… ami végül is nem baj, csak így meg kevésnek tűnik… de nem baj így minden napra jut még valami!
Kuncog, elég szórakozott, de talán erre már az elején rájött Josh is.
-A vanília neked tömény? Nekem a kókuszos a kedvencem, legalábbis az egyik. De igen, én szeretem a legtöbbet, mindenfélét meg szoktam kóstolni, de egy gyümölcsöset általában kérek… Meg ha van valami fura, akkor azt. A rágógumi ízű például vicces volt, meg volt valami brutál csokis, ami szerintem chilis volt, vagy nem tudom, de sírva ettem meg, úgy égetett. De finom volt azért!
Nevetgél, ő szeret kóstolgatni, meg egyszer miért ne? Lehet valami extra jót talál.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyPént. Júl. 24 2015, 03:27

Kedvesen nézek Suzyra, hogy menteni próbálja a helyzetet, de valóban ciki, hogy semmit sem tudok az egyetem működéséről. Pedig! Pedig mg a legjobb barátom is itt dolgozik! Hát miféle barát vagyok én? (Jóhiszeműek feltételezhetik, hogy azt hihettem, Sebastian csak részmunkaidőben dolgozik az egyetemen, de az ő esete kivétel)
- Ó, dehogynem! Választasz gondolkodás nélkül, és aztán lassanként végigmegyünk mind a 100-on. Vagy kezdheted mindjárt az egyessel...- hm, 100 nap, 100x tészta. Egymás után uncsi lenne, de mondjuk hetente 1x, az száz hét...- Ha heti 1x eszel ott, két év alatt kivégzed a kínálatot!
Meglepődik azon, hogy nem csak a saját (és az ő) étkeztetése fontos számomra, hanem a macskámé is.
- Ahány embert kérdeztem, mind mást mondott... Ezért vettem inkább egy szakkönyvet!- ez a biztos nem? Mégiscsak nagyvárosban élünk, az emberek kis részének van háziállata, és ezeknek töredéke tudja pontosan, mikor mit kell csinálni...
- Oltások, féreghajtás, bolhanyakörv, sampon, kaja... szórakoztatás!! Haha, nagyon fontos ám!- érdemtelenül vagyok magasztalva , nem kéne azért csodálni, ami a dolgom. (Az a mosoly sokat elárul!)
- Bizony! Már el is képzeltelek!- vallom be neki. Nincs ezen mit szégyenkezni. Fel sem merül bennem, hogy ne tudná, milyena tehenészlány-viselet. Már csak poénból meg kéne lepni vele egyszer, gondolom el, s aztán el is felejtem (talán...)
- Igen..., remélem- mosolygok rá. Akaratlanul játszotta kezemre a lehetőséget- Tudom, hogy korai még megkérdezni..., de akkor találkozunk holnap is?
A fagyizó felé tartunk, még van arra idő, hogy nyaljunk valami hideg édességet, és közben mi is lehetne az egyik téma, mint a fagyi?
- Igen, mert...édes! és mert a gyümölcsös, joghurtos fagyik könnyűek, puhák, szinte folyik a tölcsérben és szétolvad a szádban... A vanília, csoki, puncs, kókusz pedig szinte össze van meredve, az ember nyelve elfárad, ahogy nyalja...- á, mondanom kell valamit, ez jut eszembe.
- Belesírni egy fagyievésbe? Te jó ég!- nevetek, elképzelve a helyzette, de nem rosszmájúan. Hát, nem biztos, hogy ilyen élményekre vágyom, de Suzy sem halt bele. Nem az evési próbákról szól ez a hét? Magamban elhatározom, nem csak szokványos ételeket fogok fogyasztani, hanem kísérletezgetni fogok, mint Suzy.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyPént. Júl. 24 2015, 22:58

//Seb csak vendégtanár egyelőre, meg szerintem az is marad, szóval az részmunkaidőnek tekinthető, nem tévedett Josh <3 //
-Húúúú... szerintem mire a végére érnék megutálnám a tésztát...
Szalad ki a száján, majd elneveti magát. négy hónapig csak tésztát enne szinte. Ebédre legalábbis. Aztán mondja a másik hogy heti egy alkalom se rossz bááár akkor az idő ami necces, nevet is.
-Hogyan lesz az emberből törzsvendég?
Kérdezi, de mintha valami újság szalagcímét olvasná, majd nevet tovább.
-Értem. Bár a tapasztalat által lesz biztos, mit is ehet a te cicád konkrétan nem?
Aztán felsorol egy csomó mindent, na jó hamar meggyőzik hogy kell az a könyv! Nevet is.
-Nyertél, nyertél!
Suzy tehenészlányságán szintén derülnek, kicsit kikerekedik a szeme, hogy el is képzelték ahogy beöltözik.
-Képzelem! Szeplőket is kaptam az orromra?
Nevetgél, neki valamiért az úgy kell oda a képbe.
-Miért ne találkoznánk?
Kérdez vissza meglepődve. Gondolja belement volna a hétvégébe, ha már holnap sem akarná látni? Buta fiú.
-Igen? Én nem érzem a különbséget... vagy csak nem fáradok el benne...Biztos gyorsabban behabzsolom mint te és nem zsibbad el a nyelvem a hidegtől a végére!
Kuncog, ki tudja? De ő tényleg nem érzett eddig különbséget állagra, de lehet most már fog, hogy figyeli.
-Hát na igen, Pete kiröhögött kétszer is. De adott zsebkendőt is, így nem nyomtam az arcába a csípős fagyit.
Aztán még elmesél pár fagyis történetet, amik szerinte mókásak voltak, meg pár érdekességet, milyen fagyit kóstolt (pl sajttortásat, madártejeset, vodkásat, zöld teásat...). Szép lassan a fagyishoz is megérkeznek, van némi sor, de Suzy rögtön fellelkesül.
-Együnk olyat, amilyet még nem ettünk, vagy nagyon régen ettünk, mit szólsz?
Reméli lesz olyan, de miért ne lenne?
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptySzomb. Júl. 25 2015, 00:05

//Annyira tudtam, hogy megvédesz magamtól! :DD//

- Akkor egyél havonta egyszer, az... nyolc év! - jaj ne, én minden másnap is tudnék tésztát enni!
- Mármint a tésztaházban? Vagy általában? - váratlanul ér a kérdés, pislogok néhányat- Gondolom, a rendszerességen alapul. Például minden szombaton kettőkor megjelenek XY étteremben. A második hónapban már számítanak rá, hogy megyek... Ha már megkérdezik, a látnak-e a jövő héten, ugyanazt azt asztalt kérem-e, lefoglalják-e a részemre, már törzsvendég vagyok. Gondolom én. Szerinted?- lehet hogy másképpen is lehet.
A cicám etetése kapcsán én lepem meg Suzyt, hogy mennyire kiműveltem magam a témában.
- Ez necces téma, Suzy. Tudod, a cicák képesek elfogadni az embertől a kaját, még akkor is, ha érzik, az nem hasznos a számukra. Bíznak az emberben, főleg, ha látja, azok is megeszik, amit ők kapnak, holott az ember gyomra egészen másképp működik. És azt te is tudod, mennyi ételízesítőt, tartósítót eszünk meg mi is?!- Ha Norán múlna, még az asztal lábát is megenné.
- Versenyeztünk?- aztán kacsintok. Értem én, de ez akkor is aranyos beszólás volt. Mármint az övé.
A cicámnak házi tej, tehénke, fejőlány... Ó, egyre szebb képeket szeretnék festeni Suzyról!
- Ó, micsoda ötlet! Hajlamos vagy rá?- hajolok kissé közelebb, mintha most venném először szemügyre makulátlan bőrét. Sötét a haja, csodás kék a szeme (nem a világosabb fajta), elvileg nem kéne, hogy szeplős legyen. De milyen szexi lenne már!
Az idő múlásáról jut eszembe (bár butaság), és fel is hívja rá a figyelmem.
- Csak kibiztosítom magam. Hátha ezt is elfelejtetted már, mint a fagyizást!- vágom ki magam előtte, ugratva, hogy feledékeny egy kicsit.
- Akkor majd megmutatom!- hihetetlen, hogy neki nem tűnt fel, mennyi különbség van fagyi és fagyi között! Még hogy fáraszt a fagyizás? Na csak nézze meg... (Utóbb a nyalás is eszembe jut, de Suzyval kapcsolatban még nincsenek pajzán gondolataim)
- Ő nem azt ette? - Pete. Említette már ezt a nevet, de ki is ez neki? Nem vagyok képben.
Aztán történetekkel szórakoztat, némelyik nagyon aranyos, a másik vicces, remekül szórakozunk. Nekem nincs ilyen sok történetem, de néhányat én is mesélek. Kevésbé szórakoztatóak.
- Benne vagyok. De most én fizetek!- mondom kissé szemrehányóan Suzynak. Az ebédnél igencsak zavarba hozott, hogy kifizette a részét, amikor én hívtam meg.


// http://haerdekel.hu/a-11-legfurcsabb-izu-fagylalt/  Na tessék, mit találtam! Kéretik ebből választani!//
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 EmptyVas. Júl. 26 2015, 03:23

Látszik a fején hogy az milyen rengeteg idő.
-8 év? Neeeeeeeem, hát rég elfelejtem mi volt az elején, kezdhetném elölről! Sosem lenne vége!
Nevet, ennek is van előnye, de na! A következő kijelentéssel viccelni próbált, de komoly válazt kap, így azon is nevet.
-Erre utaltam, elvégre ha minden nap ott ennék, de akár minden héten!
Nevetgél, ez aranyos volt!
-Rengeteget, ma már alig van egészséges dolog, minden tartósított, vagy mesterségesen érlelt... mondhatni hormonkezelt, nem kiakasztó? De azt nem tudtm hogy a macska csak azért megeszik valamit mert te adod neki... azt hittem inkább ösztönlények.
Ezzel nem lebutázta a macskákat, csak hát állat, jobban hallgat az ösztöneire mi jó neki mi nem, ellentétben az emberrel.
-Mi mindig, nem vetted még észre? Folyton én nyerek!
Nevetgél, csak bolondozik.
-Nem tudom, ki tudja, azok csak úgy megjelennek ripsz-ropsz!
Sosem figyelte mennyire szeplős, kislányként volt neki, de kinőtte... De lehet csak elbújtak, ki tudja, rafinált dolgok ezek!
-Neeeeem, na neeem!
Nevet, azért ezt nem felejtette el, a fagyit is csak azért mert jól lakott.
-Jó!
Biztos van fagyi és fagyi között különbség, de ő nem arra figyelt hanem az ízekre általában.
-Áh, ő nem próbálgatós. Sima csoki-vaníliát szokott kérni, nem szereti a túl édes dolgokat így marad a biztosnál. Meg sem kóstolta, mert csak nevetett rajtam.
Legyint vidáman, Pete maradi típus. Vagy inkább, ha valami jó, elégedett vele, nem újít. Csak ha épp őrült kedvében van vagy bánatos.
Suzy mesél aztán mindenfélét, Josh szintén, ő remekül elvan velük, nem tűnik úgy, ne szórakozna jól. Persze a fagyisnál keresi a kihívást, Josh benne is van így még abban is belemegy meghívják. Majd visszahívja, nem csinál belőle dilemmát. A szemrehányást látványosan nem érti, csak néz a nagy szemeivel, de ahogy a fagyishoz érnek szinte repül is. Rögtön nézi a kínálatot, van pár extrém is.

//Azta xD Va amúgy sör fagyi is meg hagymás is xD//
-Húú... kukoricás fagyi... te szereted? A zöld teás finom! De olyat már ettem! Szóóóóval kérek egy nagy adag kukoricát, jó? Te milyet eszel?
Pörög fel megint kicsit, lóg a másik karján ahogy időközben belekarolt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első nap! ~ Josh && Suzy   Az első nap! ~ Josh && Suzy - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Az első nap! ~ Josh && Suzy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Lauren & David első találkozás
» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
» Az első munkanap (Zin és Joshua)
» Az első (igazi) randi Eleevel
» The date Suzy-Quentin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-