Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Ufotámadás! - Mark & Lizzy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzer. Aug. 27 2014, 00:08

Hétvége van, délután, süt a nap, csicseregnek a madarak meg minden baromság, szóval sok az ember a parkban. A nyüzsgést nem szeretem, de nézni mások egyszerű életképeit igen. Jó alapanyag a könyvemhez, így fogtam a kis jegyzetelős noteszom meg az mp-lejátszóm és kitelepültem a parkba. Addig sem kell Lionelt bámulnom, tiszta haszon.
Egy padon ülök a szökőkúttól távolabb, sort és spagettipántos fekete felső van rajtam, szandál. A lábaim keresztbe teszem és elmerengve ütögetem a tollat a számhoz, lesek ki a fejemből és nézem mit marháskodik három tinisrác a kútnál. Eszembe jut Lucien is és a fürdés, hogy elillant az egész... ahh, olyan vagyok mint egy rossz tini, katasztrófa... sürgősen össze kell szednem magam, mert nem lesz jó vége! Lehet nem is látom megint négy évig. Több... de lehet igen, mert lesz közös óránk! ÚÚÚúúúaaaahh, nem akarok rá gondolni! Nem nem nem! Inkább nézem a pancsoló fiúkat. Koncentrálok, nagyon... nagyon.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzer. Aug. 27 2014, 10:25

Imádom ezt a várost, és a környéket is, így egy aprócska szabadidőt sem hagyok ki, amikor valamerre mehetek, és nem kell "hivatalos" maffia ügyben eljárnom. Most is van szerencsére egy órácskám, így azonnal zsebre dugtam a kezem és meglódultam az emberek közé. A tömeget ugyan nem bírom - ki bírja? -, de csak emberek között lehet társaságra és ismerősökre szert tenni. Esetleges kisebb ügyfelekre, alkalmi partnerekre, khm... stb.
A park mellett elsétálva egy padon ismerős kobakot pillantok meg. Szerencsére kívül esek a látómezejéből és még úgy is néz ki, mint aki el van egy kicsit gondolkodva, így aztán settenkedésbe kezdek, magamban röhögve. Terv szerint átkarolom hátulról a nyakát, mintha fojtani szeretném, de persze nem fogom megszorítani és a kezében tartott tollat is megpróbálom elkerülni, mielőtt kiszúrná vele a szemem... Ismeretség kedves indítása Mark verzsön...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzer. Aug. 27 2014, 18:23

El vagyok gondolkodva minden marhaságon, főleg Lucienen, erre hirtelen átkarolnak hátulról a nyakamnál, a tollat is elejtem, mert az életösztön! Ez nálam nagyon durva molesztálás és kétlem álmaim lovagja viccelne meg ilyen durván. Tényleg így neveztem Lucient? Ú de beteg, na mindegy, szóval rögtön körömmel kapok a karjába, de... basszus, most vágtam le, semmi haszna. Ijedten próbálok fordulni, de ha meghallom a hangját vagy kicsit is látok belőle, megkönnyebbülök.
-Mark basszus, szívbajt hozol rám... nem ilyen meglepetésre gondoltam... Úratyateremtőm... - Kapok a mellkasomhoz, hogy ne ugorjon ki a helyéről, mert nincs pót. Mondjuk nincs kizárva hogy Mark egy beteg állat igazából aki képes szocializálódni, de én erősen reménykedem hogy nem most akar kicsinálni fényes nappal. CSak este láttam, egyszer, de akkor nem tűnt közveszélyesnek...
-Inkább mellettem meg előttem legyél, ne mögöttem.. - Mondom még mindig zilált hangon, remélve elenged, az én null értékű körmös támadásom elernyed, lecsúszik az egyik kezem az övéről. A másikat ott tartom ha bármi van, "kéznél legyen".
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyCsüt. Aug. 28 2014, 11:32

Liz szerencséje, hogy fényes nappal van, és kezdem bírni a búráját, így aztán túl sokáig nem imitálom a fojtogatását, mert még valaki rám hívja a zsarukat. Nem beszélve arról a tényről, hogy a csajt halálra rémítettem.
Kicsit másabb reakcióra vártam, ha már múltkor olyan harcikakas volt, de hát én is végig gondolhattam volna, hogy inkább az életét védi, minthogy fapofával beszóljon valamit. Jogos.
-Látom, még mindig harcias vagy! - Köszönök be az éterbe, hogy némiképp megnyugodjon, hogy hahó, ismerős, no para. Pedig egy "Pénzt, vagy életet!" mennyivel hatásosabb lett volna... Ah, majd legközelebb...
-Ez volt a cél! - Meglepetééés! Hát most na. Nem vagyok éppen az a csokit-virágot fajta, szóval egyedi módon oldottam meg a meglepi kérdést. Azt mondta lepjem meg. Na ez biztos, hogy emlékezetesre sikerült.
Miután elengedtem, lehuppanok mellé a padra, ha már kérték, és még az elhagyott tollát is felszedem.
-Tessék! - Nyújtom át az íróeszközt.
-Legutóbb annyira vehemens voltál, azt hittem, hogy most életre halálra megküzdünk. - Még mindig tenyérbe mászó a vigyorom, így esélyes, hogy hamarosan kapok egy jókora fülest a hülyeségemért, de teljesen megérte.
Figyelem a másikat, ahogy épp rendezni próbálja a légzését, én magam pedig mindeközben úgy roskadok mellette, mint egy hű öleb, aki csak arra vár, hogy "Hé, mikor dobsz már egy jutalom falatot?"
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyPént. Aug. 29 2014, 17:21

-Én mindig... Hah... - Hüledezem, kell egy kis idő hogy felfogjam, nem ölnek meg és nem molesztálnak.
-Nem vagy mindennapi, annyi szent... de örülök hogy levágtam a körmöm... - Nézek rá sandábban, biztos sírt volna a szája ha jól belevájom őket.
-Köszi... - Fogadom el a tollat, hirtelen észre sem vettem hogy elszórtam.
-Szeretnéd ha birkóznánk, mi? Lesheted. Nem adom meg neked ezt a kegyet. - Vigyorodom el, nem normális. De mondjuk kedvelhetően nem normális, szóval nem is haragszom rá.
Látom nagyon komolyan vette a meglepi dolgot és magához mérten tökéletesen teljesítette, hát óvatosan de megpaskolom a térdét.
-Jól van, tényleg megleptél, de máskor már ne tedd vagy ne így tedd, oké? - Vigyorgok rá és visszaveszem a kezem, beleejtem az ölembe, kifújom magam és végre megnyugszom.
-Amúgy csaltál! Azt mondtad olyan zseniális ufó vagy, hogy máshol is megtalálsz, szóval mi járatban erre? - Vigyorgok rá, összecsukom a füzetet és elteszem a táskámba, jelezve, szívesen veszem a társaságát. Addig sem gondolkodom baromságokon.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzer. Szept. 03 2014, 12:24

Felnevetek, hogy mindig harcias lenne. A reakciójából ítélve lassan ráncolni kezdem a homlokom, hogy tényleg ennyire durva köszöntő volt? Hm. Úgy látszik, hogy a verbális támadás kevésbé vágja szíven, mint egy imitált. Minden esetre aprón megvonom a vállam a saját eszmefuttatásomra, hogy max nem pajtizik velem. Túlélem, bár jó pajtinak tűnik.
-Senki sem mondta, hogy az vagyok. - Vigyorgok a másikra. Főként, hogy legutóbb megbeszéltük, hogy ufó vagyok. Mire is számított? Alapban sem vagyok mindennapi. Cöhh.
A karomtalanításnak pedig csak most jut eszembe, hogy mi az előnye. Jelen esetben nincs véresre marva a karom. Hm. Bár tény, hogy hamarabb elengedtem volna, ha szétkarmolja az alkarom. A fájdalom nagy úr.
-Áh nem. Csajokkal csak az ágyban viaskodom. Viszont ennyi járt a múltkori sorozatos verbális bántalmazásodért. - Rávigyorgok Lizre, hogy enyhüljön egy kicsit. Ha nem megy, majd veszek neki fagyit, vagy ilyesmi.
-Oké. Legközelebb sokkal rosszabb lesz. - Huncut arckifejezés ül ki az arcomra, mintha csak a bajszom alatt mulatnék. Persze fogalmam sincs, hogy mi lesz a következő belépőm, de ijesztgetésnek ennyi is elég.
-Tehetek róla, hogy mikor beindítottam a kereső szerverem, akkor pont a parkban kezdett pittyegni? - Abszolút nem én tehetek a csalásról. Csakis a lány. Minek ide jött? Mehetett volna egy hegyoldalba is, hogy ott találjam meg. Az én keresési mechanizmusom tökéletesen működött, de nem az én gépezetemben van a hiba, kikérem magamnak.
-Egyébként mi járatban? Csak úgy lógsz, lesed a pasikat, esetleg a csajokat? - Szerintem még mindig nem tettünk le egymás szívatásáról nemi identitás téren, így ennyit megengedek magamnak. Burkoltan ő is leb*ziz alkalmanként, szal ennyi bőven belefér. Vagy a támadás után már nem? Hm. Max itt hagy, vagy lezavar egy nagyot. Nem az első eset lenne...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzer. Szept. 03 2014, 16:25

-Na igen, ez tény... - Vigyorgok, nekem is eszembe ötlik az ufós dumája.
-Na igen, rögtön gondoltam, azért mondom hogy esélyed sincs. - Horkanok fel nevetve. - Jaaaaj, te szegény, felhívtad anyucit, hogy a gonosz szőke szaktárs szóban bántalmazott? - Vigyorgok rá gonoszan, pont nem hat meg. - Szedd össze magad, ilyen a stílusom. - Enyhülök amúgy, ahogy telik az idő és a szívverésem lassul és nem akaszt ki egy mérőt se.
-Ahaha, ha visszaadom fájni fog! - Figyelmeztetem nevetve, mert rúgtam már reflexből és ijedtségből tökön fiút. Volt is belőle kisebb gondom a suliban de... azóta is az mondom a srác hibája volt. Markot azért ha egy mód van rá nem bántanám, szóval én szóltam alapon megnyugtattam kicsiny lelkem.
-Hah, szóval a kütyük hibája mi? Na szép! - Vigyorgok. Nem az enyém, ez is biztos, makacsok vagyunk.
-Olyasmi, de nem párzási szándékkal. - Vigyorgok rá szemforgatva. - Csak nézem őket, elképzelem ki milyen, milyen az életük... ihletet gyűjtök. - Mondom el neki, mert ez az igazság és egy ufo előtt minek titkolnám? No meg Mark talán megért és nem néz komplett hülyének, mivel ő is író alkat, vagy olyasmi.
-Na és te? Remélem nem a kútból akartál kicsit lefetyelni. Az előbb mászott bele egy dzsuvás kisgyerek szóval... - Vonok vállat somolyogva, hogyha neki nem akadály én nem fogom visszatartani. Ha már szívatás.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzer. Szept. 10 2014, 10:47

Jókat mosolygok, ahogy helyesel, és ahogy eszembe jut, hogy mennyi marhaságot hordtunk össze első találkozásunkkor. Vicces volt, így utólag belegondolva...
-Mert? Jó képű vagyok, rendezett egzisztenciával, jó a humorérzékem, és nem kellek? Tudtam, hogy lezbikus vagy... - Csóválom meg a fejem. Persze több csajnak nem kellek, mint akinek igen, szóval igazából meg sem lep a dolog, de azért jó egymást azzal ugratni, hogy a saját nemünkhöz vonzódunk...
-Nem, nem hívtam senkit, egyedül sírtam otthon... - Válaszolok kicsit mogorvábban. Miért emlegeti mindig anyámat... Nincs, és nem is volt. És még emlegeti is. Pff...
-Már, ha vissza tudod adni... - Incselkedem tovább, de még mindig egy kicsit bosszúsnak hat a hangom. Most sem nagyon tudott volna védekezni, sem pedig támadni. Milyen visszaadásról is beszélünk akkor? Hahh...
-Persze, mi másé? - Tanár úr, kérem, én tanultam... Csakis a kütyük hibája a dolog. Na meg Lizé, hogy nem ment megtalálhatatlanabb helyre. Legalábbis szerinte, mert ugye én megtaláltam volna.
-Párzási szándék? Szimplán csak szexelni nem szoktál? - Fogom meg a lényeget a mondókából. Hát minek kell ahhoz rögtön utód nemzés, meg párzás, ha csak akar egy jót dugni az ember? Egyre furább ez a csaj.
-Mellékesen meg is kérdezhetnéd milyenek. - Javaslom a találgatás helyett.
-Bár tény, hogy a fantázia általában izgalmasabb, mint a valóság. Most gondold el. Ott az a srác. Azt hiszi, hogy körülrajongja mindenki, csak mert a nyaka helyett valami koxszal felfújt izomnak hitt izé tartja a fejét, amiben egy deci wodka is megposhadna. Közben meg lehet, hogy elmesélné, hogy azért lett koxos, mert az apja verte és ki akart lépni a gyerekkori hülyeségekből... Hol izgis már az ilyesmi? Semmi olyan, hogy esetleg egy kísérlet áldozata lett, vagy titokban gyógszertesztelésre jár... - Kicsit elszabadítom a beteg fantáziám, hátha Liz is ihletet kap, vagy éppen röhögünk egy jót. Szemét alkat vagyok, így szeretek másokat kifirkálni. Persze engem ne firkáljon senki, mert az milyen szemét dolog már? Hát nem? Hát de.
-Neeem. A kutya alteregóm otthon hagytam, hogy tanuljon szobatisztaságot. Most éppa pszichopata énem van elöl és áldozatot kerestem... - Ha már annak hisznek többen, hát adjuk meg ennek a módját is.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzer. Szept. 10 2014, 22:59

-Nem vagyok, de ahhoz még sokat kell udvarolnod, hogy tetsszél, én régi vágású csaj vagyok! Ez önmagában kevés! - Vigyorgok rá, dolgozzon meg azét hogy tetsszen nekem, ha már ennyire odáig van magától! Legyen benne kihívás neki, úgy izgalmasabb.
Mivel nem tudom hogy mi a helyzet az anyjával csak a klisére alapozhatok.
-Igaz is, egy igazi férfi nem mutatja a könnyeit, de be se vallja, szóval csak félig csináltad jól. - Mondom amolyan száj elhúzva, játékosan, hogy még van hova csiszolódnia.
Látom durcább lett, most nem tudom a sírás miatt vagy az anyja miatt, vagy egyéb okból. Ezek a fiúk manapság olyan érzékenyek, komolyan, és akkor még a lányok a hisztisek! Na jó, a lányok is. De már a fiúk IS.
-Vissza, ne félts. - Somolygok azért rá, bár az én hangomba is szökik némi dac.
-A párzás nem hordozza magában a megfoganást is, de amúgy nem, nem szoktam... - Mondom fáradt hangon, nekem nincs kimondottan jó vagy kiemelkedő élményem a szexszel kapcsolatban, eszemben sincs csak úgy lefeküdni valakivel. Szégyellős is vagyok, nem úgy megy az... De jobb ha tudja hogy nem szokásom, így ha eddig látott esélyt a dologra velem kapcsolatban hamar elszáll. Lehet ő is, ufoság ide vagy oda, van akinek csak ez a lényeg.
-Csak úgy szólítgassam le őket és kérdezzem meg bocs, nem mesélnél magadról? Lehetnél a könyvem egyik szereplője! - Adom elő plázap.csásan, a hajam tekergetve, aztán komolyabb leszek. - Szerintem akkor elveszti a varázsát. Az emberek máshogy viselkednek attól függően kivel beszélgetnek. Te is bizonyosan máshogy adod elő magad, ha velem beszélsz vagy a haverjaiddal... - Azért én is máshogy beszélek egy idegennel mint mondjuk Amyvel.
Aztán hallgatom, bólogatok, na csak megért engem.
-Na látod, mennyivel izgibb az egész, tudtam hogy te megértesz! - Vigyorgok, elég betegeket mond, de nem zavar.
-Áh értem, szóval most azt keresed mivel élheted ki pszichopata vágyaidat, mi izgat fel a legjobban? Mert a pszichopaták szexuálisan erre izgulnak. Amúgy nem megy nekik a szex... - Nézek rá, hogy akkor kicsit defektes a drága, de csak szekálom szokás szerint. Elvégre én nagyon bízom benne hogy nem pszichopata.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyHétf. Szept. 15 2014, 13:40

-Ééértem már! Akkor csak bele vagy zúgva valaki másba, akinek nem kellesz, mert ilyen rendkívül csípős a humorod. Ugye? Beletrafáltam? - Őszintén szólva bírom Lizzit, de mint nőre, nem gondolok. Kedves - alkalmanként -, és jó fej, akivel el lehet baromkodni, de nem az ilyen típusú lányok jönnek be. Ettől függetlenül jó szívatni, hogy miért is nem vagyunk/leszünk egy pár.
-Vagy csak nem vagyok az átlag pasi. - Akinek hisz. Meglehetősen előítéletesek az emberek, és ha valaki nem illik bele egy kialakított képbe, akkor azzal valami baj van. Érdekes.
-Félt a fene! - Hát nem én leszek az, aki megmenti, ha baj van. Oldja csak meg, ha ekkora szája van. Na meg aztán ki tudja, hogy mit tudna kezdeni a helyzettel, ha tényleg vissza kéne adnia. Jelen esetben is csak levegő után kapkodott, pedig még meg sem támadtam igazán. Nem is volt szándékomban persze, de elég rosszul vizsgázott.
-Tényleg? Még soha? - Vigyrogom a másikra és máris izgisebb lesz a beszélgetés számomra. Legalábbis azt következtettem ki, hogy még sosem volt senkivel alkalma megtapasztalni az élet napos oldalát. Hát ezen segíthetnék persze, de amilyen kis vérmes, úgysem menne bele. Sebaj, majd valami nyúlBéla elintézi. Ha nem Lizzi intézi el előbb, vagy falja fel áldozatát az eset után.
-Pedig baromi jól csinálod, én megnézném, hogy mi lesz az eredmény. - Felnevetek a hajtekergetős résznél, és nem is csinálja olyan rosszul. Simán működni. Kandikamera, vagy ilyesmi, aztán közösen röhögünk egy jót.
A többire persze csak bólogatok, mert igaza van. Mindenki máshogy viselkedik az emberek társaságában. Más vagy a pároddal, a haveroddal, a legjobb barátoddal, egy idegennel a főnököddel, stb... És akkor még azt modják, hogy a tudathasadás betegség... Pedig mindenki ezt csinálja minden nap, max nem annyira feltűnő. Cöhh.
-Már kiéltem, nyugi. Fel is állt egy kicsit, mikor elkaptam a nyakad és elkezdtél hadakozni! - Vallom be komoly képpel, mintha tényleg ez lenne az igazság, de biztosan átlát majd rajtam, hiszen eléggé okos lánynak tartom, akinek jó szeme van az ilyesmihez, és sütnivaló is van a szőke kis fejében.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyKedd Szept. 16 2014, 01:44

Már mondanám hogy nekem nem tetszik senki ember fia, de becsukom a szám. Egy talán mégis.... egy egész picit. Annál talán jobban. Na jó, azt hiszem vele tennék egy próbát a fenébe is! De lehet csak azért mert négy éve az a két hét olyan idilli volt, mint egy bugyuta tiniregény.
-Hátöhm... A csípős humort egy bunkó paraszt miatt fejlesztettem ki, akinek kikaparnám a szemét, ha nem lennék ennél okosabb, hogy érte is csak annyit kapok mint egy normális emberért. - Sóhajtom, de fanyarul mosolygok. Nem hazudok, Brian elég rohadék volt velem, azóta nem bízok még annyira sem a pasikban. Félek Lucien is nagy csalódás lenne, ha igazán megismerném...
-Hát átlag semmiképp nem vagy! UFO vagy, nem? - Mosolygok rá játékosan, ne szívja már mellre.
Ránézek, felszalad a szemöldököm hogy mit vigyorog itten, hogy nem dugok csak úgy senkivel.
-Tényleg. Soha. - Szögezem le, nem szokásom csak úgy lefeküdni senkivel, nem is volt és nem is lesz.
-Igazán? Nosza, lehet majd megpróbálom, ha mást nem parodisztikus elemnek is jó lesz. - Vigyorgok, ha ő mondja, el is hiszem.
-Hah, nem kapálóztam eléggé, bocsi. - Biggyesztem le a szám kicsit, hogy nem volt elég kielégítő neki a reakcióm, aztán csak vigyorgok.
-Nincs kedved sétálni kicsit? Én már egy ideje itt ülök, kezdek elmacskásodni. - Kérdem meg, hátha van kedve csatlakozni.
Ha van, felállok, kicsit nyújtózkodom, majd elindulok vele a park belseje fele.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzer. Szept. 17 2014, 13:40

A csöppnyi habozást azért érzékelem, hiszen totálisan a szavain függök, hogy mégis mit fog lépni a kérdéseimre, így aztán tökéletesen diadalittas pillantás tölt el egy századmásodpercig, mondván, hogy háhá, igazam volt. Ahogy persze mesélésbe kezd, hogy mégis miért ilyen sanyarú a sorsa, még egy picit meg is sajnálom.
-Szóval g*cik voltak veled! - Foglalom össze, jelezvén, hogy vágom. Sóhajtok egyet és még bólintok is, hogy értem ám, miről beszél, pedig szerintem velem nő még nem volt nagyon rohadék. Ellentétben én biztos bántottam meg mást, de nem tudok róla.
-Tudod, mindenki életében van ilyen, de át kell lépni rajta, különben mindig viszketni fog! - Bökök a fejemmel arra a területre, amire gondolok és halványan vigyorgok. Én már csak ez a lökött maradok, aki igyekszik felvidítani. Jó, elhiszem, hogy valaki tényleg maradandó nyomot hagy, de nem élheted le így az életed. Túl kell lépni rajta, vagy megkeseredsz. Esetünkben már meg is kezdődött a keseredés folyamata.
-Az! - Amúgy sem vagyok átlag, mégis miért jövök mindig ezzel a hülye ufó dumával? Biztos túl sok volt az X-akták...
-Szóóval... végülis azért is vagy ilyen, mert nem adod magad könnyen. Parálsz a dologtól és inkább úgy csinálsz, mint akit nem is lehet megszerezni, és így nem ér újabb csalódás! - Abszolút kiismertem. Kész vége, egy született emberismerő zseni vagyok. A mosolyom még mindig ott játszik az arcomon, és kutatólag tekintek rá, hogy mégis hogy reagál le ilyeneket. Nem tudom miért vagyok annyira rákattanva, hogy kibukjon belőle valami, vagy miért akarom ennyire provokálni. Lehet, hogy most én vagyok nyeregben és én piszkálom úgy, ahogy legutóbb ő tette? Áh neeem.
-Naná, csak hagy vegyem fel! - Nem hagynám ki, hogy valami ellenállhatatlan sztori legyen belőle.
-Majd legközelebb! - Nyugtatom meg, hogy simán kielégíthet még. Ma este max mással kell vigasztalódnom, de nem kell parázni, még simán befogadom az ágyamba, ha annyira sír.
-Felőlem! - Rántom meg a vállam. Nekem aztán mindegy, hogy a padon incselkedem vele, vagy ölebként loholok utána. Végülis én is sétálni indultam eredetiben, szóval...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyCsüt. Szept. 18 2014, 21:44

-Túl finom voltál. - Közlöm mikor summázza a dolgot. Úgy érzem teljesen megaláztak, totálisan átvertek és még csak annyit sem mondott a srác hogy bocs. De jobb is, tudom hogy nem gondolta volna komolyan.
-Tudom, de... minden bizalmam odalett. Egyszer gondoltam úgy, hogy nem, ő benne lehet bízni és tök random derült ki, hogy a büdös nagy fenét lehet. Az emberek kva jó színészek, nem leszek senki bábja megint. Ahh... de... igazad van. Adj még pár évet és lenyugszom. - Mondom félszeg mosollyal ránézve, mert úgy érzem a tehetetlen düh bennrekedt és idő lesz míg kipárolog a bőröm alól.
-Na látod, UFO légy büszke! Láttam ám a pókembert... - Bólogatok, az más kérdés hogy ez az X-Menben volt, de próbálok okosnak tűnni a képregényes marhaságokban.
-Nem hát. - Mondom arra hogy nem adom magam könnyen. - Olyasmi. De én nem akarom hogy megszerezzenek, jó nekem egyedül. Azaz inkább úgy mondom pasi nélkül, haverkodni a látszat ellenére szeretek. - Magyarázom neki nyugodtan, ha már ennyire nyitott könyv vagyok neki, amit kiolvasni úgy sem fog, akkor elmondhatom, mi van a hátlapon. Egy pasi meg egy kapcsolat annyi nyűggel jár, nekem meg most az egyetem az első, meg a munka.
-Na és te? Azért nem kell fix kapcsolat mert unod a féltékenységi jeleneteket meg hogy beosszák az időd, vagy egyszerűen elég egyelőre ha szexelsz a többi meg ráér? - Kérdezem, mert lehet amúgy szeretne ő komoly kapcsolatot, nem akarok hamari következtetést levonni. De azért ott bujkál a mosoly a szám sarkában, nekem ő olyan csajozósnak tűnik.
-Hmm, na jó, ha már te nem, remélem a telefonod okos és akkor a gond letudva. - Vigyorodom el, ez nálam a kedvelés jele, de tényleg.
-Hát de akkor már ennyi nem lesz elég neked, tudom én, sikítanom kell meg minden, hah... vagyunk mi ennyire jóban? - Vigyorgok rá.
Aztán mivel belemegy a sétába, elindulok vele, közben nyújtózkodva, meg eleinte kicsit izén menve, mert az egyik lábam hangyaboly lett.
-Amúgy neked mi volt a terved erre, amit félbeszakított a perverz szexjeleneted velem? - Vigyorgok rá. - Mehetünk arra is, csak azért. - Ha esetleg volt konkrét célja, nekem immáron nincs, igazodhatok.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyKedd Szept. 23 2014, 12:52

Az, hogy valakivel túl g*cik voltak, nálam igen sok mindent jelent, de ha Liz szerint ez túl finom, akkor mi történhetett valójában? Megerőszakolták? Őszintén szólva fogalmam sincs. Főleg, hogy azt mondja még nem csinálta soha. Akkor most végülis csinálta, csak nem önszántából, vagy egyáltalán nem és akkor nem értem, hogy mi lehet az a nagyon rossz dolog. Egy pillanatra megdöbbenés látszik az arcomon, majd inkább becsukom a szám és nem szólalok meg. Ez nem az a téma, amivel viccelődünk, vagy kérdezgetünk róla.
-Örökké nem haragudhatsz és az a nagy büdös helyzet, hogy ezzel a magad életét keseríted meg. Akire dühös vagy, vagy utálod, haragszol, föld alá kívánod, nevezheted bárhogy, szóval aki rosszat tett veled, azt egy cseppet sem érdekled. - Kemény szavak lehetnek, de ez így van. Aki képes egy érző, emberi lényt brutálisan lealázni és/vagy ártani neki olyan mértékben, hogy az akár maradandó lelki sérüléseket szenved, na az az egyén nem egy empatikus fajta. Azt aztán teljesen hidegen hagyja, hogy mit tett a másikkal.
-De tudd, hogy ha kell valaki, aki kitörli a rosszat és javít az élményeiden, akkor számíthatsz rám! - Kacéran felvonom párszor a szemöldököm, hogy tudja mire gondolok. Persze csak jobb kedvre akarom deríteni, hogy ne gondoljon erre a szarra, és próbáljon túllépni a múltján. Valahogy nem tudnám elképzelni vele a dolgot. Csaj, meg nem is csúnya persze, de ő nem az a típus, akit csak úgy ágyba akarnék vinni. Havernak viszont ideális. Persze legszívesebben megfojtanám azt a nyomorultat, aki ilyen katasztrofális helyzetet tud előidézni egy lányban. Ilyen fiatal, és már keserű szájíze van az életről egy tahó miatt. Undorító.
-Hogy jön Pókember az ufókhoz? - Kérdezem. Nem nagyon tudom összerakni és ez a rándolt homlok-szemöldök párosból is kitalálható.
-Ó persze. Attól, hogy szar élményeid voltak, nekem nem adod be, hogy nem vágysz semmire. Nincs az a nő, amelyik ne akarná, hogy kedveskedjenek neki, becézzék, cirógassák. Akármennyire el akarod nyomni, néha te is tuti vágysz arra, hogy valaki megöleljen, vagy megcsókoljon. Főleg, ha még egy kicsit tetszik is és akaratodon kívül megindul valami kémia! - Én, aki a lelki problémák szakértője vagyok. Okoskodó, tudálékos hólyag... Sokszor szinte már túl komoly vagyok a koromhoz képest, de ennek is megvan az oka. Minden esetre akkor is hülyeségnek tartom ezt a csak haverkodom szöveget. Az, hogy valakivel megindul valami bizsergés, arról nem tehetsz. Ránézel, és csak egy mosoly, vagy tekintet azonnali gyomorgörcsöt vált ki és valami kellemes bizsergést. Még akkor sem tehetsz ellene, ha van valakid, akibe full szerelmes vagy. Ez ilyen, és akárhogy tiltakozik ellene, megtörténhet, hiába csak haverkodni akar... A vágy pedig hasít, mint a wifi...
-Ez nehéz kérdés. Néha jól esne egy tartósabb kapcsolat, máskor úgy érzem, hogy azzal meg lennék kötve. Szeretek szabad lenni, akkor és azt csinálni, amire vágyom. Ha valaki erre hosszabb, rövidebb ideig vevő, az felülmúlja a várakozásaim. Viszont azt is hozzá kell tenni, hogy az az élet, amit én élek, az nem való mindenkinek. Én nem akarnék egyetlen kedves lányt sem belerángatni az én szaromba. - Magam sem tudom igazán, hogy miről beszélek. Jól esik, hogy nem vagyok megkötve, hogy alkalmanként nincs semmihez kötve, hogy valakivel eltöltsek egy éjszakát, ami kölcsönös megelégedéssel reggel véget is ér. Néha viszont jól esne valaki komolyabb mellett ébredni, aki tudja, hogy milyen vagyok, akivel őszinte lehetek, aki tudja, hogy mi hiányzik az életemből, és mi az, amitől szabadulnék. Vannak lányok, akik édesek, aranyosak, de nem rángatnám bele a maffiás ügyeimbe, amibe akaratlanul is bele kéne folyniuk, ha nem akarok állandóan hazudni nekik, hogy éppen hol voltam, hova megyek, vagy éppen miért van monokli a szemem alatt, vagy repedt el a bordám. Utálok magyarázkodni...
Hogy a telefonom okos lenne, csak elvigyorodom. Veszem a poént, és jogos is. Manapság mindannyian valami kütyünek az áldozatai vagyunk, és fele annyira sem kell használnunk az agyunkat, hiszen ott a kis okos kütyünk, ami megoldja. Én sem vagyok zseni, főleg nem így, hogy sokszor gondolkodnom sem kell, mert karnyújtásnyira van a megoldás.
-Ne törődj vele, nem mondom el senkinek. Hidd el, élvezni fogod! - Hát még én. Na jó nem, de ettől még a hülye poénok a "kapcsolatunk" része, ahogy észrevettem.
-Csak sétálni indultam, hogy szerezzek egy áldozatot, de amikor megláttalak, nagyobb bizsergés fogott el, mint vártam, szóval muszáj voltam igény kielégíteni! - Értelmes válaszokból 1-es...
Természetesen követem a másikat, jobban mondva araszolok mellette, aztán majd meglátjuk, hová lukadunk ki és mi lesz a dologból.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzer. Szept. 24 2014, 23:10

Valószínű félreértett, lefeküdtem én Briannel, csak vaktában nem fekszem le senkivel. De lehet csak elbeszélünk a végén egymás mellett. Mindegy is, mert amit mond, az teljesen igaz, látszik a fejemen, hogy igazat adok neki.
-Tudom, nagyon jól tudom, hogy kicsit sem érdekeltem vagy érdeklem. Ez még jobban bosszant. - Sóhajtom, Marknak teljesen igaza van, de attól hogy fejben eldöntöttem, nem érdekel, a szívem még sajog és összeszorul a gyomrom az emlékére. Főleg hogy valahol hiányzik a kapcsolat, az érzés, meg úgy minden. Ez a leggázabb az egészben, mert nonszensz.
Elvigyorodom, ez kész. Szánalomból megdug, ez igen kedves, de csak nevetek. Nekem nem a szex hiányzik, az kicsit sem, inkább az hogy valakinek az egyetlene legyek. De Mark nem ezt ajánlja és logikus, nem is ismerjük egymást, meg nem is tudom bármelyikünk vágyik-e komoly kapcsolatra. Szerintem ő sem. Szóval csak bólogatok, hogy oké.
-Tudtam hogy számíthatok rád! Igazán földöntúli élmény lenne, tudom én. - Vigyorgok, negyedik típusú találkozás, hmm.
-Hát mert ő is ufó. Vagy várj, az lehet Superman. Mindegy, más. - Legyintek és röhögök, ahogy felrévedek az elgondolkodott fejemből.
-Talán. - Szívom a fogam félmosollyal, hogy igaza van. De basszus, kinek ne esik jól ez? Az más kérdés, hogy én meg is riadok tőle, hogy akkor most mi van/lesz? Komolytalan flörtölgetésbe belemegyek, de komolyba már félve. Asszem gyáva vagyok, de ezt nem kötöm új haverom orrára. Főleg hogy Lucien azért na... ott lehet működik a kémia... basszus, ki kéne vernem a fejemből az a srácot!
(A wifi csak jó esetben hasít sajnos XDDD Lio pl szenved vele xDD)
Hallgatom aztán amit mond a kapcsolatairól, mit szeretne, kicsit kusza valóban. Nekem inkáb olyan, mintha félne attól, hoyg megbánt valakit, mert maga mellé kapna a csaj kéretlenbe mást is. Talán nincs jóban valamelyik családtagjával, úgy nehéz, tudom. Bólintok.
-Ha igazán kedvel a csaj, akkor nem fogja érdekelni, ha valami nem teljesen kerek. Segítene és örülne ha épp jó. Szerintem. De tény, kevés lány kezeli lazán ha a pasija más csajokkal van vagy sokat van távol, ilyesmi. A bizalmat nehéz kiérdemli, idő. Lehet olyan csajt kéne keresned, aki már egy ideje ismer és bejössz neki. - Mosolygok rá, biztos van ilyen neki.
Leesik neki aztán, hogy ma már a fél műszaki cikk bolt és könyvtár a zsebünkben van, szóval minden megoldható, én is vigyorgok. Arra meg csak szemet forgatok nevetve, hogy élvezni fogom mikor fojtogat.
-Jah, állítólag van benne valami eufória érzet, de én nem akarom kipróbálni, bocs! - Nevetek, tudom hogy hülyült, de vannak beteg emberek. Ő csak ufo, az tök más.
-Hmmm, én vagy a te piros zászlód mi? Nem tudsz figyelmen kívül hagyni. - Vigyorgok rá.
-Na de eleget komolykodtunk, vedd elő a mobilod, te leszel az operatőr! - Ütöm meg finoman a kézfejemmel a mellkasát. - Kipróbáljuk melyikünk nyert! - Vigyorgok rá és odalibbenek két sráchoz akik a fűben beszélgetnek, egyikük lába egy labdán pihen.
-Hellóóó, Lizzy vagyok, ti fiúk olyan cukcsik vagytok, épp jellemrajzot kell írni az egyetemre, ti meg olyan izgis srácoknak tűntök, mesélnétek pár dolgot magatokról? Jah, van kamcsi, de ne zavarjon! - Legyintek és kuncogok nekik, majd csavargatom a hajam és ábrándos vigyorral figyelem őket, mit reagálnak. Dobjuk fel Mark napját, meg a fiúkét, legalább én is szórakozom kicsit.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyHétf. Szept. 29 2014, 14:01

-Szeretted, ugye? - Kérdezem komoly pofával, s szinte látszik a sajnálat az arcomon. Áh. Tényleg genyaság átverni így valakit. Persze sok srácnak is viszket és azért vetemednek ilyenre, de szegény Liz... Ki tudja milyen más személyiséggel lenne felruházva, ha nem kapja ezt az élettől. Meg attól a talpnyalótól, aki ilyen gonosz volt vele. Minden esetre a csípős Lizit jobban bírom, mint egy cicát. Lehet, hogy hálásnak kéne lennem ennek a Brian gyereknek?
-Erre valók a jó barátok! - Rákacsintok a lányra, hogy vegye a lapot, de nála ez akkor is simán menne, ha nem adnám elő magam túlságosan, hogy ez mekkora poén. Ő is tudja és én is, hogy köztünk max egy nagyon-nagyon részeg éjszakán lesz valami, vagy akkor sem. Viszont haverkodni jó, és baromkodni is. Talán elterelem a figyelmét, hamár ennyire beletenyereltem a lelkébe és még kíméletlenül kérdezgetem is... Hát van nekem szívem?
-Oké, akkor úgy érzem a leközelebbi randink alkalmával elmegyünk valami művészmoziba és helyre tesszük a dolgokat. - Nevetek fel, mikor levezeti pókembert, supermant és az ufókat egy mondaton belül. Az más kérdés, hogy mi nem randizunk, és az is, hogy mostanában még én sem, de ettől még lehet egy jó program az egészből.
-Maradjunk egy talánban, de engem nem versz át! - Súgom oda gyanakvó pillantások közepette, mintha el akarnám játszani, hogy nálam biztonságban van a titka, nem adom ki és mások sem fogják meghallani. De ettől még átlátok rajta, mint a vakablakon... Deminek is előadtam magam múltkor, hogy milyen jó emberismerő vagyok, de hát általában csak mázlim van, hogy beletrafálok valamibe.
-Áh, felszínesek a kapcsolataim! Na meg hol van szükségem arra, hogy rinyáljon, amiért elhülyülök veled, pl? - Akármilyen oldalról nézzük, sok csajt ismerek, de kevésnek van maradandó élménye rólam. Talán Liz tud rólam a legtöbbet az összes csaj közül, akiket csak ismerek. Nehéz lenne így tartós kapcsolatot kialakítani, viszont az is tény, hogy hullára nincs szükségem a rinyálásra. Ez van. Cseszek rá.
-Maradi vagy! Utána nem tudnál leszokni róla. Tudod... - Elharapom a mondatot, amit ki akarnék ejteni, mert útközben rájövök, hogy egy rossz élményekkel küzdő lánynál nem lenne szerencsés benyögni a vicces "Úgy jó, hogy ha fáj" dolgot. Minden esetre majd betudja a filozofikus alkatomnak, hogy elgondokodtam beszéd közben...
Mikor hirtelen bele"boxol" a mellkasomba, úgy teszek, mint akinek nagy fájdalmai vannak. Elmehetnék színésznek is. Pocsék színészek is kellenek.
-Ez fájt! - Nyögöm mű szenvedéssel, majd röhögve előkapom a mobilom és loholok is a másik után, mint egy hű öleb. Ha nem is nyerek, ez akkor is hatalmas lesz. Főleg, mikor a srácok meghallják a műcicás szöveget, és elnyúlt képpel bámulnak, hogy mi a szösz folyik itt.
Természetesen intek egyet hatalmas vigyorral a fejemen, amikor "bemutatnak", mint operatőrt. A telefonom persze aktívan veszi az eseményeket, és imádkozom, hogy ne most merüljön le.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyHétf. Szept. 29 2014, 21:32

-Nagyon. - Mondom halkan, sóhajtva, tényleg jó volt vele. Helyes volt, okos, el tudta adni magát. Nem volt tolakodó, néha meglepett valamivel. Szerintem pont elég töltött velem, bár így utólag belegondolva, amikor nem velem volt akkor a másik csajával vagy csajaival, ki tudja hányunkkal kavart egyszerre. Na mindegy.
-Óóó de jóban lettünk, barátocskám? - Nevetek, inkább nem foglalkozom a búval, vagy a haragommal, szempont kérdése. De Markkal jól érzem magam, lett egy ufo ismerősöm, ember lánya kívánhat többet vagy jobbat?
-Mert ezek művészfilmek? Kétlem, de menjünk, szeretem a művészfilmeket. - Vigyorgok, szerintem ő nem bírja az elvont filmeket de ki tudja. De felőlem pókembert is nézhetünk, max megbököm alatta ha unom, hogy szórakoztasson.
-Mert lehetetlen, ugyebár, mindjárt kinő valami csáp a fejedből és kilopod a gondolataim a fejemből. - Vigyorgok rá félszegen, vájkál itt bennem. Bár kedves, ezek szerint érdeklem, udvariasságból senki nem faggatózik.
-Megértelek... Az ilyen csajokat én is kerülöm... legszívesebben levenném a hangerejük mint a Távkapcs-ban a pasi a kutya hangját és nézném ahogy tátog. Még talán élvezném is. - Vigyorgok, ó de szép is lenne! Kevés lánnyal vagyok jóban, sok a féltékenykedő liba, a falnak mennék tőlük. Közben mutattam neki hogy egy láthatatlan távirányítót nyomkodok és örülök a fejemnek.
Várom hogy befejezze a mondatot, mert én biza nem tudom miről beszél. De csak kuncogok, szerintem ő maga sem mert elmarad a mondat második fele.
-Aham, hát tudod a sálak nem állnak jól, csak ennyi a bajom. - Legyintek pláza cicásan, mint aki a legújabb trendet követi és nem pálya ha nem tudok megfelelni a módinak.
Felnevetek, hogy ripacs módon színlel fájdalmat, de hülye.
-Mert gyenge vagy öcsisajt, na gyere! - Vigyorgok rá, majd invitálom "forgatni".
Előadom a "diplomás szőkét" még pillogok is, beleharapok az ajkamba hogy naaaa légysziiii. Úristen, hogy egyesek valóban ilyenek... borzadály.
Minden esetre a fiúknak fogalmuk sincs mi a jó isten van.
-Öööööö... hát... George vagyok... Mi érdekel?
-Ó Georgie! De cuki név! Hát... mondj magadról pár tulajdonságot meg mondjuk a hobbijaid! - Vigyorgok, mire a srác ráncolja a homlokát.
-Hát... szeretek sportolni, meg.... focizni mint látod. Amúgy meg... maximalista vagyok általában és precíz. Ennyi... - Látszik nem óhajt többet nyilatkozni, valószínű már ezt is megbánta. Gondolom fáj neki a látszólagos IQ szintem és hogy élő Barbie vagyok. És Lio nem lát! Jobb is, sosem mosnám le a Barbie becenevet. Aztán lelkesen nézek a másik delikvensre, mondjon valamit, csicseregjen nekem, egy láthatatlan mikrofont is elé tolok, hogy hajrá, mondja csak.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyKedd Szept. 30 2014, 15:09

Elég szomorú, ahogy így elhaló hangon közli, hogy mennyire szerette azt a taplót. Csak kitárom felé a jobbom, mert az esik hozzá közelebb, és szinte látni a szememben a "Keblemre pajti" szöveget, de csak biztatóan mosolygok. Persze gyanítom, hogy hamarabb kapok egy boxolást, vagy csikizést, mint borulna a mellkasomra, hogy megvigasztaljam. Tény, hogy valszeg meg sem tudnám vigasztalni. Sosem voltam jó ilyesmiben, de a szándékot nagyon értékelni kell.
-Nagyon igyekeztem! - Nevetem el magam. Tényleg úgy hat, mintha annyira dolgoztam volna azon, hogy megkedveljen. Pedig nem. Én mindenkivel meg akarom kedveltetni magam, aki nekem szimpatikus. Hoho. Csak ezt meg ne tudja.
-Nem, nem azok, de egy művészmoziban talán rá lehet beszélni a gépészt, hogy tartson egy kis maratont a kedvünkért, amikor nincs ott senki. - Mondom el a miértet. Nem, nem művészfilmek, és azok sokszor unalmasak is, és éppen ezért csak néhány ember jár oda, főként azok, akik elő akarják adni magukat, hogy ők mennyire értik a művészfilmeket, sőt, még szeretik is. Pedig a nagy részüknek lövése nincs róla. Én is csak akkor megyek ilyen helyre, ha éppen muszáj, vagy nagyon elvont hangulatomban vagyok.
-Még mit nem! Nyílt színen csápoljam el a gondolataid? Ugyan, kérlek... - Felciccenek, hogy ezt azért ő sem gondolta komolyan, hogy majd itt mindenkinek leleplezem magam. Már érzékelhette volna, hogy őufóságommal bratyizni és tudni minderről rohadt nagy kiváltság.
-Kevés az értelmes, aki meg az, azt hamar lehalásszák. - Szinte már megsajnálható a fejem, amilyen képet vágok. Még az ajkam is lebiggyesztem, hogy a szegény Ufó Mark nem kap magának egy okos, értelmes nőcit, aki emellett még nem hátrány, ha dekoratív is...
Amikor Liz hülyülni kezd a sálakkal, csak jót röhögök. Veszett egy színésztehetség. De minimum humorista.
-Persze, hogy gyenge vagyok, ha a szívemet találod el... - Esdeklem mellette halálhörgést imitálva. Rám tört az elmebetegségek órája, úgy tűnik...
Minen esetre hamar feledem, hiszen túl sok vizet nem mozgatok meg vele, így csak követem ugye a fiúkákhoz.
Szinte kizártnak tartom, hogy értelmes felvételt tudnék készíteni, hiszen Liz vinnyogásán baromira kell röhögnöm, így néha kicsit megremeg a kamera, ami alapban sem fix, lévén, hogy kézzel veszem és nem valami álvánnyal.
Közben cápaként körözök, mint aki tényleg a jó szöget keresi és ért is a dologhoz, néha pedig a képükbe mászom, amikor drámai zoomolást akarok elérni. Nem mintha nem lehetne kézzel zoomolni távolabbról, de így mennyire amatőr és idegesítő már? Pont annyira tűnik tervezettnek és spontánnak, mint amennyire elő próbáljuk adni magunkat.
Amikor a srác befejezi a mondatot, egy kicsit megállítom a felvételt, hogy hozzászóljak.
-Mutatnál majd pár trükköt? Kéne a beszéd alá néhány vágókép, hogy profibb legyen! - Adom elő tök lelkesen a labdára mutogatva, mintha atom komoly lenne a dolog. Naná, a két egyetemista, akik közül az egyik filmes és ebből készíti a házifeladatát, a másik meg a kérdésekből. Ó, csak nehogy kérjék a fizetséget! Na de majd akkor Liz lesmárolja őket és futás...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyKedd Szept. 30 2014, 18:40

Mivel faggat úgy sem tudnám sokáig titkolni hogy hogy jártam pórul, színt vallok neki inkább. Mutatja hogy megölelhetem mint valami plüss macit, de... ölelgetős-bújós kismacskának tűnök? Ki is ül az arcomra egy mosollyal karöltve hogy "Ugye te sem gondoltad komolyan..." majd inkább megpaskolom a fejét hogy köszi. Értékelem hogy vigasztal, igazából már ezzel is mosolyt csalt az arcomra, nem csinálja ő rosszul.
-Érzem... -Nevetek, de egye fene, igaza van, odatette magát, tényleg megkedveltem. Ő már a második valaki, asszem gyengülök, hamar megkedvelem ezeket a lökötteket! Na nem mintha baj lenne...
-Ó, ez már szinte a mozi kisajátítása... benne vagyok! - Vágom rá, mert mekkora buli lenne már! Bánnám is én hogy pókhálót fingik a főszereplő, miénk lenne a mozi szinte, ha nem egészen!
-Akkor meg mire odaérünk hogy suttyomban szívhasd le az agyam, már mással lesz tele! - Öltöm rá picit a nyelvem, hogy bukta, sosem tudja meeeeg. Bár szerintem két perc sem kell és emlékezni nem fog rá mi az ami eltitkolhatatlan volt neki.
-Hát jah... pedig a csajok vannak többen. Igazából az a baj hogy a hülyék annyira sokan vannak, hogy a normálisak vannak kisebbségben. Aki meg kisebbségben van, annak annyi... - Hú, magasröptű gondolatainkat hallhatták, Elizabeth Clark voltam...
-Ó, eltaláltam a szíved drága? Örülj neki hogy nem a feneked csapkodtam meg, nem tudnál egy hétig leülni, mindenki azt hitte volna hogy valami srác nem volt veled elég gyengéd... - Vigyorgok kíméletlen a halálhörgésére, nem normális, de megnevetett. Rég nevetgéltem már, szóval haragudni sem tudok rá.
Aztán próbálom én is feldobni Mark napját, eljátszom a szőkét. Látom ám a szemem sarkából, hogy pukkadozik a röhögéstől, természetesebbnek hat a vigyorom ettől. De úúú ezek a közelítések, a srácok szerintem nem tudják hogy hol a kandi kamera, mert hátradőlnek Mark "értő" keze elől.
Közben faggatózom, istenem, szinte süt róluk, hogy letagadnák hogy valaha szóba álltak velünk. De már késő, szenvedjenek csak!
-Úúúú de jó ötlet, oooolyan okos vagy! - Mondom Marknak már már szerelmetesen sóhajtva, érezzék a fiúk, hogy magas a mérce nálam.
-Öhm... jóóóó... - Mondja a srác, Georgie, és csinál pár apróságot, majd "véletlen" jó messzire megy a labda.
-Oh, bocs, elmegyek érte... - Jelentőségteljes pillantást vált a másik sráccal és elszaladnak a labdáért. Akkor szólalok meg, mert hát vissza már nem jönnek.
-Gyengék... pedig kezdtem belejönni, komolyan! - Nevetek, majd még egy utolsót "nyúúú"-zom elégedetlen Marknak, mintha hülye kis tini lennék és elfutott a park leghelyesebb sráca és jaj máár! Aztán csak vigyorgok megint.
-Na muti, tényleg olyan lett mintha a centrifugán ülve csináltad volna? - Utalok a röhögés okozta remegésre, mert hát láttam ám, hogy nem bírt komoly maradni a mi kis ufónk!
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyKedd Szept. 30 2014, 19:48

-Bukta... - Esek össze, mint egy kipukkasztott lufi, amikor csak megpaskolja a fejem a keblemre borulás helyett. Eljátszom, hogy teljesen összeszakadtam, amiért nem hajlandó testileg kontaktálni velem. Pedig már majdnem sikerült... Hahh. De nem adom fel, Liz, ne is reménykedj!!!
-Naná! Lefizetjük a gépészt egy kis pattogatott kukoricával, ígérünk neki egy szerepet a következő filmemben, amit te írsz, és végül elfelejtünk elkészíteni. Tuti recept. - Még egy amolyan hüvelykujj-mutatóujj látszólagos puszilgatós olaszos ínyences kézmozdulatot is teszek, amivel azt szokták jelezni, hogy mennyire kiváló és mennyei az étel, amit készítettek. Perfekto az ötlet is, mint a mozdulat. ^^
-Ne aggódj, jó méjre tudok túrni a hosszúúú... ő csápommal! - Kicsit mintha elkalandozott volna perverz fantáziám, de így is nagyon vicces lesz, amin jót tudunk majd röhögni. Beletúrok a kacsommal a kis buksijába és mindenkinek jó lesz. Ő megszabadul a kis gondolataitól én meg megkapom őket. Vagy fordítva. Jó lesz az na.
Hogy éppen milyen arányban oszlanak meg az értelmesek és a hülyék a társadalomban, arra csak mosolyogva bólogatni tudok. Igaza van, de hagyjuk. Ez ellen nem tudunk tenni. Csak akkor, ha mi okosak egymással szaporodunk, de hát Liz, meg a szaporodás... Evvan. Kihalunk miatta...
-Ó nem para, mit hisznek. Üss, bébi, üss! - Röhögöm, majd felé is tolom a hátsóm, hogy jöhet a paskolás, ha már ekkora nagy szája van. Annak a farizomnak nem fog ártani egy kis gyenge ütlegelés, ami Lizből kijöhet. Kac... Még, hogy ő fenekel el.
-De utána én jövök! - Teszem hozzá, mielőtt még rácsaphatna, hogy tudja ám, hol a helye, mert utána a térdemre fektetem, és abban aztán nem lesz köszönet. Már látom is magam előtt a kis fenekelős előjátékunkat. Hm...
Persze álmodozni és nyálcsorgatni keveset tudok, mert inkább a nyomikkal kell törődni a parton, akik ráadásul annyira kis gyökerek, hogy hamar le is lépnek.
-Hé, ne máár! Még a számod sem kaptam meg, Georgie fiú!!! - Játszom tovább a szerepünket, amire a két srác még gyorsabban kezd távolodni, én meg jót röhögök.
-Abszolút díjnyertes az alakításod! - Nevetek és közben az orra alá dugom a telefonom, hogy újra elindítsam a videót, amin felcseng Liz hangja, miközben a két nyomit faggatja. Díjnyertes! Annak ellenére, hogy valóban látszik rajta a kitörő röhögés.
Kezdem eldönteni, hogy ez lesz a hobbim és minden héten máshol fogjuk így szívatni a népet. Ha más nem is, mi halálra fogjuk röhögni magunkat.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyKedd Szept. 30 2014, 23:46

-Bukta bizony, nem vagyok egy szeretethiányos valaki... - Somolygok rá, hogy így magába roskad, tudom én hogy nem akkora trauma ez neki, de azért megmosolyogtat vele.
-Óh, szóval lopjunk, csaljunk, hazudjunk, mert az mindig bejön. - Sandítok rá, de aztán nevetek. - Ha beveszi ezt a maszlagot az ő baja, csináljuk! - Aki hülye megérdemli, legalább moziznánk egy jót, nevetek is mert tetszik az ötlet.
//Életem, tudom hogy véletlen sikeredett így de javítsd a mélyre szót :'D Szeretlek!//
Vigyorogva csóválom a fejem, hogy látom turkálna bennem, bár... ez elég gusztustalan és gyomorforgató szó erre a szituációra, szóval hagyjuk is. Beletúr a hajamba, mire dőlök hátra, de nevetek, tényleg belém túrt, eszem megáll, bátor! De jó napom van, összekócolhat. Még a végén megszokom hogy zaklatja a személyes terem ómygossh!
//Ja ne már *röhög* kihaltok mi? XD//
Incselkedik és heccel, hogy ha már itt paskolgatnám tegyem is meg. Na meglepem, legyen jó napja, belemarkolok erősebben a fenekébe, hogy érezze a törődést. De kár hogy nincs körmöm, meg tudtam volna ugrasztani! Hah, majd legközelebb, rettegj Mark! Azt is bevállalom hogy visszaadja, bár megintem az ujjammal gondolja át az életét mielőtt nyúlkál. Amit szabad Jupiternek nem szabad a kis ökörnek!
A srácokkal aztán jól elbaromkodunk, azaz... mi rajtuk, de hamar lelépnek, jobbnak látják. Amit Mark kiállt utánuk, azon felkacagok, ne már, de hülye. De ezért kedvelem.
-A tied is, így lett teljes a kép miért másztál a srác képébe! - Nevetek még mindig mert előttem a Gorgie-morgie feje és nem bírom elfojtani a kuncogásom.
-Úúú... nem is láttam hogy itt ennyire riadtan néz a noname srác! Hát ez haláli! Kéne ebből egy csokorral... - Na igen, Mark és én hasonlóan véljük, egy vidi nem elég. Mi telhetetlenek, hova is gondolunk, de attól még ha rajtunk múlik megcsináljuk szerintem.
-Legközelebb kis p.csákat keressünk, beszélem a nyelvüket, szerintem az is vicces lenne! - Mondom mintha legalább idegen faj lenne a MissTinik szókészlete, de csak vigyorgok Markra, ő mit javasol, kikkel lenne igazán poén ez a kis hecc.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzer. Okt. 01 2014, 12:40

-De én igen! - Vágok még mindig nagyon szerethető kiskutya képet, de már úgysem fogom meggyőzni. El is röhögöm magam hamar, hogy milyen kis marha vagyok a közelében. Pedig mégcsak nem is hajtok rá, vagy vette el az eszem. Liz jó arc, szeretek a társaságában lenni.
Amikor kijelenti, hogy mi jelenleg lopni-csalni-hazudni készülünk, egy pillanatra elgondolkodom, hogy talán most írtam le magam előtte teljesen, hogy mekkora gengszter típus vagyok, de aztán belemegy. Huhh.
-Tudtam én, hogy számíthatok rád! - Vigyorgok a lányra, és már tervezgetem is, hogy miként fogjuk lefizetni a gépészt. Ha mázlink van, akkor Marvel rajongó és nem lesz nehéz dolgunk.
-Ne nevess, tudom, hogy tetszik! - Búgom, de alig bírom ki röhögés nélkül.
Hát még azt, amikor belemarkol a seggembe. OMG. Vajon, ha megfordulok, front oldalon is markol? Hahh.
Hiába int meg egyébként, azért egy aprót ó is kap a hátsójára. Majd, amikor nem számít rá, kap egy simit is, hogy még viccesebb legyen...
-Na, elég legyen! Rámegy a fene nagy barátságunk! - Intem le a másikat röhögés közben, hogy elég is volt a tipi-tapi. Majd, ha komolyra fordultak a dolgok, kaphat még többet, addig ennyivel kell beérnie. Kész, nincs ellenvetés.
Az óriás nyámnyilák hamar lelépnek, pedig még buzulni is lett volna kedvem a poén kedvéért. Lehet, hogy nem véletlen szórakozok ilyesmivel?
-Próbáltam előadni a tanyasi zoomolást! - Úgy nézek rá, mint aki arra gondol, hogy "Te még ezt sem tudod? Bahh..."
-Azért én az őrült lelkesedést jobban bírom a szemedben. De mindenképp. Ez lesz a hobbink! - Jelentem ki lelkesen, majd pacsira emelem a kezem.
-O, cool! Az lesz az igazán vicces! - Lelkesedek be Liz ötletétől, és lelki szemeim előtt már látom is, ahogy a kamerába vigyorog egy plasztik szőke, én meg kacéran megnyalom az ujjam és úgy teszek, mint aki gerjedelmében a mellbimbóját masszírozná. Anyám. Állati lesz.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptySzer. Okt. 01 2014, 16:35

Már majdnem megesik rajta a jégszívem, de csak majdnem. Mert tudom, hogy akkor kap ölelést amikor akar, pont nem az enyémre van rászorulva. De már röhög is, én is vigyorgok vele. Szemtelen pernahajder ez a Mark, de tényleg nehéz nem kedvelni. Még a végén igazat kell adjak neki, hova fajul a világ?
Látom azért ám, hogy leverte a víz, hogy kis sunyi aljadéknak titulálom esetleg, de csak a vérét szívom.
-De ha unatkozni fogok a fejedre borítom a popcornt! - Fenyegetem meg vigyorogva. Persze nem tenném meg, akkor ehetném az öléből a kukoricát, ezt a kegyet pedig nem adom meg neki.
Csak vigyorgok, hogy naná, olvadozom, de a reakciója a fenékmarkolásra jól szórakoztat. Az a fej! Na erre nem számítottál mi, Mark fiam? HAHA. Megintem de hát nem egy szófogadó vagy előre gondolkodó típus. Számoltam vele, így csak csúnyábban nézek rá, bár láthatja hogy mosolygok azért. Nem fogom leharapni a fejét, kvittek vagyunk.
-Úúúúú, ne ijesztegess! - De ezt arra értem, hogy ettől még nem szeretünk egymásba, marad minden a régiben, már szerintem. De nevetek én is. Bár mikor random megsimogatja a fenekem majd tuti csak guvad majd a szemem, hogy észnél vagy haver? Van pofád? De bátor lettél... De addig is nevetek.
A srácok kapcsán megint nevetnem kell.
-Tanyasi, áááá, értem! Elnézééést öhm... teh, még a vezeték neved sem tudom. - Esik le mert úgy akartam szólítani a formula kedvéért. - Amúgy én Clark vagyok. Már a vezeték nevem, nem a második! - Röhögök, volt aki azt hitte, na attól voltam kész.
-Őrült lelkesedés? Mármint mikor közöltem miiiilyen okoooos vagy? - Nyújtom hülyén a szavakat, mert nem tudom hirtelen mire gondol. A pacsiba bele megyek, kap egy ötöst.
-Ú, hát az fájdalmas lesz. De ha akarsz majd egy körre egy üres fejű ám csinos libát, akkor beszervezek neked egyet. - Vigyorgok, nem tudom hogy áll a plasztik cicákkal, de nem fogok megbotránkozni ha hazaviszi az egyiket. Azoknak a java úgy is luvnya.
-Na de addig is, mit szólnál ha lehűtenénk magunk egy fagyival? Úgy ennék valamit... - Igazából nassolnék, de azt nem akartam hangosan kimondani.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyCsüt. Okt. 02 2014, 12:30

Ha őszinte akarnék lenni, valóban bármikor kaphatnék ölelést, de az nem mindegy, hogy érdek, vagy őszinte... Liz talán őszintén tenné, de sebaj. Édesebb a gyümölcs, ha kivárom.
Minden esetre senki nem róhat meg, mert én szóltam előre, hogy imádnivaló kis búrám van.
-Elszórakoztatlak, no para! - Azonnal mentegetőzöm, bár ki bánná. A popcorn nem fáj, és max lelegelem magamról, ami nem esik a földre. Pff. Így járt, ő nem eszik semmit. Bááár. Kieheti a gatyámból is. Na jó nem, még beleharapna abba, amibe nem kéne, amilyen kis virgonc.
Minden esetre jól szórakozunk, főleg egymás popsijával.
-Gondold már el, hogy barátok lennénk extrákkal, ha nagyon rászokunk a popsijátékokra! Tudom, hogy ellenállhatatlan vagyok, de egyikünknek sem tenne jót egy ilyen kapcsolat. Nem lenne egészséges! - Próbálom meggyőzni, mintha Liz akarna mindenáron rám mászni, ami nem igaz, így még viccesebb. Nagyon kis beképzeld dög vagyok, de ezért szeret. ^^ Neki úgyis biztos a kis csigatestű nyápicok jönnek be, szóval alapban sem élvezné a testem...
Hogy jót röhécsel a felvételemen, engem is örömmel tölt el, de hogy honnan jön neki, hogy nem tudja a vezetéknevem, az meglep.
-Ivanov. Mark Demyan Ivanov. - Mondom gépiesen és meglepetten, de ahogy meghallom az övét, azonnal derülök.
Clark! Clark Kent! Tudtam, hogy van valami közöd Supermanhez, csak titkolni próbáltad! - Veheti úgyis, hogy kigúnyoltam a nevét, pedig nem. Very Happy Nálam ez vicces és aranyos. Neki ufója van, nekem egy különbejáratu Supergirlöm.
-Igen, igen. Hirtelen úgy elszálltál, hogy egy pillanatra én is meglepődtem, nem csak a srácok. - Túlságosan átélte, de ettől még baromi vicces volt. Lehet, hogy legközelebb stratégiát is ki kéne találni, de akkor nem lenne ilyen spontán.
-Őszintén nincs bajom az üres fejű plasztikokkal, ha csak egy körre jönnek, utána elfelejtenek, de megszerzem magamnak a betevőmet, köszi! - Azért van még annyi büszkeségem, hogy magamnak fogjam a vacsorámat.
-Oké, tudok egy jó fagyist! - Vigyorgok rá. Ninával múltkor pont fagyizni mentem és jó volt az a fagyis na...
-Majd eljátszom neked is az egyszarvút! Úgyis szeretem a pónikat. - Újabb hülyeség ötlik az agyamba, hát miért hagynám ki?
-Te szereted a pónikat? Mármint nem csak az igaziakat, hanem a mesét. Tök állat az a sok kis színes, mintás seggű paci. Ismered nem? My little pony! Tök cukik. - Elmebetegnek hatok és nagyon lelkesnek is. Ki tudja, mi az igazság. De múltkor Nina is azt mondta, hogy viccesek az egyszarvúak. Én voltam az egyszarvú, akinek nem volt szabad keze, ezért bekapta a tölcsért és egyszarvúnak nevezte magát... még jó, hogy nem a homlokomra tapasztottam, mert akkor Pony Ivanov lennék ezentúl...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy EmptyCsüt. Okt. 02 2014, 19:55

-Helyes, mertél volna mást mondani! - Vigyorgok rá, maradjon is szórakoztató, mert a végén még nekem kéne sziporkázni és ott van bukta lehetőség bőven, tekintve nem vagyok én valami nagy műsoros valaki.
-Valóban nem, pedig olyan előszeretettel tolnék a seggedbe mindenfélét és nézném a fejed, de áh, igazad van, nem tenne jót neked... - Vigyorgok gonoszul, mert álmodozzon csak hogy nekem kéne egy ilyen nyitott kapcsolat.
(Miért, milyen Mark teste? xD)
-Áh, hát nem mexikói a neved, sebaj... - Vigyorgok, annyi nekem is lejön hogy ez oroszos. - Félig orosz vagy? - Kérdezem gyanakodva feltéve a kérdést, Lui után meg sem kéne lepődnöm. Vonzom az európai vérű férfiakat, hmm... Aztán csak komolyan hozzáteszem neki. - A bácsikám. - Közlöm a Kent gyerekre, majd nevetek én is. Nem sértődöm meg, akkor volt igazán vicces mikor még nem tudtam a Clark gyerekről és otthon kérdeztem van-e ilyen rokonom és apa nem értette miről beszélek. Szép kör volt.
-Hát könnyű eljátszani a hülyeséget, az okosságot már bonyolultabb! - Vigyorgok rá, mert okosabbnak tűnni mint amilyen az ember valójában már neccesebb, de lemenni 70-es IQ-ra nem olyan bonyolult. Főleg ha szoktad nézni és figyelni az embereket, ugye.
-Óh, pedig milyen szép már amikor megkeres és mindenki előtt lenyuszi-musziz és sopánkodik neked hogy nem hívtad feeeel, miééért neeem? - Mondom hülye nyávogós hangon, de gonoszul vigyorgok.
-Akkor mutasd az utat mon capitaine! - Adom ki neki az utasítást, vezessen.
-Egyszarvút? - Valami pajzán dolgot sejtet nekem a dolog, de lehet mert Markból indulok ki. - Kinek játszottad még el és minek? - Faggatom értetlen, mert nem értem hogy jött ez ide és mi van?
Aztán csak nézek hogy wtf?! Mi van a kis rühes színes dögökkel, amik nyávognak? Látszik a fejemen hogy némi fintor tarkítja.
-Öhm... nem éppen. Én utálom. - Mondom könyörtelenül, mert Amy megnézetett velem két részt (az első kettőt) és nem elég hogy unalmas volt, de idegesített is. - Kvára... - Dünnyögöm hogy cukik lennének-e a teletabi lovak, de hát komolyan egy FIÚ lelkébe fogok beletaposni ezzel? Meg kell embereljem ezt a Mark fiút...

//Imádtam ahogy előadtad Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ufotámadás! - Mark & Lizzy   Ufotámadás! - Mark & Lizzy Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ufotámadás! - Mark & Lizzy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-