Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Ufotámadás! - Mark & Lizzy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Okt. 03 2014, 10:55

-Nem mertem volna! - Még a nyakam is behúzza őufóságom. Hát nehogy már unatkozzon egy hölgy szerény személyem közelében! Hahh, pazarlás lenne.
-Olyan vagy! - Tettetek sértődöttséget, miután első pillanatra azért elkerekedett a kis szemem. Úgy látszik a csaj is betegebb, mint hittem. Más kérdés, hogy hamarabb lenne tele az ő popsija mindenfélével, mert esélye nem lenne legyűrni, még akkor sem, ha van körme... Szar ügy. Khm...
-Mert mire számítottál? Marko Pedro de Santos? - Nézek rá pután és ha tudnék, most bevágnék ide valami mariachis táncmozdulatot, de mivel erre képtelen vagyok így ez csak gondolatban marad meg, és nézek tovább bután. Főleg, mikor a félig oroszhoz ér.
-Nem. Igazából teljesen orosz vagyok... - Hát hogy lehetnék már csak félig? Még az beszédemen is érződik, de ha Liz nem vette észre, akkor vagy a füle rossz, vagy én kezdek egyre jobbna beilleszkedni. Már a spajzban vagyok. Nyehhe.
-Mindent értek! - Bólintok. Érthető, hogy milyen nehéz lehet az élete egy ilyen szuper felmenővel! //Kacc-kacc//
-Na pont ezért nem játszom okosat! - Nevetek fel. Nem, azért is mert rohadtul nem vagyok egy okos ember, de hát kit érdekel? Felveszem a vicceset, meg a hülyét és nem is kell ezzel törődnöm tovább. Sokan megélnek ennyiből, hogy hülyék.
-Zene füleimnek! - Játszom boldog vigyorral, majd közelebb húzódva megejtem azt a tervezett popsi simogatást is egy "-Szia nyuszi!" kíséretében. Hogy miért nem hívtam, azt már nem ecsetelem, mert szerintem így is agyon fog ütni záros határidőn belül.
Persze van lehetőségem menekülni, mert ugye mutatnom kell az utat a fagyishoz, így aztán gyorsan el is engedem, mielőtt még le tudna csapni és megindulok a cirka 10 percnyi sétára, ahol a szuper fagyis van. Szupergirlnek szuper fagyi jár.
-Múltkor fagyiztam egy csajjal, aztán hirtelen nem volt szabad kezem és mikor bekaptam a fagyit, egyszarvú lettem! - Tádááámm. Fagyiztam egy csajjal, meg nem volt szabad kezem és még egyszarvúskodtam is, mi? Nincs piszkos fantáziám, áh dehogy, de innentől Liz sem tagadhatja ezt...
-Komolyan nem bírod a pónikat? Ne mááár. Hát milyen kislány voltál te? Békát boncoltál, meg ilyenek, a matricázott seggű paripák helyett? - Látszik egy bizonyos fokú csalódás az arcomon. Pedig hogy szerettem. "My little pony, my little pony..." Szivárvány, meg minden. Hahh. Ilyen egy nőt.
-Pedig azt hittem emberemre találtam, és meglesünk a moziban pár rész pónit is. - És tényleg, mekkora lenne már mozivásznon pónit nézni? OMG. Ez az évszázad ötlete! Egyébként pedig röhögök Lizen, hiszen az, amit előad, abba tökéletesen belepasszol a paciutálat, de hát mindenki tudja, hogy ezeket a kis nyargalászó szivárványokat mindenki imádja. Akármit mond! Én tudom!!!
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Okt. 03 2014, 16:16

-Okos fiú... - Vigyorgok rá míg megdicsérem.
-Na milyen? De jól gondold meg mit felelsz! - Vigyorgok rá, főleg hogy "megsértődik", de azért örülök hogy nem hallom amit gondol.
-Hmmmmm... - Fojtom el a vigyorom, milyen jól hangzik már! De nem merem mondani hogy illett volna hozzá, mert a végén rám küldi az orosz maffiát! Vagy az csak az olaszoknak van? Ki tudja, szól Luinak és megoldják.
-Óh... - Jó volt némi akcentusa, de olyan tipikus amerikai idiótának tűnt a szó jó értelmében. Igen, van jó értelme. Szóval látszik kicsit meglepődöm, de elmosolyodom. - És hogy hogy Amerikába költöztetek? Itt jobbak a lehetőségek? - Nem faggatózom, csak érdekel miért költöztek el, ha teljesen orosz. Ha félig lett volna adta volna magát a dolog.
Aztán húzom az agyát hogy milyen "kellemes" lehet mikor üresfejű libák zargatják de csak meredek rá hogy megsimogatta a fenekem és még le is nyuszizott.
-Ha nem akarod hogy a nyuszid vérnyúl legyen gyorsan vedd el a mocskos kezed Mark barátom! - Nézek rá morcosan, mert oké, kicsi játék belefér, de ettől nincs joga felbátorodni és fogdosni amikor kedve szottyan.
De kapcsol és ejti az ötletet hogy a fenekem simogatva vezet el a fagyishoz. De hogy bekattant az is tuti, mert jön egyszarvúkkal meg pónikkal nekem...
-Hmm... de a szarv nem a szájból jön hanem a fejedből szóóóóval... - Én továbbra sem látom benne a logikát, de lehet nem is kéne keresnem. - Én akkor már inkább harkályoztalak volna le... - Mert engem egy csőrre emlékeztet a kép.
-Hát.... nem boncoltam békát. - Fúj, ne már. - És komolyan nem bírom azt a mesét. - Nem teszem hozzá hogy én olvastam, nem mesét néztem, vagy ha néztem akkor disneyt néztem. A elsőtől könyvmoly leszek a másodiktól meg kiskirálylány.
-Bocs ha csalódást okoztam nagyfiú... - Mondom némileg gunyorosan, mert hát ha be mer tenni nekem valami bugyuta pónis sz.rságot a moziban, felállok és hazamegyek, sőt a popcornt is vinni fogom!
-Remélem a fagyik neve nem a pónikéból ered a fagyisodnál... - Nézek rá, csak érjünk oda fagyizni már, akkor talán könnyebben váltunk témát, mert a hideg futkos a hátamon hogy Mark a pónikat ecseteli szerelmetes hangon.

//Amúgy tényleg mindenki imádja őket, kiakasztó XD Egyedül vagyok aki nem XDDD//
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyHétf. Okt. 06 2014, 12:22

Az okos fiú próbálja jól meggondolni, hogy mit is mondjon, aztán csak elvigyorodik.
-Hát olyan... - Mondom Liznek. Azt hiszem egy másodperc alatt veszítette érvényét nálam az okos jelző. Minden esetre jót vigyorgunk, de az fix, hogy a közelében ezentúl jobban vigyázok a seggemre. Minden szempontból.
Lehet, hogy akkor kellett volna ténylegesen eltennem láb alól, mikor még volt rá lehetőségem, és nem tudott védekezni, de ez már mindegy.
Hogy éppen nem vagyok Pedro és mit keresek itt az láthatóan meglepi, így csak sóhajtva tisztázom.
-Nem költöztünk. Csak én. Jobb minél messzebb az "otthontól"... - Ezt már muszáj voltam másnak is ecsetelni nem egyszer, és valószínűleg nem is utoljára, de hát ilyen az, ha az ember maciföldéről a big júeszé területére kerül...
Minden esetre a kötelező kört azt hiszem letudtuk, én viszont nem fogok faggatózni. Nem azért, mert nem érdekel, de mit érek vele, ha tudom honnan jött és minek? Az a lényeg, hogy itt van és megtudjam, milyen ember. Többre nekem nincs szükségem.
-Ünneprontó vagy! - Bezzeg az vicces, ha ő plázákkal heccel, meg bántalmazná a popsimat, de amikor kap egy kis ellenszolgáltatást, azonnal pattogni kezd. Minden esetre hatalmas vigyorral iramodom meg, mielőtt tényleg lecsapna a hatalmas vérnyúl tapsikkal. Hahh. Bár talán előadhattam volna még előtte, hogy nálunk oroszoknál ez a szokás, amolyan baráti üdvözlet. Mikor tudna megcáfolni? Valszeg soha. Na ugye.
-Jó ez Made in China egyszarvú volt... - Nem értem, mit nem ért rajta. Az más, hogy kicsit feldítettem, mert csak feltételes módban voltam egyszarvú, hogy ha bekaptam volna a fagyit. Ugyanis mire nem lett szabad kezem, felfaltam az egészet... Mindegy, hosszú történet, de nem lehetett volna megmagyarázni, ha nem ferdítek rajta. Úgysem jön rá.
-De hagyjuk. Ehhez túl merev vagy... - Legyintek vigyorogva. Tök jó egyszarvú lettem volna, most mit kell elrontani?
-Te lehettél az egyetlen kislány, aki szomorúan ült az óvoda sarkában a Superman figurájával és tág szemekkel bámula a pónikról csacsogó pajtásait, mi? - Ó szomorú gyermekkor... Mindent értek.
-Sebaj, értelek... - Nem okozott csalódást. Megsajnáltam inkább. Borzalmas lehet nem szeretni a pónikat... Paff...
-Neeem, dehogy a fagyis teljesen unalmas normális... - Vigyorgok felé, aztán hanyagolom is a témát, mert úgy látszik, hogy vele nem tudom megosztani a mély érzéseimet a pónik iránt. Szomorú.
A fagyist mellékesen közben el is érjük, hiszen nem volt olyan messze - főleg, hogy félig futva értem oda, mert menekültem Liz elől...
-Csokiii éééés citrom! - Bökök rá a mit kérsz kérdés után a választott fagyikra a pult ablakán át, majd Lizre nézek, hogy válasszon, fizetek, és szaladjunk nyalakodni.
//Ha tudnád, hogy volt egy nagy becsben tartott lila pónim...//
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyHétf. Okt. 06 2014, 21:47

Nem mer mondani semmit, igazából bölcs döntés. Szerintem jobban járt, így a szememben még megtarthatja az okos jelzőt.
-Óh... - Pislogok rá aztán, miután kiderül orosz és amúgy is elköltöztek. Inkább nem is faggatom, gondolom nem jó élmények ezek. (Tök de ja vu-m van, szóval ha írtam már ilyesmit bocs xDDD)
-Ha tudnád mennyire.... - Morgok az ünneprontóra, csak ne simogassa a fenekem és kész. Nyúlkálok én hozzá? Nem, na akkor meg ő se tegye, ennyire pofon egyszerű az egész, ha betartja puszipajtások is lehetünk. Mert amúgy kedvelem, mikor nem túl közvetlen.
Elvigyorodom az egyszarvú meghatározására.
-Azok csak tömeg gyártanak de nem Franeinstenkednek... - Vigyorgok szélesen, utalva a kínaiakra.
-Nos... lehet. - Vigyorgok rá, mert hát sokszor vádoltak azzal hogy túl földhöz ragadt vagyok. És még igazuk is van, de kiábrándultam a cukormázból.
-Pontosan, én csak egy lézeres szemű Superman babával játszottam a többiek meg fésülgették a pónijukat. Addig amíg ki nem lézereztem a játékaik. Ó boldog gyerekkor... - Csak viccelek persze, de milyen jó lett volna már!
Érzem a sajnálatot csöpögni az édes hangjából, legszívesebben megütném, de kedves vagyok, nem teszem, amiért kevesebb lettem, hogy nem pónizom. Persze nem ütném meg, vicceltem.
-Okés, jó lesz, ha a fagyi finom. - Vigyorgok rá, nekem meg fog felelni, ha nem csak levendula ízű van.
-Hmm, puncsot és vaníliát kérek. - De fizetem a sajátom, mostanában mindenfélére meghívnak, pl fagyizni, tök fura. De Mark se érezze hogy csak azért mondtam hogy lejmoljak, szóval fizetünk és ledobom magam mellé ahova ül.
-Te mit gondolsz a levendula ízű fagyiról? - Asszem erről közvélemény kutatást fogok csinálni. Jah, nem is rossz ötlet, ha így folytatom, hogy mindenkit megkérdezek erről...
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptySzer. Okt. 08 2014, 11:40

Csak egy mosollyal nyugtázom, mikor meglepődik rajta, hogy teljesen orosz vagyok és még el is költöztem a hazámból. Ilyen ez a filmes szakma... Persze, persze. Lett volna közelebb is suli, amibe járhattam volna, de bőven jobb nekem egy másik kontinensen, távol a gyökér apámtól. Anyám meg alapban sem volt, így aztán mi is tartott volna ott? Persze apafejet így sem úszom meg itt sem, a maffia keze mindenhová elér, de sokkal nyugodtabb a helyzet, az biztos. Ezt viszont nem fogom letárgyalni az újdonsült pajtimmal.
-Jól van na! Csak ki akatalak billenteni a komfortzónádból! - Kacsintok a másikra és most tudom, hogy baromira utál és egy kiskanállal meg tudna ölni rituálisan, de ha mindig betartanám a szabályokat, akkor egy öleb lennék, nem egy jófej haver. Nem? De... Minden esetre feljegyeztem a Liz naplómba, hogy a tapi tilos, mert elharapja a torkom. Érthető persze az elmondottak alapján, hogy miért ilyen, de talán majd ez segít neki, hogy kitörjön egy barom árnyékából. Abszolút segítő szándékkal tettem azt a popsi simogatást. Hát ezt a vak is látja.
-Láttál te már kínai játékokat??? - Nézek rá nagy szemekkel a meghatározására. Ó dehogynem frankeinsteinkednek... A macska is fullra fel van használva. A húsát megeszik a bőréből-szőréből puha játékot gyártanak. Így megy ez... Na meg aztán vannak ott fura ötvözések. Gyártanak azok béna egyszarvút, az fix.
Ezzennel pedig gyaníthatóan le is zártuk az egyszarvú témát, és repülhetünk is a fagyishoz. Jah, nem. Akkor már pegazusnak kéne lenni, nem egyszarvúnak. Hoppla.
-De gonooosz. - Állok meg egy pillanatra, mikor bevallja, hogy lelézerezte a pónikat. Pónigyilkos. Gahh... Nem is pajtizok vele többet.
Persze jót röhögök utána, hogy milyen kis elmebeteg kislány lehetett, mert valszeg én sem voltam jobb gyerek. Még vicces is, ahogy látom magam előtt a kislányt a lézeres szemű babával, amint "Pew-pew" kiáltásokkal lenyomja a lovacskákat. Haha.
A fagyishoz érve gyorsabban tudok dönteni, mint legutóbb és hamarosan már nyalunk is. Fizetni nem hagy, hát így járt. Ezek a mai nők mind maguknak fizetnek és nem hagyják, hogy valaki kedves legyen velük. Aztán meg jön a sírás, hogy igazi férfit keresnek, aki bókol és kedveskedik nekik. Hát hogy kedveskedjenek már, ha az első adandó alkalmat is elhárítják? Pff... Egyre rosszabbak. Persze vállrándítva átlépek a dolgon, ha nem, hát nem. Marad még egy körre pénzem és meghívhatok még egy csajt. Ha fizet magának mind, akkor simán elnyalakodom a fél várossal rövid időn belül. Én leszek a fagyis bácsi.
Világmegváltó gondalataim közepette ledobjuk magunkat a parton egy csendesebb helyre, hogy kényelmesen kivégezzük az olvadó édességet.
-Miért, volt levendulás? - Nézek rá nagy szemekkel. Valahogy a levendula nekem nem az ehető dolgok között szerepel. Asszem jó az illata, meg a csajok meg vannak őrülve, ha valami kozmetikumba bele rakják, de hogy mi a rajongás tárgya, a tök se tudja. Meg, ha valamit az illata miatt tartanak, annak milyen az íze?
-Amúgy nem tudom. Az ilyen extrás fagyikat nem bírom. Ennyi erővel lehetne hagymás is... A fagyit azért eszed, mert finom édes és hideg. Minek azt cifrázni? - Legalábbis én ebben maradi vagyok. Tutira több csoki és vanilia fogy világviszonylatban, mint levendulás. Hagyjuk már az ilyen nagyratörő fagyista elveket... Pff...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Okt. 10 2014, 11:37

-Melletted sosem létezett számomra ez a szó... - Vigyorgok rá gonoszan, komfortzóna? Ugyan kérlek. Szóval jobban teszi ha óvatosan nyúlkál, mert megtanultam ám hogy lehet jól kicsavarni a kisujjat, és az baromira fáj! Igen, ez a kedvesebb verzió, tökön nem rúgom mert kedvelem és mert annyira ő sem gondolja komolyan hogy felbosszantson. Gondolom én.
Elvigyorodom aztán már rendesen is hogy hüledezik itt a kínai játékokra.
-Ez mindent megmagyaráz én miért vagyok normális te pedig ilyen elfajzott... - Na jó nem bírtam ki, de Mark tudja hogy szeretem savval locsolgatni, felebaráti szeretetből. Ez a törődés jele.
-Nem eléggé. De kösz. - Vonok vállat lazán, mintha épp bókolt volna, aztán csak kuncogok. Nem vagyok gonosz. Legalábbis gonosz talán nem szeretnék lenni, elég hogy néha átmegyek száraz taplógombába.
(Ez a pew-pew xDDDD *röhög*)
-Itt nem, de a part másik odábbi szakaszán van egy fagyis, ahol van az is... - Nem bírom palástolni hogy gusztustalannak tartom a dolgot.
-Hah, egyetértek, jó ezt hallani. Nem érzem magam maradinak, legalábbis nem úgy. Bár azokat szeretem amik ilyen süteményt imitálnak ízben. De a javuk csokis, szóval... - Vonok vállat és eszegetek tovább. De annak örültem, hogy Mark nem akad fenn minden apróságon a fizetés kapcsán, van egy jó pontja, ha nem is tudja.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Okt. 10 2014, 13:31

-Nagyon helyes! Ez a cél! - Vigyorgok én is. Ahhoz ugyanis, hogy kicsavarhassa a kisujjam, el kell tudnia kapni. Úgysincs esélye, szóval nem aggódom. Szekálom tovább, amikor csak alkalmam adódik rá.
-Na állj! Nem mondtam, hogy kínai játékokkal játszottam, de láttam már elvetemült dolgokat. - Nehogy már. Az internet fénykorában csak arra lehet gondolni, hogy nekem vannak kínai cuccaim? Ez sosem néz semmit a neten? Szörnyű sivár élete lehet... Szegény.
-Mellékesen meg, ha te vagy a normális, akkor a világnak régen napalmra van szüksége... - Felebaráti mi? Ha megint így játszunk, hát legyen. Pedig már kezdtem azt hinni, hogy a kis mókázásunk közelebb hozott minket a normálishoz. Tényleg elgyengült egy kicsit, de sebaj. Majd a popósimit is elfelejti és újra meglágyul. Úgysem tud nekem ellenállni... Kac, kac.
-Mondjuk igaz. Egy vérbeli gonosz nem ilyen. Csak valami szerény utánzat vagy, mint a kínai játékok... - Nesze neked normáliskám. Jó, tény, hogy nem vagyok nagy szájkaratés és csak gyenge poénokra futja, de azért erősen rajta vagyok a dolgon. Nem mondhatja, hogy nem próbálok felkúszni a szintjére, csak éppen úgy érzem magam, mint egy csonkolt lábú, félkarú, akinek létrán kéne utolérnie a másikat... Nem egyszerű na...
A levendulás fagyira áttérve felvonom a szemöldököm. Egyrészt, mi az, hogy a part "odábbi" szakaszán? Nem tartózkodom itt elég ideje, hogy értsem ezt a kifejezést, másrészt pedig valóban hülye dolognak tartom a levendulás fagyit.
-Jó, most tejszínes akármis lehet, mert a sütik nagyrésze is édes, habos, csokis, tejszínes... Amíg ilyen egy fagyi, addig nem para. De hogy levendula... Bár lehet csak azért van vele bajunk, mert nem ettünk belőle... - Ki tudja. Lehet, hogy ha egyszer megkóstolnánk, soha többé nem akarnánk másikat. Megeshet, hogy azért, mert tele lenne színezékkel, ízfokozóval és mindenféle érezhetetlen droggal, ami elhiteti veled arról a szarról, hogy finom. Mint a chips...
-Ilyen alapon vodkásat is árulna és azt még vennék is. - Mondom tök komolyan, miközben eszem a fagyimat. Végeredményben valszeg totál hülyeség az is, mert ha igazi főzött fagyi, akkor alkohol tartalma nulla lenne, kivéve, ha utólag önti nyakon a szesszel. Viszont baromira nem értek a fagyi készítés rejtelmeihez, így aztán annyiban hagyom...


A hozzászólást Mark Demyan Ivanov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 10 2014, 18:29-kor.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Okt. 10 2014, 18:01

-Merész cél, nem gondolod? Ha túlfeszíted a húrt és elpattan te azt nem ragasztod meg, szerezhetsz másikat... - Húzom össze a szemem és sandítok rá, jól meggondolta-e. Szerintem nem, bár nem tűnik erőszakosnak, én meg igyekszem nem idegbetegeskedni, így van remény.
-Pedig pont olyannak tűnsz kicsi Mark... - Mondom negédes hangon, hogy kicsit megszívta magát, gonoszkodjunk kicsit.
-Szerinted az elpusztítja a magamfajtát? A szőke hajzuhatag ne tévesszen meg, zsenialitásom végtelen, kitalálnék valamit! - Vigyorgok, nem veszem magamra, hát csak hülyülünk. Meg milyen gáz lenne már. Én szekálom, de ha visszaszekál sírva megyek haza... uh, Lionak nyafoghatnék. Szerintem ő simán leverne, és közölné, jótékony pofon volt. Lehet kicsit tartanom kéne Drakulától, bár talán most nem heveskedik. Talán.
-Úúú... - Felnevetek, ez jó volt. - Csak hogy ne bukjak le. Meg azóta eltelt tíz év, én átgondolnám ezt az állítást barátocskám. - Vigyorgok, még nem vagyok se megalomán se diktátor se gonoszkodó suli-ribi, de attól még heccelhetem ezzel.
Látom furán néz rám, de most mondtam volna hogy kb egy órányira délnek? Nekem az nem mondana semmit.
-Fúj, én bele nem ennék, mintha molyirtót nyalogatnék, szerintem olyan lehet. - Ezt már Luinak is kifejtettem. - Csak van aki szerint milyen jó hogy van. - Nick fura.
-Nem tudom... abban nem az a jó hogy végigmarja a torkod és ihatod? - Kérdezem tőle komolyabban, én utálom, nem is bírom, de ez más kérdés. Ő orosz, mint kiderült, ők sokat isznak nem? Vagy ez csak sztereotípia?
-Tényleg minden orosz szereti a vodkát? Meg hogy uborkával isszátok? - Vagy mivel, mosolygok, nézhet most szőkének, nem sokat tudok az orosz szokásokról.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyHétf. Okt. 13 2014, 16:47

-Nem hiszem, hogy gond lenne. Érezni, mielőtt elszakad! - Vigyorgok rá. Jójó, tudom, ő komolyabban értékeli minden szavam, mint kéne, de miért ne akarnám kimozdítani ebből a fene nagy komfortzónából? Nem, inkább fene kicsi komforzónából. Persze, még nem ismer eléggé, így baromira érthető a nyígja, de idővel rá fog jönni, hogy csak egy bolondos orosz vagyok. Nálam ez a megszokott poénkodási szint, és maradjunk annyiban, hogy az ő stílusa is bicskanyitogató néha. Kvittek vagyunk, nem? Majd kiderül.
-Végülis... Jobb, ha azt hiszed, hogy gyökér vagyok. Így nagyobb az előnyöm veled szemben, mert tisztában vagyok a képességeimmel! - Na most aztán jól megmondtam neki. Komolyan. Néha olyan gyerekesen tudok viselkedni, hogy az már fájdalmas. De hát mégis hogy vágja ki magát az ember okosnak hitt fia, ha éppen leteszik egy kicsi sárga gyökér szintjére? Főleg, ha nincs hozzászokva, hogy folyton ki kelljen vágnia magát. Az én komforzónámat is feszegetik, nem kérdés.
-Nem tesztelgetném azért, hogy mennyire bírod a vegyi és/vagy nukleáris fegyvereket, de én a helyedben óvatosabb lennék. Nagyot lehet esni arról a paciról! - Talán már túlzottan is magabiztos. Viszont itt az ideje magamhoz térni, mert most már én kezdem túl komolyan venni minden szavát. Épp ideje volt, hogy megint a lovacskákkal jöjjek. ^^
Hogy éppen mit kéne átgondolnom, arra csak legyintek. Ő meg a gonoszság... Hahh. Messze vannak még egymástól, fusson még le addig pár kört.
-Mert ezek szerint nyalogattál már molyirtót. Okééé... - Persze, persze. Lehet tagadni, hogy neeem, csak hasonlítgat, de az emberek olyan hülye dolgokhoz tudnak hasonlítani valami mást. Olyan az íze, mint a "szarnak". Ettél már szart? Áhh... Sosem fogom ezt megérteni, de nem vagyok az a fajta kukacoskodó, aki erre mindig felhívná az emberek figyelmét. Csupán egy fajta értelmi szintet becsülök meg belőle. ^^
-A vodkás fagyinak meg a vodkának azért sok köze biztos nem lenne egymáshoz, így kár is lenne bármilyen módon hasonlítgatni. - Majdnem minden ital rossz ízre, csak egy idő után megszokod. Aztán iszod, mert miért ne...
-Pff. Foggalmam sincs. Én még soha nem ittam uborkával, de ember, egy fél földrésznyi országunk van, honnan tudjam? - Felnevetek a kérdésre. Azért ezt ő sem gondolhatta komolyan. Mintha azt kérdezném, hogy Amerikában mindenki vödörből eszi-e a fagyit a tv előtt ülve, ha éppen bánatos... Sztereotípiák. Biztos isszák uborkásan, biztos van, aki nem szereti, de mégis honnan tudjam? Nem ismerek mindenkit.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptySzer. Okt. 15 2014, 17:37

-Hmm, hát jó, de én szóltam. - Ha tudja hogy hol a határ akkor jól van, ennyi bizalmat megszavazok neki.
Aztán csak lesek a szavaira, majd nevetek, micsoda öniróniája van!
-Ez az orosz kiábrándultság és cinizmus úgy fest nagyon is valós dolog! Fogadjunk magadban sóhajtozol hogy legalább te tudod milyen okos vagy, ha én nem is, utóbbi pedig az én bajom mert nem az atomfizikáról kérdezlek! - Ugratom, bár nem tartom butának. Ha annak tartanám nem állnék le poénkodni, mondván úgy sem érti meg.
-Hááát, szerintem se tesztelgessük! - Nevetek, az kéne még. - Ó hát én tuti akkorát zakóznék hogy öröm lenne nézni, ló közelében sem voltam még, nem hogy leeshessek róla! - Legyintek, ezek a lovak megint, inkább átvittből szó szerintire váltok, összezavarom kicsit.
Aztán megint nevetek, elképzeltem ahogy nyalogatom azt a vackot.
-Nem, de olyan lenne nem? Te mire asszociálnál akkor? - Mondhat jobbat, ha tud, közben meg vigyorgok.
-Jó persze, tudom, azaz sejtem. - Helyesbítek mert azt hinné a végén ittam már vodkát és ettem vodkás fagyit is, az előző esetből okulva erre nem adok neki alapot.
Aztán megint kuncogok, hogy kiakad, persze jogosan, de akkor is vicces.
-Nem tudhattam te ittad már-e úgy vagy sem, lehettél volna olyan orosz srác is és akkor rávághattad volna, hogy naná kiscsaj, az egész faluban, városban így isszák, hát ezt sem tudtad? Kiemeli az ízét a piának! Nem vagy nő, ha még nem ittál olyat, nálunk legalábbis nem lennél! - Adom elő neki dörmögő hangon, de aztán csak nevetek. - Sosem tudhatod, kérdezni kell! - Vigyorgok rá, majd eszegetem a fagyit, mert olvad ám.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 16 2014, 11:45

-Persze, persze! - Intem csendre, hogy hagyjuk már az egészet. Milyen húrt lehet mégis túlfeszíteni nála? Megsimogattam a fenekét, mert megígértem és mert akkor poén volt, de semmi esetre nem közelednék hozzá máskor, főleg nem így. Olyan, mintha félne. Mérgesnek tetteti magát, de igazából fél, hogy még a végén érezni fog valamit. Tuti ez a baja... Nők... Még haverkodni sem tudnak rendesen. Pff.
-Nem én veszítek sokat azzal, hogy nem az atomfizikáról társalgunk. Lehet, hogy az én országomban tudnak valamit, amit itt nem, és kiokosíthatnálak, de hát ezt már bebuktad... - Felhúzom a vállam és széttárom a tenyerem egy olyan "nincs mit tenni" arckifejezéssel. Érezheti, hogy csak játszom, de ettől függetlenül a komoly témákat bebukta.
-Nagyon helyes, látom megjött az eszed! - Vigyorgok rá. A lóról meg csak a szemem forgatom vigyorogva. Úgy látszik engem már tényleg kísérteni fognak a lovak... Jövök itt a pónikkal, pedig meg sem értik, most épp le akar esni egy képzeletbeliről Liz, korábban pedig épp Nina ecsetelte, hogy én hős lovag merre hagytam a paripámat, és abból is egy elég elmebeteg beszélgetés kerekedett, hogy egy képzeletbeli ló egészségéért aggódtunk, nehogy elüssék az autók. Kész rémálom... Valamit akar közölni a sors a lovakkal. Vagy csak tudatosítja a lószerszámhoz hasonló méreteim? Hahhaha. Tudtam én, hogy van jelentősége!!
Hálistennek a lovakról hamar túllendülünk, mert már nekem is sok és a lószerszám után jöhet a nyalás. Egyre jobb...
-Mondjuk... levendulára?? - Nézek rá kérdőn, hogy mire asszociálnék, milyen ízű a levendula fagyi. Bmeg, hát levendula ízű...
-Nem ettem még levendulás fagyit, de biztos nincs másnak olyan íze. Még a molyirtónak sem. Utóbbit pedig nem is tesztelném le. Ez pont olyan, mint mikor azt mondják egy húsra, hogy csirkeízű, mindegy, hogy majom, macska, vagy krokodil... - Megint kicsit kiakadok talán, de basszus, ha valami krokodilból van, akkor krokodil ízű és kész. Minek hasonlítgatunk? Olyan az íze, amilyen van neki azt szega. Molyirtós fagyi... Ahh...
A színjátéka persze eltereli hamar a figyelmem és nevetni kezdek, ahogy előadja magát, vélt orosz stílussal. Hm.
-Ilyennek képzeled nálunk az embereket? - Tény, hogy az internet tele van őrült oroszokkal, de ennyi erővel őrült amerikaiakkal is. Éljen az általánosítás.
-Mellékesen pedig nem fogok ilyen hülyeséget hazudni, csak azért, mert nem tudod meg az igazat valószínűleg soha. Vagy amíg le nem zuhan egy újabb oroszt imitáló ufó a környéken. - Vigyorgok rá. Nem szokásom előadni magam és valahogy kicsit sérti is az önérzetem, hogy azt hiszi, hazudnék ilyen baromságokat... Uborkával elrontani a vodkát. Cöhh...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Okt. 17 2014, 23:25

-Hát ezt be, de durván! - Vigyorgok rá, halálra is unnám a fejem, ha belemenne a maghasadásba meg a mittom én milyen törvényekbe.
-Mindig is a helyén volt, vagy elvetted? - Vigyorgok rá, nem túl ütős poén, de bejátszom, mert szórakozott vagyok vele, azt hiszem. De a lovaglós-zuttyanós dolog asszem már sok neki, így meglovasítom az ötletet, hogy pedzegessem tovább, ahaha. Nem vagyok egy szóvicces az is tutibiztos.
(Ez a Mark nagyon lökött xD)
-De nekem arról hamarabb ugrik be a molyirtó mint a virág! Ez nem olyan hogy az mondom ablak és te rávágod ajtó! - Vigyorgok, az én egyéni asszociációm úgy fest elüt az átlagtól, de nem is bánom, akkor sem ha Mark picit szőkének néz.
-De lehet nekik pont olyan. Amúgy ma már érted, honnan tudod hogy nem csirkét kaptál hanem tényleg krokodilt? - Látom hogy hőbörög, igazából vicces. Az emberek olyan hülyeségeken tudnak kiakadni hogy valami frenetikus.
-Nem tudom, de sok képen van nagy bajszuk az oroszoknak meg azok a szőrős sapkák, nem tudok vékony hangot elképzelni nekik és neked sem nyávogós hangod van hanem normális férfias, szóval. - Vonogatom a vállam. - Amúgy jah, olyan barátságosabbnak képzelem az oroszokat. Nem tudom miért. - Teszem hozzá, mert válaszolni nem tudnék a kérdésre.
-Nem vagy most humoros kedvedben Mark fiam, sebaj. Amúgy ki mondta hogy hazudd nekem? Vagy egyáltalán miből gondolod, hogy azt hiszem hazudnál? Csak azért mert ufónak állítod be magad és állítólag odavagy a csillogós fejhangú pónikért? Ugyan kérlek. - Mondom mosolyogva, mert hát max azt hinném hülyéskedik a poén kedvéért, de ha lenne valami érdekes komolyan hozzátenné, ahogy eddig is. Nem is értem hogy jön neki ide hogy hazugnak gondolom, de szerintem érződik is a hangomon, hogy eléggé nem értem mi a baja hirtelen.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyKedd Okt. 21 2014, 12:06

-Erre mondják azt, hogy hülyén halsz meg? - Vigyorgok a másikra. Tudja, hogy csak szívatom. Lövésem nem lenne ezekről a témákról és halálra is unnám, így szerencsére egyikünket sem fenyegeti ez a veszély, de arcoskodni muszáj. Lételem.
-Csak nem? Elvettem volna? - Büszkülök egy kört, hogy háhá, Jégkirálynő vára is bevehető egy hosszabb ostrommal, de tudom, hogy csak hülyéskedik. Liz meg én... Nos az nagyon sok különböző fogalom. Hamarabb fogadnám húgomnak, mint másnak. Nagyjából úgy érzem vele magam, mint Maisey-vel, csak a kettő közül Maisey a szent, Liz meg egy ördögfatty...
-Értem én, de ha még valami olyanhoz hasonlítanád, amit kóstoltál... Az még érthető. De molyirtó. - Forgatom a szemem értetlenkedésem közepette. Molyirtó... Milyen durva drog lehetne ebből. Naftalin szagú öreglányok összegyűlnek, hogy közösen elnyaljanak egy kis levendulás molyirtót, aztán atom betépve fetrengenek a földön és többet nem kell beszedni a vérnyomás csökkentőt, mert cicák és járókeretek boldog földjére haluzzák magukat... Állat.
-Azért tudnod kell, hogy elképzeltelek, ahogy nyalogatod a kis lepkeirtót... - Széles a vigyorom és tuti rájön, hogy nem egykönnyen fogok szabadulni ettől az élménytől...
-Nem ettem még krokodilt, nem tudok érdemben nyilatkozni! - Érzékelem azért a nagy kiakadás közepette, hogy mulat rajtam, és tényleg vicces, hogy miken tudok fent akadni, így csak tovább siklok. Végülis lehet, hogy a sarki döneres is tevehúst rak a kajába, és simán csirkének érzem... Ki tudja?
Pipiföldéről pedig hamar a ruszkik földjére tévedünk, hogy milyen is az élet a hatalmas hómezőkkel tarkított országocskában, ahol a macik jó barátai az embereknek és mindenki vodkát iszik. A medvék is...
-Köztünk is van mindenféle ember, de ezt jó hallani. - Mármint, hogy barátságosnak gondolja őket. Lehet, csak elvette az eszünket a vodka... Vagy baromira nyeregben érezzük magunkat, mert aki rosszat mond ránk, azt simán lelőjük egy atomrakétával, vagy rászabadítunk egy medverajt, azt szega... Esetleg vodkába fojtjuk. Áh, nem, nem. A vodka ehhez túl drága kincs.
-Humoros kedvemben vagyok, de nem aláznék le így egy lányt, hogy nem vagy nő, amíg valamit nem csináltál. - Kicsit összeszűkül a szemem és talán érzékeli, hogy sértőnek éreztem rám nézve, hogy ilyen marhaságokat művelek. A fojtogatós műsor is inkább volt vicces, vagy elmebeteg, mint megalázó. Megalázni nem szeretek senkit. Minden esetre hamar elhessegetem a gondolatot és jelzem, hogy lépjünk túl rajta. Ez is csak egy pont a pszicho kartonomon... Néha eldurran az agyam marhaságokon. Őszintén totál közveszélyes őrült vagyok... Miért nem zártak még be?
-A pónikat meg igenis bírom! - Szinte fel is háborodom, hogy azt hiszi, kamuzok. Ezt persze még magam sem gondolhatom komolyan, de annyira vicces volt. Lehet ez lesz a tesztszöveg a csajoknál. Ha nem rohannak el a póni témánál, akkor jó arcok.
-Bár lehet, hogy a humorommal elszaladt az a két cuki focista... - Nyögöm a telefonom lóbálva, és a videóra célozva...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptySzomb. Okt. 25 2014, 22:14

-Is. - Vigyorgok, érzem a felém áradó kedvességet, de megfürdöm benne. Igazából engem szórakoztat ez a szívózás.
-Szeretnéd mi, Rómeó? - Vigyorgok, ő inkább Anyegin típus (ha már orosz ugye) szóval necces lenne olvadozni érte. Egészen plátói lenne, ami sanyarú dolog, nem kérek belőle. Szerintem nálam Lucien is hasonló, bár azon is gondolkodtam, lehet csak elaludtam a parton és álmodta hogy ott volt.
-Jaj már hát a szagok meg az ízek hasonlóak! Nem hiába merjük megenni azt aminek jó az illata! Vagy te nem érezted még a szádban valami ízét illat alapján? - Vigyorgok rá, tuti hogy de, csak finnyáskodik!
-Hm, te perverz. - Jelentem ki komoly fejjem, majd nevetek kicsit, gondolom hogy egyhamar nem szabadul a képtől hogy élvezkedve nyalogatom a büdös papírt.
-Na majd együnk! Vannak ilyen éttermek, ahol ilyet is kapni és megkóstoljuk! - Jelentem ki, hogy legyen közös élmény, én sem ettem még, meg Markkal poén lenne elmenni.
-Mindenhol van mindenféle, de azért azok a sztereotip kritikák nem olyan borzalmasak, állítólag van bennük valami. De én kedvelem az oroszokat, ha mást nem az irodalmuk miatt. Az egyik kedvencem volt az egyetemen az orosz irodalom. - Mosolygok rá, mert ez nem kritika, nem gúny, ez komoly.
-Ezt jó hallani. - Mosolygok rá, mert úgy fest nem csinál mindenből viccet azért, ami szerintem pozitív. Van ami nem vicces, de én mondjuk amíg érzem hogy poén nem zavar a dolog. Talán ezért is bírom a morbid és fekete humort is.
-Hah... sok fiú szereti őket, engem akkor idegesítenek, de mond hogy nem nyávogósak! - Szerintem tuti szerinte is, csak gondolom tovább tud lépni ezen a tényen. De vigyorgok, kész vagyok milyen lökött.
-Juj... - Fogom a fejem, fájt hirtelen a meleg hangnem, de röhögök. - Tolvajok, jelentsük fel őket. Bemegyünk a rendőrségre és közöljük ellopták a humorérzéked. Jutalmat nem kap aki megtalálja mert csórók vagyunk, de benne lehetnek az egyik kisfilmünkben, nah? - Vigyorgok, hmm, vajon mit szólnának a zsaruk? Jegyzőkönyvbe vennék? Buli lenne!
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyHétf. Okt. 27 2014, 15:05

-Jó, igaz. Te alapban is úgy halnál meg, szóval végülis mindegy... - Genya vagyok, de Liz ezt szereti. Bírja az ilyesmit. Biztos erre gerjed. Minden esetre imádom a kis béna búráját. Szeretem szívatni, csak azt nem, hogy ő is megteszi ezt viszont és sokszor eléggé betalál a kis mocsok.
-Igazából nem. - Fintorgok egy kört, hogy nehogy már azt hihesse, hogy nekem kell. Persze, hogy mindenki kell, de Liz inkább bajtársam és jobbom a csínyekben és szívatásokban, mintsem szerető pár alkalomra. Anyeginnek nincs szüksége holmi szerelmekre. Cöhh.
-Jó, de. De akkor is. - Igaza van. Tényleg hasonlítanak az ízek, meg a szagok, és simán tudom azt mondani, hogy a reteknek földíze van, pedig nem ettem földet. Ezt viszont nem kötném az orrára, mert az öngyilkosság lenne. Már ez az apróság is, hogy képes voltam bevallani, hogy valszeg igaza van, már az is több a soknál...
-Ó, ha tudnád mennyire... - Kevés volt az a perverzió, amit eddig belőlem kapott, de az igazság az, hogy talán nem is vagyok annyira kis huncut típus. Nagy a szám, de nem vagyok az a fétises, fantáziálgatós típus...
-Sima, de ilyen "belehalsz, ha rosszul készítette el a szakács" halat nem eszek veled... Ami csak furcsaság, azzal nincs parám. - Féltem a kis tyúkszaro életem, és biztos tudja, hogy mire gondolok. Ilyen kínai szarságokra nem lehet rávenni, az fix. Nem azért akarok kóstolgatni, hogy kimúljak, de a krokodillal nincs gond.
-Te lehetsz az egyetlen... - Forgatom a szemem vigyorogva, hogy szereti az orosz irodalmat. Hát rossz lóra tett, ha olyannak néz, akivel erről fog társalogni. Nem, nem vagyok teljesen hülye, ismerek azért nagy klasszikusokat, de nem vagyok az az olvasgatós, otthon ülős fajta. Ez azért világosan lejön.
Helyette inkább törődjünk a pónikkal!
-Nem. Szerintem nem nyávognak. Tök cukik! Totál kúl, hát gondold már el, hogy gyerekkorban beléd van táplálva, hogy a seggtetkó az kúl! Nincs ennél jobb mese... - Jó, de van. De akkor is kiállok a kis patások mellett. Sőt, az újkori verziókban már van emos póni is, szal rohadtul követik azért a trendeket. Ha Liznek Lila-rózsaszín csíkos haja lenne, simán lehetne az a kis búval b*szott jószág. Feltéve, ha van egy seggtetkója is.
-Biztosúr, nagy a baj... Itt kérem lopás történt! - Majd beleomlok a tenyerembe és műsírást imitálok... Már látom magam előtt a képet, amint Liz betámogat az őrsre, közben én magamba szakadva készülök elmondani a gaztett mibenlétét, majd amikor elsírom magam, ő megsimogatja a hátam és befejezi a galád történetet. Díjnyertes!
-Azért mondjuk nem degradálnám le ennyire a filmjeinket... - Hagyom meg a kis színjátékom után. Nehogymár gyökér rendőrkéket alkalmazzunk! Bááár. Néha kell egy két zsaru statiszta... Nem is olyan hülye ez a csaj!!
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptySzer. Okt. 29 2014, 17:12

-A szőkék átka, mint az eredendő bűn, Jézus ezt nem oldozta fel a kereszthalállal. - Vigyorgok, valóban nem veszem magamra. Na meg ha nem szívná a vérem én sem szívhatnám az övét és az hiányozna.
Aztán nevetek hogy fintorog, meg nem akar.
-Én nem kellek csak a fenekem, ühüm, oké. - Vigyorgok gonoszan, megjegyeztem hogy simogatta! De már csak poénkodok vele, nem zavar.
-Nem szeretném, kössz, ártatlan kislány szeretnék maradni! - Nevetek, gondolom csak viccel, nincs olyan kéjelgően perverz feje. Vagy jól titkolja.
-Hát... olyat én sem akarok, de pl a strucc hús meg tojás mindig érdekelt. - Vallom meg, mert hát a fürj tojás is állítólag más ízű, mint a sima csirke, akkor a struccé milyen? A húsa meg csak ráadás.
-Dehogy is, tök sokan szeretjük. A spanyol például unalmas volt, de az orosz! - Vigyorgok, érzem hogy neki sem szíve csücske, hát befogom. Pedig ő eredeti nyelven olvashatja őket! Irigykedem egy sort csendben és halkan.
Hallgatom némileg kiábrándultan, hogy beszélhetnék egy orosz sráccal az orosz irodalomról is akár, ehelyett azt nyomatja milyen jó a pónis seggtetkó.
-Aham. Talán a te seggeden is szivárvány díszeleg? - Kérdezem simlis mosollyal.
Röhögök hogy előadja a katasztrófális műsírást, mert valóban mű, de ettől poén.
Nevetek aztán azon is amit mond.
-Hát van benne valami. De egy filmbe belefér, szerintem tiszta vagánynak éreznék hogy felvesszük őket munka közben! Nagyon odalennének! De nem? - Vigyorgok, szerintem poén lenne.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Okt. 31 2014, 13:01

Mindjárt megsajnállak... - Jön itt nekem Jézussal, meg a kereszthalállal, én meg csak nézek, hogy ezek után a pónikkal kutya baja nem lehetne senkinek... Ez a sok kamu vallásos izé sokkal rosszabb, na de sebaj, most úgysem térítés folyik, viccnek meg egész jó volt.
-Örülnél neki... Míg a seggeddel elvagyok, az pofám sem kell nézned! - Vállat vonok, mert hát no. Seggfétitses lennék? Lehet, hogy van valami abban, hogy látens b*zi vagyok... Hm.
-Áhhrtatlan... - Hördülök fel. Liz azért nem tartozik szerintem az ártatlan kislányok fogalmába. Van azért nála ordasabb leányzó, ami nem ő, de azért ártatlan... Dehogy.
-Akkor már inkább krokodil... - Legalábbis a strucc annyira nem érdekel... Se a tojása. Főleg mondjuk, ha feltálalnák azt a szép kis lábát... Vagy a fejét. Nem volna akkora fazék, amibe húsleves mellé be tudnák tűzni a strucclábat... A csirkeláb még működik, de strucc...
-Egészségetekre! - Nekem aztán mondhatja. Nem rajongom az irodalmunkért... Pedig állítólag vannak kiemelkedő alakok, de hát egy magamfajta elmebetegnek ez mit sem számít.
-Ahha, megmutassam? - Már nyúlok is a nadrágomba fűzött övhöz, hogy tolom le a gatyám és megmutatom a szivárványom. Persze nincs, de annál jobb...
-Tudod azt mondják, hogy a szivárvány végében aranyat találsz. Az enyémnek idáig ér! - Mutatom meg az ívet, hogy a jobb farpofámtól a farkamig ér a díszítés... Képzeletben. Mázli, hogy nem az ellenkező irányba nyúlik az a makacs színes sáv, mert akkor a segglyukamnál érne véget, és ha ott találnának aranyat az fájdalmas lenne... Aranyér poén... Bééénaaaa!
-Én benne vagyok! - Ha már ilyen szépen levezette, hogy de jók lennének rendőrök a filmbe, én eljátszom az ellopott humorérzéket az őrsön... Csak aztán nehogy bent fogjanak. Na meg előtte tudjuk le a szivárványtetkósdit, aztán irány a fakabátokhoz... Uzsgyi, gyorsan, gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptySzomb. Nov. 01 2014, 21:17

-Jaj ne fáradj, elvagyok a sajnálatod nélkül is. - Vigyorgom telibe a képét, de csak mert kedvelem az én Mark barátom.
-Hmm, nem is tudom... tudod azt szimplán megoldom egy sötét szobával is. - Csóválom a fejem, hát a fenekem úgy fest féltenem kell a perverz dolgai elől. Na jó, mivel nem ez nem kell, szerencsére.
-Hééj, mit hőbörögsz, hát azt hiszed meg vagyok én rontva? - Nézek rá pislogva, csavargatva a hajam és kicsit a számba harapok. Óh uhgyan kérlek, nem vagyok én olyan elfajzott. Csak szókimondó, de azt mindig mindenhol.
-Hmm hát jó ezt is megbeszéltük ki mit rendel. Na majd menjünk el! - Én simán elrángatom, már ha nem túl drága a hely. Ha drága akkor nem éri meg, de ha megfizethető egy alkalomra jó program.
(Kölcsönkérik a kannibál bennszülöttektől a nagy emberméretű fazekat és voliá! xD)
-Hah...- Sóhajtok kicsit lemondóan, de nincs mit tenni, nem Markkal fogok erről beszélgetni. Majd Sebastiannal.
Kétkedően emelem a szemöldököm, hogy lenne, de csak keresztbe fonom a karom a mellkasom előtt.
-Aham. - Na nézzük csak a szája nagy vagy bevállalja. Bár tutira meglepődnék ha lenne egy tetkója... Bár nagyon szeretném hogy ne legyen. Én rég akartam ennyire valamit, de most nagyon!
(Pedig nekem is eszembe jutott az a poén xDD)
-Hát, ha arany farkad van, nem sokat érzel szex közben... Te szegény... főleg ha valami pénzéhes szuka jól levágja, olyan leszel mint Füles a farka nélkül. - Nézek rá szomorúan de azért kajánabb mosolyra görbül a szám. - Midasz király lánya megsimogatott odalenn, hmm? - Cukkolom még kicsit. - Neki aranyat ér a keze... - Jaj már vigyorgok ennyi hülyeséget nem bírok ki vigyor nélkül.
-Nah, szuper? Most? - Kérdezem, felőlem most is megejthetjük ha van kedve. Már ha komolyan bevállalja, de max azt mondjuk kandi kamera, nem mellre szívni.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 06 2014, 11:33

-Több marad másnak! - Rántom meg a vállam. Ha nem kell sajnálni, hát akkor nem kell. Ki vagyok én, hogy ellenkezzek vele?
-Na ott félhetnél a leginkább! - Felnevetek az ötletre. Ó igen. A fejem kevésbé látja, de a farát úgy is megtalálom. Váhháhhááá. Nem elég okos ez a Lizi lány...
-Naná! - Meglepődnék, ha az ellenkezője lenne igaz. Naná, hogy meg van rontva. Vagy nem? Oké, rossz élményei voltak, azt vágom, de abból az következik, hogy elrontódott.
Az éttermi kalandunkra csak bólintok, hogy rendben, úgy legyen. Meglátjuk majd, hogy ki mennyire bevállalós. A strucctojás amúgy is büdös állítólag, de én aztán nem tudom.
Lemondó sóhaját is csak megmosolygom. Tény, hogy nem én vagyok a környéken az a bika, aki az eszével hódít... A nők mondjuk jobban bírják az okoskodó pasikat, de az nem én vagyok. Sajnos. Így aztán csak az marad, hogy utáljam ezeket a díjnyertes tenyészbikákat...
-Hidd el, nincs baj az arany dákóval! De hát mit is tudsz te erről... - Legyintek.
A vetkőzés persze hamar abba marad. Naná, hogy nincs tetkóm, de nem is adok neki ennyi örömet, hogy csak úgy vetkőzzek a part közepén... Nem ám.
-De ha már ilyen kis undok vagy, akkor a tetkómat sem mutatom meg. Lesz majd más, aki értékeli... - Színlelek egy kis sértődöttséget, visszakötöm az övem és közben bólintok az újabb ötletre.
-Naná? Mikor máskor? Ha már vérig sértettél, legalább könnyebben sírom el magam előttük... - Ő is tudja, hogy hülyülök, de jó szórakozni valakivel, kötetlenül... Kikiáltom Lizt a legjobb barimnak. ^^
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Nov. 14 2014, 15:55

-Nem veszem el azt a keveset mások elől, jó fej vagyok! - Vigyorgok, kétlem hogy két marékkal osztogatja a sajnálkozását.
-Ott nem félnék, kisunnyognék, beraknék magam helyett egy gumibabát és örülnél hogy hagyom magam. - Vigyorgok.
Vigyorgok, hogy romlott lennék, csóválom a fejem. Én nem vagyok olyan perverz mint egyesek, nono! Bár ki tudja, lehet egy félős nyuszi az ágyban, csak a szája nagy, ki tudja? Egy biztos, nem fogom faggatni a csajait, hogy kiderüljön.
-Óóó szóval nincs? Miért van benne vibrátor funkció hogy ellensúlyozza a hideg fémérzetet? - Röhögök, aztán főleg hogy nem mutogatja nekem a seggét, jó fiú marad. Én csak kajánul vigyorgok hogy csak a szája járt.
-Ú, te szegény, undok vagyok? Összetörtem a hablelked a szivárványos álmaiddal? - Nem bírom ki, muszáj szívnom a vérét, de csak poénkodunk, nem gondolom hogy kis nebáncsvirág lenne.
-Hát jó, gyere! - Legyintem meg a vállát, látszik eldoppingolt a dolog, imádni fogom a zsaruk fejét mikor leesik nekik hogy csak mókázunk. Remélem vevők lesznek a poénra, max előadom a szegény ártatlan szőke cicát és akkor nem lesz gáz. Innen nincs is messze az egyik őrs, gyors léptekkel közeledek felé Markkal.
-Azért suttyomban kéne felvétel vagy legalább hanganyag, valahogy oldd már meg! Mekkora lenne már! - Nevetek, úgy nagyobb a lebukás veszély de talán megérné ha ügyesen csináljuk. Az egész úgy sem lesz hosszabb 5-10 percnél.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyHétf. Nov. 17 2014, 14:00

-Egy igazi önfeláldozó teremtés! Tapsoljuk meg! - Kontrázom rá. Valóban nem osztogatom a sajnálkozásomat, éppen ezért kéne hálásnak lennie, de Liz még mindig nem tudja értékelni a dolgokat. Szomorú...
-Esélyed sem lenne ilyesmire... - Na meg nehogy már ne tűnjön fel, hogy gumibaba... Vagy elhíresztelném, hogy Liz olyan az ágyban, mint egy tuskó... Csak fekszik. Áh, kár, hogy ennyire görény nem vagyok.
-Attól, hogy neked csak a műanyagokkal van tapasztalatod, még lehet jó egy hús-vér, de arany dákó! - Nem Ő lesz a tesztalany, ez már világos, de hát nem is tudja, miről marad le... Lényegében szinte semmiről, de hát ez már csak az én nyomorom.
-Pontosan. Úgyhogy most mész és veszel nekem pónit, hogy jobb kedvem legyen! - Biggyesztem le a számat, mint a kisgyerekek hisztis sírás előtt és még a vállaimat is előreejtem, hogy látszódjon, mennyire összeszakadtam a gonoszságától. Ez a Liz egy gonosz kis ördögfatty... Mindig bántja az én finom kis lelkecském.
Mikor persze beleegyezik, hogy mókázzunk egy kicsit, mintha felderülnék. Talán jobb, mint a póniskodás...
Vigyorogva indulok el mellette, és valóban nincs messze az egyik fakabát bunker, amielőtt tanakodni kezdünk... Szerencsére az ötletet hamar tudom kivitelezni, hiszen van rajtam egy ing, aminek történetesen zsebe is van mellrészen. Összegombolom a lazán, atlétára vett ruhadarabot, a hajam kicsit ellapítgatom, mint egy jól irányzott gyík, a telefont pedig videó módra állítom, bekapcsolom és a zsebembe rejtem, hogy kifelé nézzen a kamerája.
-Kérésed számomra parancs! - Azzal lökök egy aprót a másikon, hogy előttem sunnyogjon be, én meg majd követem zokogva és jó szomorúan... Felveszem az előbbi összezuhant pózt, majd követem a hölgyeményt, ha van bátorsága betérni a medvebarlangba.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyKedd Nov. 18 2014, 23:26

-Végre hogy észrevetted! - Vigyorgok rá, hogy milyen önfeláldozó is vagyok.
-Ó, miért, nem lennél túlfűtött a perverziódtól vezérelve? Megoldanám. - Nevetek, tisztában vagyok vele hogy feltűnne neki, de csak poénkodom.
-Kihagytad a kemény vattát. A tampon is felejthetetlen élmény egy hétig minden hónapban. - Vigyorgok, ez majdnem olyan jó téma mint a brazil szappanoperák, hogy szaladjanak a pasik. Legalábbis az egyik nagyon "elmés" reklám így látja, hogy aztán beszélhessünk a hüvelygombáról. De én nem fogom erre terelni a szót, megkímélem mindkettőnket ettől.
-Ó, hát hogyne, sőt, még meg is fodrászolom neked előtte, mit szólsz? - Vigyorgok gonoszan, tépett frizurájú kis pónilovacska. A best ajándék.
Közbe megegyezünk a következő csínyen, de meglepődve figyelem az átalakulását a másiknak. Hú de durva így, pedig alig csinált valamit, mégis olyan... jobb az eredeti, maradjunk annyiban! De vigyorgok hogy beüzemeli a telefont, jó ötlet!
Aztán oda is érünk, megyek én előre, nem vagyok félős lányka. Közben simogatom a hátát és vezetem be.
-Nem lesz baj, megtalálják, ez tuti, itt mindenki nagyon lelkiismeretesen dolgozik! - Csitítgatom, de oda is lép egy rendőr, hogy mi történt, tud-e segíteni.
-Ó, igen, igen, hagy ültessem le. Szóval... - Kezdek bele szépen pislogva, szöszisen. - Lopást szeretnék bejelenteni... de nem tudom, itt segítenek-e... mert... elég kínos az ügy. A barátomat megviseli a dolog... - Mondom tanácstalan és együttérzően pillogok rá, majd felnézek a rendőrbára, nem lehet sokkal idősebb mint mi, ez a legjobb az egészben.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Nov. 21 2014, 16:29

-Azért egy esettel még nem váltod meg a világot, szal ne szállj el! - Ha mindenki egy cselekedettel szentté válna, nem tudom hol tartana ez a világ...
-Áh nem, csak tudod jobb, ha küzd az áldozat... - Mint a találkozás elején. Nyáhháhá. Beteges perverz állat vagyok. Menekülj Liz, amíg még tudsz...
-Baszki, minek nézel engem, hogy folyton a vérzéseddel jössz? - Én nem tudom, hogy mit láthat bennem, de ez már a sokadik mezeszes poénja... Vagy ez a menő lányéknál, hogy a csávókat a havinkkal fárasztjuk, ijesztgetjük, mert ez olyan természetes, hogy úgyis mindenki simán társalog róla? Hát nem!!
-Jó, hát ha nincs pónik, akkor térdelve is szerethetsz, hogy kiengesztelj! - Hát most kinek mi... Ha a lovat nem vállalja, ezzel is olcsón kiválhatja.
-Bár nálad ez max. 80 évesen lesz használható opció, mert még a végén leharapod! - Végeredményben oda fogunk kilukadni, hogy használhatatlan nő létére... Borzalmas.
Az átalakulás meg nem túl erőteljes, de ha még egy kamuszemüveget is kapnék, helyből elmennék valami sokkal nagyobb gyökérnek és a későbbi beazonosításom is neccesebb lenne... Ez persze elmarad, de azért vicces. //Hátrány a sok hónapig zajló játékokban, hogy lövésed nincs, a karaktered milyen öltözékben kezdett, így megeshet, hogy nagyobb a transzformálódás, mint terveztem. XD//
A fakabát bunkerhez érve Liz is felveszi a szerepét, én meg csak pár könnycseppet próbálok magamra erőltetni, de nem fog menni. Hogy csinálják ezt a nők? Mármint a kamu sírást. Nekem max egy nyálcsík lesz a szemem alatt, ami sírásnak látszik, és visszamotyogok néhány apróságot, hogy úgysem fogja senki megtalálni és örökre elvesztettem, meg minden...
A hozzánk lépő rendőr felé fordulok, hogy a felvételen legyen esélyünk látni az arcát, ha mázlink van. a fejem persze lehorgasztva, és ha nagyobb orrom lenne, még talán az is látszana a felső sarokban a későbbiekben...
Liz közben belevág a mókába én meg szépen okosan helyet is foglalok a felkínált ülőalkalmatosságban és csak azért nem temetem az arcom a kezembe, nehogy eltakarjak mindent a telefonom előtt...
-Persze, még alázz is meg... - Nyöszörgöm szenvedő hangon Liz felé. Abszolút díjnyertes a dolog. Kb annyira vagyok megzuhanva, mintha azt készülne elmesélni, hogy a férfiasságom lopták el...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Nov. 21 2014, 17:32

-Pedig repkedni vágyom, de hát jól van! - Vigyorgok.
-Jah értem, úgy kevésbé monoton ha ellenkezem, aham... - Forgatok szemet, ez beteg, de hát Mark nem tűnik pszichopatának szerencsére.
Felnevetek, olyan kis gyenge, könnyű kiakasztani. Pedig csak egy kis vérről van szó és meghalnak a pasik. Pedig ez semmi, átélni mennyivel nyűgösebb!
-Imádom mikor kiakadsz, ez a fej mindent megér, komolyan! - Nevetek tovább.
-Hah álmodozz csak, majd akkor ha előbb te térdelsz elém jegygyűrűvel, komolyan gondolva! Pff... - Röhögök, mindig ezzel jönnek a pasik, szóval hozzuk a klisés visszaszólásokat, jól van.
-Hmm, ennyire még nem vagyok kannibál, bár a fagyi végét mindig leharapom. - Vigyorgok gonoszan, csak hogy vizualizálja, összekapcsolja és borzongjon. Jó kiakasztani Markot, az az igazság.
//Igen, én vissza szoktam olvasni, de most elhisszük hogy abban vagy és kész XD Másik opció, mint valami animében, mindig ugyan úgy néz ki a kari max a színek változnak és akkor nem tudsz mellé lőni XDDDD//
Aztán úgy döntünk megyünk teljesen hülyét csinálni magunkból és ha szerencsénk van a rendőrökből is. Nekem bejön hogy kicsit kockává alakítja magát külsőre, bár inkább maga a folyamat mint a látvány.
Bebotorkálunk, leültetjük Markot, de majdnem elnevetem magam, hogy megaláztam. Ehelyett fájón felnyögök, főleg mert nem nevethetek.
-Jaaaaj, bocsi cukorlekvár, de hát őszintének kellett lennem... bocsiszka. - Húzom a szám kínosan, hogy hoplika.
-Mit tulajdonítottak el a párjától? - Kérdezi a rendőr, közben kéri az iratainkat is, de én terelek, hogy mucikám, hamar túl leszünk rajta, semmi gond.
-Nos... hát... ez kínos. Tudja? De... szóval... Az egyik körülbelül 20 forma srác, kockás ingben... szóval... elvette a... hát a humorérzékét. Nem találjuk. Ellopta! - Takarom el a szám, hogy ez szörnyű, de a vigyorom szerelem le. Közben nézem a rendőr mit reagál a komolynak beállított problémára, suttyomban Markra is rápillantok, Ő hogy viseli.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 EmptyPént. Nov. 21 2014, 17:48

-Ahhoz egy kis anyag is elég! - Vigyorgok rá, mert biztosan tudja, hogy mire gondolok, de ha nagyon ki akarja forgatni, akkor értheti úgyis, hogy varr magának szárnyakat... Szívesen adok kezdőlöketet valamelyik épület tetejéről, hogy utána vihesse magával a szél.
-Persze. Sokkal izgalmasabb! - A kikötözős szex is pont ezért nem érdekel... Ha hagyja magát, az miért jó? Ha van egy kis ellenkezés, az legalább izgalmas...
-Menj a pokolba... - Nevetem el magam. Tudtam, hogy direkt szemétkedik... Tipikus nő... Bezzeg, ha én undorítóskodnék viszont, akkor ő lenne a legjobban felháborodva. Mondjuk Liz nem annyira tipikus, így lehet, hogy előadná magát, hogy ez nem para, aztán körbesírná a barátnőit, hogy mekkora undorító féreg vagyok. Jah... Biztos ez lenne.
-Ónnemár! Ilyen kis szent bárány vagy, hogy házasság előtt nincs kufirc? Ne szívass már... - Mondhattam volna azt is, hogy ne sz*passon már, de akkor rögtön rávágná, hogy pont erről beszél ő is... Ahh. Tényleg nem jó semmire.
-Nem merném a szádba adni azért... - El tudnék viselni egy kis orális kényeztetést, de Liztől félnék. Pont jól jön neki. Átkozott némber.
//Harmadik opció, hogy sosem írod le előre, hogy mi van rajtad, így ha meg kell írni miben van a karakter, nincs előzetes bakiforrás. Very Happy Ezt követem általában, de lövésem sincs, hogy szóbakerült-e már... Ne kérd, hogy visszanézzem. XD//
Mire persze lejátszuk ezt a szájkaratét, már az őrsön senyvedünk. Ilyen kis farokcsonkításos gondolatok után még szánalmasabban tudok nézni. Elvégre ma sem kaptam semmilyen ihletet, hogy este ne kelljen pornóoldalakat és magazinokat használnom unaloműzésre, másrészt azért túl vizuális típus vagyok. Nyáhh...
-Annyira szemét vagy... - Dünnyögöm szenvedő hangon. A cukorlekvárnál már majdnem fel is vinnyogok, így belekapaszkodom a székembe, mert máskülönben elröhögném magam... Sírás lesz a vége ennek, érzem. Kettőnk közjátékának hála a rendőr lassan azt is elfelejti, hogy férfi-e, vagy nő, így az irataink is lassan feledésbe merülnek, viszont az őrs recepcióján a társa is sasolni kezd, már látja lelki szemei előtt, hogy most itt a nagy lehetőség, és karriert csinálhat, talán még nyomozóvá is előléptetik, ha megoldja az ügyet...
Persze Liz túl gyorsan kivágja a lényeget, így elvész az öröm, de hát haladni kell, mert ezek még itt megbotoznak minket a végén, ha nem nyilatkozunk... Ki tudja. Lehet, hogy erre hajt ez a kis átlátszó leányka. Hm... Tudtam én, hogy bírja a szadót.
A rendőrkéink persze elképednek és nem tudják mire vélni, hogy most komoly a baj, vagy sem, és mit is reagáljanak igazán. Hülyébbek, mint hittem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ufotámadás! - Mark & Lizzy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» ÁHÁ! ~ Mark és Lizzy
» Happy(?) Birthday M&L ~ Mark és Lizzy
» Na csakhogy végre! ~ Mark & Lizzy
» Mark-simogató [Mark & Bree]
» Lizzy & Will

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-