Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
avatás David&Adam EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
avatás David&Adam EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
avatás David&Adam EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
avatás David&Adam EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
avatás David&Adam EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
avatás David&Adam EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
avatás David&Adam EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
avatás David&Adam EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
avatás David&Adam EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
avatás David&Adam EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 avatás David&Adam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

avatás David&Adam Empty
TémanyitásTárgy: avatás David&Adam   avatás David&Adam EmptyPént. Júl. 25 2014, 21:22

Megint egy újabb nap. Már annyira unatkozom itthon, hogy el sem hiszem. Na gyorsan rá is nézek a naptárra hanyadika is van ma. 25. Jaj ma van a beavatás. Gyorsan elkezdek felöltözni, Jaj csak le ne késsem. Fogat mosok közben beállítom a hajam. Remélem nem lettem fogkrémes. Indulok ki az ajtón, de még visszafordulok és megnézem magam a tükörbe. Jaj de helyes vagyok. Uténa kimegyek a szobámból becsukom az ajtót és elkezdek rohanni a folyókon. Hol is lesz az avatás? Fel van írva egy papírra. A fenébe ottmaradt a papír a szobámba. Visszarohanok majd kinyitom az ajtót és elveszem a papírt az asztalomról. Meg is van, hogy hova kell menni. Rohanok a folyosón, de hirtelen elesek. A fenébe biztos mindenki, aki látott kiröhögött. Felállok és futok tovább. Meg is van a terem, ahol a beavatás zajlik. Jaj már fel is sorakoztak a gólyák. Beállok én is a sorba.
-Elnézést a késésért. - Mondom a beavató személynek.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 545

avatás David&Adam Empty
TémanyitásTárgy: Re: avatás David&Adam   avatás David&Adam EmptySzomb. Aug. 02 2014, 19:37

Igazából nem is tudom, hogy mit keresek itt, mert rengeteg dolgom lenne. De mivel meghívtak, hogy vegyek részt az eseményen, gondoltam ha itt maradok egy kicsit, abból még nem lesz gond. Majd valamikor lelépek, mikor senki sem lát, szerintem amúgy sem hiányzok itt. Épp egy másodikossal beszélgetek, hogy az én avatóm milyen volt, hogy tanácsot adjak a szivatások terén. Igaz, hogy már kinőttem ezekből, mert van jobb dolgom is ennél, de amiket a filmekben láttam, azokat megosztom vele. Elég jól elbeszélgetünk egymással, hiszen nagyjából ugyanazokat a film műfajokat szeretjük. Észre se vesszük, hogy így elbeszélgettük az időt, és már rég itt kéne lennie egy srácnak, akit ide hívtak. Csak akkor tűnik fel, mikor valaki épp beesik az ajtón. A szétszórtsága láttán nagyon is ő az, akire vártunk. Én csak félre állok, amíg a másik srác elmond neki mindent. Azt hiszem, az enyém közel sem volt ilyen, mert bárki késett rendesen megkapta a magáét, itt pedig egy egyszerű szóvá tételről van szó. Amíg a két srác beszélget, addig én leülök és felteszem a lábamat az asztalra. Miután befejezték intek egyet az elsősnek.
- Én David White vagyok. – Mutatkozok be én is, majd hagyom, hogy ketten tegyék a dolgukat, hiszen nekem itt végeredményképp semmi keresnivalóm nincs. Elő is veszem a telefonomat és megnézem az üzeneteimet, míg kitalálja a beavató személy a feladatokat.
Vissza az elejére Go down
 

avatás David&Adam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Adam Hírek
» Futás Adam - Alexandra
» Kávéfürdő ~ Adam és Lizzy
» Ismét találkozunk Alexandra&Adam
» Nagy család Nana-Lui-Adam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances kollégium :: Archívum-