Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Segíts, Haver!  EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Segíts, Haver!  EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Segíts, Haver!  EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Segíts, Haver!  EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Segíts, Haver!  EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Segíts, Haver!  EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Segíts, Haver!  EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Segíts, Haver!  EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Segíts, Haver!  EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Segíts, Haver!  EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Segíts, Haver!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Segíts, Haver!  Empty
TémanyitásTárgy: Segíts, Haver!    Segíts, Haver!  EmptyPént. Aug. 22 2014, 02:08

Megvártam a reggelt, bármennyire is nehéz volt magamban tartanom az érzéseimet. Kihordtam a postát, hazamentem és magamba tuszkoltam egy tál müzlit, csak ezután kezdtem tárcsázni. Emberes idő van, már elmúlt 7 óra, remélem, Sebastian sem alszik már.
- Szia, remélem, már érzed, hogy melegít a Nap!- lefordítva: ugye, nincs már a takaró alá bújva?
Hangom izgatott. Találkozni szeretnék vele, a lehető leghamarabb. A tanácsára lenne szükségem, az ötleteire... És nem utolsósorban elmondani, rám mosolygott Mámor...
- Mit csinálsz ma?
Egyértelmű, hogy tudja, ki vagyok, hiszem én. Ha megnézi a telefon kijelzőjét, ott van a nevem, megismerheti a hangom... Nem sokan hívhatják ebben az időpontban. Fel sem merül bennem, hogy a szemüvege nélkül az orráig sem lát, hogy álmosan nem ismeri meg a hangom, hogy legszívesebben a pokolba kívánna, amiért felébresztettem.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Segíts, Haver!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíts, Haver!    Segíts, Haver!  EmptyPént. Aug. 22 2014, 02:32

Csörög a telefon, azt sem tudom mennyi az idő, most nem reggeles vagyok, hanem estis, meg sokáig fordítottam mi van? Mennyi van? Hol van? Tapogatózom, megnyomom a zöld gombot és a fülemhez tartom a készüléket. Hú de csicsereg valaki... kell pár másodperc, mire leesik hogy kedvenc Joshi fiúm hív.
-A hangod jobban melegít... - nyögöm be az első baromságot álmosan, ami eszembe jön, félig alszom még, de már egyre éberebb vagyok.
-Gondolom veled találkozom, hova menjek? Átmenjek? Átjössz? Vagy valami kocsma? - Fogalmam sincs mennyi az idő, de lehet inni kell.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Segíts, Haver!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíts, Haver!    Segíts, Haver!  EmptyPént. Aug. 22 2014, 02:43

Az éjjel nem sokat aludtam, mondjuk, időm sem sok maradt, és a hajnali munkát korábban kezdtem, mint szoktam, valahogy gyorsabban is tudtam le... Az időt mégsem tudom nagyon elhúzni, olyan erős bennem a késztetés, hogy hívjam a barátomat, Sebastiant.
Már ahogy először szól a telefonba, álomittasan, tudom, hogy én ébresztettem fel. De azon nevetnem kell, hogy rögtön veszi az adást, és úgy válaszol, ahogy csak ő tud, mosolyt csalva az amúgy sem savanyú ábrázatomra.
- Akkor csacsogok neked órák hosszat, de nem telefonban, barátom...- nevetem el magam, és érzem, hogy árad szét bennem a szeretet Sebastian iránt. A legjobb barát. Imádom!
- Kocsmához korán van, vagy későn..., csak nemrég zárhattak be- mondom, és csóválom a fejem, hogy jut eszébe, hogy kocsmázzunk, aztán leesik, talán fogalma sincs, milyen napszak van. Az ötletére ezért eképpen reagálok:
- Ha nincs most dolgod, átugrom hozzád. Viszek reggelit, kávét...
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Segíts, Haver!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíts, Haver!    Segíts, Haver!  EmptyPént. Aug. 22 2014, 03:08

-Ó, hát na jól van. - Megyek bele könnyedén, mert ő speciel bármikor zavarhat.
-Öhm... jó... de ha azt mondod itt állsz a kapuban beengedlek. Kinézem belőled... - Kuncogok és felülök, a hajam egy szénakazal, szedem ki a csipát a szememből, hú de korán van... - Na gyere, addigra összeszedem magam emberivé. - ásítok kicsit, lehet a kávé nem rossz elgondolás, tekintve a tea kevés lesz az éberséghez.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Segíts, Haver!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíts, Haver!    Segíts, Haver!  EmptyPént. Aug. 22 2014, 03:19

- Nem, még nem vagyok a kapuban, de majd csengetek, ha ott vagyok. Még aludhatsz... mondjuk 25 percig...- mondom mosolyogva, és elképzelem, hogy valóban a fejére húzza még a takarót, míg oda nem érek. Hallom, ahogy ásít, és bűntudatot kéne éreznem, amiért felkeltettem, de az örömöm nagyobb annál, úgyhogy fel sem veszem.
- Miattam ne tegyél púdert az orrodra, úgyis lenyalom!- mondom neki nevetgélve, és az jut eszembe, Sebastian az első olyan ember, akit a családomon kívül láttam már másnaposan, frissen ébredve, sőt meztelenül is. Mit számít, ha borzas a haja, vagy csipa van a szemében?
Meg sem várom a válaszát, bontom a vonalat, és rohanok a boltba, hogy bevásároljak reggelire. Darylék csak később nyitnak, így kávét majd máshonnan szerzek, de olyan nincs, hogy nincs. Nem ismerek lehetetlent!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Segíts, Haver!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Segíts, Haver!    Segíts, Haver!  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Segíts, Haver!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Segíts Haver! - Josh és Seby
» Erről lecsúsztál haver! ~ Sebastian&Lizzy
» Bocs, hogy élek haver... ~ Louis és Sebastian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Sok bámész csillag :: Telefonbeszélgetések :: Archívum-