Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptySzomb. Május 09 2015, 18:43

- Trin, nekem már halvány lila segédfogalmam nincs róla, hogy mit, hol és mikor. - rázom meg a fejem.
Aztán elballagunk az edzőterembe. Körbenézek. Pedig mondtam, hogy nem szeretem a gépeket, mert olyan lélektelen az egész. De úgy tűnik most mégis ez jön.
Kockahas.
- Olyan ez az egész, mintha egy éjszaka alatt megpróbálnál engem átformálni. - nézek rá. - De ez azért eléggé lehetetlen küldetés.
Leveszem  apólót, mert ha ebben akarok hazamenni, akkor jobb, ha nem lesz rajtam, még elájulnának, akik a közelembe kerülnek.
- Mit javasolsz, mivel kezdjek?
Ha már elcsalt ide, és "igazi" edzést ígért nekem, akkor tegyen is javaslatot, most ő a tréner, vagy mi.
Olyna haj de nagy lelkesedést nem érzek ez iránt, de amikor kiléptem az albi ajtaján, elhatároztam, hogy ezt az estét Tinnel töltöm, belépek a világába, ő lesz a vezetőm. Tapasztalatnak mindenképpen tökéletes.
Vissza az elejére Go down
Trinity Grenville
Trinity GrenvilleVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Zenész, énekes
Hozzászólások száma : 86

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptySzomb. Május 09 2015, 20:51

Összevont szemöldökkel nézek feltéve magamnak azt a kérdést, hogy "he? mivan?", mert egyáltalán nem értem, hogy Chris miről beszél.
- Mit hova, mikor, merre, hol? Miről beszélsz? - nem tudom, hogy miről van szó, így én is többféle kérdést felteszek, ami így eléggé kacifántos lehet, de hátha sikerül majd rájönnöm, hogy mire gondolhat.
- Figyelj, nem lehetetlen. Mondjuk ma nem esel át sok változáson, csak edzősködni van kedvem és nincs kivel - válaszolom az átalakításra. Egy éjszaka alatt azért... nem tudom, legalább négy órán át kellene edzenie, hogy legyen is rajta valami, aztán banánturmixot kellene itatnom vele, ami nem lenne tanácsos most sörre.
Leveszi a pólót, én meg nem is zavartatom magam, láttam már férfi felsőtesteket, nem dobtam el az agyam egyiktől se - bár nem is arra hajtok én, hogy izmos pasim legyen, mert tök mindegy, ha a személyisége hajlandó ezen túlmutatni.
- Fekpad, nyomunk párat. Hány kilót bírsz el? - kérdezem, aztán megvárom a választ, és amikor válaszol is, akkor mutatom, hogy feküdjön csak le szépen.
- Lehetetlen, hogy leejtsd a sújokat, mert itt leszek alattad... izé, feletted - teljesen megbotlik a nyelvem. De ha arról van szó, hogy edzés, akkor még részegen sem ejteném rá a súlyokat másra, és ez alkalommal sem fogom.
Vissza az elejére Go down
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptySzomb. Május 09 2015, 21:19

Trin bájosan őszinte. Igazából élő játékbaba kell neki, akivel éppen edzősködhet.
- Nem tudom, Trin, még soha nem próbáltam ilyesmit. Mondtam, hogy nem járok edzőterembe. - vonom meg a vállam.
Aztán elkap a kisördög, és gyorsan felkapom, majd le is rakom hamar.
- Na, akkor téged elbírlak. Ebből kiindulhatunk.
Persze ez csak egy tréfa, mert nyilván ennyit illik elbírni.
- Azt még tudom, hogyan kell ide felkászálódni, de mire figyeljek? - kérdem aztán, miközben elhelyezkedem.
Az előbbi rosszkedv, vagy tompaság már elmúlt, most megint optimistán tekintek előre, ez egy kaland, sok-sok újdonsággal, nem kell mást tenni, csak élvezni.
Trin sincs tejesen formában, azért rajta is látszik, hogy ez az este másképp kezdődött.
- Ah, még sose nyomtam fekve. Na, most elvileg innod kéne, nem? - pillantok rá vigyorogva.
Én sem vagyok már teljesen ura a kedélyemnek és a nyelvemnek, de még a mozdulataimnak talán. Viszont újabb probléma adódik: amint vízszintebe kerülök, elönt az álmosság.
Vissza az elejére Go down
Trinity Grenville
Trinity GrenvilleVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Zenész, énekes
Hozzászólások száma : 86

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptySzomb. Május 09 2015, 21:31

Meglep, amikor felemel, de csak jóízűen nevetek, mint egy kisgyerek, akit az apukája az ölébe kapott, hogy jó magasra dobja. Nem tudom azt se, hogy körülbelül hány kiló lehetek, de az izmokkal együtt biztos elérem a hatvanat. Engem elbír, oké, de azért mégse rakok fel neki hatvan kiló súlyt. Elég lesz a húsz is, ha fekve kibír annyit nyomni.
- Na, most itt vagy, egy edzőterembe, drágám, szóval... - ne értse félre a drágát, azon imádkozom, mert sok embert szoktam így hívni. A lány ismerőseimet is - amiből elég kevés számmal akadnak - , általában lenyuszizom, leszívezem.
- Figyi, itt fogd meg - mutatom neki a helyet, aztán odarakom a kezét, hogy körülbelül vállszintben legyen, vagyis ahhoz mérten vállszélességben. - Aztán már innen csak leemeled és megpróbálod egyenesen nyomni, majd vissza a mellkasodhoz - ha megcsinálja, közben fogom a súlyzót középen, nehogy magára ejtse. Az eléggé egy kellemetlen dolog.
- Nekem innom kell? - pislogok rá, mert meglep a kérdés. Attól függ, hogy mit kell innom, meg minek. Aztán észreveszem, hogy Chris kicsit kezd kábulni, szóval visszarakom a súlyokat a helyére.
- Hé, babám, el ne aludj itt! - pofozgatom meg gyengéden. Jó, elég szerintem a becézgetésekből, mert még tényleg félreérti. Nem tehetek róla, tényleg elég őszinte vagyok, és tényleg így szoktam hívni az ismerőseimet.
Vissza az elejére Go down
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptySzomb. Május 09 2015, 21:41

Hát Trin se kapcsol már túl gyorsan. A pofozgatás nem segít, legszívesebben oldalt fordulnék és elaludnék, bár ez az izé ágynak kicsit keskeny.
- Csak a korábbi játékunkra utaltam. Mondtam valamit, amit még nem csináltam, te meg már igen.
Trin közben elveszi tőlem a súlyzót, ami ellen nem tiltakozom, pedig úgy vélem, ki tudom nyomni.
- Mi lenne, ha ezt az edzősdit elnapolnánk valami más időpontra? - vetem fel bizonytalanul. - Szerintem akkor többet ki lehetne hozni belőle.
Amíg a válaszára várok, még mindig fekve körbenézek a teremben. Egészen más perspektíva, sok rúd, és huzal erdeje vesz körül. Ugyanakkor kicsit olyan, mint egy kínzókamra, bár ide önként járnak az emberek, saját maguk sanyargatására. A végeredmény pedig általában pozitív, ellentétben a középkori módival.
Vissza az elejére Go down
Trinity Grenville
Trinity GrenvilleVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Zenész, énekes
Hozzászólások száma : 86

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptySzomb. Május 09 2015, 22:33

Leesik. És tényleg!
- Eeee, most nem! Én is kérdeztem valamit, például, hogy mikor voltál utoljára nővel, és mégsem válaszoltál, kedves Christian - vigyorgok rá, aztán megfogom a kezét, hogy segítsek neki innen felállni.
- Mire gondolsz, hogy többet is ki lehetne hozni belőle? - szóval szeretne ide járni hozzám edzeni, hogy kigyúrjam? Én megteszem, csak kérnie kell, aztán már talál is rá egy kis ürügyet, hogy itt legyen, nem kell kertészkednie.
- Habár szívesen megnéznélek, miközben füvet nyírsz - hopp, ez hangosan kicsúszott a számom, pedig csak gondoltam rá. Hangosan rácsapok a számra, aztán a homlokomra, hogy de egy idióta vagyok. Igen, mellé még az is elvárható akkor, miközben én napozok és nézem, ahogy a gyepem nyírja, néha-néha odajön egy tálcával, amin vár rám egy tál friss eper meg egy kókuszos koktél. Nyami.
Vissza az elejére Go down
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyVas. Május 10 2015, 11:04

És nem felejtette el! Megakadok az amúgy sem intenzív mozdulatsorban,m amit éppen végzek, sóhajtok egyet, aztán inkább a második kérdésre felelek először.
- Ennél csak többet lehetne kihozni belőle. Szerintem a verés a piálás meg a késői óra együtt erősen lenyomja a teljesítményemet, a lelkesedésemről nem is beszélve.
Felkelek végre arról az edzőpadról, illetve már nem fekszem rajta, hanem ráülök.
A következő mondattól először megakad a lélegzetem, aztán egy széles vigyor kúszik fel a képemre, ahogy szájon csapja magát.
- Ez ma már nem az első elszólásod! Freud erről egy egész könyvet írt, vagy inkább többet. A tudatalattid dolgozik, kombinál, és néha átveszi az irányítást. Na, akkor most válassz, mit szeretnél! Elmondjam, mikor voltam utoljára nővel, vagy lenyírjam a füvet?
Az én gátlásaim is eléggé meggyengültek már, és végül is ez nem akkora titok, mint a munkahelyi szex, amit meg már kifecsegtem.
Vissza az elejére Go down
Trinity Grenville
Trinity GrenvilleVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Zenész, énekes
Hozzászólások száma : 86

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyVas. Május 10 2015, 13:12

Egyetértően bólogatok, hogy többet ki lehet ebből hozni, mert tényleg azzal lehet a baj, hogy a lelkesedését is letörtem... vagy én, vagy az alkohol, bár nem ivott megfelelő mennyiséget ahhoz, hogy azt mondhassam rá, hogy ki fog dőlni.
- Neked szerintem inkább pszichológusnak kellett volna menned, mintsem filozófia tanárnak - jegyzem meg. Még a végén teljesen kivesézi a személyiségemet és többet fog tudni rólam, mint én magamról. Bár ahogy szoktak terjedni a pletykák is, teljesen alaptalanul, elvileg ők többet tudnak másról, mint a pletyka áldozata maga. Például ha rólam azt mondják, hogy hozzámentem egy pénzes vén faszihoz, akkor azt mondom, hogy de jó, hogy ezek többet tudnak, mint én! Szerencsére itt nehezebben terjednek a pletykák, azért csak egy nagy világban élünk.
- Nem lehetne mindkettőt? - választom azt is, hogy elmondja a kérdésemre a választ, meg azt is, hogy lenyírja a füvem.
- De a fűnyírást csak reggel, és szeretnék egy koktélt is, miközben süttetem a hasam a napon - teszem hozzá, ha már kigondoltam.
- Persze ehhez az is kell, hogy reggel itt legyél. Nagyon haza kell vigyelek most, amit nem tudok megoldani hirtelen, vagy megelégszel azzal is, ha itt alszol? Van vendégszobám, kettő is, itt a nappali is akár, meg valahol ilyen biszbasz. Aludhatsz velem is, mert kurva szar egyedül aludni - igen, szerintem tényleg a tudatalattim. Megint pislogok. Este már nem vagyok a magam ura, pláne ha egy kicsit ittam is.
Vissza az elejére Go down
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyVas. Május 10 2015, 13:30

Mivel egyáltalán nem izzadtam le, felkelek, elballagok a pólómért, és visszaveszem.
- A filozófia és a pszichológia tulajdonképpen összefügg. Mert mindkettő a emberi elmével foglalkozik, annak a működésével, és a gondolkodás eredményével. Van, akinek világmegváltó eszmék születnek a fejében, van, akinek meg tévképzetek. - magyarázom el közben a helyzetet.
A póló rajtam, szerintem nincs más dolgunk itt az edzőteremben. Trin megint adja a formáját.
- Tudtam, hogy ezt fogod válaszolni, kis telhetetlen! - bökök feléje az ujjammal, és vigyorgok, mint egy fakutya. Azt hiszem nálam most jött el az alkoholból a vidulós fázis.
De aztán hamar választ, méghozzá a fűnyírást. Akkor a további kitárulkozástól megmenekültem. A koktél említésére már tényleg nagyon kell nevetnem, mert elképzelem a helyzetet.
- Pálmalegyező van itthon? - kérdem, mert ehhez már csak az hiányozna.
A fűnyírással nincs semmi gond, majd meghalok egy kis zöldért magam körül, az albi egy eléggé sűrűn beépített városrészben van. Otthon is szerettem füvet nyírni, a frissen nyírt gyep szerintem csodás. S nem, ha a hazajutás problémás, akkor nem akarok most ennek nekiveselkedni, rázom is a fejem, aztán a vendégszoba említésére meg bólogatok. Csak az egy ágyban alvás említésére komolyodom meg egy kicsit.
- Na, nem, ahhoz túl régen voltam nővel. - felelem morcos képpel, és aztán még bosszúsabb leszek, amikor rájövök, hogy most mégis ide lyukadtunk ki végül. - Jó lesz a vendégszoba, köszönöm.
Erről ennyit. Végül is nem mondtam meg, hogy mikor volt az akkor.
Vissza az elejére Go down
Trinity Grenville
Trinity GrenvilleVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Zenész, énekes
Hozzászólások száma : 86

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyVas. Május 10 2015, 13:52

Én telhetetlen? Van benne valami, talán, de csak próbálom a helyzetet lazítani. Igazából, ha megismered Chris-t, az az első benyomásod, hogy unalmas, de amikor egy kicsit többet beszélsz vele, rájössz, hogy laza arc, még partizni is szívesen elvinnéd.
Szélesen elvigyorodom.
- Lehetséges, hogy van. Ha nincs, akkor meg nem tart sokáig beszerezni egyet - elképzeltem a helyzetet, ahogy legyez, mint ahogy az egyiptomiakat tették annak idején. Hmmm, Trin, a Queen Beast. Királynősen napozgatnék, nézném, ahogy nyírják a füvem, és innám a koktélom... ahh, nincs is jobb földi élet ennél! Amúgy is, ki mondta, hogy a szórakozáshoz feltétlenül kell pénz? Ha már elbeszélgetsz valakivel egy jót, elmentek sétára, már maga az egy szórakozás.
Felnevetek.
- De kis félős vagy! Szerintem amint vízszintesbe kerülnék, rögtön be is aludnék, szóval nem kellene amiatt aggódnod, hogy bármit is tennék veled, hacsak véletlenül nem akarod - bár még ezen is elgondolkodnék, mert nem vagyok olyan, legalábbis azt hiszem. Nem harapok, csak ha akarják, ilyen ez.
- Akkor tuti vendégszoba? - azért rákérdezek. A fűnyírás meg egy olyan dolog, hogy már úgyis ráférne a gyepre, és akkor nekem sem kell vele bajlódnom.
Vissza az elejére Go down
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyVas. Május 10 2015, 14:12

Én most kivételesen nem magamat féltettem. Vagyis de. De nem úgy. Ebbe jobb, ha most nem bonyolódom bele. Trin a megismerkedésünk után pár módon már kifejtette, hogy akkor se kellenék neki, ha én lennék az egyetlen férfi a közelben. Most, hogy kicsit becsiccsentett, persze mást mond, de ezt inkább betudom az alkoholnak. És amúgy is, alig négy órája ismerjük egymást.
Nyilván ettől aludhatnánk egy ágyban, vagy nem aludhatnánk. És abban nem vagyok, teljesen biztos, hogy ha én befeküdnék melléje, akkor aludnánk-e. De ennek vagy közben, vagy másnap reggel lennének meg az árnyoldalai.
- Igen, vendégszoba. - bólintok hát.
Ha eléggé konkrétak a szándékai, akkor ezen most akár meg is sértődhet, de még inkább ez, mint a másik irányú sértődés.
Vissza az elejére Go down
Trinity Grenville
Trinity GrenvilleVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Zenész, énekes
Hozzászólások száma : 86

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyVas. Május 10 2015, 14:26

Nem, komolyan nem volt semmi hátsó szándékom. Ezzel inkább őt féltettem, vagy félteném, ha azt mondja, hogy rég volt köze nőhöz, mert lehet, hogy gondol egyet az éjszaka és... na, igen.
- Rendicsek - felelem, mert nem akarom én ezt továbbhúzni, nehogy tényleg úgy gondolja, hogy sántikálok valamiben. Aludtam én már egy ágyban a zenekarom tagjaival, velük elég volt, mert úgy aludtak, mint a mormoták és nekem nem sok helyet hagytak... meg képesek arra, hogy rádfeküdjenek.
Szóval felvezetem a vendégszobába, ehhez ugyanis az edzőteremből is fel kell menni, meg még a nappaliból is fel kell menni egy lépcsőn.
Belépek vele a vendégszobába, ami közvetlenül az én szobám mellett van.
Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 FtLc7VTy
- Ha szükséged van bármire, érezd magad otthon, lent van a konyha... meg a szomszéd szobában én is. Ha reggel hamarabb kelnél fel, mint én, légyszi, majd rángass már ki, köszi - nem árt, ha én meg elalszok, bár az ritkán fordul elő. Azt se tudom, mennyi lehet az idő, de biztos éjfél után.
- Na, jóéjt! - intek, majd én is elvonulok a saját területemre... reggel meg jön, ami jön. És tényleg lenyiratom a füvem.
Vissza az elejére Go down
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyVas. Május 10 2015, 21:09

- Jó éjt!
Amint Trin magamra hagy, lehuppanok az ágyra, és kb. amint a fejem a párnára ér bekövetkezik a képszakadás, amit egészen reggel fél hétig tart. Nem, nem aludtam ki magam teljesen, de már évek óta ekkor kelek, megszoktam. Az első, amit érzek, hogy nincs az a fura feszülő túlnyomás a fejemben, se zsongás, de zsibbadás az arcomon.
Miután megtalálom a szemüvegem az ágyon magam mellett, és megállapítom, hogy nem feküdtem rá éjjel, tehát ép, felkelek, és elindulok a mosdóba. Trin azt kérte, hogy ébresszem, de egy kósza ötlet azt sugdossa  a fülembe, hogy ennek is adjam meg a módját. Az arcom a tükörben is sokkal jobban néz ki. Némi mosdás után leballagok, és megkeresem a konyhát, felderítem a hűtő tartalmát, és egyéb felderítő tevékenységet végzek, majd nekilátok a meglepetésnek.
Kb. húsz perc múlva egy tálcán omlettel, és gyümölcslével baktatok felfelé, és úgy nyitok be Trinhez. Bár lehet ez neki túl korán lesz, és hozzámvágja a kispárnáját, ha felkeltem, de hát ő kérte.
- Jó reggelt!
Vissza az elejére Go down
Trinity Grenville
Trinity GrenvilleVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Zenész, énekes
Hozzászólások száma : 86

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyHétf. Május 11 2015, 14:53

Nem kerül sok erőfeszítésembe, hogy elaludjak, persze mielőtt ezt megtenném, felveszek magamra egy laza inget, mert általában abban alszok... 
Szépeket álmodom, persze mivel olyan hulla vagyok, hogy nem tudom ezeket szabályozni, így hamar be is alszok.
Reggel arra ébredek, hogy valaki bejön az ajtón... legalábbis hallom ezt, de a tudatomig nem jut el, hogy tényleg így van. A hasamon alszok, a szóra pedig felemelem egyik karom, hogy intsek egyet.
- Megyek, apa! - hogy miért ezt mondtam, nem tudom, de mintha az ő hangját hallottam volna. Aztán feltápászkodom az ágyban, és meglepetten veszem észre, hogy Chris az. Reggelivel.
- Ahh, jó reggelt! Ez nem az én feladatom lett volna? - persze az ölembe húzom a reggelit és nekilátok, mert az éjszaka alatt korgott a gyomrom és kellemetlen érzés. Örülök neki, hogy otthon érezte magát, általában nem szólok azért, ha a barátaim a hűtőben túrkálnak. Amúgy is azt mondják, hogy a haverok csak szimplán elvannak, de a barátaid úgy érzik magukat nálad, mintha ott élnének. Mondjuk én a haverjaimnak se fogom megmondani, hogy mit csináljanak. Ami jól esik, azt próbálják ki és azt eszik.
- De köszönöm! - nem tart sokáig, hogy meg is egyem. - Te legalább ettél már? - leteszem a tálcát, aztán kiszállok az ágyból, hogy a zuhanyzóba vessem magam, mert innen nyílik egy ajtó oda, nyilván érti a szándékaimat, hogy én most pancsolok, de öt perc leforgása alatt kész is vagyok. Sminket nem nagyon dobok az arcomra, hétköznapokra csak a szempilláimat emelem meg, nem vetekedek sok szépséghibával.
- Amikor azt kérdezted, hogy nem e veszek fel gondozót vagy kertészt, úgy értetted, hogy fizessek is érte? Ha masszírozni tudsz, azért fizetek is! - milyen kedves ajánlat.
Vissza az elejére Go down
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyHétf. Május 11 2015, 15:57

Az apa megszólításon rendesen meglepődöm, de azért a tálca épségben eljut az ágyig.
- Gondoltam egy koktélivós, pálmalegyezős napnak így kell kezdődnie, egy ágyban elköltött reggelivel. - válaszolom aztán a következő kérdésre.
Trin elfogadja a reggelit, bár eleinte aggódtam, hogy esetleg vega, vagy hasonló diétán van, de a hűtő tartalma alapján ezt aztán nem tartottam valószínűnek.
- Igen, még odalenn, köszönöm.
Magamnak megelégedtem a zabpehellyel, mert a tegnapi nap után valahogy most a gyomrom volt a leggyengébb láncszem. Az, hogy tojást egyek, fel se merült. Mire kettőt pislogok, Trin el is tünteti a reggelit, és  elvonul zuhanyozni. Éppen indulnék kifelé a tálcával, de szóval tart.
- Az ember mindig csak saját magát nem tudja masszírozni, a többi általában gyerekjáték, mert csak el kell képzelned, hogy neked mi esne jól. Pont az kell a másiknak is.
Bizonyos dolgokat nem kell túlbonyolítani. Nyilván egy hivatásos masszőr jobb hatásfokkal dolgozik, és képes valamilyen szinten gyógyítani is a mozdulataival.
A tegnapi enyhén alkoholgőzös hangulatot sikerült kialudni, ma már tiszta a fejem, és viszonylag stabil a kedvem. Igaz éjjel egyszer felriadtam arra, hogy a támadásról álmodom, de csak egy pillanat volt rájönni, hogy erről szó nincs, és már aludtam is tovább. Reggel még nem is emlékeztem erre, csak most ugrik be az a pár pillanatnyi rémület.
Vissza az elejére Go down
Trinity Grenville
Trinity GrenvilleVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Zenész, énekes
Hozzászólások száma : 86

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyHétf. Május 11 2015, 20:33

Chris már megint hozza a formáját, ugyanolyan, mint amikor akkor volt, mielőtt ivott volna. Elgondolkodom, hogy neki a lazasághoz akkor mindig innia kell? Na meg most inkább oda terelődik a gondolatom, hogy nem sokára el kellene ugranom a kocsiért. Nem azzal van baj, hogy nem tudom Christ hazavinni, mert van még egy terepjáróm - igen, megszállottja vagyok a nagy kocsiknak, jobban bejönnek, mint a sportkocsik, amiknek le van csapva a tetejük vagy a seggük.
- Ahh, most annyi minden jól esne! Nem is győzném felsorolni - lehet lenne rá időm, csak Chrisnek nem lenne rá energiája, hogy végighallgassa, és nem tudja nekem megadni mindezt. Az a probléma, hogy a pénz nem boldogít, ahogy mondanám, mert azon nem lehet megvenni azt, ami belül úgy tesz boldoggá, mint mondjuk egy barátság. Hála az égnek oda nem fajulok, hogy a pénzemből drogot vegyek, egyszerűen csak szórakozom belőle, ami elég ahhoz, hogy ne legyenek unalmas hétköznapjaim.
- Na, a fűnyírás ráér egyébként, majd felhívlak valamikor, hogy kirángassalak az unalmas hétköznapjaidból és ha persze te is szeretnél valamikor lógni egyet. Hazavigyelek most? - nem tudom, meddig akar maradni, de nem is sürgetem, felőlem nyaralhat is.
Vissza az elejére Go down
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyHétf. Május 11 2015, 20:47

Trin már megint valahol máshol jár, ahogy a válaszát hallom.
- Én a masszírozásra értettem. Mindegy.
Ez a lány félig mindig el van varázsolva, néha meg teljesen. Néha teljesen elbeszélünk egymás mellett. Néha ez egyáltalán nem véletlen, mert szelektív érzékei vannak: csak az jut be, ami átmegy egy szűrőn.
Aztán törli a mai programot szőröstül-bőröstül. Most áldom a megérzésemet tegnap este, hogy ne bonyolódjak semmibe, mert ma reggelre már más szelek fognak fújni.
- Nem, kösz, azt hiszem hazasétálok. Legalább kicsit megismerem a városnak ezt a részét is. - felelem.
Jobban esne most már egyedül maradni. Túl sokáig voltunk együtt, túl hirtelen. Nem szoktam hozzá a társasághoz, főleg így ivással és egyebekkel fűszerezve.
Vissza az elejére Go down
Trinity Grenville
Trinity GrenvilleVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Zenész, énekes
Hozzászólások száma : 86

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyKedd Május 12 2015, 11:01

Igen, biztosan megszűrtem, hogy mit akarok hallani, vagy nekem ebből a mondatból mi esne jól, mert aztán Chris közli, hogy a masszázsra értette. Én is arra értettem, mi másra?!
- Biztos vagy benne? Az éjszaka nem hiszem, hogy nagyon megjegyezted, merre kell menned, úgyhogy eltévedhetsz, ráadásul Luitól eddig egy óra az út, plusz még egy hozzád, ha nem több - felajánlom még egyszer ezzel, hogy elviszem, de ha nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy elsétál, akkor nem erőltetem. Persze ebben benne van az is, hogy én, mint nő és mint mindenki jó barátja, aggódom mások épsége miatt, mert ki tudja, hogy út közben megint ki támad rá, mert feltűnik neki, hogy gyenge láncszem.
- Egyébként már sokkal jobban nézel ki - értem ezt a foltokra, amit tegnap kapott a galád férfiútól. Még két nap, és teljesen elmúlik.
Vissza az elejére Go down
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 EmptyKedd Május 12 2015, 11:28

Trint meglepi az ötletem, és persze aggódik is.
- Nem jegyeztem meg, hogy merre jöttünk, de nem is lényeges. Nem akarok visszatalálni Luihoz. A város magasabb épületei alapján szoktam tájékozódni, meg az égtájak szerint. Tudom, hogy hosszú lesz, de éppen ez a lényeg: túrázom egyet. Mivel ez nem egy dzsungel, vagy egy sivatag, ha elfáradok leülök, vagy beülök valahová, és iszom valami üdítőt, aztán mehetek tovább.
Pillanatnyi erőkifejtésben nem vagyok bajnok, de kitartásban annál jobb. A gyaloglás engem kikapcsol, megnyugtat, és zavartalanul tudom közben őrölni magamban az éppen aktuálisan foglalkoztató filozófiai kérdéseket. Tehetném ezt otthon is az ágyon tespedve, de az nem ennyire egészséges.
- Igen, én is láttam reggel, hogy jobb a helyzet, és még egyszer köszönöm, amit értem tettél!
Ha Trin nem tartóztat tovább, akkor elköszönök, és elindulok hazafelé.

//Köszönöm a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin   Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Se herceg, se fehér ló, de valakit talán megmentenek - Chris és Trin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» We won't run and hide - Hale & Trin
» But tonight we dance - Noel & Trin
» Let's just wait until the morning light - Noel & Trin
» Be my twin at the roller coaster - Kili & Trin
» Derült égből villámcsapás - Diego & Trin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-