Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Have fun! ~ Liam & Olivia EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Have fun! ~ Liam & Olivia EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Have fun! ~ Liam & Olivia EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Have fun! ~ Liam & Olivia EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Have fun! ~ Liam & Olivia EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Have fun! ~ Liam & Olivia EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Have fun! ~ Liam & Olivia EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Have fun! ~ Liam & Olivia EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Have fun! ~ Liam & Olivia EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Have fun! ~ Liam & Olivia EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Have fun! ~ Liam & Olivia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Olivia McKay
Olivia McKayJegelt karakter
Életkor : 44
Foglalkozás : Divatdiktátor
Hozzászólások száma : 56

Have fun! ~ Liam & Olivia Empty
TémanyitásTárgy: Have fun! ~ Liam & Olivia   Have fun! ~ Liam & Olivia EmptyVas. Aug. 17 2014, 16:42

Egész héten puccos partikon díszelegtem mint valami ritka különleges madár, csicseregtem és mosolyogtam de már elegem lett. Főleg az estélyikből és a pezsgőből, amit nem is szeretek. Persze a fő gond mégis csak a sok ostoba bájolgó barom, akik azt hiszik otthon kisírnám a szemem a párnámra borulva, ha nem kötnek velem valami üzletet. Mintha nem lehetne pótolni bármelyiküket bármilyen együgyű bábuval, ami képes a bólogatásra...
Ki kell engednem a gőzt, eljöttem egy egyszerű, számomra lepukkadt szórakozóhelyre a város szívébe. Erost sajnos még nem tudtam elcsípni, hogy megmutassa azt a bűnbarlangot, amiről mesélt, így be kell érjem ezzel. Persze a hely az egyszerű halandók számára még ízléses is lehetne, de aki látott már modernül berendezett partira alkalmas helyet az csak fintorogni tud, mint én magam is. A zene sem nagy szám, az értéktelen tömeg gyártott fiatal énekesnek csúfolt kislányok és kisfiúk virnyogása adja a hátteret.
A bárpultnál foglaltam helyet, martinit iszogatva, keresztbe tett lábakkal, féloldalasan ülve és nézelődve valami alkalmi férfitársaság után. Fekete testhez simuló ruhám spagetti pántos, V-kivágású és a térdemig ér. Hajam hanyag kontyba feltűzve, hogy kényelmesebb és dögösebb legyen, ajkamra erősebb vörös rúzst kentem, hogy kiemeljem, és kívánatosabbá tegyem magam.
Ahogy elhalad pár férfi megszemlélem őket, de egyik sem tetszik, kezdem feladni hogy valaki értelmeset lehet találni itt Los Angelesben.
Vissza az elejére Go down
Liam Wright
Liam WrightOktató
Életkor : 38
Foglalkozás : Sportoktató, önvédelmi oktató - (FBI-ügynök)
Hozzászólások száma : 4

Have fun! ~ Liam & Olivia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Have fun! ~ Liam & Olivia   Have fun! ~ Liam & Olivia EmptyVas. Aug. 31 2014, 21:22

Kell még a lazítás, mielőtt elkezdődik az egyetem. Már mindent elintéztem, a papírjaim is megvannak, még pár telefont kell holnap elintéznem, de ma csak ki akarok kapcsolódni, és nem foglalkozni a melóval. Lesz vele elég gondom.
Mivel nem nagyon ismerem a várost, találomra indulok el, viszonylag későn. Bízom benne, hogy elkerülöm a kis tizenéveseket, így nem lesz olyan nagy a késztetésem a jelvény-mutogatásra, és arra, hogy haza cipeljem őket. Meleg van még, mégsem szeretnék kiöltözni, úgyhogy kényelmesre veszem a figurát (napszemüveg nélkül). Csak a harmadik szórakozóhelyre térek be, nem szeretem a nagyon hangos zenét, sem a részeg fiatalokat. Egyből a régebbi melóimra emlékeztetnek.
Belépve kikerülöm a vonagló fiatalokat, de ez nem tűnik rossz helynek. A zene sem túl hangos. A táncparkett széléről mérem fel a terepet, valami élvezhető társaságra vágyom ma este. Tényleg a kikapcsolódás a lényeg. Pedig az egyik tanárnőtől kaptam ajánlatot. Viszont nem szeretnék túlságosan beágyazódni a társaságba.
Kiszúrom a nőt a pultnál. Zárkózott testtartással figyeli a népeket. Válogatósnak tűnik, lássuk, hogy mennyire az valójában.
Kissé felmérem a terepet, majd leállok beszélgetni két sráccal. Fiatal suhancok, tudom, hogy mi kell nekik. A kezükbe nyomok egy-egy bankót, majd biccentek nekik, hogy tipli van. Lézengek még kicsit, közben szemmel tartom a hölgyeményt, meg persze a srácokat. Jól teljesítenek. Feltűnés nélkül sikerül elcsórniuk a nő telefonját, és kocsikulcsát, ha van neki. Világosan megmondtam, hogy a pénztárca tabu. Így jobban fognak járni.
Ráérősen sétálok a nézelődő nő mellé, rendelek magamnak egy tequilát, majd a pultra könyökölve, feltűnően végigmérem. Elég jól áll neki ez a fekete ruha, meg a haja, mintha máris kicsit zilált lenne. Ki tudja, lehet lesz még jobban is.
- Nem hiányzik valamid? - Nézek rajta még egyszer végig, támasztva a pultot. Szám sarkában mosoly bujkál. Lássuk, hogy milyen típusú nő. Az idegbetegeket szeretem elkerülni. Csak a gond van velük. De aki ilyen jól néz ki, és visszafogottan is tud csinos lenni, ami már jó pont, az csak nem lesz egy fúria. Hát vagy pont de.
Vissza az elejére Go down
Olivia McKay
Olivia McKayJegelt karakter
Életkor : 44
Foglalkozás : Divatdiktátor
Hozzászólások száma : 56

Have fun! ~ Liam & Olivia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Have fun! ~ Liam & Olivia   Have fun! ~ Liam & Olivia EmptyHétf. Szept. 01 2014, 18:00

Ahogy várok két kis suhanc jön ide, de ne az eseteim. Ha már fiatal legyen igazán vonzó, de ezek középosztálybeliek, szemet forgatva mondom el virágnyelven, hogy húzzanak el mellőlem, mert nem vagyok szendvics párti. Ami amúgy hazugság de nem kell tudniuk. Észre sem veszem, hogy még az egyik nagyon nyomul a másik meglop. Kocsikulcsom nincs, mert taxival jöttem és azzal is szándékoztam menni, hacsak nem megyek fel valakihez miért ne alapon.
De elmennek, sóhajtok patetikusan, hogy rámenősek voltak. Jön valami pasi, ő már jobban tetszene, végig is mér. Nagyon helyes, legeltesse a szemét, amíg megteheti.
Mikor megszólít összeszalad a szemöldököm, egyrészt hogy letegez, kicsit el vagyok ettől szokva, másrészt... milyen duma ez? De ahogy nézeget, úgy sejtem, nem valami béna csajozós szöveggel fáraszt, kelletlen belenézek a retikülömbe. Nincs meg a telefonom, pedig beraktam. Azzal hívtam a taxit. Gyilkos pillantással nézek a suhancok felé, majd negédesen emelem a tekintetem a hapsira.
-Milyen figyelmes, hogy végignézte a kis tolvajlást és most még fel is hívta a hiányra a figyelmem! Maga egy igazi úriember. - Mosolygok rá illedelmesen, de a hangsúlyom nem kedves. - Netalántán maga a főnökük és érdekli mennyit ér meg nekem a telefonom? Vagy csak gyáva tenni valamit, ha éppen kéne? Más területen is ilyen pipogya, mondja csak? - Kérdezem élesebb mosollyal, most én mérve végig és elidőzöm egy pillanatra a dereka táján, majd metszően nézek a szemébe. Érdekelne melyik kategória, ha előbbi jobban örülnék, az utóbbiak kíméljenek, a puha p.csök eltaposni valóak és el is lesz ha az.
Ha már a cigarettám meghagyták, előhúzok egy szálat (női hosszabb, vékonyabb típust szívok így meg sem kínálom, nem mintha akarnám) és rágyújtok sikkesen, oldalra kifújva a füstöt, kissé a férfi felé fordítva a testem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Have fun! ~ Liam & Olivia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Have fun! ~ Liam & Olivia   Have fun! ~ Liam & Olivia Empty

Vissza az elejére Go down
 

Have fun! ~ Liam & Olivia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Liam Wright
» Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia
» Mézesmadzag - Kilian&Olivia
» Emberi játszmák ~ Eros és Olivia
» Harcosok klubja || Olivia & Allegra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-