Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian   Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptyHétf. Május 18 2015, 12:03

- Előtte az egyetemi koleszban laktam. Sajnos filozófiából elég kevesen akarják korrepetáltatni magukat, szóval nem. Még amikor levéltárban dolgoztam a suli mellett, akkor voltam legközelebb a szakmámhoz. Különben ilyen gyorséttermi melóm volt, meg újságkihordás, ilyesmik, amiből fenntarthatod magad.
A szülők a tandíjat fedezték, abban benne volt a koleszköltség is, a kajára valót kellett csak előteremtenem. A vége felé már meglepően ehető dolgokat is tudtam készíteni a kolesz lepukkant konyhájában. Minden jó valamire, még az önmagunkra utaltság is. Amúgy valószínűleg itt is elég sokáig még egyedül leszek.
Szóval Sebi is kb. annyit tud az előző tanárról, mint én, és kb. ugyanazokat a verziókat gyártotta le hirtelenjében, ami nekem is eszembe jutott.
- Igen, ennek a városnak a veszélyes, hogy sose tudod, ki az, aki hallgató a lányok közül. - nevetem el magam. - Nem lehet csak úgy felelőtlenül belevetni magunkat az éjszakába. Mondjuk, ez amúgy sem szokásom.
Viszont nem kezdhetem mindig úgy az ismerkedés, hogy "egyetemista vagy"?
- Nem, erről nem beszéltünk. - rázom meg a fejem, az igazgató említésére. - Meg másról se nagyon ...
"Jó napot, örülök, hogy itt van", kézrázás, kitessékelés. Kb. ennyi volt a bemutatkozó beszélgetésünk. Nem is vágytam többre.
A nadrágom egészen megszáradt, hála a kellemesen meleg időjárásnak. Hamarosan szabadulhatok innen. Nem mintha kellemetlen lenne a társaság, de lassan, azt hiszem, mindent megbeszéltünk, ami jelenleg érdekes lehet.


A hozzászólást Christian Archer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 21 2015, 10:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian   Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptySzer. Május 20 2015, 21:56

-Hmm, de a tapasztalat, az tapasztalat, a lényeg hogy akkor nem is az első melód! A tanárságba meg belejössz, jó lehetsz ha szakmai tapasztalat nélkül is felvettek, csak erre gondolj! - Vigyorgok, szerintem simán belelendül majd, tanítani amúgy is öröm.
-Na igen, ne is mondd, fura volt viszont találkozni a suliban, óra keretein belül egynémely leánnyal. - Vigyorgok, elvégre Elee meg Aubrey... ugye. Vagy Demi, ahhaa.
-De, bele lehet, maximum lesz egy mindent tudó összemosolygás. - Mondom ezt sokat sejtetőn, hogy nem a levegőbe beszélek, hanem meg lehet ezt oldani így is. Bár Demi vicces volt a pirulással, főleg hogy ő szedett fel engem anno, nem fordítva kivételesen.
-Nem is kell sokat, én se kezdtem el regéket mesélni, de ő sem anekdotázott. Valahogy fura is lenne, de tisztességes és korrekt volt, nekem ennyi elég hogy kedveljem.
Közben míg ő szárogat én is megiszom a teám, el is mosom és elteszem a bögrém.
-Nem ugrasz haza átöltözni? Lehet jobban járnál. Vagy nem tartasz benn váltó ruhát? Nekem csak melegítőm van, de ha kell, odaadom, talán jó lesz. - Bár szerintem kicsit magasabb nálam, de lehet még így is jobban jár.
Vissza az elejére Go down
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian   Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptyCsüt. Május 21 2015, 10:16

Ebbe a variációba bele se gondoltam, hogy valaki először csajozik, aztán tanár lesz, és a tanítványi között van olyan, akivel már volt dolga. Látszik, hogy egy pillanatra elkap valami nosztalgia, vagyis beránt valami emlék inkább. Aztán megcsóválom a fejem, és egy fanyar, kicsit ironikus mosollyal szólalok meg.
- Hát nem is tudom, mi lenne, ha belépnék a terembe, és azt látnám, hogy mondjuk a legutolsó barátnőm ott ül a diákok között. Szerintem az első egy-két percre garantáltan megkukulnék, ami még a jobbik eset, merthogy értelmes mondat nem jönne ki a számon, az is biztos.
Ez még viccnek is rossz. Nem mintha haragban váltunk volna el, de mégis... mégis... fura lenne, no.
Nézem a nadrágomat.
- Jah, mindjárt megyek haza, mára már végeztem. Kösz, nem kell csere. Szerintem még pár perc és már nem lesz feltűnő a folt. Annyira ...
A váltóruha viszont jó ötlet. Amilyen kétbalkezes vagyok, nem ez lesz az utolsó eset, hogy valami baj történik a szerelésemmel.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian   Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptyVas. Május 24 2015, 14:27

-Jaaaaj, ugyan már! Különben is, ha nem haraggal váltatok el nagy baj nem lehet nem? - Vigyorgok, ha úgy vesszük az első komolyabbnak mondható barátnő a kollégám jelenleg. Kicsit furcsa, de én örülök is neki, elvégre sok a szép emlék.
-Ahm, ha te mondod... de... mondjuk ne nagyon állj le beszélgetni a folyosókon. Mármint megteheted, addig is szárad de... - Mosolygok, annyira nem fog megszáradni.
-De bárki kérdezi fogd rám, én voltam a béna, nem fogom tagadni. - Kacsintok, nekem nem teher, megesnek munkahelyi balesetek nem?
-Húh, nekem viszont mennem kell, előbb kezdünk, hogy átérjek a másik melóba... nagyon örültem Chris, szerintem még összefutunk, már ha nem kezdesz el gondosan kerülni! - Nevetek, adom neki egy kézfogásra is.
-De ha ráérsz itt, vagy fotószakkörön is megtalálsz, fogunk menni egy kiállításra is, ha van kedved gyere. Kinn van a plakátja. - Mosolygok, elvégre nem csak diákok jöhetnek, ha ráér akkor jöjjön, szerintem a diákok is örülnének.
Ha nem ellenkezik össze is pakolom a holmim és elindulok tanítani, nekem még van egy órám.

//Köszi Very Happy Írok Pmet Smile //
Vissza az elejére Go down
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian   Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 EmptyVas. Május 24 2015, 15:03

- Jaj, nem, nincs harag. Az egyetemen voltunk együtt, és amikor mindketten egyszerre végeztünk, és munkát kaptunk az Államok két ellentétes részén, akkor úgy döntöttünk, hogy elválnak útjaink, és ennyi. Addig sem terveztünk hosszú távra, csak ott voltunk egymásnak, ha kellett. Ettől függetlenül valahogy engem zavarba, hogy olyasmiket tud rólam egy diákom, ami elvileg nagyon nem tartozik a tanár-diák iszonyba.
Az, hogy fogjam rá a malőrt megmosolyogtat, de soha nem folyamodnék ilyesmihez.
Én is készülődöm, összeszedem a holmimat, berakom egy hátzsákba, és megpróbálom úgy rendezni, hogy ne gyűrődjenek nagyon a lapok, mert utálom a gyűrött papírt kézbe fogni, és dolgozni vele.
- A szakkörre el fogok nézni mindenképpen. Jó munkát, Sebastian!
Ő el órára, én meg haza. Remélem senki nem szór ránk átkokat, amikor belép ide, és felfedezi, mit is műveltünk.

//Én is köszönöm!//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian   Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nem láttál semmit! ~ Christian és Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-