Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Stanley Collins
Kedd. Nov. 22 2016, 20:33 by Stanley Collins

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

Top posting users this month
Samuel T. Collins

Eric A. Blake

Reeven Callagher

Leopold K. Lindhardt

Felix Kaleolani

Quentin Collins

Suzanna Crystal

Kensington L. Lockwood

Kőrösi Noel

Dominic Tveit

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

Egyetemi Park - Cordelia és Moana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Moana Queen Rosewood
Hozzászólások száma : 9

TémanyitásTéma: Egyetemi Park - Cordelia és Moana   Szomb. Dec. 03 2011, 20:08

Idegesen szorongatom a telefonomat a kezemben. Ez az SMS életem egyik döntő üzenete. Úgy érzem, hogy eljött az idő. Cordelia meg kell tudja az igazat, hogy az öccse az én kisfiam. Nekem pedig tudnom kell arról hogy van a szemem fénye, akit már 3 éve nem láttam. Pontosan annyi ideje élek itt. Biztosan nagy és ügyes fiú már. Decemberben lesz 5 éves. Az ujjam már izzad az "elküld" gombon. Legalább már 10 perce ezt csinálom. Ülök és azon agyalok, hogy megéri elküldeni ezt az üzenetet vagy nem. A fiamról van szó, tehát mindenképpen megéri, de ez menyiben fog majd változtatni a barátnőmmel való viszonyomon? Ezen elér akkor gondolkodni, amikor rá kerül az idő.
Megnyomom azt a zöld gombot. SMS elküldve. Gyorsan átpörgetem a fejemben, hogy mit írtam:
Szia! Találkoznunk kell az egyetem parkjában. A nagy tölgyfánál. Életbevágóan fontos! Moa
Mostmár nincs megállás. El kell mennem a tölgyfához és be kell vallanom mindent, ez az első lépés a boldogságom felé. - Ha létezik egyáltalán a boldogság.-
Az öltöző már rég kiürült, a lányok - akikkel táncolni járok - mind szétszéledtek. Bevallom irigylem őket. Gondosan összehajtogatom a ruháimat és bepakolom a szekrényembe.
Néha a táncról eszembe jut az az éjszaka, amikor én kis naiv befeküdtem egy szoknyapecér ágyába. Ő még nem is tudja, hogy van egy öt éves fia, az ő szíve nem szakad meg azért, mert nem lehet a gyerekével. Milyen igazságtalan az élet. Engem kényszerítettek arra, hogy lemondjak róla, a szívem darabokra törött, ő pedig bizonyára már minden lányt megdöntött a városban. Az a következő célkitűzésem, hogy miattam újra magamhoz ölelhetem az angyalkámat írok egy levelet annak a szívtelen szoknyapecérnek és felvilágosítom arról, hogy van egy kisfia. Persze nem várom el, hogy szeresse csak azt akarom, hogy abban a tudatban éljen, hogy nem foglalkozott a saját gyerekével.
Miközben fontolgatom a terveimet át is öltözöm. Kicsit már kényelmetlen nekem ez a szoknya, alig várom, hogy átcseréljem nadrágra, de még ezt a beszélgetést ki kell bírnom benne.
Mint szokás szerint most is én vagyok az utolsó, nekem kell bezárnom az ajtókat és leadnom a kulcsokat a kapusházba. Hátamra csapom táskámat és bezárom az ajtót. Gyorsan haladok végig a hosszú folyosón. Most, hogy fontos dolgom van még hosszabbnak és véget nem érőnek tűnik. A kapusnál leadom a kulcsokat és már robogok is tovább a park felé. Útközben néhány tánctársamnak integetek, de most jobban lefoglal a rám váró feladat, mint bármi más. Amikor megpillantom a nagy tölgyfát, szívem kétszeres ütemet diktál. hogy közelebb érek látom, hogy Cordelia még nincs itt. Ettől kicsit megkönnyebbülök, de még mindig van bennem egy kis görcs. Leülök a fa alatt fekvő padra, kezeimmel a combomon a dobolok és várok.
Vissza az elejére Go down
Cordelia Wintlock-Scott
Életkor : 25
Hozzászólások száma : 20

TémanyitásTéma: Re: Egyetemi Park - Cordelia és Moana   Vas. Dec. 04 2011, 18:56

Cordelia&Moana

- Kezdhetitek! - kiáltottam oda, a színpadom álló társaságnak mire mindenki elfoglalta a helyét és elkezdték a próbát. Miközben az első jelenetet adták elő, belelestem a forgatókönyvbe, és figyeltem, hogy a szövegüket rendesen mondják, és, hogy milyen átellessél adják vissza a szereplőket. Az egyik gólya ügyes volt, viszont voltak olyanok is az újoncok között akikről nem tudtam eldönteni, hogy kabaréba vagy előadásra készülnek. Mivel a tavalyi banda, nagy részben végzősökből állt, akik ebben az évben már nem érnek rá a színjátszó körre,muszáj volt új tagokat keresni, de nehéz megtalálni azokat akikkel érdemes dolgozni.
Mire elérkeztünk a második felvonáshoz, már a fejemet fogtam, és igyekeztem nem elsüllyedni szégyenemben. Még szerencse, hogy rajtam kívül, és a többi megmaradt tagon kívül senki nem látta ezt a borzalmat.
- Elég! - tartottam fel a kezem, és nagyot sóhajtva olvastam le az első nevet a papírról, miközben felmentem hozzájuk a színpadra.
- Meredith Wilson?! - néztem fel, és a szégyenlősen jelentkező szőkés barna hajú lányra néztem. Átható pillantás, ala Cordelia Whitlock-Scott! - Ha megtanulod kívülről az egészet bent vagy - dobtam oda neki egy vastag szövegkönyvet, majd a fejemmel az ajtó felé böktem - Elmehetsz.
- Derek Campbell?! - egy idősebb, elég helyes srác intett, a sor végéről mire, elhúztam a szám. Határ esett a gyerek, a fenébe! - Nem tudom. Van amikor jó vagy, van amikor siralmas. Mit kezdjek veled? - tettem fel magamnak a költői kérdést, és kifújtam a a levegőt. Épp valami isteni jel után könyörögtem magamban, mikor a zsebemben rezegni kezdett a mobilom, hogy sms-em jött.
- Elnézést - szóltam oda a társaságnak, mire többen is morogni kezdtek. Egy szigorú pillantást vetettem rájuk és megnyitottam az üzenetet.
Oké, mi lehet, ami olyan fontos, Moanának, hogy nem várhat? Általában ő a türelmesebb fajta, tehát itt nem a jövőheti divathetekről lehet csak szó.
- Jess! - pisszegek oda az egyik évfolyamtársamnak és a kezébe nyomom a jelentkezési lapokat, amikhez különféle megjegyzéseket pingáltam - Csak felezd meg a társaságot, ahogy gondolod, holnapra összehívom őket megint de most mennem kell - sietősen felkaptam a táskám és a kabátom és szaladtam is ki a teremből. Az udvarra érve, a szememmel Moát kerestem, aki idegesen tördelte a kezét a kedvenc padunkon. Szinte futva értem oda mellé és kifulladva vágtam le magam.
- Bocsi, csak éppen a színjátszósokkal voltam - mondtam zihálva és kivettem a táskámból a szénsavas ásványvizem majd ittam belőle pár kortyot, mert már a kiszáradás határán voltam.
- Na mi volt olyan fontos, hogy nem ért rá egy kávé mellett nyugiban, pár óra múlva a megbeszélt helyen? - fordulok felé mosolyogva ám az arckifejezése láttán, a vigyor lassan lefagyott az arcomról.

Egyetemi Park - Cordelia és Moana

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Central Park (Manhattan)