Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
HH' @ Amber - Aubrey EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
HH' @ Amber - Aubrey EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
HH' @ Amber - Aubrey EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
HH' @ Amber - Aubrey EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
HH' @ Amber - Aubrey EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
HH' @ Amber - Aubrey EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
HH' @ Amber - Aubrey EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
HH' @ Amber - Aubrey EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
HH' @ Amber - Aubrey EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
HH' @ Amber - Aubrey EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 HH' @ Amber - Aubrey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Aubrey McNally
Aubrey McNallyEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 119

HH' @ Amber - Aubrey Empty
TémanyitásTárgy: HH' @ Amber - Aubrey   HH' @ Amber - Aubrey EmptyHétf. Aug. 04 2014, 17:36

Még sose volt gólyám. Talán azért, mert korábban nem voltam végzős. Hehh, ez csak a mi kiváltságunk... bevezetni a kiscsibéket a nagyvilági életbe!? Annyira nem bánom, hogy kaptam magam mellé egyet, de remélem, hogy jól ki fogunk jönni. A neve, ha jól emlékszem Amber... ma nem nagyon értem rá, hogy face to face megismerjem, úgyhogy pötyögtem neki arra a számra, amit kaptam a nagyoktól, hogy elérem majd... hogy jöjjön a Heavenly Hell-be, majd jól megismerjük egymást, meg minden... azt se tudom milyen szakos lesz. Annyiban reménykedem, hogy talán nem egy butus kislányt adnak alám, aki világra törő, színésznői babérokra szeretne törni...
Fekete koktélruha dukál erre a helyre, hozzá magassarkú cipellővel persze. Hajam direkt kócosba felturbózva egy kicsit, minden nőiességemet belepakoltam a ma esti szettembe. Nem azért, mert annyira pasizni akarok, inkább csak azért, hogy lássam, miként bírja Hollywood figyelmét ez az Amber nevű leányzó. Ha nem bírja, akkor nincs itt helye, vagy majd belerázom, ha az kell ide!
Kikértem magamnak egy vodka-narancsot, kezdésnek jó lesz, és jeleztem, hogy később lesz még egy, ha megjött a partnerem.
Remélem nem tévedt el... meg csak van annyi esze, hogy idecsörögjön, ha épp mégis!
Bámulom a bejáratot, odaköszönök az ismerős arcoknak és várom a csodát!
Vissza az elejére Go down
Vendég

HH' @ Amber - Aubrey Empty
TémanyitásTárgy: Re: HH' @ Amber - Aubrey   HH' @ Amber - Aubrey EmptyHétf. Aug. 04 2014, 18:41

-Jénahááát, én is kapok tyúkanyót!! -lelkendeztem, amikor egy felsőbb éves fontos.. vagy legalábbis annak tűnő embertől e-mailt kaptam, miszerint lesz egy egyetemi pótanyám, aki segít beilleszkedni eleinte. Végül is, ha jól meggondoljuk, ez tök jó dolog, optimális esetben máris lesz egy végzős barátnőm, akinek mellesleg nyilván több haverja van már, hátha bemutat párnak, így hamar része lehetek az egyetemi életnek. De ne szaladjunk ennyire előre, egyelőre nem is keresett. Eddig, ugyanis pityegni kezd a telefonom és az sms szerint a Heavenly Hellbe kell mennem. Mi a fene lehet az? Elő azzal a prospektussal, amit beköltözéskor a kezembe nyomtak! Még tudtam, hogy jó lesz valamire, megőriztem az összeset, legalábbis a kezdeti időszakra. Szóval valami klubféle, tehát igazán csinosnak kéne lennem. De mit vegyek fel, mégis? Fekete minivel nem nagyon lőhetek mellé, így elő is túrom még a bőröndből és hozzá keresek egy megfelelő magassarkút. Hogy mégse legyen ennyire egyhangú a dolog, megkeresem a piros tatyóm, amibe rögtön belesüllyesztem a telefonom és a pénztárcám. Ezzel megvagyok, jöhet a búrám. Nem vacakoltam vele sokat, a hajam amúgy is be volt göndörítve, így azon csak kicsit tuningoltam, hozzá csináltam egy fekete cicás sminket, de nem azt a nagyon agresszív fajtát és egy kis piros rúzzsal koronáztam meg az egészet. Na nézzük, ruha megvan, smink megvan, hajam kész, mehetünk. Kiérve a koliból, leintek egy taxit és közlöm vele, merre is tartok.
Nincs is messze, szupi. Kifizetem a fuvart, majd még egy nagy levegő, és mehetünk. Mondjuk, hogy hogy fogom megismerni anyámat, az jó kérdés, de azt mondta, hogy a bárpultnál lesz. És tényleg, van ott egy szintén fekete miniben feszítő, eléggé végzősnek tűnő csaj. Csinos és nem is néz ki egy hárpiának. Azért remélem, hogy jófej lesz és nem csicskáztatni akar, mert akkor inkább nem tartok igényt egy pótmamira.  Najó, megkérdezem, hogy ő-e az, akihez jöttem. Maximum hülyének néz. Oda is sétálok, majd mikor már hallható távolságban vagyok, felteszem a nagy kérdést.
-Szia! Te vagy Aubrey? -felszökik egy mosoly az arcomra, majd, ha igennel válaszolt, én is bemutatkozom és  le.. pontosabban felülök a mellette lévő pont üres bárszékre.
Vissza az elejére Go down
Aubrey McNally
Aubrey McNallyEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 119

HH' @ Amber - Aubrey Empty
TémanyitásTárgy: Re: HH' @ Amber - Aubrey   HH' @ Amber - Aubrey EmptyHétf. Aug. 04 2014, 19:09

Na azt hiszem megjött a csibikém! Ahogy látom jól kirittyentette magát... Miközben oldalra billentem a buksimat meg is nézem tüzetesebben. Na nem azért, hogy rámozduljak... biztos kedves-aranyos, meg látom csinos is, de a férfiak mindig is jobban vonzottak! Leteszem a pohárkámat, mikor már mellém ért.
-Szia Amber! -Igen, tisztában vagyok vele, hogy mi a neve. Hellyel kínálom, bár látom magától is megtalálja. Jól van, annyira nem tűnik butusnak. Intek a pultos srácnak, hogy jöhet a korábban kifizetett ital a kis hölgynek! Gondolom még nem múlt el huszonegy, úgyhogy... így az egyszerűbb.
-Remélem nem gond, hogy itt találkoztunk, gondoltam... így kicsit izgalmasabb megismerni egymást, mintha csak összeülnénk a könyvtárban! -Nem kell kiabálnom, nincs olyan hangzavar, meg aránylag közel is vagyunk egymáshoz.
-Csinos vagy! -Dicsérem meg, legalább jól felmérte a helyet az internet, vagy bármi segítségével. Ez volt az első teszt... vajon képes-e önállóan gondolkodni, vagy abban is segíteni kell majd neki. Sikeresen vette az első lépcsőt, úgyhogy maradhat... remélem jó fej lesz.
-Szóval... hogy érzed magad itt? Milyennek találod Hollywood pezsgését? -Teszem fel kedvesen, mosolygósan a kérdéseim és belekortyolok az italomba. Persze ezután még megkérdezem, hogy honnan jött egyáltalán, meg, hogy kicsit meséljen arról, ami érdekli...
-És milyen szakra pontosan? -Ebből következik a következő kérdés is, hogy a suliról is essen pár szó persze. Az első tisztelet köröket akkor is le kell futni, ha az emberlányának nincs hozzá kedve, de akkor már egy hideg ital és sok helyes srác kereszttüzében tegye! Még mindig reménykedem, hogy nem a filmművészetet fogja mondani, egy színésznő palántával, aki sokat gondol magáról nem tudnék mit kezdeni, maximum csak itt hagyni.
Átkeresztezem a lábam, kicsit fészkelődöm a széken, mert nem vagyok ennyire üldögélős típus. Inkább táncolnék már, de egyelőre még nincs meg ez a közvetlenség, még egy kicsit jobban meg kell ismerni Ambert ehhez. Ki tudja, lehet nem is szeret szórakozni... akkor meg igazán nem fogom erőltetni, akkor majd megyünk a könyvtárba... de ha be szeretne illeszkedni, akkor kénytelen lesz ezen túltenni magát, mert bizony a Frances apraja-nagyja ide jár...
Vissza az elejére Go down
Vendég

HH' @ Amber - Aubrey Empty
TémanyitásTárgy: Re: HH' @ Amber - Aubrey   HH' @ Amber - Aubrey EmptyHétf. Aug. 04 2014, 19:46

És igen, tényleg az én gazdasszonyomra találtam rá, rögtön tudtam. Szupii, remélem tényleg olyan jófej, mint amilyennek kinéz, mert akkor tuti jól ki fogunk jönni és nem ártana, ha a tanév kezdetére már lenne pár barátom, úgy jobb végigmenni a folyosón. Leülök mellé egy székre és a pultos már elém is rak egy pohár narancslevet, de gyanítom, nem csak tiszta narancs, így hát aprót kortyolva meg is érzem az alkoholtartalmát. Nem tudom honnan tudta, hogy ez az egyik kedvencem, mármint nem iszom gyakran, de akkor általában vodkanarancsot. Kitűnő ízlése van.
-Egyáltalán nem, úgyis lassan meg kell ismernem a várost. Útközben láttam is a plázát, meg azt hiszem, eljöttünk egy tök jó park előtt is. Lesz még mit felfedeznem. A könyvtár ráér szeptemberben. -mosolyodom el. Nem vagyok az a tipikus könyvtárbajáró fajta, jó, ha félévente egyszer eljutok. Na nem mintha nem szeretnék olvasni, de valahogy mindig találok magamnak más elfoglaltságot. Mindenesetre, ha olyan lesz a szobatársam, kénytelen leszek oda járni  tanulni, úgyhogy jó, ha megnézem merre is van. És mintha erről is lenne szórólapom.
-Köszönöm. Te sem panaszkodhatsz. -mindig jól esik az ember lányának a dicséret, hát főleg, ha olyantól kapja, akinek pillanatnyilag ad a véleményére.
-Még nemrég érkeztem, de amennyit láttam belőle az tetszett. Azért még a héten szeretném jobban körbejárni a várost, hogy legalább valamennyire kiismerjem magam. Vannak kötelező helyek, amit mindenképp meg kell néznem? -mosolyodom el, majd belekortyolok az italomba, hiszen nincs épp hideg errefelé. Ez az, ami különösen tetszik. Mindig is szerettem a napsütést, itt aztán kapok belőle bőven, bár nem vagyok az a könnyen barnulós fajta, de kit zavar, ha süt a nap?
-Online újságírás. Nem olyan népszerű, mint a filmművészet, de valahogy ez jobban érdekelt. Te melyik szakon tanulsz? -kíváncsiskodok, hiszen, ha nem is vizkomos esetleg ismerhet olyat, aki tud majd segíteni az első időkben, bár meg kéne tudni állnom a saját lábamon. És így is tervezem, de mégis könnyebb úgy tenni mindezt, hogy valaki ott van, és megtart, ha esetleg dőlnél... vagy legalább hozzád vág egy mankót.
Vissza az elejére Go down
Aubrey McNally
Aubrey McNallyEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 119

HH' @ Amber - Aubrey Empty
TémanyitásTárgy: Re: HH' @ Amber - Aubrey   HH' @ Amber - Aubrey EmptyHétf. Aug. 04 2014, 20:24

A pláza meg a park, a két legfontosabb, tulajdonképpen mikor idekerültem nekem is azok voltak a támpontjaim, azután szépen megtanultam, ha kell valami, itt előbb találok rá embert. Sok modell alkat is megfordul errefelé, celebek is, elég felkapott hely szerencsére, és az egyetem központi szórakozóhelye.
Ettől függetlenül az a szent meggyőződésem, noha nem vagyok vallásos, hogy jól megleszünk Amberrel. Nem tűnik buta csitrinek így második szóra sem.
Az italra elmosolyodom, mikor belekortyol. Tény, hogy kicsit kevesebb vodkával kértem, mint a sajátom, mert azért mégsem szeretném leitatni, ki tudja, hogy mennyire bírja a piát a kiscsibe?! Aztán a végén nekem kell hazacipelnem, és mivel nincs koliba bejárásom, nálam aludna. Ami nem gond... egy idő után, ha már leszünk olyan puszi pajtiba. Már ha leszünk, minden tőle függ.
A bókra elmosolyodom, jóízűen belekortyolok újra az italomba és közben észre sem veszem de jár a lábfejem a zene ritmusára. Figyelmesen hallgatom a kis történetet, amit mesélni kezd, nem szólok közbe, hadd bontakozzon ki a kedves. Bólogatok, helyeslek a végén pedig felvont szemöldökkel gondolkodom el a kérdésén...
-Tulajdonképp jó, ha ezt a helyet elsőként jegyzed, ez az egyetem szíve-lelke. Na jó, lehet túloztam, de a lényeg nem változott azért. -Szóval, hogy ide járunk, ide jár mindenki, aki számít meg aki nem, ő is, csak ők előbb feltűnnek a közönségben. Nos igen... most is akad pár kedves geek fiú, akik nem tudnak elvegyülni. Lényegtelen.
-De a parton is sok móka és kacagás vár. -Megvonom a vállam. Általában szeretek odakint lenni, sokat napozni meg a strandröpi is elég szórakoztató, ha összeverődik egy-két ember. Akkor is, ha ismeretlenek. Persze a pláza meg a park is nagyon jó hely, annak aki szereti a nagy létesítményeket és vásárolgatni is sok ideje van, vagy épp a nyüzsgős belvárosi szmoglevegőt kedveli és a parkba jár. Azért oda több kipufogógáz jut be, mint le a partra a friss tengerhez!
-Ohh, de jó! -Összecsapom a tenyerem. -Titkon azért imádkoztam, hogy ne filmszakos legyél... illetve csak, hogy ne filmszínész. Valahogy velük nem tudok mit kezdeni, nagyon... pöffeszkedőek. A legtöbben. -Már amennyit megismertem belőlük. Annyi elég is volt bőven, úgyhogy nagyon örülök, hogy ez a kis csibe valami értelmesebbel fog foglalkozni.
-Klasszkomos vagyok. Fotográfiát tanulok. -Ha már így belekérdezett, akkor nem fogom elhallgatni, egy jó beszélgetés alapja, ha mind a ketten megszólalnak és nem csak olyan formában, hogy az egyik kérdez a másik pedig válaszol.
-Egyébként, bármit kérdezz meg nyugodtan, nem kell a kötelező köröket megtenni, csak gondoltam, ha kicsit félénk vagy, amit úgy látom, hogy azért nem... -Itt kellemesen elnevetem magam és somolyogva pillantok félre. -Akkor így kicsit talán felengedsz, de nem lesz itt gond!
Vissza az elejére Go down
Vendég

HH' @ Amber - Aubrey Empty
TémanyitásTárgy: Re: HH' @ Amber - Aubrey   HH' @ Amber - Aubrey EmptyKedd Aug. 05 2014, 21:46

Nem gondoltam volna, hogy kolis életem első programjaként rögtön egy szórakozóhelyen kötök ki, de jó indításnak tűnik. Jobb, mintha a könyvtárba rángatott volna le valaki, bár most jut eszembe, azért nem ártana egyszer leszaladnom, hogy legalább ismerős legyek arrafelé, ha valamire hirtelen szükségem lenne. Bár mire lehet szüksége az embernek manapság egy könyvtárból, hiszen az internet világát éljük, de ki tudja.. Időközben belekortyolok az italomba és Aubrey lábára pillantva látom, hogy szépen elindultak a lábfejei a zene ritmusára.
-Mennél már bulizni inkább? -kérdezem mosolyogva, hiszen a világért sem tartanám fel, ha van jobb dolga, de nekem még pillanatnyilag nem igazán van kivel partiznom. Nem baj, majd idővel lesznek barátaim és akkor minden ilyen problémám meg lesz oldva. Csak a kezdet nehéz, de tudom, hogy sikerülni fog beilleszkedni.
-Hát, már egyszer idetaláltam, talán legközelebb is menni fog. -najó, igazából a taxis tudta, hogy merre kell jönni, de tudok városon belül taxizni.. ez már azt jelenti, hogy bárhová képes vagyok eljutni. Rettegjenek az imádottaim! Bár egyelőre nincs senki, akit különösebben imádnék, mindenkivel csak spanolni próbálok, a legjobb barinőket és szerelmeket meghagyom a jövőnek. Bár lehet, egy jó barátnőre szükségem lenne. Talán a szobatársam jófej lesz, valami Mona vagy ki. Sajnos most nincs bent, de amint visszaér, megpróbálok összehaverkodni vele. Tök buli lenne, ha jó haverok lennénk.
-Igen, a partról már jókat hallottam, de sajnos még nem jutottam le oda sem. Nem találom a fürdőruháimat, tuti a csomagjaim alján lehetnek valahol. Szóval ez még várat magára. -nem tudom, mennyire volt Aubrey számára fontos ez az információ, de mindegy, maximum elengedi a füle mellett. Én csak próbálok jófej lenni, mindeközben pedig tartani magam a fogadalmamhoz, hogy mindig önmagamat adom és senkinek nem akarok megfelelni. Örülök, hogy a lánynak tetszik a szakom, vagy legalábbis lelkes, hogy nem filmes vagyok. Nem tudom mi lehet bennük annyira rossz, de majd kiderül az első időkben úgyis.
-Dejóó. És szoktak lenni ilyen diákkiállítások a fotókból? -érdeklődök őszintén. Tényleg szeretek fotókat nézegetni, főleg, ha jók. Valahogy sokkal több érzelmet képesek bennem elindítani, mint a festmények. Azokat annyira nem szeretem. És, ha már művészetek, akkor még a zene jöhet bármilyen mennyiségben.
-Igyekszem a barátságos oldalamat elővenni. -mosolyodom el, majd a lehetőségen, hogy nálam van a kérdés joga elgondolkozom. Igazából nem merült fel bennem túl sok kérdés, sőt, mondhatni csupán egy, úgyhogy azt ki is adom magamból.
-Amúgy te is koleszos vagy, vagy ne is keressem az én pótanyám a folyosókon? -érdeklődöm, hiszen jól jönne, ha ismernék valami felsőbb évest a zárt osztályon belül is, hiszen ki tudja, mikor lehet szükségem a tyúkanyómra. Időközben elégedetten kortyolok bele az italomba, jófej ez az Aubrey.
Vissza az elejére Go down
Aubrey McNally
Aubrey McNallyEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 119

HH' @ Amber - Aubrey Empty
TémanyitásTárgy: Re: HH' @ Amber - Aubrey   HH' @ Amber - Aubrey EmptySzer. Aug. 06 2014, 01:08

A kérdésre csak felvonom egyik szemöldököm, először nem is tudom hova tenni, meg, hogy egyáltalán miért kérdi, de igen, egy szórakozóhelyen vagyunk, bulizni jön ide az emberlánya! Kedvesen megmosolygom, nagyon bájos.
-Hát, majd egy kicsit később megyünk is! -Vetem fel, mintha neki ne lenne beleszólása, de gondolhatta, hogy ha ide beszélem meg a találkozót, akkor nem feltétlen csak iszogatunk és pletyizünk. Ennyire nem vagyok duruzsolós fajta. Kicsit magamnakvaló, de azért társasági egyén vagyok. Szerencsére.
-Murphy mindig úgy rendezi, hogy ami aktuálisan kell, sose legyen meg, vagy épp fordítva! -Értek egyet azzal, hogy valahol a csomag alján lesz. De miért nem vesz egy újat, ha nincs kedve előkotorni? Nem nagy dolog... pár dolcsiból már dögös bikinit lehet kapni a márketben.
Az, hogy mi mennyire leszünk jóban, még úgy is várat magára, hogy eldőljön, de egyelőre bírom a kis csibe pofiját. Nem tűnik gőgösnek vagy épp beképzeltnek, helyes lány.
-Hát, előfordult már, de a sulis kiállítás az olyan... mindenki megteheti. -Elmosolyodom. Igazából én is szeretem viszont nézni a sajátjaim, vagy némelyik csoporttársamét, de az az igazán megtisztelő, ha valamelyik közeli kávézóban van kiállítva. Vagy aki megteheti csinál magának egyet az egyik galériánál. Esetleg... ha a galéria látta valahol a munkáit és ő kéri fel, na az... az a csúcs!
-Meg a filmeket is bemutatják, meg a suliújságban van lehetőség az írópalántákat is bemutatni. -Mindenkire figyelnek és mindenkinek van mindenre lehetősége. Persze biztos szűrnek valamennyire, de azért az apraja-nagyja biztos bemutatkozhatott valamilyen platformon.
Meglep, amint elszólja magát. Megint végigmérem és nem értem. Nem azért, mert spicces lennék, egy kis vodkától még ugyan nincs semmi bajom... csak ez vajon hogy jött ide? Ideges lenne amiatt, hogy engem kapott? De miért? Még csak nem is harapok.
-Nézd, ha lehet olyan legyél, amilyen szoktál. Nem érdekel, hogy antiszockó kislány vagy, vagy épp könyvmoly, azzal is meg tudok barátkozni, de azt senki sem szereti, ha direkt nem azt adod, ami jár. -Próbálok rávilágítani, hogy oké, kell egy kis színjáték, de ha alapjáraton nem a bazsalygós kislány, akkor ne csinálja. Szeretném, ha normális, vagy annál jobb viszonyba lennénk, és ezt jó lesz mielőbb tisztázni. Én sem adom ki magam jófej tyúkanyónak, csak olyan vagyok, amilyen. Az újabb kérdésre megrázom szőke fürtjeim, belekortyolok az italba.
-Nem, van egy saját kis lakásom nem messze az egyetemtől. -Előveszem a telefonomat, és sms formában lepötyögöm a címet, nem mintha Amber tudná, hogy merre induljon, ha oda akar jutni... -De bármi van, akkor gyere nyugodtan. -Azt nem mondom, hogy koli helyett lakhat velem, mert nem túl nagy kecó, épp egyszemélyes csak. De ha szüksége van a tyúkanyóra, akkor állok rendelkezésére. Ha jó időben jön... ha épp zavar, akkor majd meggondolom, de biztos nem hajtom el.
-Na gyere, táncolunk egy kicsit! -Kacsintok rá kihívóan, és gyors lepattanok a bárszékről. Már fogom is Amber kezét, és húzom befelé a tömegbe, nem kérdés, hogy elég sok tekintet ránk szegeződik ezután!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

HH' @ Amber - Aubrey Empty
TémanyitásTárgy: Re: HH' @ Amber - Aubrey   HH' @ Amber - Aubrey Empty

Vissza az elejére Go down
 

HH' @ Amber - Aubrey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Amber Collins
» Maybe now..... Amber&Dommy
» Aranypart @ Vincent - Aubrey
» "nyár van alig fürdőruhában" Amber X Nana chan
» Aubrey McNally

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-