Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lucien de Prince
Lucien de PrinceMűsorgyártás
Életkor : 27
Foglalkozás : Deviant
Hozzászólások száma : 77

Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien Empty
TémanyitásTárgy: Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien   Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien EmptyVas. Okt. 26 2014, 19:15




Egyre hidegebb körülöttem a levegő, látom a részecskéken, amiket magam elé lehelek, sőt az unalmas előre menésemben azzal szórakozom, hogy formát adok valamennyi sóhajomnak. Elillanó tajtékok lesznek, ez nem olyan tömény mint egy cigarettafüst, mégis érzékibbnek érzem a saját lényem egy részét kifújni, mint csinált, tüdőszorongató füstöt.
Az est éppen leszállóban, ilyenkor bátran mozoghatok, mostanában megviselt a felelőlen napon járkálás és egy hétig az óráimra sem mentem, hanem bőrt ápoltam az új lakásomban. Igen, életem nagy pozitívuma, hogy vettem egy házat és ezen az üres héten tudtam vele foglalkozni, rengeteg felújítást csináltattam. Ettől az érzéstől eltelve és hogy a bőröm újra hűs levegő éri, vidáman és persze bőszen lépkedem a sötétedő téren. Hosszú kerítés mellett megyek el, átható lószarszag kopogtat az orr nyálkahártyámon, amikoris megtorpanok. Még sosem voltam állatkertben! Éppen zárnak, most gondolom egyes részei le vannak csukva és hamarabb zárják be az egészet. Gyorsan telefonért kotrok, Gerardot hívom természetesen, hogy tájékoztassam legújabb, fenomenális ötletemről. Kaján örömmel hallom mennyire nincs elragadtatva. Miközben a bejárat felé haladok, lelkesem adom az utasításokat, tudja meg az igazgató számát, menetrenden kívüli, drága, éjszakai jegyet szeretnék.
- Látni akarom a majmokat, majmokat Gerard! Felfogtad, hogy még sosem láttam az emberek állat mását?
Egyébként nappal tényleg nem mehetnék az állatkertbe, vagyis mindenképpen jár nekem az éjszakai tiszteletjegy, hiszen mit lehetne kezdeni a napallergiámmal? Kaland lesz, mégpedig akkora, már csak az viszi le veszélyes lelkesedésem, hogy mindebben egyedül kell részt vennem, mert az állatgondozót, vagy idegenvezetőt nem veszem társaság számba.

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien   Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien EmptyVas. Okt. 26 2014, 21:47

Egyre több magánórát adok és kevesebb fordítást vállalok, de a sürgősségi dolgokat természetesen mindig igennel szavazom meg magamban, mert hát az több pénz és ha valamit, hát gyorsan dolgozni azt tudok. Így esett, hogy volt három napom lefordítani egy teljes diplomamunkát franciára, mert az egyik kutató megy ki Marseille-be és kérték tőle. Mondtam is neki hogy jó lesz ott élnie, jól tette hogy elfogadta az állást. Most épp átadtam az állatkert előtt a kinyomtatott verziót neki, így szalad is feladni postára, ha még nem zártak be (kellett a személyes aláírása meg ilyenek). Elrakom a pénztárcám, mikor ismerős izgága hang üti meg a fülem, így balra is nézek hogy képpel is társítsam. Aha, emlékszem a fiúra, pár hete találkoztunk és mivel francia, a nevét is könnyebben halászom elő emlékezetemből: Lucien. Félredöntött fejjel fordulok felé és megállok, kicsit gondolkozom megszólítsam-e, de érdekel mi lett vele, szóval maximum elküld újfent Afrikába és hazamegyek.
-Lucien! Hát te? Hogy vagy? - Mélyesztem el a kabátom zsebében a kezeim, kicsit hűvösebb van este fele, bár hidegnek nem nevezném még. Mosolygok rá, érdekel meglepődik-e honnan tudom ő kicsoda vagy még emlékszik rám.
Vissza az elejére Go down
 

Bajba állatkertezem magunkat! Seb és Lucien

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Allegra&Lucien estéje
» Cassie&Lucien New Bar life
» nice car Elyse&Lucien
» Sebastian&Lucien Lost
» Let's go to the beach ~ Lucien & Nina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-