Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Demetria C. Smith
Demetria C. SmithEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : Egyetemista
Hozzászólások száma : 230

Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica Empty
TémanyitásTárgy: Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica   Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica EmptyVas. Dec. 21 2014, 10:55

Meg kell látogatnom Usuit, mert már olyan rég találkoztam vele és úúúúgy hiányzik, de neki nincs sok ideje, szokás szerint. Megint mindenfélét bevállalt és még mindig csodálom, hogy tud ennyit kézben tartani, mert nekem fele ennyi sem menne, főleg nem ilyen jól. Még itt van ez a HÖK-ös dolog is, és én tényleg próbálok neki tiszta szívből szurkolni csak... az nem olyan egyszerű.
Szóval most én repülök hozzá, de fel vagyok dobva, mert anya a hétvégén nagy takarítást szervezett, és egy csomó régi cuccot ki akart dobni. Én meg derékig merültem a dobozokban és mindenféle kincset kihalásztam, egy csomó olyan dolgot, amit anya még otthonról, Görögországból hozott. Pár vicces tárgy a gyerekkorából, neki már csak régi emlékek, nekem viszont friss kincsek, amiket meg lehet csodálgatni. Szóval igazi, gyűjtögető életmódot folytató, vérbeli lomizóként szedtem össze minden menthetőt a dobozokból, hogy véletlen se legyenek kidobva. Bár van egy olyan érzésem, hogy nem sokáig tudom majd rejtegetni őket, mert anya meg fogja találni őket, de addig is kiélvezhetem a régiségeket.
Ilyen például az egyik ősrégi, de még remekül szuperáló diavetítő gép, ami amúgy tök jó lenne, anya elmesélte, hogy működött, de mesék azok már nincsenek hozzá. Pedig amúgy annyira cuki, lapozgatni meg olyan tiszta kőkorszaki, hogy pillanatok alatt imádom. És természetesen nem is hagyom magára, már el is rakom egy táskába és viszem magammal Usuihoz.
Mivel hét közben vagyunk, a koleszba repülök, bár eleinte szokás szerint eltévedek, mert én nem gyakran járok erre. De aztán ügyes kislány módjára felvállalom a szerencsétlenségem és útbaigazítással odatalálok. Be is kopogok, és ha Usui nyit ajtót, szokás szerint lelkesen a nyakába ugrok és körbeölelgetem.
- Szia, képzeld, olyan jó dolgot találtam anya régi cuccai között, el is hoztam megmutatni! - Vágok bele egyből, totál lelkesen, amikor úgy érzem, hogy megfelelően megszeretgettem őt.
- Egy tök régi, európai diavetítő, annyira... nem is tudom, milyen szót használjak rá. Magával ragadó! De az a baj, hogy mese nincs hozzá... szóval maximum árnyékbábozni tudunk vele, de nézd, néééézd! - Mutatom meg neki szélesen vigyorogva, ahogy már ki is veszem a zacskójából. Imádom, egyszerűen imádom ezt és bizony, jól látja mindenki, hogy nem bírok magammal.
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica   Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica EmptyVas. Dec. 21 2014, 12:59

Éppen Zinnel elvannak a szobában, ahogy az lenni szokott, mikor kopognak. Usui tanul, mert valamikor azt is kell, Zin pedig csöndben elvan az ágyán, vagy épp az asztalánál.
-Nyitom! - Mondja félhangosan és áll is fel, jelezve Zinnek maradjon nyugodtan, majd ő nyitja az ajtót. Bár... mikor meglátja Demetriát elkerekednek a szemei. Mit keres itt a lány? Zinnek ismerős lehet a neve, mert ha valaki hívja Usuit és fél óráig a telefonon kényszerül lógni, akkor az mindig Demetria. Na nem zavarja Usuit, remélhetőleg Zint sem, csak meglepi hogy ide jött csak úgy a másik. Nem szokott.
-Demetria... - Kezd bele, de már meg is van ölelve, amitől pislog egy jó sort, de finoman meglapogatja a másik lapockáit. - Értem. Gyere be. Zin, ő Demetria. Demetria, ő Zin. - Mutatja be őket egymásnak és reménykedik benne, hogy Zin nem lesz körbeölelve.
-Hm. De ha nincs hozzá mese, miért nem veszel? Az interneten biztos találsz. - Kérdezi félredöntött fejjel, de segít kihámozni a szatyorból/táskából a masinát.
-Miért cipelted végig a városon? Ha felhívsz átmegyek. - Kérdezi értetlenül, mert ez nem két kilós dolog. Biztos nehéz volt elcipelnie a kollégiumig a másiknak.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica   Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica EmptyHétf. Jan. 19 2015, 17:35

Gyűrűket nézegetek az interneten az ágyamon fekve és épp próbálom eldönteni, melyik az, amleyik viszonylag olcsó és csinin mutatna Isabella ujján. Elvégre mi mással fejezhetném ki neki jobban, hogy nem áll szándékomban elhagyni? Na ugye, hogy ezzel. Sokat agyaltam rajta és igazán nem tűnik olyan ijesztőnek, vagy nagy dolognak vele leélni egy életet, még akkor sem, ha van benne plusz 1-2 fő. Persze továbbra is mindent tagadok, de nem igazán zavar senki sem az elfoglaltságomban elvégre Usui tanul - gondolom - és egyáltalán nem zavar. A kopogtatás meglep, hiszen nem várok senkit bár a HÖK-elnököt bármikor bárhol megtalálják kérés nélkül is. Mivel Usui készségesen felajánlja, hogy ajót nyit, csöndben maradok és próbálom felé üzenni egy pillantással, hogy ha engem keresnek én bizony nem vagyok itt. Az ajtó nyílik aztán Usui szólal meg majd ey lány, akit nyilván ismer, a neve is ismerős, biztos hallottam már... Csak nem dereng, hogy hol. S ha ez nem lenne elég, a lány már be is robban a szobába mondva a magáét, ami nem hiszem, hogy bárki is érdekel. Usui miért nem raktad még ki?
Kérdőn pislogok a szobatársamra, hogy ez mégis mi, és hogy gondolja megoldani a helyzetet, de a bemutatás, nem tűnik éppen annak.
- Helló - nyögöm ki nagy nehezen a fogaim között, és még véletlenül sem erőltetem meg magam, hogy felálljak vagy valami hasonló. Elég egy biccentés a köszönés mellé, hogy tudja észrevettem. Tovább viszont nem érdeklen. A gond ugye az, hogy ő nagyon is úgy beszél, hogy hallom. Nincs hát mit tenni: hevesen bólogatok Usui szavaira. Úgy-úgy, hívta volna fel, hogy Usui menjen át, és rendelt volna a neten mesét. Hmm... Felülök az ágyon, ahogy eszembe jut valami, a tablet képernyőjét kinyomom - nem kell senkinek sem látni, mit nézegettem.
- Ha vársz 3 órát hozok bele filmet... - mondom, ahogy meglátom miről is van szó pontosan. Elvégre nekem volt ilyen kiskoromban, és lássuk be, elugrani a filmekért Ontarioba igazán nem nagy fáradtság, ha addig sem kell Demetriával egy szobában lenni. Nem, nem vagyok előítéletes, csak... mindegy.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica   Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica Empty

Vissza az elejére Go down
 

Cukorkommandó || Zinci & Nyuszui & Demetcica

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» If I lose myself tonight... part 1 || Demetcica&Nyuszui
» If I lose myself tonight... part 2 || Demetcica&Nyuszui

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances kollégium :: Archívum-