Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Somebody help me! - Marilyn & Zin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptySzer. Nov. 30 2011, 21:43

Úgy érzem órák óta futok, pedig épp csak hogy látótávolságon kívülre vagyok a fociöltözőktől. Nem bírom tovább a fűbe rogyok, és kedvem lenne sírni, de az talán még sokkal megalázóbb lenne. Elterülök a hasamon, és próbálok nem arra gondolni, ami az előbb történt...

Épp csak benéztem az edzésre, hogy közöljem, az eredményeik mostanában elég gyatrák, és ebbe nem éri meg akkora összegeket fektetni, mint amennyit követelnek. A többségnek nem volt ezzel semmi baja. Az edző még egyet is értett, mondván, hogy talán ez motiváló lesz a csapat számára. Fel sem merült bennem, hogy bármi baj lehet. Én naív. Kifelé jövet elkapott 5 vagy 6 srác. Nem számoltam, és még akkor sem sejtettem semmit.
Aztán jöttek a fenyegetőzések, de mit érdekelt az engem? Nem vagyok sem kicsi, sem félénk, hát megpróbáltam elmenni köztük. Az egyik megfogta a karom azt még lebírtam rázni magamról, de 5-6kézzel már nem nagyon tudtam mit kezdeni.
Hamar a falon találtam magam... és innentől már tényleg nem akarom tovább gondolni.


Nem, azt, végül nem merték megtenni, de azt hiszem, a végére elég közel voltam ahhoz, hogy lányosan könyörületért esedezzem.
A karom, meg a vállam is rettentően fáj. A polóm is kiszakadt valamikor a szabadulási kísérleteim közben, bár ez tök lényegtelen.
A hátamra fordulok, de rossz irányba teszem.
- Áááh! Francba!
Kiáltok fel, ahogy a fájdalom végig cikázik a jobb oldalamon. Fel kéne állnom, és hazamenni lezuhanyozni. Valamiért azonban nem érzek magamban erőt.
Csak fekszem mostmár háton, és ökölbe szorítom a balkezem, hogy püfölni kezdjem a földet, mintha az tehetne bármiről is.
Egész biztos siralmas látványt nyújtok. A legrosszabb az egészben, hogy bármennyire is tiltakozom a dolog ellen, csak előbújik egy-egy könnycsepp a szememben.
Ez életem legrosszabb napja és ennél rosszabb már egész biztosan nem lehet.
- Francba!
Mondom mégegyszer, egy a földre mért ütés közben, de nem jön a megváltó megkönnyebbülés.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptySzer. Nov. 30 2011, 22:02

*Csodás volt a mai nap.
Azt hiszem, immár felvettem az egyetem ritmusát és nem vagyok olyan gyámoltalan, mint először.
Már nem a akartam elbújni. A sapkám inkább szobadísz lett és a ruhám is megváltozott. Sőt, még egy kis sminket is megengedtem magamnak.
Mosolyogva és elégedetten mentem az úton.
A nagy vidámságban csak a szemem sarkából láttam meg valakit a fűben.
Mintha ismerősnek tűnt volna, dacára annak, hogy nem ilyen formában ismerem.
Visszafordultam és semmi kétségem nem maradt afelől, hogy Zin fetreng a fűben, elég rémes állapotban*

-Zin!...Te mit csinálsz itt? -*álltam meg mellette és alaposan szemügyre vettem. Rémesen festett.* -Mi történt veled? Bántottak?
*Ledobtam a táskámat és lehajoltam hozzá.*
-Ki volt az? -*kérdeztem halkan, mert bár Zin néha kicsit tenyérbemászó tud lenni, sosem hittem volna, hogy valaki képes lett volna bántani.
A telefonomat csak egy pillanatig hagytam dalra fakadni, máris kinyomtam a hívót.
Marvin bátyám ráér. Most más dolgom van.
Össze kell kaparnom Zint és lelket önteni bele....vagy valami olyasmi.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptySzer. Nov. 30 2011, 22:28

A látványos szenvedésemből, amit egyébként senkinek sem kéne látnia, mert ugyan ki járna erre ilyenkor?, egy hang térít magamhoz. Emlékszem már hallottam, de nem dereng hogy hol, így kénytelen vagyok kinyitni a szemem, hogy egy hozzám túl közel lévő szőkeséget - vagyis vörösesszőkét - pillantsak meg.
- Szia Szöszi! Menj a francba, jó?
Reagálok kedvesen, mert most ez a legkedvesebb, ami tőlem telik. Közben gyorsan megtörlöm az arcom, nehogy már lássa, hogy sírtam. Mert ugye nem is. Csak kibuggyant az a pár könnycsepp. Ismét becsukom a szemem, nem akarok tudomást venni a külvilágról, a szőkéről sem... Ugyanakkor ha belegondolok, biztonságosabb, ha most van mellettem valaki, ki tudja nem-e jönnek utánam azok a bunkók.
- Van nálad kávé?
Kérdezem nagyon szánalmasan, és sokkal gyengébb a hangom, mint máskor. Nyelek egyet, de továbbra sem nyitom ki a szemem. Még nem, még kell egy kis idő, hogy szembe tudjak nézni másokkal, vagy akár magammal is.
A fejemben még mindig lázasan kattognak a kerekek, hogy vajon miért velem történik mindez. Aztán ahogy a focicsapaton agyalok, bekúszik a képbe egy emlék a szöszivel. Az első találkozásunk.
- Azt hittem letettél arról, hogy rám küldd a foci csapatot...
Motyogom, inkább csak maganak, mert ez legalább egy elfogadható indok lenne. Igen ez határozottan jobban tetszene, mint az, ami valóban történt. Szörnyű, hogy még tudok álmodozni...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptySzer. Nov. 30 2011, 22:53

*Az első reakció nem volt valami kedves, de legalább emlékeztetett a megszokott Zinre.
De nem mozdultam. Akármennyire rombolja az egóját, mellette maradok, hogy kiderítsem mi történt vele.*
-Marilyn, de most ez mindegy.-*közöltem fapofával.*
-Kávé? -*kérdeztem csodálkozva, aztán leesett. Zin és a kávé szorosan kötődnek egymáshoz.*
-Háááát..Van, bár nem most vettem. -*letérdeltem a fűbe és kotorászni kezdtem a táskámban és előhúztam a virágmintás termoszt.*
-Szükség esetén, ez is megteszi.
*Szegény srác bőszen próbálta összeszedni büszkesége morzsáit, de nem foglalkoztam vele. Nekem nem kell a műsor.
Most ritka ramatyul nézett ki és csak romlik az helyzet, ha megjátssza magát.*
-Gyerünk, szedd össze magad. Nem fekhetsz egész nap a fűben! Segítsek felkelni?
*Fogadni mertem volna, hogy elutasít de nem hagyhattam itt, egy virágos termosz társaságában.*
-Focicsapat? -*hökkentem meg.* -Miért küldtem volna rád?
*Lassan megvilágosodtam. Valóban megfenyegettem, hogy ráküldöm a focicsapatot, persze nem gondoltam komolyan. Viszont úgy látszik, a focicsapat valóban ellátta a baját.*
-Esküszöm, nem beszéltem velük. Ki küldhette rád őket? Nem én voltam...-*kicsit meg voltam ijedve. Hogy került a focicsapat közelébe Zin?*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptySzer. Nov. 30 2011, 23:12

Marilyn...Hmm... igen tényleg így hívták. De a szöszi jobban illik rá. Most viszont nem kéne neki ezt ecsetelnem, majd ha jobban érzem magam esetleg felvetem neki a névváltoztatás gondolatát.
Azért szerencse, hogy nem hagy itt. Az meg hogy kávé is van nála! Igazán a legfantasztikusabb dolog a világon... Volna, ha nem olyan lett volna a napom, amilyen és persze akkor, ha friss és forró kávé lenne... De nem lehetek finnyás.
- Ott fekszem, és addig, ameddig jól esik.
Közlöm morcosan, bár kávézni így biztos nem tudok, szóval kénytelen leszek felülni.
- Egyedelül is feltudok.... ááhh!... a francba is.
Azt hiszem, hogy tudok, legalábbis addig, amíg nem a jobb kezemre támaszkodom. Hogy is felejthettem el, hogy ez a karom, most nem működik igazán jól? Mindegy. Azért feltolom magam, és elveszem a termoszt. Nem teszek rá megjegyzést, mert félek, ha valami rosszat mondok, még visszaveszi, de azért arra most nincs erőm, hogy jó képet vágjak hozzá.
Bal kézzel amúgy rohadt nehéz letekerni a tetejét, de nem baj meg fogom oldani. Mert nem akarom, hogy a szöszi segítsen, pedig lehet hagynom kéne magam.
Megoldom a dolgot, közben meg esküdözni kezd, hogy nem ő volt. Egy darabig csúnyán nézek rá, mintha nem hinnék neki, aztán csak sóhajtok egyet.
- Tudom, tudom, az én hibám volt... Meg a pletykák... Áhh... hagyjuk.
Nyugtatgatom végül őt, vagy magamat? A franc se tudja, de nem akarok róla beszélni. Meghúzom a termoszt, és kivételesen még azzal sem vesződöm, hogy tisztítgatni kezdjem. Így is tiszta kosz vagyok, és rosszul érzem magam, ugyan mit árthat egy ilyen apróság.
- Ez borzalmas.
Mondom végül, amikor eleget ittam. Mert azért mégiscsak kávé.
- Mennyi cukrot, meg más izét teszel te ebbe?
Kérdezem meg végül, mert az, hogy nem elég forró csak a kisebbik gond, én ugyebár feketén iszom a kávét, ez pedig inkább barna... és édes. Vagy ráharaptam a nyelvemre, és rosszul érzékelem az ízeket.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptySzer. Nov. 30 2011, 23:37

-Akkor gebedj meg...-*mondom olyan hangon, mint anya a hisztis gyereknek.
Nem vagyok irgalmasnővér de azért nem hagyom ott, akkor sem ha huzamosabb ideig szándékozik a fűben feküdni.
Hagyom hadd morcogjon, majd a kávé kicsit rendbehozza.
Nézem ahogy felkecmereg, de nem merek segíteni mert még ilyen állapotban is képes leordítani a fejemet.
Csendben nézem, ahogy szenved a termosszal, s közben vet rám néhány rosszalló pillantást. Az nem lehet, hogy még mindig azt hiszi én verettem meg.*

-Mi volt a te hibád? Meg milyen pletykák? -*rövid idő alatt esem egyik ámulatból a másikba.*
-Beszóltál valamit annak a csapat hatökörnek? Tudhatnád, hogy azokra nem hat a stílusod.
*Papolok itt bőszen, de igazság szerint a pletyka is érdekelne. Ki, mit és kiről?
Szinte látom, ahogy egy csapat egyetemista, mint varjak a dróton sustorog valamit. Úgy tűnik egyeseknek túl sok idejük van.*
-Borzalmas? Mi?-*kérdezek vissza kapásból aztán rájövök mi a gond.
Én ugyan egy kortyot nem tudok meginni a kávéból cukor nélkül.*
-Izé...Kellett bele némi cukor...Meg tej. Üresen lehetetlen meginni! -*védekeztem, bár tudtam, ostobaság.
Zin a szemem láttára itta keserűen. Beleborzongok a gondolatba, de aztán inkább a jelenre koncentrálok.*
-Azt mondtad nem érdekelnek a pletykák. Most mégis túl messzire mentél?
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptySzer. Nov. 30 2011, 23:59

Igazán kedves beszélgető társ. Sokat változott, amióta először láttam. Határozottan előnyére. Például a beszólásai már egész jók, ha nem tudnám, hogy ez lehetetlen azt mondanám, tőlem tanulta, de valószínűleg csak a sznobság jön ki rajta.
Végignézi, ahogy szenvedek. Nem tudom miért utálom jobban, ezért, vagy mert nem segít, pedig valahol mélyen azért jól esne egy kis törődés.

Nem tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire szőke, vagy egyszerűen csak tényleg nem hallott rólam, meg az állítólagos szexuális beállítottságomról... Ami meg engem illet, hát én nem akarom felvilágosítani, hogy a fél egyetem melegnek tart.
- Haha. Nem szóltam be. Vagyis először nem... Csak közöltem velük, hogy a teljesítményükkel arányos lesz a finanszírozásuk, és volt akinek ez nem tetszett.
Magyarázom könnyedén, ez végül is igaz, a pletyka dolgot, meg remélem elfelejti.
- Gondolták, ha megfenyegetnek, meg beszólnak - itt megpróbálok, nem arra gondolni, hogy "kis buzeránsnak" hívtak, már csak azért is, mert 187 cm-mel igazán nehéz lenne engem kicsinek nevezni -, akkor majd megijedek és megváltoztatom a döntésemet...
Nem is tudom miért kezdek el erről magamtól beszélni, de nyilván most a tipikus, "ha megosztod másokkal jobb lesz", pszichológiai eset áll fent. Végülis anyámnál, meg mindenki másnál is láthatóan beválik ez a dolog, miért pont nekem ne menne?
- ...úgyhogy felvilágosítottam őket, hogy ez nem fog megtörténni... bár lehet nem pont így fogalmaztam - mert ugye, elég nagy a szám - és... mindegy.
Fejezem be kurtán, mert még a gondolattól is libabőrös leszek, és felállnak a nem létező szőrszálak a hátamon. Azok a barmok, letapiztak! Brr...
Még jó, hogy kávét iszom, és borzalmast, így van mire fogni a borzongásomat.
- De így nincs is kávé íze... Na mindegy. Azért kösz.
Válaszolom először kicsit felháborodva, aztán lenyugodva, mert kisebb gondom is nagyobb annál, hogy a kávéja minőségén gondolkozzam. Visszaadom a termoszt a tetejével nem szórakozom, oldja meg ő. Addig is visszadőlök a földre, mert továbbra sem érzem magam képesnek arra, hogy felálljak, pedig tényleg haza kéne mennem.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyCsüt. Dec. 01 2011, 00:23

*Nézem a szenvedését és hallgatom amit mond.
Tényleg messzire ment és pont azoknál az eszetleneknél.
Eltűnődtem, hogy a testi épsége megóvásának érdekében felajánlom neki, hogy inkább engem piszkáljon. Ha netán tettlegességre kerülne sor, kivédheti vagy meg sem érezné.*
-Ezt jól megcsináltad. Rosszabbul is járhattál volna.
A focicsapat nem szöszi, meg nem gólya, meg nem szöszi gólya.
*Ciccegve csóválom a fejem, miközben a termosz tetejével szórakozom.
Visszateszem a táskámba és mivel zsibbad a lábam kinyújtom kicsit. Most úgy nézhetek ki, mint egy manó a kék virág közepén, amint épp összekaparja Zint, miközben az veszettül tiltakozik.*
-Cukrozott, iható kávéíze volt...-*védtem meg adományomat durcásan és lesöpörtem a szoknyámról egy apró bogarat.*
-Térjünk a lényegre! Itt szándékozod siratni magad, vagy segítsek felkelni? Esetleg hozzak kispárnát és pokrócot?
Szerintem a második verziót fogadd el, hidd el azzal jársz a legjobban.
Egy civilizáltabb fekhely sokat javítana rajtad.
*Elgondolkodom, hogyan terelhetném vissza a szót a pletykára....Egy nyomorult ötletem sincs, miről lehet szó.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyCsüt. Dec. 01 2011, 17:21

- Nem mondod? Képzeld ezt eddig is tudtam. De gondoltam eléggé felnőttek vagyunk, ahhoz, hogy értelmesen tudjunk beszélgetni.
Válaszolom, még mindig nagyon "boldogan", mert nem dob fel a vígasztalása. Persze, hogy nem kellett volna a focisoknak beszólni, de nekik sem kéne mindenkit prédának nézni, csak mert kicsit más, mint ők.
A kávét illetően csak egy horkantásra futja. Cukrozott iható kávé... Ennél rosszabbat még sosem hallottam. Oké 14 évesen én is cukorral ittam, de az évek folyamán, valahogy kivesztek az egyéb ízesítők, és már nem tudom, annak idején, hogy voltam képes meginni azt az édes löttyöt.
A választási lehetőségek közül nekem most mindegyik nagyon tetszik, kivéve a másodikat. Nem érzem úgy hogy lenne erőm megmozdulni. Ez biztos valami sokk hatás. Bár a párnás verzió nagyon hívogató igazat kell adnom a szöszinek, elvégre nem lenne jó, ha még csövesnek is kikáltanának.
- Csak még 5 perc, és felkelek, tényleg...
Ígérgetem, de inkább magamnak mint neki, mert az, hogy ő itt lesz-e vagy sem, teljesen mindegy. Viszont tényleg haza kéne magam vonszolni és lezuhanyozni, mert még mindig érzem az izzadságszagot, ami az öltözőben volt, és ez nem normális.
Ahogy megint bevillan egy kép, kipattanak a szemeim, és egész gyorsan sikerül felülnöm, anélkül, hogy a kezemet tovább roncsolnám.
- Tudod mit menjünk!
Mondom hirtelen, és most biztos összezavarom a határozottságommal.
Csak amikor felállok érzékelem, hogy a lábam is fáj, pedig nem emlékszem, hogy a lábammal történt volna valami. Kicsit leporolom magam, így fedezem fel azt is, hogy a farmerom hátsó zsebét is sikerült kiszakítaniuk, szóval kilátszik a boxeremből egy darab. Hátrafordulok, hogy jobban lássam, de aztán feladom. Nem leszek vörös, ez már igazán semmiség a mai események után.
Körbenézek, mert hiányérzetem van, aztán eszembe jut, hogy nincs nálam a táskám. Ha jól emlékszem a HÖK irodában hagytam, így megindulok arrafelé, és igyekszem rendesen menni, és nem felszisszeni, ahogy a karomat próbálgatom. Hogy a szöszi követ-e azt nem tudom. Igazából szeretném, hogy velem jöjjön és "megvédjen" de ez elég gázul hangzik, és még maganak is nehezen ismerem el, hogy még ő is jobb, mint az, hogy most egyedül legyek.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyCsüt. Dec. 01 2011, 18:34

-Azt hiszem mesélnem kéne neked arról, hogy a focicsapat egy külön állatfaj.
Szemléltetésnek esetleg bemutatom a bátyámat.
Lehet, hogy valaki tud velük beszélni, de az nem te vagy, hanem a hegyitroll...vagy két troll és egy jeti.
Veled soha nem beszélnek, csak felkennek a falra szó nélkül.

*A vigasztalás és pátyolgatás nem erős oldalam, de most nem is lenne célravezető.
Most fel kéne hogy keljen és jó hosszú időre kerülje a a focicsordát.*
-Öt perc? Oké...-*bólintok, mert jól tudom, mit jelent ez igazán. Azt, hogy még itt akar feküdni egy darabig, én meg ülhetek mellette, mert nem akarom itthagyni.
Annál jobban meglep, amikor hirtelen felül. Semmi nyavalygás, szisszenés.*
-Héhé! Azért csak óvatosan jó?
*Miután már mindketten felálltunk a fűről, újfent végignézek rajta*
~Tragikus..~*mondom magamban, de hangosan nem mondok inkább semmit.
A véleményem nélkül is tisztában van az állapotával.*
-Most hova megyünk? -*kérdezem, amikor elindul. Vele tartok, mert talán még szüksége lehet rám.*


A hozzászólást Marilyn Kingsley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 01 2011, 19:18-kor.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyCsüt. Dec. 01 2011, 19:08

- Azért ne ess túlzásokba, ennyire nem szörnyűek.
Érdekes, ezek után még védem őket? Természetesen nem, magamat védem. Nem volt engem olyan egyszerű felkenni a falra. Egyesével még el is bírtam volna velük. Remélem. De csapatban? Esélytelen volt.
- Mellesleg kifejezetten örültem volna ha szó nélkül teszik...
Ezt minek kell hozzáfűznöm? Áh, nem vagyok 100%-ig magamnál.
Inkább visszaszerzem a táskámat. Igen ez lesz a legjobb. Remélem tényleg a HÖK-ben van és nem vittem magam a focistákhoz, oda nem szívesen mennék most vissza.
- Jó, majd.
Tömören válaszolok, mert ha hosszabban kéne beszélnem, most hogy mozgok, akkor nem tudnám összeszorítani kellőképp a fogaimat. Így is elég zavaró, hogy valamiért nem tudok olyan gyorsan menni, mint általában. Vagy csak az én érzékeim kergültek meg? Tudja a fene.
A szöszi követ, és ettől kicsit megkönnyebülök, még lassabbra veszem a tempót, és ha megkérdezi, majd azt mondom, csak is azért, hogy lépést tudjon tartani velem.
- A táskámért.
Válaszolom meg a kérdését, és a bal kezemmel a főépületre bökök.
- Azt hiszem a HÖK-ben hagytam.
Fűzöm még hozzá, és lépegetek tovább, de nem érzem úgy, hogy ettől javulna a helyzet.

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyCsüt. Dec. 01 2011, 19:38

*Zin reménytelen eset volt.
Péppé veri egy focicsapat és azt mondja, nem is annyira szörnyűek.
Nyilván agyrázkódása van.*
~Orvoshoz kéne mennie.~*sandítok rá féloldalról.*
-Óh, szóval még pár kedves szót is mellékeltek a nyers bunyóhoz.
Elküldtek különböző helyre, estleg szót ejtettek a családfádról.-*mondtam, mint aki már nagyon jól ismeri az ilyesmit.
Tényleg nem volt újdonság. Marvin és Joey sem volt más. Lehet, nekik köszönhetem, hogy utálom a focistákat, felháborodott csodálkozást váltva ki ezzel a többi lányból....na meg Zinből.*
-Legalább a táskád jó helyen van. -*mosolyodom el halványan.
Elgondolom, hogy sokkal rosszabbul is végződhetett volna a dolog...Persze jobban is, leginkább úgy, hogy Zin nem megy el hozzájuk Legalábbis nem egyedül.*

*Azon tűnődtem, az lenne-e a jobb, ha valakinek feltűnik Zin állapota és meggyőzi, keressen egy orvost vagy mindenki közömbösen, fapofával menjen el mellettünk.
Zin nyilvánvalóan tiltakozna az orvos ellen, akkor is ha rohadtul sajog mindene. Ő már csak ilyen.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyCsüt. Dec. 01 2011, 20:08

- Nem nem küldtek, inkább marasztaltak volna... - elhúzom a számat, már megint eszembe jut hogy az egyik milyen közel hajolt a fülemhez... - és ha véletlenül megemlítik a családfámat, akkor biztos lehetsz benne, hogy rosszabbul néznék ki.
Azt ugyanis nem hagynám, hogy bármi rosszat mondjanak a családomról. Apám halott, róla azért ne mondjanak rosszat, anyám meg... Hát ő az anyám, róla még én sem merek rosszat mondani, pedig néha tudnék, de szeretem, ezért ha bárki sértegetni merné, egész biztos visszaütnék, akkor is, ha utána én kapom a nagyobbat. Egyébként nem tudom Marilyn miért hiszi ennyire, hogy valami szerencsétlen vagyok. Nyilván hallott valami pletykát a kockaságomról. Bezzeg az senkinek nem tűnik fel, amikor futok, vagy hogy bringával járok suliba... Áh mindegy is.
- Remélem. Igazság szerint nem emlékszem, hogy magammal vittem-e...
Vallom be őszintén, nem árt ha tudja, hogyha emlékezet kiesésem van, akkor visszamegyek a focipályára. Nem azért mert mazochista vagyok, hanem mert a fél életem abban a táskában van.
Ha szembe jön velünk valaki, hát engem az sem nagyon érdekel jelenleg. Egyébként sem hiszem, hogy bárkinek feltűnne, hogy valami bajom van. Max hogy zilált a hajam, és szakadt a ruhám, de ezzel sem foglalkozna senki, aki nem áll hozzám közvetlen közel, ilyen személy meg ha kettő van...
Beérünk az épületbe, és én egyenesen a HÖK-be megyek. A közös helyiség egy katasztrófa, és még ebben az állapotomban is csóválom a fejem fejetlenségen, ami itt uralkodik. Nekem van egy külön kis helyiségem, így a szobán átvágva odasietek.
A táskám szerencsére a helyén, minden tökéletes rendben és tisztaságban. Máris otthonosabb, kár, hogy zuhanyzó nincsen, akkor nem kéne elmennem hazáig. A lelkibékémet csak az asztalomon heverő papírlapok zavarják meg, ezek eddig nem voltak itt, ráadásul látszik, hogy valaki csak ledobta.
Összerendezem, és fel is szisszenek, közben pedig vetek rá egy pillantást.
- Ok, ez várhat holnapig.
Állapítom meg elégedetten, és felkapom a táskámat - újabb szisszenés, és gyorsan átteszem a másik oldalamra. Előkotrom a kulcscsomómat és elindulok kifelé. Bezárom magunk után az ajtót, kulccsal, aztán a bicikli táróló felé veszem az utamat.
- Tudsz bringázni?
Fordulok oda a szöszihez, aki szerencsére továbbra is itt van velem, mint valami őrangyal...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyCsüt. Dec. 01 2011, 20:39

-Marasztaltak...Képzelem..-*vágok egy fintort. Abba inkább bele se gondoltam, milyen lett volna, ha rosszabbul jár. Nem, nem...Ezt inkább hanyagolom.
Az épületet feltűnés nélkül értük el és ez kicsit elszomorított. Valahol hittem egy barátban, Zin haverjában, akivel összefutunk valami csoda folytán.*

-Reménykedjünk, hogy a táskád egy széken pihen, oké?
*Nem tudom mi lesz, ha a táska nincs a helyén. Ha vissza kell menni a pályára, Zint pürévé verik én meg csak annyit tehetek, hogy nézem, vagy hisztirohamot kapok.
Szerencsénk volt. A táska ott volt, ahol hagyták.
Kicsit elcsodálkoztam, hogy Zin helyét leszámítva milyen rendetlenség van.
~A többiek, hogy képesek bármit megtalálni itt?~*néztem körül rosszallóan
Csendben várok, hogy itt vajon elválnak-e az útjaink.
Örültem hogy nem és a kérdésre olyan vidám hangon válaszoltam, mintha sütivel kínáltak volna.*
-Szoknyában nem a legkönnyebb, de korántsem lehetetlen.
Még egy szőkének sem. -*kuncogtam.*

*Igazság szerint beszélni akartam már a bátyámmal arról, hogy kéne egy bringa. Kiskorom óta nagy rajongója vagyok a kerekezésnek és itt kifejezetten hasznos lenne.
Épp csak végiggondoltam a dolgokat, mikor megint dalolni kezdett a telefon.
Gyorsan előkaptam a zsebemből és belesuttogtam.*
-Marvin, most nem tudok beszélni, de visszahívlak, ígérem.
*Választ nem vártam, újra zsebre vágtam a telefont.*
-Mehetünk.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyCsüt. Dec. 01 2011, 21:51

Dehogy képzeli. Annyira szőke, még mindig nem ért semmit. Mindegy. Majd megérti. Vagy nem. Bár holnapra biztos a fél egyetem ezzel lesz tele. Igaz úgy látszik a szöszi eddig is csak a másik felén járt. Nem baj. Nekem ez csak jó. Nem kell beszélnem róla, de mégsem vagyok egyedül a gondolataimmal. Jobb nem igazán lehetne.
- Nem, nem széken, a polcon, a helyén.
Ha széken van az azt jelenti, valaki hozzáért, és az nem lenne jó. Bár a polcon is megeshet ez, de kisebb az esélye.
Fogalmam sincs, milyen szoknyában biciklizni, nem is szeretném megtudni, még akkor sem, ha a focisoknak tetszene a dolog.
- Ez megnyugtató, mert én nem hiszem, hogy haza tudok tekerni, márpedig nem szívesen hagyom itt a biciklimet.
Magyarázom és közbe nekiállok megkeresni a bicikli kulcsomat. Vagyis a lakatét.
Neki közben csörög a telefonja de suttog és nem hallom mit mond. Nem mintha érdekelne, csak ne hagyjon egyedül.
- Biztos, hogy ráérsz? Ha menned kell, nem tartalak fel.
Ellentmondásos vagyok, de nem akarom, hogy miattam mondjon le valami programot, még akkor sem ha szarul érzem magam.
- Tessék.
A kezébe nyomom a bicikli kulcsot, és rámutatok a kerékpáromra. Aztán elindulok gyalog kifelé, mert ketten úgysem tudunk a bringára ülni, és valakinek mutatni kell az utat.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyCsüt. Dec. 01 2011, 22:18

*Az a szerencséje, hogy ilyen állapotban van, különben nekimennék.
Kezd herótom lenni a folytonos kiigazításaitól...Ettől a szőrszálhasogatástól égnek áll a hajam.*

-Polc, szék, asztal...Tökmindegy.-*kommentálom a dolgot.
Kiselőadást a zavaró tulajdonságairól majd később tartok. Már ha összefutunk még ezután.*
-Csak a bátyám. Már keresett egyszer, úgyhogy muszáj volt mondanom neki valamit gyorsan. Remélem, nem akadt ki rám.
De ha kiakad az sem érdekel. Nem foglak egyedül hagyni azért mert Marvin türelmetlen....Focista, mint mondtam...-*az utolsó mondatot fogcsikorgatva mondtam.
*Átveszem a kulcsot, "kiszabadítom" a bringát, szemügyre veszem, majd felülök rá.
Nincs könnyű dolgom, de igyekszem megoldani valahogy a helyzetet.
Nemsokára már Zin mögött tekerek vidáman. Abszurdnak tűnhet a dolgok ismeretében, de úgy érzem túl vagyunk a nehezén.
Azért persze figyelek, hátha a nyavalyásoknak most jutott el csökött agyukig, hogy ennyi nekik kevés volt és szórakoznak még egy kicsit Zinnel.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyCsüt. Dec. 01 2011, 22:59

- Nem, nem mindegy. De felejtsd el. Úgysem teszi senki sem el a dolgait, úgy ahogy kértem, pedig az első nap olyan szépen rendszereztem mindent...
Na igen. ABC-ben, évszerint, szakonként, meg a többi. Egy hétig volt úgy, azóta viszont ez a káosz uralkodik, ami felett megpróbálok elsiklani. Az egyetlen szerencséjük, hogy mindent digitalizáltam és elmentettem a saját gépemen is, hogy biztosan meglegyen.
A bátya hallattán nem lesz jobb kedvem. Mármint elég rossz lenne, ha most még az is ideállítana, hogy nem tudom mit csinálok a húgával és hagyjam őket lógva, de amilyen hangulatban vagyok, valószínűleg már ez sem kavarna fel. Inkább csak vállatrántok, amit megintcsak megbánok, mert a jobb vállam még mindig fáj. Egész biztos kék-zöld-lila meg még kitudja milyen színekben pompázik.
A szöszi jön mellettem a bringával, és ahogy az egyetemen kívülre érünk és közeledik a lakó negyed egyre jobban érzem magam.
- A következő sarkon balra fordulunk, aztán még kb 100 méter és meg vagyunk.
Nem tudom miért magyarázom ezt neki, eddig is tudott jönni anélkül, hogy mondtam volna az utat. Kicsit gyorsítok a tempón, mert eszeme jut a fürdőszobám, és a forró zuhany gondolata talán még a kávénál is részegítőbb.
Két perc múlva ott is vagyunk. Hurrá.
- Ahhoz a póznához lakatold.
A hangom majdhogynem parancsoló, miközben az egyik oszlopra mutatok.
- Feljössz?
Kérdezem csak úgy mellékesen, s közben el is mosolyodom, mert valahogy viccesnek tűnik a gondolat, hogy ő lesz az első lány, akit én hívok fel, és nem "hivatalos" ügyben jár nálam.
A lépcsőkkel kicsit megyűlik a bajom, de azért csak felérek. Meglepő módon, könnyedén, elsőre beletalálok balkézzel is a kulcslyukba és egy pillanattal később már bent is vagyok. Leveszem a cipőmet, papucsra váltok, és Marilynnek is kiteszek egyet. A táskámat csak ledobom a földre, majd később elpakolok...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyCsüt. Dec. 01 2011, 23:31

*Nem szálltam vitába a táska elhelyezését illetően, mert felesleges.
Kezdem kiismerni Zint, vagy legalábbis egy részét.
Száz dollár tennék rá, hogy ha meglátná a szobámat, lazán átrendezné, mert úgy praktikusabb, rendezettebb.*

*Követtem az utasításokat és meg is érkeztünk. Nem volt messze, laza ebéd utáni sétának is be lehet vállalni ezt az utat.
A lakatot kétszer is ellenőriztem, aztán visszaadtam a kulcsot.
Már épp elköszöntem volna, amikor megkérdezte, feljövök-e.
Egyszerre két érv is szólt amellett, hogy igen. Először mert tudni akartam mi is az a pletyka amiről mindenki tud csak én nem, másodszor, ki tudja milyen sérüléseket szenvedett, amit talán el kéne látni.
Mindezek ellenére éreztem, hogy elpirulok és válaszként csak bólintok.
Én fürgén felszaladtam volna, de Zinnek kicsit nehézkesen ment a dolog, igy az ő tempóját követtem, néha óvatosan segítek neki, azt sem bánva, ha leüvölti a hajam.
A lakásba érve megkönnyebbülten felsóhajtok mintha én értem volna haza egy fárasztó nap után.
Helyet keresek a táskámnak, illedelmesen belebújok a papucsba és várom a fejleményeket.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyPént. Dec. 02 2011, 00:29

A következő hozzászólás csúnya szavakat tartalmaz, kiskorúak ne olvassák! Köszönöm!


Somebody help me! - Marilyn & Zin Tumblr_kvh5b9JiuP1qaa05ao1_400

Hazaérve végre teljesen el tudok lazulni. Most még az sem zavar, hogy nem vagyok egyedül. A nappaliba megyek és bekapcsolom a hifit, aztán elkezdem lefejteni magamról a félig szakadt inget, aztán a polóm. Utóbbi kissé nehézkesen megy, de sikerül megoldanom, közben pedig a szöszinek is kiadok pár utasítást.
- Érezd magad otthon, és légy szíves csinálj egy kávét...áhhh...sszz
Ahogy lekerül a zavaró ruhadarab, a vállamra pillantok, és hát nem örülök a látványnak, mert nincs szép színe, az alkaromon is látszik még pár ujjnak a nyoma, de azt levésbé érzem.
- 5 perc alatt kész leszek.
Ígérem és a fejemmel intek neki a nappali-konyha felé, én magam meg felbotorkálok a lépcsőn - a fene vinné el, hogy még a lakásomban is emeletek vannak - hogy szerezzek magamnak tiszta ruhát. Lefelé szerencsére gyorsabb, és remélhetőleg már nem áll a szöszi az ajtómban. Egyébként igazán elégedett vagyok vele, mert szó nélkül átvette a papucsot és a táskáját sem hányta le, akárhova.
Egyenesen a fürdőszobába megyek és megnyitom a zuhanyt. Hosszan folyatom magamra a vizet. Jóval tovább tart, mint 5 perc. Tudom, mert hallom a zenét, és vagy 3 szám lemegy, anélkül, hogy én megmozdulnék. Csak ezt követően veszem rá magam, hogy megmosakodjam. Végül kikászálódok, bár biztosan tudom, hogy még vagy kétszer le fogok ma zuhanyozni, máskülönben egész biztos nem lesz nyugtom.
Törölközés közben elkövetem azt a hibát, hogy a tükörbe nézek, és ekkor látom meg, hogy a nyakamon is van egy piros folt.
- Oh, hogy ROHADNÁL meg te hülye köcsög!
Fakadok ki, és azon gondolkozom, vajon van-e valamim, amivel eltüntethetem az árulkodó jelet, hogy az egyik barom megszívta a nyakamat. A combomon szerencsére nincs jele zúzódásnak, biztos csak meghúztam. Még mindig ideges vagyok, de felöltözöm - veszek fel tiszta alsót, meg farmert, és egy ujjatlan felsőt, aztán kilépek a zuhanyból, hogy a hütőben jeget keressek a vállamra. Remélem, a szöszi megcsinálta a kávémat.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyPént. Dec. 02 2011, 00:57

*Otthon édes otthon. Mindent megváltoztat, az ember lazára veszi a figurát és az élet hirtelen szép lesz.
Persze, ha az ember nem egyedül van otthon, hanem egy valamelyest mégis idegennel más a helyzet..más lenne, ha az a bizonyos ember nem Zin lenne.
Ő aztán nem jön zavarba és teljes lelki nyugalommal hámozza magáról a gönceit.
Szegénykét alaposan elintézték, de attól még látom amit látok...Ha leszámítjuk a sérüléseket, akkor bizony..hmm.
~Segíteni jöttél hé!~*fegyelmezem magam és milyen szerencse, hogy Zin megkért csináljak kávét.
Iszkolok is a konyhába, mielőtt teljesen céklaszínűvé válna a fejem újabb okot adva a szekálásra.*

*Nem hittem volna, hogy egy konyha valaha is megnyugtathat. Most mégis ez történt és miközben tündérkedem, még dúdolok is.
Hirtelen elhallgatok és fülelek. Mintha hallottam volna valamit, de mivel nincs folytatás, annyiban hagyom a dolgot és a feladatra koncentrálok.
Olyannyira sikerült beleélnem magam, hogy amikor Zin bejön a konyhába a frász jön rám.*
-Minden rendben? -*érdeklődöm, bár ezt ő is kérdezhette volna.
A kávét mindenesetre megcsináltam, elégedett lehet velem.
Még a zavart és a pipacsfejet is próbálom valahogy palástolni, vagy legalábbis értelmes magyarázatot találni az okára, ha észreveszi.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyPént. Dec. 02 2011, 01:16

Ha egyébként tudná, hogy még anyám előtt sem vetkőztem le 14 éves korom óta, akkor biztos felfogná, mennyire nem vagyok ura a helyzetnek. Nekem igazán semmi fel sem tűnik, nem veszem észre, hogy elpirul, ahogy az sem tudatosul bennem, hogy amúgy szégyellős vagyok.
A zuhany alatt töltött percek némileg megnyugtatnak, de nem eléggé, nem is említve a traumát, amit a nyakamon lévő foltocska okoz. Holnapra biztos lila lesz, és akkor vehetek sálat, vagy garbót és nagyon kell figyelnem, hogy még véletlenül se vegyem le egyiket sem. Bár a vállam miatt ez amúgy sem menne, de a gondolkodás ilyen magasfokára, most nem vagyok képes.
Szöszit a konyhában találom, és a kávé illat ami belengi a szobát gyermeki boldogsággal tölt el. Amit rögtön megzavar Marilyn, ahogy megijed, majd kérdez, és az, ahogy néz.
- Mit csinálsz, ha kiszívják a nyakad, és nem akarod, hogy mások lássák, de nem akarsz garbóba, meg sálba rohangálni egész nap?
Kérdezem meg válasz helyet, és előveszek magamnak egy bögrét, neki egy csészét, hogy kávézhassunk, aztán, az egyik alsó fiókból előkerítem a kis zsákot, amibe a jeget kell belepakolnom. A kávét remélhetőleg ő is ki tudja tölteni, addig, amíg én a jéggel bajlódom. A jobb kezembe fogom a szütyőt, a ballal meg ügyetlenül pakolom a jégkockákat, egy pár a földön landol, de most ez sem zavar, hiszen ez csak víz, majd később feltörlöm. Amint tele a zsák jéggel, rátekerem a kupakot, és a vállamra teszem.
- áh... ez de hideg.
A nappaliba megyek és leülök a kanpéra. A jeget az ölembe teszem, amire megint felszisszenek, de muszáj pohár alátétet kerítenem a kávéknak, és a hangerőt is lejebb kell vennem, hogy beszélgetni tudjunk. Nem mintha akarnék, de biztos fogunk.
Amint minden megvan, eldőlök a kanapémon, és a jeget visszanyomom a vállamra. Mostmár csak a homlokom ráncolom a hidegre. Közben meg hallgatom Marilynt hátha neki van valami jó ötlete az árulkodó jeleket illetően.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyPént. Dec. 02 2011, 14:07

*A kérdésre ledöbbenek, azaz inkább lefagyok, mintha én kaptam volna a jeget.
~Kiszívták a nyakát erre tőlem kér tanácsot mit csináljon vele. Esetleg kérdezze meg a lányt aki csinálta.~*morgok magamban, mert ezzel akaratomon kívül kerültem be a privát körébe.
Aztán belém nyilall, hogy a barátnő esetleg befuthat és akkor hogyan magyarázom ki magam.
Oké, hogy az öltözékem makulátlan és épp a konyhában vagyok és kávét főzök, de ki tudja, milyen az a barátnő.*

*Megvárom, míg Zin elhagyja a konyhát és csak utána töltöm ki a kávét és megyek át a nappaliba.
Kivételesen én is feketén iszom, hátha megmarad a józan eszem és tudok érdemi tanácsot adni....Valamint nem vesztem el a fejem és nem teszek olyat amit nem kellene.*

-Biztos, hogy tőlem kéne tanácsot kérned a nyakad ügyében? A barátnődnek nem volnának jobb ötletei?
*Elgondolkodom, hogy folytassam-e, erőgyűjtésnek belekortyolok a kávéba.
Nagyon forró nagyon fekete..Fejbe csapott. Szóval folytatom.*
-Ha mégsem a barátnőd volt, hanem egy másik lány akkor viszont gáz van. Nem fog segíteni sem a sál, sem a garbó, de fél tonna alapozó sem.
Visszagondolok első és egyetlen pasimra... Vajon én takargattam a nyomokat, amit hagyott rajtam? Nem emlékszem...Talán nem is volt fontos, mert szerintem senkit se érdekel, hogy a barátja, vagy a barátnője kiszívta a nyakát.
Manapság ez normális...Úgy látszik Zinnek nem.
De hát ő amúgy is fura figura. Néha mint egy marslakó, aki a tévéből tanulta a kommunikációt.*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyPént. Dec. 02 2011, 14:36

Már épp elfelejteném, újra, hogy nem vagyok eyedül, olyan sokára jön be a látogatóm a kávéinkkal. Nem tudom mi játszódik a le a kis szőke fejében, de valahol sejtem, hogy most rakja össze az egyet, meg a kettőt.
Szóval enyhén meglep, amikor nagy sokára megszólal. Annyira hogy rögtön fel is ülök, de nem szakítom félbe, legfeljebb a homlokráncolásomból sejtheti, hogy nagyon rossz helyen kapizsgál.
- Mondd te tényleg ilyen szőke vagy? Vagy csak engem akarsz szívatni?
Kérdezem meg, amikor befejezei. De nem adok neki időt, hogy válaszoljon, folytatom. Azt hiszem valami elszakadt bennem...
- Nincs barátnőm... Ha nagyon érdekel soha nem is volt... És ha egy lány csinálta volna, akkor feltételezem engem sem zavarna. Szóval légy szíves és erőltesd meg azt a szőke buksidat, és ne kérd tőlem, hogy erről beszéljek, mert még a gondolattól is hányingerem lesz.
Magam mellé teszem a jeget, és a jó kezemmel felkapom a kávésbögrémet, hogy végre történjen velem valami jó is a nap folyamán. A zuhany is jó volt, de ez kávé. Mellesleg, valamiért sokkal finomabb, mint amikor én csinálom.
- Ez a kávé, isteni. Hogy csináltad?
Nézek ismét a szöszire, kávéittasan //Very Happy//, teljesen megfeledkezve arról, hogy az előbb nyilvánítottam őt a világ legbutább nőjének.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Marilyn Kingsley
Hozzászólások száma : 75

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyPént. Dec. 02 2011, 15:13

*Úgy éreztem megállt bennem a levegő. De nem csak bennem, hanem a szobában is.
Zin eddig sem volt velem valami kedves, de ez már durva.
A barátnős részt szinte fel sem fogtam, csak azt, hogy nem tart többre egy buta, hótsötét szőkénél.
Teszi mindezt jogtalanul, hiszen honnan a búbánatból ismerném én a magánéletét? Őt se ismerem.*

*Felugrom, a csészét az asztalra teszem és aztán robbanok*
-Mégis mi a francot képzelsz magadról?
-Te vagy a kiráy, a legjobb? Hát nem! Egy lelketlen, törtető bunkó vagy, úgyhogy akár haverkodhatnál a srácokkal akik összevertek.
Nem tudsz mást, csak keresztülgázolni mindenkin!
*Kapkodtam a levegőt, éreztem, hogy a könnyeim végigfolynak az arcomon.
Nem érdekelt, mert én tudtam, hogy dühömben sírok, de Zin biztos mást gondol, de mit számít.*
-Szedjél fel magadnak egy beképzelt libát, vagy vegyél garbót sállal...Hadd lássa mindenki, hogy folt esett a makulátlan külsődön....Engem meg messziről kerülj el, mert legközelebb tényleg én foglak megveretni.
*Dühös voltam magamra, hogy nem vagyok olyan erős, hogy nekiugorjak és üssem ahol érem, vagy hozzávágjak valamit.*
-Idd meg az én kávémat is, ha akarod..-*vetettem oda dühösen és kifelé indultam...Szenvedjen egyedül..*
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin EmptyPént. Dec. 02 2011, 15:53

Ahogy kiborul, biztosra veszem, hogy szőke. Hiszen az egészből csak azt fogta fel, hogy az észbeli képességeit megkérdőjeleztem. Forgatom a szemem rendesen, a sok hülyeségen, amit összehord, csak akkor hagyom abba, amikor megjelennek a könnyek a szemébe, mert bármennyire is szókimondó vagyok, soha senkit sem szeretnék annyira megbántani, vagy felidegesíteni, hogy sírjon miattam.
Az ilyesmi megijeszt, és ha a kiabálás mellett a szemét használja, akkor talán ő is rájön. Már csak akkor ijedek meg jobban, amikor a focistákat említi. Azt hiszem ez a téma egy darabig érzékenyen fog érinteni.
Leteszem a kávémat, és határozottan nem értem, miért nem örül, hogy megdicsértem végre valamiben de biztos túlságosan fel van dúlva. Kifelé indul, és én is felpattanok, nem számít hogy ez most rohadtul fájdalmas művelet. Mielőtt még belebújhatna a cipőibe elkapom a kezét, és magam felé fordítom. Felkészülve arra, hogy megüt, elküld mégjobban a francba, vagy bármire, ami még ezután jöhet.
Vele ellentétben én nem kezdek kiabálni, ahhoz már az én idegeim túlon túl megfeszültek, inkább nagyon halkan beszélek.
- Egész biztos igazad van, és ha szeretnéd bocsánatot is fogok kérni, csak nem tudok rájönni, hogy miért nem fogtad még fel, hogy nem megvertek, hanem meg akartak erőszakolni.
Hihetetlen, hogy mennyi önkontrolom van, ez még engem is meglep. De még nem fejeztem be.
- Hálás vagyok, amiért összekapartál, hogy segítettél és főztél nekem kávét. Tudom, hogy elviselhetelen vagyok, főleg hogy zsong a fejem, és nem tudok másra gondolni... Ideges vagyok, ordítani szeretnék, törni-zúzni, és bőgni mint egy kisgyerek, ehelyett rajtad tötlöm ki a mérgem.
Dőlnek belőlem a szavak, és közben valamennyire megnyugszom, a hangom is sokkal türelmesebbé válik.
- Kérlek maradj, ha megbántalak nyugodtan pofozz fel, csak segíts, elterelni a gondolataimat...
Elengedem a kezét, ha most nemet mondd, akkor nem fogom feltartóztatni, tudom, hogy eddig tök önző voltam. Most is csak az önzés beszélt belőlem, de talán belátja ő is, hogy én is csak egy ember vagyok, és követek el hibákat.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Somebody help me! - Marilyn & Zin   Somebody help me! - Marilyn & Zin Empty

Vissza az elejére Go down
 

Somebody help me! - Marilyn & Zin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Terepszemle - Zin vs Marilyn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-