Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
I want coffee - Gordon & Zin EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
I want coffee - Gordon & Zin EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
I want coffee - Gordon & Zin EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
I want coffee - Gordon & Zin EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
I want coffee - Gordon & Zin EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
I want coffee - Gordon & Zin EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
I want coffee - Gordon & Zin EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
I want coffee - Gordon & Zin EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
I want coffee - Gordon & Zin EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
I want coffee - Gordon & Zin EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 I want coffee - Gordon & Zin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

I want coffee - Gordon & Zin Empty
TémanyitásTárgy: I want coffee - Gordon & Zin   I want coffee - Gordon & Zin EmptyPént. Dec. 05 2014, 07:51

Mostanában, bár ritkán vagyok bent az egyetemen, azok a napok mindig mozgalmasabbak. Hiába tervezem nyugodtra őket, nem úgy alakulnak, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Most is. Bedobtam szépen a pénzt az automatába és benyomtam a dupla eszpresszó gombot. De nem történik semmi. Még a poharat sem adja ki, nem hogy kávét. Igaz, a pohár nélküli kávéval kb annyira mennék, mint a semmivel, de akkor is. Rettentően bosszant. Egy darabig még próbálkozom, hogy megnyomom újra a dupla eszpresszó gombot, aztán megpróbálkozom a cappuchinoval is, de abszolút semmi, végig nyomok mindent, de a gép nem reagál. Utolsó próbálkozásként a pénzemet próbálom visszaszerezni, de ez sem működik. Ideges leszek csapkodni kezdem a gépezetet, hátha helyre rándul benne valami. Nem a pénzem akarom igazán vissza, hanem egy feketét akarok. Egy nap van a héten, amikor tényleg nyugodt szívvel iszom egy-két pohárral, tudva, hogy Izzievel még véletlenül sem futok itt össze, erre ezt műveli velem ez a gépezet.
- Káááááávééééét akarooook! - csapok rá még egyszer a gépre, de semmi. Csak azt mutatja a kijelzőn, hogy én bizony beledobta a pénzt. Ez pedig igaz is, szóval működhetne. - Naaaa! Gyerünk!!! - ismét nyomogatni kezdem a gombot de semmi.
- Rohadj meg te sz*r! - rúgok bele, de ez utóbbit megbánom, valahogy rosszul találom el a masinát és bizony rendesen megérzem, úgyhogy a vége az, hogy egy lában kezdek ugrálni, majd nekidőlök a gépnek, amíg megtapogatom a vékony, vászoncipőbe bújtatott lábujjaimat.
- Miéééért? - fakadok ki újfent, mert nem értem, miért velem történik ez. Miért velem történik mindig minden rossz? Egyszerűen túl sok az ilyen eset velem és ez nem igazságos. Leteszem a lábam a földre és rávágok, újra, a gépre. Ez sem használ, így elkeseredetten megragadom a két oldalát az automatának és nekiütöm a fejem.
- Kávét. Kávét. Kávét. Akarok. Csak egyet. Kávét - motyogom letörve a gépnek. Nem hiszem el, hogy még ez sem jön össze.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Gordon Kings
Gordon KingsFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Színész
Hozzászólások száma : 13

I want coffee - Gordon & Zin Empty
TémanyitásTárgy: I want coffee - Gordon & Zin   I want coffee - Gordon & Zin EmptyVas. Dec. 07 2014, 15:48

Épp vége lett a filmtörténet órámnak és jövök ki a teremből, mivel két lyukas órám van, lemegyek az aulába venni egy kávét. Ekkor látom, hogy valaki rugdossa az automatát. Gondoltam magamban, ennek jó zűrösen kezdődhetett a napja. Közelebb érve látom, hogy Zin az, és elcsodálkozom rajta mert, még nem láttam ilyen feldúltnak. Vagy hosszú volt az éjszakája, vagy idebent történt vele valami, ami így kihozta a sodrából.
- Mi történt Zin? Mit vétett ez a szerencsétlen gép, hogy így bánsz vele? - Dühösen néz rám, úgy érzem mindjárt én is kapok egyet. Legyint egyet felém, majd kicsit távolabb a géptől elgondolkodva megáll. Odalépek a géphez, bedobom a pénzt, közben kotorászok a zsebemben apró után,hogy Zinnek is vegyek egyet. Igen ám! De nem ad kávét. És a pénzt sem adja vissza. Ezek szerint elromlott.
- Tényleg nem működik az automata. - Mondom neki, fürkészve az arcát hátha letudok olvasni valamit. - Ha ennyire szeretnél kávét inni, van itt a közelben egy kávézó, nagyon finom kávét adnak, meghívlak. - Lassan rám néz, és arcán a megnyugvás jelei tükröződnek vissza. Rövid kézfogás után bemutatkozunk egymásnak. - Bár én tudom, hogy te ki vagy, de még személyesen nem találkoztunk. Lassan elindulunk a kávézó felé.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

I want coffee - Gordon & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want coffee - Gordon & Zin   I want coffee - Gordon & Zin EmptyHétf. Dec. 08 2014, 07:50

Épp utálom az egész világot. Benne leginkább a kávé automatát, ami nem akar kiadni nekem kávét, pedig én tényleg, nagyon szépen kértem. Először. Utána persze már jóval idegesebben, agresszívebben de egyik sem használt. Most meg már kétségbeesetten könyörögni is képes lennék, de persze tartom még magam, mégis csak több bennem a büszkeség. Legnagyobb meglepetésemre azonban megszólít valaki. Valaki, aki tudja ki vagyok, de én nem emlékszem, hogy valaha láttam volna. Na nem mintha ez újdonság lenne. Csak furcsa, hogy hozzám mer szólni.
- Nem ad kávét! - rúgok bele még egyszer, bár jóval kisebbet, mint az előbb. De továbbra sem történik semmi. Aztán pedig, mintha valami idióta lennék - vagy esetleg ő az - megpróbálkozik ő is. Pénzt dob a gépezetbe én meg fejcsóválva figyelem. Mégis mit gondol? Hogy én csak úgy magamtól akartam belőle feketét? Hogy nem próbáltam végig minden lehetőséget?
- Na ne mondd - mondom szem forgatva, ahogy megállapítja ő is, ami eddig nyilvánvaló volt, ezt követően azonban tényleg meglep. Kávézni hív. Egy idegen. Engem. Pislogok is kettőt mert nem igazán tudom hova tenni a dolgot. Számomra egyszerűen felfoghatatlan. Az pedig még inkább, hogy ismét közöl valami nyilvánvalót, de hogy ő kicsoda, azt nem hajlandó elárulni. Nem teszek egy lépést se, egyszerűen felhúzom a szemöldököm, és még mindig kissé mérgesen rádörrenek.
- Csodás, és úgy tervezed, hogy ez így is marad, vagy esetleg elárulod ki a franc vagy, és miért kéne veled kávéznom? - lehetnék persze kedvesebb is, elvégre ingyen kávéról van szó. De pont azért, mert még nem ittam ma az említett nedűből, nehezemre esik bármiféle kedvesség. Pedig az utóbbi időben, Isabella mellett már jól ment. De azt hiszem ő le is szívja minden erőmet.
- Mellesleg, én előbb felhívnám ezt a telefonszámot, hogy jöjjenek ide, csinálják meg ezt a sz*rt és adják vissza a pénzem - bökök rá az automatán lévő telefonszámra, és ha marad, ha nem, én előveszem a telefonom és beütöm a számot, hogy beszéljek valakivel, aki fél percen belül intézkedik.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

I want coffee - Gordon & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: I want coffee - Gordon & Zin   I want coffee - Gordon & Zin Empty

Vissza az elejére Go down
 

I want coffee - Gordon & Zin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Just a coffee - Gordon and Giselle
» ♦ do you want a coffee? ~ Zin && So Ra
» I believe I'll have another coffee - Daryl & Zin
» Coffee to go-Zin&Nick
» Lehengerlő találkozás ~ Gordon és Sebastian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-