Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Stanley Collins
Kedd. Nov. 22 2016, 20:33 by Stanley Collins

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

Top posting users this month
Samuel T. Collins

Eric A. Blake

Reeven Callagher

Felix Kaleolani

Leopold K. Lindhardt

Suzanna Crystal

Quentin Collins

Kőrösi Noel

Dominic Tveit

Louis Tagliavini

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

Estimese - Seby és Elee

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Elenore O'Hara
Vizuális kommunikáció
Életkor : 24
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 804

TémanyitásTéma: Re: Estimese - Seby és Elee   Csüt. Júl. 31 2014, 19:00

Vigyorgok, mint a vadalma, pedig semmi vicces nincs abban, hogy az emberek nagy része nem szeret mosogatni. Ez inkább kínos, mint vicces… De hol érdekel ez minket, nem igaz?
- Látom a fejeden, hogy torzul, ahogy egyre kegyetlenebb leszel! – adom alá a lovat, pedig hát csak riheg-röhög, mint eddig.
- Ezt örömmel hallom. – széles mosolyra húzódik a szám, de azért azt lássuk be, hogy ezt majd még bizonyítani is kell.
- Mikor? Tőlem akár most is kezdhetnénk, de hát azt mondtad, hogy ép láb kell hozzá… - sajnálkozva biggyesztem le az ajkam, és a bokám felé pislogok, hogy hát ez van. Lássunk tisztán, nem szeretek mosogatni, és csak azért adtam be a derekam, hogy szívhassam a vérét. A sérült boka mindenképp jó kifogás.
- Úúú, nagyon hivatalos… Ha jó leszel, én is adok neked az enyémből. – igaz, azon nincs rajta csak a nevem, meg a telefonszámom, de most már tudja a címemet is, úgyhogy tök mindegy.
Annyira önelégült, hogy azt hiszi, majd pihenek… Majd akkor pihenek, ha fáj. De ezt soha nem fogja megtudni, és ez így is van jól.
- Helyes, játszani jó… - vigyorodom el, mert hát egy kis játék mindig feldobja az estét. Vagy reggelt, vagy ki mikor…
- Azon vagyok. – kacsintok rá – Ezek szerint nem vagyok elég jó benne? Igazából a lábam is tök rendben van, csak trükk volt… - próbálom már sokadszorra ellőni, hogy semmi bajom, hátha most beveszi, bár nem sok esélyt látok rá.
- Ó, eszemben sincs sürgetni, még a végén hagyod a francba az ingyen mosogatást is, csak hogy ezt megúszd! – értem én, hogy nem akar filmezni, én sem akarok. Főleg nem ilyen szutykot. Egyelőre jó társaság vagyunk egymásnak, akkor meg minek szemetelni az agyunkat?
- Batman nem kihívás nekem! – legyintek. Ő sem lenne az, ha mondjuk nem ma ismertem volna meg. Igaz? Na, majd idővel. Kiismerem, és majd a fejébe is bele fogok látni.
- Basszus, jó vagy benne… Pedig nehéz nekem újat mutatni, de neked sikerült. – vigyorgok rá, miközben felemel és a kanapéhoz visz.
- Sajna most nincs kéznél semmi, amivel benedvesíthetnélek… - sajnálkozva nézek rá, és közben beharapom az alsó ajkam.
Nagyon közel van. Tényleg közel. Aztán érzem, ahogy ajka az enyémhez ér. Borzongás fut végig a testemen, de ellenállok a kísértésnek, hogy magamra rántsam. Kíváncsi vagyok, mik a tervei. Az ujjai épphogy érintik a bőrömet, perzselő ösvényt húzva maguk után, és én elmosolyodom. Élvezem, szeretem az ilyet. A türelemjátékokat.
Tenyere a bőrömre tapad, tekintete magához láncol, nem tudok nem a szemébe nézni. Megnyalom az ajkam, finoman szétnyílik a szám, és ahogy alsó ajkamra nyal, elveszítem a türelmemet. Egyik kezem a derekára siklik, másikat a tarkójára fonom és húzom magamhoz, éhesen megcsókolom. Azt mondta, hogy remek franciatanár. Hát itt az ideje, hogy lenyűgözzön! Kezem végigfut a gerince mentén, körmeimmel finoman karcolom a bőrét, miközben nyelvemmel az övét kergetem. Meg kell hagyni, hogy nem csinálja rosszul, bár nem hiszem, hogy tudna nekem újat mutatni. A nyelvérzékem kifejezetten jónak mondható a témában…
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Oktató
Életkor : 30
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3206

TémanyitásTéma: Re: Estimese - Seby és Elee   Csüt. Júl. 31 2014, 19:35

-Hmmm, remélem szexisen torzul, nem akarok Quasimodo lenni! - Húzom le az egyik szemem alatt a bőrt és kiöltöm a nyelvem. Gondolom rém kegyetlen arcom lett ettől... röhögök is.
-Óó, de mivel azt mondtad maximum három napig pihensz... - Vigyorgok alattomosan, szóóóval, biztos csak három nap lesz az? Nem kicsit több?
-Elegáns kérlek, ha már tanár vagyok! - Kuncogok. - Jól van, kiérdemlem madame!
Óh, tetszik hogy ő is játékos... együtt kéne játszani, az még jobb lenne... de nem szabad elkalandoznom.
-Tudom hogy csak azért ficamítottad ki a lábad hogy lehessek a hősöd, ezzel csábítasz el, érzem én! - Vigyorgok rá, szemezek vele.
-Tudtam hogy ennyire szörnyű... - Mondom lesújtva, de vigyorgok, nem megy nem vigyorogni, mi van itt?
-Óh, bocs má'! - Kacagok, Batman ma le lett oltva rendesen.
-Valamiben én is lehetek jó, és még nem láttál mindent! - Vigyorgok, de inkább leteszem a kanapéra, ott kényelmesebb.
-Biztos? - Szalad fel az egyik szemöldököm míg kajánul mosolygok, talán akad itt egy kis nedv... Közel is hajolok, érzem az illatát, szinte elbódít. Ennek ellenére, vagy pont ezért játszom vele kicsit, mielőtt megcsókolnám. De úgy fest ő a türelmetlenebb, óóó akkor sokat fogok még játszani vele, de addig is... Kellemes borzongás fut végig a gerincemen, hogy érzem a kezét a derekamon és a tarkómon, ahogy körmei karistolják a bőröm izgatóan, vad tangót lejtve a nyelvem az övével. Őt már nem kell tanítani, de ez csak jó, ez jobban mohóbbá tesz, finoman harapdálom az ajkait, mint aki nem bír betelni velük, de ez így is van. Nyelves csók közben átcsalom a számba a nyelvét és szívok rajta egy izgatót, úgy folytatom a csókot, közben kezemmel már a combjára simítok rá, kicsit belemarkolok. Kényelmesebb pózt akarok felvenni, így óvatosan, ajkaitól nem elszakadva elfekszem mellé, szorosabban, de a lábára vigyázok. Nyelvemmel végignyalok az ajkán, addig kinyitom a szemem, lássa, hogy kívánom és hogy élvezem, hogy buja a tekintetem, majd lehunyom megint hogy folytassam a csókot immár hozzásimulva égő testtel, karom a nyaka alatt átbujtatva hogy húzhassam magamhoz szorosan.

Vizuális kommunikáció
Életkor : 24
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 804

TémanyitásTéma: Re: Estimese - Seby és Elee   Csüt. Júl. 31 2014, 23:51

- Über szexi! – fintorgok, ahogy grimaszol, de persze nevetek is. Őrült fickó, de ez tetszik benne.
- Hátöö… Igen, azt mondtam… De ha fáj, akkor nem tudok egész nap állni és mosogatni… Nem vagyok orosz tornász, hogy spárgázzak egész délután! Vagy Van Damme, hogy a konyhapulton nyújtsak… – vigyorgok, mert ha még olyan hajlékony is lennék, miniszoknyában tuti nem menne.
- Je comprends, monsieur Tanár úr! – ennyi még megy franciául, bár simán lehet, hogy még ezt is képes vagyok elszúrni, de hátha lenyűgözöm vele… Vagy nem, és röhögünk egy jót. Ki tudja? Valahol itt kell lennie a névjegyeimnek, de legrosszabb esetben is van az előszobában. Na, mindegy, majd kerítek neki valahonnan. Ha mégsem találok, akkor cetlit kap!
- Basszus, lebuktam! Mr. Bond, szégyellem, de így van. Töredelmesen megvallom bűneimet. Állok szolgálatára… - vigyorogva húzom az agyát, hajbókolok neki, mert azért ennyire nem vagyok ravasz. Bár így lenne, és ne lenne semmi bajom!
- Ööööö… Nem, nem is… - de kínomban röhögök csak, mert igen, ennyire szörnyű. De nem baj, majd egyszer jól berúgunk, és majd akkor megnézzük. Részegen még úgyse láttam…
Hát igen, Batman… Nem egy bonyolult lélek, főleg, ha tizenötször láttad az összes filmet, ami csak fellelhető a témában. Csak megvonom a vállam, és persze mosolygok mellé, az már az este védjegye.
Csak vigyorgok tovább, amikor felkapar a konyhakőről. Ha csak abban jó, hogy hanyatt dobjam magam, akkor nem leszünk jóban…
- Talán? – kérdezek vissza és megnyalom az ajkam. Ha arra gondol, amire én… Ú, basszus, de nem így indultam neki ennek az estének!
Türelmetlen vagyok, nem tudom kivárni, amíg Ő csókol meg, isten tudja, meddig húzta volna még… És nem rossz, sőt, elég jó, ezt meg kell hagyni. Ahogy végigfutnak ujjaim a hátán, ajkamba harap és érzem, hogy lassan kezdem elveszíteni az eszem. Mindig ez van, mindig így kezdődik, tegnap is így kezdődött… Játszik velem, az ajkaimmal, a nyelvemmel, keze a combomba markol, és én emelném a csípőm, fordulnék felé, de elfelejtem, hogy nyomi vagyok. Mellém fekszik, de ahogy fordulok felé, rátámaszkodom a jobb lábamra, és akaratomon kívül kicsit erősebben harapok az ajkára, mint szerettem volna. Felszisszenek, elhúzom a fejem.
- Bocsi… Ma nagyon béna napom van. – aggódva nézek rá, lágy puszit adok az ajkára, ahol a fogaim bele mélyedtek – Talán jobb lesz, ha itt hagysz egy névjegyet és menekülsz, mielőtt komolyabb bajod esik…
Nem szeretek félbeszakítani így dolgokat, főleg nem jó dolgokat, de ma nagyon szerencsétlen vagyok, és nem szeretném kórházba juttatni. És igenis szeretnék még vele találkozni, és ha ma este megölöm, akkor ez esélytelen. Szóval jobb lesz, ha elmenekül, és csak reménykedhetek benne, hogy beenged majd mosogatni…
Sebastian McBridge
Oktató
Életkor : 30
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3206

TémanyitásTéma: Re: Estimese - Seby és Elee   Pént. Aug. 01 2014, 00:35

-Áh, akkor jól van! - Kacagok, látom a fintort, csak jobban nevetek.
-Kár.. azt a nyújtást 'Tőled biza megnézném! - Vigyorgok, Van Damme hidegen hagy de Elee... na ő nem. - De akkor lovagolni sem tudsz, mily szomorú, az ágyban kell maradnod! - Vigyorgok tovább, gonosz vagyok vele tudom.
-Váó! - Nevetek, kicsit talán aranyosabban vagy lágyabban is mint szoktam, de a franciával nagyon könnyen le lehet kenyerezni.
-Hmm, hát Bond azért a királynő első ügynöke, mert minden ilyenen átlát, de sebaj, szolgálj és megbocsáttatik a hiba! - Vigyorgok szélesen, az ajkamba harapok, imádok hülyéskedni vele!
-Aha! Na persze! - Kacagok jóízűen, mert hát több se kell, de pocsék lehet édes jó istenem.
Ahogy elfektetem a kanapén és talán-oz azt hiszem ugyan arra gondolunk... ó a kis hamis, még a végén oda leszek tőle teljesen!
Csókolózunk, de még hogy, elveszek az egészben, de nekem a csókolózás amúgy is gyengém. Főleg ha jól csókol a másik és szép a szája, de Elee nagyon is ez a kategória. Elfekszem mellette, de jobban megharap hoho... Fel is pattan a szemem, de szabadkozik, elmosolyodom lágyan.
-Veled vállalnám a kockázatot, megérné. De nem akarok fájdalmat okozni... és... valamit hagyni kell legközelebbre is, neeem? Úgy is jössz át! - Kacsintok rá. - Holnap amúgy is kelek, a kellemes baritonom nélkül hogy ébrednek fel az emberek? - Kuncogok, azt hiszem mondtam neki hogy rádiózom, ha nem akkor kifejtem hogy ott is dolgozom. Felkapom ahogy feltérdeltem és beviszem a hálóba, elfektetem.
-Bezárom a lakást, a kulcsot bedobom a levélnyíláson, maradj csak. - Adok neki egy hosszabb búcsúcsókot. - És pihenj, jó? Majd hívj! - Mosolygok rá, elsimítom a haját az arcából, majd kinn az asztalon hagyom a névjegyem, felkapom az ingem, leoltom a villanyokat ahol kell és valóban bezárom a lakását, visszadobom a kulcsot. El kellett jönnöm, mert ha maradok... akkor szeretkezünk, vadul, ami egyikünknek sem tett volna jót, azt hiszem. Már testileg, mert lelkileg baromi jó lett volna... hah.
Lenn hívok egy taxit és hazamegyek, bár nehéz lesz kivernem a fejemből ezt a nőt, annyi szent.

//Köszi a játékot! Very Happy//

TémanyitásTéma: Re: Estimese - Seby és Elee   Today at 00:55

Estimese - Seby és Elee

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee
» Psyco in the school - Elee & Mark
» Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby