Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Dean Evans EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Dean Evans EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Dean Evans EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Dean Evans EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Dean Evans EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Dean Evans EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Dean Evans EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Dean Evans EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Dean Evans EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Dean Evans EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Dean Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dean Evans
Dean Evans
Hozzászólások száma : 5

Dean Evans Empty
TémanyitásTárgy: Dean Evans   Dean Evans EmptySzomb. Dec. 17 2011, 20:18

Dean Evans 2nm32w
Dean Evans

-

"think of me in the depths of your despair"

Neme: férfi
Kor: 21
Kar és Szakirány: Marketing Kommunikáció - Üzleti marketing
Évfolyam: Harmadik

Előtörténet:
- 1989. május 16. - New Yorkban, Manhattanban született
- Apja: Jason Evans, Anjya: Elizabeth Smith
- Szülei a felsőbb tízezerhez tartoznak, így mindig meg volt mindene
- Egy elit óvodában kezdte meg „tanulmányait”
- Erről nem sok emléke van már, de arra emlékszik, hogy volt egy lány, akibe már akkor is szerelmes volt
- Szintén New Yorkban járt általános iskolába is.
- Jó kapcsolatot ápolt a társaival, persze voltak páran, akikkel nem jött ki túl jól, de ez nem csak az ő hibája volt
- A középiskolában, - ahová egyébként a gyerekkori szerelme is járt – végig szinte kitűnő volt.
- Már itt is marketinget tanult, és itt is szerette meg.
- Végzős gimisként jött össze ezzel a lánnyal. Elsöprő szerelem volt, és nagyon szerették egymást, azonban a fiúnak döntenie kellett. Vagy ott marad, vagy egyetemre megy. A karriert választotta.
- 2008-ban sikeres felvételi vizsgát tett a Frances University of Communication-re.
- Azóta itt folytatja tanulmányait.

A karakter jelleme:
Kedves és jó indulatú még az idegenekkel is, de ha egyszer valakiben csalódnia kell, onnantól már szinte lehetetlen vissza szerezni a bizalmát. Sokat mosolyog, talán ez az egyik fő fegyvere. A nők mindig beadják a derekukat mikor megvillantja hófehér vigyorát.
Alapvetően pontos és precíz, szeret mindent százegy százalékkal megoldani. Kissé önfejű, és öntörvényű, ami néha elég sok galibát okoz neki.

Szerepjátékos példa:
Leoltottam a lámpát és az órára pillantottam. Fél tizenegy volt. Az ablakhoz sétáltam és körbenéztem. A város – mivel hétvége volt – kezdett lassan nyugovóra térni. A lámpák már égtek az utcán, és a lakásokban is, hiszen sötét volt. Szerettem az ablakomat. Talán ez volt az egyik legjobb ablak a házban, mert éjjel ide az utcáról alig szűrődött be némi fény. Ez is csak az udvarban álló öreg tölgyfának volt köszönhető, amin még mindig ott lógott a régi hintám, amin apa hintáztatott kisgyerekkoromban.
Az ablakomból nyugodtan felmérhettem az utca felé eső részét teljes titokban. A szomszéd ház ablakába is átláttam. Most költöztek be új lakók, akiket még csak nem is ismerek. Tudom viszont, hogy van két gyerekük. Egy tíz év körüli kisfiú, és egy velem körülbelül egykorú lány. A lány szobája pont az enyémmel szemben van. Bár be van húzva a függöny, kisebb árnyékok ettől még kivehetők. Felemeltem az ablak zárjaként funkcionáló kis pöcköt és kinyitottam az ablakot. Azonnal megcsapott a befelé áramló fülledt meleg levegő. Egyszerűen imádom a forró nyarakat. Nincs is ezeknél jobb. A medence szélén, vagy éppen benne süttetni a hasamat…
Kimásztam az ablakon és leültem a tetőn. Lelógattam a lábam a tetőről. A fa egyik ága átlógott hozzám. Nem sokkal mellettem helyezkedett el. Sóhajtottam egyet, és a következő pillanatban már macska módjára ugrottam át a szemközti faágra. Végig sétáltam a fa vékony ágain és a szomszéd ház felé vettem az irányt. Mikor elég közel értem a háztetőhöz, nekirugaszkodtam és összeszedtem minden erőmet és szarvas módjára szökkentem át. A lány ablakához sétáltam és leültem előtte. Nem mozogtam különösebben, csak nézelődtem, hogy vajon mivel tevékenykedhet. Egyszer csak észrevette, hogy valaki van az ablakában, így odasétált és gyanakodva elhúzta a függönyt. Mikor meglátott, megkönnyebbülve konstatálta, hogy csak egy macska ül az ablaka előtt. Elmosolyodott, és kinyitotta az ablakot.


A játékos: Úgy gondolom, nyitott vagyok mindenki felé, és szívesen játszom, úgyhogy mindenki írjon. Nem tudom, még mit írhatnék ide, szóval szerintem ezzel zárom soraimat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Dean Evans Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dean Evans   Dean Evans EmptySzomb. Dec. 17 2011, 21:14

Hahó Mosolyfiú!

Nagyon meggyőző az előtörténeted (főleg ha a sok nullára gondolok amit a bankszámlád rejtegethet). Very Happy Ó, mily csodás teazsúr, még szaktársak is vagyunk, ez már aztán csakugyan nem lehet véletlen! Wink
A karakterlapodat elfogadom!
Egyetlen egy kikötésem lenne: küldj nekem egy másik keresztnevet. Tudom, nincs benne a szabályzatban, de Nate-ünk már van, és nem szerencsés két ugyanolyan nevű karakter. (Úgy is megoldhatod, hogy a karaktered középső neve marad a Nate, de kérlek, keress egy másikat, amin szólíthatjuk, és küldd el nekem privátban, én pedig megváltoztatom neked a kellemetlenségek elkerülése végett.)

Miután ezzel megvagy, és én megváltoztattam, foglalj avatart, iratkozz a rendszerbe, ha kollégista vagy akkor kérj szobát, nézd meg a klubfoglalónkat, és beszéld meg velem a plotunkat! Razz
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
 

Dean Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lacey Rose Evans
» Csillagok útja- Jess&Dean

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Meseszereplők karakterlapjai-