Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Lionel epilógja (Lio-Liz)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Lionel epilógja (Lio-Liz) Empty
TémanyitásTárgy: Lionel epilógja (Lio-Liz)   Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyKedd Feb. 10 2015, 21:38

Közvetlen azután, hogy eljövök Liától, taxiba vágom magam. Ott átgondolom a dolgokat, mit, hogyan, miből. A maffiának már elintéztem az ügyet, de a pénz még megvan, ez elég ahhoz, hogy kiutazzak és pár napig ellegyek. Vár megint a régi énem és életem. Persze most még csak ott tartok, hogy mindezt elhatározom és kaparom magam össze.
A kocsiban nem őrjöngök és itt se tehetem meg. Megint egy elfojtás. Hiába rontok be az ajtón úgy mint egy tulok, igazából nem rombolni van kedvem.
Majd valahogy nyersen megmondom a másiknak, hogy győzött. Gyakorolnom kell az újra szemétséget, sőt sokkal durvábbnak kell lennem. Gyenge voltam, rést ütöttek a páncélon és kezdhetem elölről építeni. Pedig már rég nincs nyugodt önmagam, csak az maradt meg, aminek tud még valami fájni.
Kell néhány perc, gondolkodni, úgyhogy megcélzom az ágyat és lerogyok rá. Csak azt viszem majd, ami feltétlen szükséges, vagyis a laptopom, néhány gatyát, jobb ruhákat. A többi...majd megbeszélem Lizzel mit csináljon velük, adja pl el, legalább lesz pénze belőle, úgyis kereshet új társbérlőt.
Leülök az ágyra, tenyerembe temetem az arcom. Koncentrálok... Úgy érzem nem bírok beszélni, mert hatalmas gennyes kelés nőtt a torkomban. Majd néhány perc múlva, akkor kinyögöm, hogy:
- Elköltözöm
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lionel epilógja (Lio-Liz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel epilógja (Lio-Liz)   Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyCsüt. Feb. 12 2015, 20:16

//miért a koliba írtál? Albérletben lakunk XD//

Ülök az asztalomnál, tanulok. Mivel magolok valami baromságot, nem szól a zene, koncentrálok. Észlelem hogy Neo megjött, de csak odapillantok rá egyelőre. Olyan mint szokott... bár. Nem, inkább ideges. Biztos megint a főnöke. Egyszer véletlen említette de nem úgy tűnt kedveli. Szóval tanulnék tovább, de mikor megszólal felfogom, hogy nagyobb a gáz, mint hittem. Lassan nézek rá, majd fejem a testem is követi ahogy kifordulok, hogy szemben üljek vele.
-Miért? - Kérdezek csak ennyit, de érezni meglepett és nem vagyok vidám. Már tökre megszoktam ezt a hülyét, de komolyan, fele bér, megcsinálja amit kell, tartotta a szavát, mittom én... már megszoktam hogy itt van, megszoktam hogy van velem valaki aki... normális. Egy csendes állat most is, látom ideges de nem csinál semmit. Mondjuk nem félek attól hogy bántana, sosem adott rá okot hogy ezt kéne hinnem.
Vissza az elejére Go down
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Lionel epilógja (Lio-Liz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel epilógja (Lio-Liz)   Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyHétf. Feb. 16 2015, 21:02

// Basszus tényleg. Így lehet?//

ALBÉRLET


Még mindig alig akarom elhinni, hogy felültettek. ENGEM! Ezek után, hogy ismét kudarcot vallottam és nem voltam elég kegyetlen, vagy megengedtem magamnak, hogy időnként váltani tudjak. Ide csak azért jöttem, hogy összepakoljak, vakkantsak valamit barbienak, aztán eltűzzek, mintha sosem jöttem volna vissza. Világosan látom mennyire rábasztam.
- Mert
Hörgöm az ujjaim közt, de érzem, hogy ez sokkal elesettebben hangzik, mint szeretném. Magánügy, eleve is el akartam.
- Nem kellett volna ide visszajönnöm, helyrehozok egy tévedést
Szűröm ki a fogaim közt.
- Keress mást és a cuccaim add el.
Nemrég vettem egy mini tv-t, hogy meccset nézzek, igaz rászoktam az online közvetítésre és csak kevésszer kapcsoltam be, de modern készülék, d' Abo meg a maffia jól fizetett. Össze kell szednem magam és angolosan, nem megtörten távozni, vagy lejjebb égetni magam még valaki előtt. Csak pár perc, rendben leszek, majd a repülőn, ott már...jó lesz.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lionel epilógja (Lio-Liz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel epilógja (Lio-Liz)   Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptySzer. Feb. 18 2015, 20:39

//Szerintem senkit sem fog zavarni xD//

Nézem, hogy eléggé rossz napja lehetett, valamitől besokallt, lehet a főnöke, semmi jót nem néznék ki abból az alakból. A következő szavait viszont extra homályosak. Vajon értenem kéne? Arra jutok nem biztos.
-Lio... Tudom hogy nem kedvelsz, meg folyton csesztettük egymást, de én kedvellek annyira hogy érdekeljen mi van veled. A cuccaid majd elviszed, ne viccelj. Héj... én meghallgatlak. Valaki szemét volt? - Kérdezem finoman, halkan, nem akarom azt higgye faggatom, de látom hogy maga alatt van és érdekelne mi lelte. Nem vagyok egy agyturkász lélekbúvár, de meghallgatni megtudom. Érezheti is a hangomon, nem csak udvariaskodom, tényleg aggódom mi lelte.
Közelebb is megyek kicsit a székkel jelezve figyelek, hallgatom, ha véletlen jól esne pufognia, akkor nekem lehet, nem vagyok pletykafészek vagy hasonló. Meg ha elköltözik, végül is mindegy neki, nem? Kétlem hogy hívogatni akarna.
Vissza az elejére Go down
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Lionel epilógja (Lio-Liz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel epilógja (Lio-Liz)   Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyVas. Feb. 22 2015, 12:12

Nem igaz, hogy nem kedvelem. Elviselem.
- Nincs veled bajom.
Hangzik a vallomás, ez már nálam az. Igyekszem morózusra venni, egy lágy "kedvellek" nem illene hozzám főleg most, hogy erősítenem kell magam.
- Nem tudom, elmegyek a kontinensről, nem viszek sok cuccot. Igazából már rég el akartam, csak d' Abo, a főnököm...akadályozott.
Valaki szemét volt? Végülis... Bár nem azért megyek el mert egy nő felültetett, csak utolsó csepp a pohárban, az csak egy bizonyíték, hogy nem kellett volna érzelmi szintre fejlődnöm.
- Az. Egy nő.
Bököm ki, bár finom nincs minek. Hol érdekli ez őt? Hol tudna segíteni? Már d" Abo sem állíthat meg, ideje azzá válnom, akinek lennem kell, rendesen!
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lionel epilógja (Lio-Liz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel epilógja (Lio-Liz)   Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyVas. Feb. 22 2015, 22:31

Ó, micsoda új hír, ennyi idő után kiderül ő is teljesen elvisel engem mint én őt, ezt is megéltük. Vagy csak annyira rossz a kedve hogy már ez sem érdekli, mondja amit hallani szeretnék? Áh nem.
-Hát mert egy rohadék... nem szimpatikus, bocs, de a hideg kiráz tőle ha látom valami címlapon. - Fintorgok egy sort, nem is értem miért neki dolgozik... biztos jól fizet.
-Áh... - Na jó, nem titkolom, hogy meglep a dolog. EGY nő. Nem úgy amblokk a női nem, meg ilyesmi, egyetlen egy.
-Nem is tudtam hogy van barátnőd... de figyelj, én nem védem a női nemet, sok csaj van akik szemetek és nézz magadra Lio. Simán találsz akárkit, ha nem csak vicsorogsz hanem mosolyogsz. Tudom hogy rossz mert valamiért mégiscsak őt választottad de... hidd el, simán találsz jobbat is, emiatt nem kell elköltöznöd. Legalábbis... én örülnék ha maradnál. - Ha már vallott vallok én is. Szeretek vele lakni akkor is ha sokszor bosszant. De korrekt és normális, hol találok még egy ilyet??
-Amúgy... mit csinált? Megcsalt? - Uhh az tudom hogy fájdalmas, hát én ne tudnám? Nem tudom akar e erről beszélni, de nekem anno segített kiönteni a lelkem, elhordani mindennek Briant, hátha neki is könnyebb lenne, nem tudom. Ő pasi, de ember is, szerintem az emberek hasonlóak ebből a tekintetből.
Vissza az elejére Go down
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Lionel epilógja (Lio-Liz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel epilógja (Lio-Liz)   Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyPént. Feb. 27 2015, 12:22

Félmosolygom Abo "hírnevére"
- Az, valamiért belémzúgott és csak úgy elintézte, hogy ne hagyhassam el az Egyesült államokat
Csettintek szemléltetésképp. Összeszedem magam annyira, hogy az ágy alól előrántsak egy utazót.
- Volt. Nézd Liz, nekem nem egyszerű ez az egész, nem nyílok meg az embereknek, nem engedek közel senkit, lemondtam egy csomó fontos dologról miatta, mármint
Hogy a tökömbe magyarázzam?
- Elbasztam azzal, hogy ide visszajöttem, elpuhultam. Megfogadtam valamit régen és ahhoz kellett volna tartanom magam, nem...lelkizni, érted? Én nem vagyok az a fecsegő, lelkizős fajta, úgy érzem, hogy ezzel összeomlott az énképem. Mert megtettem és ő megcsalt, hát persze. Érted életemben nem beszéltem senkivel őszintén, még a legjobb barátommal se teljesen, erre, amikor eljutok arra a pontra, hát megcsalnak. Nyilván azt érzem rábasztam, hogy nem is kellett volna soha kinyitni magam, hogy vissza kell térnem a...rohadékhoz.
Jah mint d' Abo... Liz sem kedvelné a rohadék Liot, nem úgy alakítanám magam, hogy valaha valaki is kedveljen, nem ez volt a terv.
- Találsz jobbat.
Vetem oda, majd hajigálni kezdem a táskába a cuccaimat. Érzem kiszáradt a szám és ott a gombóc is, de megpróbálom leszarni és majd gyorsan elhúzni, mielőtt olyat látna, ami egy életre összetörné benne a Lio képet, vagy bennem.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lionel epilógja (Lio-Liz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel epilógja (Lio-Liz)   Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyKedd Márc. 03 2015, 23:32

-Fúj... már bocs, nincs bajom a melegekkel effektív, de... téged békén hagyhatna, elég undorító húzás tőle... minek hiszi ez magát? - Ráncolom a homlokom, nem is tudtam... nem csoda ha sokat volt feszült Lionel, most így belegondolva.
Hallgatom a monológját, valahol megértem azért... én sem nyílok meg könnyen, pláne nem egy olyan srácnak, aki amolyan randi gyanús. Mint Sebastian...
-Tudod Lio, könnyebb páncélt húzni, na meg ijesztő engedni és pofára esni meg olyan hogy szétvernéd mindenki fejét aki telibevigyorog a képedbe mert nincs jobb dolga... de... már az tök nagy szó, hogy egyáltalán megpróbáltad! Szard le a csajt, egy olcsó kis ribanc ha nem bír a vérével és nem elégszik meg veled, komolyan. Bár elég nagy nőcsábász vagy tegyük hozzá, hát mibe telik neked estére összeszedni valakit? Lehet el se hitte hogy mennyi mindent tettél érte... olyannal kezdj legközelebb aki figyel rád rendesen. - Magyarázom, de érezni együtt érzek vele. Én is utólag rájöttem, Brian egyáltalán nem figyelt rám, meg is csalt, legalább két csajjal... párhuzamosan. De hogy fiúban is van ilyen példa, már hogy a csaj ilyen szemét, az ritkább, Lio nagyon beletenyerelt, igencsak sajnálom érte. Az sem tetszik hogy pakol, próbálom megenyhíteni.
-Menjen a p.csába az a kis cafka, komolyan, megtépem, csak mond meg a nevét, nehogy már miatta elmenj! Komolyan, könnyebb ha nem látod és nem hallasz felőle én ezt megértem, de basszus, én már tökre megszoktalak, mást nem akarok elviselni magam körül, nekem te vagy a szobatársam... - Mondom elkeseredetten, mert tényleg úgy megtépném azt a csajt komolyan... (főleg ha tudnám miatta volt Lip maga alatt... uhuhuhhh, nem maradna haja).
-Nem maradnál legalább kicsit, amíg átgondolod meg ilyenek? Nem kell semmit csinálnod itthon, csak... gondolkozni ezen, hmm? - Próbálkozom, hátha, közben mellé megyek, mert ha nagyon csökönyös, akkor segítek neki. Ha mindent csak beleb.sz a bőröndbe tíz sem lesz elég...
Vissza az elejére Go down
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Lionel epilógja (Lio-Liz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel epilógja (Lio-Liz)   Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyCsüt. Márc. 05 2015, 16:49

Poén, hogy Liz így kiakad d' Abon, de már nem akutális, belátja, hogy tök felesleges az országban tartania.
Ezt se hittem volna bazzeg, hogy így, itt kötök ki Barbie mellett, hogy neki kelljen vigasztalnia. Remélem nem hiszi, hogy majd bőgök neki egy sort és attól mindben rendbe jön, magammal van bajom, én basztam el, minek nyíltam ki, nagy dolog egy frászt, sose kellett volna, max megdugni, ahogy az elején akartam. Persze neki hiába magyaráznám, az jólesik, hogy mennyire kiakad.
- Nem kezdek, jól mondtad, tudok szerezni bármikor, bármennyit. Nem is maga a csaj a legnagyobb baj, ha csak ő lenne nem mennék el, de már rég el akarok, csak d' Abo feltartott. Egyszerűen bebizonyosodott, hogy valamit én gondoltam jól, nem kellett volna visszanyomnom ide a pofám, ennyi.
Folytatom a pakolást, csak a legszükségesebbeket viszem, a többi marad neki, legalább lesz pénze.
Rohadt édes így, cafkázik, meg káromkodik, de nem miatta megyek, nem csak Lia az oka. Ha csak ő lenne maradnék, vösszedugnék mindenkit.
- Ő csak utolsó csepp volt a pohárban, van valami nagyobb gáz, vili? Nem maffia, nem ilyen sötét ügy, családi, de nagyon gáz. Apám csinált valamit, amiért ki kéne nyírnom, mármint szó szerint, de...
Érzem, hogy a fejem lehanyatlik.
- Gyenge vagyok. Itt minden csak hátráltat
Piszmogom, aztán közelebb jön, megölelem.
- Nincs mit átgondolni, ez nem mai ötlet, csak d' Abo hátráltatott, mindig megszívom a buzikkal. Hagyok itt pénzt, hogy néhány hónapig még ellégy egyedül, amíg nem találsz másikat. Fel a fejjel, nálam csak jobb lehet.
Kész a csomag, többet nem is vihetek, nem szállhatnék gépre, csak bizonyos kg alatt lehet ugye.
- Búcsúcsókot?
Kap egy utolsó Lio-féle sármőr félmosolyt. Halál komolyan kérdem, végülis.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lionel epilógja (Lio-Liz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel epilógja (Lio-Liz)   Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyCsüt. Márc. 05 2015, 23:10

-Hmm... Hát... én ha az elején nem is de mostanra nem bántam hogy visszanyomtad a pofád... - Mondom szomorúbban, mert ez az igazság. Úgy megszoktam ezt a csendes állatot itt mellettem, erre most elmegy világgá.
-Oh... az... más. - Szeppenek meg, mert tény, családról sosem beszélgettünk, nem is sejtettem hogy ez lehetne a baja. Úgy fest annyira dühös az apjára hogy tőle akar inkább távol lenni. Durva.
-Azt nem hiszem. De... ki tudja, ki kell próbálnod, ha segít... megérte. Ha nem, még mindig visszajöhetsz. - Már a városra értem, ki tudja én itt leszek-e, bár engem is felkereshet. Ami meglep hogy... megölel? WTF?! Mi van?
Csak pislogok mint egy hal és meg se moccanok, nem tudom hirtelen mire vélni, de mivel szomorú, így arra jutok, komolyan jól esne neki egy baráti összeborulás, hát viszonzom, megsimogatom a széles hátát.
-Nem kell Lio, neked jobban kell, elvégre... elköltözöl ki tudja hova. Vannak ott kapcsolataid? Ha nem... jól fog az jönni. És nekem te voltál jó, annyi hülye van, franc akar keresgélni. - Húzom a szám, hogy én boldogabb lennék ha maradna, de hát... lehet ezzel őt szívatnám.
Aztán csak elmosolyodom, olyan hülye. Persze próbálkozásnak jó volt, látszik is a fejemen hogy ezt gondolom.
-Hiányozni fogsz. - Mondom míg kicsit összepréselem a szám, hogy nincs mit tenni, el kell engedjem. De tényleg hiányozni fog azt hiszem.
-Tudod a számom, ha bármi van vagy kell... tudod. - Na ebben nem vagyok ász, az érzelmes búcsú izékben, de akarom hgy érezze, vagyunk annyira jóban, hogy zaklathat, ha akar. Halál komolyan, neki megengedem.
Vissza az elejére Go down
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Lionel epilógja (Lio-Liz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel epilógja (Lio-Liz)   Lionel epilógja (Lio-Liz) EmptyPént. Márc. 06 2015, 13:38

Fura ízlése van a szőkének, de azért jólesően mordulok, ez lehet egy kis röhögés-féle is.
Nem akarok erről beszélni, de úgy látom megérti és nem erőlteti a dolgot.
Nem ismer annyira, hogy meg tudja határozni engem mi hátrtáltat és mi nem.
- Persze
Mondom arra, hogy bármikor visszatérhetek. Ki tudja, talán felkeresném, egész más pozícióban lennék. Az ölelés lehet sok neki, ezen csak vigyorgom, ahogy a hátsimogatáson is.
- Fenét, ne félts.
Ledobom a pénzes borítékot a volt ágyamra, én d' Abonál meg a Maffia melóval megszedtem magam annyira, hogy ellegyek. Ez a búcsúajándék, ha már a csókot nem akarja. Pedig nem tudja mit hagy ki. Kapcsolataim? Nem túl pozitívak, ez megint olyasmi, amivel nem terhelem.
- HOgyne, megoldom, rossz pénz nem vész el.

Elvigyorodom arra, hogy hiányozni fogok neki.
- Tudod mit? Nekem is, megszoktalak.
Elviselem, nálam már az is nagy dolog. Tudom a számát is.
- Kösz. Vigyázz magadra Liz! Rendes csaj vagy!
Biccentek, felkapom a csomagok és kisétálok az életéből, a házából neki, mindenkinek. Most már nem állítanak meg a reptéren, elhagyom az Államokat, folytatok, valamit, valahol máshol. Ez a fejezet lezárult.

// köszi Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Lionel epilógja (Lio-Liz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel epilógja (Lio-Liz)   Lionel epilógja (Lio-Liz) Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lionel epilógja (Lio-Liz)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lionel Anderson
» "A szökés" Phoenix és Lionel
» Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában
» ...valami nincsen rendben ~ Lionel
» Fuss, ha kedves az életed Sebastian&Lionel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances kollégium :: Archívum-