Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
 Mark - Alexandra EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
 Mark - Alexandra EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
 Mark - Alexandra EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
 Mark - Alexandra EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
 Mark - Alexandra EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
 Mark - Alexandra EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
 Mark - Alexandra EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
 Mark - Alexandra EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
 Mark - Alexandra EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
 Mark - Alexandra EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

  Mark - Alexandra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

 Mark - Alexandra Empty
TémanyitásTárgy: Mark - Alexandra    Mark - Alexandra EmptyVas. Júl. 20 2014, 23:09

Hála az égne mindennel végeztem. Mármint bevásároltam, elintéztem a papírokat és a stb. Leszakadnak a karjaim úgy hogy a motor felé indulok. Gyorsan ide értem, nem kellet neki 10 perc. Leteszem a cuccosokat a földre, és a motor ülését felnyitom. Gyors mozdulattal kiveszem belőle a bukó sisakot, amit pedig a motor kormányára teszek. Majd lehajolok a csomagért, és bele teszem a csomagtartóba. Egyszerűen és gyorsan lecsukom az ülést és lezárom. Mert hogy apa írt egy sms-et, hogy nincs otthon WC papír. Oké hogy használjuk, de nem rég vettem. De oké, mert ha nem veszek akkor tuti nincs valahol elrejtve. Vissza szaladok a boltba. Ám ki kötődött a cipőfűzőm. Lehajolok, de hirtelen nagy fájdalmat érzek az oldalamba.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

 Mark - Alexandra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark - Alexandra    Mark - Alexandra EmptyHétf. Júl. 21 2014, 13:07

Imádom ezt a várost, így amikor csak lehetőségem van, futok néhány szabad kört. Persze nem kell szó szerint érteni, mert konkrétan maga a futás nem tartozik a kedvenc sportjaim közé. Néha ugyan szükség van rá, hogy jól fussak, de nem így tartom magam edzésben. Az edzőterem bőven ad lehetőséget arra, hogy formában tartsam magam, hogy futnom kelljen, az a ritkább esetek egyike.
Egy szó, mint száz, ma sétálni, lézengeni volt kedvem. Kivételesen semmi nem rontja el a napom. Nincs kétes ügylet, behajtás, suli, vagy más időrabló tevékenység. Csak figyelem az embereket, helyszíneket, észreveszek egy két új lehetőséget...
Mondták már, hogy ilyen séták alkalmával akár a kuncsaftok körét is lehetne bővíteni, de az nem az én asztalom. Szükségem van arra, hogy az illető ismerős legyen, vagy valakinek az ismerőse. Úgy kisebb az esély a bukásra, mint egy teljesen idegen embernél. Persze rohadtul nehéz lenne sárossá tenni, hiszen mindig mosom kezem és nevem is, legvégső esetben pedig majd a faterom megoldja a dolgot. Minden esetre nem hallgatok másokra. Néha jobb, ha önfejű vagyok...
Miközben járom az utam, egy leparkolt motorra leszek figyelmes. Jó kis járgány, így körbe is sétálom és jól megnézem magamnak. Tetszetős gép, biztosan jól lehetne vele csajozni. Át is fut az agyamon, hogy lehet kellene szereznem egy motort, hiszen a jelenlegi jogosítványommal arra is lenne lehetőségem, hogy egy kisebb köbcentis példánnyal rohangáljak. Tény, hogy az nem akkora élmény, de kezdésnek biztos szuper lenne. Lehet, hogy idővel be is ruházok majd rá.
A szemle alkalmával a közelből egy felnyögésre leszek figyelmes. Nem messze egy bolt előtt egy hajlongó lány kap az oldalához. Biztosan fáj neki. Homlokom kezdem ráncolni, hogy ugyan segítsek-e neki. Rohadtul nincs közöm hozzá, hogy ki ez a csaj és mi lett vele, így a legjobb lenne, ha nem foglalkoznék vele. Gyorsan felmérve a terepet, vér nem folyik, így talán közbeavatkoznom sem kell. Lassan megindulok a motor mellől, s ha a lány észre vesz és segítségre szorul, biztosan lesz lehetősége leszólítani. Ha viszont nem szól, biztos nincs akkora baja, hogy segítenem kelljen, és mehetek tovább. A kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad... Gondolom
Vissza az elejére Go down
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

 Mark - Alexandra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark - Alexandra    Mark - Alexandra EmptyHétf. Júl. 21 2014, 15:27

Sikerül erőt gyűjtenem magamon és felállni. Már tényleg el kéne mennem az orvoshoz. Talán tényleg lett valami bajom a múltkori esésből. Ahogy felállok látom hogy egy fickó jön el a motoromtól. Vagy még jól vagyok meg veszem a WC papírt, vagy kérdőre vonom. Aki már ismer tudhatja, hogy a másik lehetőséget választom. Számomra most a motorom az egyetlen kincsem. Oké ez elég őrülten hangzik, de jelen estben így van. Ha lovamat nézték volna ugyanígy akkor is így döntenék inkább. Oda sietek a fickóhoz, és fennhangon megszólítom.
-Hé, mit csináltál a motoromnál? - Tudom hogy nem vagyok a legbarátságosabb, de lehet hogy épp ez a jó. Mert soha nem tudhatja az ember, milyen figurával kerül szembe. Ott állok és a szemébe nézzek, bármi is történik megijedni nem fogok.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

 Mark - Alexandra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark - Alexandra    Mark - Alexandra EmptyHétf. Júl. 21 2014, 15:36

Na tessék. Ennyit arról, hogy ma nem rontja el semmi a napját. Éppen csak ránéz egy motorra, és az előbbi szenvedő már neki is rongyol, mert rá merte emelni a szemét? Lehet épp az előbb vert le valakit, amiért megnézte a motorját, ezért fájt neki valamije.
-Épp el akarom lopni... - Nézek rá felhúzott szemöldökkel, és rendkívül cinikusan igyekszem a mondandómat közölni. Egyrészt, hagyjuk már, hogy egy ilyen motorral egy csaj közlekedik, másrészt minek csatolta fel a golyóit? Megnéztem, odébb mentem. Biztosan az utcán, fényes nappal akarnék meglovasítani bármit is. Úgy is nézek ki, mint egy tökéletes bűnöző, hát hogyne...
Minden esetre az egyetlen gondolatom, hogy legalább nem élem meg a pár nappal ez előttit, hogy újra kórházba kelljen vitetnem egy csajt...
-Szerinted? - Hátha el tudja árulni, hogy mirefel a kirohanása. Bár jobban mondva nem is érdekel. Azt sem tudom, hogy ki ez, bár az arca baromira ismerősnek tűnik. Lehet, hogy a suliból? Na ez a baj, baromira nem pajtizok ott senkivel...
-Na hagyjál békén... - Fújtatok egyet vigyorogva, hogy mennyire tűzről pattant a kicsike,de azt hiszem, csak azért, mert egy méterről körbenéztem egy járgányt, még nem kéne gyanúsnak tűnnőm. Főleg, hogy nem is nézek ki gazembernek. Az teljesen más tészta, hogy az vagyok, de ezt senki nem mondaná meg külsőre...
Vissza az elejére Go down
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

 Mark - Alexandra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark - Alexandra    Mark - Alexandra EmptyHétf. Júl. 21 2014, 21:10

Cinikusan nézz rám, talán tényleg nem akart semmit. Sőt egyre biztosabb vagyok benne. Tudom túl gyanakvó vagyok, de egyszer már így lopták el a motorom. Meg hát ez egy nagy város, sok bűnözővel, ő is lehetett volna egy a sok közül. Bár egy ilyen motort csak kis pályások próbálnak ellopni. Hátra lépek egy lépést, hogy a kartávolság meg legyen köztünk, így mind a kettőnknek sokkal kényelmesebb. Nem hiszem hogy elhiszi, hogy ez a motor az enyém, pedig de. Estem is vele párszol, de ha az ember motorozik ez az ára.
-Bocs. Csak már lopták el egyszer. - Nem is magyarázom tovább, ha menni akar akkor menjen, félre állok az útból, így már elfér mellettem. Bár kicsit bánt, hogy így leszóltam, tényleg csak megnézte a járgányt. Ahogy megszólal mutatom hogy mehet, nem állom az útját. De szívesen meg is hívnám valahova.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

 Mark - Alexandra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark - Alexandra    Mark - Alexandra EmptyHétf. Júl. 21 2014, 21:45

-Ha így hagyod itt, mit csodálkozol? - Nincs lezárva, meg semmi, csak az út mellé leállítva. Ha a kulcsát magával is viszi, akkor is hamar el lehet kötni, ha valaki ért hozzá.
Mellékesen viszont baromira nem az én dolgom, hogy ellopták-e már a motorját, vagy sem. Az ő gondja. Oldja meg. Megnézni még simán meglehet egy motort, és lehet, hogy többen bírnák a csaj fejét, ha inkább elbeszélgetne a járgányáról a pasikkal. A legtöbb férfi bírja a dumát a gépszörnyekről, ha pedig egy lány érdeklődést mutat ezek iránt, hát az általában bónuszpont szokott lenni. Ha még ért is hozzájuk, na az az igazi aduász.
-Nem feltétlenül kell mindenkiben bűnözőt látnod! - Jegyzem meg félig távozóban. Ha már így ledorongoltak, nincs túl sok kedvem társalogni, pedig pofás a kiscsaj. Azt pedig szinte már művészi hitelességgel adom elő, hogy ne lennék bűnöző. Lehet, hogy színésznek kellett volna mennem rendező helyett. Áh nem. Túl sok a ficsúr. Unom azt a sok beképzelt f**zfejet.[/b]
Vissza az elejére Go down
Alexandra Olsen
Alexandra OlsenFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : filmszínész
Hozzászólások száma : 84

 Mark - Alexandra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark - Alexandra    Mark - Alexandra EmptyHétf. Júl. 21 2014, 22:12

-Nem hagytam csak így itt. - Veszem ki a táskámból az egyik vezetéket. Enélkül tuti hogy nem bírják beindítani, ezt még otthonról hoztam. Kiszedni egyszerű, és vissza rakni is. De beindítani lehetetlen nélküle, ha csak a bűnöző nem hord magánál ilyen kábelt. Amire szerintem nincs sok esély, vagy legalább is otthon nem volt. Bár más ország, más szokások. Már ha a lopást szokásnak lehet nevezni, de hagyománynak se lehet, szóval tök mindegy melyiket mondom.
-Ha onnan jöttél volna ahonnan én, te is ezt feltételeznéd. - Otthon az emberek mindig lopnak. Akár miről legyen szó, állat, jármű, tárgyak, pénz. A pénzt nem csak úgy ha betörnek és elveszik, hanem sokszor, csak úgy is hogy az adósságot nem fizetik vissza. Nem tudom hogy mennyiszer vágták már így át a családomat, de hogy vissza se veheted, mert rögtön uzsorás vagy. Rohadt egy világ ez.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

 Mark - Alexandra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark - Alexandra    Mark - Alexandra EmptyHétf. Júl. 21 2014, 22:32

-Na jó, tisztázzuk! Te most konkrétan lecs***tél azért, fényes nappal, az út közepén, hogy el akarom lopni a motorod, amit igazából be sem lehetne indítani, mert kiszeded az indítókábelt? - Próbálom nyugtázni és megérteni a csaj észjárását, de ezt lehetetlen. Ez ilyen tipikus női dolog. Esélyed nincs rá, de azért leszúrlak, hogy ne is legyen. Mi van?
-Én nem tudom te honnan jöttél, de ha nem kapom a hátamra és rohanok el vele, nagyon kicsi lenne az esélye. Más tárgy pedig nincs nálam, amivel meggyorsíthatnám a folyamatot, így ha ismerkedni akarsz, leközelebb bőven elég, ha rám köszönsz, nem pedig leoltasz, hogy mit csinálok a motoroddal. Elég hülye húzás, és nem hiszem, hogy ezzel baromira szimpatikussá válsz a srácoknál. - Bár, ha előveszem ismét az előítéletes énemet, akkor arra kell gondoljak, hogy a hetero csajok nagy százaléka nem motorozik, inkább csak motoros pasit keres magának. Ergo az is meglehet, hogy a csaj éppen lezbikus, és ebből kifolyólag furán ismerkedik azzal a nemmel, amihez nem vonzódik. Fene se tudja.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

 Mark - Alexandra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark - Alexandra    Mark - Alexandra Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mark - Alexandra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-