Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Eloise Aletha Wildforest
Eloise Aletha WildforestVároslakó
Életkor : 36
Hozzászólások száma : 10

Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam Empty
TémanyitásTárgy: Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam   Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptySzomb. Júl. 19 2014, 23:24

Egy elegáns fehér egybe ruhában siet az utcán, épp egy prezentációról igyekszik az irodába. De szerencsére időben odaér a meghallgatásokra. Az interneten, a honlapjukon, és újságokban is raktak fel hirdetéseket, amatőrtől kezdve profi színészekig, modellekig, művészekig, animátorokig és marketingesekig mindent keresnek, gyakorlatra, átmeneti munkára. Elég széles a választék. Azonban most nincsenek olyan sokan, hamar lemennek a meghallgatások, ő pedig kisétál a büféhez, hogy végre harapjon valamit.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam   Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptySzomb. Júl. 19 2014, 23:38

Ugyan olyan reggelnek indult, mint a többi. Reggel fel keltem, kimentem a fürdőszobába, leborotváltam az arcom, lefürödtem és beállítottam a hajam. Még messze van a suliidő és kezd fogyni a pénzem. Munkát kéne keresnem. Én sosem értettem a munka kereséshez, úgyhogy megkértem a legjobb barátomat, James-t, hogy találjon nekem valamit. James elküldött e-mail-ben egy céget, ami színészeket, modelleket, művészeket, animátorokat és marketingeseket kerestek gyakorlatra. Ez remek lenne a számomra. Fel is hívom a céget és kérek időpontot a meghallgatásra.
Vissza az elejére Go down
Eloise Aletha Wildforest
Eloise Aletha WildforestVároslakó
Életkor : 36
Hozzászólások száma : 10

Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam   Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptySzomb. Júl. 19 2014, 23:44

Ha a férfi felhívta őket korábban, akkor bizonyára elmondták, hogy mettől meddig szoktak lenni a meghallgatások. Meglehet, most pont, mikor odaért nem volt ott senki. Az előtér is üres, az egyik iroda ajtajára viszont ki van írva, hogy állásinterjúra jelentkezni itt lehet, illetve most egy másik tábla is kint van, ami némi türelmet kér a meghallgatásra várótól. De Eloise hamar visszatér, most teljesen más, mint általában, a szép fehér ruhájában, kiütközik rajta, hogy igen, egy gazdag család gyermeke, mégse érezni rajta a gőgöt. Csinos, kellemes megjelenése van. Mikor belép a váróterembe és meglátja a férfit, zavartan elmosolyodik és odalép hozzá.
- Elnézést a várakozásért, a meghallgatásra jöttél? - kérdezi mosolyogva, s ha a férfi igennel felel, már mutatja is neki az utat és beengedi az irodába.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam   Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam EmptySzomb. Júl. 19 2014, 23:54

El is indultam a céghez. Lehet egy picit hamar érkeztem, mert nincs itt senki. Na mind egy leülök és várok. Nemsokkal később megjelenik egy gyönyörű hölgy. Aki mondja, hogy mennyek be vele. Elkezd kérdezgetni és én mindenre válaszolok, de nem bírom ki, hogy néha ne nézzek a melleire hisz olyan csodálatosak. Szerintem már el is pirultam. Remélem nem látszik meg rajtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam Empty
TémanyitásTárgy: Re: Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam   Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam Empty

Vissza az elejére Go down
 

Munkatárs kerestetik! ~ Eloise és Adam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Pótszínész kerestetik || Will és Diego
» Fotós kerestetik-Nina&Nick
» Eloise Aletha Wildforest
» Fogadtunk és nyertem ~ Richard és Eloise
» Lázadók és különcök kávézója ~ Eliza és Eloise

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Hogy mire vagy jó... :: Munkahelyek :: Archívum-