Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Az első (igazi) randi Eleevel - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Az első (igazi) randi Eleevel - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Az első (igazi) randi Eleevel - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Az első (igazi) randi Eleevel - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Az első (igazi) randi Eleevel - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Az első (igazi) randi Eleevel - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Az első (igazi) randi Eleevel - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Az első (igazi) randi Eleevel - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Az első (igazi) randi Eleevel - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Az első (igazi) randi Eleevel - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Az első (igazi) randi Eleevel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Az első (igazi) randi Eleevel - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az első (igazi) randi Eleevel   Az első (igazi) randi Eleevel - Page 3 EmptyKedd Okt. 14 2014, 00:25

Abban reménykedtem, ma komolyabbra fordíthatjuk a kapcsolatunkat. El akartam hinni, nem csak pillantyi fellángolás volt csupán, ami történt közöttünk. Meg szerettem volna beszélni vele, ha engedi, szívesen udvarolnék neki, de tudnom kellett, ő hogy gondolkodik rólunk.
Hát megtudtam. Keserű igazság, hogy Elee nem vágyik kapcsolatra, legalábbis tartósra nem. Barátra, szerelemre, pláne férjre és gyerekre nincs szüksége. Annak ellenére, hogy felfogtam, amit elsőre mondott, láttam némi reményt, hogy ezen változtatni akar, de aztán ezt is negálta, s vette el utolsó kapaszkodóm is.
A hír, miszerint már mással is találkozott a mi esetünk óta, és hogy mégis itt van velem, kicsit megzavar. Nem értem, ha ennyire nem számítok neki, akkor miért találkozott most velem. Talán nem érezte, hogy számomra minden pillanat fontos volt? Talán elrontottam valamit? Már sosem tudom meg.
Keserűen kérdez vissza, és úgy érzem, megint félre értett. Aztán a szerelemről nyilatkozik lesújtóan, és összetöri bennem a képet, ami alakulni kezdett bennem. Igaza volt Sebastiannak, megint ez jut eszembe. Nem szabad siettetni semmit.
- Nem bántani akartalak - mondom neki lágyan. Elítélném? Mi jogon? Miért? Mert nekem csalódást okozott? Még ezt sem mondanám. Igaz, fáj az igazság, de most fáj, és nem akkor, ha már beleéltem volna magam kettőnk ügyébe. Belém mar, hogy azt hiszi, megmenteni akarom, hogy így fejezi ki magát. Mintha lenézném. Pedig felnézek rá. Fel tudja vállalni magát, erős lány, megszerzi, ami kell neki. Nem nyafog, mint én.
Igen, nagyjából tudom, mire vágyok. Nekem kell az állandóság, mert abban nőttem fel, az ad biztonságot. Szeretetre, megértésre, barátra, szeretőre vágyom, szerelemre, kimondhatjuk, mert sosem volt benne igazán részem. Mindent meg kell tapasztalni, csak aztán mondhatom valamire, kell, nem kell, akarom vagy nem. Elee már tudja, mit akar. És azt is, mi az, amit nem.
Pittyeg a telefon. Ezt nem hiszem el. Ennyi idő telt volna el? Máris megjöttek érte? Elköszön. Sajnálja, mondja, de ezt most nem értem. Ha minden úgy van, ahogy mondja, nem bánna semmit.
- Viszlát, Elee- állok fel én is, és ha engedi, közelebb lépek - Köszönök mindnent.
Tűnődöm, van-e jogom megcsókolni. Éppen úgy, ahogy a parkolóban, amikor helyet cseréltünk, megáll számomra az idő. Ott áll és nézem, és tartok tőle, utoljára látom így.
Vissza az elejére Go down
 

Az első (igazi) randi Eleevel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Elaine&David - első randi
» Az első randi - Daryl & Izzie
» Lizzy & Will ez már randi?
» "Vak(nem)randi" Kelly/Leopold
» Sarah és Daryl - második randi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Világjárás :: Archívum-